fxmimior headpeece headpiece црна коса чешел сребрена лисја слушалки гроздобер стил жени додатоци за коса свадба декоративни чешли

fxmimior headpeece headpiece црна коса чешел сребрена лисја слушалки гроздобер стил жени додатоци за коса свадба

DEN 0.67

Ново

Залиха

♥ Прекрасен чешел за коса во гроздобер дизајн ќе биде најдобар додаток за вашиот стил на свадбена коса Специјален дизајн!. ♥ Боја : сребро. ♥ Направено со : стаклени мониста во црна боја, сребрени лисја и црна жица во боја и чешел за коса. ♥ За какви било прашања, контактирајте, со задоволство ќе ви помогнам!. Можете да направите подарок од индивидуални парчиња на вашите деверуши, така што тие го делат истиот изглед и со тоа да создадат постојано трајна меморија. ♥ Прекрасен чешел за коса во гроздобер дизајн ќе биде најдобар додаток за вашиот стил на свадбена коса. Специјален дизајн!. ♥ Боја : сребро. ♥ Направено со : стаклени мониста во црна боја, сребрени лисја и црна жица во боја и чешел за коса. ♥ За какви било прашања, контактирајте, со задоволство ќе ви помогнам!. Можете да направите подарок од индивидуални парчиња на вашите деверуши, така што тие го делат истиот изглед и со тоа да создадат постојано трајна меморија.

Производи во категоријата

Абаодам Девојки Додатоци За Коса 24 парчиња Клипови За Коса Мини Клипови За Коса Мали Клипови За Нокти За Коса Ново
Абаодам Девојки Додатоци За Коса 24 парчиња Клипови За Коса Мини Клипови За Коса Мали Клипови За Нокти За Коса

?ДОДАТОЦИ за КОСА ОД ПЕПЕРУТКА ; Овие клипови без вилица се слатки додатоци за стилизирање на косата и до

DEN 167.20
Француски Ами Бел Крем Од Слонова Коска Рачно Изработен Голем Држач За Пунџа Од Целулоза Ацетат Шињон У Ново
Француски Ами Бел Крем Од Слонова Коска Рачно Изработен Голем Држач За Пунџа Од Целулоза Ацетат Шињон У

Вечен луксузен Целулозен Ацетат Бисер Слонова Коска Игла За Стилизирање На Косата Во Форма На Буквата У

DEN 208.00
Врховен тример Тример за коса ST5220 брада тример за мажи, професионален бербер лагер безжичен клипер за коса-Црвен Ново
Врховен тример Тример за коса ST5220 брада тример за мажи, професионален бербер лагер безжичен клипер за коса-Црвен

【Врховен тример за мажите】 t Шапер тример е кабел со високи перформанси / безжичен тример за употреба н�

DEN 1.33
Отплеткување Навлажнувач, 12 Унца Ново Попусти
Отплеткување Навлажнувач, 12 Унца

Дизајниран да ја Одржува Вашата Коса Убава Безбеден и Нежен Извонредна Мешавина На Состојки што ќе Ви с�

DEN 143.84
Бандаж руса маска пакет со руса шампон и луксузен третман на коса Ново
Бандаж руса маска пакет со руса шампон и луксузен третман на коса

Пакетот вклучува; Бандаж руса маска со руса шампон и луксузен третман на коса Виолетова виолетова маска

DEN 0.33
4 парчиња Клипови За Коса Ретро Иглички За Коса За Жени Шноли Шамии Алатки За Стилизирање Додатоци За Ново
4 парчиња Клипови За Коса Ретро Иглички За Коса За Жени Шноли Шамии Алатки За Стилизирање Додатоци За

Должината на фиба е околу 6,3 см Постојат 4 во собата Ние обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување!

DEN 1.33
Кристално Цвеќе Коса Страна Чешли: 2 парчиња Кристал Коса Чешел Жени Коса Накит Клип Подароци За Жени Девојки Ново
Кристално Цвеќе Коса Страна Чешли: 2 парчиња Кристал Коса Чешел Жени Коса Накит Клип Подароци За Жени Девојки

Големина : 11 Доволно лесен за носење долго време и нема да ве повреди вас и вашиот стил на коса Има едност

DEN 182.40
Елејн Голема Неуредна Пунџа Продолжување Кадрава Коса Бухти Парчиња Коса За Жени Синтетички Брановидни Големи Скринши Ново
Елејн Голема Неуредна Пунџа Продолжување Кадрава Коса Бухти Парчиња Коса За Жени Синтетички Брановидни Големи Скринши

€Материјал : големото парче коса бухти за коса е направено од 100% висококвалитетни синтетички влакна, пр

DEN 1396.80
ГАЛПАДА 1pc Екстензии Шамија Девојки Продолжување Конска Опашка Деца Виолетова Долги Деца Украс Еластични Ново
ГАЛПАДА 1pc Екстензии Шамија Девојки Продолжување Конска Опашка Деца Виолетова Долги Деца Украс Еластични

ДЕТСКА ПЕРИКА на главата Изработени од висококвалитетни материјали, безбедни, премиум и издржливи ДЕЦА

DEN 120.00
Голема Наметка За Сечење Коса За Мажи Жени, Апстрактни Геометриски Цветни Салонски Наметки Со Прилагодливо Ново
Голема Наметка За Сечење Коса За Мажи Жени, Апстрактни Геометриски Цветни Салонски Наметки Со Прилагодливо

●Прилагодливо Затворање На Куката + карактеристики на наметка за сечење Коса прилагодливото деколте г�

DEN 689.60
Змеј чест месинг далеку ревитализирачки шампон, природни состојки за заштита на изветвена, златна, Ново
Змеј чест месинг далеку ревитализирачки шампон, природни состојки за заштита на изветвена, златна,

Ослободени од парабени и сулфати, безопасни за вегетаријанците, ниту една суровост не содржи интензивн�

DEN 2.00
Crescina Transdermic Plc12 Испакнатост Матични Анти Губење На Косата Третман 2100 Жена 40 Ампули Ново
Crescina Transdermic Plc12 Испакнатост Матични Анти Губење На Косата Третман 2100 Жена 40 Ампули

Локален третман за промовирање на повторен раст на проретчена коса Двоен третман со комплексот PLC12 со в�

DEN 2.00
Бумбари И Бумбари Фризери Невидлив Прајмер За Масло 250мл-Пакување од 2 Ново Попусти
Бумбари И Бумбари Фризери Невидлив Прајмер За Масло 250мл-Пакување од 2

Прајмер што ја започнува вашата рутина за стилизирање со веднаш сечење на разлетувањето за 50 проценти ц

DEN 764.96
6 ПАРЧИЊА Жени Дама Метални Заби Чешел Обрач За Коса Железна Жица Завиткана Крпа Лента За Коса Додатоци За Коса Ново
6 ПАРЧИЊА Жени Дама Метални Заби Чешел Обрач За Коса Железна Жица Завиткана Крпа Лента За Коса Додатоци За Коса

Пакет : 6 ПАРЧИЊА (Боја Случајно) Материјал : Железо + Крпа Натпревар со соодветна облека за различна приг�

DEN 154.72
Божиќни Лакови За Коса За Девојчиња, Лакови За Гринч Божиќ Црвено Зелен Сјај Клипови За Коса На Дедо Мраз Ново
Божиќни Лакови За Коса За Девојчиња, Лакови За Гринч Божиќ Црвено Зелен Сјај Клипови За Коса На Дедо Мраз

?●БОЖИЌНА ТЕМА● Слатки божиќни лакови за коса за девојче во класичен Божиќен црвен и зелен, класичен к�

DEN 2.67
Медицински капачиња прилагодливо работно капаче со копчиња и лакови за коса, јапонски цвеќиња на сакура Ново
Медицински капачиња прилагодливо работно капаче со копчиња и лакови за коса, јапонски цвеќиња на сакура

100% полиестер Затворање на влечење Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за конс�

DEN 134.24
Хето Платина Русокоса Нано Мушка Екстензии На Човечка Коса 16 Инчи 50гр/50с и Лента Во Екстензии На Коса Вистинска Ново
Хето Платина Русокоса Нано Мушка Екстензии На Човечка Коса 16 Инчи 50гр/50с и Лента Во Екстензии На Коса Вистинска

1 Хето Екстензии За Коса Се Направени од 100% Реми Човечка Коса Без Заплеткување, Без Пролевање, Мека како �

DEN 3.00
ZXBAERS 2PACK SAIN без топлина, без виткање на главата за виткање, за жени со 2 парчиња свилена хауба за спиење, Ново
ZXBAERS 2PACK SAIN без топлина, без виткање на главата за виткање, за жени со 2 парчиња свилена хауба за спиење,

【Пораска лента за виткање на шипката за виткање】 Овој виткач без топлина е изработена од еколошки свил

DEN 640.00
Метален Тонски Правоаголник Спринг Барет Клип за Коса 9см Ново
Метален Тонски Правоаголник Спринг Барет Клип за Коса 9см

Барет Клип За Коса Спринг Прицврстување Правоаголна Форма Мери 9см (3,5") х 2см (0,8") Сите Мерења Се Приближн�

DEN 53.60
Hnkdd тркалачки чешел чешел чешел права коса круша глава стилинг чешел школка цилиндар чешел Ново
Hnkdd тркалачки чешел чешел чешел права коса круша глава стилинг чешел школка цилиндар чешел

Забите на чешел се мазни и мазни за целата масажа на косата Антикршената коса не боли Скалпот без статич

DEN 2808.96
Девојки исклучителни Сите видови на Клипови За коса Нозе 50 Парчиња/Торба 5 См Легура Фиба Во Форма На Ново
Девојки исклучителни Сите видови на Клипови За коса Нозе 50 Парчиња/Торба 5 См Легура Фиба Во Форма На

Фризури Доколку имате какви било други потреби, ве молиме контактирајте не преку епошта, ние сме секога�

DEN 1.00
Фаснахок Принцеза Дијадеми Во Облик На Срце Голема Сребрена Матурска Кралица Церемонија Круни За Жени Рачно Ново Попусти
Фаснахок Принцеза Дијадеми Во Облик На Срце Голема Сребрена Матурска Кралица Церемонија Круни За Жени Рачно

♛ Материјал : Центриран на прекрасни дијаманти, дијамантите се поставени во ажур и фигурација на облици

DEN 959.84
BLMHTWO 150 Грофот Боби Иглички Клипови За Коса Со Симпатична Кутија Иглички За Коса Мала Коса Боби Иглички Ново Попусти
BLMHTWO 150 Грофот Боби Иглички Клипови За Коса Со Симпатична Кутија Иглички За Коса Мала Коса Боби Иглички

●Боби иглички декоративни q : Пакувањето вклучува 150 ПАРЧИЊА метални штипки за коса, вклучително и кафеа

DEN 66.40
Дополнителна Коса Крофна Пунџа Производител Русокоса За Дете, Прстен Стил Пунџа, 6 ПАРЧИЊА Шињон Коса Мала Крофна Обликувач Ново
24 Парчиња Девојки Симпатична Коса Клипови Бебе Девојки Коса Клипови Деца Фиба За Девојчиња Тинејџери Мали Деца, Избрани Ново
24 Парчиња Девојки Симпатична Коса Клипови Бебе Девојки Коса Клипови Деца Фиба За Девојчиња Тинејџери Мали Деца, Избрани

Симпатична комбинација на стилови : има 12 пара девојки клипови за коса за девојки, кои доаѓаат во различ�

DEN 2.33
Стеги за канџи за Коса од риба, Метален Клип За Канџи За Коса, Нелизгачка Коса Фати Стегач За Вилица Додатоци Роденденски Ново
Професионална Берберска Наметка ВЕТУЗА, Водоотпорна Салонска Наметка со Предвремено Затворање За Сечење Ново Попусти
Професионална Берберска Наметка ВЕТУЗА, Водоотпорна Салонска Наметка со Предвремено Затворање За Сечење

Материјализдржлива полиестерска ткаенина, водоотпорна и отпорна на дамки за ефикасно да ги одржува кли

DEN 102.24
4 ПАРЧИЊА Кристално Цвеќе Невестински Клипови За Коса, кристални Кристали француски Барети Пролетна Коса Ново
4 ПАРЧИЊА Кристално Цвеќе Невестински Клипови За Коса, кристални Кристали француски Барети Пролетна Коса

Ќе Добиете 4 парчиња Кристално Цвеќе Невестински Клипови За Коса ●Уникатен Дизајн●Овие четири шноли с�

DEN 2.67
Випбеаути Хајлајт Омбре Чипка Предна Перика Човечка Коса Обоена 4/27 13х6х1 ХД Транспарентна Чипка Фронтални Ново
Випбеаути Хајлајт Омбре Чипка Предна Перика Човечка Коса Обоена 4/27 13х6х1 ХД Транспарентна Чипка Фронтални

Строга Контрола На Квалитетот Фокусирајте Се На Квалитетот, 100% Девствена Човечка Коса Без Животинска И

DEN 3.00
Мобестех 9 парчиња Божиќни Клипови За Коса Лакови За Коса Дедо Мраз Джинджифилово Рогови Девојки Шноли Слатки Празнични Ново