Емеливор сончоглед микрофибер пешкир за жени за жени анти -фриз супер апсорбинт Брзо сушење на пешкир за коса за кадрава коса жените долга густа коса деца

Емеливор сончоглед микрофибер пешкир за жени за жени анти -фриз супер апсорбинт Брзо сушење на пешкир

DEN 2.00

Ново

Залиха

~ 【Големина одговара на сите】 : Големината на пешкирот за сушење на косата е 24,4*9,45 инчи, една големина одговара на сите (жени, мажи, возрасни и деца) Погодно за сите фризури : долга коса, кратка коса, кадрава коса, права коса, бушава коса, рамна коса, итн. Без оглед каков стил на коса, нашата крпа за сушење на косата може да ги задоволи вашите потреби. 【【Брзо сушење и дишење】 : Нашата крпа за сушење на косата е изработена од 100% полиестер, материјал од корално руно, супер мека, одлична апсорпција на вода и може нежно и брзо да ја исуши косата за да спречи грубост и оштетување. Има добра пропустливост на воздухот. Кога ќе ја завиткате косата со неа, скалпот и косата нема да се чувствуваат тесни. ~ 【Лесно за употреба и заштеда време】 : Единствената форма на форма и дизајнирање на токи го прават пешкирот за сушење на косата полесно да се носи и поправи. Треба само да ја завиткате косата во пешкир за сушење на косата, извртете ја крпа за коса и закачете го копчето. Тоа е многу лесен, така што нема да го почувствувате тешкото чувство. Можете да направите или да направите други работи додека чекате да ви се исуши косата, заштедувајќи ви време. ~ 【Трајно и не е лесно да се испадне】 : Нашата крпа за сушење на косата со дизајн на раб, нема лесно да пукне, носи или деформација дури и ако се користи и мие од ден на ден. Дизајнот на бравата го прави едноставен и удобен за употреба, само закачете го копчето, природно ќе се прилагоди според вашиот волумен на косата, и ќе биде цврсто фиксиран на главата и нема да падне лесно. ~ 【Мулти-намена и идеален подарок】 : Пешкирот за сушење на косата е погодна за возрасни и деца со сите типови коса во секојдневно сушење на косата и нега на коса. Исто така е многу погодно за кога се нега на кожата, чистење на лицето, јога, работа, спорт и други активности во затворен простор. Тоа е одличен подарок за семејство, пријатели, мајки и девојки. ~ 【Големина одговара на сите】 : Големината на пешкирот за сушење на косата е 24,4*9,45 инчи, една големина одговара на сите (жени, мажи, возрасни и деца). Погодно за сите фризури : долга коса, кратка коса, кадрава коса, права коса, бушава коса, рамна коса, итн. Без оглед каков стил на коса, нашата крпа за сушење на косата може да ги задоволи вашите потреби. 【【Брзо сушење и дишење】 : Нашата крпа за сушење на косата е изработена од 100% полиестер, материјал од корално руно, супер мека, одлична апсорпција на вода и може нежно и брзо да ја исуши косата за да спречи грубост и оштетување. Има добра пропустливост на воздухот. Кога ќе ја завиткате косата со неа, скалпот и косата нема да се чувствуваат тесни. ~ 【Лесно за употреба и заштеда време】 : Единствената форма на форма и дизајнирање на токи го прават пешкирот за сушење на косата полесно да се носи и поправи. Треба само да ја завиткате косата во пешкир за сушење на косата, извртете ја крпа за коса и закачете го копчето. Тоа е многу лесен, така што нема да го почувствувате тешкото чувство. Можете да направите или да направите други работи додека чекате да ви се исуши косата, заштедувајќи ви време. ~ 【Трајно и не е лесно да се испадне】 : Нашата крпа за сушење на косата со дизајн на раб, нема лесно да пукне, носи или деформација дури и ако се користи и мие од ден на ден. Дизајнот на бравата го прави едноставен и удобен за употреба, само закачете го копчето, природно ќе се прилагоди според вашиот волумен на косата, и ќе биде цврсто фиксиран на главата и нема да падне лесно. ~ 【Мулти-намена и идеален подарок】 : Пешкирот за сушење на косата е погодна за возрасни и деца со сите типови коса во секојдневно сушење на косата и нега на коса.

Size:
24.4 x 9.45 inch:
Material:
100% polyester (coral fleece fabric):
Fashion Design:
Buckle Design + Edging Design + Single-Sided Printing:
* Size Fit All:
One size fit women, men, adults, and children of all hair styles and hair types, meeting the needs of all your family members.:
* Super Soft & Quick-Drying:
Coral fleece fabric makes it super soft to the touch, and it is highly absorbent, which can quickly dry hair.:
* Breathable & Lightweight:
Hair drying towel has good air permeability, will not make the scalp and hair feel tight. And it's very lightweight, so there will be no heavy feeling on your neck.:
* Unique Buckle Design:
The hair wrap towel with buckle design, easy to use, and it will naturally adjust according to your hair volume, better fixed on your head, and will not fall off easily.:
* Edging Design:
Microfiber hair towel with edging design, so that the hair dryer cap will not be easily worn, cracked and deformed even in continuous use and washing.:
* Save Time:
Just wrap your hair with hair towel, and you can do makeup or other things while waiting for your hair to dry, saving you time.:
* Multiple Uses:
It is very suitable for daily dry hair and hair care, also fit for when you are skin care, facial cleansing, yoga, work, sports and other indoor activities.:
* Ideal Gift:
Give the hair turban towel to your family, friends, mother, girlfriend, you can help them take care for their hair, and they have healthy and beautiful hair.:

Производи во категоријата

Рачно изработено природно црно сандалово дрво чешли - анти -статички миризнување на сандалово дрво природна Ново
Рачно изработено природно црно сандалово дрво чешли - анти -статички миризнување на сандалово дрво природна

Направено од високо квалитетно 100% природно црно сандалово дрво (Секој чешел за коса ќе биде малку поина�

DEN 319.84
Пинкшипс Еднорог Клипови За Коса Барети За Девојчиња, 6 Пара/12 Пакет Лисица Виножито Иглички За Коса Во Облик На Ново
Пинкшипс Еднорог Клипови За Коса Барети За Девојчиња, 6 Пара/12 Пакет Лисица Виножито Иглички За Коса Во Облик На

High висок Квалитетовие клипови се изработени од висококвалитетна смола и метал Ова е различно од обични

DEN 127.84
Дебела Цвет Фиба Кристал Клип Корејски Хоризонтална Клип Врвот Клип Назад Главата Клип Мајка Коса Додатоци Женски Ново
Дебела Цвет Фиба Кристал Клип Корејски Хоризонтална Клип Врвот Клип Назад Главата Клип Мајка Коса Додатоци Женски

Увезени акрилни листови, удобно чувство и мазна површина, издржливи и не бледнеат Површината за сечење �

DEN 1225.60
Vivitar PG-8110-RG керамички турмалин розово злато рамно железо Ново
Vivitar PG-8110-RG керамички турмалин розово злато рамно железо

Однесете го вашиот полк за убавина на следното ниво со овој пакет од Вивитар! Вклучува розово злато кера

DEN 256.00
КИЛАС Крпа Коса Клип Трислоен Лак Глава Назад Главата Пролет Клип Женски Девојки Клип Сѐ Ново
КИЛАС Крпа Коса Клип Трислоен Лак Глава Назад Главата Пролет Клип Женски Девојки Клип Сѐ

Свилената ткаенина се носи без влечење на косата Сјајот е природен и елегантен Мазна форма на приврзок �

DEN 2.33
Гола и природна права човечка коса Ново
Гола и природна права човечка коса

7А Необработена Девствена Коса Мулти Пакет со 3 Снопови + Целосно Затворање На Чипка 5 € 5 HD Затворање на Ч

DEN 1915.84
ХАНАБАС 1pc 360 Држач За Фен За Коса Држач За Црево Држач За Подот Виткање Фен За Коса Ротирачки Фен Ново
ХАНАБАС 1pc 360 Држач За Фен За Коса Држач За Црево Држач За Подот Виткање Фен За Коса Ротирачки Фен

360 СТЕПЕН РОТИРАЧКИ ВЕНТИЛАТОР за КОСА фен за Коса стојат лесен за употреба, може да го држи вашиот фен в�

DEN 569.12
Кондиционер за хидрантна терапија за биосилк - сулфат, парабен и глутен - повеќекратни големини, 12 течности Ново
Кондиционер за хидрантна терапија за биосилк - сулфат, парабен и глутен - повеќекратни големини, 12 течности

Содржи навлажнувачки агенси на quinoa, античко жито пронајдено во планините Андес во Јужна Америка Достав�

DEN 2.00
Мини Клипови За Нокти За Коса Ретро Прекрасна Бисерна Коса Ноктот Геометриски Зајак Цвет Љубов Срце Ново
Мини Клипови За Нокти За Коса Ретро Прекрасна Бисерна Коса Ноктот Геометриски Зајак Цвет Љубов Срце

Материјал : Легура Големина : Околу 2,5 см Боја : бела и Златна Прилики : Свадба, забави, годишнина, датум, фе

DEN 0.67
Целосна Чипка Перики 14 добро-монголски Коса Вистински Реми Човечка Коса Перика Природни Директно 1б Ново
Целосна Чипка Перики 14 добро-монголски Коса Вистински Реми Човечка Коса Перика Природни Директно 1б

Целосна Чипка ПерикаПремиум добра Монголска Девица Коса Природно Директно Хиар Боја #1Б, 120% Густина, Бид

DEN 982.40
Bioxsine Bioxcin Quantum Bio-Activ за мрсна коса купи 3 плати 2 шампон Ново
Bioxsine Bioxcin Quantum Bio-Activ за мрсна коса купи 3 плати 2 шампон

Содржина : Биоактивистични пептиди е формула која се состои од 18 аминокиселини и збогатена со пептиди к�

DEN 1.33
Смолкнување фанатичен про серија од не'рѓосувачки челик титаниум 3 дупка, професионален ножич за коса, дупките со Ново
Смолкнување фанатичен про серија од не'рѓосувачки челик титаниум 3 дупка, професионален ножич за коса, дупките со

Двете дупки на прстите му овозможуваат на корисникот да ги задржи ножиците во посигурна и удобна позици

DEN 799.20
Професионален Прашина За Вратот Сечење Коса Бербер Вратот Лице Дрвена Рачка Комплети За Сечење Ново
Професионален Прашина За Вратот Сечење Коса Бербер Вратот Лице Дрвена Рачка Комплети За Сечење

дополнителни меки најлонски влакна Одлично За Отстранување На Косата Од Деколте Стани База, Лесна За Др

DEN 3.33
Dovwoer 3 парчиња пластична страна странична коса вметнете чешел клип за коса жени метал мат коса чешел скршена Ново
Dovwoer 3 парчиња пластична страна странична коса вметнете чешел клип за коса жени метал мат коса чешел скршена

Материјал : пластика / смола; Количина : 3 парчиња Боја : Повеќе бои за избор, како прикажана слика Големин�

DEN 207.68
Giwateo 42pieces Ролери за коса Флексибилни шипки за виткање на косата Флексибилни шипки флексибилни шипки за коса, Ново
Giwateo 42pieces Ролери за коса Флексибилни шипки за виткање на косата Флексибилни шипки флексибилни шипки за коса,

● Не е потребна топлина, виткајте ја косата без оштетување на топлина Безбедно е и удобно да ги носите о�

DEN 2.33
Чешел Апликатор Шише Со Дипломирана Скала Шарени Пластични Шишиња Апликатор Четка За Боја За Коса Домашен Салон Ново
Чешел Апликатор Шише Со Дипломирана Скала Шарени Пластични Шишиња Апликатор Четка За Боја За Коса Домашен Салон

ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВОАко Поради Некоја Причина не сте Целосно Задоволни со Нашиот Производ, Ве Молим

DEN 3.00
Афро Тупи За Црни Мажи Тенка Кожа Мажи Тупи Шнола Афроамерикански Бран Машки Единици За Коса Полни Поли Афро Перики Ново
Афро Тупи За Црни Мажи Тенка Кожа Мажи Тупи Шнола Афроамерикански Бран Машки Единици За Коса Полни Поли Афро Перики

Сите Рачно Изработени Полни Поли База На Кожа Црни Машки Тупи, Најдобри Реални Врзани Вистински Природн

DEN 1.00
АЛПАЦА Кактус шема Работна капа за прилагодување на капачето за чистење со копчиња и лак за коса, чиста Ново
АЛПАЦА Кактус шема Работна капа за прилагодување на капачето за чистење со копчиња и лак за коса, чиста

100% полиестер Затворање на влечење Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за конс�

DEN 731.20
CENHIE Откачен Кадрава Чоколадо Кафеава 13x4 Чипка Предна Перика 150% Густина Претходно Спакувана Бразилска Ново
CENHIE Откачен Кадрава Чоколадо Кафеава 13x4 Чипка Предна Перика 150% Густина Претходно Спакувана Бразилска

Quality Callity teater front перики човечката коса беше намалена од млади донатори, целосна кутикула усогласена ,мож

DEN 1.33
Womenенски и машки хируршко капаче со лак за коса, чиста за Ноќта на вештерките Виолетова Работна капа со една Ново
Womenенски и машки хируршко капаче со лак за коса, чиста за Ноќта на вештерките Виолетова Работна капа со една

Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријателска за кожа

DEN 1473.60
ХЗГДЕН Перики Перика За Коса Перики Предна Чипка Перика Со Хемиски Влакна Свила Со Висока Температура Долга Кадрава Ново
ХЗГДЕН Перики Перика За Коса Перики Предна Чипка Перика Со Хемиски Влакна Свила Со Висока Температура Долга Кадрава

За нашиот бренд : имаме сопствена фабрика за коса Нашата фабрика има 20 години историја на обработка на к�

DEN 1.33
Vogue Professional Hair Streterener Широка чинија кератин виткар mch со висока температурна бранова бран рамно железо Ново
Vogue Professional Hair Streterener Широка чинија кератин виткар mch со висока температурна бранова бран рамно железо

◆ Уникатен ергономски и еколошки пластичен материјал ◆ Користејќи ја најновата клучна технологија, оп

DEN 280.00
Fromm 1907 Heat Duo Crapper X керамички серија се загрева 3x побрзо 1 инчен четка NBB018 Ново
Fromm 1907 Heat Duo Crapper X керамички серија се загрева 3x побрзо 1 инчен четка NBB018

Зачува и дистрибуира рамномерно топлина нема жаришта Негативните јони ги распаѓаат молекулите на вода

DEN 819.20
MDRTIRIM 13x4 Hd Транспарентна Чипка Предни Перики Човечка Коса Бран На Телото Чипка Предни Перики Човечка Коса Ново Попусти
MDRTIRIM 13x4 Hd Транспарентна Чипка Предни Перики Човечка Коса Бран На Телото Чипка Предни Перики Човечка Коса

Mdrtirim 13x4 чипка предна перика Со Претходно Извадена Коса Со Бебешка Коса Околу Периметарот За Да Даде При�

DEN 1016.96
десет стапчиња ЗА јадење 4t27 Краток Боб 13x6 Чипка Предна Човечка Коса Перики Претходно Извадени Нагласува Ново
десет стапчиња ЗА јадење 4t27 Краток Боб 13x6 Чипка Предна Човечка Коса Перики Претходно Извадени Нагласува

Перики Со Права Коса : 100% Необработени Бразилски Перики За Човечка Коса, Меки, Густи, Мазни Перики За Чов�

DEN 2.00
ДИПТИК ЕУ ДЕ СЕНС МАГЛА за КОСА [Паралелен Увоз На Производ] Ново
ДИПТИК ЕУ ДЕ СЕНС МАГЛА за КОСА [Паралелен Увоз На Производ]

лесен Масло од камелија за зајакнување, разубавување и парфемирање на косата Големина : 30мл / 1оз...

DEN 3.33
100 ПАРЧИЊА Комплет За Иглички За Коса Клипови За Коса Безбедни Држете Клипови За Коса За Жени Девојки Шарени Клипови Ново
100 ПАРЧИЊА Комплет За Иглички За Коса Клипови За Коса Безбедни Држете Клипови За Коса За Жени Девојки Шарени Клипови

Материјал : Овие Штипки За Коса Изработени Од Висок Квалитет, Таа Е Силна И Издржлива, Може Цврсто Да Ја Д

DEN 713.60
Минкиси Хало Круна Кристална Божица Лента За Глава Сјај Ланец За Глава На Реси Свадба Глави Партија Ново
Минкиси Хало Круна Кристална Божица Лента За Глава Сјај Ланец За Глава На Реси Свадба Глави Партија

Елегантната лента за глава од кристал се совпаѓа со различни стилови на коса, јамката за коса од кристал

DEN 1.00
СИМБАУТИ Црн Краток Боб Чипка Предни Перики За Жени Природен Изглед Без Лепак Половина Рака Врзани Кратки Брановидни Ново
СИМБАУТИ Црн Краток Боб Чипка Предни Перики За Жени Природен Изглед Без Лепак Половина Рака Врзани Кратки Брановидни

Половина Рака Врзана Чипка Предна Перика Со Чипка 2,5 Инчи Разделба Простор Напред Обем 22,5 Инчи Испружен�

DEN 479.84
Лак Фиба 1 Пакет Сина Лак Фиба Лента Чуцка Синџир Коса Орнаменти Мало Девојче Мала Принцеза Коса Декорација Ново
Лак Фиба 1 Пакет Сина Лак Фиба Лента Чуцка Синџир Коса Орнаменти Мало Девојче Мала Принцеза Коса Декорација

Лакови За коса Материјал : лакови за коса за девојчиња изработени од висококвалитетни синтетички влакн�

DEN 271.84
Службеник за ножици за ножици за коса за фризери, вистинска торба за ножици за ножици, Организатор на салони за алатки Ново
Јекн Кристал Свадба Клип За Коса Шнола Златна Кристална Коса Барет Сјај На Невестата Глава Украсна Облека За Глава Ново
Јекн Кристал Свадба Клип За Коса Шнола Златна Кристална Коса Барет Сјај На Невестата Глава Украсна Облека За Глава

Невестинска Кристална Шнола за Коса Направена од висококвалитетна легура и кристал,лесна за носење и с�

DEN 159.84
Онедор 11 Краток Прав Среден Дел Синтетички Боб Перики Отпорни На Топлина, Перики За Коса Со Полна Глава За Жени, Ново
Онедор 11 Краток Прав Среден Дел Синтетички Боб Перики Отпорни На Топлина, Перики За Коса Со Полна Глава За Жени,

Перика Со врвен Квалитет Направена од 100% Синтетички Влакна Погодни за Топлина Удобно Прилагодливо Мреж

DEN 319.84
Јао Мајка пченка се пропушти влажна четка - четка за коса со кадрава скалп за кадрава тенка долга кратка суво Ново
Јао Мајка пченка се пропушти влажна четка - четка за коса со кадрава скалп за кадрава тенка долга кратка суво

✅ Бај, кршење многу четки за коса предизвикуваат поголема штета отколку добро, но не и оваа пропуштена �

DEN 351.84
Четка за четка Отсука, четка за лице, средна, голема Ново
Четка за четка Отсука, четка за лице, средна, голема

Лесни за употреба и прифатливи четки за општа намена Големина : Голема Должина на вратилото : 0,7 инчи (19,0 �

DEN 3.00
Suave Professionals Шампон и балсам за Frizz Control Ultra Sleek и мазен со свилен протеин и витамин Е за Ново
Suave Professionals Шампон и балсам за Frizz Control Ultra Sleek и мазен со свилен протеин и витамин Е за

Елегантна и мазна нега за нега на коса; Професионалци на Suave ултрасенки и мазен шампон и балсам за фризур

DEN 1.00
Неверленд 18 Инчен Манекен Глава Со Перика Статив Статив, Вистинска Коса Плетенка Козметологија Маникин Глава Со Ново
Неверленд 18 Инчен Манекен Глава Со Перика Статив Статив, Вистинска Коса Плетенка Козметологија Маникин Глава Со

Материјал : 100% вистинска коса Индивидуално Влакно За Коса : 18 инчи Боја : #4 Природно Кафеава Професионале

DEN 799.84
Женски Шноли За Коса Вештачки Бисери Во Облик На Пеперутка Клипови За Коса Со Жаба Брава Нелизгање Игла За Коса Ново
Женски Шноли За Коса Вештачки Бисери Во Облик На Пеперутка Клипови За Коса Со Жаба Брава Нелизгање Игла За Коса

Што Добивате : ќе добиете 1 пакет клип за коса од пеперутка (вкупна должина : 2,68 инчи) Висококвалитетен Ма�

DEN 0.33
Квентас Пикси Кратка Коса Перика Со Удирања Пикси Намалување Перика Синтетички Коса Перики За Жени Ново
Квентас Пикси Кратка Коса Перика Со Удирања Пикси Намалување Перика Синтетички Коса Перики За Жени

+8 Нивоа Прилагодливи И 2 Прилагодливи Ремени : нашето капаче за перика дизајнирано со 8 безбедни клипови

DEN 2.67
8 ПАРЧИЊА Пенливи Клипови За Коса Со Плетенка Од Кристален Камен, Штипки За Шноли Од Детелина Со Четири Лисја, Ново
8 ПАРЧИЊА Пенливи Клипови За Коса Со Плетенка Од Кристален Камен, Штипки За Шноли Од Детелина Со Четири Лисја,

Пакет : ќе добиете 8 парчиња детелина со четири лисја пенливи кристални камени плетени клипови за коса в�

DEN 0.67
12 парчиња Кафеави Еластични Најлонски Капачиња За Перики За Жени Тинејџерки, Мрежеста Обвивка За Ткаење Со Мрежа Ново
12 парчиња Кафеави Еластични Најлонски Капачиња За Перики За Жени Тинејџерки, Мрежеста Обвивка За Ткаење Со Мрежа

6 Пакет Перика Капи Во СобатаВклучува 12 парчиња најлон перика капи, 1 парчиња перика бенд, 5 во 1 коса рабо�

DEN 79.84
Големи Метални Клипови За Нокти За Коса Шноли Барети Нелизгачка Коса Фати Стегач За Вилица Додатоци За Коса За Жени Ново
Големи Метални Клипови За Нокти За Коса Шноли Барети Нелизгачка Коса Фати Стегач За Вилица Додатоци За Коса За Жени

●Едноставна Фиба Во Стилотоваа канџа за коса изгледа многу едноставна и посебна Тоа го прави клипот за

DEN 135.84