WDBBY керамика права коса чешел за коса со двојна намена за внатрешна намена мини анти-скалинг дизајн

WDBBY керамика права коса чешел за коса со двојна намена за внатрешна намена мини анти-скалинг дизајн

DEN 2.33

Ново

Залиха

Метод на греење : Греење на ПТЦ Перм, брз стил, дури и топлина. PTC технологија за греење, отклучете ја косата и чувајте ја убавината на фризурата во секое време, без никакви грижи за стајлингот. Интелигентна контрола на температурата, брз стајлинг и брзо загревање. Заби со висока издржливост, висока температура и отпорност на стареење, без прекин. Име : виткање железо со железо : 50 Wrated Напон : 110-240 V ~ Оценета фреквенција : 50 HZHEATING Метод : PTC загревање. Отклучете ја косата и чувајте ја убавината на фризурата во секое време, без никакви грижи за стајлингот. Интелегентна контрола на температурата, брз стајлинг и брзо загревање. Да се ​​направи разлика помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите.Дајте до рачното мерење и различни методи за мерење, ве молиме дозволете девијација од 1-3 см. Благодарам! Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор.

Производи во категоријата

Професионална Берберска Наметка ВЕТУЗА, Водоотпорна Салонска Наметка со Предвремено Затворање За Сечење Ново Попусти
Професионална Берберска Наметка ВЕТУЗА, Водоотпорна Салонска Наметка со Предвремено Затворање За Сечење

Материјализдржлива полиестерска ткаенина, водоотпорна и отпорна на дамки за ефикасно да ги одржува кли

DEN 102.24
Боја на коса Восок Виолетова, Унисекс Мулти - Боја Привремено Моделирање Мода САМ Боја На Коса Восок Кал, Природна Ново
Боја на коса Восок Виолетова, Унисекс Мулти - Боја Привремено Моделирање Мода САМ Боја На Коса Восок Кал, Природна

Материјал : Восочни Бои : Бела, Златна, Зелена, Сива, Сина, Виолетова , Црвена Тежина : Пакетот од 120 грама в�

DEN 143.84
SUNNYCLUE 1 Кутија 14 парчиња Спирала Коса Додатоци Коса Стил Алатки Легура Плетенки Спирала Спин Завртка Игла Коса Ново
SUNNYCLUE 1 Кутија 14 парчиња Спирала Коса Додатоци Коса Стил Алатки Легура Плетенки Спирала Спин Завртка Игла Коса

+ [1 КУТИЈА 14 ПАРЧИЊА СПИРАЛНИ ДОДАТОЦИ за КОСА] : 10 парчиња спирални прстени за мониста за коса, 4 парчиња �

DEN 191.84
перики за бели жени, Перики HD Транспарентен 13x6 Омбре 1B/30 Боја Тело Бран Чипка Предна Перика Претходно Ново
перики за бели жени, Перики HD Транспарентен 13x6 Омбре 1B/30 Боја Тело Бран Чипка Предна Перика Претходно

жени забавни перики за жени кратки перики во боја обоени перики со удирања пастелни перики реални перик

DEN 865.60
Иролскднфх Работно Капаче Со Копчиња За Жени, Girlетско Сликарство Во Масло Девојче Со Коњска Памучна Лента За Пот Буфантна Ново
ЕЛЕКТРИЧЕН Брич ЗА БРИЧЕЊЕ XWWDP, Повеќенаменски Брич, Повеќефункционална Машинка За Коса, Електрична Машинка Ново
ЕЛЕКТРИЧЕН Брич ЗА БРИЧЕЊЕ XWWDP, Повеќенаменски Брич, Повеќефункционална Машинка За Коса, Електрична Машинка

Прилагодлива глава на секачот : главата на секачот може да биде дизајнирана да го прилагоди аголот спор�

DEN 8489.44
Тиги Кревет Глава Урбани Противотрови Ренергизира Регенератор, 25.36 Fl Oz Ново
Тиги Кревет Глава Урбани Противотрови Ренергизира Регенератор, 25.36 Fl Oz

Лесен хидратантен регенератор Зајакнува и додава сјај Бахама мама мирис Лесен хидратантен регенератор

DEN 1.33
Сензационална перика ОД ЧИПКА ОД ЧИПКА-екстра широк простор за предна разделба од чипка со препукана Ново
Сензационална перика ОД ЧИПКА ОД ЧИПКА-екстра широк простор за предна разделба од чипка со препукана

Sensationnel buttalace lacefront бренд е познат по својата практично незабележлива hd чипка која беспрекорно се топи ка

DEN 3.00
Азиеда „слабо мече“ дрвен чешел Ново
Азиеда „слабо мече“ дрвен чешел

Рачно изработен природен чешел од дрво Ергономска и мазна завршница за удобен зафат Фини заби за разотк

DEN 1.00
Стилски Цос Хемиски Влакна Предна Чипка Слободен Сплит Бела Долга Права Коса Целосна Перика Тркалезно Ново
Стилски Цос Хемиски Влакна Предна Чипка Слободен Сплит Бела Долга Права Коса Целосна Перика Тркалезно

Природниот ефект на раст на имитација на свила Корените на косата се јасни Материјалот е свила со висок�

DEN 1.67
РУСОКОСА Еднорог Сребрена Сива Коса Перика Природна Кратка Човечка Коса Перики За Жени Кратка Перика За Секојдневна Употреба Ново
Фризерски Ножици За Сечење Коса Сет-Комплет Остри Раб Ножици со Бричење Брич Ноктите Машина и Чешел За Мажи, Жени, Ново
Фризерски Ножици За Сечење Коса Сет-Комплет Остри Раб Ножици со Бричење Брич Ноктите Машина и Чешел За Мажи, Жени,

Мора да имате личен комплет за да избегнете неколку болести Висококвалитетен Јапонски Нерѓосувачки Че�

DEN 0.33
Фризерски Појас За Торбичка Професионална Мултифункционална Торба За Алатки За Шминка Салон Футрола За Коса Ново
Фризерски Појас За Торбичка Професионална Мултифункционална Торба За Алатки За Шминка Салон Футрола За Коса

торбичка за ножици 100% вистински материјал : ткаенината е избрана од ТПУ, кожата е мека и фина Дизајнот со

DEN 1000.48
Алипоп 20 Инчен Бран На Телото Чипка Предни Перики Човечка Коса Претходно Откинати 180% Густина, Без Ново
Алипоп 20 Инчен Бран На Телото Чипка Предни Перики Човечка Коса Претходно Откинати 180% Густина, Без

? Материјал за перики : 100% Необработени Бразилски Девствени Бранови На Телото Чипка Предни Перики Човеч�

DEN 2.33
Паметен Шампон За Јога За Сите Типови Коса-Совршен Шампон За Патни Шипки За Коса - Вегански Цврст Шампон Ново
Паметен Шампон За Јога За Сите Типови Коса-Совршен Шампон За Патни Шипки За Коса - Вегански Цврст Шампон

Одлична коса, без пластични шишиња : нашите концентрирани цврсти шипки за шампони ќе остават вашата кос�

DEN 3.00
Рево Перика Манекен Глава Статив Стојат Со Торба За Носење За Козметологија Од Цитари Ново
Рево Перика Манекен Глава Статив Стојат Со Торба За Носење За Козметологија Од Цитари

Погоден за секого, идеален за студенти по козметологија и млади професионалци Најлесен и најзабавен на�

DEN 287.84
МОН ПЕТИТ БАНДО-Женски Модни Ленти За Глава-додатоци за Коса француски Бренд-Лента За Коса За Жени - Црн Цветен Ново
МОН ПЕТИТ БАНДО-Женски Модни Ленти За Глава-додатоци за Коса француски Бренд-Лента За Коса За Жени - Црн Цветен

ЦРНА ЦВЕТНИ ПЕЧАТИ ПРЕСВРТ ЛЕНТА За ГЛАВА Сакате да бидете стилски со цветен допир? Со својот цветен при

DEN 0.67
Симболифе Капчиња Ленти За Глава За Жени Девојки Рачно Изработена Маргаритка Макраме Бохо Ленти За Коса Ново
Симболифе Капчиња Ленти За Глава За Жени Девојки Рачно Изработена Маргаритка Макраме Бохо Ленти За Коса

●2022 ТРЕНДОВСКИ ДИЗАЈН ● нашата лента за капчиња со цвеќиња е изработена од 8 маргаритки и цветни плетен

DEN 2.67
АДИЈАСЕН 10 парчиња Снегулка Лак Мини Дизајн За Жени Девојчиња Деца Шноли За Шноли Ново
АДИЈАСЕН 10 парчиња Снегулка Лак Мини Дизајн За Жени Девојчиња Деца Шноли За Шноли

Време на испорака : 1540 дена, обично 2030 дена99 по нарачка + 0 0 За Божиќ, Нова Година,Ноќта на Вештерките, Дено

DEN 80.00
Бран На телото Чипка Предни Перики Човечка Коса-Хд Чипка Предни Перики Човечка Коса, 13х4 Чипка Предни Ново
Бран На телото Чипка Предни Перики Човечка Коса-Хд Чипка Предни Перики Човечка Коса, 13х4 Чипка Предни

Чипка Предна Перика Човечка Коса Материјал : 10а Одделение Бразилска Девица Човечка Коса Перика, 150% Густ�

DEN 3.00
55х66 Инчен Полиестер За Сечење Коса Кејп Слонови Салон Бербер Кејп Со Прилагодливо Предвремено Затворање Додатоци Ново
55х66 Инчен Полиестер За Сечење Коса Кејп Слонови Салон Бербер Кејп Со Прилагодливо Предвремено Затворање Додатоци

Полиестер Затворање на бравата Машинско Перење Изработена Од Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина,

DEN 351.84
ПРЕДИЗУМ Берберска Лента за Вратот 5 парчиња Професионални Ножици За Сечење Коса Поставете Ножици За Ново
ПРЕДИЗУМ Берберска Лента за Вратот 5 парчиња Професионални Ножици За Сечење Коса Поставете Ножици За

Комплетот ножици за сечење коса вклучува Ножици За Сечење Коса * 1, Ножици За Разредување * 1, Клипови * 2, Ч�

DEN 255.68
Ммлзел Клип За Коса женска Картичка за Коса врвна Клип Шамија За Возрасни Додатоци За Темперамент За Коса Ново
Големи Јасна Коса Канџи Клипови 5.12 Инчи За Дебела Коса, Канџи Клипови Различни Пакет Различни Големини Ново
Големи Јасна Коса Канџи Клипови 5.12 Инчи За Дебела Коса, Канџи Клипови Различни Пакет Различни Големини

6 СТИЛОВИ ЖЕЛКА КАНЏИ КЛИП : 6 различни видови на фиба комбинации за да се задоволат различните потреби ф�

DEN 3.00
6 ПАРЧИЊА Комплет Нараквица За Миење На Лицето, Комплет Нараквици Со Спа Лента За Глава, Ленти За Коса Со Лак Со Ново
6 ПАРЧИЊА Комплет Нараквица За Миење На Лицето, Комплет Нараквици Со Спа Лента За Глава, Ленти За Коса Со Лак Со

Спа Ленти За Нараквици Поставени : ќе добиете комплет од 2 ПАРЧИЊА ленти за миење лице што одговараат на 4

DEN 191.84
Растат прекрасни пребиотични и аха 5% бустер Ново
Растат прекрасни пребиотични и аха 5% бустер

Убавата коса започнува со здрав скалп! Поставете ги темелите за прекрасна, здрава коса со нашите научно

DEN 480.00
Замокот еднорог 3 Пакувајте Микрофибер Крпа За Коса Турбани За Коса За Влажна Коса Абсорбента Крпа За Коса За Девојчиња Ново
Замокот еднорог 3 Пакувајте Микрофибер Крпа За Коса Турбани За Коса За Влажна Коса Абсорбента Крпа За Коса За Девојчиња

Абсорбента и МекаНашите крпи за коса се направени од врвен микрофибер материјал, меки и не се лесни за б�

DEN 2.67
Лабава Длабока Бранова Човечка Коса Перики Со Удирања Ниту Една Чипка Предни Перики Човечка Коса За Црни Жени 150% Густина Ново
Лабава Длабока Бранова Човечка Коса Перики Со Удирања Ниту Една Чипка Предни Перики Човечка Коса За Црни Жени 150% Густина

Процес на производство : нова генерација на систем за производство на машини, поудобно искуство при нос�

DEN 1711.84
Елегантни Додатоци Држач За Перика Монтиран На Ѕид Држач За Заштеда На Простор Решетка За Дома Или Салон Безбедно Ново
Елегантни Додатоци Држач За Перика Монтиран На Ѕид Држач За Заштеда На Простор Решетка За Дома Или Салон Безбедно

Специјално дизајниран за држење Глава од стиропор 2 по пакет Цврст челикиздржлив и силен Инсталирајте с

DEN 300.00
Ричјун Омбре Браун Боб Перика Краток Директно Боб Перика Страничен Дел Природни Синтетички Отпорни На Топлина Ново
Ричјун Омбре Браун Боб Перика Краток Директно Боб Перика Страничен Дел Природни Синтетички Отпорни На Топлина

①Трендовски Стил】 омбре кафеавата боб перика има убава фризура и модна боја,изгледа како вистинска ко�

DEN 0.67
Стајлинг за биотера дефинирајќи гел без алкохол | Флексибилно скулптурирање и обликување | Зрачен сјај | Без лепливост Ново
Стајлинг за биотера дефинирајќи гел без алкохол | Флексибилно скулптурирање и обликување | Зрачен сјај | Без лепливост

Формулапријателска за скалпот, така што вашата коса ќе цвета со природна сјајност Нанесена со преди пос

DEN 2.67
Гунрајан Бакар Инкрустирани Виножито Клип За Коса Постави Женска Прекугранична Азбука Коњ Игла Додатоци Ново
Гунрајан Бакар Инкрустирани Виножито Клип За Коса Постави Женска Прекугранична Азбука Коњ Игла Додатоци

Материјал : Овие Штипки За Коса Изработени Од Висок Квалитет, Таа Е Силна И Издржлива, Може Цврсто Да Ја Д

DEN 2.00
АДРИОН 100 Пакет Издржлива Ѕвезда Мини Клипови За Коса Мала Кутија - Мини Мали Клипови За Коса За Жени Ново
АДРИОН 100 Пакет Издржлива Ѕвезда Мини Клипови За Коса Мала Кутија - Мини Мали Клипови За Коса За Жени

АДРИОН ПРИКАЗНА Нашата визија е да ви донесеме шарен живот! Нашата компанија е пронајдена во 2006 година, �

DEN 3.00
ИМАГИЗАМ 4 ПАРЧИЊА Еластични Ленти За Перика,Перика Ленти За Одржување На Перики Во Место,Чипка Топење Бенд Ново
ИМАГИЗАМ 4 ПАРЧИЊА Еластични Ленти За Перика,Перика Ленти За Одржување На Перики Во Место,Чипка Топење Бенд

①Основни Додатоци За Перики} Еластичните ленти за перики се совршени за топење на чипка, поставување ра

DEN 63.84