4 Кутија За Монтирање На Површината На Пристаништето, Бела, Кутија За Монтирање На Површината За Вмрежување, Домашно Кино, Безбедност/Надзор, Трговија На Големо Со К

4 Кутија За Монтирање На Површината На Пристаништето, Бела, Кутија За Монтирање На Површината За Вмрежување, Домашно

DEN 1.67

Ново

Залиха

ПОВРШИНСКА МОНТАЖА ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ И ЧИСТИ ИНСТАЛАЦИИ : Доаѓа со силно ТЕЛО НА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ отпорни на удари Обезбедува професионална и чиста инсталација. Избегнува неред во просторијата и ви овозможува да вметнете различни сорти на клучни камења, од мрежни приклучоци до HDMI спојки, BNC спојки и пошироко. ОГНООТПОРНО ТЕЛО : површинската кутија доаѓа со огноотпорно тело ОДОБРЕНО ОД АПС УЛ-94В0. Може да работи на температура-40 ДО 70 ДОО и Е Во согласност Со Рохс. ГРАДИНАРСКИ ДИЗАЈН : Исечете Ја Висината на Столбот за да Одговара На Основата на Клучот доколку е потребно. ВИСОКО УСОГЛАСЕН : вмрежување, Домашно Кино и безбедност/надзор е покриен со оваа едноставна за инсталирање и високо динамична кутија за монтирање на површината. Овие супер-разноврсни кутии со клучеви доаѓаат со една до осум пристаништа за низа сложени работни места. ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : горди сме што нудиме доживотна гаранција на нашите кабли, адаптери и на повеќето наши производи. Компјутерски Кабелски Адаптери. Празна Површина Монтирање Кутија За Клучни Камења, 4 Дупка, Бела.

Производи во категоријата

VCE HDMI Keystone Џек Вметнете 10-Пакет, 4K HDMI Женски На Женски Адаптер HDMI Спојка За Клучен Камен Ѕид Плоча, Бела Ново
VCE HDMI Keystone Џек Вметнете 10-Пакет, 4K HDMI Женски На Женски Адаптер HDMI Спојка За Клучен Камен Ѕид Плоча, Бела

Од 2006 година, ние се фокусиравме НА CATV и мрежни производи и се стремиме да обезбедиме најдобро искуство �

DEN 2.00
Нов Лон0167 2 Парчиња Женски На Женски 8P Скокач Жици Лента Кабли ПИ Слика Лебници DIY 10cm Долг(2 Stécke weiblich Ново
Нов Лон0167 2 Парчиња Женски На Женски 8P Скокач Жици Лента Кабли ПИ Слика Лебници DIY 10cm Долг(2 Stécke weiblich

Име На Производот : Скокач Жица Дизајн : 8П / Женски На Женски; Пин Теренот : 2,54 мм Должина : 10см / 4" Главна Б�

DEN 116.48
Клучна Ѕидна Плоча, 3 Порта, Беж/Слонова Коска Ново
Клучна Ѕидна Плоча, 3 Порта, Беж/Слонова Коска

Тастатура Ѕид Плоча 3 Порт Беж / Слонова Коска Брза Испорака Клучните плочи нудат максимална разновидно�

DEN 25.60
Powerbridge Solutions PB-HDMI3KIT, Triple Port Ethernet и HDMI 2.0 Ѕидна Плоча Со Држачи За Монтирање, Комплет Ново
Powerbridge Solutions PB-HDMI3KIT, Triple Port Ethernet и HDMI 2.0 Ѕидна Плоча Со Држачи За Монтирање, Комплет

Комплетен комплет подготвен за инсталирање вклучува (9) HDMI 20 верзија кабли со Голема Брзина (2) ѕидни плоч

DEN 2.67
Артибетер Кабел Носители 3 парчиња Звучник Аудио Фреквенција Делител Жица Кабел Рамки за Кросовер Филтер Ново
Артибетер Кабел Носители 3 парчиња Звучник Аудио Фреквенција Делител Жица Кабел Рамки за Кросовер Филтер

едноставно во дизајнот, но многу практично во употреба, што ви носи голема погодност произведен со проф�

DEN 1545.60
Тц-HOMENY Рекорд Плеер Стојат со Станица за Полнење &засилувач; USB Порти, Грамофон Стојат Со Евиденција За Ново Попусти
Тц-HOMENY Рекорд Плеер Стојат со Станица за Полнење &засилувач; USB Порти, Грамофон Стојат Со Евиденција За

Овој производ е комбинација на серија За Преродба и стожерна серија, со надеж дека ќе ги задоволи сите в�

DEN 1439.84
Aexit 10pcs 60A Аудио &засилувач; Видео Додатоци Кабел Цевка Минува Низ Стегање Бакар Конектори &засилувач; Адаптери Конектор Ново
Aexit 10pcs 60A Аудио &засилувач; Видео Додатоци Кабел Цевка Минува Низ Стегање Бакар Конектори &засилувач; Адаптери Конектор

Име на производот : Бакар Што Минува Низ Терминалот;Струја : 60А Големина На Прстенот : 8 х 14мм / 0,31 "х 0,55" (В�

DEN 117.92
Phizli Ethernet Ѕид Плоча, RJ45 Keystone Coax КАБЛОВСКА ТЕЛЕВИЗИЈА F Тип Ѕид Плоча Женски-Женски Faceplate Ново
Phizli Ethernet Ѕид Плоча, RJ45 Keystone Coax КАБЛОВСКА ТЕЛЕВИЗИЈА F Тип Ѕид Плоча Женски-Женски Faceplate

●Отстранлив q : ѕидна плоча Со Стандардна големина со отстранлив приклучок за клучеви ● Без Поврзување

DEN 191.84
Њујорк Кабли 100 Парчиња Cat6 Вирус Олеснување Подигање, RJ45 Приклучок Капакот На Приклучокот Модуларен Ново
Њујорк Кабли 100 Парчиња Cat6 Вирус Олеснување Подигање, RJ45 Приклучок Капакот На Приклучокот Модуларен

100 ПАРЧИЊА ЧИЗМИ ЗА ОЛЕСНУВАЊЕ НА ВИДОТ CAT6 : меките и издржливи чизми се дизајнирани За Cat6 RJ45 конектори и

DEN 2.00
Аексит 100 Парчиња Аудио &засилувач; Видео Додатоци Еден Ред 3 Пински 1.5 мм Теренот Пхб Конектори Ново
Аексит 100 Парчиња Аудио &засилувач; Видео Додатоци Еден Ред 3 Пински 1.5 мм Теренот Пхб Конектори

Име на производот : Приклучок За Конектор За Заглавие;Број На Иглички : 3 Теренот : 1,5 мм / 0,06"; Големина : 5 х

DEN 1.33
Digipartspower AC Кабел За Напојување Кабел Полнач За Јонски Pathfinder 4 Пренослив Звучник Ipa125 Ново
Digipartspower AC Кабел За Напојување Кабел Полнач За Јонски Pathfinder 4 Пренослив Звучник Ipa125

Производот Digipartspower е еколошки и добро дизајниран Исто така, со брз пренос на податоци, овој производ раб

DEN 1.00
Cablelera HDMI Женски ДО DVI Машки Адаптер 5 Пакет Ново
Cablelera HDMI Женски ДО DVI Машки Адаптер 5 Пакет

Конвертира HDMI Женска Врска Со МАШКИ DVI за да им овозможи на постарите DVI монитори и Проектори Позлатени к

DEN 1.67
Itеав-1 Порт ХДМИ 1 Порта Рца Жолта 1 Порта 3,5 мм - 2 Банда Ѕид Плоча Ново
Itеав-1 Порт ХДМИ 1 Порта Рца Жолта 1 Порта 3,5 мм - 2 Банда Ѕид Плоча

Поврзување без алатки, само приклучете еден кабел во предниот дел на секој приклучок и еден во задниот д

DEN 1600.00
Оригинален ec11 енкодер со прекинувач чекор 30 точка должина на рачката 15MMF Ново
Оригинален ec11 енкодер со прекинувач чекор 30 точка должина на рачката 15MMF

Е паметен уред : ДАМатеријал : Пластика Карактеристики : енкодер прекинувач Број на модел : ec11 енкодер со

DEN 1.00
Wallplate за VGA &засилувач; Аудио Над CAT5 Приемник Екстендер/Сплитер Ново
Wallplate за VGA &засилувач; Аудио Над CAT5 Приемник Екстендер/Сплитер

Точка Пакет Димензија : 8 Точка Пакет Тежина0,6 Фунти Точка Пакет Количина1 Тип на производЕЛЕКТРОНСКИ АД�

DEN 1432.64
Додај-на-компјутер Периферни Уреди L Addon 1m Lc На Fc Os1 Жолта Лепенка Кабел Ново
Додај-на-компјутер Периферни Уреди L Addon 1m Lc На Fc Os1 Жолта Лепенка Кабел

Додаток 1 M Fc (Машки) На Lc (Машки) Жолт Os1 Дуплекс Lszh Влакна Со Еден Режим (Smf) P Додаток На Компјутер Периферн

DEN 1.33
ДАЈАН 400W Прилагодлив Мулти Звучник Високи Звучници/Бас 2 Единица Аудио Фреквенција Делител 2 Начин Кросовер Ново
ДАЈАН 400W Прилагодлив Мулти Звучник Високи Звучници/Бас 2 Единица Аудио Фреквенција Делител 2 Начин Кросовер

Моќност : 400 W Или Пониска Импеданса : 4 до 16 Ом Фреквенција : Прилагодлив Скокач А, Б за Бас Скокач Ц, Д За Ви

DEN 127.84
CableMod RT - Серија Pro ModMesh Ракави 12VHPWR PCI-E Кабел ЗА ASUS И Seasonic Ново
CableMod RT - Серија Pro ModMesh Ракави 12VHPWR PCI-E Кабел ЗА ASUS И Seasonic

Ве молиме имајте предвид дека овој производ има строги барања за компатибилност Користењето на овој пр�

DEN 1119.84
Includedеав - 1 Порт Кат5е Етернет Бела Ѕидна Плоча-Вклучена Заграда Ново
Includedеав - 1 Порт Кат5е Етернет Бела Ѕидна Плоча-Вклучена Заграда

Вклучен држач за монтирање на низок напон! Поврзување без алатки, само приклучете еден кабел напред и ед

DEN 2.33
Капка по капка 4 Пара ВОЗДУШЕН ТЕЛЕФОН CAT6 Кабел Со Челичен Гласник Отворен Ув Доказ Жица, Црна Ново
Капка по капка 4 Пара ВОЗДУШЕН ТЕЛЕФОН CAT6 Кабел Со Челичен Гласник Отворен Ув Доказ Жица, Црна

4 / СОВЕТ Телефонски Кабел Со Челичен Гласник Погоден за Воздушни Инсталации Јакна отпорна на у / В и Водо

DEN 2.67
Riteav Rca Жолта Ѕид Плоча 1 Банда Рамен Слонова Коска Ново
Riteav Rca Жолта Ѕид Плоча 1 Банда Рамен Слонова Коска

Алаткапомалку врска Само приклучете еден кабел напред и еден во задниот дел на секоја порта Ѕидната пло

DEN 940.80
Аексит 5 Парчиња Аудио &засилувач; Видео Додатоци 1/8 3,5 мм Машки Конектор Коаксијален Аудио Конектор Конектори за Ново
Аексит 5 Парчиња Аудио &засилувач; Видео Додатоци 1/8 3,5 мм Машки Конектор Коаксијален Аудио Конектор Конектори за

Име на производот : 3,5 мм 1 / 4" Конектор За Лемење;Тип : 3,5 мм До Коаксијален Кабел Боја : Сребрен Тон;Материј

DEN 3.33
Трип Лајт П014-006 6-Стапки Ц14 До Ц5 Кабел За Адаптер За Напојување, Црн Ново
Трип Лајт П014-006 6-Стапки Ц14 До Ц5 Кабел За Адаптер За Напојување, Црн

Продадени како 1 Секој Кабел за напојување за напојување компатибилни уреди IEC320 C5 И IEC320 C14 за ефикасно по

DEN 2.00
AEXIT USB Женски Дистрибуција електричен Тип - 2.0 Приклучок 8-Терминал 180 Степен Пхб Приклучок За Поправка Делови Ново
AEXIT USB Женски Дистрибуција електричен Тип - 2.0 Приклучок 8-Терминал 180 Степен Пхб Приклучок За Поправка Делови

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал; Нето Тежина : 22гр Содржина На Пакетот : 5 парчиња

DEN 116.16
Новиот Lon0167 10pcs Црна Избрана 4 Пински 3.5 mm сигурен Ефикасност Стерео Приклучок Приклучок Пхб Монтажа Ново
Новиот Lon0167 10pcs Црна Избрана 4 Пински 3.5 mm сигурен Ефикасност Стерео Приклучок Приклучок Пхб Монтажа

Име на производ (издржлив во употреба) : Стерео Приклучок Приклучок ПХБ (најнова технологија) Монтирање �

DEN 1.67
ИДЦ24 24-Пински Конектор Сигнали Пробив Одбор завртка терминали ГП Ново
ИДЦ24 24-Пински Конектор Сигнали Пробив Одбор завртка терминали ГП

ИДЦ24 24Пински Конектор Сигнали Пробив Одбор завртка терминали ГП Nextron IDC24 P Конектор (Златен Игла) Сите иг�

DEN 3.00
Новиот Lon0167 Црна Надолу Избрана АГОЛ USB 2.0 Сигурен Тип на ефикасност Машки До Женски M/F Адаптер Конектор Ново
Новиот Lon0167 Црна Надолу Избрана АГОЛ USB 2.0 Сигурен Тип на ефикасност Машки До Женски M/F Адаптер Конектор

Земја на (издржливо во употреба) Производство : КИНА; Материјал : Пластика Нето Тежина : беспрекорна 13g; Со

DEN 122.24
MONEYSEW 4.6 Стапки 2 Frong Ac Ѕиден Кабел 2 Слот Кабел За Напојување За Led Lcd Тв Samsung Lg Sharp Canon Ново
MONEYSEW 4.6 Стапки 2 Frong Ac Ѕиден Кабел 2 Слот Кабел За Напојување За Led Lcd Тв Samsung Lg Sharp Canon

КОМПАТИБИЛНОСТ : LED Lcd Паметен Тв Монитор Samsung, Lg Sharp; Canon Pixma, Hp Брат Лексмарк, Ps2, Ps3 Слим, Ps4; Dell Sony AsGateway Toshiba Л

DEN 126.40
Амазон Основи РЦА Аудио Сабвуфер Кабел - 35 Стапки Ново
Амазон Основи РЦА Аудио Сабвуфер Кабел - 35 Стапки

ВО КУТИЈАТА : (1) аудио кабел за сабвуфер од 35 стапки за поврзување на звучникот на сабвуферот со стерео п�

DEN 349.44
Fafeicy Convert Банана Приклучок, 5pcs 4mm Завртка Тип Банана Приклучоци 2mm до 4mm Конвертирате Банана Ново
Fafeicy Convert Банана Приклучок, 5pcs 4mm Завртка Тип Банана Приклучоци 2mm до 4mm Конвертирате Банана

Исклучителна Изработка банана машки до женски приклучок 2мм до 4мм приклучок сонда адаптер исклучителн

DEN 1.67
DHT Електроника 2 - пакет rf конектор адаптер N тип женски НА PL259 / SO239 машки Ново
DHT Електроника 2 - пакет rf конектор адаптер N тип женски НА PL259 / SO239 машки

Пакетот вклучува : 2 х адаптери Најчесто Се Користи ВО Рф Апликации, Антени , Безжични Lan Уреди, коаксијал�

DEN 104.00
Нов Звучник За Засилувач Lon0167 Опремен Терминал 4mm банана Сигурна ефикасност Конектор Обврзувачки Пост Ново
Нов Звучник За Засилувач Lon0167 Опремен Терминал 4mm банана Сигурна ефикасност Конектор Обврзувачки Пост

Име на производот : (издржлив Во употреба) Врзувачки Столб; Дијаметар На Конец : 3,5 мм / 0,14" Вкупна Големина

DEN 120.64
5 Пакет Етернет Ѕидна Плоча Cat6 Jack RJ45 Излезен Клучен Камен 2 Порта 1 Мрежни Кабли Вградени Жици За Спојување Ново
5 Пакет Етернет Ѕидна Плоча Cat6 Jack RJ45 Излезен Клучен Камен 2 Порта 1 Мрежни Кабли Вградени Жици За Спојување

Лесен за инсталирање, не е потребно лемење или специјални алатки Белиот панел може добро да одговара со

DEN 2.33
Аексит 400В 20а аудио &засилувач; Видео Додатоци Приклучок Јасно Пластика 12 Позиција Завртка Терминал Конектори &засилувач; Ново
NFHK HDMI Машки НА HDMI 2.1 Машки UHD Продолжување Злато Конвертор Адаптер Поддршка 8K 60hz HDTV Ново
NFHK HDMI Машки НА HDMI 2.1 Машки UHD Продолжување Злато Конвертор Адаптер Поддршка 8K 60hz HDTV

Позлатени контакти и сребрена штит школка Поддршка UHD 8 K 60hz HDTV, Поддржува HDCP И 3 D HDMI спојка за спојување н�

DEN 111.84
Левитон мнв20-и 3-Банда 2 Тесен Уред Моне Ѕидна Плоча, Без Скршени Перки, Поликарбонат, Прицврстување На Ново
Левитон мнв20-и 3-Банда 2 Тесен Уред Моне Ѕидна Плоча, Без Скршени Перки, Поликарбонат, Прицврстување На

Различни бои на располагање Суптилните линии на покривната плоча и конкавниот лизгач ги минимизираат с

DEN 2.67
БЕЗВРЕДНА WSP700 Метална Обетка Ѕидна Плоча За Безвредни Еднообразни Раце Ново
БЕЗВРЕДНА WSP700 Метална Обетка Ѕидна Плоча За Безвредни Еднообразни Раце

За Употреба Со Еден Обетка Безводен Стожер И Артикулирачки Раце За Централни Метални Столпчиња Или Пос�

DEN 1128.00
Сара-у 5 Парчиња Метал 3,5 мм 2 Прстен 3П Стерео Приклучок Приклучок Кабел За Лемење Адаптер Терминал Со Пролет Ново
Сара-у 5 Парчиња Метал 3,5 мм 2 Прстен 3П Стерео Приклучок Приклучок Кабел За Лемење Адаптер Терминал Со Пролет

Метален материјал, стерео звучен ефект, 2 прстени, 3 столбови Шасија или монтажа На Панел 3,5 мм, 3 Проводни�

DEN 1.67
Аексит 10 парчиња 5.5 мм Аудио &засилувач; Видео Додатоци х 2.5 Мм Лемење Тип Пластични Домување ЕДНОНАСОЧНА Ново
Аексит 10 парчиња 5.5 мм Аудио &засилувач; Видео Додатоци х 2.5 Мм Лемење Тип Пластични Домување ЕДНОНАСОЧНА

Име на производот : ЕДНОНАСОЧНА Барел Конектор; Тип : 5, 5х2, 5мм Дц Машки Одговара За Кабелска Диа : 5мм / 0,2"; �

DEN 120.16
СИН ЛУК ДВД ГУМЕН Појас 20мм до 100мм Касета Мешан Квадратен Касетофон 40 ПАРЧИЊА … Ново
СИН ЛУК ДВД ГУМЕН Појас 20мм до 100мм Касета Мешан Квадратен Касетофон 40 ПАРЧИЊА …

Квадратни Генерички Лента Дискови појас; Широко се користи во рекордери, видео машини, Вокман, ДВДуред и

DEN 1.33