Ruisita 12 пакувања пластични фиоки за пченка Транспарентна услуга фиока пченка за садови за патеки за патеки

Ruisita 12 пакувања пластични фиоки за пченка Транспарентна услуга фиока пченка за садови за патеки за патеки

DEN 3.33

Ново

Залиха

Спецификација : Секој пакет содржи 12 фиоки за пченка, што е доволно изобилство за семејство или вечера; Секоја послужавник е околу 26,8 см/10,6 инчи, длабоко и доволно големи за да ги задржи повеќето големини на пченка Материјал со висок квалитет : садот за пченка е изработена од цврста и издржлива пластика, која е густа и не е лесна за пробивање; Површината на фиоката е јасна и изгледа многу чиста, а дното во форма на пченка се совпаѓа со формата на пченката, што може да се завитка добро околу пченката, така што сосот може да се шири рамномерно на горниот дел од пченката. Контејнери со пченка : Ставете го пченката на послужавник и ротирајте го така што путерот е рамномерно распореден над пченката; Можете исто така да исцедите сосови и други мирудии во садот за пченка за да го ширите рамномерно и да имате вкусно пченка. Мулти-функција : Оваа фиока за пченка е транспарентна со фино изработка и јасни линии; Пластичниот материјал е лесен за чистење, фиоката за пченка може да се постави за ефикасно зачувување на просторот за складирање; Полето може да се користи и како чинија за колачиња или како украсна послужавник; Транспарентната боја направи да изгледа убаво. Широка апликација : Пластичната лента за пченка е лесна за употреба, погодна за семејство или ресторан, скара, пикник, забава, итн.; Со мазен раб, нетоксичен и без мирис материјал, погоден за целото семејство, вклучително и деца и возрасни. Спецификација : Секој пакет содржи 12 фиоки за пченка, што е доволно изобилство за семејство или вечера; Секоја послужавник е околу 26,8 см/10,6 инчи, длабоко и доволно големи за да ги задржи повеќето големини на пченка. Материјал со висок квалитет : садот за пченка е изработена од цврста и издржлива пластика, која е густа и не е лесна за пробивање; Површината на фиоката е јасна и изгледа многу чиста, а дното во форма на пченка се совпаѓа со формата на пченката, што може да се завитка добро околу пченката, така што сосот може да се шири рамномерно на горниот дел од пченката. Контејнери со пченка : Ставете го пченката на послужавник и ротирајте го така што путерот е рамномерно распореден над пченката; Можете исто така да исцедите сосови и други мирудии во садот за пченка за да го ширите рамномерно и да имате вкусно пченка.

each package contains 12 corn trays, which is abundant enough for family or dinner; each tray is about 26.8 cm/10.6 inches, deep and large enough to hold most sizes of corns :

Производи во категоријата

Божиќна салфетка прстени за забави Подароци за прсти Божиќ играчки матурски подароци светла прстени светкави дома украс Ново
Божиќна салфетка прстени за забави Подароци за прсти Божиќ играчки матурски подароци светла прстени светкави дома украс

100% пластика Божиќни салфетки прстени сет од 12, држачи за прстени од салфетки за Божиќни трпезариски при�

DEN 22.88
Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолирана кригла за кафе, грав кафе со кафе Ново
Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолирана кригла за кафе, грав кафе со кафе

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

DEN 3.00
Lepsjgc деко салфетка златна салфетка тока за празнична забава вечера свадбен банкет маса Ново
Lepsjgc деко салфетка златна салфетка тока за празнична забава вечера свадбен банкет маса

Совршен натпревар со најразлични распоред на табели и додатоци , Бака од прстенот од салфетка може да г

DEN 3.33
Подлога за сервирање на правоаголна храна Mbbitl 3 пакет 14,9 x 10,6 цветни бозови меламин за сервирање на садови Ново
Подлога за сервирање на правоаголна храна Mbbitl 3 пакет 14,9 x 10,6 цветни бозови меламин за сервирање на садови

Сет од 3 фиоки за сервирање (14,9 "*106"*0,7 "), изработен од цврст меламин материјал, со дарежлив и пристоен диза

DEN 3.00
Брадест Учител Кафе Кригла Брадест Учител Како Нормален Учител Но Многу 11oz Ново
Брадест Учител Кафе Кригла Брадест Учител Како Нормален Учител Но Многу 11oz

Висококвалитетната кригла го прави совршен подарок за секого Печатени само на најквалитетни чаши...

DEN 1.67
ГОА САД ПВЦ ПВЦ МАТИ МАТИ ПЛАТИМАТСКИ ПЛАТИВИ ЗА ПОДНЕСУВАЕ Ново
ГОА САД ПВЦ ПВЦ МАТИ МАТИ ПЛАТИМАТСКИ ПЛАТИВИ ЗА ПОДНЕСУВАЕ

Големина : Достапно во пакет од 3, нашите душеци од 11,8 x 17,7 инчи ќе ја заштитат вашата табела од сите видов�

DEN 1.67
Под организатори на мијалник и складирање, под складирање на кабинетот 2 нивоа под решетката за складирање на Ново Попусти
Под организатори на мијалник и складирање, под складирање на кабинетот 2 нивоа под решетката за складирање на

Заштеда на простор : Долна лизгачка корпа со рачки за лесен пристап во ограничен простор Одлично за орга

DEN 383.84
Докуккус со голем капацитет за еднократно платно торба за рамо + и двете страни корпа капа лежерна торба за Ново
Докуккус со голем капацитет за еднократно платно торба за рамо + и двете страни корпа капа лежерна торба за

Платно Полиестерска обвивка Нема затворање на затворање Димензии : 19,7 x 15,7 x 5,9 инчи Каиш : 8,2 инчи...

DEN 271.84
„1 GJS гурмански гумен заптивка компатибилен со 4 квартал готвач за електричен шпорет под притисок“. Овој заптивка Ново
„1 GJS гурмански гумен заптивка компатибилен со 4 квартал готвач за електричен шпорет под притисок“. Овој заптивка

"1 GJS гурмански гумен заптивка (прстен за запечатување) Компатибилен со 4 квартал готвач за електричен пр�

DEN 190.24
Енеско Нашето Име Е Кал Старо И Сенилно Пријателство Шолја За Кафе, 16 Унца, Разнобојна Ново
Енеско Нашето Име Е Кал Старо И Сенилно Пријателство Шолја За Кафе, 16 Унца, Разнобојна

"Стара И сенилна" Кафе Кригла од нашето Име е колекција за пријателство со кал Карактеристики забавни пр

DEN 2.67
Амосфун вечера со салфетка прстен 4 парчиња срцеви салфетки прстени Божиќни салфетки за салфетки сервисери Ново
Амосфун вечера со салфетка прстен 4 парчиња срцеви салфетки прстени Божиќни салфетки за салфетки сервисери

Со овој прстен за салфетка, ќе имате пријатна вечера со вашите семејства, пријатели и гости Направено од

DEN 1.33
Организатор на магнетски фрижидер со 2 држач за хартиени крпи, голема силна магнетна решетка за зачини со 5 отстранливи Ново Попусти
Ytyzc керамички чај чај и чинија злато Кина кафе чаши поставени садови за сад чаша чај чај чајник Ново
Ytyzc керамички чај чај и чинија злато Кина кафе чаши поставени садови за сад чаша чај чај чајник

Спајтот е насликан со рака, користејќи златно масло за високо ниво Исклучителниот цртеж на злато ја одр�

DEN 1238.40
Вакуум од кожа од не'рѓосувачки челик Изолирана кригла Божиќни колачиња Термос шише со вода за топли Ново
Вакуум од кожа од не'рѓосувачки челик Изолирана кригла Божиќни колачиња Термос шише со вода за топли

✔ [Одржување на температурата] Оваа изолирана кригла од не'рѓосувачки челик може да ја задржи температ�

DEN 399.84
N/A 12 парчиња дијамантска салфетка тока гинко лисја за декорација на салфетка прстен западен ресторан растително Ново
N/A 12 парчиња дијамантска салфетка тока гинко лисја за декорација на салфетка прстен западен ресторан растително

Овој прстен за салфетка ќе ја подобри вашата декорација на маса бидејќи е убаво украсен и одговара на ва

DEN 3.33
Богатства на Каролина CJ1080-EBK-8808 Писмо Е Фудбал Црно, старо злато и бела торба за ручек, изолирана торба за торбичка Ново
Богатства на Каролина CJ1080-EBK-8808 Писмо Е Фудбал Црно, старо злато и бела торба за ручек, изолирана торба за торбичка

Супериорна изолација : Опремена со алуминиумска фолија изолирана ентериер, нашата торба за ручек ги обе

DEN 230.40
Бестонзон Чинии За Мешање Мешање Тава Од Нерѓосувачки Челик Тенџере Паела тава Од 16 см Нерѓосувачки Ново
Бестонзон Чинии За Мешање Мешање Тава Од Нерѓосувачки Челик Тенџере Паела тава Од 16 см Нерѓосувачки

Сребрен Рамен Тенџере Користи материјал од нерѓосувачки челик со фина изработка, издржлив и отпорен на

DEN 2.33
Waldeal Cute Llama Cafe Chafe Chige Thermal Termal Tumbler со капак, вакуум со двојни wallидови изолирани Ново
Waldeal Cute Llama Cafe Chafe Chige Thermal Termal Tumbler со капак, вакуум со двојни wallидови изолирани

Смешен дизајн : Овој Tumbler 20oz Travel е добро дизајн со смешна шема Овој изолиран гулаб може да се користи затв

DEN 3.33
Cuisinart CPT-122BK 2-парчиња Компактен пластичен тостер, црна и C55-12PCKSAM 12-парчиња керамички обложени ножеви Ново
Cuisinart CPT-122BK 2-парчиња Компактен пластичен тостер, црна и C55-12PCKSAM 12-парчиња керамички обложени ножеви

Производ 1 : Функционален : Овој компактен тостер е во состојба да се вклопи удобно на вашите countertops додек

DEN 799.04
Qwertg Goblet држач за вино чаша црвена вино чаша стои со 6 куки не'рѓосувачки челик што висат чаши за Ново
Qwertg Goblet држач за вино чаша црвена вино чаша стои со 6 куки не'рѓосувачки челик што висат чаши за

6 криви стаклени куки за вино, дизајнирани да се вртат на централната шипка Изработено е од материјал за

DEN 785.60
Xixian 600ml / 1000ml Титаниум чај тенџере котел со лесен кампување чај котел за кафе за дома кујна и Ново
Xixian 600ml / 1000ml Титаниум чај тенџере котел со лесен кампување чај котел за кафе за дома кујна и

Чистиот титаниум нема да му даде мирис или вкус на водата, здрава и сигурна Направено од титаниум матери

DEN 511.84
МИЕ КРЕИРАЦИИ Дрвени трибети за топли јадења, садови, тави | 8 '' квадратни дрвени врели влошки за чајник, кујнски Ново Попусти
МИЕ КРЕИРАЦИИ Дрвени трибети за топли јадења, садови, тави | 8 '' квадратни дрвени врели влошки за чајник, кујнски

Голем дрво од дрво : Главната цел на овој дрвен сет на дрвени куќи е да се држат топли садови, чинии, садов

DEN 207.84
3drose CST_1415_3 Домашна дилема на носорог керамички плочки, крајбрежни плочки, Ново
3drose CST_1415_3 Домашна дилема на носорог керамички плочки, крајбрежни плочки,

Димензии (во инчи) : 4 h x 4 W x 1 / 4 D Одделение за конструкција Доаѓа со заштитни влошки за чувство (спакувани

DEN 3.00
Cromify Machine Vacuum заптивната машина, целосно автоматска машина за заптивната смеса за вакуум, до 100 последователни Ново
Cromify Machine Vacuum заптивната машина, целосно автоматска машина за заптивната смеса за вакуум, до 100 последователни

[Целосен автоматски едноставен операција со еден клуч] Класичен дизајн, операцијата е исклучително едн�

DEN 1119.84
Облоги за Пржење на воздух За Нинџа Пржење На Воздух, 100 Парчиња Облоги За Воздушна Фритеза За Еднократна Употреба Ново
Облоги за Пржење на воздух За Нинџа Пржење На Воздух, 100 Парчиња Облоги За Воздушна Фритеза За Еднократна Употреба

[Безбеден Избор На Материјали] Секоја облога за пржење на воздух за пржење со нинџа храна е изработена о�

DEN 0.33
Наруми GW6000-233 Гласните работи Зодијак, црвена, 4,2 фл., Куп за ладно Ново
Наруми GW6000-233 Гласните работи Зодијак, црвена, 4,2 фл., Куп за ладно

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Големина на производот : Дијаметар 2,8 x висина 2,4 x �

DEN 594.08
Пдгјг млечна тава од нерѓосувачки челик, издржлива, брза спроводливост на топлина, удобна рачка, заштита на животната Ново
Пдгјг млечна тава од нерѓосувачки челик, издржлива, брза спроводливост на топлина, удобна рачка, заштита на животната

Погоден за сите видови плочи за готвење, вклучително и индукција Потребно е едноставно миење на рацете �

DEN 888.00
Камбука - Детско шише за пиење - 400 мл - водоотпорна - отпорна на дамки и мирис - издржлив и шок -изобилен - Ново
Камбука - Детско шише за пиење - 400 мл - водоотпорна - отпорна на дамки и мирис - издржлив и шок -изобилен -

Прекрасна термичка кригла од Камбука од колекцијата Етна Термичката кригла е изработена од не'рѓосувач

DEN 2.67
Божиќна чинија за божиќна чинија Правоаголна керамичка лента со рачки за снежни модел за сервирање на салата тестенини Ново
Божиќна чинија за божиќна чинија Правоаголна керамичка лента со рачки за снежни модел за сервирање на салата тестенини

Исклучителна изработка, шемата е јасна и не згаснува Плочата е изработена од високо квалитетен керамич�

DEN 507.04
Амбесон торба за мода, дама со гроздобер капа што позира пред трамвајската скица ретро романтична уметност, Ново
Амбесон торба за мода, дама со гроздобер капа што позира пред трамвајската скица ретро романтична уметност,

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

DEN 319.84
Petsola 2x 50pcs шулеа исечен држач за салфетка Ново
Petsola 2x 50pcs шулеа исечен држач за салфетка

Со салфетката да ја украси вашата, вашата свадба ќе стане поромантична и елегантна Едноставен дизајн, л�

DEN 0.33
Едноставна плус+ торба за тота, големи торби за купување торбички за намирници подароци за мајка тетка Ново
Едноставна плус+ торба за тота, големи торби за купување торбички за намирници подароци за мајка тетка

Платно Полиестерска обвивка Затворање на без_пол Само миење на рацете Ексклузивен дизајн : дизајниран о

DEN 0.33