Тркалезни Дрвени Орнаменти Недовршени Со Дупка, Парчиња Природно Дрво За Занаети Централни ПАРЧИЊА САМИ Дрвени Божиќни Украси Висечки Декор

Тркалезни Дрвени Орнаменти Недовршени Со Дупка, Парчиња Природно Дрво За Занаети Централни ПАРЧИЊА САМИ Дрвени Божиќни

DEN 0.67

Ново

Залиха

1Тркалезни Божиќни висечки топчиња : 50 парчиња Празни Дрвени Кругови и 50 парчиња Канапчиња Од Јута, доволно за секој занаетчиски проект што го имате. Големина : 3-инчен/73мм во дијаметар, 0,1-инчен/3мм во дебелина, одлично за закачување на Елката.Исклучителни занаети : Лесно изшкуркани, но сепак задржувајќи ја ознаката за ласерско сечење, двете страни се изшкуркани до мазна завршница подготвена за бојадисување, украсување, дамка или едноставно оставање рамнина. Овие се идеални висечки украси За Новогодишна елка.Премиум полирано дрво : овие прекрасни топчиња се направени од прекрасно дрво и совршени за украсување со дамки, мастила, боја или само оставени во природно дрво. Прекрасна декорација дома, особено Во Божиќ.Широк спектар на употреба : Може да се закачи На Новогодишни елки, Факели, врати, прозорци, кубни ѕидови, тавани, па дури и градинарски огради, исто така може да се користи како подарок картички и занаетчиски картички. Божиќни орнаменти, ознаки за подароци, рачно напишани висечки ознаки, украси за венчавки, украси за празници, самостојни материјали.Лесно за пишување или бојадисување : Секое дрвено парче има мала дупка која може да биде навојна со конец, лента или чипка за да виси лесно, создавајќи гроздобер и рустикален изглед за Вашата Божиќна забава.

Производи во категоријата

WellieSTR 1pc Кукла Раце Силиконски Мувла Кукла Одлуки Рака Мувла За Глина DIY Ново
WellieSTR 1pc Кукла Раце Силиконски Мувла Кукла Одлуки Рака Мувла За Глина DIY

Флексибилна силиконска мувла за туркање за правење раце за кукли (Прибл 2") Мувла со совршена големина ЗА

DEN 0.33
10 Ноулс Завој Ножици 5.5 Директно НЕРЃОСУВАЧКИ Челик ОД Г. С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА Ново
10 Ноулс Завој Ножици 5.5 Директно НЕРЃОСУВАЧКИ Челик ОД Г. С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА

ИНСТРУМЕНТИТЕ ШТОТУКУ ГИ ПРОДАВА Г С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА 10 Ноулс Завој Ножици 5.5 " Директно Нерѓосувачки Ч

DEN 1.00
100 Парчиња Чистачи На Цевки Стеблото На Шенил, Чистачи На Цевки За Денот На Свети Патрик Стеблата На Шенил Вклучуваат Ново
100 Парчиња Чистачи На Цевки Стеблото На Шенил, Чистачи На Цевки За Денот На Свети Патрик Стеблата На Шенил Вклучуваат

Пакетот вклучува : 100 Парчиња кафеави средства за чистење цевки стеблото на шенил, по 11,8 инчи / 30 см 100 Пов�

DEN 2.67
Hunkydory Занаети За Љубовта На Марки-Калливи Шепи - Партија Време Pooches FTLS843 Ново
Hunkydory Занаети За Љубовта На Марки-Калливи Шепи - Партија Време Pooches FTLS843

Содржи печат од 1 централен дел во сосема нов формат "лента" Користете за создавање бесконечна разновидн

DEN 206.40
5д САМОСТОЈНИ Комплети За Сликање Дијаманти Целосна Вежба Кристално Кристално Везење Везови Со Вкрстени Шевови Ново
5д САМОСТОЈНИ Комплети За Сликање Дијаманти Целосна Вежба Кристално Кристално Везење Везови Со Вкрстени Шевови

●Материјал ● Главно изработен Од кристал и платно, Без рамка, тоа е делумно дупчење платно специјално �

DEN 3.00
Хартиеното Дрво Засекогаш Пријатели-Вметнете Колекција, А4 Ново
Хартиеното Дрво Засекогаш Пријатели-Вметнете Колекција, А4

Забавни дизајни на одличен начин во боја А4 рампа формат 16 листови од 8 дизајни Произведено во велика Бри

DEN 1392.00
Алидру Шарени Обрасци Јапонска Лента За Маскирање Ваши - Сива Решетка Од Маракеш Ново
Алидру Шарени Обрасци Јапонска Лента За Маскирање Ваши - Сива Решетка Од Маракеш

Доаѓа во различни модели Секој продаден одделно Димензии : 15мм Ширина х 10 метри Должина Материјал : Прир�

DEN 1366.40
Кенгур Исечок Недовршени Дрво Зоолошката Градина Тема Детски Расадник Декор Дивиот СВЕТ МДФ Облик Платно Ново
Кенгур Исечок Недовршени Дрво Зоолошката Градина Тема Детски Расадник Декор Дивиот СВЕТ МДФ Облик Платно

● МАЗНИ ПОВРШИНИ овие дрвени исечоци со Разновидна Обработка на Дрво имаат мазни површини на кои не им

DEN 206.40
Пиокио 100 парчиња Природни Пердуви Од Бела Гуска На Големо 6-8 инчи за Украси За Кекси, Самостојна Уметност и Фаќач Ново
Пиокио 100 парчиња Природни Пердуви Од Бела Гуска На Големо 6-8 инчи за Украси За Кекси, Самостојна Уметност и Фаќач

+Пердуви Без суровост : 100% вистински природни шарени пердуви од гуска Сите пердуви изгубени природно...

DEN 127.84
Мт Ваши Маскирање Лента За Деца Броеви Ново
Мт Ваши Маскирање Лента За Деца Броеви

Маскирање На Планината Ваши ЛЕНТА ЗА маскирање ПЛАНИНАТА патчи ・ Е Јапонско маскирање На Ваши Од Јапон�

DEN 2.00
ОИСАКЛД 104 Пакет ЕВА Боја Пена 5, 5х8, 5 инчен ЕВА Занаетчиска Пена 2мм ЕВА Пена Листови ЗА Сам Занаетчиски Ново
ОИСАКЛД 104 Пакет ЕВА Боја Пена 5, 5х8, 5 инчен ЕВА Занаетчиска Пена 2мм ЕВА Пена Листови ЗА Сам Занаетчиски

ПОВЕЌЕНАМЕНСКА занаетчиската пена ЕВА има широк спектар на намени, најчесто се користи за резба на раз�

DEN 2.00
Збор Здраво Исечок Недовршено Дрво Здраво Секојдневна Закачалка ЗА Врата Стил На Платно во Форма на Мдф 1 Ново
Збор Здраво Исечок Недовршено Дрво Здраво Секојдневна Закачалка ЗА Врата Стил На Платно во Форма на Мдф 1

● МАЗНИ ПОВРШИНИ овие дрвени исечоци со Разновидна Обработка на Дрво имаат мазни површини на кои не им

DEN 0.67
JPT MOPA M7 Влакна Ласерски Гравер Ласерски Означување Машина Ласерски Маркер 30W, 110€110mm со 80mm Ротациона Ново
JPT MOPA M7 Влакна Ласерски Гравер Ласерски Означување Машина Ласерски Маркер 30W, 110€110mm со 80mm Ротациона

Ласерска Моќност : 30w + Поле За Обележување( Леќа) : 110*110mm+Длабочина На Гравирање : 0,4 mm+80mm Ротациона Оска Ла�

DEN 1.00
ZCX 3D калапи Зајак Уши Бебе Силиконски Мувла Смола Уметност Мувла За Епоксидна Смола, Глина, Изработка, Домашна Ново
ZCX 3D калапи Зајак Уши Бебе Силиконски Мувла Смола Уметност Мувла За Епоксидна Смола, Глина, Изработка, Домашна

Лесен за употреба и чистење за силиконски материјал, висока температура, корозија, цврстина на мувла ме�

DEN 296.80
Музеј орсеј Во Париз Франција Нокти Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Клипер Ново
Музеј орсеј Во Париз Франција Нокти Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Клипер

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти Каракт�

DEN 268.80
Премо Скулпеј Полимерна Глина 2 Унци - Ултрамарин Сина Ново
Премо Скулпеј Полимерна Глина 2 Унци - Ултрамарин Сина

Оваа извонредна глина брзо достигнува работна состојба (со минимум климатизација) и останува мека и под

DEN 2.00
Тофику 72 парчиња САМ Обележувачи Празни Обележувачи Недовршени Обележувачи Квадратни Парчиња Дрво Рустикални Ново
Тофику 72 парчиња САМ Обележувачи Празни Обележувачи Недовршени Обележувачи Квадратни Парчиња Дрво Рустикални

Пластика КНИГА ЕТИКЕТИ за дома, роденден, свадба, банкет КАКО САМ занаети, фото реквизити и украси ПРАЗН�

DEN 468.00
Комплет Пастелни Ваши Ленти, Лесна Виолетова Самолеплива Декоративна Лента За Маскирање, 3 Ролни 32 Стапки Лепливи Ново
Комплет Пастелни Ваши Ленти, Лесна Виолетова Самолеплива Декоративна Лента За Маскирање, 3 Ролни 32 Стапки Лепливи

●ПОЛН СО МАГИЈА】 Обичната лента за перење има светло виолетова боја, обезбедува убава мешавина за дода

DEN 2.67
Кдафа Лак Реактор Делови, Акрилик Тони ДИИ ЛАК Реактор Светилка Арцилни Комплет Осветлување ПРЕДВОДЕНА Блиц Светлина Ново
Кдафа Лак Реактор Делови, Акрилик Тони ДИИ ЛАК Реактор Светилка Арцилни Комплет Осветлување ПРЕДВОДЕНА Блиц Светлина

Многу Кул Осветлувачки Лак Реактор Украс Светилка Ноќно Светло, Напојување СО USB Кабел, Нормално Вклуче�

DEN 847.84
Пранг-Перат Боја Портокал 1 Гал Категорија На Производи: Занаети &засилувач; Рекреација Соба Производи/Уметност Ново
Пранг-Перат Боја Портокал 1 Гал Категорија На Производи: Занаети &засилувач; Рекреација Соба Производи/Уметност

Боја За перење Портокалова 1 галбрилијантните бои што не се таложат не бараат тресење и имаат светла пол

DEN 571.52
Постави 7 Агат Горилник Метал Сребрена Глина Накит Пмц Уметност Глина Накит Алатка … Ново
Постави 7 Агат Горилник Метал Сребрена Глина Накит Пмц Уметност Глина Накит Алатка …

Природен камен агат, идеален за работа со метална глина, апликации за кеумбу и за нанесување златна и ср�

DEN 2.00
Дарис ГХС-2200-18 20-Парче Картичка Акции Хартија, 12 на 12-Инчен, Бело Ново
Дарис ГХС-2200-18 20-Парче Картичка Акции Хартија, 12 на 12-Инчен, Бело

20 Парчиња Хартија во пакетот Димензии 12 на 12 инчи во големина Голема Бела Хартија Серија...

DEN 112.00
НОЖИЦИ за Шиење НОЖИЦИ за Шиење 10 парчиња Ножици за Шиење Ножици За Предиво Ножици За Ткаенина Машина За Сечење Нишки Ново
НОЖИЦИ за Шиење НОЖИЦИ за Шиење 10 парчиња Ножици за Шиење Ножици За Предиво Ножици За Ткаенина Машина За Сечење Нишки

Изработен е од цврст и издржлив материјал од високојаглероден челик, кој нема лесно да се оштети или скр

DEN 1.67
IFQHDD 100pcs 20 mm Половина Дрвени Монистра, Недовршени Сплит Природни Тркалезни Дрвени Топчиња Лабави Монистра Ново
IFQHDD 100pcs 20 mm Половина Дрвени Монистра, Недовршени Сплит Природни Тркалезни Дрвени Топчиња Лабави Монистра

МАТЕРИЈАЛИзработен од природно цврсто дрво, сув и уреден, не е лесен за влошување, може да се користи дол

DEN 2.00
Мимиракул Вештерка Рака Силиконски Мувла Свеќа Мувла Сапун МУВЛА АРОМАТЕРАПИЈА САМОСТОЈНА Кастинг Епоксидна Ново
Мимиракул Вештерка Рака Силиконски Мувла Свеќа Мувла Сапун МУВЛА АРОМАТЕРАПИЈА САМОСТОЈНА Кастинг Епоксидна

Висококвалитетен Материјал : калапот за смола од моделот е изработен од висококвалитетен силикон, кој е

DEN 0.33
Недовршени Парчиња Дрво Со Кора, 18 Парчиња Природни Ореви, 3 - 3,5 Подлоги, Украси, Горење Дрва, Занаети Ново
Недовршени Парчиња Дрво Со Кора, 18 Парчиња Природни Ореви, 3 - 3,5 Подлоги, Украси, Горење Дрва, Занаети

Дијаметар : 3 " 3 1 / 2" Длабочина : 1 / 4" Нема поделби или пукнатини со кора во такт Црниот Орев е еден од најба�

DEN 1.67
Aitoh WZC500 Wazome Chiyogami Unryushi Оригами Хартија 5.875 X5. 875 20 Листови Ново
Aitoh WZC500 Wazome Chiyogami Unryushi Оригами Хартија 5.875 X5. 875 20 Листови

Димензии на пакетот : 1494 W (сантиметри) Создадете извонредни украси од хартија Тежина на пакетот : 0,25 фунт

DEN 1.67
Xidmold Море Желка Ветер Ѕвончиња Смола Калапи Силиконски Комплет, Силиконски Смола Мувла Комплет За Лиење Ново
Xidmold Море Желка Ветер Ѕвончиња Смола Калапи Силиконски Комплет, Силиконски Смола Мувла Комплет За Лиење

Ex Пакетот Вклучува : 8 x силиконски калапи, 4 x шуплива алуминиумска цевка(случајна боја), 20 x позиционирање

DEN 239.84
Биверкрафт Комплет За Резба На Дрво С16 Блокови За Резба На Басвуд, Ножеви За Виткање-Нож За Резба На Дрво Ново
Биверкрафт Комплет За Резба На Дрво С16 Блокови За Резба На Басвуд, Ножеви За Виткање-Нож За Резба На Дрво

Комплет за резба СеВоЕдно : ако не знаете како да го започнете вашето патување со резба, направете го тоа

DEN 143.84
Мачка Миленичиња Мапа Арт Деко Подарок Мода Ноктите Машина Остар Ноктите Нерѓосувачки Челик Ново
Мачка Миленичиња Мапа Арт Деко Подарок Мода Ноктите Машина Остар Ноктите Нерѓосувачки Челик

Големина : 3,7 см х 5,8 см (1,5 инчи х 2,3 инчи) Класификација : ножици За Нокти, Секач, ножици Карактеристика : Му

DEN 0.33
Шестоаголен Исечок Недовршено Дрво Основна Форма Домашен Декор Секојдневна Употреба Закачалка За Празнична Врата Мдф Ново
Ножици Фобс ОД Ножицифобз-Природна Колекција-Клуч Прстен Клуч Синџир Нараквица Нараквица Чанта Ранец Торба Шарм-Јоргани Ново
Ножици Фобс ОД Ножицифобз-Природна Колекција-Клуч Прстен Клуч Синџир Нараквица Нараквица Чанта Ранец Торба Шарм-Јоргани

Природната Колекција НА Ножици Се состои Од Рачно Изработен Природен Рог, Коска, Шума, Морски школки, Ке�

DEN 3.33
3д Круг Исечок Добредојдовте Недовршено Дрво Секојдневно Дома Декор Закачалка За Врата Мдф Форма Платно Ново
3д Круг Исечок Добредојдовте Недовршено Дрво Секојдневно Дома Декор Закачалка За Врата Мдф Форма Платно

● МАЗНИ ПОВРШИНИ овие дрвени исечоци со Разновидна Обработка на Дрво имаат мазни површини на кои не им

DEN 361.60
САМОСТОЈНИ 5д Комплети За Сликање Дијаманти За Возрасни,5 Комплети/Парчиња Дијамантски Везови Целосна Ново
САМОСТОЈНИ 5д Комплети За Сликање Дијаманти За Возрасни,5 Комплети/Парчиња Дијамантски Везови Целосна

Големина На Дијамантско Сликарство Опис : € Големина 1 : 20x25cmx2pcs 20x40cmx2pcs 20x50cmx1pcs qx2 Големина : 25x35cmx2pcs 25x50cmx2pcs

DEN 2.67
50 Парчиња/Пакување Обоена Кожа Розова Гуска Пердув Накит Обетка Декорација Облаци 15-20см/6-8 Инчен Ново
50 Парчиња/Пакување Обоена Кожа Розова Гуска Пердув Накит Обетка Декорација Облаци 15-20см/6-8 Инчен

Различни Бои : Пердувите се разнобојни, доволно полни за да ги задоволат сите ваши потреби Вклучуваме 10 �

DEN 318.40
Оперитакс 10 Парчиња Дупка Удар Керамички Чајник Метал Глина Нерѓосувачки Чај Котел Керамика Точка Ново
Оперитакс 10 Парчиња Дупка Удар Керамички Чајник Метал Глина Нерѓосувачки Чај Котел Керамика Точка

КЕРАМИКА ГЛИНА АЛАТКА Обезбедува чиста и професионална завршница на вашите парчиња, подобрувајќи ја ни

DEN 1.00
1 парчиња 澳美日韩精美莫桑石戒指女一一 австралиски јапонски и корејски исклучителни мозамбиски прстени женски Ново
1 парчиња 澳美日韩精美莫桑石戒指女一一 австралиски јапонски и корејски исклучителни мозамбиски прстени женски

Ве молиме имајте предвид дека параметрите или стиловите на вистинската пратка се означени во загради В�

DEN 1.33
Летечкиот Дизајн На Свињи По Линии Отсекување Недовршено Дрво Животно Детска Соба Боење Книга Закачалка Ново
Летечкиот Дизајн На Свињи По Линии Отсекување Недовршено Дрво Животно Детска Соба Боење Книга Закачалка

● МАЗНИ ПОВРШИНИ овие дрвени исечоци со Разновидна Обработка на Дрво имаат мазни површини на кои не им

DEN 1.33
3Д Срцева Торта Силиконски Калап,Силиконски Калапи За Свеќи За Правење Свеќи, Калап За Смола, Силикон За Свеќи Ново
3Д Срцева Торта Силиконски Калап,Силиконски Калапи За Свеќи За Правење Свеќи, Калап За Смола, Силикон За Свеќи

●Креативен Дизајн●оваа мувла од смола од свеќи е многу уникатна и creativeIt на се што ви треба за украсувањ

DEN 0.67
Темно Сина Кожа Текстура На Кожата Ноктите Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Машинка Ново
Темно Сина Кожа Текстура На Кожата Ноктите Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Машинка

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти...

DEN 3.33
Боја Сончогледово Растение Боја Нокти Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Машинка Ново
Боја Сончогледово Растение Боја Нокти Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Машинка

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти Каракт�

DEN 415.84
Замихалаа Природна Дама Амхерст Фазан Пердуви Пердуви за Занаети 5-30см/2-12 Пердуви Изработка На Накит Ново
Замихалаа Природна Дама Амхерст Фазан Пердуви Пердуви за Занаети 5-30см/2-12 Пердуви Изработка На Накит

Ние им носиме на клиентите различни бои за избор Сите бои ги продаваме одделно Ве молиме изберете внима�

DEN 1166.40
3 Парчиња 3Д Јагода И Цвеќиња Силиконски Мувла Јагода Мувла За Печење Овошје Фондан Мувла Рачно Изработени Ново
3 Парчиња 3Д Јагода И Цвеќиња Силиконски Мувла Јагода Мувла За Печење Овошје Фондан Мувла Рачно Изработени

3 Стилови За Избор : пакетот содржи 3 парчиња силиконски калапи од јагоди, соодветно во 3 стилови, погодни

DEN 1.33