SEWACC 60 Парчиња Глина Рачка Мувла Играчка Алатки Додатоци Плејсет КЕРАМИЧКИ Калапи DIY Рачка Форми Керамички Глина Кригла Рачка Форми DIY Чаша Рачка За Правење Алатка Е

SEWACC 60 Парчиња Глина Рачка Мувла Играчка Алатки Додатоци Плејсет КЕРАМИЧКИ Калапи DIY Рачка Форми Керамички

DEN 2.00

Ново

Залиха

МАЛА МУВЛА ЗА РАЧКА за КРИГЛА можете да ја користите оваа мувла за да направите свои уникатни занаети и да уживате во забавата на изработката САМОСТОЈНА РАЧКА МУВЛА едноставен е во дизајнот, но практичен е за употреба, што ќе ви даде добро искуство во користењето. КЕРАМИКА КРИГЛА РАЧКА КЕРАМИКА КРИГЛА РАЧКА ОДЛУКИ АЛАТКИ;??Изработен од издржлив и безбеден материјал за време и издржлива употреба. Можете да ја користите оваа мувла за рачка за керамика со доверба. Едноставен е во дизајнот, но практичен е за употреба, што ќе ви даде добро искуство во користењето. КАФЕ КРИГЛА РАЧКА МУВЛА КЕРАМИЧКИ КАЛАПИ ЗА КЕРАМИКА;??Чувајте ги формите суви, откако ќе ја обликувате рачката, измазнете ја со влажни прсти или сунѓер за да ги елиминирате пукнатините и нечистотиите. Ќе имате добро искуство за употреба поради совршената изработка на овој производ. КЕРАМИЧКИ КРИГЛА РАЧКА МУВЛА висококвалитетниот материјал и фината изработка го прават овој калап удобен и практичен, лесен за одвојување и чистење. Пакетот Вклучува 60 х Карактеристики На Калапи За Рачка - овие мали калапи за рачка за кригла помагаат да се обликува рачката со голема стапка на повторливост и брзина на керамички алатки и материјали. - Големина : 5, 50Х4, 50Х1, 50см/2, 16Х1, 77Х0 керамички материјали. - Висококвалитетниот избор на материјали и одличната технологија на производство ќе обезбедат издржливост и практичност на производот самостојна алатка за правење рачка за чаши. - Изработен од ева материјал, не е лесно да се деформира или скрши, и има добар материјал. Може да биде со доверба мала рачка мувла. - Боја : Жолта керамика-Материјал : алатки ЗА обликување на рачката НА КРИГЛАТА ЕВА-можете да го купите овој сет на креативни и практични калапи ЗА рачка САМИ на алатка за правење рачка за кригла. - Тоа е многу висококвалитетен сам калап кој ќе ви помогне да направите извонредни и уникатни рачки ефикасно и брзо. Тоа е вашиот најдобар избор ЗА обликување НА рачка ЗА керамика САМ.Опис на стокатаалатка за правење рачка За Кригла Ова е висококвалитетен калап што може да биде да направите свои занаети.

Производи во категоријата

Амизоб Пакет Од 50 парчиња Природни Изветвени Обоени Пердуви од Ној 7,8-9,8 инчни Столбови Свадбени Центри Декорација Ново
Амизоб Пакет Од 50 парчиња Природни Изветвени Обоени Пердуви од Ној 7,8-9,8 инчни Столбови Свадбени Центри Декорација

Природни Пердуви Од Ној Температура дезинфицирана, парена и дезинфицирана САМОСТОЈНА Домашна Свадба К�

DEN 233.28
DXMRWJ 100Pcs/Многу Октагон Запечатување Восок Мониста САМ Сам Печат Восок Печат Марки За Плик Документи Божиќ Ново
DXMRWJ 100Pcs/Многу Октагон Запечатување Восок Мониста САМ Сам Печат Восок Печат Марки За Плик Документи Божиќ

1 Царина, безбедност, банкарство, осигурување, судски и други одделенија Антифалсификување на пакување �

DEN 3.00
Замихалаа Топла 20-100 парчиња/многу Природни Обоени Меки Пердуви Од Златна Гуска 13-18 СМ Сам Декорација На Накит Облаци Ново
Замихалаа Топла 20-100 парчиња/многу Природни Обоени Меки Пердуви Од Златна Гуска 13-18 СМ Сам Декорација На Накит Облаци

Ние им нудиме на клиентите различни бои и количини за избор Сите бои ги продаваме одделно Ве молиме избе

DEN 1140.80
Замихалаа Природен Златен Прав Натопени Пердуви Од Патка Пердуви Од Гуска За Занаети 10-15СМ/4-6 Пердув за Изработка Ново
Замихалаа Природен Златен Прав Натопени Пердуви Од Патка Пердуви Од Гуска За Занаети 10-15СМ/4-6 Пердув за Изработка

Ние им носиме на клиентите различни бои за избор Сите бои ги продаваме одделно Ве молиме изберете внима�

DEN 481.60
Ttndstore Меки Розова Пердув Лента Лента Висина турски Пердуви ЗА Diy Здолниште Фустан Графт Свадба Ново
Ttndstore Меки Розова Пердув Лента Лента Висина турски Пердуви ЗА Diy Здолниште Фустан Графт Свадба

Висококвалитетни Пердуви Прекрасни природни цвеќиња за свадбен букет, сцена, дневна соба, спална соба, �

DEN 207.84
Paperо Парк Хартија Компанија Дома За Божиќ Книга Налепница, Мулти Ново
Paperо Парк Хартија Компанија Дома За Божиќ Книга Налепница, Мулти

Дома За Божиќ Налепница Книга Марка : Paperо Парк Хартија Компанија Книгата за налепници вклучува 16 страни

DEN 0.33
Креативност Улица Крафт Кеси P0072140, Избрани Светли Бои, 6 х 3-5/8 х 11, 28 Кеси Ново
Креативност Улица Крафт Кеси P0072140, Избрани Светли Бои, 6 х 3-5/8 х 11, 28 Кеси

Совршен за уметност и занаети Одлично за проекти, правење кукли, маски, капи и чанти за забави Прифаќа бо

DEN 102.56
Вилински коњчиња Прилагодени Комплети За Сликање Дијаманти Сликаат Уметничка Слика По Броеви за Декорација Ново
Вилински коњчиња Прилагодени Комплети За Сликање Дијаманти Сликаат Уметничка Слика По Броеви за Декорација

Платното на оваа дијамантска слика е крпа од хемиски влакна Случајни додатоци се : 1 пенкало за вежба +1 д�

DEN 2.67
36 Парчиња Недовршени Парчиња Дрво Правоаголник Квадратни Рустикални Празни Дрвени Ознаки Со Дупки Лесни Дрвени Ново
36 Парчиња Недовршени Парчиња Дрво Правоаголник Квадратни Рустикални Празни Дрвени Ознаки Со Дупки Лесни Дрвени

Содржина на пакетот : ќе добиете 36 парчиња недовршени парчиња дрво и 1 пакет јаже, доволно за да ги задово

DEN 159.84
Градежна Хартија, Празнична Зелена, 9 инчи х 12 инчи,500 Листови,Тешка Градежна Хартија,Занаети,Уметност,Детска Ново
Градежна Хартија, Празнична Зелена, 9 инчи х 12 инчи,500 Листови,Тешка Градежна Хартија,Занаети,Уметност,Детска

ТЕШКА ГРАДЕЖНА ХАРТИЈА : 500 Листови Празнично Зелена БОЈА Градежна Хартија Големина 9 инчи х 12 инчи Одлич

DEN 386.24
10 Парчиња-2-4 Вар Зелена ОБОЕНИ УДАР Врзани Краток Петел Кејп Белвица Фарма Пердуви Занаетчиство Снабдување | Месечината Ново
Руилинг 2-Пакет Врвки Игли ПРОЕКТ 2мм 4мм Должина 3 Инчен Нерѓосувачки Челик Паракорд Врвки Игли Нараквица Ново
Руилинг 2-Пакет Врвки Игли ПРОЕКТ 2мм 4мм Должина 3 Инчен Нерѓосувачки Челик Паракорд Врвки Игли Нараквица

Доаѓа со 1 парче внатрешен дијаметар 2мм игла за врзување и 1 парче внатрешен дијаметар 4мм игла за врзува

DEN 2.67
Син Оган Пламен Коњ Дијамант Сликарство Колекции 5D DIY Целосна Вежба Кристал Уметности Ѕид Декор за Возрасни 8x12 Ново
Син Оган Пламен Коњ Дијамант Сликарство Колекции 5D DIY Целосна Вежба Кристал Уметности Ѕид Декор за Возрасни 8x12

Хемиска ткаенина Калта за дупчење има силен вискозитет, не е лесно да падне и има светли бои и не е лесно

DEN 0.67
Израелско Знаме Име Ноктите Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Клипер Ново
Израелско Знаме Име Ноктите Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Клипер

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти Каракт�

DEN 2.33
Артемио 4 Дрвени Прстени 50 мм Ново
Артемио 4 Дрвени Прстени 50 мм

Дрвени прстени за прилагодување на х 4 Материјал : Дрво Бренд : Артемио Бренд : Артемио Прстени во сурово �

DEN 2.33
Стобок 24 парчиња Костум Теракота Глина Керамика Глина Сет Керамика Глина Алатки Керамика Глина Скулптура Ново
Стобок 24 парчиња Костум Теракота Глина Керамика Глина Сет Керамика Глина Алатки Керамика Глина Скулптура

24 парчиња избрани алатки за вајање керамика од глина Лајт глина, боја, занаети, модели на дрво, уметнички

DEN 256.32
10-50 парчиња Пердуви Од Фазан 32-72 Инчи ЗА Самостојна Свадба, Забава, Карневал, Танчери и Накит 140-150СМ Ново
10-50 парчиња Пердуви Од Фазан 32-72 Инчи ЗА Самостојна Свадба, Забава, Карневал, Танчери и Накит 140-150СМ

➽ ● Префериран материјал ●Пердув Од Фазан ➽ ●бесконечна можност за производство ● разновидна модна �

DEN 0.33
Unchihua 5d DIY Дијамант Сликарство Пејзаж Дијамант Вез Улица Крст Бод Слика Дома Декорација Ново
Unchihua 5d DIY Дијамант Сликарство Пејзаж Дијамант Вез Улица Крст Бод Слика Дома Декорација

€5d DIY дијамант сликарство колекции за возрасни q дијамант сликарство е совршен боја натпревар, погоден �

DEN 217.60
САВИТА 156 Еез Дрвени Букви Со Комплет Послужавник За Складирање, 1,2 Инчни Недовршени Букви Од Дрвена Азбука Ново
САВИТА 156 Еез Дрвени Букви Со Комплет Послужавник За Складирање, 1,2 Инчни Недовршени Букви Од Дрвена Азбука

●Премиум Материјал●дрвената буква е изработена од цврсто дрво, со природен изглед и мазна текстура, из

DEN 3.33
СМЉЛК 100 парчиња 20 мм Половина Дрвени Монистра, Недовршени Поделени Топчиња Од Природно Тркалезно Дрво Ново
СМЉЛК 100 парчиња 20 мм Половина Дрвени Монистра, Недовршени Поделени Топчиња Од Природно Тркалезно Дрво

МАТЕРИЈАЛИзработен од природно цврсто дрво, сув и уреден, не е лесен за влошување, може да се користи дол

DEN 3.33
Нема Правила Плетење во Тинејџерското Плетено Кафуле Ново
Нема Правила Плетење во Тинејџерското Плетено Кафуле

Чекор по чекор наставна програма за почетници демонстрирање на основите на плетење со забавени крупен �

DEN 2.00
Мека глина во собата пакет од 3 Ново
Мека глина во собата пакет од 3

Тоа е пакет со мала големина : Испитајте ја сувата состојба на глината, спакувајте ја понатаму во вреќа...

DEN 2.33
Замихалаа-50 парчиња Пердуви Од Опашка Од Црвен Петел за Занаети 12-14 /30-35см Природни Пердуви Од Петел Свадба Декорација Ново
Замихалаа-50 парчиња Пердуви Од Опашка Од Црвен Петел за Занаети 12-14 /30-35см Природни Пердуви Од Петел Свадба Декорација

Ние им нудиме на клиентите различни бои и количини за избор Сите бои ги продаваме одделно Ве молиме избе

DEN 2.33
3д Наредени Исечоци Од Тиква Закачалка За Есенска Врата За Денот На Благодарноста Недовршено Дрво Мдф Форма Платно Ново
3д Наредени Исечоци Од Тиква Закачалка За Есенска Врата За Денот На Благодарноста Недовршено Дрво Мдф Форма Платно

● МАЗНИ ПОВРШИНИ овие дрвени исечоци со Разновидна Обработка на Дрво имаат мазни површини на кои не им

DEN 159.84
НОВИЦА Повеќебојна Полимерна Глинена Скулптура Од Желка, Декоративна Желка' Ново
НОВИЦА Повеќебојна Полимерна Глинена Скулптура Од Желка, Декоративна Желка'

Големина : 1 Автентичен : оригинален ЗАНАЕТЧИСКИ занаетчиски рачно изработен производ ЗА фер трговија В�

DEN 3.33
Одонтомед2011 4.5 Директно Нерѓосувачки Челик Стискаш Ножици Мулти Титаниум Виножито Боја Ново
Одонтомед2011 4.5 Директно Нерѓосувачки Челик Стискаш Ножици Мулти Титаниум Виножито Боја

Пролет натоварена напнатост за" секогаш подготвена " отворена позиција Малата рамка и кратките сечила о

DEN 143.84
Сушено Цвеќе За Смола Вистинско Пресувано Сушено Цвеќе И Лисја За Епоксидна Смола Калапи За Накит Бележник САМ Уметнички Ново
ОВДЕН Професионални 6 парчиња. Кожа Шупливи Удар Во Собата. Големина: 1,0-5,0 мм За Кожен Ремен, Лента За Гледање Ново
ОВДЕН Професионални 6 парчиња. Кожа Шупливи Удар Во Собата. Големина: 1,0-5,0 мм За Кожен Ремен, Лента За Гледање

ОВДЕН Професионални 6 парчињакожен шуплив комплет за удари, Оваа Алатка има тенок дизајн за подобро одр�

DEN 2.00
ФЛОФАРЕ Цветни Пена Блокови Пакет од 6 Секоја Зелена Влажни &засилувач; Сува Цвет Пена За Свежо &засилувач; Вештачки Ново
ФЛОФАРЕ Цветни Пена Блокови Пакет од 6 Секоја Зелена Влажни &засилувач; Сува Цвет Пена За Свежо &засилувач; Вештачки

Висококвалитетни Блокови Од Цветна Пена : Нашиот пакет вклучува 3 зелени блокови од цветна пена (5,5 "Л х 3,1

DEN 3.00
Каору 220В 350в Вртење Електрично Грнчарско Тркало Со ЛЦД Дисплеј Сам Комплет За Алатки ЗА Глинена Керамика Ново
Каору 220В 350в Вртење Електрично Грнчарско Тркало Со ЛЦД Дисплеј Сам Комплет За Алатки ЗА Глинена Керамика

Прилагодлива брзина, хуманизирана работа, практична и удобна Стабилна ротирачка брзина, заштеда на ене�

DEN 3.33
200 Парчиња Восок Печат Монистра, Запечатување Восок Монистра, Полнење Октагон Восок Монистра За Восок Печат Ново
200 Парчиња Восок Печат Монистра, Запечатување Восок Монистра, Полнење Октагон Восок Монистра За Восок Печат

ЖИВОПИСНИ БОИ : ние ви нудиме избор на видови со убави бои кои ќе одговараат на сите ваши потреби за разл�

DEN 1.67