Јинјанг Мачка Дијамант Сликарство Комплет Уметнички Слики НАПРАВИ Сам Целосна Вежба Домашни Додатоци Подарок За Возрасни За Домашен Ѕид Декор 12 х16

Јинјанг Мачка Дијамант Сликарство Комплет Уметнички Слики НАПРАВИ Сам Целосна Вежба Домашни Додатоци Подарок

DEN 415.84

Ново

Залиха

Користи ткаенина од хемиски влакна ☁ Вежба пенкало*1 + вежба диск*1 + Дупчење кал*1. ☁ Платното сликарство е безбедно, еколошки, водоотпорен и не-исчезнува. ☁ Многу е лесен за ракување, дури и почетниците лесно можат да направат прекрасна слика со дијаманти, само треба нежно да го вметнете пенкалото во квадратното лепило, да го залепите дијамантот и да го ставите на соодветниот број на платното. Diam дијамантското сликарство може да ви помогне да убиете време, можете да го направите сами или со роднини, деца, пријатели, ќе ви даде целосно чувство за достигнување, стилски е и убаво да го закачите на ѕид. Користи ткаенина од хемиски влакна. ☁ Вежба пенкало*1 + вежба диск*1 + Дупчење кал*1. ☁ Платното сликарство е безбедно, еколошки, водоотпорен и не-исчезнува. ☁ Многу е лесен за ракување, дури и почетниците лесно можат да направат прекрасна слика со дијаманти, само треба нежно да го вметнете пенкалото во квадратното лепило, да го залепите дијамантот и да го ставите на соодветниот број на платното. Diam дијамантското сликарство може да ви помогне да убиете време, можете да го направите сами или со роднини, деца, пријатели, ќе ви даде целосно чувство за достигнување, стилски е и убаво да го закачите на ѕид. DIY Дијамант Сликарство Целосна Вежба Дијамант Уметност Колекции За Домашен Ѕид Декор Дијамант Сликарство Комплет Со Симпатична Графика за Возрасни.

Производи во категоријата

37 парчиња Комплетна Дрво Гори Пенкало &засилувач; Избрани Совети За Лемење Матрица Хоби Занает Сет Ново
37 парчиња Комплетна Дрво Гори Пенкало &засилувач; Избрани Совети За Лемење Матрица Хоби Занает Сет

37 парчиња Дрво Гори Пенкало & Избрани Совети Во собата Совети За Резба На Дрво Совети За Втиснување На Др

DEN 0.67
2 Парчиња Жица Глина Машина Челична Жица Алатка За Сечење Жица Глина Машина Алатка За Сечење Керамика Алатки Ново
2 Парчиња Жица Глина Машина Челична Жица Алатка За Сечење Жица Глина Машина Алатка За Сечење Керамика Алатки

Изработени од квалитетна челична жица и дрвени издржливи Големина : должина на дрвена рачка 2,95 инчи (7,5 с

DEN 127.52
Didiseaon 20 Мечка Печатени Дрво Чип Приврзок Велигден Виси Декор Дрвени Занаети Подарок Памук Јаже Миленичиња Ново
Didiseaon 20 Мечка Печатени Дрво Чип Приврзок Велигден Виси Декор Дрвени Занаети Подарок Памук Јаже Миленичиња

КУЧЕ ШЕПА ДРВЕНИ ИСЕЧОЦИ Велигденски Дрвени Исечоци Симпатична форма дрвен приврзок, домашен декор и д�

DEN 162.56
Циеео Керамика Материјали 10 Парчиња Бел Конус Керамика Поддршка Ноктите Керамички Конус Подвижни Нокти Ново
Циеео Керамика Материјали 10 Парчиња Бел Конус Керамика Поддршка Ноктите Керамички Конус Подвижни Нокти

Овие керамички нокти имаат поддршка, не се лесно деформирани и можат повторно да се користат Бројот на н

DEN 387.20
ТХЗЛ 4 Парчиња Калапи За Свеќи, Уникатни Смешни Калапи За Правење Свеќи Сам, Летни Подароци, Мувла За Правење Ново
ТХЗЛ 4 Парчиња Калапи За Свеќи, Уникатни Смешни Калапи За Правење Свеќи Сам, Летни Подароци, Мувла За Правење

1 Цветниот калап е изработен од висококвалитетен силика гел, кој е безбеден Со добра флексибилност и изд

DEN 564.80
Моделирање Глина За Деца 10 Бои-Направени Во Украина Ново
Моделирање Глина За Деца 10 Бои-Направени Во Украина

БоиБела, Светло Зелена, Црна, Жолта, Кафеава, Црвена, Сина, Зелена, Светло Сина, Розова За уметнички и креа

DEN 191.84
Луси Дм 1500 Парчиња Божиќна Пом Пом Тинсел Пом Топки Божиќен Сјај пом пом за Изработка На Занаети И Ново
Луси Дм 1500 Парчиња Божиќна Пом Пом Тинсел Пом Топки Божиќен Сјај пом пом за Изработка На Занаети И

Што ќе добиете : 1500 парчиња Божиќна пом пом во 4 големини ( 0,4", 0,6", 0,8" и 1 " во дијаметар), секоја големина има

DEN 1.00
Хепдд Мини Керамика Тркало, Хексадецимален Клуч 2000 ВРТЕЖИ Во МИНУТА Брзина Керамика Тркало Со Одвојливи Вода Ново
Хепдд Мини Керамика Тркало, Хексадецимален Клуч 2000 ВРТЕЖИ Во МИНУТА Брзина Керамика Тркало Со Одвојливи Вода

Разновидна Употреба : ова мини грнчарско тркало е погодно за училишна настава и интеракција родител дет

DEN 248.00
5 ПАРЧИЊА Глина Игла Алатки Пердув Жица Текстура Алатка За Глина Вајање Текстура Моделирање Керамички Детали Алатки Ново
5 ПАРЧИЊА Глина Игла Алатки Пердув Жица Текстура Алатка За Глина Вајање Текстура Моделирање Керамички Детали Алатки

Количина : Пакетот вклучува 5 алатки за текстура на конец со пердуви за да ги задоволат вашите технолошк�

DEN 192.00
Кристал Универзумот Небото Фантазија Ѕвезда Сини Прст Ножици Ножици Нерѓосувачки Челик Машина Ново
Кристал Универзумот Небото Фантазија Ѕвезда Сини Прст Ножици Ножици Нерѓосувачки Челик Машина

Големина : 3,7 см х 5,8 см (1,5 инчи х 2,3 инчи) Класификација : ножици За Нокти, Секач, ножици Карактеристика : Му

DEN 415.84
5д Сам Дијамантски Комплети За Сликање За Возрасни, Големи Слики Со Везови Со Целосна Вежба Кристал Залепено Сликарство Ново
5д Сам Дијамантски Комплети За Сликање За Возрасни, Големи Слики Со Везови Со Целосна Вежба Кристал Залепено Сликарство

❀€HD ПЕЧАТЕЊЕ ПЛАТНО Q : Diy Дијамант Сликарство Целосна Вежба користи висококвалитетно платно, кое е изд�

DEN 2287.84
Instarry 5D DIY Дијамант Сликарство Колекции За Возрасни Големи Димензии Целосна Вежба Ван Гог Жетва Ново
Instarry 5D DIY Дијамант Сликарство Колекции За Возрасни Големи Димензии Целосна Вежба Ван Гог Жетва

1* Дијамант Сликарство & Дијамант Комплет И Пинцети 2* Алатки (Дијамантско Пенкало, Послужавник За Дијама�

DEN 1.67
60 Парчиња Розова Цевка Средства За Чистење,Божиќ Занает Цевка Средства За Чистење, Цевки Чистачи Шенил Матични, Ново Попусти
60 Парчиња Розова Цевка Средства За Чистење,Божиќ Занает Цевка Средства За Чистење, Цевки Чистачи Шенил Матични,

ЌЕ ДОБИЕТЕ : розови средства за Чистење Цевки 60 парчиња, кои лесно се свиткуваат и обликуваат за да созда

DEN 95.84
Кина Гради Голем Ѕид Wordcloud Ноктите Машина Остри Нокти Нерѓосувачки Челик Ново
Кина Гради Голем Ѕид Wordcloud Ноктите Машина Остри Нокти Нерѓосувачки Челик

Големина : 3,7 см х 5,8 см (1,5 инчи х 2,3 инчи) Класификација : ножици За Нокти, Секач, ножици...

DEN 856.00
ВИСИОК 8 Ролни Лента За Маскирање во Боја, Шарена Лента Од 1 х 16ИД, Лента За Сликари На Виножито, Хартиена Лента За Ново
ВИСИОК 8 Ролни Лента За Маскирање во Боја, Шарена Лента Од 1 х 16ИД, Лента За Сликари На Виножито, Хартиена Лента За

Пакет вредност : 8 ролни лента за маскирање за општа намена, 1 инч х 16 Двор по ролна, Вкупно 128 Јарди Повеќе�

DEN 132.64
30 Фунти Петробонд Песок Прифатлива Алтернатива На Делфт Глина За Лиење Благородни Метали Ново
30 Фунти Петробонд Песок Прифатлива Алтернатива На Делфт Глина За Лиење Благородни Метали

Вклучува 30 килограми песок За употреба со злато, сребро, бронза, бакар и многу повеќе Фрла многу детални

DEN 559.84
ИГРАЧКИ ЗА МАЛИ ДЕЦА ВИКАСКИ 2 парчиња Керамички Сочни Жардиниери ЗА Животни Самостојни Саксии За Цвеќиња Ново
ИГРАЧКИ ЗА МАЛИ ДЕЦА ВИКАСКИ 2 парчиња Керамички Сочни Жардиниери ЗА Животни Самостојни Саксии За Цвеќиња

Керамички Сочни Жардиниери ЗА Животни Самостојни Саксии За Цвеќиња Бели Саксии За Растенија Комплет За

DEN 208.64
12 х 12 х 1/8 Инчни Листови Од Орев Недовршено Дрво За Занаети Занаетчиско Дрво Со Дебелина од 3 мм Ново
12 х 12 х 1/8 Инчни Листови Од Орев Недовршено Дрво За Занаети Занаетчиско Дрво Со Дебелина од 3 мм

Количина и Големина : можете да добиете 24 пакувања листови од оревово дрво со димензии околу 30 х 30 х 0,3 см

DEN 879.84
Прекрасни Фламинго Тропски Цвеќиња Дијамантски Комплети ЗА Сликање 5d DIY Целосна Вежба Кристал Уметност Ѕид Ново
Прекрасни Фламинго Тропски Цвеќиња Дијамантски Комплети ЗА Сликање 5d DIY Целосна Вежба Кристал Уметност Ѕид

Хемиска ткаенина Калта за дупчење има силен вискозитет, не е лесно да падне и има светли бои и не е лесно

DEN 287.84
100 парчиња Музички Ноти Дрвени Исечоци, 14 * 15мм Мини Музичка Нота Дрвени Парчиња Табла За Густина Ново
100 парчиња Музички Ноти Дрвени Исечоци, 14 * 15мм Мини Музичка Нота Дрвени Парчиња Табла За Густина

●ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ●Овие музички ноти исечоците од дрво можат да бидат обоени, матрицирани, обоени, печат

DEN 3.00
Голден Стејт Арт, 18х24 Бела Табла За Поддршка, Табли За Поддржувачи За Рамка, Слика Ново
Голден Стејт Арт, 18х24 Бела Табла За Поддршка, Табли За Поддржувачи За Рамка, Слика

Користете како подлога за фотографии, рамка за слика или знак за добредојде! Совршен за занаети кои бара

DEN 3.33
Оликрафт 4х5 Инчен Свилен Екран За Полимерна Глина Матрици Од Глина Од Вилински Коњчиња Глина За Еднократно Користење Ново
Оликрафт 4х5 Инчен Свилен Екран За Полимерна Глина Матрици Од Глина Од Вилински Коњчиња Глина За Еднократно Користење

●Шема На пеперутка од вилинско коњче】 Претпочитана шема на вилинско коњче и пеперутка, фино кроење и и�

DEN 0.33
SEWACC 14pcs Дрво Трансфер за Со Облик Украс Орнаменти Топла Декор Празно, Крило Срце Персоналните Виси Сребрени Приврзоци Ново
SEWACC 14pcs Дрво Трансфер за Со Облик Украс Орнаменти Топла Декор Празно, Крило Срце Персоналните Виси Сребрени Приврзоци

Украс за сублимација : Направете приврзок празничен со божиќен тематски дизајн Ангели фигурини : можете

DEN 1.67
Премо Скулпеј Полимерна Глина 2 Унци - Ултрамарин Сина Ново
Премо Скулпеј Полимерна Глина 2 Унци - Ултрамарин Сина

Оваа извонредна глина брзо достигнува работна состојба (со минимум климатизација) и останува мека и под

DEN 2.00
TSHIRTAMAZING Целосно Печка Тоа Керамика Љубовник Керамички Уметник Кошула Ново
TSHIRTAMAZING Целосно Печка Тоа Керамика Љубовник Керамички Уметник Кошула

100% памук Произведено во САД Повлечете го затворањето Машинско Перење Големина ДО 5 XL!!, Ширина на градите

DEN 0.33
Ќош Теорија Макраме Кабел 3 мм-Флексибилни &засилувач; Мека Јаже Совршен За Јазли-Макраме Материјали Ново
Ќош Теорија Макраме Кабел 3 мм-Флексибилни &засилувач; Мека Јаже Совршен За Јазли-Макраме Материјали

Расипани За Изборкако самите занаетчии, секогаш сме во потрага по кабли од макраме со уникатни бои Наши�

DEN 3.33
WEBEEDI 4 Парчиња Кошница Ткаење Колекции Дрвениkан Кошница Правење Комплет За Почетници Деца Рафија Занаети Ново
WEBEEDI 4 Парчиња Кошница Ткаење Колекции Дрвениkан Кошница Правење Комплет За Почетници Деца Рафија Занаети

Комплетен Комплет За Корпи : комплетот нуди се што ви треба за изработка и создавање 4 корпи за ткаење, вк

DEN 255.84
NUPART 51PCS/Сет Гроздобер Сон Земјата На Чудата Серија Материјал DIY Scrapbooking Ѓубре Весник База Колаж Декорација Ново
NUPART 51PCS/Сет Гроздобер Сон Земјата На Чудата Серија Материјал DIY Scrapbooking Ѓубре Весник База Колаж Декорација

Материјал од серијата Dreamwalker Количина : 51 парчиња Големина : околу 27, 8 см Материјал : 160гр уметничка харти�

DEN 428.80
SPWOLFRT 30pcs Вештачки Бери Произлегува Гранки Холи Портокал За Бобинки Зема За Фестивал Празник Занаети Ново
SPWOLFRT 30pcs Вештачки Бери Произлегува Гранки Холи Портокал За Бобинки Зема За Фестивал Празник Занаети

`+Пакет И Големина Ќе добиете 30 парчиња вештачки божиќни избори Секој вештачки божиќен избор е околу 12,5 �

DEN 143.84
Instarry DIY 5D Дијамант Сликарство Голема Големина Целосна Вежба Крајбрежје Жена Кристален Крст Бод Ѕид Декор Ново
Instarry DIY 5D Дијамант Сликарство Голема Големина Целосна Вежба Крајбрежје Жена Кристален Крст Бод Ѕид Декор

●Голема Големина● Instarry се фокусира НА 5d дијамантско сликарство СО големи димензии Голема големина зна

DEN 255.84
Артелкоко 14 парчиња Глина Вајарство Алатки, керамички Керамика &засилувач; Глина Скулптура Резба Алатка Во собата Со Ново
Артелкоко 14 парчиња Глина Вајарство Алатки, керамички Керамика &засилувач; Глина Скулптура Резба Алатка Во собата Со

€ВРЕДНОСТ во собата оваа 14 парчиња керамика скулптура алатки во собата се дизајнирани од страна на дво�

DEN 135.84