Лепенка За Греење На Простата, Далеку Инфрацрвена Магнетна Терапија Машки Лепенка За Простата, Намалување На Честото Здравје На Мочниот Меур

Лепенка За Греење На Простата, Далеку Инфрацрвена Магнетна Терапија Машки Лепенка За Простата, Намалување На Честото

-80 %

DEN 122.56

Ново

Залиха

Ублажување на болката : ефектот е добар, активните состојки се активираат со топлина и директно се нанесуваат на точките на болка Континуирано загреаниот крем за далеку инфрацрвена магнетна терапија континуирано се загрева и загрева за да ги активира колатералните гранки. магнетна терапија : магнетната резонанца на централниот диск и далечното инфрацрвено зрачење со одредена бранова должина може да ја промовираат циркулацијата на крвта во погодената област, а со тоа да ја намалат болката и да ја елиминираат стазата на крвта. Лепенка за греење на простата : може да го ублажи отокот на бубрезите предизвикан од хидратација и болка во половината и нозете, да ја подобри функцијата и да го намали стресот. Помогнете во промовирање на здраво мокрење и здравје на простатата. 3 пакети за лепенки : можат да ги задоволат вашите различни потреби. Еднократната употреба, специјално дизајнирана за мажи, може подобро да го заштити вашето здравје. Активирајте ги меридијаните на телото и балансирајте го механизмот за регулирање. Лесен за употреба : само ставете ја лепенката како што е прикажано на сликата. Лесен и пренослив, може да се користи дома или на работа и може да се носи додека продолжувате со секојдневните активности. Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Крпеница За Греење На Простата : Неткаен Материјал Единечна Големина На Лепенка : Прибл. 90 х 110мм / 3,5 х 4,3 Рок На траење : 2 Години Состав : Изработен од далеку инфрацрвен керамички прав, неткаен материјал, вреќа за греење, лист со постојан магнет, лепило чувствително на притисок и Масло-хартиикоп На Примена : ЗС-Б е погоден ЗА адјувантна терапија на хронични простатитисправки на претпазливост : 1. За еднократна употреба, уништи по употреба. Ако пакетот е оштетен, не користете го. Строго следете ги упатствата кога користите. Нема термички по закрпи, ако имате било какви алергии, како што се непријатност, треба да престанат да се применуваат стап со претпазливост : кожата се чувствува пречка, алергиска конституција, дијабетес, педијатриски пациенти со контраиндикации : 24 часа кај пациенти со акутна траума локална, оштетување на кожата, висока температура, кај пациенти со акутно воспаление, долниот дел на стомакот, бремени жени, активна структура, пациенти со малигнен тумор со пациенти со хемофилија.

Производи во категоријата

Смешно за повлекување на греење на грејач, комерцијален грејач на храна, ламба за грејач на вклучена, прилагодлива Ново
Смешно за повлекување на греење на грејач, комерцијален грејач на храна, ламба за грејач на вклучена, прилагодлива

【Параметар】 Дијаметарот на светилката за греење на храна за домаќинството е 27 см, телескопскиот опсег

DEN 2563.68
Енгоофин музеј за налепници за уметност литературно масло за сликање на масло, налепници за декорација на 50 парчиња DIY, Ново
Енгоофин музеј за налепници за уметност литературно масло за сликање на масло, налепници за декорација на 50 парчиња DIY,

Налепници со висок квалитет : Налепниците се изработени од водоотпорен ПВЦ материјал Покрај тоа, на пов�

DEN 0.33
ЛОГИСКИ ЛОГИЧКИ ЛАПА ЗА ПАРТИРАЕ НА ПАРТИНА, 1-1/2 инчи x 60 јарди, чувствителен на притисок, за пакување, движење и складирање, Ново
Завртки за капаче на приклучокот M6-1.0 x 25мм рамен глава, челик од легура од 10,9 одделение, погон на приклучокот Ново
Завртки за капаче на приклучокот M6-1.0 x 25мм рамен глава, челик од легура од 10,9 одделение, погон на приклучокот

Изработено од 10,9 одделение од легура од легура, здрав и издржлив, својство на отпорност на корозија, има

DEN 0.67
РИВЕНС Кревет Светлина, Стандардна Галванизација Железо Двојни Глави Ѕид Светлина Ресторан Кафуле Декорација Ново
РИВЕНС Кревет Светлина, Стандардна Галванизација Железо Двојни Глави Ѕид Светлина Ресторан Кафуле Декорација

Ѕидното Светло Е Усвојува висококвалитетен железен материјал, отпорен на ' рѓа и издржлив за долготрајн

DEN 0.67
Зеродеко Кафе Херметички Контејнер 2 Комплети Керамички Кујнски Тегли 360мл Херметички Контејнер За Ново
Зеродеко Кафе Херметички Контејнер 2 Комплети Керамички Кујнски Тегли 360мл Херметички Контејнер За

Капакот вклучува силиконски прстен за да се обезбеди цврсто вклопување секој пат, одржувајќи ги сувите

DEN 419.36
PZRT 4PCS/SET 5D DIY алатка за сликање на дијаманти поставена за рачно изработен вез за дијаманти Ново
PZRT 4PCS/SET 5D DIY алатка за сликање на дијаманти поставена за рачно изработен вез за дијаманти

Материјал : пластика Боја : зелена / бела боја Големина : 50 мм, 40 мм, 30 мм; Вклучен пакет : 3 x Веснички тркала

DEN 1.67
Атен АТ1508АИМУКТ Квм Комплет Со Осум Кабли Ново
Атен АТ1508АИМУКТ Квм Комплет Со Осум Кабли

1 х Кл1508аим 17 " 8порта Двојна Железница ЛЦД КВМ Комплетот ATEN AT1508 AIMUKT KVM со Осум Кабли вклучува kl1508aim 17 "(43cm) О

DEN 3.33
Бон Алатка 12-940 Флопи Мат-Blueлар Блу-24 Х 24 Ново
Бон Алатка 12-940 Флопи Мат-Blueлар Блу-24 Х 24

Најголем избор на алатки произведени според највисоките стандарди за квалитет Лидер во професионални �

DEN 3.33
Звучник на ТВ Бозе со бас модул 500 за звучни ленти, црна Ново
Звучник на ТВ Бозе со бас модул 500 за звучни ленти, црна

ТВ звучник (црна) далечински управувач со претходно инсталиран батерија Оптички кабел кабел за напоју

DEN 2.00
Мелодисузија Професионална Вежба за Нокти од 30000 вртежи во минута, Пренослив Електричен Скамандер Со Ново Попусти
Мелодисузија Професионална Вежба за Нокти од 30000 вртежи во минута, Пренослив Електричен Скамандер Со

Голема Брзина до 30000 ВРТЕЖИ во МИНУТА : оваа професионална вежба за нокти е опремена со висококвалитетно

DEN 1279.84
Комплет Алатки За Занаетчиска Механика, SAE / Метрички, 1/4-Инчен Погон, 83-Парче Ново
Комплет Алатки За Занаетчиска Механика, SAE / Метрички, 1/4-Инчен Погон, 83-Парче

ОТПОРНОСТ НА КОРОЗИЈА : сетовите на Приклучоците имаат целосна завршна обработка на полски хром МИНИМА�

DEN 1599.68
Декорација на нокти со фолија од лим Ново
Декорација на нокти со фолија од лим

Изобилна содржина : Овој пакет украси за нокти на DIY фолија, шарени стилови во имитација златна и сребрен

DEN 0.67
F185 Pro Drone со двојна 4K HD камера за возрасни деца, FPV RC Quadcopters Паметно избегнување на пречки, одржување на Ново
F185 Pro Drone со двојна 4K HD камера за возрасни деца, FPV RC Quadcopters Паметно избегнување на пречки, одржување на

Рацете се преклопливи, мали по големина и лесни за носење Има функција на режим на задржување на надморс

DEN 3.00
1 парчиња ново во кутија NX-EIC202 Ново
1 парчиња ново во кутија NX-EIC202

Имаме 3 магацини во Америка Сите нарачки се испорачуваат од нашиот магацин во САД Ако сакате повеќе слик

DEN 1.67
Вежба Америка CBD G карбид никулец за вежбање, должина на машината за завртки Ново
Вежба Америка CBD G карбид никулец за вежбање, должина на машината за завртки

Големина G Материјал : карбид Заврши : Неципирано (светло) Должина на флејта : 17 / 16 Севкупна должина : 25 / 8...

DEN 591.68
Замена на тврдото носење на куќиштето за Phomemo D30 етикетен маркер Преносен печатач за етикета Bluetooth, D30 Ново
Замена на тврдото носење на куќиштето за Phomemo D30 етикетен маркер Преносен печатач за етикета Bluetooth, D30

【Само случај】 Случајот е компатибилен со маркерот на етикетата Phomemo D30, носете и чувајте ги додатоците �

DEN 411.20
Контејнер За Складирање Храна ЈИВАНГО Контејнер За Складирање Ориз Кутија За Складирање Кујна Запечатена Кофа За Ново
Контејнер За Складирање Храна ЈИВАНГО Контејнер За Складирање Ориз Кутија За Складирање Кујна Запечатена Кофа За

Материјал : пп материјал, мазна и тркалезна, добра транспарентност, предмети на прв поглед Карактеристи�

DEN 2.33
Контејнери за складирање DBYLXMN за организатор под кревет, двојна патент торбичка торба влажно бебе суво Ново
Контејнери за складирање DBYLXMN за организатор под кревет, двојна патент торбичка торба влажно бебе суво

Големина : 28x30cm Материјал : рамна крпа, tpu Ткаенина : плетена печатена рамна крпа, мембрана за дишење на TPU..

DEN 1.67
Tolxh 651193-2 651172-0 Кружен пила Агол на мелница за активирање на моќност 24/12A 125/250V нови делови Ново
Tolxh 651193-2 651172-0 Кружен пила Агол на мелница за активирање на моќност 24/12A 125/250V нови делови

100% обезбедување на квалитет : добро дизајнирано, добро изработено Не е дел од ОЕМ, но ги исполнува барања

DEN 1.33
ZZHXSM 4pcs Вода За Ладење Конектор G1/4 Конец Конектор Боцка-Фитинг за цевка 7 - 8mm Дијаметар За Компјутер Ново
ZZHXSM 4pcs Вода За Ладење Конектор G1/4 Конец Конектор Боцка-Фитинг за цевка 7 - 8mm Дијаметар За Компјутер

Материјал : Изработен од месинг, хромиран за да спречи ' рѓа и издржлив Големина : Г1 / 4" Применлив дијамет�

DEN 153.44
Вокит Интелигентен Простор Грејач Електричен Камин, 1200w Пренослив Грејач Со Низок Шум, Брзо И Тивко Греење Ново
Вокит Интелигентен Простор Грејач Електричен Камин, 1200w Пренослив Грејач Со Низок Шум, Брзо И Тивко Греење

️ € ®Брзо Загревање●Загревање во 2s грејачот на просторот е Многу Идеален за користење во мали простор�

DEN 2.67
ЗА AMD Cpu Cooler 12V 2.8 W Хидраулични Лого 2200rpm 7015 Вентилатор Молчи Процесорот Кулер ЗА AM2 AM3 AM3+ FM1 Ново
ЗА AMD Cpu Cooler 12V 2.8 W Хидраулични Лого 2200rpm 7015 Вентилатор Молчи Процесорот Кулер ЗА AM2 AM3 AM3+ FM1

НАМАЛЕТЕ ЈА ЕМИСИЈАТА НА ТОПЛИНА : ладилникот НА ПРОЦЕСОРОТ прифаќа вентилатор 7015, мала големина, голем

DEN 2.33
Колекција за бит на Киара Скај Ново
Колекција за бит на Киара Скај

Семејство на вежбање на Киара Скај во црно! Сега можете да набавите 17 од Bits Pro Dript Bits Beyond Pro Dripts Beyond Pro и да г

DEN 0.33
Зајак вибратор за жени личен масажер клиторичен G-SPOT стимулација jugete сексуално Ново
Зајак вибратор за жени личен масажер клиторичен G-SPOT стимулација jugete сексуално

Интензивна стимулација на GSpot : Искусете ги оргазмите на Гтопење со умот со насочени вибрации Клиторска

DEN 815.84
Замена на кертриџот за компатибилен тонер за обновливи тонер за HP 503A Q7581A Ласерски печатачи во боја 3800 CP3505 Ново
Замена на кертриџот за компатибилен тонер за обновливи тонер за HP 503A Q7581A Ласерски печатачи во боја 3800 CP3505

Замена на РТ за тонер за HP 503 A Цената на печатењето е дури 0,5 центи на страница, до 50% помалку од оригиналн�

DEN 320.00
Абоофан 30 парчиња елка во форма на елка, држач за хартија, се чувствува декоратирани клипови за слики Ново
Абоофан 30 парчиња елка во форма на елка, држач за хартија, се чувствува декоратирани клипови за слики

Овие мини клипови се изработени од материјал, совршено користете ги како фото клипови, клипови за харти�

DEN 2.00
Xouvy решетката за чевли Соберете 3 врски решетки стојат бели чевли организатор полица за влез мебел дома Ново
Xouvy решетката за чевли Соберете 3 врски решетки стојат бели чевли организатор полица за влез мебел дома

Тип : Мебел за дневна соба Специфична употреба : решетката за чевли Општа употреба : Домашен мебел...

DEN 8271.04
ДАМА &засилувач; ДОМА Невестата И Тимот Невестата Моминска Вечер Застрелан Очила-2.5 мл, Во собата на 10,1 Ново
ДАМА &засилувач; ДОМА Невестата И Тимот Невестата Моминска Вечер Застрелан Очила-2.5 мл, Во собата на 10,1

Што е вклучено : Нашиот пакет содржи 1 невестата шут очила и 9 Тим Невестата застрелан очила, совршен favен

DEN 3.33
Hubosale Еднократно Мејсон Шише Ziplock Кеси, Мејсон Тегла Кеси Еднократно Стојат, Hubosale Ziplock Кеси, Мејсон Ново
Hubosale Еднократно Мејсон Шише Ziplock Кеси, Мејсон Тегла Кеси Еднократно Стојат, Hubosale Ziplock Кеси, Мејсон

`+Еднократно Мејсон Шише Зиплок Кеси}кесите за тегла за повеќекратна употреба се изработени од висококв

DEN 2.33
Измешајте ги велигденските украси гном плишани елф украси, велигденски зајаче симпатична декорација на Ново
Измешајте ги велигденските украси гном плишани елф украси, велигденски зајаче симпатична декорација на

❣❣ 【✈✈ ✈✈ ✈✈ БАСТИРАЕ】 Времето на испорака е 715 дена Ние ви нудиме 100% задоволство без ризик за да ви

DEN 635.20
Азееда Голем А2 Перегрин Сокол Ѕид Матрица/Дефиниција Ново
Азееда Голем А2 Перегрин Сокол Ѕид Матрица/Дефиниција

А2 Милар ѕид матрица Направено од висококвалитетен 350 микрони Милар Перат и повторно употребливи Направ

DEN 1.00
X-Ree 20PCS RV1.25-6 Црвен PVC ракав пред изолирани конектори на прстенести терминали (20 парчиња RV1.25-6 Connettori Ново
X-Ree 20PCS RV1.25-6 Црвен PVC ракав пред изолирани конектори на прстенести терминали (20 парчиња RV1.25-6 Connettori

Име на производот : неизолиран терминал на прстенот; РИНГ ТЕРМИНАЛСКИ ГРАДЕЕ : Неизолиран; Тип : RV1 Дизајн

DEN 2.00
Џфит Стартер Рака Костец, Пар Ново
Џфит Стартер Рака Костец, Пар

Силата на држење на рацете е важна за секој спорт во кој рацете се користат за фаќање, фрлање или кревање

DEN 2.00
Дизајни на Шуми со ананас Извајани Архитектонски Релјефни 3д Плочки Украс, Цврст Леан Камен, Дизајн На Решетка, 9,5 Ново
Дизајни на Шуми со ананас Извајани Архитектонски Релјефни 3д Плочки Украс, Цврст Леан Камен, Дизајн На Решетка, 9,5

Овој фино извајан архитектонски украс е фрлен во цврст камен материјал и внимателно завршен за да се из�

DEN 584.00
КОМПЛЕТИ ЗА САМОДОВЕРБА Комплети За Тежина Кабелски Макара Систем За Трицепс Надолу Бицепс Навивам Назад Подлактица Ново
КОМПЛЕТИ ЗА САМОДОВЕРБА Комплети За Тежина Кабелски Макара Систем За Трицепс Надолу Бицепс Навивам Назад Подлактица

Ефикасно подобрете ја силата во рацете, зглобот и подлактицата повеќе варијации и забавувајте се праве�

DEN 1.67
Среќен роденден Банер 13 мл | Не-ткаенини | Тешка винил еднострана со метални громови Ново
Среќен роденден Банер 13 мл | Не-ткаенини | Тешка винил еднострана со метални громови

Ова не е ефтин транспарент на ткаенини Печатењето Тампа користи висококвалитетен, тешка, премија од 13 м�

DEN 1243.20
Мери Вајлд Вест Серија Џфк Кенеди Половина Долар Сад Монета со Сертификат И Капсула Ново
Мери Вајлд Вест Серија Џфк Кенеди Половина Долар Сад Монета со Сертификат И Капсула

Вистински Сад Правни Тендер Монета Автентични Сад ЏФК Кенеди Половина Долар Процес На Колоризација Со �

DEN 3.33