3 Еез Воден Бран ЕФЕКТ ПРОЕКТОР ЛЕД Проектор Светла Океански Бран Смирувачки Аутизам Сензорно Ноќно Светло 360¡ротирачки Божиќни Проекторски Светла Отворено Свадб?

3 Еез Воден Бран ЕФЕКТ ПРОЕКТОР ЛЕД Проектор Светла Океански Бран Смирувачки Аутизам Сензорно Ноќно Светло 360¡ротирачки

DEN 0.33

Ново

Залиха

Што Ќе Добиете : пакетот вклучува 3 парчиња светлина НА ПРОЕКТОРОТ ЗА ВОДЕН бран (Без далечински управувач); Овој проектор може да проектира на таванот и ѕидовите на кој било простор, да внесе океански бранови во просторијата, да создаде романтичен и удобен простор, што може да помогне да се стимулира имагинацијата на децата и да се направи целата соба да изгледа како во брановите Информации за големината : секој проектор за осветлување на воден бран мери прибл. 14 см/ 5,51 инчи во должина, 8 см/ 3,15 инчи во висина, таква пренослива и соодветна големина што нема да зазема премногу простор и лесна за носење; ве Молиме внимателно проверете ги информациите за големината пред да нарачате. Долготрајна Употреба : обвивката на овој проектор за океански бранови е изработена од пластика, цврста и компактна структура; Проекторот За океански бранови усвојува технологија за топлинска цевка и воздушно ладење што го одржува чипот ладен во секое време, играјте го осветлувањето на чипот и одложете го животниот век на чипот. Спецификација : работниот век на изворот на светлина може да биде до 8000 часа; прозрачниот флукс е 400 Lm; моќноста Е 4 W, а растојанието на проекцијата е во рамките на 5 метар/ 16,4 ft; тоа е објектив од 20 qu; односот на растојанието до должината на снимањето на објективот од 20 € е 1 : 0,35, односно 1 метар/ 3,28 ft проекти 0,35 метри/ 1,15 стапки, 3 метри/ 9,84 стапки проекти 1,05 метри/ 3,44 стапки и така натаму. Лесен За Употреба : овој проектор за бранова светлина е компатибилен со американскиот стандарден приклучок и ќе се вклучи кога е вклучено напојувањето; усвојува ротирачка заграда од 360 степени, така што насоката на проекција на светилката може да се прилагоди произволно; може да се постави на работната површина или подот, или да се инсталира на таванот и да се заклучи на таванот со завртки. Карактеристики : проектор за светло на океански бранови е убав подарок за деца, пријатели и семејство на Денот на Благодарноста, Божиќ, Роденден. Погоден е и за домашен декор, декор на соба, декор на студентски дом и така натаму.

the service life of the light source can be up to 8000 hours; The luminous flux is 400Lm; The power is 4W, and the projection distance is within 5 meter/ 16.4 ft; It is a 20¡ã lens; The ratio of the distance to the imaging length of the 20¡ã lens is 1: 0.35, that is, 1 meter/ 3.28 ft projects 0.35 meters/ 1.15 ft, 3 meters/ 9.84 ft projects 1.05 meters/ 3.44 ft and so on

Производи во категоријата

Исценета стаклена шише шише со шише со шишиња за растенија шишиња за спреј за есенцијални масла стаклени контејнери Ново
Исценета стаклена шише шише со шише со шишиња за растенија шишиња за спреј за есенцијални масла стаклени контејнери

Стакло Контејнери за стакло спрејМултиупотреба, градинарство и нега на растенија, производи за нега на

DEN 270.24
Пејте Налепници Жолт Јаворов Лист Двострана Статична Налепница Дневна Соба Декоративна Ѕидна Налепница Лесна Ново
Пејте Налепници Жолт Јаворов Лист Двострана Статична Налепница Дневна Соба Декоративна Ѕидна Налепница Лесна

Не можете Да Го Разубавите Вашиот Дом, Прозорец, Бања, Тоалет Во Бањата Или Дури И Кој Било Агол Од Вашиот

DEN 63.84
Андовер Здравствена ЗАШТИТА 5300WH-024 Coflex NL Самолеплива Обвивка, 15 'Должина, 3 Ширина, Рачна Солза, Ново
Андовер Здравствена ЗАШТИТА 5300WH-024 Coflex NL Самолеплива Обвивка, 15 'Должина, 3 Ширина, Рачна Солза,

15 ' должина Кохезивен завој без латекс со лесна патентирана технологија за солза што се користи за обезб

DEN 1.00
Витон W224607 Боросиликатно Стакло 4ml Кратка Вијала Во Лабораториска Датотека, Со 15-425 Цврсто Црно Фенолно Ново
Витон W224607 Боросиликатно Стакло 4ml Кратка Вијала Во Лабораториска Датотека, Со 15-425 Цврсто Црно Фенолно

Кратката Вијала со капачиња прикачени и спакувани во поделени послужавници обезбедува лесен начин за п

DEN 319.84
Koohot 15oz Деца Вода За Пиење Шише-Бпа Слободен, Флип Слама Капа, Носат Јамка, Chug Капак, Широк Уста, Лесен, Протекување-Доказ, Ново
Koohot 15oz Деца Вода За Пиење Шише-Бпа Слободен, Флип Слама Капа, Носат Јамка, Chug Капак, Широк Уста, Лесен, Протекување-Доказ,

[Материјал Без БПА] без БПА и без фталат, направен од нетоксичен материјал, така што вие и вашите деца мож

DEN 1.00
Guerotkr 4 компјутери, рачки на кабинетот на правоаголник, копчињата за кабинети, копчињата за облекување, Ново
Guerotkr 4 компјутери, рачки на кабинетот на правоаголник, копчињата за кабинети, копчињата за облекување,

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

DEN 1323.20
Терминали Приклучок ЗА ПРИТИСКАЊЕ 3П, Ново
Терминали Приклучок ЗА ПРИТИСКАЊЕ 3П,

Rohs_Mouser : Y Производ : Споеви Тип : Терминал Домување Wire Gauge Max : 12 AGG Спецификации : Rohs_mouser : Y Производ : Splices Ти�

DEN 496.00
Прицврстувачи на клупата на биенака 6 парчиња/лот 3инч пластични најлонски прилагодливи дрвени прицврстувачи Ново
Прицврстувачи на клупата на биенака 6 парчиња/лот 3инч пластични најлонски прилагодливи дрвени прицврстувачи

Биена 3инчтип на типот на пластичен најлон Се користи за позадини на фотографијата, обработка на дрво, DIY

DEN 425.76
Наутички паметен Гроздобер Цврст Месинг 2-инчен Џебен Компас Со Отворено Лице Тежина На Хартија Морска Работна Површина Ново
Наутички паметен Гроздобер Цврст Месинг 2-инчен Џебен Компас Со Отворено Лице Тежина На Хартија Морска Работна Површина

Qursalized Подарок Компас : Цврст Месинг компас стаклениот капак е убав, висококвалитетната игла за компас с�

DEN 143.84
3дроза Хумор Текст Велејќи Дека Ја Јадам Целата Храна Што Ја Гледам Со Слика. - Може Ли Поладно Шише Заврши Ново
3дроза Хумор Текст Велејќи Дека Ја Јадам Целата Храна Што Ја Гледам Со Слика. - Може Ли Поладно Шише Заврши

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

DEN 265.60
Бостон Интернационал Л796900 Ихр Салфетки За Ручек, 6,5 Х 6,5, Куќичка За Птици На Fall Ново
Бостон Интернационал Л796900 Ихр Салфетки За Ручек, 6,5 Х 6,5, Куќичка За Птици На Fall

ПРЕМИУМ ХАРТИЕНИ САЛФЕТКИ : Пакет од 20 премиум 3слојни хартиени салфетки ГОЛЕМИНА ЗА РУЧЕК, ВЕЧЕРА, ДЕСЕ�

DEN 2.33
Меурчиња со меурчиња 1973 година Роденден 2 тон сина кригла 11oz, пилот на дрон Роден во 1973 година - Дрони пилоти Ново
Меурчиња со меурчиња 1973 година Роденден 2 тон сина кригла 11oz, пилот на дрон Роден во 1973 година - Дрони пилоти

Подарок на вашиот некој специјален Нашата стара кафекригла е совршен подарок, особено ако сакаат да го

DEN 271.84
Atatat 10 инчи дигитална фото рамка WiFi со 1280x800 ips екран на допир, споделете фотографии и видеа преку апликација, Ново
Atatat 10 инчи дигитална фото рамка WiFi со 1280x800 ips екран на допир, споделете фотографии и видеа преку апликација,

【Инстант безжично споделување】 Atatat Wi Fi Picture Frame може веднаш да ја ажурира вашата скапоцена меморија со �

DEN 2399.84
М16, ИД=17мм, ОД=36мм, ТК=1мм, ДИН 93, Метрички, Подлошки За Јазичиња, 1 Таб, А2 Нерѓосувачки Челик Ново
М16, ИД=17мм, ОД=36мм, ТК=1мм, ДИН 93, Метрички, Подлошки За Јазичиња, 1 Таб, А2 Нерѓосувачки Челик

Подлошките за јазичиња се подлошки за заклучување дизајнирани да спречат ротирање на склопот Јазичето

DEN 4364.80
Зглоб Обвива 1п-Аква Син Пакет Со Чевли Мегин Големина 10.5-Сина Ново
Зглоб Обвива 1п-Аква Син Пакет Со Чевли Мегин Големина 10.5-Сина

Обвивки За Зглобови Кои Ги Штитат Вашите Зглобови Од Сериозни Повреди За Време На Тешки Тренинзи Врвен �

DEN 1566.40
CASOMAN 1/4-Инчен &засилувач; 3/8-Инчен ДИСК SAE И Метрички Приклучок Постави Стандардни И Длабоки Големини Со Ratchet Ново
CASOMAN 1/4-Инчен &засилувач; 3/8-Инчен ДИСК SAE И Метрички Приклучок Постави Стандардни И Длабоки Големини Со Ratchet

Сите алатки се направени од врвен квалитет хром ванадиум челик со огледало хром финиш кој се спротивста

DEN 1.33
Vicenza Designs H5009 Полино пчела кука, антички месинг Ново
Vicenza Designs H5009 Полино пчела кука, антички месинг

Должина на пакетот : 3 Ширина на пакетот : 2 Висина на пакетот : 1,5 " Земја на потекло : САД Должина на пакето�

DEN 1.33
5 парчиња КП2063-1б1 Плазма Електроди За Линколн Електрик Прокут 20/55/80 ПЦТ-80 Факел Ново
5 парчиња КП2063-1б1 Плазма Електроди За Линколн Електрик Прокут 20/55/80 ПЦТ-80 Факел

Референтен Број : КП20631Б1 Тип на дел : Електрода (5 парчиња) Погоден За Факел Модел : ПроНамалување 20 / 55 / 80 &

DEN 751.84
СП Бел-АРТ АКЕТ ДЕТЕРГЕНТ ЗА ПАРТИВНИЦИ И ПЛАСТИКИ; 20 литарски кубаниер Ново
СП Бел-АРТ АКЕТ ДЕТЕРГЕНТ ЗА ПАРТИВНИЦИ И ПЛАСТИКИ; 20 литарски кубаниер

Нежен детергент за стакло за миење на рацете и пластичен лабораториски сад Без фосфат, нејонски сурфакт

DEN 1420.80
zdyCGTime 12 ПАНЕЛ MOUNT USB 3.0 Женски На Прав АГОЛ USB Б Машки Продолжен Кабел Со Завртки Ново
zdyCGTime 12 ПАНЕЛ MOUNT USB 3.0 Женски На Прав АГОЛ USB Б Машки Продолжен Кабел Со Завртки

USB3 0 женски До Правоаголен USB Б машки продолжен кабел со монтирање на панел и завртки за безбедна инстала

DEN 95.84
Капсула за состаноци на камера за видео конференција ЕМЕЕТ 1080P 360 веб-камера W/ 8 MICS и HI-FI звучник, Ново
Капсула за состаноци на камера за видео конференција ЕМЕЕТ 1080P 360 веб-камера W/ 8 MICS и HI-FI звучник,

ЕМЕЕТ е високотехнолошки бренд за иновации, кој е посветен на истражување и развој на интелигентен глас

DEN 5759.84
Тоскана 16 мл. Тамблер &засилувач; Гирардели Какао Подарок Сет 12 КОЛИЧИНА 2 24.17 СЕКОЈ/ПРОМОТИВЕН ПРОИЗВОД/РЕФУС/БРЕНДИРАНИ Ново
Тоскана 16 мл. Тамблер &засилувач; Гирардели Какао Подарок Сет 12 КОЛИЧИНА 2 24.17 СЕКОЈ/ПРОМОТИВЕН ПРОИЗВОД/РЕФУС/БРЕНДИРАНИ

Тоскана 16 мл Тамблер и Гирардели Какао Подарок СетЦената вклучува отпечаток од една боја ВАШЕТО ЛОГО ОВ

DEN 1550.40
530 парчиња Комплет За Изолација На Цевки За Топлинско Собирање Жица За Полнење Кабел За Заштита На Кабел Полиолефинска Ново
530 парчиња Комплет За Изолација На Цевки За Топлинско Собирање Жица За Полнење Кабел За Заштита На Кабел Полиолефинска

Боја : 530 парчиња Пакетот Вклучува : 530 парчиња / кутија / торба (Количина+Дијаметар+Должина+Боја) 80 парчиња

DEN 233.60
X-gree 15m должина Внатрешна диа 6.0мм полиолефин топлина што може да се намали со сина боја на сина Ново
X-gree 15m должина Внатрешна диа 6.0мм полиолефин топлина што може да се намали со сина боја на сина

Земја на производство : Кина; Материјал : Полиолефин Нето тежина : 105g; Содржина на пакет : 1 x цевка што може

DEN 1537.60
1PCS FX3U-4HSX - ADP FX3U4HSXADP Нови Ново
1PCS FX3U-4HSX - ADP FX3U4HSXADP Нови

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 4005.76
Kingshohystar USB-активиран со гласовно активиран ритам, 32-битна разнобојна музичка светлина за контрола на звукот Ново
Kingshohystar USB-активиран со гласовно активиран ритам, 32-битна разнобојна музичка светлина за контрола на звукот

Функционираат како светла за атмосфера на автомобили, амбиентални светла, ритам светла, декоративни св�

DEN 1380.80
Корпа За Отпадоци за бања Со Капак Од Типот На Преса, Правоаголна Пластична Корпа За Ѓубре, Корпа За Отпадоци Отпорна Ново
Корпа За Отпадоци за бања Со Капак Од Типот На Преса, Правоаголна Пластична Корпа За Ѓубре, Корпа За Отпадоци Отпорна

Qullontrash Can со Капак, Димензија : 9,8"L*7"W*13,38"H, особено погоден за ограничени простори или тесни празнини, како

DEN 383.52
Налепница за автоматско стакло тапан Ново
Налепница за автоматско стакло тапан

Занаетчија Налепница за автоматско стакло Уметничка слика и просветлена фраза налепници за автостакло

DEN 1371.20
Кутија За Собирање прашина, Лесна За Замена На Кутијата За Прашина За S52 Ново
Кутија За Собирање прашина, Лесна За Замена На Кутијата За Прашина За S52

ПРИМЕНЛИВ МОДЕЛ : кутијата за прашина е погодна за машина За чистење S55 S52 S51 S50, проверете го моделот за по

DEN 166.40
КИСОЈ Реики Шарм Пирамида Природен Камен Виножито Слоевит Даунинг Точка За Лекување Приврзок Метален Ново
КИСОЈ Реики Шарм Пирамида Природен Камен Виножито Слоевит Даунинг Точка За Лекување Приврзок Метален

Приврзоци Приврзоциреики Шарм Пирамида Природен Камен Виножито Слоевито Точката На Заздравување Прив�

DEN 0.33