Кембел 0713177 Хоби/Занает Катедрала Синџир На Ролна, Црна Завршница, #31 Трговија, 0.087 Дијаметар, 98' Должина, 20 фунти Носивост

Кембел 0713177 Хоби/Занает Катедрала Синџир На Ролна, Црна Завршница, 31 Трговија, 0.087 Дијаметар, 98' Должина,

DEN 1050.24

Ново

Залиха

Хоби и занает декоратор синџир на ролна за складирање и издавање Јаглеродниот челик е разноврсен материјал погоден за различни апликации и има добра отпорност на абење и триење. Мери 0,087 "во дијаметар и 98' во должина и има ограничување на работното оптоварување од 20 фунти. Погоден за закачување растенија, светилки и врзување драперија, меѓу другите лесни апликации. Овој кембел 0713177 хоби и занает катедрала синџирот има црна завршница, е спакуван на ролна, и е трговија големина #31. Изработен е од јаглероден челик, разноврсен материјал погоден за различни апликации со добра отпорност на абење и триење. Синџирот е со дијаметар од 0,087" и должина од 98' по ролна, и има ограничување на работното оптоварување (WLL) од 20 фунти. Погоден е за закачување растенија и светилки и за врзување на драперија, меѓу другите украсни намени. Овој синџир не се препорачува за употреба во надземни апликации за подигнување или дигање. Синџирите се поврзани врски или прстени во различни форми и должини, обично направени од метал или пластика, кои се користат првенствено за прицврстување на предмети или влечење товари. Тие исто така се користат за подигнување, местење, подигнување, врзување, суспензија и апликации за контрола на движење. Комбинацијата на карактеристики, вклучувајќи материјал, завршница, конструкција, дијаметар, должина и јачина на кршење, му даваат на секој синџир способност за изведба. Материјалите од синџирот се избираат за својства како што се јачина, еластичност, спроводливост и хемиска и временска отпорност. Синџирите може да бидат опремени со додатоци, вклучувајќи клипови, окови, куки, врски и вртења меѓу другите за да се спречи заплеткување, да се помогне во водењето и да се овозможи стегање на други синџири. Синџирите најчесто се користат во производствената, транспортната, нафтената, рударската, земјоделската и градежната индустрија. Синџирот кембел произведува синџир, жичано јаже и додатоци за земјоделски, градежни, морски, производствени и индустриски апликации. Компанијата, основана во 1919 година, е со седиште Во Спаркс, Д-р.

Производи во категоријата

12 Спакувајте Божиќни Ленти За Глава, Фенси Елф Рогови Од Ирваси Ѕвона Од Новогодишна Елка Ленти За Ново
12 Спакувајте Божиќни Ленти За Глава, Фенси Елф Рогови Од Ирваси Ѕвона Од Новогодишна Елка Ленти За

?€Безбедност И Издржлив Материјал : Украсен со висококвалитетни филц и изработен од лесна, нетоксична п

DEN 575.20
Нипон Лого-SFW12X36FS103-Вратило, Челик, 0.750 Во D, 36.00 во Ново
Нипон Лого-SFW12X36FS103-Вратило, Челик, 0.750 Во D, 36.00 во

Техничка Спецификација Точка Челик Вратило Вратило Диа Техничка Спецификација Точка Челик Вратило Вра

DEN 1036.80
Спирален опсег, 1/2 x 1/ 2in, 120g Ново
Спирален опсег, 1/2 x 1/ 2in, 120g

Цена за : Секоја ставка : Спирален опсег Макс РПМ : 30, 000 решетки : 120 ширина : 1 / 2 "Дијаметар : 1 / 2" Земја на по�

DEN 654.40
СИЖИВУЏИЈА Болт И Навртка Поставени надворешно навој вентили, Поврзување Ореви, Додатоци Болт И орев Ново
СИЖИВУЏИЈА Болт И Навртка Поставени надворешно навој вентили, Поврзување Ореви, Додатоци Болт И орев

Премиум Материјал : избраните завртки и навртки се изработени од извонреден нерѓосувачки челик, имаат с

DEN 1349.76
Колер К-77967-Бн Компоненти Тапа За Мијалник За Бања, Живописен Четкан Никел Ново Попусти
Колер К-77967-Бн Компоненти Тапа За Мијалник За Бања, Живописен Четкан Никел

6 5 / 16во изливот дофат 1,2 гпм (4,5 л / мин) максимална стапка на проток на 60 пси (4,14 бари) Контролите на ламина�

DEN 7221.60
Cerrxian DIN 13 Pin Машки до машки кабел за контрола на електричен сигнал, UL2919 OD9.0mm 13 пински продолжен Ново
Cerrxian DIN 13 Pin Машки до машки кабел за контрола на електричен сигнал, UL2919 OD9.0mm 13 пински продолжен

DIN 13 PIN MANEMALE CONTROL CONTROL CONTROL CONTROL CONTRONT, погоден за жици за жици за жици за опрема за убавина Конектор 1 : 13пин Д�

DEN 1.67
Onforu Smart 55W Floodlight Camera 1080p HD & 2 пакувања 50W LED светла од поплави на отворено, 6200LM безбедносна камера, Ново
Onforu Smart 55W Floodlight Camera 1080p HD & 2 пакувања 50W LED светла од поплави на отворено, 6200LM безбедносна камера,

Control Контрола на апликација во реално време】 Може да добиете камера од поплавување од 55 W и 2 пакувања 50 W

DEN 1199.68
0805 SMD AMBER/PARNESS - Ултра светла LED Ново
0805 SMD AMBER/PARNESS - Ултра светла LED

0805 SMD AMBER / PARNESS Ултра светла LED (бродови од нас) Големина : 0805 SMD, боја : портокалова / килибар, сјајност : 120 M

DEN 2333.92
Лента за влечење на вратата, 2 во x 18 во Ново
Лента за влечење на вратата, 2 во x 18 во

Цена за : секоја вклучува : црна најлонска лента и монтажната заграда ставка : склоп на каиш за влечење на

DEN 111.84
R.X издувни цевки за Airplane FW 190D EDUARD 1/48 REXX 48022 гранки цевки Ново
R.X издувни цевки за Airplane FW 190D EDUARD 1/48 REXX 48022 гранки цевки

Производители : Rexx Со брендот : Едуард За модел : FW 190 D Додатоци за FW 190 D 1 / 48 REXX48022 гранка цевка дизајнирана

DEN 2.33
Галерија Совршено 7 парчиња потресена бела фото рамка галерија wallиден комплет со декоративни уметнички Ново Попусти
Галерија Совршено 7 парчиња потресена бела фото рамка галерија wallиден комплет со декоративни уметнички

Седум потресени бели декоративни рамки со отстранливи класични бели душеци Големини на рамки вклучени

DEN 655.84
2020 КС Павилјон 16.1 FHD 144Hz IPS ИГРИ Лаптоп | 10th Gen Intel Core i7 - 10750H | 8GB RAM МЕМОРИЈА Ново
2020 КС Павилјон 16.1 FHD 144Hz IPS ИГРИ Лаптоп | 10th Gen Intel Core i7 - 10750H | 8GB RAM МЕМОРИЈА

Надградена Конфигурација овој компјутер е надграден НА 8gb DDR4 RAM МЕМОРИЈА И 512gb PCIe Ssd Хард Диск RAM меморија�

DEN 1439.84
ЏЕТ ЈАТ - 820 Пневматски Флукс Чипер Ново
ЏЕТ ЈАТ - 820 Пневматски Флукс Чипер

Брзи Промени Алатка : топката заклучување задржувач Сигурност и Издржливост : Тешки, термички обработен

DEN 1.67
HCmotion LED опашка светла &засилувач; Задната Врата Светло Собранието за 2014-2020 Lexus Е250 IS200T IS350 Ново
HCmotion LED опашка светла &засилувач; Задната Врата Светло Собранието за 2014-2020 Lexus Е250 IS200T IS350

Quem Oem Директен Фитинг®Совршено вклопување за 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 LexЕ250 IS200 T Е350 IS300, 1годишно одржување од д

DEN 0.67
FILN 3PCS 15A KCD4 водоотпорен рокер прекинувач Вклучување/исклучен прекинувач 4PIN 110V 120V 220V Црвена светлина Ново
FILN 3PCS 15A KCD4 водоотпорен рокер прекинувач Вклучување/исклучен прекинувач 4PIN 110V 120V 220V Црвена светлина

【15А водоотпорен рокер прекинувач】 Тоа е голем струја на рокерски прекинувач со тешки табли, рејтингот

DEN 2.67
Изолирана Кутија За Ручек Риба Сидро Пикник Торби За Ручек Кутија За Вечера За Мажи, Возрасни, Жени Ново
Изолирана Кутија За Ручек Риба Сидро Пикник Торби За Ручек Кутија За Вечера За Мажи, Возрасни, Жени

Големина : 9, 8Х7, 8Х3, 2ИНЧ / 25Х20Х8СМ Вреќата за оброци за топлинска изолација и ладно зачувување има доволно

DEN 0.67
Кујна за музички инструменти за гитара поставува топли топли влошки за кујна 2 парчиња топли влошки Ново
Кујна за музички инструменти за гитара поставува топли топли влошки за кујна 2 парчиња топли влошки

Спецификации на производотсо 2 влошки за изолација на топлина (8 инчи x 8 инчи) Нашите влошки за изолација

DEN 505.60
Meanwell RDDW60F-12 60W 2 X1 пакет сигурен конвертор на железничка DC-DC Ново
Meanwell RDDW60F-12 60W 2 X1 пакет сигурен конвертор на железничка DC-DC

Усогласеност со en50155 железнички стандард 2 "x1" Компактна големина со низок профил (10,5 мм)...

DEN 888.00
Свети Патрик Детелина Торба За Перење Со Ремени За Рамо Торба За Ранец За Перење Затворање На Врвки За Алишта Висечка Ново
Свети Патрик Детелина Торба За Перење Со Ремени За Рамо Торба За Ранец За Перење Затворање На Врвки За Алишта Висечка

●Капацитет ОД 100 ЛИТРИ;нашата големина на торбата за перење е : 14,5 (дијаметар) x 29,3 со капацитет 100 L, што е �

DEN 0.67
SS VISON 14 Инчен УЛТРА-Тенок ЕДЕН Ред LED Светло Бар-Магла Возење Место Работа Светла За Надвор Од Патот Ново
SS VISON 14 Инчен УЛТРА-Тенок ЕДЕН Ред LED Светло Бар-Магла Возење Место Работа Светла За Надвор Од Патот

Како Светла Како Што ОчекувавтеНапредни LED ЧИПОВИ концентриран зрак на самото место осветлува на понат�

DEN 286.24
Доверлив Печат, 6 Парчиња Доверлив Валјак, Печат За Ролери За Приватност За Спречување На Истекување На Информации, Ново Попусти
Доверлив Печат, 6 Парчиња Доверлив Валјак, Печат За Ролери За Приватност За Спречување На Истекување На Информации,

●МИНИЈАТУРЕН и СИГУРЕН ● печатот за криење адреси е лесен и минијатурен, удобен за носење, без да зазем�

DEN 143.84
RPB Z-Link Foam Pads Ново
RPB Z-Link Foam Pads

Направено во САД направено во нашата фабрика во Кралскиот даб Мичиген со употреба на домашно извори на

DEN 112.32
ФЛОРИАРД Шарени Виски Чаши За Пиење Рака Разнесени Јапонски Занает Кристално Гимнастичар Без Матични Чаши Вино Ново
ФЛОРИАРД Шарени Виски Чаши За Пиење Рака Разнесени Јапонски Занает Кристално Гимнастичар Без Матични Чаши Вино

Ве молиме обидете се да избегнете ненадејна студ и топлина за да го продолжите животот на производот Се

DEN 3.00
Героткр Торба За Ручек Жени, Кутија За Ручек За Мажи, Машка Кутија За Ручек, животните сакаат зајачка ливада Ново
Героткр Торба За Ручек Жени, Кутија За Ручек За Мажи, Машка Кутија За Ручек, животните сакаат зајачка ливада

❥ Материјал За Торба за ручек : 300д оксфордска ткаенина, Ткаен Појас, Кожа Од Праска Материјалот е Сигуре

DEN 3.00
Regine QQ -Nickel -R - Голема површина и фини заоблени точки, директен врв - пинцета - никел позлатен - Swiss Made - Ново
Regine QQ -Nickel -R - Голема површина и фини заоблени точки, директен врв - пинцета - никел позлатен - Swiss Made -

#QQ пинцети 115 мм 4 1 / 2 " Голема површина и фини заоблени точки, директен врв пинцета никел позлатен швај�

DEN 1430.40
Heimp 1pc Креативно послужавник овошје за домашни масички корпи за чајни торта додатоци за гроздобер Ново
Heimp 1pc Креативно послужавник овошје за домашни масички корпи за чајни торта додатоци за гроздобер

Канистер за чај од бамбус Прекрасна кутија за складирање на додатоци за чај за да ви помогне да ги орган�

DEN 2.00
Полки точки розова торба за испорака на храна, изолирана торба за намирници | Двоен патент Ново
Полки точки розова торба за испорака на храна, изолирана торба за намирници | Двоен патент

Големина : мерки за торба за ладилник за ручек 24x16x153x6in; тежи 0,3 фунти Ременот на рамената го олеснува носе

DEN 367.84
Тојвиските Магнетили Лупа Стакло 2 парчиња Рачно Лупа Рака Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Ново
Тојвиските Магнетили Лупа Стакло 2 парчиња Рачно Лупа Рака Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа

Читање Лупа Изработени од материјал за долго време и издржлива употреба Читање Лупа практичниот лупа е

DEN 272.64
Мобестех Електронска Тастатура 2 Комплети Берач За Клуч За Подмачкување Извлекувач Чип Четка Капа Иц Механичка Тастатура Ново
Очите изгледаат и двете страни црна среќна телефонска чанта што виси мобилна торбичка црн џеб Ново
Очите изгледаат и двете страни црна среќна телефонска чанта што виси мобилна торбичка црн џеб

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

DEN 809.60
Браунинг 124L075 челик за залиха l 3/8 Pitch Gearbelt Belts, ширина 0,75 со број на заби: 33 Ново
Браунинг 124L075 челик за залиха l 3/8 Pitch Gearbelt Belts, ширина 0,75 со број на заби: 33

Димензии на пакетот : 12375 "L x 0,75" W x 0,75 "H Количина на пакет : 1 Тип на производ : Механички компоненти...

DEN 1.00
Yellowолти цвеќиња сини ситници за жешки садови држачи за тенџере сет од 2 парчиња топли влошки за кујнски Ново
Yellowолти цвеќиња сини ситници за жешки садови држачи за тенџере сет од 2 парчиња топли влошки за кујнски

~ 【Две големина за сите】 : вклучително и : 18екстра голем дијаметар од 9,5 инчи и дијаметар од 1*од држачи за

DEN 143.84
2 Парчиња Скара Прибор За Складирање Скара Алатка За Складирање Торба Преклопен Оксфорд Скара Торба За Носење Водоотпорна Ново
KMC Controls HPO-1503 празно капаче, четкан алуминиум Ново
KMC Controls HPO-1503 празно капаче, четкан алуминиум

Празно покритие Четкан алуминиум Заштита за покривање Додатоци на панели Празно покритие Четкан алуми�

DEN 0.67
Виткање Тркалање Генерал Игри Послужавник Кожа Плоштад Накит Коцки &засилувач; Види, Клуч, Паричка, Бонбони Кутија Ново
Виткање Тркалање Генерал Игри Послужавник Кожа Плоштад Накит Коцки &засилувач; Види, Клуч, Паричка, Бонбони Кутија

Послужавникот за накит е изработен од микрофибер кожа и 300дпвц, цврст и издржлив Фиоката за коцки има дв�

DEN 159.84
Вложување 4 -та торба за спиење на ранци - лесни вреќи за спиење на топло и ладно време за возрасни, Ново
Вложување 4 -та торба за спиење на ранци - лесни вреќи за спиење на топло и ладно време за возрасни,

Легнете торба од рамна Преклопете 1 / 3 во должина на патиштата Преклопете во 1 / 2 од дното Се тркалаат од д

DEN 2.00