DisplayPort На HDMI Адаптер, 5-Пакет, Дисплеј Порта DP НА HDMI Адаптер Кабел Машки На Женски Компатибилен Со Компјутер, Монитор, ТВ, Проектор

DisplayPort На HDMI Адаптер, 5-Пакет, Дисплеј Порта DP НА HDMI Адаптер Кабел Машки На Женски Компатибилен Со Компјутер,

DEN 479.84

Ново

Залиха

Ова е displayport на hdmi кабел, може само тајни сигнал од dp до hdmi Тоа не е двонасочен приказ на адаптерот hdmi. Поврзување на displayport на вашиот компјутер, лаптоп, но не монитор, hdtv, проектор. Ова Е дп Порта, а не усб. Поврзување на вашиот монитор, hdtv, проектор со hdmi порта, но не и компјутер или лаптоп. Ова е hdmi порта, а не usb. Двојна памучна плетенка жица, потрајни и флексибилни од другите. Голи бакарни проводници заштитна жица прават постабилен пренос на сигнал. €1080p@60hz Висока Резолуција Xplayport влез и HDMI 1.3 v Излез Адаптер, пренесува видео од displayport компјутер или таблет на HDMI монитор дисплеј, поддршка резолуција до 1080p (Целосна HD) резолуција на 24bpp, 50/60 Hz на 10 метри. ●Премиум Материјал€Дисплеј без Треперење, без Црно : UL 20276, Позлатени конектори, голи бакарни проводници и Фолија Компатибилни со HDMI опремени Телевизори, Монитори, Проектори и за видео и за аудио трансфер (НЕ работат со ЦЕНТАР). ●Мултифункционален ● Продолжениот режим на Работна Површина и режимот На Огледален Дисплеј ве прават подобри забавни искуства од мал или стар компјутер. Поддржува резолуција на видео до 1920x1200/1080 P (Full HD) и беспрекорно аудио. ●Еднонасочно●Поврзете Го мажјакот Дисплеј Со изворниот уред ДП и поврзете ја женката HDMI со прикажување / монитор / тв/ проектор од HDMI m/M кабел (не е вклучен HDMI кабел). ●Доживотна Гаранција●ние нудиме квалитетни производи, за многу разумна цена која има доживотна гаранција.

Производи во категоријата

Зизмх Минималистички Стил Јадење Автомобил Пијалоци И Чај Коли Личност Минималистичка Количка Снек Складирање Кошничка Ново
Зизмх Минималистички Стил Јадење Автомобил Пијалоци И Чај Коли Личност Минималистичка Количка Снек Складирање Кошничка

Подвижен дизајн, универзален дизајн на тркала, лесен за движење и поставување сопирачки, стабилен парки

DEN 600.00
Gkoled 20 пакувања 6,8 инчи светла со хардскејп со 30 пакувања водоотпорни конектори со жица Ново
Gkoled 20 пакувања 6,8 инчи светла со хардскејп со 30 пакувања водоотпорни конектори со жица

6,8 инчни светла на хардскејп : ✔ Посебно рамномерна и удобна дистрибуција на светлина со 22 парчиња 2700 K War

DEN 2.33
4pcs Компас приврзоци преносни украси за роденденски свадбени забави подароци за декор за славење на банкет Ново
4pcs Компас приврзоци преносни украси за роденденски свадбени забави подароци за декор за славење на банкет

Прекрасни забави и подароци за семејства, пријатели и гости Декорацијата во кујната, дневната соба или �

DEN 555.20
Не-Лизгање Природна Гума Назад Нане Четириаголник Шема Теал Тиркизна Дизајн Мека Глувчето Рампа Игри Глувчето Ново
Не-Лизгање Природна Гума Назад Нане Четириаголник Шема Теал Тиркизна Дизајн Мека Глувчето Рампа Игри Глувчето

Мека на допир, не ќе попуштат или кора и најдобар избор како подарок Украсете ја вашата работна маса дом�

DEN 111.52
Clispeed 4 парчиња парфем шише со шише со шише стакло метал Ново
Clispeed 4 парчиња парфем шише со шише со шише стакло метал

Метал, стакло Патување со шише со шишиња со парфеми : ✨perfume шише со шишиња со шишиња со шишиња со шишиња с

DEN 519.84
ИРЈФП Силиконски Ремен За Часовници За Брзо Ослободување За Гармин Инстинкт 2 Феникс 7 7Х 6 6Х Про 5Х Паметен Ново
ИРЈФП Силиконски Ремен За Часовници За Брзо Ослободување За Гармин Инстинкт 2 Феникс 7 7Х 6 6Х Про 5Х Паметен

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 230.40
Снежно село Снежно село на градските градски градски згради, дизајнирани од Карла Дејли Вајт, врамена wallидна Ново
Снежно село Снежно село на градските градски градски згради, дизајнирани од Карла Дејли Вајт, врамена wallидна

Димензии : 17 x 1,5 x 17 врамени Подготвени да висат не е потребна инсталација или хардвер Создадете прекрас�

DEN 1.67
Ruziyoog ладно рамо врвови за жени секси чакер вратот на вратот на вратот, облечен блуза, летен трендовски Ново
Ruziyoog ладно рамо врвови за жени секси чакер вратот на вратот на вратот, облечен блуза, летен трендовски

чистење врвови жени Пронајдете ја вашата големина : Проверете ги информациите за големината пред да нар

DEN 0.67
Оперитакс 5 парчиња 2023 Рачно Искинат Стар Алманах Мини Зајаче Мини Календар Мини Постери 2023 Постер Календар Ново
Оперитакс 5 парчиња 2023 Рачно Искинат Стар Алманах Мини Зајаче Мини Календар Мини Постери 2023 Постер Календар

Календар на лунарната Година : изработен е со висококвалитетни и задебелени хартиени материјали и е со �

DEN 3.00
Ангелстер чувар ангел заздравувачки камења со пликови 8717 оригинал - сет од 4 Ново
Ангелстер чувар ангел заздравувачки камења со пликови 8717 оригинал - сет од 4

Камен мерки долги 1,5 инчи Плик вклучен со секој камен Материјал : смола Одличен подарок за пријател, сака

DEN 367.84
Релејски реле за релето Eletechsup 12V 2-канален реле RS232 Сериски порта за стапка на бауд 9600kbps Далечински управувач Ново
Релејски реле за релето Eletechsup 12V 2-канален реле RS232 Сериски порта за стапка на бауд 9600kbps Далечински управувач

Работен напон : DC 12 V Релеј канал : 2 Контрола на сериски влез RS232 Големина 684517мм Работен напон : DC 12 V...

DEN 1544.00
437-0003 - FLS-EZBio, Собрание На Шишиња За Еднократна Употреба, 125mL, 38-430 VersaCap, PETG, Вентилиран Ново
437-0003 - FLS-EZBio, Собрание На Шишиња За Еднократна Употреба, 125mL, 38-430 VersaCap, PETG, Вентилиран

Fo x x Живот Науки нуди e x clusive линија На Ezbio Еднократна Употреба Шише Склопови достапни во Fo x x Life Sciences нуди

DEN 2.33
В&засилувач;Стр 2пакови 2500mah Продолжена Батерија AEG14. 4A Nimh Батерија 14.4 V Замена за AEG/Милвау Ново
В&засилувач;Стр 2пакови 2500mah Продолжена Батерија AEG14. 4A Nimh Батерија 14.4 V Замена за AEG/Милвау

Бренд И Нов|Тип На Батерија : Nimh Напон : 144 V|Капацитет : 2500mah Коло : Сива|БЕЗ ЛАЖНИ ВИСОКОЕТИКЕТА КАПАЦИТЕТ..

DEN 2.67
Funpa Божиќен венец Пинеконе Бери Бери Декор Вратен Венец вештачки венец што виси венец Ново
Funpa Божиќен венец Пинеконе Бери Бери Декор Вратен Венец вештачки венец што виси венец

Како подарок : Овој Божиќен венец е идеален подарок за вашите пријатели, семејство или соученици Големи�

DEN 655.84
Мају 1,8 инчен Комплет од 2 Потпирачи за Стапчиња За Јадење Порцелан Направен Во Јапонија Ново
Мају 1,8 инчен Комплет од 2 Потпирачи за Стапчиња За Јадење Порцелан Направен Во Јапонија

Мају Комплет од 2 Потпирачи за Стапчиња за Јадење Материјалот е порцелан Големината Е W1, 8x1, 6, H0, 6 инчи.Ког

DEN 3.33
Американско Знаме За Усни Коска Кина Декоративна Плоча Тркалезни Керамички Плочи Занает Со Штанд За Прикажување Ново
Американско Знаме За Усни Коска Кина Декоративна Плоча Тркалезни Керамички Плочи Занает Со Штанд За Прикажување

Коска Кина Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна декоративна чинија е изработена од ко�

DEN 3.00
Czdyuf 18pcs/Поставете четка за боја Дрвена акрилна сликарска палета за сликање гуаче козметички уметнички Ново
Czdyuf 18pcs/Поставете четка за боја Дрвена акрилна сликарска палета за сликање гуаче козметички уметнички

Направено од висококвалитетни материјали, фино изработка, убава амбалажа и оваа четка за висококвалите

DEN 1.67
Tenergy 2200mAh Sub C NICD батерија за електрични алатки, 1,2V рамен врвен под-Ценски батерии за под-Ц со јазичиња, Ново
Tenergy 2200mAh Sub C NICD батерија за електрични алатки, 1,2V рамен врвен под-Ценски батерии за под-Ц со јазичиња,

Висококвалитетна под големина на полнење на NICD батерија Обезбедува време за долго користење по полнење

DEN 0.67
Под Оклоп Машко Ново Знаме На Слободата Задебелена Маица Ново
Под Оклоп Машко Ново Знаме На Слободата Задебелена Маица

100% Плете Повлечете го затворањето Машинско Перење Под мисијата На Армур е да ги направи сите спортисти �

DEN 399.68
Клугла со рог на Синт Викинг со торба за подароци - Чаша од средновековен стил на храна и чаша за пиво и медо Ново
Клугла со рог на Синт Викинг со торба за подароци - Чаша од средновековен стил на храна и чаша за пиво и медо

100% безбедна храна Оваа кригла е рачно изработена од 100% Нашите рогови се запечатени одвнатре што ги прав

DEN 784.00
iiidol Агол Пловечки Полици, Сет на 4 Ѕид Монтирани Агол Полица Рустикален Дрво Ѕид Полици За Складирање Полица Ново
iiidol Агол Пловечки Полици, Сет на 4 Ѕид Монтирани Агол Полица Рустикален Дрво Ѕид Полици За Складирање Полица

Мултифункционални Аголни Лебдечки Полици : ѕидните лебдечки аголни полици ќе му помогнат на вашиот дом

DEN 575.84
Држач за Држач за Кекси од 3 Нивоа Кула За Торта, шема на ајфелова кула розова, Послужавник за Сервирање 3 Нивоа За Послужавник Ново
Брада нараквица за чакра за жени мажи, подароци за нараквици за најдобри пријатели жени накит Ново
Брада нараквица за чакра за жени мажи, подароци за нараквици за најдобри пријатели жени накит

【Кристални нараквици накит】 8мм чакра камења Кристална нараквица, 710,5 инчи прилагодлива, рачно изработ

DEN 2.33
Камени занаети со камени 60мм-75мм природни рубински камења сфера епидот топка кристали заздравувачки камења Ново
Камени занаети со камени 60мм-75мм природни рубински камења сфера епидот топка кристали заздравувачки камења

Кристалната руда содржи посебни сили Кога светлината, фреквенцијата на бојата и енергијата зрачеа од к�

DEN 868.80
Нбк Јапонија МЈЦ-65К-СХ 18мм до 18мм Флексибилна Спојка Од Типот На Вилица Ново
Нбк Јапонија МЈЦ-65К-СХ 18мм до 18мм Флексибилна Спојка Од Типот На Вилица

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 18мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 18мм Должина На Спојување : 90 Спојување �

DEN 2935.36
Исцелен Чистач од нерѓосувачки Челик 30 парчиња Цевка Почиста Рачка Со Тамблер Најлон Слама Четки За Домаќинство Чистачи Ново
Исцелен Чистач од нерѓосувачки Челик 30 парчиња Цевка Почиста Рачка Со Тамблер Најлон Слама Четки За Домаќинство Чистачи

Повеќефункционални Четки Од Слама : уникатниот и дизајнот го прават подобро задоволување на вашите дне�

DEN 3.33
Машки риболов кошули со џебови од патент up 50+ лесни ладни копче за кратки ракави надолу кошули за мажи случајно Ново
Машки риболов кошули со џебови од патент up 50+ лесни ладни копче за кратки ракави надолу кошули за мажи случајно

100% најлон Затворање на копчињата Ладење и удобно : отвори за мрежни мрежи на задното рамо обезбедуваат о

DEN 1.67
Аудонг дуксери за жени со долги ракави против вратот карирана кошула тенок јакна, обичен пулвер врвови на Ново
Аудонг дуксери за жени со долги ракави против вратот карирана кошула тенок јакна, обичен пулвер врвови на

Худи за жени Pullover Graphic Договори за црни петок, голема промоција, 2 Добијте 10% попуст Купи 3 Добијте 15% попус

DEN 153.44
Машки палта и јакни со реклами, маж со долги ракави, голф плус големина пад на новитети дебели удобни џемпери88 Ново
Машки палта и јакни со реклами, маж со долги ракави, голф плус големина пад на новитети дебели удобни џемпери88

◕‿◕ 【За испорака】 Експедитирана испорака : 47 дена Стандарден превоз : 1218 дена Во рок од 24 часа испорак�

DEN 828.64
500 Пара Стапчиња За Еднократна Употреба, Индивидуално Спакувани Бамбусови Стапчиња За Јадење, Може Ново
500 Пара Стапчиња За Еднократна Употреба, Индивидуално Спакувани Бамбусови Стапчиња За Јадење, Може

500 пара стапчиња за еднократна употреба, должината на стапчињата за јадење е 7,6", независното пакување е �

DEN 2.67
PMH преносен личен климатик, 2 во 1 ладилник вентилатор, изграден сад за мраз, напојувана од USB, прилагодување Ново
PMH преносен личен климатик, 2 во 1 ладилник вентилатор, изграден сад за мраз, напојувана од USB, прилагодување

★ Мини вентилатор за лично ладење дизајниран за лична употреба, кој заштедува електрична енергија и е п

DEN 544.00
Елусеастар 3157 ЛЕД Светилки Килибар Т25 3156 П27/7В Светилки За Трепкачи Канбус Без Хипер Трепкање Со Вентилатор Ново
Елусеастар 3157 ЛЕД Светилки Килибар Т25 3156 П27/7В Светилки За Трепкачи Канбус Без Хипер Трепкање Со Вентилатор

€(Сет од 2 Светилки) 24 парчиња SMD2020 чипови со висока осветленост по сијалица, изградени во 25w висока моќно

DEN 1.00
БЕ • Продајте нов кабел за напојување со напојување со адаптер 19V 3V 3,42A 65WH за ASUS AD887320 EXA0703YH Ново
БЕ • Продајте нов кабел за напојување со напојување со адаптер 19V 3V 3,42A 65WH за ASUS AD887320 EXA0703YH

【ВИДОВИ НА ПРОИЗВОД】 Влез : 100240 V18 A 50 / 60 Hz Излез : 19 V3.42 A65 W Големина на конекторот : 5.5*2,5мм; ПРОНГИ : 3излег;

DEN 223.84
Свесност За Рак На дојка Розова Лента Бенто Кутија За Ручек Отпорна На Истекување Контејнери За Храна Бенто Кутија Ново
Свесност За Рак На дојка Розова Лента Бенто Кутија За Ручек Отпорна На Истекување Контејнери За Храна Бенто Кутија

дрво+пп Произведено во САД Или Увезено Оваа бенто кутија е изработена од висококвалитетен материјал, из

DEN 2.67
Гроздобер Шлем Стил Лебдечки Бирање Binnacle Компас Брод/Брод Binnacle Gimballed Наутички Ново
Гроздобер Шлем Стил Лебдечки Бирање Binnacle Компас Брод/Брод Binnacle Gimballed Наутички

Дијаметар на земјата : 8" инчи, Висина : 8 инчи Користен материјал : месинг и гимбали компас внатре Боја : Сј

DEN 1008.00
Контролер на термисторија на термистор К-тип на Термистор К-тип и контролер на температурата на мерачот, Ново Попусти
Контролер на термисторија на термистор К-тип на Термистор К-тип и контролер на температурата на мерачот,

Ова е високо квалитетен сензор за температура, можете да го споредите со производите на други бизниси к

DEN 190.08
Месечен Планер за 2021 година со НА ПРВ ПОГЛЕД, 7 х 8-3/4, Среден, Црн Ново
Месечен Планер за 2021 година со НА ПРВ ПОГЛЕД, 7 х 8-3/4, Среден, Црн

ПЛАНИРАЊЕ ВО ТЕКОТ на ЦЕЛАТА ГОДИНА – Среден планер опфаќа 12 месеци од јануари 2021 годинадекември 2021 год

DEN 2.00
Tqlgy Магнетна Кутија За Samsung Galaxy S21 Работа Со MagSafe Со Целосна Заштита На Камерата Засилени Агли Симпатична Ново
Tqlgy Магнетна Кутија За Samsung Galaxy S21 Работа Со MagSafe Со Целосна Заштита На Камерата Засилени Агли Симпатична

? [Компатибилни Модели] Специјално дизајнирани За Случајот Samsung Galaxy S21 5 G 6,2 Инчи 2021 година Ве молиме потвр

DEN 207.84
Бејкерс Гордост Светло Собрание; 240в-15В Прилепување[В Ново
Бејкерс Гордост Светло Собрание; 240в-15В Прилепување[В

Ова е вистински оем (Производител На Оригинална Опрема) дел Бејкерс Гордост Светло Собрание; 240v15 W SnapIn[W...

DEN 3.00