12v 20w Силиконска Грејна Подлога 4 парчиња, 120-150°C Температурен Опсег Брзо Загревање 50x150mm Флексибилна Подлога За Грејач Силиконски Грејач За Цевки За Индустриска Опр?

12v 20w Силиконска Грејна Подлога 4 парчиња, 120-150°C Температурен Опсег Брзо Загревање 50x150mm Флексибилна

DEN 270.24

Ново

Залиха

●ПРИМЕНЛИВА СЦЕНА●Температура Отпорна На Топлина : € 200°C Густина На Отпорност : q 2w/cw. Отпорност на изолација : 300М. Механичка Јачина : 1500 V/5s. Нашата силиконска подлога за греење главно се користи во индустриски апликации, како што се цевки за индустриска опрема , мешаното зачувување на топлината во телото на резервоарот може директно да се завитка околу надворешниот дел на загреаниот предмет кога се користи. ●ТЕМПЕРАТУРЕН ОПСЕГ●Напон : DC 12 V. Температура На Греење : 120-150€. Оваа гумена грејна подлога има одлична диелектрична јачина, брзо загревање и совршена ефикасност на пренос на топлина, што може брзо да обезбеди топлина. ●СТАБИЛНИ ПЕРФОРМАНСИ● : оваа силиконска грејна подлога користи силиконска гума како изолатор и користи легирана жица како електричен грејач внатре, што може да биде во близок контакт со загреаниот објект. Лесно и флексибилно, ова грејно ќебе има одлична диелектрична јачина, брзо загревање и совршена ефикасност на пренос на топлина за брзо пренесување на топлина до местото каде што е потребно. €СПЕЦИФИКАЦИИ и МЕРКИ на ПРЕТПАЗЛИВОСТ : овој флексибилен комплет за грејач вклучува 4 флексибилни душеци за греење, секоја со големина од 50х150мм, што може да се користи со адаптер за напојување за лесно поврзување и замена. Забелешка : потребен е адаптер за напојување и не може директно да се вклучи во напојување ОД 110 V 200 V. ●УСЛУГА ПО ПРОДАЖБА●задоволството на Клиентите е наша потрага. Производите неизбежно ќе наидат на некои испакнатини за време на транспортот. Производот неизбежно ќе наиде на некои испакнатини за време на транспортот, што може да предизвика прием на испакнати предмети. Ако наидете на ова, ве молиме контактирајте не. Како Да Се Користи : Поврзете ја моќта за користење. Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Грејна Подлога Од Силиконска Гума : Големина На Силикон : Прибл.50х150мм/2х5, 9ин Должина : Прибл.0,3 m/11,8 Во Напон : Dc 12v Моќност : 20w Температура На Греење : 120w°C до 150°C Температура Отпорна На Топлина : Q 200°C Густина На Отпорност : x 2w/c fr Отпорност На Изолација : q 300mé Механичка Јачина : 1500v/5s Пакет Листа : 4 x Силиконска Гумена Грејна Подлога Забелешка : потребен е адаптер за напојување, не може директно да се вметне ВО 110v или 200v напојување.

Item Type: Silicone Rubber Heating Pad
Material: Silicone
Size: Approx.50x150mm/2x5.9in
Length: Approx.0.3m/11.8in
Voltage: DC 12V
Power: 20W
Heating Temperature: 120°C to 150°C
Heat Resistant Temperature: ≤200°C
Resistance Density: ≤2W/c㎡
Insulation Resistance: ≥300MΩ
Mechanical Strength: 1500V/5s
Package List:
4 x Silicone Rubber Heating Pad:
Note:
A power adapter is required, cannot be directly inserted into a 110V or 200V power supply. :

Производи во категоријата

КСИУЛАИК Таванско Светло Со Вентилатори И Далечински Управувач Е27 Железни Или Дрвени Сечила Фреквенција Ново
КСИУЛАИК Таванско Светло Со Вентилатори И Далечински Управувач Е27 Железни Или Дрвени Сечила Фреквенција

Вградена целосна контрола на брзината на моторот од бакарна жица, НапредЛето, позитивната ротација го п

DEN 1936.00
Ние се венчаме дрвени врамени знаци пролетен зелен цвет венец дрвен блок плакета класичен цвет цветна wallидна уметност Ново
Ние се венчаме дрвени врамени знаци пролетен зелен цвет венец дрвен блок плакета класичен цвет цветна wallидна уметност

Големина за украсување ➤ 12х12 инчи со големина е совршена за декор за дневна соба, декор за гостински про

DEN 335.84
Сеопфатно Видео 15FT МИКРОФЛЕКС PRO AV / ИТ Серија 18G HIGHSPEED HDMI Кабел Зелена Ново
Сеопфатно Видео 15FT МИКРОФЛЕКС PRO AV / ИТ Серија 18G HIGHSPEED HDMI Кабел Зелена

Тип на кабел : HDMI Должина на кабелот : 15 стапки Конектор На Првиот Крај : 1 x HDMI Машки Дигитални Аудио / Виде�

DEN 0.33
Говорник на TEK Styz компатибилен со вашиот Blu Energy Diamond Diance Design 3W Playtime 6H Внатрешно, патување Ново
Говорник на TEK Styz компатибилен со вашиот Blu Energy Diamond Diance Design 3W Playtime 6H Внатрешно, патување

? ? ? Вградена функција за повик поддржана од микрофон Micro USB порта за брзо полнење Голем капацитет на бат�

DEN 303.84
Црвена етикета Абразиви 4 x 36 инчи алуминиумски оксидни ремени - 60, 80, 100, 120, 150, 180, 220 решетки Ново
Црвена етикета Абразиви 4 x 36 инчи алуминиумски оксидни ремени - 60, 80, 100, 120, 150, 180, 220 решетки

Пакетот содржи по 1 : 60, 80, 100, 120, 150, 180, 220 решетки Алуминиумски оксид жито отворено палто за поддршка на Xте�

DEN 944.00
Божиќ Исус Вуд знак Исус е причина за сезоната што виси знаци за Божиќни wallидови за Божиќно дрво Ново
Божиќ Исус Вуд знак Исус е причина за сезоната што виси знаци за Божиќни wallидови за Божиќно дрво

Пакетот вклучува : ќе добиете 1 сет на Исус е причината за сезонскиот знак, отпечатен со зборови [Исус е п�

DEN 538.56
SDGH 10 пакет Студентски најлон нафта за сликарство за сликање Поставете акваела гума за боење на маслото Ново
SDGH 10 пакет Студентски најлон нафта за сликарство за сликање Поставете акваела гума за боење на маслото

Зглобот на интерфејсот на алуминиумска цевка е двојно згрозен, а главата на пенкалото не е лесно да се и�

DEN 6854.24
Uonecn 12v 3a конвертор на адаптер за напојување на напојување со напојување во 2-пинска женска за џебна камера Ново
Uonecn 12v 3a конвертор на адаптер за напојување на напојување со напојување во 2-пинска женска за џебна камера

【Компатибилност】 Овој висококвалитетен универзален адаптер може да се користи за 100240 V AC до 12 V 3 A напој

DEN 753.60
DMCMX го заврши моделот црвено X-одделение надвор од патот, светски модел на возила, статички простории Ново
DMCMX го заврши моделот црвено X-одделение надвор од патот, светски модел на возила, статички простории

Репродукција на моделот до скала Ова е празничен подарок за луѓе кои сакаат готови модели Големина на м

DEN 1.33
ХИП 2006-1406 Челик Д Обичен Клуч Черупка, 1-9/16 Ново
ХИП 2006-1406 Челик Д Обичен Клуч Черупка, 1-9/16

Тип На Производ : Алатки За Сечење Димензии На Пакетот : 2.Земја На Потекло : Кина Тежина На Пакетот : 2,0 Кил

DEN 894.40
Совршен капак за прашина, црна најлонска обвивка за HP Laserjet M402DN ласерски печатач, анти статички Ново
Совршен капак за прашина, црна најлонска обвивка за HP Laserjet M402DN ласерски печатач, анти статички

Совршен прашина за прашини ДОО, е компанија која е специјализирана за правење многу квалитетни капаци з

DEN 367.84
QOUTES Исцелување реченици loversубовници солзи цветаат квадратни слики со рамка за таблети tabletp Ново
QOUTES Исцелување реченици loversубовници солзи цветаат квадратни слики со рамка за таблети tabletp

Големина : Големина на рамката : 8 инчи x 8 инчи ;; Големина на слика : 6 инчи x 6 инчи; ; Класификација : квадрат

DEN 415.84
Услуги за авто-продавници Супер знаме 3 пакувања и столбови-авто-делови-трансмисија-промена на маслото Ново
Услуги за авто-продавници Супер знаме 3 пакувања и столбови-авто-делови-трансмисија-промена на маслото

Комплетно вклучува знаме, пол и монтирање Висок 2 1 / 2 или 3 стапки x 15 стапки (кога е целосно собрано)...

DEN 3328.96
Алатка за градите BX230 серија Ново
Алатка за градите BX230 серија

Градите на алатките Капацитет на менувачот : 294 N (30 кгф) Фиоки за капацитет на оптоварување : 245 N (25 кгф)...

DEN 2.00
Alioyoit гроздобер метален знак плакета фарма куќа петел и американско знаме Декоративен метален знак потресен Ново
Alioyoit гроздобер метален знак плакета фарма куќа петел и американско знаме Декоративен метален знак потресен

✔ 【Премиум материјал】 : Металниот знак е направен од висококвалитетен алуминиум кој е доволно издржли

DEN 3.33
Безбедносни нараквици на Mdmprint, памук, S, PR Ново
Безбедносни нараквици на Mdmprint, памук, S, PR

Spandex, Tpr Повлечете го затворањето ✅ Безбедносни нараквици, памук, С, ПР ✅ Поставена : Памук ✅ Материјал з�

DEN 2.67
Свилена Торба За Очи Затемнување Врзани Очи Со Еластична Лента Окулар Блокирање На Спиењето Покривка Ново
Свилена Торба За Очи Затемнување Врзани Очи Со Еластична Лента Окулар Блокирање На Спиењето Покривка

[Вклучен пакет] ќе добиете 1 парчиња торба за очи Овој превез може да се користи во многу прилики, како шт�

DEN 255.84
DGMBBX Шампањ Официјален фустан за жени женски гроздобер фустан секси фустан без ракави фустан од 1920 -тите години Ново
DGMBBX Шампањ Официјален фустан за жени женски гроздобер фустан секси фустан без ракави фустан од 1920 -тите години

【Информации за испорака】 Експедитирана испорака : 37 дена Стандард испорака : 715 дена Направени во САД и�

DEN 1395.20
Lookhuman симпатична, но вечно проклета забавна градина или знаме на дворот Ново
Lookhuman симпатична, но вечно проклета забавна градина или знаме на дворот

Нашите знамиња од 12 инчи од 18 инчи се изработени од издржлива, ткаенина што може да се печати и да се отпе

DEN 272.00
D&засилувач; D PowerDrive 60-S3M-804 Тајмингот Појас Ново
D&засилувач; D PowerDrive 60-S3M-804 Тајмингот Појас

Тајмингот ПОЈАС S3 M 6 x 804mm PL T268 Тајмингот ПОЈАС S3 M 6 x 804mm PL T268 Ремените имаат висока температура хлоропрен �

DEN 88.16
UXCELL 5CM K TYPE 0-600C CONTREMENTER CONTREMENTER CONTREMENT Ново
UXCELL 5CM K TYPE 0-600C CONTREMENTER CONTREMENTER CONTREMENT

Бренд : Асиси; нето тежина : 84g; Име на производот : Тип k термопар Опсег на температура : 0600 C; Тема Дија : 8мм

DEN 2.67
Антички книги Homoyoyo Антички книги 24 парчиња албум агол декоративна гроздобер метална книга агол за мебел Ново
Антички книги Homoyoyo Антички книги 24 парчиња албум агол декоративна гроздобер метална книга агол за мебел

: Корнелот на албумот може вашиот кутија, или вашиот дрвен случај, од оштетување Декорација : Гроздобер м

DEN 1.67
Гроздобер Барбадос знаме ПУ кожени моливи за моливче за тркалезно сад за садови за контејнери за канцеларија Ново
Гроздобер Барбадос знаме ПУ кожени моливи за моливче за тркалезно сад за садови за контејнери за канцеларија

СТП кожа Силен и издржлив, здрав и еколошки, со мек ентериер Исклучителните и компактните организатори �

DEN 0.67
Не се плашете се од брадата е тука брада целосна брада бербер хипстер татковци ден тато подарок смешен комедија херојска Ново
Не се плашете се од брадата е тука брада целосна брада бербер хипстер татковци ден тато подарок смешен комедија херојска

100% памук Направено во САД Смешни естетички подароци за жени : Козметолошки маици со кул дизајн се кул ид�

DEN 476.80
Сигма 18-35мм ф/1.8 ДЦ Хсм Арт Леќа За Никон ЕФ, Пакет Со Џоби Горилапод 3к Комплет, Комплет За Чистење, Крпа За Ново
Сигма 18-35мм ф/1.8 ДЦ Хсм Арт Леќа За Никон ЕФ, Пакет Со Џоби Горилапод 3к Комплет, Комплет За Чистење, Крпа За

Сигма 1835мм f / 18 DC Hsm Арт Леќа За Никон Дигитални SLR Камери ЛивчеТип На Леќа Хауба (LH78006) Капа На Предната Л�

DEN 12784.00
WDBBY Палто Решетката Мултифункционален Палто Решетката Цврсто Дрво Закачалка Влез Спална Соба Дневна Ново
WDBBY Палто Решетката Мултифункционален Палто Решетката Цврсто Дрво Закачалка Влез Спална Соба Дневна

Главен материјал : антикорозивно цврсто дрво + вселенски алуминиум Висечка прачка од нерѓосувачки чели�

DEN 1123.20
Персонализирана рамка за розови полкови со розова полкови Ново
Персонализирана рамка за розови полкови со розова полкови

Оваа прекрасна розова и бела ткаенина покриена од ткаенина од полкови има симпатичен мотив за сребрена

DEN 1.67
Организатор На Електроника, Козметичка Торба, Организатор На Патувања По Електроника, Технолошка Торба,Шема Ново
Организатор На Електроника, Козметичка Торба, Организатор На Патувања По Електроника, Технолошка Торба,Шема

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

DEN 211.20
16 пински автомобилски радио стерео напојување со напојување со жица за Nissan altima Juke Teana Sunny Subaru Ново
16 пински автомобилски радио стерео напојување со напојување со жица за Nissan altima Juke Teana Sunny Subaru

Компатибилни модели на автомобили : Nissan : 20092013 307 Z, Altima 20072013, Armada 20082013, Cube 2009 201320092012 Frontier, Juke 20112013.20072013 Maxia, 20

DEN 0.67
Кабел Chenyang USB4 Type C, USB-IF сертификација 240W 40Gbps компатибилен со 100W полнење и 8K@60Hz 5k 1.0m Ново
Кабел Chenyang USB4 Type C, USB-IF сертификација 240W 40Gbps компатибилен со 100W полнење и 8K@60Hz 5k 1.0m

Должина на кабелот : 1,0м 1) 8 K / 5 K Ultra HD видео излез : Овој USB4 кабел овозможува да се поврзете од вашите уреди

DEN 2.00