Чаури Без масло од аикозин 10мм Носеа х 12мм од х 8мм Должина Обични Лежишта Завиткана Основа Од Јаглероден Челик 1008 Лежишта за Ракави 10 парчиња

Чаури Без масло од аикозин 10мм Носеа х 12мм од х 8мм Должина Обични Лежишта Завиткана Основа Од Јаглероден Челик 1008

DEN 156.48

Ново

Залиха

●ДИМЕНЗИИ+ - Создаден : 8мм/0,31 инчи, надворешен дијаметар : 10мм/0,39 инчи, Должина : 15мм/0,31 инчи,Коефициент На Суво триење 0,04-0,2, Број На Производ : 0815 ●ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ● - база Од Јаглероден челик со Бронзена Синтерувана и композитна обвивка;нуди добро својство на триење, отпорност на абење и низок шум. ●КАРАКТЕРИСТИКА-без Масло, без одржување, добро својство на триење. €Предност q-Опремен со добар капацитет на оптоварување и перформанси на отпорност на абење;Черупката Без Маснотии Со Цврсто триење може да работи за време на широк опсег на температура, Погодна за апликации со лизгачки движења. `+АПЛИКАЦИЈА-Широка апликација како што се завртки ,текстилна машина, машина за печатење, хидрауличен натоварувач, фитнес опрема и земјоделски машини. Ракав Лого Безмасни Чаури /б>Опис1.Обичните Лежишта се конструирани со јаглероден челик како основа, синтерувана порозна бронза како нејзин меѓуслој, валани СО тефлонски и Оловно соединение како внатрешна површина и обложени со бакар на надворешната страна surface.It нуди добар имот на триење, отпорност на абење и низок шум.Цврсто триење Безмасна Черупка може да работи за време на широка температура заѕвони. Погоден за апликации со лизгачки движења.Широка примена како што се завртки,текстилна машина, машина за печатење, хидрауличен натоварувач, фитнес опрема и земјоделски машини.Спецификација : Материјал : База На Јаглероден Челик Со Порозна Бронзена Синтерувана Завршница : Тефлонски И Оловно Тркалање, Бакарно Обложувањепроизвод Број : 1008фактор (Суво Триење) : 0,04-0,2 Фактор На Триење (Подмачкување На Маслото) : 0,02-0,07 Дијаметар на Отворот : 10мм/0,39 Инчи Надворешен Дијаметар : 12мм/0,47 инчи должина : 8мм/0,31 Инчи Содржина На Пакетот : 10х Ракав Лежиште без МАСЛЕНИ чаури : Истурената Линија не Може да се Користи за Лежиште.

Производи во категоријата

Компактна мулти -алатка за шише со пилули „истурено пилула“ Ново
Компактна мулти -алатка за шише со пилули „истурено пилула“

Триаголен компактен 3во1 мулти алатка Одличен подарок за loversубителите на DIY Вклучува мерка на лента од 1 �

DEN 3.33
ЛЕВЛО Сирена Cosmел Козметички Шминка Торба Сирена Giftел Љубовник Подарок Giftел Е Мојот Дух Животно Сирена Ново
ЛЕВЛО Сирена Cosmел Козметички Шминка Торба Сирена Giftел Љубовник Подарок Giftел Е Мојот Дух Животно Сирена

Материјал : Нашиот производ е изработен од висококвалитетно памучно платно Одличен е во отпорност на а�

DEN 2.67
X-Gree M10 Aluminum Flat Head Rivet Out inter inter uter_t сребрен тон 50pcs (M10 Aluminio cabeza plana Ново
X-Gree M10 Aluminum Flat Head Rivet Out inter inter uter_t сребрен тон 50pcs (M10 Aluminio cabeza plana

Големина на конецот : M10 / 04 "(D); Име на производот : Орев на заниткување Материјал : алуминиум; тежина : 138g...

DEN 0.67
Клуч за отворање на шишиња со шишиња на Aminco NHL Ново
Клуч за отворање на шишиња со шишиња на Aminco NHL

Увезени Повлечете го затворањето Погоден и лесен начин за отворање на пијалоци додека се затегнувате и�

DEN 1.00
Јебд wallидна ламба надворешна водоотпорна колона ламба градина вили wallидна ламба европска луксузна Ново
Јебд wallидна ламба надворешна водоотпорна колона ламба градина вили wallидна ламба европска луксузна

Моделирањето на изгледот е прекрасно, дизајнот е луксузен, разубавување на Пном Пен, цвет цвет од слива,

DEN 1.67
S.C.R.U.B.S. Scrubs рака санитирајќи го бришење, сина, бела 6 по картон Ново
S.C.R.U.B.S. Scrubs рака санитирајќи го бришење, сина, бела 6 по картон

Погодно, 1чекор раствор за санирање на кожата Убива микроби и бактерии што предизвикуваат болести Висок

DEN 604.80
Најновиот резервоар за велосипед Телефон-[Анти-кражба и безбедно заклучување] 360 ° Анти-тресење Велосипед Телефон Метал Ново Попусти
Најновиот резервоар за велосипед Телефон-[Анти-кражба и безбедно заклучување] 360 ° Анти-тресење Велосипед Телефон Метал

Направено со најдобар авион PTFE PC материјал, не'рѓосувачки челик и алуминиумска легура структура, VICSEED вн

DEN 639.52
Ика 8005500 С 65 КГ - ХХ - Г 65 Г Дисперзивен Елемент Ново
Ика 8005500 С 65 КГ - ХХ - Г 65 Г Дисперзивен Елемент

Погоден за дисперзирање на инструментот т 65 основен / дигитален Работен опсег : 250 л дијаметар На Статоро

DEN 479.84
90л Големи Канти За Складирање Облека преклопливи Торби За Складирање На Организаторот На Плакарот Ново
90л Големи Канти За Складирање Облека преклопливи Торби За Складирање На Организаторот На Плакарот

Издржлив и Долготраен : нашите производи се направени од висококвалитетни материјали за да издржат абе�

DEN 1.67
Преносна машина за перење Genesix Преклопување мини мијалник за мали предмети од облека како бебешка облека Ново Попусти
Преносна машина за перење Genesix Преклопување мини мијалник за мали предмети од облека како бебешка облека

[Ве молиме, Аттемиција! ] : Мини мијалник е дизајниран за деликатни и мали работи што не можат да измиат џе

DEN 2224.00
Бусис Микрофибер Јога Крпи Аутфитерс Брз Сув Лесен Пешкир за Вежбање Фитнес Кампување јас 2-Пакет(40 * Ново
Бусис Микрофибер Јога Крпи Аутфитерс Брз Сув Лесен Пешкир за Вежбање Фитнес Кампување јас 2-Пакет(40 *

Ткаенина : Мека, пријателска за кожата, абсорбента, брзо сушење и дише Детали : Фина брава, висечка ткаена

DEN 2.00
Sawqf 4K Голема уметничка торба за цртање постави водоотпорни преносни уметнички комплети скици за скици Ново
Sawqf 4K Голема уметничка торба за цртање постави водоотпорни преносни уметнички комплети скици за скици

Големина : 67*48 см Материјал : Водоотпорен Оксфорд Лигетска тежина, водоотпорен, издржлив, голем капаците�

DEN 3.33
18 in. X 54 in. Епоксидна обложена полица за жица - зелена Ново
18 in. X 54 in. Епоксидна обложена полица за жица - зелена

Вклучува четири клипови за полица Полицата е оценета за 800 фунти Епоксидот се препорачува за ладење на п

DEN 2.67
Daoki 30PCS Mini Boat Rocker Switch SPST 250V 6A 125V 10A 2 PIN SNAP-IN OFF KCD1-101 3 бои рокерски прекинувачи Ново
Daoki 30PCS Mini Boat Rocker Switch SPST 250V 6A 125V 10A 2 PIN SNAP-IN OFF KCD1-101 3 бои рокерски прекинувачи

Мудел : KCD1101, Тип на контакт : SPST, OFF; Број на иглички : 2; Оценка : AC 250 V 6 A 125 V 10 A (само за отпорно оптоварување)

DEN 0.33
Волфгреј 88ХЛ Кертриџ Со Мастило Компатибилен ЗА КС 88ХЛ 88ХЛ Кертриџ Со Мастило ЗА Кс Офиџет Про К5400 Ново
Волфгреј 88ХЛ Кертриџ Со Мастило Компатибилен ЗА КС 88ХЛ 88ХЛ Кертриџ Со Мастило ЗА Кс Офиџет Про К5400

Вклучен пакет : 4 Пакет Волфриј 88ХЛ Замена на касета со мастило ЗА HP88 XL 88 XL (4x 88 XL Црна, 0x 88 XL Жолта, 0x 88 XL Циј�

DEN 3.33
Нокс Кујна Тапа Ретро Мијалник Чешми Ретро Слив Тапа Антички Цврст Месинг Кујна Бања Мијалник Вода-Чешма Топла Ново
Нокс Кујна Тапа Ретро Мијалник Чешми Ретро Слив Тапа Антички Цврст Месинг Кујна Бања Мијалник Вода-Чешма Топла

Вашето Задоволство Е Нашата Најголема ПотрагаАко Имате Какви било Прашања, Слободно Контактирајте Не, �

DEN 3680.00
Резервоар за тренингот OPLXUO врвови за жени летни обични екипаж маици со цврста боја без ракави, основни Ново
Резервоар за тренингот OPLXUO врвови за жени летни обични екипаж маици со цврста боја без ракави, основни

Летните резервоари за жени y2k врвот на резервоарот увезен ✿✿ Со големина : Ве молиме изберете ја големи�

DEN 2.00
Homsfou декор декор кутија вода светлечки украс за кристално светло колекционерски LED празник украс декор годишна Ново
Homsfou декор декор кутија вода светлечки украс за кристално светло колекционерски LED празник украс декор годишна

Сонувачка кристална топка со еднорог : избор на подароци за вашите блиски пријатели или драги членови н�

DEN 3.00
1GB USB Флеш Диск 1PCS ИСТБУЛ USB 2.0 Палецот Диск Вртливата USB Стап Масовно Свирка Стап Меморија Стап Метал Ново
1GB USB Флеш Диск 1PCS ИСТБУЛ USB 2.0 Палецот Диск Вртливата USB Стап Масовно Свирка Стап Меморија Стап Метал

●Преносливо Складирање q 360°вртливата со метална обвивка го штити USB конекторот секое оштетување и стил

DEN 2.33
Inoomp 3 парчиња микрофон акционен моторцикл моторцикл фотоапаратор супер стегач за камера, монтажа микрофон Ново
Inoomp 3 парчиња микрофон акционен моторцикл моторцикл фотоапаратор супер стегач за камера, монтажа микрофон

Спортски монтирање на велосипед со фотоапарати го прави издржлив и нема да треба редовно да го заменува

DEN 2.00
Жица Обрач, Вода Цевка Стегач Прилагодливи Двојна Линија Боцка Цевка Стегач Обрач Прицврстувач 10 парчиња Ново
Жица Обрач, Вода Цевка Стегач Прилагодливи Двојна Линија Боцка Цевка Стегач Обрач Прицврстувач 10 парчиња

Овие стеги за црева се изработени од нерѓосувачки челик и површината е обложена со цинк Стегите за завр�

DEN 130.40
Ретрез Смешна Кригла-Сакам Како Не Мораме Да Кажеме Дека Сум Вашиот Омилен Ученик Наставник 11 Мл Керамички Чаши Ново
Ретрез Смешна Кригла-Сакам Како Не Мораме Да Кажеме Дека Сум Вашиот Омилен Ученик Наставник 11 Мл Керамички Чаши

Ретрез е регистрирана трговска марка Пребарајте Кригла За Ретрез за повеќе избори на кригла Од Ретрез...

DEN 2.33
Руко Спирала Вежба Во Собата Турбо 214615  -  Пакет од 1 Ново
Руко Спирала Вежба Во Собата Турбо 214615  -  Пакет од 1

Сет За дупчалка за земја изработен од челик со голема брзина Расте природата На Брухстаби се зголемува �

DEN 2.67
Пакети мраз За Ладилници-Големи, Заштеда На Простор-Потребен Почетник - Долготрајни Големи Тенки Пакувања За Замрзнување Ново
Пакети мраз За Ладилници-Големи, Заштеда На Простор-Потребен Почетник - Долготрајни Големи Тенки Пакувања За Замрзнување

НАЈДОБРА ГОЛЕМИНА за ЛАДИЛНИЦИ : Екстра Големи 13 х 10 и дебели само 1 / 2 инчи Престанете да губите простор �

DEN 1.67
Героткр Кутија За Ручек За Жени, Кутија За Ручек За Мажи, Мала Торба За Ручек, шема на животински риби со Ново
Героткр Кутија За Ручек За Жени, Кутија За Ручек За Мажи, Мала Торба За Ручек, шема на животински риби со

❥ Материјал За Торба за ручек : 300д оксфордска ткаенина, Ткаен Појас, Кожа Од Праска Материјалот е Сигуре

DEN 2.67
Вметнете Ја Облогата За Овча Кожа Од Мерино Шетач, Подлога За Количка За Бебиња, Подлога За Ладење На Ново
Вметнете Ја Облогата За Овча Кожа Од Мерино Шетач, Подлога За Количка За Бебиња, Подлога За Ладење На

овча кожа БЕБЕШКА НЕОПХОДНА ОПРЕМА за ПАТУВАЊЕ и АВАНТУРА : луксузно мека и природна перница за седишта

DEN 3.00
C406ZSP Тонер Кертриџ Компатибилен Со Ricoh MPC306 C406zps MPC406SP Боја Копир Кертриџ, 4 Бои, 4 Бои Ново
C406ZSP Тонер Кертриџ Компатибилен Со Ricoh MPC306 C406zps MPC406SP Боја Копир Кертриџ, 4 Бои, 4 Бои

1 Компатибилен со рико C406 ZSP кутија за прав, оригинален код : C406 ZSP; прецизно совпаѓање, висококвалитетни д

DEN 1.67
Cabilock 1pc Свиња Коса Планер Скара Алатки Од Нерѓосувачки Челик Почиста Рака Алатки Рамен Wisking Алатка Ново
Cabilock 1pc Свиња Коса Планер Скара Алатки Од Нерѓосувачки Челик Почиста Рака Алатки Рамен Wisking Алатка

МЕТАЛ РИБОЛОВ СКАЛА изработен е од високо квалитетно дрво и нерѓосувачки челик, кој е цврст и издржлив и

DEN 0.67
Супердант кожен хексагон сечење умира со 8 големини шестоаголни приврзоци DIY дрвена машина за сечење за кожни Ново
Супердант кожен хексагон сечење умира со 8 големини шестоаголни приврзоци DIY дрвена машина за сечење за кожни

Сечење умре со заштитна кутија и пена Ева За правење мала чанта, обетки 10 × 10см / 3,9 × 3,9inch 15 × 15cm / 5,9 × 5,9inch...

DEN 470.40
Сјај од врба, извајана фигура со рачно насликана Ново
Сјај од врба, извајана фигура со рачно насликана

Сентимент : „Имате зрачна внатрешна светлина“ напишана на картичката за куќиште 8 ”h рачно насликана с�

DEN 2.00
Хекс коцка портокалова + мини сет Ново
Хекс коцка портокалова + мини сет

Поддржува повеќе режими како што е лоитер Поддржува станици за контрола на земјата Поддржува планер на

DEN 1.00
S Art Pattern Phone The Palester чанта што виси мобилна торбичка со црн џеб Ново
S Art Pattern Phone The Palester чанта што виси мобилна торбичка со црн џеб

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

DEN 2.67
Вртиге Женска Обвивка Преден Висок Струк Асиметричен Раб Патент Лизгач Мини Здолниште Ново
Вртиге Женска Обвивка Преден Висок Струк Асиметричен Раб Патент Лизгач Мини Здолниште

95% Полиестер, 5% Спандекс Затворање на патент Рачно перење или машинско перење Висок струк, еднобојна, ме�

DEN 2.00
Апогеј Дизајни 21059027 Ч58-Комплет За Замена На Една Електрода Ново
Апогеј Дизајни 21059027 Ч58-Комплет За Замена На Една Електрода

Основна единица со интегрален безбедносен капак Машинска акрилна гел палуба со две леење брани...

DEN 2.00
LMMDDP Дрвени Шаховски Пенкало Диск 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB 128GB 256GB USB Флеш Диск USB 2.0 Дрво Меморија Стап U Стап Ново
LMMDDP Дрвени Шаховски Пенкало Диск 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB 128GB 256GB USB Флеш Диск USB 2.0 Дрво Меморија Стап U Стап

За да избегнете губење на податоци или механичко оштетување, не напојувајте го компјутерот или исклуче�

DEN 0.33