Hifasi 1SET MY2P HH52P MY2NJ Реле Серпентина Општо DPDT Микро Мини Електромагнетни Реле Прекинувач Со ПРИКЛУЧОК База LED

Hifasi 1SET MY2P HH52P MY2NJ Реле Серпентина Општо DPDT Микро Мини Електромагнетни Реле Прекинувач

DEN 3.33

Ново

Залиха

Релеи Релеиспецификација : Име На Производот Реле За Напојување + Модел На Штекер Реле Бр. My2nj Материјал Пластична Боја(надворешна) Црна, Јасна Сина Серпентина НАПОН AC 220-240v Контактен Напон 5 A 240 V AC5 A 28v Dcbase Големина 7 x 22 x 29mm/ 2.1" (L*W*H) Големина На Релето 35 x 27 x 20mm/ 1.79" (L*W*H) Количина На Завртка 8 Тежина 56g Пакет Содржина 1 x моќ реле1 X Приклучок.

Product Name :
Power Relay + Socket :
Relay Model No. :
MY2NJ :
Material :
Plastic :
Color(external) :
Black, Clear Blue :
Coil Voltage :
AC 220-240V :
Contact Voltage :
5A 240V AC:
5A 28V DC:
Base Size :
7 x 22 x 29mm/ 2.8 x 0.87 x 1.1 (L*W*H) :
Relay Size :
35 x 27 x 20mm/ 1.4 x 1.06 x 0.79 (L*W*H) :
Screw Quantity :
8 :
Weight :
56g :
Package Content :
1 x Power Relay:
1 x Socket :

Производи во категоријата

Најдобри делови Нов Процесор+Замена На Вентилаторот За Ладење НА ГРАФИЧКИОТ ПРОЦЕСОР ЗА Гигабајт АОРУС Ново Попусти
Најдобри делови Нов Процесор+Замена На Вентилаторот За Ладење НА ГРАФИЧКИОТ ПРОЦЕСОР ЗА Гигабајт АОРУС

Компатибилни Модели : за ГИГАБАЈТ АОРУС 5 (Интел 9ти, Geforce gtx 1050 или gtx 1650) NA GA Приклучок за напојување : 4 жиц�

DEN 479.84
ИНОМП Отворено Кошарка Деца Отворено Плејсет Метал Синџир Кошарка нето 2 парчиња Тешки Галванизиран Челик Синџир Кошарка Ново
Лкибоа Нерѓосувачки Челик Симпатичен Ручек За Кутии За Складирање Контејнери За Храна Материјал Од Пченица Ново
Лкибоа Нерѓосувачки Челик Симпатичен Ручек За Кутии За Складирање Контејнери За Храна Материјал Од Пченица

Материјал за храна, безбеден и сигурен контакт, голем капацитет и може да се инсталира Внатрешниот сад н

DEN 416.00
Уреа 6-Точка Впечатлива Клуч-1-7/8 Рамен Штрајк Клуч Со Директно Шема Дизајн &засилувач; Екстра Широк Впечатлива Ново
Уреа 6-Точка Впечатлива Клуч-1-7/8 Рамен Штрајк Клуч Со Директно Шема Дизајн &засилувач; Екстра Широк Впечатлива

ЕКСТРА ШИРОКА ВПЕЧАТЛИВА ЗОНАДизајнирана Со екстра голема ударна точка за да ја зголеми безбедноста и �

DEN 3.00
Белег Потпис Денот На Мајката Картичка Ново
Белег Потпис Денот На Мајката Картичка

Испратете желби за среќен Ден на Мајката со внимателна картичка За Денот на Мајката што ја потсетува ко�

DEN 1.67
Стеша Партија Розова Божиќ Писе Подарок Хартија За Завиткување - Преклопен Рамен 30 х 20 Инчи-3 Листови Ново
Стеша Партија Розова Божиќ Писе Подарок Хартија За Завиткување - Преклопен Рамен 30 х 20 Инчи-3 Листови

Завиткајте ја оваа празнична сезона со нашата симпатична Розова Божиќна хартија за завиткување писе! К�

DEN 1.00
Вемун 3 ПАРЧИЊА Пехар За Вино За Ноќта На Вештерките Ретро Стакло За Вино Стакло За Дегустација На Ноќта На Вештерките Ново
Вемун 3 ПАРЧИЊА Пехар За Вино За Ноќта На Вештерките Ретро Стакло За Вино Стакло За Дегустација На Ноќта На Вештерките

РЕТРО СТАКЛО за ВИНО СО 3д дизајн и одлична изработка, оваа чаша за вино На Черепот За Ноќта на Вештеркит�

DEN 320.00
Канал Бендер за 1/2-Инчен ЕМТ Канал со Бенфилд Главата, Широк Нога Педалата, Репер Симболи Клајн Алатки 56206 Ново
Канал Бендер за 1/2-Инчен ЕМТ Канал со Бенфилд Главата, Широк Нога Педалата, Репер Симболи Клајн Алатки 56206

Традиционалниот дизајн на главата на бенфилд точно и доследно изведува вообичаени свиоци како Што се Н�

DEN 639.52
АЗ421-15-1ЛУС, Електромеханичко Реле 4PDT 2A 6VDC 52ohm Приклучок Ново
АЗ421-15-1ЛУС, Електромеханичко Реле 4PDT 2A 6VDC 52ohm Приклучок

Лулка Релеи Серпентина Напон : 26 VDC Контакт Конфигурација : 4c 4pdt Струја : 3 Засилувачи Монтажа : Приклучок /

DEN 2.67
LLLY 40L Патување Ранец Планинарење Торба Пешачење Ранец Спортски Отворено Торба Мажи Дами Ново
LLLY 40L Патување Ранец Планинарење Торба Пешачење Ранец Спортски Отворено Торба Мажи Дами

Употребата на мек материјал го намалува триењето на телото, дише и удобно и подобро одговара на телото

DEN 1.00
Пејзаж 7, 24х18ин. Ново
Пејзаж 7, 24х18ин.

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

DEN 0.67
1 еез Тврд Мртов Отстранувач На Калус На Кожата Педикир За Стапала Рапа За Маникир Датотека За Чистење Ново
1 еез Тврд Мртов Отстранувач На Калус На Кожата Педикир За Стапала Рапа За Маникир Датотека За Чистење

Голем, но лесен дизајн ви овозможува да работите со леснотија и дава брза неверојатна мазност Ефикасно �

DEN 271.04
5 Цевка Стегач Клипови Цевка Закачалки Стеги Држач Цевка Поддршка Пластични Цевки Стеги Закачалки Вода Цевка Поддршка Ново
5 Цевка Стегач Клипови Цевка Закачалки Стеги Држач Цевка Поддршка Пластични Цевки Стеги Закачалки Вода Цевка Поддршка

Сигурен и Одржлив : стегите за закачалки за цевки се изработени од квалитетен пластичен материјал, сигу�

DEN 61.76
12 португалски мали знамиња 4х6 инчни мини знамиња португалски знамиња знамиња знамиња фестивалски знамиња Ново
12 португалски мали знамиња 4х6 инчни мини знамиња португалски знамиња знамиња знамиња фестивалски знамиња

经久耐用 不掉色 塑料环保旗杆 旗杆头金黄色 Спецификации : 4 "х 6", Бандера : 10" долги, 12 Американски знамиња по пакет М

DEN 0.67
Сончоглед Зајдисонце Цд Случај Пластика Двд Држач За Паричник Пренослив Организатор За Складирање Торба За Ново
Сончоглед Зајдисонце Цд Случај Пластика Двд Држач За Паричник Пренослив Организатор За Складирање Торба За

пластика Произведено во САД Или Увезено Материјал : куќиштето ЗА ЦД е изработено од пластична и неткаен�

DEN 1536.00
Држач за боксови И Монтирање Компатибилен Со Остар Аквос Р2 - Џебен Алуминиумски Држач 3-во-1, Пренослив, Ново
Држач за боксови И Монтирање Компатибилен Со Остар Аквос Р2 - Џебен Алуминиумски Држач 3-во-1, Пренослив,

? [ПРИЛАГОДЛИВ] Држач За Боксови И Монтирање Компатибилен со Остри Аквос Р2 Џебниот Алуминиумски Држач 3в

DEN 526.40
Моландра Производи Повеќето Сакаше Греми-14оз Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, Бела Ново
Моландра Производи Повеќето Сакаше Греми-14оз Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, Бела

ПАТНИЧКИТЕ ЧАШИ СЕ КУЛ! Ова Е Кригла За Патување од Нерѓосувачки Челик 14оз Со својата убава мазна површ�

DEN 793.60
ОРИУКАН Мини Шминка Торба СО Огледало, Спојката Чанта Кожа Кармин Случај, Едноставен Цртан Филм Прекрасно Ново
ОРИУКАН Мини Шминка Торба СО Огледало, Спојката Чанта Кожа Кармин Случај, Едноставен Цртан Филм Прекрасно

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

DEN 1353.60
Марг AC/DC Адаптер ЗА Hannspree HannsPad SN70T31BUA 7 Android 4.0 Таблет Компјутер Кабел За Напојување КАБЕЛ PS Ѕид Ново
Марг AC/DC Адаптер ЗА Hannspree HannsPad SN70T31BUA 7 Android 4.0 Таблет Компјутер Кабел За Напојување КАБЕЛ PS Ѕид

Светски Влезен Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита...

DEN 1070.40
Проскит 200-004 Коаксијален Кабел Стриптизер, Снабдување Со Алатки За Авиони, 2 Сечила Модел, Мулти Ново
Проскит 200-004 Коаксијален Кабел Стриптизер, Снабдување Со Алатки За Авиони, 2 Сечила Модел, Мулти

Должината на пакетот е 2,54 сантиметри Висината на пакетот е 14,986 сантиметри Ширината на пакетот е 7,62 сант�

DEN 831.68
Принцеза Тема Фотографија Позадина Принцеза Девојка Сон Роденден Декорација Фантазија Принцеза Роденден Банер(7x5FT) Ново
Принцеза Тема Фотографија Позадина Принцеза Девојка Сон Роденден Декорација Фантазија Принцеза Роденден Банер(7x5FT)

● Големина : W x L= 7x5ft (210cm x 150cm) ● Материјал : Екон Полиестер ● Карактеристики : не е лесно избледување; се п

DEN 303.84
Хемотон Еспресо Лажици 8 парчиња Азиска Супа Лажици Меламин Лажички Супа Лажици Кинески Лажици За Сервирање Каша Ново
Хемотон Еспресо Лажици 8 парчиња Азиска Супа Лажици Меламин Лажички Супа Лажици Кинески Лажици За Сервирање Каша

Меламин Јапонски долга рачка лажици за рамен, супа, топла тенџере јадење, мешање, мешање метални шпатула

DEN 1.33
ЛЕДЕНА ПРИКЛУЧНА Лента-Помалку 4Х 2,5 Сас/САТА ССД/Хдд Мобилна Решетка за 5,25 Беј | флексидок МБ024СП-Б Ново
ЛЕДЕНА ПРИКЛУЧНА Лента-Помалку 4Х 2,5 Сас/САТА ССД/Хдд Мобилна Решетка за 5,25 Беј | флексидок МБ024СП-Б

Поддржува 4x 25" Sas / SATA HDDs / SSDs (до 9,5 mm висина на погонот) Инсталирајте во кој било стандарден надворешен зал

DEN 783.20
Одбрана iPhone 14 Плус Паричник Случај, iPhone 14 Плус Случај Паричник За Жени Мажи, Гроздобер Кожа Ново
Одбрана iPhone 14 Плус Паричник Случај, iPhone 14 Плус Случај Паричник За Жени Мажи, Гроздобер Кожа

Компатибилен со : i Phone 14 Плус 6 Материјал : Издржлива Стп Кожа + Мека Внатрешна Кутија ТПУ Главна Функција

DEN 0.67
ВТОР Тип На Тетратка За КОЖА Случај За Паметни Телефони ЕУ ТИП1 тиркизна / ЗА АКВОС ТЕЛЕФОН си Ш-07Е/докомо Ново
ВТОР Тип На Тетратка За КОЖА Случај За Паметни Телефони ЕУ ТИП1 тиркизна / ЗА АКВОС ТЕЛЕФОН си Ш-07Е/докомо

Гаранцијата на производителот не може да се примени Материјал : лаптоп дел / Синтетичка кожа Случај дел /

DEN 1.33
Вилсон Нба Форџ Серија Внатрешни/Надворешни Кошарки Ново
Вилсон Нба Форџ Серија Внатрешни/Надворешни Кошарки

Вилсон Нба Форџ Серија Внатрешна / Надворешна Кошарка Форге Про, Црна, Големина 527,5" ОФИЦИЈАЛЕН ПРЕТСТАВ

DEN 1.33
Аларм За Запирање На Вратата AceMining со сирена од 120db, Тип На Монтирање На Подот, Клин Од Гумена Ново
Аларм За Запирање На Вратата AceMining со сирена од 120db, Тип На Монтирање На Подот, Клин Од Гумена

Вклучување : алармот за запирање на вратата во статус" вклучено", кога ќе се изврши притисок на вратата, т

DEN 2.67
ИСПРАВЕН Нов USB ДО USB-C USB КАБЕЛ За Полнење Кабел За Напојување Компатибилен Со Diamondboxx 40TWS Ново
ИСПРАВЕН Нов USB ДО USB-C USB КАБЕЛ За Полнење Кабел За Напојување Компатибилен Со Diamondboxx 40TWS

Тестирани Единици Во Одлична Работна Состојба Исправен 30 дена гаранција за враќање на парите 1 целогоди

DEN 3.00
Еусоар Торби За Подароци За Подароци На Големо, 12 Пакувања 8, 6х3, 9х7 инчи Мали Крафт Хартиени Кеси Ново
Еусоар Торби За Подароци За Подароци На Големо, 12 Пакувања 8, 6х3, 9х7 инчи Мали Крафт Хартиени Кеси

●Мала Големина●8,6 x 3,9 x 7 инчи(пакување од 12), ве молиме предложете да ги изберете соодветните кеси со пов

DEN 263.84
10.1 Инчен Автомобил Стерео За Тојота РАВ4 2007-2012, Андроид Автомобил Радио Со Безжичен Карплеј Андроид Ново
10.1 Инчен Автомобил Стерео За Тојота РАВ4 2007-2012, Андроид Автомобил Радио Со Безжичен Карплеј Андроид

?①Приклучок И Играјте Темперамент + андроид 11 apple play car stereo е приклучок и игра За Toyota RAV4 2007 2008 2009 2010 2011 2012 Р�

DEN 1.33
ЕЛЕГАНТЕНПАРК Свадба Подароци За Невестата Деверуши Торба Торба Вино Тамблер Деверуша предлог подароци Свадба Ангажман Ново
10 Парчиња 1,25 мм Конектор ОД Жица До Табла HSG, 2x15p Стегање Терминално Куќиште P=1,25 mm - - X9812H-2x15-N0 Ново
10 Парчиња 1,25 мм Конектор ОД Жица До Табла HSG, 2x15p Стегање Терминално Куќиште P=1,25 mm - - X9812H-2x15-N0

10 Парчиња 1,25 мм Конектор од Жица До Табла (HRSDF13) HSG, 2x15p Стегање Терминално Куќиште P=1,25 mm X9812 H2x15N0 10 Парчиња

DEN 131.52
Опрема Тац - јас Не Се Скрши За Зомби - Браник Налепници - 3 х 10 инчи-Професионално Направени Во САД Ново
Опрема Тац - јас Не Се Скрши За Зомби - Браник Налепници - 3 х 10 инчи-Професионално Направени Во САД

3 "Х 10" или 8см Х 25см НАЛЕПНИЦА ЗА ВИНИЛ БРАНИК : Професионално печатен материјал со врвен квалитет...

DEN 1.67
Aexit 201c 100kg Стеги Капацитет Хоризонтална Вклучите Стегач Брзо Ослободување Вклучите Стеги Држење Алатка Ново
Aexit 201c 100kg Стеги Капацитет Хоризонтална Вклучите Стегач Брзо Ослободување Вклучите Стеги Држење Алатка

Тежина : 140гр; Агол На Отворање На Рачката : 92 Степени; Капацитет На Држење : 100кг / 220 фунти : 201С; Агол На Отв

DEN 159.68
Н / Моден Мал Дизајн На Точки Мајка И Торба За Бебиња Мама Торба Со Голем Капацитет Влажно И Суво Раздвојување Ново
Н / Моден Мал Дизајн На Точки Мајка И Торба За Бебиња Мама Торба Со Голем Капацитет Влажно И Суво Раздвојување

Одликувајќи се со designономски контуриран дизајн на проток на воздух со густа, но мека вентилирана подлог

DEN 1.33
Поттикне Оаза Случај 10-ти И 9-ти Генерација 7 Инчен Премиум Стп Кожа Паметен Капак Со Автоматско Спиење Будење Функција Ново
Поттикне Оаза Случај 10-ти И 9-ти Генерација 7 Инчен Премиум Стп Кожа Паметен Капак Со Автоматско Спиење Будење Функција

€Компатибилни Модели Q Дизајниран исклучиво за 7" Сите Нови Поттикне Оаза (10Тиот Генерал) 2019 (Модел Бр Не

DEN 1372.80
Нуобести Снежно Село Божиќна Куќа Со Лесна Божиќна Празнична Куќа Мини Фигурина Украси Микро Пејзаж Ново
Нуобести Снежно Село Божиќна Куќа Со Лесна Божиќна Празнична Куќа Мини Фигурина Украси Микро Пејзаж

Одличен подарок за пријателите и семејството Погоден За божиќна зимска забава, фестивал, свадба, декора

DEN 143.84
HTLT Пренослив Вентилатор Мини Електричен Вентилатор Пластичен Рачен Мал USB Пренослив Пренослив Пренослив Студентски Ново
HTLT Пренослив Вентилатор Мини Електричен Вентилатор Пластичен Рачен Мал USB Пренослив Пренослив Пренослив Студентски

Добредојдовте Во Мојата Продавница Овој Мал Вентилатор е Мал по Големина и Погоден за Складирање и Скла

DEN 3.33
Поставени подлоги Од 6-Ткаени Црни Беж Ленти Поставете Душеци Затворени За Трпезариска Маса-Отпорна На Топлина Отпорна Ново
Поставени подлоги Од 6-Ткаени Црни Беж Ленти Поставете Душеци Затворени За Трпезариска Маса-Отпорна На Топлина Отпорна

ПОСТАВЕНИТЕ ПОДЛОГИ од 6супер ценет комплет вклучуваат 6 парчиња правоаголни подлоги Големина 17х13 инчи

DEN 2.33
Имагитариум Мермерни Рептил Јадење, Мали Ново
Имагитариум Мермерни Рептил Јадење, Мали

Мермерни Рептил Јадење Од Имагитариум Идеален начин за послужување на водата за влекачи Се одликува со

DEN 55.84
Шанрија Алатки Ремени, Водоотпорен Мултифункционален Цврсто Шиење Алатка За Поправка На Половината Ново
Шанрија Алатки Ремени, Водоотпорен Мултифункционален Цврсто Шиење Алатка За Поправка На Половината

За РАЗЛИЧНИ ИНДУСТРИИ : Погоден За електричари, столари, занаетчии, работилници, ТЕХНИЧАРИ ЗА КЛИМАТИЗА�

DEN 319.68
CCOO Случај За Сите Нови Kindle Paperwhite Pu Кожа Случај, Авто-Будење/Спиење, Не Се Вклопуваат 10-Ти Генерал, Ново
CCOO Случај За Сите Нови Kindle Paperwhite Pu Кожа Случај, Авто-Будење/Спиење, Не Се Вклопуваат 10-Ти Генерал,

[Компатибилност ] : Дизајниран исклучиво за Целосно нова Хартија За Поттикнувањебела 10Та Генерација, Об�

DEN 2.00
Јелолио англиска Азбука Писмо Алуминиумско Изолирано Шише Со Вода Спортски Бокал За Вода Ноќта На Вештерките Дијамантска Ново
Јелолио англиска Азбука Писмо Алуминиумско Изолирано Шише Со Вода Спортски Бокал За Вода Ноќта На Вештерките Дијамантска

? Големина : капацитетот на шишето со вода е 400мл,14 МЛ; двете страни се отпечатени ? Лесно За Држење : Нашет�

DEN 191.84