KJHD ZYZMH 60/130 инчен преносен 16: 9 Проекторски екран Анти-лесни завеси Дома 3Д ХД Дигитален проектор Проекција Екран за домашно кино за домашно кино

KJHD ZYZMH 60/130 инчен преносен 16: 9 Проекторски екран Анти-лесни завеси Дома 3Д ХД Дигитален проектор Проекција

DEN 6862.40

Ново

Залиха

16 : 9 Одличен филм на филмот направен од природна полиестерска ткаенина Различно од другите обични филмски екран, ова е надградена верзија, сива завеса, ефикасно го подобруваат контрастот на проекцијата. Избегнувајте пенетрација на светлина за јасен екран на слика. „Брчки, ве молам, одете!“ Не треба да се грижите за брчки и набори предизвикани од преклопување на екранот. Само закачете го во затворено или на отворено, поканете ги вашите семејства или вашите пријатели, споделувајќи го вашето радосно време едни со други. Екранот на филмскиот филм е посветл од повеќето други екрани за проекција, мазна површина ги зголемуваат резултатите од сликата. Се надеваме дека нашиот екран со висок контраст и материјалот против безизлез ќе го олеснат сè. Ако има прашина на неа, исчистете го со влажна крпа е препорачано. Работете на повеќето ситуации, прикажете сè што сакате, само направете го тоа! Прикажување на филм, спортски игри, фотографии, музичко видео, игри, итн., Го прави вашиот живот позабавен!. Супер лесен инсталиран екран на проектор, ќе можете да го расплетувате екранот и да го монтирате во буквално минути, лесно е да се инсталира на wallидот или да се симне од идот. Екранот е погоден за употреба во затворен простор и на отворено. Карактеристики : 16 : 9 Одличен филм на филмот направен од природна полиестерска ткаенина. Различно од другите обични филмски екран, ова е надградена верзија, сива завеса, ефикасно го подобруваат контрастот на проекцијата. Избегнувајте светлосна пенетрација за јасен екран на слика. „Брчки, ве молам, одете!“ Не треба да се грижите за брчки и набори предизвикани од преклопување на екранот. Само закачете го во затворено или на отворено, поканете ги вашите семејства или вашите пријатели, споделувајќи го вашето радосно време едни со други. Екранот за филм на проекторот е посветл од повеќето други екрани за проекција, мазна површина ги подобруваат резултатите од сликата. Се надеваме дека нашиот екран со висок контраст и материјалот против безизлез ќе го олеснат сè. Ако има прашина на неа, исчистете ја со влажна крпа е препорака.

Производи во категоријата

Womenенски топла надворешна патент со отворено дуксери, џеб со долга цврста боја џеб со долга палто јакна каузална модна Ново
Womenенски топла надворешна патент со отворено дуксери, џеб со долга цврста боја џеб со долга палто јакна каузална модна

100% полиестер Погледнете ја табелата со големина и изберете една големина пред да купите Затворање на да

DEN 2.33
Ренфо масажер со очите со масажер на топлина и стапало Ново
Ренфо масажер со очите со масажер на топлина и стапало

Удобна масажа за греењеВградените вградени подлошки за греење на очите на Ренфо обезбедуваат удобна те

DEN 3.00
АК вистински бои RC099 Руско сиво жолто Ново
АК вистински бои RC099 Руско сиво жолто

Највисок квалитет на акрилен лак, изработен од подобрена хемиска формула над другите брендови на пазар�

DEN 57.60
Пенка за дифузер за студио за дизајн Санта Барбара - Лаванда Ново
Пенка за дифузер за студио за дизајн Санта Барбара - Лаванда

2,375 "W x 7,5" L метал, картички, лава мушка, есенцијално масло Опуштете се додека пишувате! Нашите пенкала за �

DEN 945.60
Смешни Хидропоника Патување Кригла - Хидропонски Градинар Подарок-Одличен Хидропонски Земјоделец Ново
Смешни Хидропоника Патување Кригла - Хидропонски Градинар Подарок-Одличен Хидропонски Земјоделец

Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот Заостреното дн

DEN 1.33
Клин сидро 304 не'рѓосувачки челик-3/8 -16 x 5 qty-1000 Ново
Клин сидро 304 не'рѓосувачки челик-3/8 -16 x 5 qty-1000

304 Не'рѓосувачки челик отпорен на корозија и 'рѓа Вклучува ореви и мијалници Се користи за да се обезбед�

DEN 2.00
Светло на таванот, кристално светло за монтирање на таванот, LED таванот за светло 11 -инчен затемнет тавански светла Ново
Светло на таванот, кристално светло за монтирање на таванот, LED таванот за светло 11 -инчен затемнет тавански светла

Супер светла : LED чипови со висок квалитет обезбедуваат голема количина на униформа, без треперење светл

DEN 0.33
Империја Ниво 77-003 1-инчен од 200 метри лента за знамиња, розова, 12-пакет Ново
Империја Ниво 77-003 1-инчен од 200 метри лента за знамиња, розова, 12-пакет

Издржлива пластика Издржливата пластика останува обилна во ладно време Флуоресцентна боја за лесна ви�

DEN 2.67
Кутија За Патувачки Накит РОДАИЛИКЕЈ Со Двоен Патент, Организатор На Накит За Морски Коњи Мал Држач За Прстени Ново
Кутија За Патувачки Накит РОДАИЛИКЕЈ Со Двоен Патент, Организатор На Накит За Морски Коњи Мал Држач За Прстени

Кожа ®Соодветна Големина И Пренослив мини кутијата за накит има димензии 4, 1х2, 3х4, 1 во / 10, 5х5, 8х10, 5 см, што

DEN 2.00
Нов 400-AJOZ 300 GB 3,5 LFF 10K RPM HS SAS Hybrid Hard Drive комплет KG1CH / Y004G Ново
Нов 400-AJOZ 300 GB 3,5 LFF 10K RPM HS SAS Hybrid Hard Drive комплет KG1CH / Y004G

Сосема нов 400аоз 300 GB 3,5 LFF 10 K RPM HS SAS Hybrid Hard Drive комплет KG1 CH / Y004 G, бесплатен превоз Продавач на САД * 0 часа * 1

DEN 2.00
Hardlad 800pcs Собрани мијалници за завртки - 304 Поставени мијалници за мелење од не'рѓосувачки челик Ново
Hardlad 800pcs Собрани мијалници за завртки - 304 Поставени мијалници за мелење од не'рѓосувачки челик

Некомпромитиран квалитет додека обичните челични рамни мијалници се со слаб квалитет и не успеваат да

DEN 175.84
Аспиратор за леќи од 55мм, 55мм метална камера, аспиратор за сите брендови Ø леќи со нишка за филтрирање од 55мм. Ново
Аспиратор за леќи од 55мм, 55мм метална камера, аспиратор за сите брендови Ø леќи со нишка за филтрирање од 55мм.

【1】 Изработено од CNC Производство на овој аспиратор на леќи со и потоа нанесете мат црна електропланира

DEN 2.00
ВИОКСИ Морски Коњи Школка Конха Морска Ѕвезда Декоративни Ѕид Монтирани Куки Решетката, 4 Куки Организатор Ново
ВИОКСИ Морски Коњи Школка Конха Морска Ѕвезда Декоративни Ѕид Монтирани Куки Решетката, 4 Куки Организатор

Соодветна Големина : големината на Решетката за палто монтирана На Ѕид е 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелината �

DEN 435.20
Дизајнирајте Се Што ми Е Гајле Е Мојата Тајландска Јоргована, Бела Патна Кригла 14оз Изолирана Гимнастика Од Нерѓосувачки Ново
Дизајнирајте Се Што ми Е Гајле Е Мојата Тајландска Јоргована, Бела Патна Кригла 14оз Изолирана Гимнастика Од Нерѓосувачки

ТАМБЛЕР од нерѓосувачки ЧЕЛИК : оваа кригла за патување од 14 мл е изработена од нерѓосувачки челик за из�

DEN 0.67
Оперитакс 5 парчиња 2023 Календар Табела Врвот Стоечка Маса Хартија Календар Биро За Канцеларија Биро Блотер Ново
Оперитакс 5 парчиња 2023 Календар Табела Врвот Стоечка Маса Хартија Календар Биро За Канцеларија Биро Блотер

Преносни Канцеларија Биро : ???Погоден за наставници, студенти, канцелариски работници, можете да означи�

DEN 0.67
РАНЕЦ ЗА ЛАПТОП VBFOFBV, Елегантен Ранец За Патување Секојдневни Дневни Пакувања Торба За Рамо За Мажи Ново
РАНЕЦ ЗА ЛАПТОП VBFOFBV, Елегантен Ранец За Патување Секојдневни Дневни Пакувања Торба За Рамо За Мажи

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

DEN 559.84
Lxdzxy чадор стои, метални чадори стојат правоаголни држачи за држачи за чадор со куки, дизајн на мозоци, за влез, Ново
Lxdzxy чадор стои, метални чадори стојат правоаголни држачи за држачи за чадор со куки, дизајн на мозоци, за влез,

Разновиден држачот на чадор е совршен за сите чадори со големина или стапчиња за одење и трска Може да ч

DEN 2.33
Уникатни Обични Салфетки За Хартија за Пијалоци, 5 х 5, Сина Во Прав Ново Попусти
Уникатни Обични Салфетки За Хартија за Пијалоци, 5 х 5, Сина Во Прав

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 20 салфетки за хартија за пијалоци5" х 5 " преклопени ОБИЧЕН ДИЗАЈН : Имајте едноставна, �

DEN 80.00
Дете за бебиња девојчиња Виножито принцеза фустан Руфл А-линија Твирли скејтер Сундес Свадба на свадбата за роденденски Ново
Дете за бебиња девојчиња Виножито принцеза фустан Руфл А-линија Твирли скејтер Сундес Свадба на свадбата за роденденски

Повлечете го затворањето Само миење на рацете ✿【Flower Girls Rainbow Dress】Kids girls wedding bridesmaid formal party dresses, photography dress,

DEN 403.20
Rayen 2203 Tie Rack за 30 врски бело Ново
Rayen 2203 Tie Rack за 30 врски бело

Врската за вратоврска на Рајен ви овозможува да закачите до 30 врски Оваа решетка за вратоврска вклучува

DEN 2.33
HASMX 318-767 2 пакет 18V трева на трева на трева на трева, замена на светлосна светлина XENON за замена на Hitachi Ново
HASMX 318-767 2 пакет 18V трева на трева на трева на трева, замена на светлосна светлина XENON за замена на Hitachi

Ова е сосема нова трева на трева на трева, светла на светла ; Замена на ксенон светилки за Flashlight Hitachi Ub18dal,

DEN 111.84
Angoily 6pcs прибор за прибор за прибор за прибор за сечење на држачи за сечење порцелански стапчиња за јадење, Ново
Angoily 6pcs прибор за прибор за прибор за прибор за сечење на држачи за сечење порцелански стапчиња за јадење,

Одморот за лажица и стапче може да биде и како совршен подарок за да им го испратите на вашите пријатели

DEN 344.16
ЗКМЕБ 2/3/4 Ниво Биро Кутија За Складирање Фиоки Канцелариски Материјал Десктоп Кутија За Складирање Ново
ЗКМЕБ 2/3/4 Ниво Биро Кутија За Складирање Фиоки Канцелариски Материјал Десктоп Кутија За Складирање

Фиоката се отвора и затвора за лесен пристап и спречува влегување прашина Може да се користат повеќе пр�

DEN 1.67
Langya Car Derusting Cleass Spray Multifunctional, Car одржување на 'рѓа спреј, додаток за алатка за чистење Ново
Langya Car Derusting Cleass Spray Multifunctional, Car одржување на 'рѓа спреј, додаток за алатка за чистење

★ Повеќе цели : спреј за отстранување на 'рѓата одлично за бања, тоалет, кујнски прибор и метални површин

DEN 795.20
Земја со широки нозе Јога џемпери 2023 година високи хеланки на половината на половината Обични лабави плетени Ново
Земја со широки нозе Јога џемпери 2023 година високи хеланки на половината на половината Обични лабави плетени

Panенски ленти широки панталони за нозе Направени во САД или увезени Sizesизите се помали од просечните, ви

DEN 230.24
ЈИЛУКСИЈАНГЈАНГ 10 Парчиња Кеси За Правосмукалка За Нокти Неткаен Чистач Заменски Кеси За Женска Уметност Ново
ЈИЛУКСИЈАНГЈАНГ 10 Парчиња Кеси За Правосмукалка За Нокти Неткаен Чистач Заменски Кеси За Женска Уметност

Вклучен пакет : ќе добиете 10 парчиња вреќи за правосмукалка кои можат да ви помогнат да ја соберете праш�

DEN 201.44
Додатоци за леќи за леќи SF6 52mm Комплетен пакет UV CPL FLD ND Затворен филтер за филтрирање Аспиратор за Canon EF 40mm Ново
Додатоци за леќи за леќи SF6 52mm Комплетен пакет UV CPL FLD ND Затворен филтер за филтрирање Аспиратор за Canon EF 40mm

Најдобриот партнер на вашата камера за време на одмор и патување Пакетот вклучува аспиратор за леќи од 1

DEN 2.67
Сдг Кафеава Чинија-Решетка За Складирање Кујнски Прибор За Јадење, Метална Решетка За Сув Сад, Корпа За Овошје, Ново
Сдг Кафеава Чинија-Решетка За Складирање Кујнски Прибор За Јадење, Метална Решетка За Сув Сад, Корпа За Овошје,

Идеален додаток : со дренажа со сад за собирање, можете да исушите садови, прибор за јадење, чаши, прибор �

DEN 5680.80
Митас Галакси А53 5G SCG15 Фолио Случај, Без Појас, Овци, Зелена NB-0122-GR/SCG15 Ново
Митас Галакси А53 5G SCG15 Фолио Случај, Без Појас, Овци, Зелена NB-0122-GR/SCG15

Компатибилни модели : Галакси А53 5Г SCG15 (Модел Пролет 2022) Материјали : стп кожа, поликарбонат Структура на

DEN 2.67