1 парчиња комбинација на струја и сигнал, 360 степени ротација неограничен прстен за лизгање на колекторот

1 парчиња комбинација на струја и сигнал, 360 степени ротација неограничен прстен за лизгање на колекторот

DEN 404.96

Ново

Залиха

Технички параметри : Број на канали 2 Оценета струја 30 A / Road +2 2 A струја и мешавина на сигнал Оценет напон 240 VAC / DC. Брзина 0-250rpm (поголема брзина може да се прилагоди) надворешен дијаметар Ø22mm. Материјал за контакт со скапоцени метални школки инженеринг пластика. Динамичен отпор минимум 1 MΩ.

Производи во категоријата

AllMapsupplier Мода Кремирање Урна Ѓердан Јелоустоун Националниот Парк Мапа Кремирање Урна Ѓердан, Јелоустоун Мапа Ново
AllMapsupplier Мода Кремирање Урна Ѓердан Јелоустоун Националниот Парк Мапа Кремирање Урна Ѓердан, Јелоустоун Мапа

МАТЕРИЈАЛ : Нерѓосувачки Челик,високо отпорен на 'рѓа, корозија и оцрнување, Цврст И Издржлив,Големина Н�

DEN 76.80
Документ за сметки од 280 парчиња Cabilock 280 пар Ново
Документ за сметки од 280 парчиња Cabilock 280 пар

Гумени ленти : Користете добри еластични опсези во канцеларијата за да одржувате пошта, папки и докумен�

DEN 486.24
8PCS/7.57.54.5 Петнасочен прекинувач за клучеви TSW-10-11B-T15 прекинувач за навигација Ново
8PCS/7.57.54.5 Петнасочен прекинувач за клучеви TSW-10-11B-T15 прекинувач за навигација

Тековна : Карактеристики : Материјал : пластика Сертификација : Здраво, добредојде во мојата продавница

DEN 360.00
Вклучен прекинувач за прекинувачи на DJDLFA KCD3 2 Позиција 3 Пин Електрична опрема со прекинувач за светло напојување Ново
Вклучен прекинувач за прекинувачи на DJDLFA KCD3 2 Позиција 3 Пин Електрична опрема со прекинувач за светло напојување

Позиција : KCD3 OnOff 2 позиција Тип на акција : Заглавување Напон / струја : AC 250 V / 15 A 125 V / 20 A Боја : Зелена црвен

DEN 223.52
Сет на шрафцигер на хоруси 11 парчиња, магнетски 5 филипс и 5 совети за рамна глава за прицврстување и олабавување Ново
Сет на шрафцигер на хоруси 11 парчиња, магнетски 5 филипс и 5 совети за рамна глава за прицврстување и олабавување

Изработени од врвни материјали хром молибден ванадиум челик, кој е посилен од повеќето челици на јаглер

DEN 175.84
ЛМИГФДП Керамичка Урна Кремирање Урни Погребна Урна За Возрасни Домашни Миленици Пепел Човечки Средни И Големи Ново
ЛМИГФДП Керамичка Урна Кремирање Урни Погребна Урна За Возрасни Домашни Миленици Пепел Човечки Средни И Големи

1Големина : W15, 5cm*H18, 5cm(6.3"), Држи до 100 кубни инчи остатоци.Нашите урни се направени уникатно од антички про�

DEN 708.80
Бенг &засилувач; Олуфсен Беоплеј Е6 Движење Во Уво Безжични Слушалки, Графит, Една Големина-1645309 Ново
Бенг &засилувач; Олуфсен Беоплеј Е6 Движење Во Уво Безжични Слушалки, Графит, Една Големина-1645309

Модерен и активен со дизајн отпорен на прашина и прскање Прилагодливи совети и перки за силиконски уши �

DEN 2399.84
Fevas Bore 32mm50mm мозочен удар со двојна шифра цилиндар ТН серија Пневматски цилиндер TN3250 Ново
Fevas Bore 32mm50mm мозочен удар со двојна шифра цилиндар ТН серија Пневматски цилиндер TN3250

Број на модел : TN32*50 Тип : ТН цилиндер Големина на носење : 32мм Големина на мозочен удар : 50мм Број на модел

DEN 1296.00
Митас МИР-0211-БК/СЦ-53Б Галакси А52 5Г Фолио Случај, Вклучено Огледало, Излез За Итни Случаи, Црно Ново
Митас МИР-0211-БК/СЦ-53Б Галакси А52 5Г Фолио Случај, Вклучено Огледало, Излез За Итни Случаи, Црно

Компатибилни модели : Галакси А52 5Г СЦ53Б (Модел Лето 2021) Материјали : стп кожа, поликарбонат...

DEN 1.00
LTYHHK 11x22 Диплома рамка цврсто дрво со носител на тасели за документ/сертификат за 8.5x11 и 5x7, рамка Ново
LTYHHK 11x22 Диплома рамка цврсто дрво со носител на тасели за документ/сертификат за 8.5x11 и 5x7, рамка

? 【Големина на рамка за диплома】 : Природното дрво 11x22 Диплома рамка со сопственик на тасели за документ

DEN 384.00
Xucus 150/180мм Дијамантско тркало за мелење на дијаманти, носат диск за сечење 22мм, за бетонски мермер гранит Ново
Xucus 150/180мм Дијамантско тркало за мелење на дијаманти, носат диск за сечење 22мм, за бетонски мермер гранит

Грит : 150мм Воланот за мелење на дијаманти за мелење, 100% сосема ново, висококвалитетно и издржливо Мазна �

DEN 0.67
Абаодам Кутија Гумени Прстени Кои Сакаат Добро Кутија Рачно Изработена Свадба Кутија Свадба Свадба Материјали Ново
Абаодам Кутија Гумени Прстени Кои Сакаат Добро Кутија Рачно Изработена Свадба Кутија Свадба Свадба Материјали

вуд Свадбена Кутија : Идеална За секакви радосни настани : на свадби, годишнини и многу повеќе, оваа кути�

DEN 2.00
Топла Тркала Автомобили Возрасни Мажи Аловер Умре-Фрлија Автомобили Печати Салон За Спиење Пижами Панталони Ново
Топла Тркала Автомобили Возрасни Мажи Аловер Умре-Фрлија Автомобили Печати Салон За Спиење Пижами Панталони

100% Полиестер Затворање на повлекување Миење Раце Само ОВИЕ СЕ ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ ТОПЛА ТРКАЛА ПИЖА

DEN 0.33
Ирски бремена скелет Пу кожен пенкало Купче за молив држач за купови за куќиште на кутија за контејнери за Ново
Ирски бремена скелет Пу кожен пенкало Купче за молив држач за купови за куќиште на кутија за контејнери за

СТП кожа Направени во САД или увезени Материјал : ✿ Површината на овој држач за пенкало е изработена о

DEN 3.00
Кујна Додади - Капчиња Ситници Хеклани Струже - Тенџере Тава Струже Искра Најлон - Кожата Ексфолијатори-Во собата на Ново
SCHIK 20mm Спортски Силиконски Лента За Часовници За Garmin Ferrunner 245 245M 645 Vivoactive 3 Vivomove Ново
SCHIK 20mm Спортски Силиконски Лента За Часовници За Garmin Ferrunner 245 245M 645 Vivoactive 3 Vivomove

Земја Како Што Е Означено Материјал : Изработен од квалитетен силикон, здрав и еколошки Калапи за компре

DEN 2.00
HP 2022 Павилјон 15.6 IPS FHD Екран На Допир Лаптоп Intel 4-Core i7-1165G7 Iris Xe Графика 32GB RAM DDR4 512GB Ново
HP 2022 Павилјон 15.6 IPS FHD Екран На Допир Лаптоп Intel 4-Core i7-1165G7 Iris Xe Графика 32GB RAM DDR4 512GB

€Моќни Перформанси Со Intel Core i71165 G7®Intel Core i71165 G7 (27 GHz Со Intel Turbo Boost Технологија, 12 MB L3 кеш, 4 јадра, 8 теми)...

DEN 1.33
Уникатен Цврст Правоаголен Пластичен Капак На Масата, 54 х 108, Светло Розова Ново
Уникатен Цврст Правоаголен Пластичен Капак На Масата, 54 х 108, Светло Розова

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 цврст правоаголен пластичен капак на масата54 "х 108" ЗАДЕБЕЛЕНА БОЈА : Обојте ја поста�

DEN 2.33
Случај Ремен Клип Кожа Вртливата Футрола Петелки Капак Торбичка Носат Заштитни Компатибилен Со Razer Телефон-Телефон Ново
Случај Ремен Клип Кожа Вртливата Футрола Петелки Капак Торбичка Носат Заштитни Компатибилен Со Razer Телефон-Телефон

Црна Кожа Страна Случај Покритие Заштитна Торбичка Појас Клип Петелки Дупка за прст во долниот дел на к�

DEN 1227.20
Решетка За Садови За Чување Садови Со Дебела Железна Уметност Мултифункционални Кујнски Лавици Решетки За Садови Ново
Решетка За Садови За Чување Садови Со Дебела Железна Уметност Мултифункционални Кујнски Лавици Решетки За Садови

Решетка за одвод на складирање во домаќинството, повеќефункционална решетка за одвод, чувајте ја сува и

DEN 515.20
NRC06J332TR - Фиксни 2 -пини SMD 06J33 Ново
NRC06J332TR - Фиксни 2 -пини SMD 06J33

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD (100 парчиња многу)..

DEN 945.60
3дроуз Едмонд Хог Џуниор Покани - Црна И Златна Партија Покани-Вино Торба Ново
3дроуз Едмонд Хог Џуниор Покани - Црна И Златна Партија Покани-Вино Торба

13,5 инчи висок за 8,5 инчи широк, погоден за 1 или 2 (750мл) шишиња Изработена од врвна ткаенина од платно во пр

DEN 1224.00
Компресирајте ја пролетната берза, 12 во L, PK3, константа: 226.3 Ново
Компресирајте ја пролетната берза, 12 во L, PK3, константа: 226.3

✅ Компресирајте ја пролетната берза, 12 во L, PK3, константа : 226 ✅ Wireица Дија : 0 ✅ Целокупната должина : 12 in �

DEN 3.00
Пакување од 8 Пластични Црно-Бели Ленти За Печатење Чаршафи-8 Пакувања-Навлаки За Маса За Пикник, Роденден, Свадби, Ново
Пакување од 8 Пластични Црно-Бели Ленти За Печатење Чаршафи-8 Пакувања-Навлаки За Маса За Пикник, Роденден, Свадби,

Пакет од 8 Големина : 54 "х 108" Произведени На Највисок Квалитет На Располагање Одличен начин за борба прот�

DEN 239.84
31 ЕЕЗ Видео Игра Партија Балони Игра Роденденски Украси Пиксел Тема Партија Материјали за Момчиња 8 Ми Роденден Ново
31 ЕЕЗ Видео Игра Партија Балони Игра Роденденски Украси Пиксел Тема Партија Материјали за Момчиња 8 Ми Роденден

?●Прекрасен Комплет За Украси За Забави Со Ведио Игри : ќе добиете 2 ПАРЧИЊА Балони Со Тркалезна Пикселн�

DEN 2.00
Навитех Розова Тврда Заштитна Кутија За Слушалки Компатибилна Со Безжичните Слушалки Beoplay E6 Ново
Навитех Розова Тврда Заштитна Кутија За Слушалки Компатибилна Со Безжичните Слушалки Beoplay E6

Шокдоказ Водоотпорен полифибер наредени школка Ги штити и складира вашите слушалки Вклучен Ремен за ја

DEN 1.67
PLPLAAOO Голем случај со моливи, молив кутија голема, училишна голема торбичка за складирање, торба Ново
PLPLAAOO Голем случај со моливи, молив кутија голема, училишна голема торбичка за складирање, торба

Рачно покритие на работ : Рачен раб на капакот на капакот со премиум материјал за подобрување на цврстин

DEN 3.33
Ганазоно 2 парчиња Држач За Пакети Со Порцелански Шеќер Сад За Чај Пакет За Чај Дозер За Контејнери Ново
Ганазоно 2 парчиња Држач За Пакети Со Порцелански Шеќер Сад За Чај Пакет За Чај Дозер За Контејнери

Држач За Пакети Со Порцелански Шеќер Сад За Чај Пакет За Чај Диспензерот За Контејнери За Складирање Со�

DEN 335.84
Сребрен Сјај Среќна Нова Година Банер - 10 Стапки | Сребрени Среќни Новогодишни Балони, 16 Инчи | Сребрени Ново
Сребрен Сјај Среќна Нова Година Банер - 10 Стапки | Сребрени Среќни Новогодишни Балони, 16 Инчи | Сребрени

ЛУКСУЗНИ СРЕБРЕНИ 10 СТАПКИ СЈАЈ НОВОГОДИШЕН БАНЕР УКРАСИВо Потрага по сјајна и елегантна нова година п�

DEN 0.33
Замена на Icepure за GE MWFINT, 197D6321P006, WFC1201, GSH25JSDDSS, PSHS6PGZBESS, SGF-G9, RWF1060 ФИЛТЕР ЗА ФАРИГЕРАТОР Ново
Замена на Icepure за GE MWFINT, 197D6321P006, WFC1201, GSH25JSDDSS, PSHS6PGZBESS, SGF-G9, RWF1060 ФИЛТЕР ЗА ФАРИГЕРАТОР

? Авторски сертификатиICEPURE RWF0600 A замена за GE MWF Фрижидер Филтер за вода носи големи авторитативни сертиф�

DEN 2.00
Вестингхаус Осветлување 78021 52-Инчен Избор На Изведувач Тавански Вентилатор, Полиран Месинг Ново
Вестингхаус Осветлување 78021 52-Инчен Избор На Изведувач Тавански Вентилатор, Полиран Месинг

52инчен полиран месинг завршен тавански вентилатор со пет реверзибилни сечила од орев / даб, далечински �

DEN 2864.00
Супер Светла Дневна Светлина За Киа Оптима 2014-2015 Браник Возење Магла Светла Предната Страна Маркер Светлина Ново
Супер Светла Дневна Светлина За Киа Оптима 2014-2015 Браник Возење Магла Светла Предната Страна Маркер Светлина

① Дневните светла за трчање на свињите се компатибилни со Kia Optima 20142015 Пред да направите нарачка, ве моли�

DEN 2643.20
Ием Слушалки, Кз ЗАС Слушалки Со Високи Перформанси Во Уво Ново
Ием Слушалки, Кз ЗАС Слушалки Со Високи Перформанси Во Уво

Балансирана со високи перформанси, Сосема Нова Хибридна Технологија Од 16 Единици Предводник На Слушалк

DEN 1648.00
Хидроелектричен генератор Ново
Хидроелектричен генератор

1 Работен принцип на хидрогенераторот на аксијалниот проток : Главно ја користи цевката за водичи за да �

DEN 1134.40