Csyanxing Metal Tupolev Tu-95 Bear Type Strategic Bomber Airplane Airplane Воени модели Воени модели Авијација Наука изложба модел

Csyanxing Metal Tupolev Tu-95 Bear Type Strategic Bomber Airplane Airplane Воени модели Воени модели Авијација Наука

DEN 732.48

Ново

Залиха

Име на модел - Туполев Ту -95 мечка Стратешки бомбардерски авион, модел на авиони Запознајте ја вашата страст за колекционерски производи за авијација со прекрасен дизајн Големина - 1 : 200 скала, должината на телото е 24,5 см, ширината е 25,5 см. Совршена големина за прикажување и собирање. Материјал - Моделот е изработен од легура+ABS пластика. И пластичната основа за држачи го одржува авионот добро. Апликација - точен модел на скала за колекционери и ентузијасти, а исто така може да се стави во дневната соба, бар, компанија, просторија за прикажување како декорација, ретро и елегантна, благородна мода. Подарок - Тоа е совршен подарок за ентузијасти во авијацијата, воен персонал или колекционери. Спецификации : Име на производот : Висока симулација 1 : 200 Алуминиумски авион МоделКолор : Силвериматеријал : легура+ABS Plastic Recomend Age : 12+Y, 18+Модел Големина : 24.8 CMFeatures : Име на модел - Tupolev TU -95 Bear Type Strategic Bomber Aimber Ailber Aimber Aimber Aimber Aimber Aimber Aimber Aimber Aimber , Модел на авиони Запознајте ја вашата страст за колекционерски производи за авијација со прекрасен дизајн. Големина - 1 : 200 скала, должината на телото е 24,5 см, ширината е 25,5 см. Совршена големина за прикажување и собирање на материјал - моделот е изработен од легура+ABS пластика. И пластичната база на заграда добро го одржува авионот. Апликација - точен модел за колекционери и ентузијасти, а исто така може да се смести во дневната соба, бар, компанија, просторија за прикажување како декорација, ретро и елегантна, благородна мода. Тоа е совршен подарок за ентузијасти во авијацијата, воениот персонал или колекционерите. Пакетот вклучува : 1* 1/200 скала Tupolev TU-95 Bear Type Strategic Aimber Airplane Aircrane Model1* Display Stantnote : Бојата може да биде малку поинаква поради калибрацијата на бојата на секоја од нив Индивидуален монитор. Ве молиме, дозволете малку мерење на отстапување заради рачно мерење.

Производи во категоријата

КРУД Катер ГО012 Сјај Надвор Препарат Површина Подготовка Почиста, Галон Ново
КРУД Катер ГО012 Сјај Надвор Препарат Површина Подготовка Почиста, Галон

Ја чисти и затапува површината со офорт и промовирање на адхезија на облогата без брусење Уникатната фо

DEN 2.67
Американски Орел Знаме Усб Лаптоп За Патување Ранец Отпорен На Вода Секојдневен Дневен Пакет Бизнис Со Ново
Американски Орел Знаме Усб Лаптоп За Патување Ранец Отпорен На Вода Секојдневен Дневен Пакет Бизнис Со

â Многу Простор За Складирање И Џебови : Големината На Usb Ранецот Е 18 X13,4 X 8,3 Инчи, Има Вкупно 12 Џебови, Гла�

DEN 0.67
Божиќни Крпи СМ Х Крпи Кујнски Крпи 30 Абсорбента Не-обложување 40 Миење Садови Одмастување Крпи ЧИСТЕЊЕ 15 ПАРЧИЊА Ново
Божиќни Крпи СМ Х Крпи Кујнски Крпи 30 Абсорбента Не-обложување 40 Миење Садови Одмастување Крпи ЧИСТЕЊЕ 15 ПАРЧИЊА

ФУНКЦИЈА Производот Содржи : 15 ПАРЧИЊА Бран Шема Риба Скала Крпа Широк Спектар На Апликации : Овој Бран Ш

DEN 195.04
Плакарот Организатор Решетката за Панталони И Палто Мултифункционални Извлечете Панталони Решетката 22 Оружје Ново
Плакарот Организатор Решетката за Панталони И Палто Мултифункционални Извлечете Панталони Решетката 22 Оружје

?●Висококвалитетен Материјал●оваа решетка за панталони е главно изработена од алуминиумска легура и �

DEN 408.00
ДЦ Бетмен Смола Хартија Тежина Ново
ДЦ Бетмен Смола Хартија Тежина

Изгледа убаво на вашето биро или во витрината Карактеристики Бетмен и неговото лого Бетмен пристигна с�

DEN 156.64
Сунѓери За Чистење Кујна Од Јагоди МАОБРИР, Двостран Сунѓер За Миење Садови Без Мирис Во Кујна-3 ПАРЧИЊА Ново
Сунѓери За Чистење Кујна Од Јагоди МАОБРИР, Двостран Сунѓер За Миење Садови Без Мирис Во Кујна-3 ПАРЧИЊА

€Висок Квалитет Q Компресиран од висококвалитетен памучен материјал од дрвена пулпа, совршени кујнски

DEN 1.67
Електронски Организатор Мала Торба За Организатор На Кабел За Патување За Хард Дискови, Кабли, Полнач, УСБ, СД Ново
Електронски Организатор Мала Торба За Организатор На Кабел За Патување За Хард Дискови, Кабли, Полнач, УСБ, СД

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

DEN 564.80
МЛАДИ Деца Тропски Лисја Од Палма Од Банана Печатени Навлаки За Автомобилски Седишта 2 Парче Сет Универзална Ново
МЛАДИ Деца Тропски Лисја Од Палма Од Банана Печатени Навлаки За Автомобилски Седишта 2 Парче Сет Универзална

€Симпатична Кул Капаци Автомобил Седиште € Избрана иновативни дизајни и живописни бои,додадете допир

DEN 587.20
Кросовер Одблесокот Јога Панталони За Жени Висок Струк Чизми Тренингот Хеланки Се Водат Чизми Обични Панталони Со Џебови Ново
Десерт Маса Дисплеј Сет, Злато Кекс Штанд, Десерт Штандови, 3 Ниво Служат Послужавник, Чаша Торта Ниво Штанд, Свадба Ново
Десерт Маса Дисплеј Сет, Злато Кекс Штанд, Десерт Штандови, 3 Ниво Служат Послужавник, Чаша Торта Ниво Штанд, Свадба

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

DEN 0.67
ДАВНО 18 20 22мм Паметен Часовник Официјални Ремени За Гармин Вену 2 Силиконски Појас За Нараквица За Гармин ВЕНУ 2С КВАДРАТНИ Ново
1-14 х 3 1/2 Шестоаголни Завртки За Глава, Челик Одделение 8 Шестоаголни Завртки За Капачиња, Челик, Ново
1-14 х 3 1/2 Шестоаголни Завртки За Глава, Челик Одделение 8 Шестоаголни Завртки За Капачиња, Челик,

Шестоаголна Капа Завртка Произведено Во Северна Америка Произведени НА ASME B18 1 & SAE J429 спецификации...

DEN 8543.84
16 Голем Шарен Дигитален Ѕиден Часовник | 7 Ноќни Светла | 5 Затемнети, Голем ЛЕД Дисплеј Со Ден Од Неделата | Датум Ново
16 Голем Шарен Дигитален Ѕиден Часовник | 7 Ноќни Светла | 5 Затемнети, Голем ЛЕД Дисплеј Со Ден Од Неделата | Датум

€ ПРЕГОЛЕМИ ШАРЕНИ ДИГИТАЛНИ ЅИД часовник големина е 16"должина x 6 Со супер јасен шарен ЛЕД екран и светл

DEN 0.67
Ова кафе може Да Биде Ирска Шолја За Кафе Ново
Ова кафе може Да Биде Ирска Шолја За Кафе

Висококвалитетната кригла го прави совршен подарок за секого Печатени само на најквалитетни чаши Печа�

DEN 0.67
ХАТСУЈАМА ЈХ-244-05 Средно Тенџере, Сино, 6,0 инчи х 2,6 инчи, Горниот И Долниот Четкан, 4,8 сад сад Ново
ХАТСУЈАМА ЈХ-244-05 Средно Тенџере, Сино, 6,0 инчи х 2,6 инчи, Горниот И Долниот Четкан, 4,8 сад сад

Големина на производот : 5,9 х 2,6 инчи (15 х 6,5 см) Тежина : 0,1 мл (0,3 гр) Материјал : Керамика Земја На Производс�

DEN 444.48
Телефон Случај Покритие Заштитен Случај Компатибилен Со Мото Г8 Моќ Лајт, TPU + КОМПЈУТЕР Браник Хибридни Ново
Телефон Случај Покритие Заштитен Случај Компатибилен Со Мото Г8 Моќ Лајт, TPU + КОМПЈУТЕР Браник Хибридни

1 100% сосема нов и висок квалитет Изработен од висококвалитетен стп кожен материјал за да ви даде удобна �

DEN 1425.60
Делови За Алатки ЕВИКИ 100мм 4-инчен Ронки 320 Дијамантски Обложени Рамен Круг Диск Тркало Мелење Брусење Ново
Делови За Алатки ЕВИКИ 100мм 4-инчен Ронки 320 Дијамантски Обложени Рамен Круг Диск Тркало Мелење Брусење

Секогаш проверувајте и споредувајте го изгледот, бојата и големината на предметот пред да купите Секој�

DEN 1300.80
Акрилни Мали Бања Организатор За Шминка Чепкалки За Заби Со Фиоки За Козметика Кармини Накит За Тоалетна Ново
Акрилни Мали Бања Организатор За Шминка Чепкалки За Заби Со Фиоки За Козметика Кармини Накит За Тоалетна

Фиоки И Материјал : Има Форма На Висока Текстура На Страните И Кул Изглед, Организатор На Шминка Големо С

DEN 151.84
Кутиз Тавански Вентилатори Со Светилки, Таванска Светилка Со Вентилатор Модерна Боја Детска Соба Спална Соба Дневна Ново
Кутиз Тавански Вентилатори Со Светилки, Таванска Светилка Со Вентилатор Модерна Боја Детска Соба Спална Соба Дневна

Извор на светлина : Предводена Табла 24 W, Топло Бело 3000 K, Чисто Бело 6000 K, Ac90 260v Влез,Напон 110~220 V Големина Н�

DEN 3.33
ОРЕЛ ШТЕТНИЦ1928 Безбедносен Кабинет, Зелена Ново
ОРЕЛ ШТЕТНИЦ1928 Безбедносен Кабинет, Зелена

Безбедносниот кабинет за складирање тапани има две рачно затворени врати и може да се користи за склади

DEN 2.00
Јусонични Слушалки За Уши За Мачки Bluetooth, Мали Деца Деца Безжични Слушалки За Момчиња Девојчиња Амазон Ново
Јусонични Слушалки За Уши За Мачки Bluetooth, Мали Деца Деца Безжични Слушалки За Момчиња Девојчиња Амазон

[1]Каваи Цртан Филм Дизајн и ПРЕДВОДЕНА Светлина : детските безжични bluetooth слушалки СО ВГРАДЕНА LED Светли�

DEN 2.33
Хариумиу Женски Божиќен Капут Печатење Плетење Отворен Бод Кардиган Долги Ракави Дебели Термички Шарени Бои Ново
Хариумиу Женски Божиќен Капут Печатење Плетење Отворен Бод Кардиган Долги Ракави Дебели Термички Шарени Бои

??ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ професионална висококвалитетна природна големина отсечена декорација на главата

DEN 0.67
Црвениот Копродукции. 6 инчен Декоративни Рустикален Метал Ѕид Виси Сидро Куки Во собата на 2, Потресени Ново
Црвениот Копродукции. 6 инчен Декоративни Рустикален Метал Ѕид Виси Сидро Куки Во собата на 2, Потресени

Изработено од издржливо леано железо, секое сидро има издржана завршница на патина за автентичен грозд�

DEN 2.00
Кабилок 1пц Решетка За Складирање Козметичка Кутија За Складирање Организатор На Биро За Шминка Организатори На Ново
Кабилок 1пц Решетка За Складирање Козметичка Кутија За Складирање Организатор На Биро За Шминка Организатори На

Пластика КОЗМЕТИЧКИ ВИТРИНИ Погоден За дом, спална соба, бања, дневна соба, канцеларија или студентски д

DEN 1382.40
6 парчиња Подлоги За Пијалоци Абсорбента, Рачно Изработени Плетени Ткаени Тркалезни Подлоги За Пијалоци, Ново
6 парчиња Подлоги За Пијалоци Абсорбента, Рачно Изработени Плетени Ткаени Тркалезни Подлоги За Пијалоци,

€ ●АБСОРБЕНТА МАТЕРИЈАЛ И ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ●Овој плетен подлога е дизајниран во ткаен стил што може да

DEN 159.84
Рачно изработени Рачно ткаени Килими Од Областа Чинди Правоаголен Тепих Дури Рециклирана Боемска Градина На Плажа Јога Ново
Рачно изработени Рачно ткаени Килими Од Областа Чинди Правоаголен Тепих Дури Рециклирана Боемска Градина На Плажа Јога

Рециклирани Сари00 во, 175 Х 110 см Сјајните обрасци во живописна боја и текстура се комбинираат за да добиј�

DEN 2.00
Анкус Свадба Декорација Козметички Кармин Носител Ракотворби Резба Сликарство Еко Смола Шминка Организатор Носителот Ново
Анкус Свадба Декорација Козметички Кармин Носител Ракотворби Резба Сликарство Еко Смола Шминка Организатор Носителот

Боја : Д број На Модел : Н1709 Оптоварување : 100 кг Употреба : АЛАТКИ Карактеристика : Еколошки број На Модел :

DEN 302.40
Езфлоу Тругел Галактички Поглед -.5 мл Ново
Езфлоу Тругел Галактички Поглед -.5 мл

Боите што ги гледате се само за повикување Купувачите се одговорни за истражување на вистинските бои на

DEN 1.33
Влакнест црв Розова Фламинго Кожа Флип Паричник Телефон Случај, Акварел Уметност Печати Телефонски Капак Ново
Влакнест црв Розова Фламинго Кожа Флип Паричник Телефон Случај, Акварел Уметност Печати Телефонски Капак

Одговара на apple Iphone 12 Мини (2020) (5,4 инчен)телефон Карактеристики : стп кожа Со Мека силиконска влошка, Диза�

DEN 2.33
Xiwai TF Micro SD Машки Продолжувач На Tf Картичка Женски Продолжен Кабелски Адаптер Флексибилен SD/SDHC/SDXC UHS-III Ново
Xiwai TF Micro SD Машки Продолжувач На Tf Картичка Женски Продолжен Кабелски Адаптер Флексибилен SD/SDHC/SDXC UHS-III

Тф Микро Сд Машки Екстендер На Тф Картичка Женски Продолжен Кабелски Адаптер Флексибилен СД / СДХЦ / СДХ�

DEN 223.84