Страшна кружна пила за напојување, 15 засилувачи со кружна пила 7-1/4 инчи Електрична пила за сечење дрво, метал и пластика, цврста алуминиумска плоча за алуминиум

Страшна кружна пила за напојување, 15 засилувачи со кружна пила 7-1/4 инчи Електрична пила за сечење дрво, метал

-50 %

DEN 959.84

Ново

Залиха

Пронајдени во 2006 година, нашиот производител е специјализиран за дизајнирање и производство на електрични алатки повеќе од 15 години Avid Power е посветена на правење економични и квалитетни производи и да се фокусира на премиум услугата. [Квалитетен материјал] : Електричната пила за електрична енергија е изработена од чист бакар со алуминиумска основна плоча обработена од цврст алуминиум кој обезбедува посилна, помазна и поголема точност на сечење. [Разноврсна структура] : Кружната рачка на наклон на пила ви овозможува да го промените аголот на сечење слободно од 0 ° до 45 °. Опремена со прилагодлива длабочина на сечење, максималната длабочина на сечење од 1-9/10 "на 90 ° и 1-3/10" на 45 ° може да ги задоволи вашите потреби. [Моќни карактеристики] : Оваа кабелска пила е изградена со моќен мотор од 15 засилувачи и 7-1/4 "x 24 T сечило на пила за подобри перформанси и дисипација на топлина. Брзината на сечење на оваа пила е до 5000 вртежи во минута, што обезбедува посилна моќност за Електричната пила и во голема мерка заштедува работно време. [Ергономски дизајн] : Удобната рачка го намалува заморот, обезбедува посилна сила за стегање, што го прави сечење стабилно. Копчето за заклучување и дизајнот на прекинувачот двојно гарантираат вашата безбедност, спречете ја машината случајно да се отвори. [Пакет Вклучува] : 1x кружна пила, 1x 24-t кружно сечило за пила, 1x Водич за сечење, 1x хексадецимален клуч, прирачник за упатства 1x и 1x гарантна картичка. [Квалитетен материјал] : Електрична струја за електрична енергија е направена од чист бакар со алуминиум Основната плоча обработена од цврст алуминиум што обезбедува посилна, измазнета и поголема точност на сечење. [Разновидна структура] : Корумската лост на пила на пила ви овозможува слободно да го промените аголот на сечење од 0 ° до 45 °. Опремен со прилагодлива длабочина на сечење, максимално сечење на максимум сечење максимум сечење на максимум сечење максимум сечење на максимум сечење максимум сечење на максимум сечење максимум сечење на максимум сечење максимум сечење максимум сечење на максимум сечење максимум сечење максимум сечење на максимум сечење максимум сечење максимум сечење на максимум сечење максимум сечење на максимум сечење максимум сечење максимум сечење Длабочина од 1-9/10 "на 90 ° и 1-3/10" на 45 ° може да ги задоволи вашите потреби.

Производи во категоријата

Женскиот Ранец меклејн, Каки, Една Големина Ново
Женскиот Ранец меклејн, Каки, Една Големина

3во1 кабриолет најлон ранец со кожна рачка и акценти : Се Претвора во вертикална актовка, ранец, вкрстено

DEN 1583.20
Вивула68 Падринос Де Баутизо Пропуеста Постави 2 Тазас Кафе 11оз, Подарок За Предлог На Кумови, Квирен Ново
Вивула68 Падринос Де Баутизо Пропуеста Постави 2 Тазас Кафе 11оз, Подарок За Предлог На Кумови, Квирен

ПОДАРОК ЗА КУМОВИ : дали барате подарок од падринос де баутизо пропуеста што ќе направи изненадување шт�

DEN 383.84
Лабораториски Апарат За Филтрирање 1000мл, Лабораториски Систем За Филтрирање, Филтер За Растворувачи Ново
Лабораториски Апарат За Филтрирање 1000мл, Лабораториски Систем За Филтрирање, Филтер За Растворувачи

Тешка ѕидна колба 1000мл колба / 300мл инка дијаметар на филтерот=42мм, фитер хартија=4660мм филтер диск : 3050ми�

DEN 1.33
Аура Качија Чисто Француско Есенцијално Масло Од Лаванда | Сертифицирано Органско, ГЦ/МС Тестирано За Ново
Аура Качија Чисто Француско Есенцијално Масло Од Лаванда | Сертифицирано Органско, ГЦ/МС Тестирано За

СЛАТКА, ЦВЕТНА АРОМАфранцуската лаванда (лавандула ангустифолија) има слатка, цветна арома со балсамич�

DEN 2.33
ИМИКО RH775 СМА МАШКИ Двојно Широкопојасен Телескопски Радио Токи Токи Антена 144/430MHz/120/150/300/450/800/900MHZ Ново
ИМИКО RH775 СМА МАШКИ Двојно Широкопојасен Телескопски Радио Токи Токи Антена 144/430MHz/120/150/300/450/800/900MHZ

€Применлива фреквенција frequency : 144 / 430 MHz и 120 / 150 / 300 / 450 / 800 / 900mhz широк опсег ●SMA Машки●SMA машки, 10w максима�

DEN 0.67
Рангале Процесорот И ГРАФИЧКИОТ ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор Надградена Верзија за Razer Блејд 15 RZ09-0301 Ново
Рангале Процесорот И ГРАФИЧКИОТ ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор Надградена Верзија за Razer Блејд 15 RZ09-0301

Процесорот И ГРАФИЧКИОТ ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор Надградена Верзија за Razer Блејд 15 RZ090301 RZ0902385 RZ090288 0313

DEN 1.67
Јустрит 11400 Нерѓосувачки Челик Пламен Одводник ЗА НМ Безбедност Може Ново
Јустрит 11400 Нерѓосувачки Челик Пламен Одводник ЗА НМ Безбедност Може

Цена За : Секоја Боја : Сребро Надвор Диа : 12 / 5" Материјал : Нерѓосувачки Челик Должина : 31 / 2 " Точка : Пламе�

DEN 321.76
Случај Ремен Клип Вртливата Футрола Солиден Капак Торбичка Носат Заштитни Компатибилен Со Sony Xperia Ново
Случај Ремен Клип Вртливата Футрола Солиден Капак Торбичка Носат Заштитни Компатибилен Со Sony Xperia

Црна Солиден Случај Футрола Вртливата Појас Клип Капак Фонус (ТМ) Солиден Случај со Клип за Вртлив Појас

DEN 207.84
ПРЕКРАСНА Битон Голема Виолетова Среќен Роденден Банер, Бдд Декорации Позадина Подарок За Маж Жена Деца Тинејџери Ново
ПРЕКРАСНА Битон Голема Виолетова Среќен Роденден Банер, Бдд Декорации Позадина Подарок За Маж Жена Деца Тинејџери

Среќен Роденден Банер : прославете ја вашата роденденска забава со овој транспарент, правејќи ја вашата

DEN 2.67
Тријанон Прободен Од Доминик И Хаф Стерлинг Сребрена Ладна Вилушка За Месо 8 1/2 Ново
Тријанон Прободен Од Доминик И Хаф Стерлинг Сребрена Ладна Вилушка За Месо 8 1/2

Возраст : 18501899 Марка : Доминик И Хаф Шема : Тријанон Прободен Тип : Вилушка За Сервирање Состав : Стерлинг �

DEN 0.67
Секси Комеморативна Монета Морган Американски Долари Скитник Никел Сад Стариот Морган Комеморативен Подарок Монета Ново
Монокуларен студентски микроскоп Ново
Монокуларен студентски микроскоп

Производител на монокуларен студентски микроскоп Производител на монокуларен студентски микроскоп...

DEN 0.33
патис 10577 Торта Кревач, Нерѓосувачки Челик, 7-7/8 Во Должина, 1, Металик Ново
патис 10577 Торта Кревач, Нерѓосувачки Челик, 7-7/8 Во Должина, 1, Металик

Подигач за торта нерѓосувачки челик 77 / 8" (20 см) во должина х 3,8 см безбедна машина за миење садови...

DEN 1.00
Нога Прекинувачи, PDT НЕ NC 250v 15a Електрична Енергија Нога Педал Прекинувач, Алуминиум Моментално Сива, (Aicosineg) Ново
Нога Прекинувачи, PDT НЕ NC 250v 15a Електрична Енергија Нога Педал Прекинувач, Алуминиум Моментално Сива, (Aicosineg)

●Параметар q Модел : LT3 ; Материјал : алуминиумска обвивка ; Номинален напон : 380 V ; Номинална струја : 3 A Que �

DEN 278.40
Барски - Европски Квалитет-Рачно Изработена Дебела Стаклена Нога-Централен Сад-Сад За Овошје-Сад За Удар-210 Ново
Барски - Европски Квалитет-Рачно Изработена Дебела Стаклена Нога-Централен Сад-Сад За Овошје-Сад За Удар-210

Најдобро европско квалитетно стакло за крајна искра и јасност уметнички дизајниран да се координира уб

DEN 1480.00
Лента за етикетирање со мастило на Нев 1/2 x 500 - кодирање во боја, медицинска сестра, лабораторија, повеќенаменска Ново
Лента за етикетирање со мастило на Нев 1/2 x 500 - кодирање во боја, медицинска сестра, лабораторија, повеќенаменска

Лентата може да издржи температури од 23 ° до +121 ° Целзиусови (10 ° до +250 ° Фаренхајт) Лентата може да се нап

DEN 2.00
К&засилувач; К Ентериери 13365А-НА, Во собата на 3 Отворени Ткаат Бамбус Круг Гнездење Кошеви Ново
К&засилувач; К Ентериери 13365А-НА, Во собата на 3 Отворени Ткаат Бамбус Круг Гнездење Кошеви

Украсете го вашиот дом со стил оваа сезона! Материјал : Бамбус Димензии : 20"Х х 22" Диа Од модерен до античк�

DEN 2.33
Тукан фигура смола Тукан скулптура Тропска птица фигура Тукан украс Десктоп Декоративна скулптура Подарок за домашна Ново
Тукан фигура смола Тукан скулптура Тропска птица фигура Тукан украс Десктоп Декоративна скулптура Подарок за домашна

Тукан фигурина : фино изработка, нежен третман на површината, чувство на специјална текстура Вештачки п�

DEN 3.33
МАЈИИФУ-ГЈ МАНСКИ ПРИМАНИ КАРДИГАН џемпер, случајна држач јака целосна патентска маичка лесна зимска цврста топла Ново
МАЈИИФУ-ГЈ МАНСКИ ПРИМАНИ КАРДИГАН џемпер, случајна држач јака целосна патентска маичка лесна зимска цврста топла

Повлечете се на качулка со качулка, фудбалски фудбалски момчиња, зип детски облека, жени Ноќта на вештер

DEN 3.00
РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ Ново
РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ

49% гума, 25% памук, 22% најлон, 4% спандекс Повлечете го затворањето Миење на рацете Издржлива плетена ракави

DEN 1116.80
Конектори 1TB/480GB/240GB/120GB/60GB/32GB/16GB/8GB HDD Пренослив Надворешен Хард Диск Хард Диск Надворешен Диск Хард Ново
Конектори 1TB/480GB/240GB/120GB/60GB/32GB/16GB/8GB HDD Пренослив Надворешен Хард Диск Хард Диск Надворешен Диск Хард

Пренослив Надворешен 25 " SATA 3 Хард Диск 480 GB Хард Диск Нов За КОМПЈУТЕР ЛАПТОП XP Win7 Win8 Win10 J60 AOOTDTY Карактерис

DEN 575.36
Заплакнете Лисја Од Јавор Од Петел Над Организаторот На Вратата Висечки Полици За Монтирање На Ѕид Ново
Заплакнете Лисја Од Јавор Од Петел Над Организаторот На Вратата Висечки Полици За Монтирање На Ѕид

[ДИМЕНЗИИ] : 37,4" H x 14" L x 4 " W [МАТЕРИЈАЛ] : Изграден од полиестерска ткаенина со цврста картонска потпора,кој

DEN 1.33
Аметрични НМРВ 30-20-63Б14 Ново
Аметрични НМРВ 30-20-63Б14

1001НАШИОТ Број На Аметричен Дел 302063Б14, 170828 ШКУ Бр, Motovario ТИП NMRV 30 Големина Редуктор, 1 : 20 Сооднос, 63b14 Мотор I

DEN 408.00
Auptech ПРЕДВОДЕНА Ангел Очи DRL H11 55W Светилки Магла Светла за 2013 2014 2015 Нисан Сентра Ново
Auptech ПРЕДВОДЕНА Ангел Очи DRL H11 55W Светилки Магла Светла за 2013 2014 2015 Нисан Сентра

ОЕМ за Нисан Сентра 2013 2014 2015 Светлата за магла доаѓаат со капак за магла, прстени за ангелски очи, леќи за

DEN 2480.00
SuooTci Автоматски Центар Удар 5 Инчен Пролет Натоварен 2 Пакет Центар Удар За Метал Со Прилагодливи Тензија Ново
SuooTci Автоматски Центар Удар 5 Инчен Пролет Натоварен 2 Пакет Центар Удар За Метал Со Прилагодливи Тензија

Подобрување На Ефикасноста и Квалитетот на Дупчењето : Користењето Автоматски Централен Удар од 5 ИНЧИ �

DEN 2.00
XMCX Хармоника Преклопна Облека Решетка За Сушење Стигнале Ѕид Монтирани Пешкир Решетката Куки Употреба Во Перење Соба Ново
XMCX Хармоника Преклопна Облека Решетка За Сушење Стигнале Ѕид Монтирани Пешкир Решетката Куки Употреба Во Перење Соба

Преклопна решетка за сушење : компактен и атрактивен дизајн на единицата уреден изглед погоден за секој

DEN 1119.84
Азееда Сончоглед Со Лице Дрвена Чаша За Јајца Ново
Азееда Сончоглед Со Лице Дрвена Чаша За Јајца

50мм широк х 50мм висок Направено од издржливо дрво од бреза Врежан на едната страна Држи едно јајце Миење

DEN 228.64
Mallofusa Мотоцикл Предните Фарови Фарови Собранието Компатибилен За Kawasaki НИНЏА ZX12R 2002 2003 2004 Ново
Mallofusa Мотоцикл Предните Фарови Фарови Собранието Компатибилен За Kawasaki НИНЏА ZX12R 2002 2003 2004

СОСТОЈБА : 100% сосема ново собрание на фарови за мотоцикли Домување Боја : како што е прикажано слики Подо

DEN 2879.84
Боереј Тешки Камион Воздух Прашина Удар Пиштол Чистење со 9 Метар Долг Серпентина и 2 заменливи совети Ново
Боереј Тешки Камион Воздух Прашина Удар Пиштол Чистење со 9 Метар Долг Серпентина и 2 заменливи совети

Комплетен комплет спојува во снабдувањето со воздушни седишта; За употреба на камиони со системи за сед

DEN 319.84
Куркува 8 еез Организатор На Фиоки За Саќе Долна Облека, Самостојна Пластична Прилагодлива Фиока За Фиоки Ново
Куркува 8 еез Организатор На Фиоки За Саќе Долна Облека, Самостојна Пластична Прилагодлива Фиока За Фиоки

Кутија за складирање Фиокиформа На Саќе, силна структура, лесна за инсталирање и расклопување Совршен д

DEN 222.08
АКО Идеална Стегач За Хартија, Мазна Завршница, Број 1 Големина, 12/Кутија Ново
АКО Идеална Стегач За Хартија, Мазна Завршница, Број 1 Големина, 12/Кутија

Пеперутка форма Дизајниран за минимизирање на кинење хартија Големите стеги со големина #1 држат до 150 л�

DEN 1.33
Автомобил Пред Возење Замена На Светлината За Магла За Audi Q7 2007-2009 /За Audi A3 2004-2008 Автомобил Предно Возење Ново
Автомобил Пред Возење Замена На Светлината За Магла За Audi Q7 2007-2009 /За Audi A3 2004-2008 Автомобил Предно Возење

Замена на светлината за Магла За Audi Q7 2007 2008 2009 / за Audi A3 2004 2005 2006 2007 2008 Резервен авто дел, Дел Број : 8 P0 941 699 A

DEN 639.84
ОЕМ Абракон АКАГ0801-2450-Т, Антена чип 7.29 дби Добивка 2-Пински Чип Т/Р Ново
ОЕМ Абракон АКАГ0801-2450-Т, Антена чип 7.29 дби Добивка 2-Пински Чип Т/Р

ЕУ Ro HS : Во Согласност ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Активни HTS : 852940 Тип : Тип Чип Шема : OmniНасочен Поларизација �

DEN 704.00
2007 Д Кенеди Половина Долар Бу Нециркулирани Нане Држава 50С Сад Монета Колекционерски Ново
2007 Д Кенеди Половина Долар Бу Нециркулирани Нане Држава 50С Сад Монета Колекционерски

2007 Г 50с Кенеди Половина Долар Бу Нециркулирана Состојба На Нане Профил Монети И Колекционерски Предмет�

DEN 1.33
Колба за Колкови За Алкохол Од Нерѓосувачки Челик Отпорна на Истекување со Инка 7,7 мл Кожна Покривка Одлична Ново
Колба за Колкови За Алкохол Од Нерѓосувачки Челик Отпорна на Истекување со Инка 7,7 мл Кожна Покривка Одлична

МАТЕРИЈАЛИ ОД ВРВНА КЛАСАОвие колби се изработени од нерѓосувачки ЧЕЛИК со врвен квалитет и покриени с�

DEN 2.67