Алатка за палми Sander, Wesco 2.0 Amp 1/4 лист Палма Сандерс за обработка на дрво, 12,000 OPM Electric Sander Sander со колекционер на прашина, плоча за удар и 12 дискови за пескарење, вакуум ад

Алатка за палми Sander, Wesco 2.0 Amp 1/4 лист Палма Сандерс за обработка на дрво, 12,000 OPM Electric

DEN 1024.00

Ново

Залиха

【Моќен завршен сандер】 2,0 засилувач моторни песоци на 12 Сандер со лист Wesco 1/4 обезбедува мазно и ефикасно пескарење. 【Брзо променете ја хартијата】 Електричниот Sander брзо ја менува хартијата за пескарење со рачката на стегачот, одлично за брза ефикасна инсталација на хартија. Заменлива подлога за пескање со кука и јамка за брзо, лесно менување на хартијата. 【Ефективно отстранување на прашината】 Орбиталниот Sander има систем за собирање прашина кој обезбедува канистер за прашина од микро-филтер, го оптимизира собирањето прашина со извлекување на целата прашина, обезбедува почиста работна околина. Запечатен прекинувач за гума и алуминиумска основа ја зголемуваат издржливоста. 【Ергономски дизајн】 Контурирани затегнати дизајн на електрична палма сандер Зголемете го триењето, направете ја алатката лесна за одржување од кој било Avngle и помалку замор на операторот. , скали и агли на собата. Што ќе добиете】 1 пар Хартија, 4 парчиња 120 решетки за засилување хартија. 【Моќен завршен сандер】 2,0 засилувач моторни песоци на 12. Сандер со лист Wesco 1/4 обезбедува мазно и ефикасно пескарење. 【Брзо променете ја хартијата】 Електричниот Sander брзо ја менува хартијата за пескарење со рачката на стегачот, одлично за брза ефикасна инсталација на хартија. Заменлива подлога за пескање со кука и јамка за брзо, лесно менување на хартијата. 【Ефективно отстранување на прашината】 Орбиталниот Sander има систем за собирање прашина кој обезбедува канистер за прашина од микро-филтер, го оптимизира собирањето прашина со извлекување на целата прашина, обезбедува почиста работна околина. Запечатен прекинувач за гума и алуминиумска основа ја зголемуваат издржливоста. 【Ергономски дизајн】 Контурирани затегнати дизајн на електрична палма сандер Зголемете го триењето, направете ја алатката лесна за одржување од кој било Avngle и помалку замор на операторот. , скали и агли на собата. Што ќе добиете】 1 пар Хартија, 4 парчиња 120 решетки за засилување хартија. Како да се смени хартијата за пескарење. За да собере нова хартија за пескање, подигнете ја рачката на стегачот од заклучувањето на рачката за стегање за да ја олабавите стегачот на хартијата, а потоа вметнете приближно 3/16 ”(5мм) од едниот крај на хартијата за пескарење под прицврстувачот за хартија за пескарење додека хартијата не контактира со куќиштето Wallид.

Производи во категоријата

Организација и Канти За Складирање Спална Соба Божиќен Венец Складирање Контејнер Складирање Ткаенина За Празнични Ново
Организација и Канти За Складирање Спална Соба Божиќен Венец Складирање Контејнер Складирање Ткаенина За Празнични

Организатор На Платнени Плакари Организатор За Складирање Предиво Организатор Кутии За Облека За Движ�

DEN 752.00
Мтјнл-85-4 Држач За Алат За Вртење Струг 1 Квадратен Триаголник На Стеблото 1/2 Влошки-ДВ11512БМИН Ново
Мтјнл-85-4 Држач За Алат За Вртење Струг 1 Квадратен Триаголник На Стеблото 1/2 Влошки-ДВ11512БМИН

ГО КУПУВАТЕ ДРЖАЧОТ НА АЛАТКАТА ЗА ВРТЕЊЕ НА СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФ�

DEN 952.00
Телефон Случај Компатибилен СО OPPO Realme 6i Случај со 360° Ротација Ремен Клип Торбичка Футрола, Воена Одделение Ново
Телефон Случај Компатибилен СО OPPO Realme 6i Случај со 360° Ротација Ремен Клип Торбичка Футрола, Воена Одделение

Компатибилни Модели : Нашата Тешка Футрола За Телефон Отпорна на Удари е совршено Компатибилна со OPPO Realm

DEN 280.00
Затка на вратата од подот од Masendelk, тешка врата стоп рамна црна врата со гумен браник и завртки од не'рѓосувачки Ново
Затка на вратата од подот од Masendelk, тешка врата стоп рамна црна врата со гумен браник и завртки од не'рѓосувачки

*Детали за производи 1 x Затка за црна врата со додатоци за монтирање Висината е 1,06 " / 27мм И ние опремени

DEN 1.00
Полумесечина луфкин 1/2 x 33' Atlas® Лента За Мерење Масло Од Нерѓосувачки Челик-S1291F590N, Црна Ново
Полумесечина луфкин 1/2 x 33' Atlas® Лента За Мерење Масло Од Нерѓосувачки Челик-S1291F590N, Црна

Дизајниран за употреба во високо корозивни решенија Полумесечина Луфкин е горд бренд На Врвот Алатка Г�

DEN 3632.00
D&засилувач; D PowerDrive 198-3M-22 Синхрони Тајмингот Појас, Гума, Ново
D&засилувач; D PowerDrive 198-3M-22 Синхрони Тајмингот Појас, Гума,

Ремените ги надминуваат нивоата на објавени оценки на САД рма; тие се дизајнирани да настапат на иденти�

DEN 0.33
ФИНКОС SSSCR2020K09/SSSCL2020K09 Метал Струг Сечење Алатки Струг Машина Цпу Вртење Алатки Надворешен Вртење Алатка Ново
ФИНКОС SSSCR2020K09/SSSCL2020K09 Метал Струг Сечење Алатки Струг Машина Цпу Вртење Алатки Надворешен Вртење Алатка

Вметни Ширина( мм) : SSSCR2020 K09 Употреба : Надворешна Алатка За Вртење Број на модел : SSSCR / L Цврстина : 4245...

DEN 472.00
Маска Заграда За Носење Уши внатрешна Потпорна заграда маска 3Д Заграда Силиконски Декомпресивни Слушалки Маска Ново
Маска Заграда За Носење Уши внатрешна Потпорна заграда маска 3Д Заграда Силиконски Декомпресивни Слушалки Маска

Маска заграда : маска внатрешна рамка За поддршка Удобен И брз, Може Да се измие И рециклира Универзален

DEN 3.33
ТАЈНЕФ 3 Нивоа Дренажа За Садови Нерѓосувачка Кујна Решетка За Садови Полица За Складирање Плоча За Складирање Кујнски Ново
ТАЈНЕФ 3 Нивоа Дренажа За Садови Нерѓосувачка Кујна Решетка За Садови Полица За Складирање Плоча За Складирање Кујнски

Изработен од материјал од нерѓосувачки челик, отпорен на ' рѓа и издржлив за употреба Одвод слотови диза

DEN 1267.20
Dell 2023 Ipiron I5420 14 инчен FHD+ Анти-Отсјај Лаптоп 12-Ти Генерал Интел 10-Јадро 1255U Iris Xe Графика Ново
Dell 2023 Ipiron I5420 14 инчен FHD+ Анти-Отсјај Лаптоп 12-Ти Генерал Интел 10-Јадро 1255U Iris Xe Графика

●Моќни Перформанси Со Intel Core 1255u® Најнова 12Та Генерација Intel Core i71255 U 10Јадрен Процесор (2 Перформансијадр�

DEN 876.80
Имрсанл Накит За Кремирање Урна Привезок За Пепел За Жени Фаќач На Соништа Урна За Држач За Пепел Спомен Ново
Имрсанл Накит За Кремирање Урна Привезок За Пепел За Жени Фаќач На Соништа Урна За Држач За Пепел Спомен

Завртете ја завртката Истурете ја пепелта во инката,иглата од нерѓосувачки челик може да помогне да се �

DEN 270.08
АГВИТО Дрвени Едукативни Детски Играчки Од Предучилишна возраст за 1 2 3 4 5 Годишни Момчиња Девојчиња Ново
АГВИТО Дрвени Едукативни Детски Играчки Од Предучилишна возраст за 1 2 3 4 5 Годишни Момчиња Девојчиња

Дрвен Блок форма На Учење И фини моторни вештини Препорачани Возрасти Над 1 години деца Овој шарен сорти

DEN 2.33
Ке1кло Безжични Спортски Слушалки За Вратот Bluetooth V5. 2 Слушалки Со Дизајн На Магнетно Вшмукување, 200h Playtime, Ново
Ке1кло Безжични Спортски Слушалки За Вратот Bluetooth V5. 2 Слушалки Со Дизајн На Магнетно Вшмукување, 200h Playtime,

●Напредна Технологија V5 2 Bluetooth, Вработена од the most напредна bluetooth V5.2 технологија, оваа bluetooth слушалки за �

DEN 3.33
Мезопротех Минерални Мат Анти Стареење Течност 50+ Ново
Мезопротех Минерални Мат Анти Стареење Течност 50+

Лесен крем за емулзија кој нуди заштита од сончање со многу висок фактор Неговата формула базирана на ф�

DEN 2.33
Антички Занаети САД 1936 Странски Комеморативни Монети сребрен Долар 3658 Ново
Антички Занаети САД 1936 Странски Комеморативни Монети сребрен Долар 3658

€ Убава Цврста Метална Монета Можете да го користите како игра реквизит ● Одлична идеја за подарок за м

DEN 2.33
Бестонзон Детергент За Машина за Миење Садови Детергент за Миење Садови 10 парчиња Сунѓери За Брусење Сунѓер Од Карборунд Ново
ЛХЛЛ Нордиски Едноставна Декорација На Овошна Чинија Дневна Соба Масичка За Кафе Овошна Чинија Личност Ново
ЛХЛЛ Нордиски Едноставна Декорација На Овошна Чинија Дневна Соба Масичка За Кафе Овошна Чинија Личност

Ова е едноставна модна овошна железна корпа Прави совршен подарок за секоја пригодавклучувајќи затопл�

DEN 1.33
Сосиете Ла Ренесанса Имобилие Де Франс - Сертификат За Акции Ново
Сосиете Ла Ренесанса Имобилие Де Франс - Сертификат За Акции

Залиха со голема вињета од влезот во храмот Купони во прилог Издадено Од Париз Оскудни!!! Сертификат за а

DEN 112.00
BREWIX decanter, виски decanter, виски decanter &засилувач; стакло во собата,алкохол decanter, декантер Ново
BREWIX decanter, виски decanter, виски decanter &засилувач; стакло во собата,алкохол decanter, декантер

[Уникатен дизајн] : декантер сет со очила стормтрупер шлем дизајн, исклучително кул за оние кои го сакаат

DEN 1.67
Bonoma за Iphone 12 Случај  [Поддршка За Magsafe] Пеперутка Шема Магнетни Позлата Екран Заштитник Луксузни Елегантен Ново
Bonoma за Iphone 12 Случај  [Поддршка За Magsafe] Пеперутка Шема Магнетни Позлата Екран Заштитник Луксузни Елегантен

Позлата магнетни прстен позлата дизајн специјално дизајн за i Phone 12 ●Поддржете Го Магнетниот Дизајн На �

DEN 303.68
Зехуи Дрвен Стап Спирален Брис Двојни Завртки Глави Памучни Пупки Ушни Брисеви Сочинуваат Памучни Брисеви Ново
Зехуи Дрвен Стап Спирален Брис Двојни Завртки Глави Памучни Пупки Ушни Брисеви Сочинуваат Памучни Брисеви

Мазен бамбус стап, еластичен и не е лесен за раскинување, без брус и безбеден за употреба Дизајн на глави

DEN 118.24
Портмерион Ботаничка градинарска чинија за вечера, 10,5 , сладок грашок, бела, вечера, салата, тестенини и плоча за Ново
Портмерион Ботаничка градинарска чинија за вечера, 10,5 , сладок грашок, бела, вечера, салата, тестенини и плоча за

Фина плоча за земјени производи Убав мотив за сладок грашок Направено во Англија Колекции на ботаничка

DEN 3.33
Амбесон Марди Грас Тин кутија, шарен рамка за дизајн живописни мониста и маснотии во вторник, тема за Ново
Амбесон Марди Грас Тин кутија, шарен рамка за дизајн живописни мониста и маснотии во вторник, тема за

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2 Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак...

DEN 771.20
Лепило Нерѓосувачки Челик Куки Пешкир Палто Ѕид Куки Заглавени Во Бања Или Кујна Растенија Растенија Садови Ново
Лепило Нерѓосувачки Челик Куки Пешкир Палто Ѕид Куки Заглавени Во Бања Или Кујна Растенија Растенија Садови

●Држете до 4,4 килограми ● вклучувајќи 4 мали куки, задоволете ги вашите потреби за складирање на мали п�

DEN 255.68
ГАНАЗОНО 10 парчиња Мини Корпа За Отпадоци Од Ѓубре Покрај Тротоарот Држач За Ѓубре За Отпадоци Мал Ново
ГАНАЗОНО 10 парчиња Мини Корпа За Отпадоци Од Ѓубре Покрај Тротоарот Држач За Ѓубре За Отпадоци Мал

Малата корпа за отпадоци е одличен подарок за вашите деца, тие ќе бидат прилично среќни да украсат своја

DEN 1.00
Треан 5 парчиња вештачки птици пердуви птици папагал фигура декор лажен папагал за занает летна модерна Ново
Треан 5 парчиња вештачки птици пердуви птици папагал фигура декор лажен папагал за занает летна модерна

Папагали украси : Овие пердуви на птици за занаети се во форма на папагал со исклучителна изработка и пр�

DEN 1.00
Навитех 2 во 1 ЛАПТОП/Таблет USB 3.0/2.0 Hub Адаптер/Микро USB Влез со Читач НА Sd/Micro SD Картички Компатибилен Ново
Навитех 2 во 1 ЛАПТОП/Таблет USB 3.0/2.0 Hub Адаптер/Микро USB Влез со Читач НА Sd/Micro SD Картички Компатибилен

Претворете го лаптопот во работна станица со овој компактен USB ЦЕНТАР ( 6,7 см x 4cm x 1cm) што ви овозможува ис�

DEN 1.33
Тастатура со боксови Компатибилна Со Мобилна Побарувачка Т1270 Солиден Таблет-Слаби Клучеви Блутут Тастатура, Ново
Тастатура со боксови Компатибилна Со Мобилна Побарувачка Т1270 Солиден Таблет-Слаби Клучеви Блутут Тастатура,

? [КОМПАКТНА] Тастатура Со Боксови Компатибилна со Мобилна Побарувачка Т1270 Солиден Таблет На само 3 / 16 од

DEN 2.00
Женска Торбичка Леспортсак Ново
Женска Торбичка Леспортсак

Затворање на патент Сува Крпа Чиста Оригинална монограмска шема со леспортсак Л и С геометриски...

DEN 841.60
Авионски Пејзаж Атар Кригла. Дрвена кригла за пиво. Дрвена кригла. Персонализирана Дрвена Кригла За Ново
Авионски Пејзаж Атар Кригла. Дрвена кригла за пиво. Дрвена кригла. Персонализирана Дрвена Кригла За

? Материјал : природно дабово дрво Вметнувањето на кригла нерѓосувачки челик Етикетата е направена од м

DEN 1.00
ВРВ TS2064-300cil-Led Широк Држач Решетката И Пинион Фокусирање Микроскоп СО LED Светлина, 300x Зголемување Ново
ВРВ TS2064-300cil-Led Широк Држач Решетката И Пинион Фокусирање Микроскоп СО LED Светлина, 300x Зголемување

Рачен мерен микроскоп со широк држач со ретикула со метричка скала, поделби со скала од 0,001 мм и опсег на

DEN 1.00
ВЕРСА-ОЗНАКИ Трајни Ознаки За ИДЕНТИФИКАЦИЈА Со Стрелки-Напишете На Пластика - 3.000 Портокалова Ознака За Ново
ВЕРСА-ОЗНАКИ Трајни Ознаки За ИДЕНТИФИКАЦИЈА Со Стрелки-Напишете На Пластика - 3.000 Портокалова Ознака За

Што Добивате : 3 пакувања од 1000 Ознаки За ИДЕНТИФИКАЦИЈА Со Портокалова Стрелка и три пакувања Со Ознаки

DEN 1.67
200 ПК 14-16 18-22 Мерач Винил Брзо Исклучување .187 Женски 100 ПАРЧИЊА TERM ТЕРМИНАЛИ Ново
200 ПК 14-16 18-22 Мерач Винил Брзо Исклучување .187 Женски 100 ПАРЧИЊА TERM ТЕРМИНАЛИ

200 ПАКЕТ ВИНИЛ БРЗО ИСКЛУЧУВА 187 ЖЕНСКИ СТЕГАЧ КОНЕКТОР / ТЕРМИНАЛ.187 1822 МЕРАЧ БРЗО ИСКЛУЧУВАЊЕ ЖЕНСКИ.187 1

DEN 2.67
Ваксон 2 - Пакет Филм Заштитник, компатибилен СО EPSON ДИРЕКТЕН Потфат NJ4400E 15.6 Тастатура Заштитен Филм [ Ново
Ваксон 2 - Пакет Филм Заштитник, компатибилен СО EPSON ДИРЕКТЕН Потфат NJ4400E 15.6 Тастатура Заштитен Филм [

Ве молиме погледнете го насловот за компатибилни модели Обезбедете целосна заштита за вашата тастатур�

DEN 3.33