Стерлинг заптивка и снабдување 2103t.312x10 2103t Теадит стил плетенка со јаглерод предиво, PTFE импрегнирано, 5/16 CS x 10 lb. spool

Стерлинг заптивка и снабдување 2103t.312x10 2103t Теадит стил плетенка со јаглерод предиво, PTFE импрегнирано,

DEN 683.20

Ново

Залиха

SSS Style 2103 T пакувањето е меѓусебна плетенка на јаглеродни влакна кои се внимателно импрегнирани со PTFE и специјален лубрикант Пакувањето SSS Style 2103 T најчесто се користи во вентили и пумпи, агитатори, реактори и автоклави. SSS Style 2103 T е специјално дизајниран за апликации кои вклучуваат силни каустици, киселини, белили, кашеста маса и услуги каде што не може да се толерира. 0-14 p H опсег; Температура (минимум -328 F, максимална атмосфера 536 F) / Притисок : Статична до 300 бари (4351 psi), ротирање на 25 бари (362 psi), реципроцитет на 100 бари (1450 psi). 18 стапки по фунта. Приближни приноси +/- 10%. SSS Style 2103 T пакувањето е меѓусебна плетенка на јаглеродни влакна кои се внимателно импрегнирани со PTFE и специјален лубрикант. Пакувањето SSS Style 2103 T најчесто се користи во вентили и пумпи, агитатори, реактори и автоклави. SSS Style 2103 T е специјално дизајниран за апликации кои вклучуваат силни каустици, киселини, белили, кашеста маса и услуги каде што не може да се толерира. 0-14 p H опсег; Температура (минимум -328 F, максимална атмосфера 536 F) / Притисок : Статична до 300 бари (4351 psi), ротирање на 25 бари (362 psi), реципроцитет на 100 бари (1450 psi). 18 стапки по фунта. Приближни приноси +/- 10%. SSS Style 2103 T пакувањето е меѓусебна плетенка на јаглеродни влакна, кои се внимателно импрегнирани со PTFE и специјален лубрикант, како резултат на пакувањето е многу тешко, се спротивставува на абење, има одличен хемиски отпор и SSS стил 2103 T пакувањето може да управува со хемикалии во текот на целата 0-14 опсег на p H, освен за силни оксидатори, тој е многу популарен во индустријата за пулпи и хартија затоа што е особено дизајниран за апликации кои вклучуваат силни каустици, киселини, белили, кашеста маса и услуги каде што не може да се толерира овој стил најчесто се користи во вентили и пумпи, агитатори , реактори и автоклави (1/4 ”Пакување на пресек x 25 фунти).

Производи во категоријата

Паметен Часовник Што Може Да Испраќа Пораки И Повици, Фитнес Часовник Со Стаклен Квадратен Екран Од Ново
Паметен Часовник Што Може Да Испраќа Пораки И Повици, Фитнес Часовник Со Стаклен Квадратен Екран Од

"Следете Го Крвниот Притисок" Усвојувајќи напредни сензори, часовникот може да го открие вашиот крвен п�

DEN 0.67
3750 лента за пакување за комерцијално одделение, 1,88 x 54,6 јарди, 3 јадро, јасно Ново
3750 лента за пакување за комерцијално одделение, 1,88 x 54,6 јарди, 3 јадро, јасно

Комерцијална лента за испорака со одлична моќност за пакување и испорака со тешки работи Силни, издржли

DEN 1.67
23v Полнач Одговара За Црна И Декер N511997 Рачни Вакуум HHVK515JP07 CHV1410L32 HHVK515J00FF 90602523-04 Ново
23v Полнач Одговара За Црна И Декер N511997 Рачни Вакуум HHVK515JP07 CHV1410L32 HHVK515J00FF 90602523-04

Компатибилен Со Црна & Декер Рачни Вакуум N511997 9060252304 Компатибилен Со Црна + Декер CHV1410 L32 Тип 1, HHVK515 JP07 HHVK515

DEN 303.84
Јиису Рачна Безжична Правосмукалка За Полнење Влажна И Сува Правосмукалка За Автомобили Правосмукалка За Домаќинство Ново
Јиису Рачна Безжична Правосмукалка За Полнење Влажна И Сува Правосмукалка За Автомобили Правосмукалка За Домаќинство

13kpa моќен вшмукување120w мотор обезбедува до 12,000 па вшмукување моќ Четирите глави на четки може слободно �

DEN 0.67
SOLUSTRE Камера Стојат 6 парчиња 360 Навој Главата Степени Мини/Држач/Мини Статив Ново
SOLUSTRE Камера Стојат 6 парчиња 360 Навој Главата Степени Мини/Држач/Мини Статив

Целта и хоризонтот може да се постигнат како инстинктивно движење Компактната големина го прави многу �

DEN 2.67
Сими Долина Патување Кригла Ново
Сими Долина Патување Кригла

Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот Заостреното дн

DEN 988.80
Решетка Лаборатории Нерѓосувачки Челик Тамблер 20оз Патување Кригла Ново
Решетка Лаборатории Нерѓосувачки Челик Тамблер 20оз Патување Кригла

Како ДА НАРАЧАТЕ : Кликнете На "Прилагоди Сега" За Да Ги Изберете опциите (Големина На Тамблер) што би сак�

DEN 1.33
Rescess Copy Copy Airplane Model 1/250 за Јапонија E-767 AWACS модел на авиони воени авиони реплика авијациски авион Ново
Rescess Copy Copy Airplane Model 1/250 за Јапонија E-767 AWACS модел на авиони воени авиони реплика авијациски авион

Професионализам : Нашиот тим секогаш работеше напорно за да ја реплицира извонредноста на авионите Вод�

DEN 0.33
Пиво Може Кулер Ракав Хумористични Знаме Веење Банер Шовинизам Фашизмот Логер Смешен Знаме Мавтајќи Дрвосечач Дрвосечач Ново
75 Стапки DB9 Женски До Тап Крај Rs232 Продолжен Сериски Кабел - 24 AGG Со Сива Пвц Јакна-Изработена Во САД со Ново
75 Стапки DB9 Женски До Тап Крај Rs232 Продолжен Сериски Кабел - 24 AGG Со Сива Пвц Јакна-Изработена Во САД со

ЖЕНСКИ DB9 КОНЕКТОР ЗА ТАП КРАЈ : со db9 кабли за пробивање, повеќе нема да жртвувате погодност кога станува

DEN 0.67
1pcs нов E2A-M30KN20-WP-B1 E2AM30KN20WPB1 Ново
1pcs нов E2A-M30KN20-WP-B1 E2AM30KN20WPB1

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

DEN 3.00
Риболов Прачка ЗА Прекинувач И Прекинувач OLED, Риболов Игра Додатоци Компатибилен Со Nintendo Прекинувач Ново
Риболов Прачка ЗА Прекинувач И Прекинувач OLED, Риболов Игра Додатоци Компатибилен Со Nintendo Прекинувач

Специјално дизајниран за нинтендо Префрли риболов игри Овој вентилатор за ладење ја зголеми големинат�

DEN 1.67
Јакима, Слаба Воинска Товарна Корпа За Растегнување, Товарна Мрежа за Слаби Воини И Слаби Воини Продолжување Ново
Јакима, Слаба Воинска Товарна Корпа За Растегнување, Товарна Мрежа за Слаби Воини И Слаби Воини Продолжување

Обезбедете ја вашата опрема : лесно решение за обезбедување опрема на нерамни патишта; Се Обвиткува око�

DEN 1007.20
Тркалезна метална калај знак Плакета Зимска снежна снежна снегулка радост, кружен венец знак гроздобер Ново
Тркалезна метална калај знак Плакета Зимска снежна снежна снегулка радост, кружен венец знак гроздобер

✔ 【Премиум материјал】 : Тркалезната метална знак плакета е направена од висококвалитетен алуминиумск

DEN 169.12
Annbbot CUT50A Инвертер не допир HF Плазма Машина 110 Напон 45Amp 1/4 инчен Чиста Сече 1/2 Инчен Отсекување Ново
Annbbot CUT50A Инвертер не допир HF Плазма Машина 110 Напон 45Amp 1/4 инчен Чиста Сече 1/2 Инчен Отсекување

45А Под 110в 1 / 4 Инчен Чист Пресек 1 / 2 Инчен Граница Намалување Недопир Пилот лак Гас Одложување Заштита На

DEN 348.80
Usbkingdom 64GB USB 2.0 Флеш Диск Новина Гитара Форма Музика Палецот Диск Меморија Стап Pendrive Скокни Ново
Usbkingdom 64GB USB 2.0 Флеш Диск Новина Гитара Форма Музика Палецот Диск Меморија Стап Pendrive Скокни

Цртан Филм музика гитара форма дизајн, изработени од мека пвц гума материјал,335 инч,вистински капацитет,

DEN 152.64
УСБ Ц Женски ДО УСБ Ц Машки Адаптер, 90 Степени Под Прав АГОЛ 100в 5А ПД Адаптер За Полнење На Лаптоп, Компатибилен со Ново
УСБ Ц Женски ДО УСБ Ц Машки Адаптер, 90 Степени Под Прав АГОЛ 100в 5А ПД Адаптер За Полнење На Лаптоп, Компатибилен со

100w 5 A : женскиот влез од типот C има максимална моќност ОД 100w, струја 5 A, брза брзина на полнење, брзо полне�

DEN 1.67
Макарт Јасно Цветаат Гел-15МЛ УВ ЛЕР Впие Надвор Ноктите Уметност лак За Ширење Ефект Пакет СО УВ ЛЕД Ноктите Ново
Макарт Јасно Цветаат Гел-15МЛ УВ ЛЕР Впие Надвор Ноктите Уметност лак За Ширење Ефект Пакет СО УВ ЛЕД Ноктите

Различни цветни ефекти : без Напор постигнувајте дизајни на водабоја, воздушни четки, мермер, ленти и цв�

DEN 2.67
Тешки Подвижни Кеси, Екстра Големи Торби За Складирање со Патенти &засилувач; Рачки за Носење, 6 Парчиња Тешка Торба Ново
Тешки Подвижни Кеси, Екстра Големи Торби За Складирање со Патенти &засилувач; Рачки за Носење, 6 Парчиња Тешка Торба

Поедноставете го вашиот потег со овие удобни кеси за складирање во движење Нема повеќе борба со гломазн

DEN 399.84
Момци долго до деца на врвот на ракав за облека со облека за надворешна облека, духови девојки бои цврсти поштенски Ново
Момци долго до деца на врвот на ракав за облека со облека за надворешна облека, духови девојки бои цврсти поштенски

100% полиестер Спецификации на артиклите 4 : Машинско миење, суво суво на ниско ниво Материјал : полиестер

DEN 0.67
Англиски Велика Британија Големи букви нетранспарентни лепливи етикети за тастатура црна, бела или жолта Ново
Англиски Велика Британија Големи букви нетранспарентни лепливи етикети за тастатура црна, бела или жолта

Најдобар подарок за секоја пригода Висококвалитетни налепници за различни тастатури Десктоп, лаптоп и

DEN 2.00
Art3d 10-лични кора и стапчиња за стапчиња, 12 in. X 12in. Дизајн на бел мермер Ново
Art3d 10-лични кора и стапчиња за стапчиња, 12 in. X 12in. Дизајн на бел мермер

Дизајн на врежани текстури, 12 "x 12" Екстра поголема големина : Плочка од 12 "x12" опфаќа 40% повеќе области отко

DEN 2.67
Тјлс Модерна Паметна Водоотпорна Корпа За Отпадоци Едноставна Електрична Корпа За Отпадоци СО Капак 10л Индукциска Ново
Тјлс Модерна Паметна Водоотпорна Корпа За Отпадоци Едноставна Електрична Корпа За Отпадоци СО Капак 10л Индукциска

Препорачуваме да ја користите оваа корпа за рециклирање во канцеларии, бањи, спални соби итн Моќна кујн�

DEN 12563.04
Цембд 4 јули Денот На Независноста Бог Да Ги Благослови Сад Ранец За Влечење Торба За Чинч Издржлива Ново
Цембд 4 јули Денот На Независноста Бог Да Ги Благослови Сад Ранец За Влечење Торба За Чинч Издржлива

МАТЕРИЈАЛ : Унисекс ранецот е изработен од нов полиестер, доволно густ и силен, не е лесен за гребење или

DEN 1337.60
Снежно дрво-Кул Пепелници за Плевел &засилувач; Тутун-Симпатична Новина Праска Овошје Пепелник-Смешни Пепел Ново
Снежно дрво-Кул Пепелници за Плевел &засилувач; Тутун-Симпатична Новина Праска Овошје Пепелник-Смешни Пепел

? ОВОШНА ЗАБАВАВие и вашите пријатели ќе обожавате да уживате во забавен чад од чад со овие пепелници за

DEN 1.33
Ден На Мртвиот Шеќерен Череп 06 Еднократно Ладен Ракав За Кафе Со Рачка Ракав Од Неопренови Чаши За Сода, Лате, Чај, Ново
Ден На Мртвиот Шеќерен Череп 06 Еднократно Ладен Ракав За Кафе Со Рачка Ракав Од Неопренови Чаши За Сода, Лате, Чај,

●Издржлив Материјал●овој леден ракав за кафе е изработен од издржлив неопрен со висока густина со фле�

DEN 2.00
ИРОХ Батерија Брзо Поврзување/Исклучување Жица Темперамент Приклучок Комплет За Обновување Крик Или Приколка Ново
ИРОХ Батерија Брзо Поврзување/Исклучување Жица Темперамент Приклучок Комплет За Обновување Крик Или Приколка

Лесен За Употреба : Овие брзи конектори обезбедуваат вградени ознаки за текстура и поларитет со сигурно

DEN 0.67
Однапред Pacesetter 20TS Две Брзина Кат Машина Модел БРОЈ 01440A, Сребро Ново
Однапред Pacesetter 20TS Две Брзина Кат Машина Модел БРОЈ 01440A, Сребро

Обликуваната, ergономска рачка вклучува удобни лостови за активирање и безбедносен прекинувач за заклуч

DEN 0.33
Фаибхерп Мала Корпа За Отпадоци Со Капак Беспрекорна Детска Со Слатки Рачно Нацртани Мачки Креативни Деца Корпа Ново
Фаибхерп Мала Корпа За Отпадоци Со Капак Беспрекорна Детска Со Слатки Рачно Нацртани Мачки Креативни Деца Корпа

●Големина и Висина (14,3 инчи) дијаметар (8,7 инчи), 7 литри / 1,8 литри капацитет ①Издржливи и отпорни на мир�

DEN 1035.20
Fagraphix 1 -ви пешадиска дивизија налепница налепница Декларална лепила голема црвена боја, борбени први 6,00 Ново
Fagraphix 1 -ви пешадиска дивизија налепница налепница Декларална лепила голема црвена боја, борбени први 6,00

Големина на налепница : 6,00 на 6,00 инчи Додаден бонус : Сите нарачки доаѓаат со четкана метална американск�

DEN 188.80
Lubolan Car црна оригинална кожа клуч за клучеви за клучеви за клучеви за лангарски додатоци бизнис подарок погоден Ново
Lubolan Car црна оригинална кожа клуч за клучеви за клучеви за клучеви за лангарски додатоци бизнис подарок погоден

[Стока] Пакетот вклучува кожен приврзок и шрафцигер [Инсталирајте] Лесна инсталација , Копчето може да �

DEN 1.00
Нов Лон0167 Замена 4мм Внатрешен Дијаметар Заварување Лемење Врвот 900М-Т-1.6 Д (Ерсац 4мм Innendurchmesser Шве-issen Ново
Нов Лон0167 Замена 4мм Внатрешен Дијаметар Заварување Лемење Врвот 900М-Т-1.6 Д (Ерсац 4мм Innendurchmesser Шве-issen

Име на производот : Врв На Рачката За Лемење;Модел : 900МТ1,6 Д; Материјал : Метал Дизајн : Длето;Вкупна Должи�

DEN 99.36
Масло од масло од масло од Crysalis Frangipani | чисто и природно неразредено есенцијално масло Ново
Масло од масло од масло од Crysalis Frangipani | чисто и природно неразредено есенцијално масло

✔ ОБЕЗБЕДУВА : Е : ПИРОТ И ПРИРОДНИ ДЕЛОВИРАН ОРГАНСКИ СТАНДАРД Contents : Пареа дестилирано масло од цветот

DEN 3.00
X - DREE 67mm Долга Тркалезна дупка За Дупчење Зашилено Лемење За Заварување Совети За Лемење 5pcs (67 mm de vastago Ново
X - DREE 67mm Долга Тркалезна дупка За Дупчење Зашилено Лемење За Заварување Совети За Лемење 5pcs (67 mm de vastago

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Метал Нето Тежина : 66гр; Содржина На Пакетот : 5 парчиња х Врв На Р

DEN 1288.00
XJJZS ретро ковано железо, тркалење домашна дневна соба кујна канцеларија приврзок wallид што виси декорација Ново
XJJZS ретро ковано железо, тркалење домашна дневна соба кујна канцеларија приврзок wallид што виси декорација

Полиците ќе го направат вашиот wallид / соба зачудувачки, да добиете ryвездена и пријатна Лесно е да се инст

DEN 1022.40
urpass Rocket 50mm метален мотор ладење вентилатор 10000rpm Спречување на вентилаторот за топлина за 1/5 -та скала RC Ново
urpass Rocket 50mm метален мотор ладење вентилатор 10000rpm Спречување на вентилаторот за топлина за 1/5 -та скала RC

【Широки апликации】 RC Wless Colling Motor Looking Fan е дизајниран за RC Model Car 1 / 5scale, 50 mm мотор без четка Тоа е добар изб�

DEN 318.24