Копчиња за пакување на рицинусово масло - Органска обвивка за рицинусово масло за детоксикација на црниот дроб - памучна фланелна крпа за комплет за рицинусово мас?

Копчиња за пакување на рицинусово масло - Органска обвивка за рицинусово масло за детоксикација на црниот

DEN 3.00

Ново

Залиха

Premium & Hypoallergeneric & Proof-Proof Material : Пакувања со рицинусово масло за детоксикација на црниот дроб е направено од 5 слоја на премиум густ бамбус памук, правејќи рицинусово масло за обвивка супер мека и хипоалергична па дури и за дури и најчувствителните типови на кожа Надворешниот материјал без истекување исто така помага да се заштеди облеката од несакани дамки од нафта, ве одржува чиста и без масло без дамка (со исклучок на рицинусово масло). Удобно и еднократно : Направено од премиум бамбус руно без никакви хемикалии, овој комплет за пакување на рицинусово масло е мек и хипоалергичен. Волшебната еластична лента е многу поудобна од затворањето на копчињата. Плус, обвивката за рицинусово масло е еднократно и може да се мие повеќе пати за долготрајна употреба и може да се носи преку ноќ додека спиете. Бројни здравствени придобивки : Овој органски пакет за рицинусово масло е одличен за олеснување на надуеност и запек и се покажа дека е исклучително корисен за детоксикација на црниот дроб, детоксикација на бубрезите, болка во зглобовите и мускулите и многу повеќе. Вклучувањето на компресијата на рицинусов масло во вашата дневна рутина може да го регулира вашиот дигестивен тракт, да го намали воспалението, да одржува хормонална рамнотежа, помалку стрес и да ви помогне да се опуштите за подобар сон. Прилагодливо вклопување и мултифункционално : Пакетот за рицинусово масло за комплет за стомак доаѓа со пар прилагодливи еластични ремени што можат да одговараат на различни големини, што ги прави лесно отстранети и заменети во пакетот. Можете да носите обвивка од рицинусов масло додека шетате и да ги правите вашите дневни активности. Нивото на компресија исто така може лесно да се олабави или затегне по потреба. Тоа е без хаос, лесен за употреба и има флексибилно вклопување, што го прави идеален за детоксикација на црниот дроб, проблеми со запек, болка во зглобовите и мускулите и многу повеќе. Уникатен дизајн на торбички и добра вредност : Комплетот за завиткување на пакувањето на рицинусов масло содржи 1x рицинусово масло и 2x прилагодливи еластични ремени. Убавата и мека торбичка е дизајнирана да складира пакет за топлина/ладно за да ја забрза апсорпцијата на маслото или да се олади според вашите потреби. Пакетот за црниот дроб на рицинус нафта е погоден и за мажи и за жени и нуди голема вредност за нејзините бројни здравствени придобивки. Ако имате какви било прашања во врска со компресијата на пакетот „Рицинус масло“, Ве молиме слободно контактирајте со нас. Топли совети : Познавањето на следниве детали ќе ви помогне да го користите подобро и да избегнете истекување 1. миење пред првата употреба. Чувајте го маслото рамномерно дистрибуирано во средината на вашата обвивка пред да го користите пакетот за рицинус. Пакувања со рицинусово масло со прилагодени еластични ремени, вие сте во можност да се прилагодите на вашата желба и обликот на телото.До да не користите обвивка за рицинусово масло кога сте бремени. Препорачливо : 1. Користење на 1-2 лажици органско рицинус масло за 1 час на ден или по можност преку ноќ ќе има огромни придобивки за вашето тело. Препорачано менување на пакетот на секои 3-4 месеци. Premium & Hypoallergeneric & Proof-Proof Material : Пакувања со рицинусово масло за детоксикација на црниот дроб е направено од 5 слоја на премиум густ бамбус памук, правејќи рицинусово масло за обвивка супер мека и хипоалергична па дури и за дури и најчувствителните типови на кожа. Надворешниот материјал без истекување исто така помага да се заштеди облеката од несакани дамки од нафта, ве одржува чиста и без масло без дамка (со исклучок на рицинусово масло). Удобно и еднократно : Направено од премиум бамбус руно без никакви хемикалии, овој комплет за пакување на рицинусово масло е мек и хипоалергичен. Волшебната еластична лента е многу поудобна од затворањето на копчињата. Плус, обвивката за рицинусово масло е еднократно и може да се мие повеќе пати за долготрајна употреба и може да се носи преку ноќ додека спиете. Бројни здравствени придобивки : Овој органски пакет за рицинусово масло е одличен за олеснување на надуеност и запек и се покажа дека е исклучително корисен за детоксикација на црниот дроб, детоксикација на бубрезите, болка во зглобовите и мускулите и многу повеќе.

Производи во категоријата

Келтска Шема Квадратен Медалјон Со 5 Јазли Ирско Наследство-Гравирана Колба Од Нерѓосувачки Челик Од 8 Мл Ново
Келтска Шема Квадратен Медалјон Со 5 Јазли Ирско Наследство-Гравирана Колба Од Нерѓосувачки Челик Од 8 Мл

Висококвалитетна Гравирана Завршница Нерѓосувачки челик Безбедно И Безбедно Пакување Вклучува Лесна �

DEN 1.67
Дизајн на жолта лента за завиткување на винил кожата само за јаболко молив 2-та генерација, AP2-S-03, Ново
Дизајн на жолта лента за завиткување на винил кожата само за јаболко молив 2-та генерација, AP2-S-03,

Овој производ на кожата се вклопува само за 2 та генерација на Apple Pencil Направен со највисок квалитет на з�

DEN 159.84
Поврзете-тоа 4-Порта МИНИ USB Центар Ново
Поврзете-тоа 4-Порта МИНИ USB Центар

Компактен дизајн идеален за патување Компатибилен И СО USB 2 Практична инсталација за приклучок и играње.

DEN 159.20
Богатства КАРОЛИНА CJ1004-WCARC Писмо W Почетна Монограм-Тан Точки Во собата на 2 Чаша Носителот Автомобил Подлошки, Ново
Богатства КАРОЛИНА CJ1004-WCARC Писмо W Почетна Монограм-Тан Точки Во собата на 2 Чаша Носителот Автомобил Подлошки,

Привлечен Дизајн : Нашиот Комплет Од 2 Подлоги за Автомобили од Песочник има живописни уметнички дела во

DEN 0.67
Флексибилно прицврстување на телесин, селфи стакнат пол за GoPro Insta360 телефони, камера iPhone Android Tristod Ново
Флексибилно прицврстување на телесин, селфи стакнат пол за GoPro Insta360 телефони, камера iPhone Android Tristod

【Лесен за употреба】 Само ќе треба да се наведнувате и да ротирате флексибилен гушав, може да се завитка

DEN 0.33
Катаку Симпатична Виножито Вратоврска Боја Канти За Складирање Со Капаци И Рачки, Ткаенина Голем Сад За Складирање Ново
Катаку Симпатична Виножито Вратоврска Боја Канти За Складирање Со Капаци И Рачки, Ткаенина Голем Сад За Складирање

[ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ] 16,5" L X 12,6 W" X 11,8" H големата кутија за складирање има доволно простор за складирање на мно

DEN 1.67
Спектар Диверзифицирани Macklin, Печат Челик &засилувач; Жица Кошница за Плакарот &засилувач; Cubby Складирање Ново
Спектар Диверзифицирани Macklin, Печат Челик &засилувач; Жица Кошница за Плакарот &засилувач; Cubby Складирање

ПЕЧАТ ЧЕЛИЧНИ СТРАНИ : Инспирирани Од корпи за шкафчиња Во гроздобер стил, овие корпи нудат шарм од стар�

DEN 1.33
Нема Да Ме Пробаш Расположение 24: 7 Винил Налепница | Автомобили Камиони Комбиња Ѕидови Лаптопи Чаши Ново
Нема Да Ме Пробаш Расположение 24: 7 Винил Налепница | Автомобили Камиони Комбиња Ѕидови Лаптопи Чаши

Нема да ме пробаш расположение : нашите амблеми "РАСПОЛОЖЕНИЕ" се дизајнирани со поедноставени линии и с

DEN 2.33
Ново Куќиште За Паричник ProCase за iPhone 8 Плус/7 Плус 5,5 Инчи, Флип Футрола За Картички Стилски Тенок Капак На Ново
Ново Куќиште За Паричник ProCase за iPhone 8 Плус/7 Плус 5,5 Инчи, Флип Футрола За Картички Стилски Тенок Капак На

Само за i Phone 8 плус / i Phone 7 плус 55", ве Молиме проверете љубезно пред купувањето Стилски, но функционален,

DEN 0.33
Организатор НА КУЈУКС За Организатор За Складирање Долна Облека За Облека Одделена Кутија За Чување Долна Облека Организатор Ново
Смешни Роденденски Подароци За Жени Знак Со Ограничено Издание Хумористичен Подарок За Пријателство Ново
Смешни Роденденски Подароци За Жени Знак Со Ограничено Издание Хумористичен Подарок За Пријателство

Смешна Тема : Оваа чанта за шминка со смешна комбинација на теми ќе биде одличен белег, додавајќи забава

DEN 126.56
Светло кутија за гледање на слајд на Mafueay, за прегледување на негативи и слајдови за скенирање, скицирање Ново
Светло кутија за гледање на слајд на Mafueay, за прегледување на негативи и слајдови за скенирање, скицирање

Светлината кутија за гледање на слајд може ефикасно да се користи за гледање слајдови и негативни филмо

DEN 1.33
Татеваку Арита-јаки 1850 кубика Комплет од 5 Јапонски Чајници Бел порцелан Произведен Во Јапонија Ново
Татеваку Арита-јаки 1850 кубика Комплет од 5 Јапонски Чајници Бел порцелан Произведен Во Јапонија

Татеваку АритаЈаки Комплет од 5 Јапонски ЧајнициБојата на база Е Бела.Кога сакате друг Сет од 5 Јапонски

DEN 1206.40
Адаптер за глава за пескарење на мини појас, мелница за мелница за мелница M10 со два работни wallsида, Ново
Адаптер за глава за пескарење на мини појас, мелница за мелница за мелница M10 со два работни wallsида,

Тип на адаптација : Овој мелница за мелница за мелница M10 се прилагодува на мелница за агол од 100 типови Ш�

DEN 2.00
Мини дрон со камера, беспилотно летало со играчки за далечински управувач со камера од 1080p HD за момчиња Ново
Мини дрон со камера, беспилотно летало со играчки за далечински управувач со камера од 1080p HD за момчиња

? Четири камера SwitCh Со функцијата за одржување на надморска височина обезбедува стабилен лет Со функциј

DEN 262.40
PHONME Реле 10pcs/многу Реле JZC-33F 024-ZS3 33F-1C-24v Електронски Додатоци Ново
PHONME Реле 10pcs/многу Реле JZC-33F 024-ZS3 33F-1C-24v Електронски Додатоци

Релеи способност против пречки, стабилни перформанси Широко се користи за сите мцу контрола, индустрис�

DEN 1.67
XJIM Брзо Ослободување Најлон Cowhide Часовници За Garmin Феникс 7X 7 6 6X Pro GPS 5 5X 3HR Потекло Ново
XJIM Брзо Ослободување Најлон Cowhide Часовници За Garmin Феникс 7X 7 6 6X Pro GPS 5 5X 3HR Потекло

Земја Како Што Е Означено 100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот

DEN 1065.60
Седиштето за тоалети со меко-затворање на тоа, за брзо инсталирање, тркалезно, бело, 1-пакет Ново
Седиштето за тоалети со меко-затворање на тоа, за брзо инсталирање, тркалезно, бело, 1-пакет

Бела завршница Издржлива пластична конструкција Заоблено седиште со мек механизам за затворање...

DEN 239.84
Дизајни на главни Куќишта Официјално Лиценцирани Пантери Од Соништата На Шина Пајк Големи Мачки Корица За Паричник За Ново
Дизајни на главни Куќишта Официјално Лиценцирани Пантери Од Соништата На Шина Пајк Големи Мачки Корица За Паричник За

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Шина штука производ Рачно изработена кожна конструкција.

DEN 367.20
3drose Jaclinart Лисја И Цвеќиња Апстрактни Геометриски Плочки Колекција-Црно-бели редови на стилизирани цвеќиња и Ново
3drose Jaclinart Лисја И Цвеќиња Апстрактни Геометриски Плочки Колекција-Црно-бели редови на стилизирани цвеќиња и

13,5 инчи висок за 8,5 инчи широк, погоден за 1 или 2 (750мл) шишиња Изработена од врвна ткаенина од платно во пр

DEN 0.33
Јовекату Десктоп Дрвена рамка за фотографии со слики DIY 6x4 инчи, во Медитеранот за наутичка плажа Ново
Јовекату Десктоп Дрвена рамка за фотографии со слики DIY 6x4 инчи, во Медитеранот за наутичка плажа

Големина на артикалот : 20*15*0,9см / 7,87*5,9*0,35inch Одговара на сликата 6x4 инчи Со риба мрежа, украсена школка, еко

DEN 191.84
Чилфами Був Роденден Украси, Симпатична Був Тема Партија Материјали Со Роденден Банер, Шарени Був Ткиво Хартија Ново
Чилфами Був Роденден Украси, Симпатична Був Тема Партија Материјали Со Роденден Банер, Шарени Був Ткиво Хартија

?[Симпатична Дизајн ] був тема украси се комбинираат со симпатична цртан филм модели дизајни, светли бои

DEN 1225.60
Линеарни Сегменти 9, 40х40ин. Ново
Линеарни Сегменти 9, 40х40ин.

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

DEN 1.67
СДФГХ Лаванда Венец Венец Зелени Лисја Украс За Свадба Прозорец Градина Дома Декор Ново
СДФГХ Лаванда Венец Венец Зелени Лисја Украс За Свадба Прозорец Градина Дома Декор

Жив Лаванда Венец, едноставна елегантна и удобна боја, живописна природна форма, давајќи им на луѓето ум

DEN 3.33
DJDLFA 26 22mm Ремен За Часовник За Брзо Ослободување За Garmin Fenix 6X 6 Pro Гледајте Лесна Лента За Зглоб Ново
DJDLFA 26 22mm Ремен За Часовник За Брзо Ослободување За Garmin Fenix 6X 6 Pro Гледајте Лесна Лента За Зглоб

100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

DEN 449.44
X-Ree 10PCS рамен тип DBV2-10 Изолиран Спајд жица Crimp Terminal Connell (10 Unids Plano Tipo DBV2-10 Conector Ново
X-Ree 10PCS рамен тип DBV2-10 Изолиран Спајд жица Crimp Terminal Connell (10 Unids Plano Tipo DBV2-10 Conector

Земја на производство : Кина; Материјал : пластика, бакар Нето тежина : 7 G; Содржина на пакет : 10 парчиња X Cri

DEN 795.20
Дипломирање Торби За Подароци За Вино-За Дипломирање, Напуштање На Училиште-Бура За Повеќекратна Употреба Со Торба Ново
Дипломирање Торби За Подароци За Вино-За Дипломирање, Напуштање На Училиште-Бура За Повеќекратна Употреба Со Торба

1Дизајн На врвка За влечење : Вреќи Со Лопатка со врвка ви олеснуваат да ги држите и подобро да ги чувате �

DEN 159.84
Нанма водоотпорен патнички преносни мрежи за чевли за чевли Акварел Кои Риба - Двоен слој со тролев каиш за куќиште Ново
Нанма водоотпорен патнички преносни мрежи за чевли за чевли Акварел Кои Риба - Двоен слој со тролев каиш за куќиште

Водоотпорен материјал : Направено од висококвалитетна полиестерска ткаенина, трајна и отпорна на вода,

DEN 2.00
Организатор На Електроника, Козметичка Торба, Организатор На Патувања По Електроника, Технолошка Торба, Ново
Организатор На Електроника, Козметичка Торба, Организатор На Патувања По Електроника, Технолошка Торба,

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

DEN 1072.00