QNAP 12-Port 10GBE управуван мрежен прекинувач. Индустриско одделение без фан, слој 2, веб-управување

QNAP 12-Port 10GBE управуван мрежен прекинувач. Индустриско одделение без фан, слој 2, веб-управување

DEN 1.00

Ново

Залиха

Марвел 98 DX8312 со 4 GB DDR3 RAM меморија Флексибилно распоредување со пристаништа со влакна од 2 x 10g и 8 x 10gbe SFP+ / NBASE-T Комбо-порти технологии за поддршка на пет брзини (10g / 5g / 2. Доаѓа со индустриска зацврстена IP20 метална кутија, дизајн без вентилатори и вентилирана конструкција, QSW-IM1200-8 C може да работи на температури од -30 ~ 65 ° Celsiu. Опремено со вишок на напојување со DC и прекинувач за да се обезбеди континуирано работење. Напојувано од QNAP на QSS (QNAP Switch System) Switch OS што доаѓа со лесна за употреба веб-GUI и функции со додадена вредност за да се поедностави поставувањето и управувањето со мрежата. Поддржува карактеристики за управување со Layer 2, како што се LACP, VLAN, ACL и LLDP, за управување и безбедност на мрежниот опсег. Марвел 98 DX8312 со 4 GB DDR3 RAM меморија. Флексибилно распоредување со пристаништа со влакна од 2 x 10g и 8 x 10gbe SFP+ / NBASE-T Комбо-порти технологии за поддршка на пет брзини (10g / 5g / 2. Доаѓа со индустриска зацврстена IP20 метална кутија, дизајн без вентилатори и вентилирана конструкција, QSW-IM1200-8 C може да работи на температури од -30 ~ 65 ° Celsiu. Опремено со вишок на напојување со DC и прекинувач за да се обезбеди континуирано работење. Напојувано од QNAP на QSS (QNAP Switch System) Switch OS што доаѓа со лесна за употреба веб-GUI и функции со додадена вредност за да се поедностави поставувањето и управувањето со мрежата. Поддржува карактеристики за управување со Layer 2, како што се LACP, VLAN, ACL и LLDP, за управување и безбедност на мрежниот опсег. QSW-IM1200-8 C има метална кутија со IP20, кој обезбедува заштита во груби и индустриски средини. Усвојувајќи дизајн без вентилатор со вентилирана конструкција, QSW -IM1200-8 C може да работи на температури од -30 ~ 65 ° Целзиусови во воздушни околини (0,5 ~ 0,7m/s) или -30 ~ 45 ° Целзиусови во затворен простор. Солидното управување со 12-порта 10 GBE, QSW-IM1200-8 C има четири порти на 10 GBE SFP+ влакна, осум 10 GBE SFP+/RJ45 комбо-порти и поддржува решение за управување со мрежно управување со слој 2 и мрежно управување за управување со мрежно управување со влез на ниво.

Производи во категоријата

РВ анодна шипка за грејач на вода Ново
РВ анодна шипка за грејач на вода

Магнезиум со висок квалитет штити подобро и трае подолго од алуминиумските аноди Мерки 9 ¼ „Долги и има

DEN 3.00
Календарот на бирото Nuobesty 2022 Застани за десктоп Календар за распоред на училишни канцеларии Ново
Календарот на бирото Nuobesty 2022 Застани за десктоп Календар за распоред на училишни канцеларии

? ? Времето лета, негувајте време, направете го вашиот живот позначаен ? ️? Мини календар : Со едноставен и

DEN 2.00
Многу/рефус - USB Flash Memory Stick Stick Thumb Пенкал US DISK 16MB Ново
Многу/рефус - USB Flash Memory Stick Stick Thumb Пенкал US DISK 16MB

У диск Карактеристики : 100% нови заради внатрешниот систем и податоците за процедурите ќе заземат просто

DEN 208.00
SJYDQ MICROPHONE држач за микрофон, за штанд на табелата за миксија микрофон микрофон штанд држач Ново
SJYDQ MICROPHONE држач за микрофон, за штанд на табелата за миксија микрофон микрофон штанд држач

Лесниот и компактен дизајн на статив на овој штанд е идеален за преносни апликации за таблети O, како што

DEN 0.67
Акрилна седло приврзоци за loversубители на коњи Западен каубојски персонализирани шарми што висат за клуч Ново
Акрилна седло приврзоци за loversубители на коњи Западен каубојски персонализирани шарми што висат за клуч

♞ Личеннализиран акрилен приврзок на седлото : закачете го на вашиот ретровизор или прозорец, клуч, ваш�

DEN 3.33
Виножито геј и знаме на Канада, печатена маска за спиење, мека капа за очи со прилагодлива лента за ноќни Ново
Виножито геј и знаме на Канада, печатена маска за спиење, мека капа за очи со прилагодлива лента за ноќни

полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна маска за очи за спиење е изработена од по�

DEN 206.24
Минкиси гроздобер декор чипка ламба за сенка на сенка бела чипка ламба сенка гроздобер лабачка покритие Ново
Минкиси гроздобер декор чипка ламба за сенка на сенка бела чипка ламба сенка гроздобер лабачка покритие

Бела чипка ламба за сенка на сенката разумната структура овозможува добро да се покрие и вашата ламба з�

DEN 271.84
Ферари и Аригети Наша дама на чудесната статуета за медали, флуоресцентни / сјајни во темница, висока Ново
Ферари и Аригети Наша дама на чудесната статуета за медали, флуоресцентни / сјајни во темница, висока

Сјајвотемно нашата дама на чудесната статуета за медали? Направено од фосфоресцентна пластика Вклучен

DEN 0.67
3drose Американски плажи - Анини Бич, Кауаи, Хаваи убав подарок за летно патување - плочи Ново
3drose Американски плажи - Анини Бич, Кауаи, Хаваи убав подарок за летно патување - плочи

Дијаметар : 7 1 / 2 Направено од порцелан Злато надвор и внатре во рамките Само украсна употреба Дијаметар

DEN 599.84
X-Ree 100pcs 316 Не'рѓосувачки челик Сплит заклучување на пролетни мијалници 3/16 Подлога за растојание Ново
X-Ree 100pcs 316 Не'рѓосувачки челик Сплит заклучување на пролетни мијалници 3/16 Подлога за растојание

Product Name : Spring Washer;Inner Dia : 5 Outer Dia : 8mm / 0.31";Thickness : 1 Material : 316 Stainless Steel;Color : Silver Tone Weight : 27g(Peso : 27 G Содржина на пакет

DEN 1.00
Црвена loveубов срце куче метал знак Денот на вineубените, розово срце куче тркалезно метално калај знак куче розова Ново
Црвена loveубов срце куче метал знак Денот на вineубените, розово срце куче тркалезно метално калај знак куче розова

Алуминиум со висок квалитет : Овој знак е 9x9in, изработен од здрав и силен алуминиум Лесна инсталација : Си

DEN 1080.00
Benq 60.J8618.CG1 PB6105 Светилка за проектор Ново
Benq 60.J8618.CG1 PB6105 Светилка за проектор

Одговара на следново : BENQ PB6205 BENQ PB6200 BENQ PB6105 BENQ PB6100 LG Број на дел : 200 NSHLAMP AJLT51 Нова сијалица NSH 200 W со живот на

DEN 324.80
Извор на лајт LS-114RRED клип-он лајт, црвено Ново
Извор на лајт LS-114RRED клип-он лајт, црвено

Лајт извор на клиплајт, црвена Клип во основа за лесна приврзаност Дијаметар на основата на сенката : 5,5и

DEN 2.67
Детски девојчиња Венџо, момчиња Модал јога спортски танц хареми панталони со висока половината, обичен лабав хипи Ново
Детски девојчиња Венџо, момчиња Модал јога спортски танц хареми панталони со висока половината, обичен лабав хипи

Модал, спандекс Повлечете го затворањето Материјал за миење Материјал : Модал и спандекс, миење на рацет

DEN 1216.00
Четки за шминка за шминка WYBFZTT-188 Ново
Четки за шминка за шминка WYBFZTT-188

Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми Целосна тор�

DEN 2.00
3 Фарма куќа тематска декоративна памучна кујна крпи поставени со црно -бело печатење | 1 чај и 2 пешкир со двојна намена Ново
3 Фарма куќа тематска декоративна памучна кујна крпи поставени со црно -бело печатење | 1 чај и 2 пешкир со двојна намена

100% памук Пакет од 3 кујнски крпи : 2 крпи со двојна намена и 1 везена чајна крпа Крпи со двојна намена имаат

DEN 364.64
Фолч за Motorola Moto G30 - FlexSport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Motorola Moto G30 - Ново
Фолч за Motorola Moto G30 - FlexSport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Motorola Moto G30 -

? [Одлично гледање] Новиот дизајн интегрира безбеден и безбеден држач со минимална покриеност на екрано�

DEN 2.00
Slipgrip Ram-Hol држач за Apple iPhone 8 со употреба Ново
Slipgrip Ram-Hol држач за Apple iPhone 8 со употреба

1 Нема механички или извори за да се прилагодат за да одговараат на вашиот телефон 2 Прилагодливи 360 степ�

DEN 479.20
Womenените случајни леопард печати копче за крпеница надолу со џеб со долг ракав со ушен палто лабава Ново
Womenените случајни леопард печати копче за крпеница надолу со џеб со долг ракав со ушен палто лабава

100% полиестер Womenените есен јакна женски долга јакна водоотпорна јакна женски женски штала јакна гребен

DEN 1480.00
Параметарски еквилајзер со сабвуфер-9 волти RMS Pre-AMP излез со контрола на добивка од субвуфери и 2 извори Ново
Параметарски еквилајзер со сабвуфер-9 волти RMS Pre-AMP излез со контрола на добивка од субвуфери и 2 извори

Влез / излез на RCA : Нашиот четириопсег параметарски еквилајзер има влезови на влезови на плочата, предза

DEN 1.33
Зеп Индустриски виолетова чистач и концентрат на деградба - 32 унца R42310 - Лесна за плакнење формула Ново
Зеп Индустриски виолетова чистач и концентрат на деградба - 32 унца R42310 - Лесна за плакнење формула

Формула за растворувач на одделение за продавници : Растворува тешка маст, масло и катран Моќен раствор�

DEN 347.20
Паричен паричник за ладење на очите на очите, ладилник за испарување на испарувачки лекови - Чувајте ги лековите Ново
Паричен паричник за ладење на очите на очите, ладилник за испарување на испарувачки лекови - Чувајте ги лековите

Без лекари, уште еднаш! Активирајте со едноставно натопување на случајот за ладење на Фрио во вода 510 ми�

DEN 3.00
Алумни маица од универзитетот „Свети Бонавентура“ Ново
Алумни маица од универзитетот „Свети Бонавентура“

100% памук Повлечете го затворањето 100% памук, лесен и издржлив, кратки шарени ракави, вратот на екипажот...

DEN 1.67
Пустински кактус Монтреал Канадиенс NHL Национална хокеј лига лига клучеви за лична карта на значки за знаци Ново
Пустински кактус Монтреал Канадиенс NHL Национална хокеј лига лига клучеви за лична карта на значки за знаци

Затворање на привремено [Мерења] Овој Lanyard мери ширина 0,75 инчи и 1,5 се чувствуваат долго од крај до крај [П

DEN 3.33
Новс Б 216 16 лист за капацитет за капацитет на листот - сива боја Ново
Новс Б 216 16 лист за капацитет за капацитет на листот - сива боја

Индикатор за големина на хартија на упатствата за позиционирање во лесно читливо печатење Капацитетот

DEN 856.00
Совршена темна за 64 битни USA NTSC N64 конзола Ново
Совршена темна за 64 битни USA NTSC N64 конзола

⏺ Нормално, ќе ја добиете стоката за околу 7 до 15 дена Ве молиме контактирајте со нашата продавница ако и

DEN 815.68
Комплети за наводнување капка по капка HZTYYIER 360 степени на проток на вода автоматско заштеда на вода Ново
Комплети за наводнување капка по капка HZTYYIER 360 степени на проток на вода автоматско заштеда на вода

Нашите комплети за наводнување капка по капка може да автоматско наводнување кога адаптерот за тесна н�

DEN 305.60
Artistone Ocean Jasper Crystal Angels фигурини статуа рака врежан скапоцен камен џеб заздравување на мирот ангел Ново
Artistone Ocean Jasper Crystal Angels фигурини статуа рака врежан скапоцен камен џеб заздравување на мирот ангел

【Исцелување ангел камен големина】 : Ангел приближно 2 инчи високПакцејд Содржина : 1x зелена ангелска фи

DEN 1.33
CH102 Реле за кратки случаи + SSR излезен дигитален контролер на температурата PID Ново
CH102 Реле за кратки случаи + SSR излезен дигитален контролер на температурата PID

Време на испорака : 718 дена по специјална линија за САД, 825 дена по редовно работно место за светски рамки,

DEN 342.88
Кривана на кука за кривини од Тритон, сребро Ново Попусти
Кривана на кука за кривини од Тритон, сребро

Овие челични куки со двојно заклучување, цинк се монтираат вертикално и хоризонтално на 4 различни пози�

DEN 191.52
12 парчиња четки за сликање на уметници поставени за акварел акрилен гуаче масло од масло за сликарство Ново
12 парчиња четки за сликање на уметници поставени за акварел акрилен гуаче масло од масло за сликарство

Лесна контрола Рачката обезбедува лесна контрола и управливост, можете да ги користите четките за да с�

DEN 1.33
2 парчиња женски костими за капење модна вратоврска боја за печатење за пливање лабава се вклопуваат сплит пливање Ново
2 парчиња женски костими за капење модна вратоврска боја за печатење за пливање лабава се вклопуваат сплит пливање

Материјал : полиестер Повод : Бидете погодни за одмори, топла пролет, пливање, сурфање, капење, лето, заба�

DEN 2.67
NCAA Вирџинија Кавалиерс Кашвере У В-врат Худи Ново
NCAA Вирџинија Кавалиерс Кашвере У В-врат Худи

100% полиестерски микрофибер Кашвер Bellвонски ракави Контрастна трим на вратот Џебови од кенгур На Кашвер

DEN 2.00
Есенски палта и јакни 2022 Најдобри жени кои се случајни од рамото печатење со долги ракави блузи маички врвови Ново
Есенски палта и јакни 2022 Најдобри жени кои се случајни од рамото печатење со долги ракави блузи маички врвови

100% поликотон Направени во САД или увезени 【Брза испорака】 720 дена !!!!! Има за цел да избере побрза логист

DEN 114.88