20 парчиња терминал лента со единечен ред, 5pin директно црн конектор за кабел

20 парчиња терминал лента со единечен ред, 5pin директно црн конектор за кабел

DEN 2.67

Ново

Залиха

Бариерален терминален блок, директно, црна, 5pin, 300 V, 25 A, 10 mm, преку дупка, стегање на завртки Лесно поврзување, достапно со различни терени од 6,35 мм до 14мм. со покритие или без стил на покривање. Сите блокови се снабдуваат со отворени завртки што го скратуваат времето за врска. Силно и слабо раздвојување на електрична енергија, жици од типот О. Main Applicationindustrial controlsinstrumentation HVAC equipment and controlspower suppliesconsumer electronics telecom equipment, and transportation.Technical Parameters : Electrical Characteristics Rate voltage : 300 VRate current : 10 A 15 A 20 A 30 APoles : 2 P-30 PWithstanding voltage : AC2000 V/1 Min Wire range : 14-22 AWGInsulation resistance : 5000 MΩ/1000 VEnvironmental Characteristics Temperature range : -40 ° C ~ +105 ° Cmax Soldering : +250ºC за 5 Secmaterial Screw : M3, заглавие на челик : месинг, калај позлатен, ni piedehousing : PA66.

Производи во категоријата

Колекција на Абот 57-ЛАIDА-26 Констелација Глобус на штанд, црно/злато Ново Попусти
Колекција на Абот 57-ЛАIDА-26 Констелација Глобус на штанд, црно/злато

Наместо земјиште и море, овој свет има соstвездија демаркирани во злато на црна површина, нагласена со зл

DEN 807.68
Jingsen 15 парчиња печатење на леопард печатење на автомобили во воланот Централна конзола на потпирачот Ново
Jingsen 15 парчиња печатење на леопард печатење на автомобили во воланот Централна конзола на потпирачот

✔ [15 парчиња Комплет за внатрешни работи на автомобили] : Комбо сет со голема вредност : 1 капакот на вола�

DEN 575.84
Менски обични шорцеви, машка еластична еластична половината на половината шорцеви за опуштено вклопување на отворено Ново
Менски обични шорцеви, машка еластична еластична половината на половината шорцеви за опуштено вклопување на отворено

100% полиестер Направени во САД и увезени Опуштено вклопување Овие карго шорцеви седат на природниот пол�

DEN 1.33
Akfrieljt отпадоци за отпадоци 1 домаќинство Мало ѓубре може десктоп отпадоци може да канцелариски биро за отпадоци Ново
Akfrieljt отпадоци за отпадоци 1 домаќинство Мало ѓубре може десктоп отпадоци може да канцелариски биро за отпадоци

Канта за отпадоци со рачна лост на стапалото, анти отпечаток, анти фаулинг и издржлив ♥ Ова е преносна к�

DEN 1.33
Воен орел Бузбајт турнир што го привлекува риболов со уникатно рачно и врзано здолниште Ново
Воен орел Бузбајт турнир што го привлекува риболов со уникатно рачно и врзано здолниште

100% други Единствена глава со глава Рачно врзани здолништа Епоксидна насликана глава со двојно палто...

DEN 95.84
Стандардна стандардна фотополимер смола сива 1 кг + беж 1 кг Ново
Стандардна стандардна фотополимер смола сива 1 кг + беж 1 кг

【Висока прецизност и ниска намалување】 Професионалната смола е дизајнирана за намалување на намалува

DEN 3.00
JBL LIVE 500BT - Безжични слушалки околу уво - Бело Ново
JBL LIVE 500BT - Безжични слушалки околу уво - Бело

Звук на потпис JBL : 50мм возачи на звукот на JBL звукот што може да се најде на најпознатите места низ целиот

DEN 1439.84
Чиста убавина работи убаво лице 6 парчиња четка за шминка Постави премиум синтетички влакнести мешавини четки Ново
Чиста убавина работи убаво лице 6 парчиња четка за шминка Постави премиум синтетички влакнести мешавини четки

Сет од 6 п вклучува : есенцијална мешавина, мала четка за стипл, четка за коректор, четка за очила, аголна �

DEN 159.84
Obbomed Me-1010a Смила свилена очите за спиење маска со пакет за ладење, ладна терапија, за олеснување на Ново
Obbomed Me-1010a Смила свилена очите за спиење маска со пакет за ладење, ладна терапија, за олеснување на

Делукс заспана помош и релаксатор за очи, изработени од свила со врвен квалитет и велур Маската за слепи

DEN 2.33
Зукеељт Корпа За Отпадоци Десктоп Корпа За Отпадоци За Домаќинство Двослојна Мини Корпа За Ѓубре Спална Соба Ново
Зукеељт Корпа За Отпадоци Десктоп Корпа За Отпадоци За Домаќинство Двослојна Мини Корпа За Ѓубре Спална Соба

Со својот модерен дизајн, производот се покажува одличен во бања, кујна и други простории додека зафаќа

DEN 1422.40
Меканиксиност K Тип на температура на температурата М8 СОВЕТСКИ СОБИИ ТЕРМОПОЛЕР 13FT -50 до 200 ° C Ново
Меканиксиност K Тип на температура на температурата М8 СОВЕТСКИ СОБИИ ТЕРМОПОЛЕР 13FT -50 до 200 ° C

Термокулациите можат да се користат за мерење на температурата и широко се користат како сензори за тем

DEN 1091.20
Универзитет Лојола во Чикаго Официјална мама Унисекс маица за возрасни Ново
Универзитет Лојола во Чикаго Официјална мама Унисекс маица за возрасни

Хедер Повлечете го затворањето Лојола универзитет во Чикаго Официјална мајка маица оваа маица за возр�

DEN 0.33
Вежба Америка 31 Хсс Сплит Точка Работник Должина Вежба Малку, Д/АСП31 Ново
Вежба Америка 31 Хсс Сплит Точка Работник Должина Вежба Малку, Д/АСП31

Тешки Сплит Точка Работник Должина Вежба Малку Хсс (Челик Со Голема Брзина) Должина На Флејта 15 / 8 Произв

DEN 0.33
Нордиски Чист 14x24x1 MERV 13 Pleated Плус Јаглерод ПЕЧКА Филтри За Воздух 12 Пакет Ново
Нордиски Чист 14x24x1 MERV 13 Pleated Плус Јаглерод ПЕЧКА Филтри За Воздух 12 Пакет

Номинална Големина : 14 х 24 х 1, Вистинска Големина : 13 3 / 4 х 23 3 / 4 х 3 / 4 (13,75 х 23,75 х 0,75) Измерете го вашиот филт�

DEN 2611.36
Адаптер MARG AC/DC за октански фитнес Q35 Q35E Q35C Q35CE Q37 XR3C елипсовиден кабел за напојување на кабел Ново
Адаптер MARG AC/DC за октански фитнес Q35 Q35E Q35C Q35CE Q37 XR3C елипсовиден кабел за напојување на кабел

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

DEN 1510.40
Панда Животно Печатење Голема Корпа За Перење Со Рачка Склопувачка Водоотпорна Пречка За Перење За Спална Ново
Панда Животно Печатење Голема Корпа За Перење Со Рачка Склопувачка Водоотпорна Пречка За Перење За Спална

Висококвалитетен Материјал : Нашата Корпа За Перење Отпечатена Од Животни Од Панда Е Изработена Од Висо

DEN 475.04
RunSentai Cab Corner Set компатибилен со Cab Extended Crew D439Vf Ново
RunSentai Cab Corner Set компатибилен со Cab Extended Crew D439Vf

Подготовка : Ве молиме, проверете го филтерот за вклопување и описот за да видите дали оваа ставка ќе раб

DEN 2.33
Tererevere Тв Штанд ПРОФИЛ Тв Ѕид Држач За Повеќето 32-70 ИНЧЕН LED Lcd Екран Телевизори-Одговара Навалување Ново
Tererevere Тв Штанд ПРОФИЛ Тв Ѕид Држач За Повеќето 32-70 ИНЧЕН LED Lcd Екран Телевизори-Одговара Навалување

Се одликува со четири брави на тркалата со брзо ослободување кои непречено се тркалаат за мобилност без

DEN 3.33
Калори Шампон Чистач Нога Датотека Калус Отстранувач Нога Чистач Професионални Стакло Педикир Нога Малина Кутикула Ново
Калори Шампон Чистач Нога Датотека Калус Отстранувач Нога Чистач Професионални Стакло Педикир Нога Малина Кутикула

Совршено бричење непријатно, испукани, мртви, тврда кожа, донесе убава мазна кожа за нозете Нежна за ваш�

DEN 134.40
7224 - Сино-Домашен Орагнизатор-Држач За Чевли Под Кревет За Складирање-МН39 Ново
7224 - Сино-Домашен Орагнизатор-Држач За Чевли Под Кревет За Складирање-МН39

*Организатор на чевли под креветот *Држи 12 пара чевли *Јасен винил врв *Мери 29 инчи широк х 23 инчи длабок х

DEN 952.00
Таа компанија со знаме 14 мерач челик 1776 Бетси Рос Американски знаме за матрици Шаблон за 3 стапала до вистински Ново
Таа компанија со знаме 14 мерач челик 1776 Бетси Рос Американски знаме за матрици Шаблон за 3 стапала до вистински

По добивањето на голема побарувачка за долготрајна матрица што дава професионални резултати, конечно е

DEN 639.20
Нотибиби 12кпа Душек Правосмукалка, Рачен Гаџет за Домаќинство, УВ Правосмукалка, Ефикасно Чистење на кревети, Ново
Нотибиби 12кпа Душек Правосмукалка, Рачен Гаџет за Домаќинство, УВ Правосмукалка, Ефикасно Чистење на кревети,

Систем За Филтрирање со висока Ефикасност : Нашите средства за чистење кревети имаат моќ на вшмукување 1

DEN 2.67
Г. С Оперативни Ножици 6 Остри/Остри Закривени Германски Одделение Ново
Г. С Оперативни Ножици 6 Остри/Остри Закривени Германски Одделение

Г С ИНСТРУМЕНТИТЕ ШТОТУКУ ГИ ПРОДАВА Г С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА С ОПЕРАТИВНИ НОЖИЦИ 6" ОСТРИ / ОСТРИ ЗАКРИВЕНИ

DEN 1040.00
ПОЛСЕН ЕСМ-2-35Х Двостран Микрофон За Слушалки За Предаватели На Сенхајзер Ново
ПОЛСЕН ЕСМ-2-35Х Двостран Микрофон За Слушалки За Предаватели На Сенхајзер

3,5 мм Конектор За Заклучување НА ТРС Сенасочна Поларна Шема Оптимизиран За Говор и Вокал Компактен и Лес

DEN 0.33
Црвени бикини комплети за жени запрени бикини сет бандаж со високи нозе костум за капење со ребрести две парчиња Ново
Црвени бикини комплети за жени запрени бикини сет бандаж со високи нозе костум за капење со ребрести две парчиња

【Испорака】 Стандарден превоз : 715 дена и забрзана испорака : 37 дена 【Известување за големина : : Нашит�

DEN 2.00
АК АКРИЛИКИ 3ГЕН АВФ Постави AK11642 Модулација Германски Панцер Греј 3G Ново
АК АКРИЛИКИ 3ГЕН АВФ Постави AK11642 Модулација Германски Панцер Греј 3G

Боја Специјален сет на акрилни бои од 3 та генерација наменети за завршни возила насликани во познатиот

DEN 3.33
Џинјудабанг Измијте Ги Вентилаторите На Таванот Со Светла и Далечински Управувач, Вентилатор Со Низок Профил Од 20 Ново
Џинјудабанг Измијте Ги Вентилаторите На Таванот Со Светла и Далечински Управувач, Вентилатор Со Низок Профил Од 20

Тавански Вентилатор Со низок Профил Со Светлина : овие тавански вентилатори со светла прифаќаат извонр�

DEN 558.40
Регенератор за напојување, Монтирање На Панели, 30ВА Ново
Регенератор за напојување, Монтирање На Панели, 30ВА

Ставка : Регенератор За Напојување, Фаза : 1, Тип На Монтирање : Монтирање На Панел Моќ Регенератор, Монтаж

DEN 3.33
Сјај Ирска Национално знаме Св.Патрик за дневна кука за декоративни затворачи за продолжување на преклопната закачалка Ново
Сјај Ирска Национално знаме Св.Патрик за дневна кука за декоративни затворачи за продолжување на преклопната закачалка

Големина : 4,4 см x 4,4 см (1,7 инчи x 1,7 инчи) кога е склопено; 6,4 см (2,5 инчи) во должина кога легнува Класификаци�

DEN 3.33
Dafensoy 3 Проводник Компактен Жица Конектори, LT-612 12-24 AWG 3 Дупки Лост Навртка Брзо Жици Терминал 10Pack Ново Попусти
Dafensoy 3 Проводник Компактен Жица Конектори, LT-612 12-24 AWG 3 Дупки Лост Навртка Брзо Жици Терминал 10Pack

Известување! Осигурајте се дека кабелот Е Исклучен Визуелно проверете дали има соодветна должина на ле�

DEN 83.84
Розова Лента-Свесност За Рак НА Дојка УСБ Флеш Диск Персонализирана Кредитна Картичка Диск Меморија Ново
Розова Лента-Свесност За Рак НА Дојка УСБ Флеш Диск Персонализирана Кредитна Картичка Диск Меморија

Usb флешуредот е изработен од висококвалитетни материјали, водоотпорен и отпорен на прашина, приклучок и

DEN 111.84
Јосу Дрво Градинарски Главата, 4 Тркала Градинарски Градинарски Смолкнување Дрво Тример Машинка Кастрење Алатка 14 Инчен Ново