ПУРАМЕНТО Селенит Кристално Стапче-Лековит Камен За Реики, Медитација, Метафизичка, Вика, Заштита

ПУРАМЕНТО Селенит Кристално Стапче-Лековит Камен За Реики, Медитација, Метафизичка, Вика, Заштита

DEN 1.00

Ново

Залиха

Моќни Лековити Камења за Вашиот Ум, Тело И Дух - Селенитните прачки се уникатно моќен метафизички камен со енергија со високи вибрации Моќната вибрациона енергија на селенитот може да се искористи за да се заштитите себеси и најблиските од негативна и ниска енергетска енергија, чистење на аурата, лекување на физички, емоционални и духовни енергетски блокови, подобрување на медитацијата, реики, чакра и вика пракса и создавање моќни кристални мрежи за манифестирање на вашите соништа, цели и намери. Разновиден Подарок - нашите премиум, рачно избрани марокански селенит барови се одличен подарок за денот на мајките, подарок за денот на татковците, подарок за роденден или подарок за денот на вљубените и се совршени за свадбени услуги, забави, корпоративни настани или рачно изработени корпи за подароци и комплети за подароци. Овие прекрасни кристали се пријатни за окото и тешко не се сакаат, дури и ако не се користат за нивните бројни придобивки. Мали, Суптилни и Преносливи - должината на овие 4 инчни и 6 инчни рефус селенитни шипки е совршена за поставување на праг на прозорец, врата, агол во просторијата или која било површина воопшто, без да заземате премногу простор. Лесно носете еден во движење за секогаш да останете во рамнотежа со вашата околина. Држете контрола над стресни или негативни средини и извлечете позитивна енергија од вашата околина. Етички Извори - нашиот селенит е изворен директно од рудникот, а ние соработувавме со рударска соработка фокусирана на оставање на најмалиот можен еколошки отпечаток и исплата на фер плати на рударите и занаетчиите. Како што купуваме директно, помалку гориво и трошоци се поврзани со нашиот селенит, што значи дека нашиот селенит е и исклучителна вредност и подобар за животната средина. Нашето Ветување За Вас-бидејќи селенитот е природен производ, чипсот и пукањето неизбежно се случуваат во некои случаи додека се во транзит. Нашето ветување за вас е дека ги сакате камењата што ги добивате. Ако поради некоја причина производот пристигнал со оштетување или едноставно не според вашите очекувања, нема да застанеме на ништо за да го направиме правилно и ќе застанеме зад нашата гаранција ЗА производот ПУРАМЕНТО.

Производи во категоријата

Максипе со голем капацитет, преклопен резервоари за мочниот меур на мочниот меур ПВЦ со вентил што може Ново
Максипе со голем капацитет, преклопен резервоари за мочниот меур на мочниот меур ПВЦ со вентил што може

Материјал на производот : еколошки, издржлив, отпорен на корозија, отпорен на стареење, еднократно ПВЦ м�

DEN 1571.20
Lexmark Motio Main Gearb Ново
Lexmark Motio Main Gearb

40x7628 Manufacturer : Lexmark Part : 40 X7628 Category : Supplies & Accessories Peripherals Printer Accessories Description : Lexmark Lexmark Main gear drive assembly with motors Descrip

DEN 644.80
Момците на плажата вистинска рака потпишаа 8x10 Фото 5 COA од 3 Мајк Брус Рики Ново
Момците на плажата вистинска рака потпишаа 8x10 Фото 5 COA од 3 Мајк Брус Рики

Оваа листа е за прекрасен 8x10 "Сјајно завршница фотографија на легендарниот Beach Boys 3 членови на групата ко

DEN 2.67
Linkup - USB 2.0 женски до USB 3.0 машки 20 пински заглавија на матична плоча Активен компатибилен конвертор Компатибилен Ново
Linkup - USB 2.0 женски до USB 3.0 машки 20 пински заглавија на матична плоча Активен компатибилен конвертор Компатибилен

【Надградбата од USB 21】 Овозможува USB 2.0 матични плочи со заглавија од 9pin да бидат надградени на USB 3 【Нама�

DEN 0.33
Героткр Патувачка Торба За Шминка, Торба За Организатор На Шминка,Чанти За Шминка За Жени, ајде да направиме Ново
Героткр Патувачка Торба За Шминка, Торба За Организатор На Шминка,Чанти За Шминка За Жени, ајде да направиме

❥ Материјал За Торба За Шминка : Твил, Мрежести Џебови, Еластична Лента Материјалот е Сигурен...

DEN 1387.20
Спортско решение LSU Tigers Border налепница Ново
Спортско решение LSU Tigers Border налепница

Налепници без киселина од 10 до 12инчи, лигнински налепници Налепници за белешки и фотографии Налепницит�

DEN 2.67
Litchi Samsung Galaxy Tab S8 / S7 11 Инчен Случај 2022/2020, Тежок Случај Со Држач За Ремен S-Pen Kickstand Ремен Ново
Litchi Samsung Galaxy Tab S8 / S7 11 Инчен Случај 2022/2020, Тежок Случај Со Држач За Ремен S-Pen Kickstand Ремен

1 х Самсунг Галакси Таб С7 случај 1 х Ремен за Рамо Вграден Држач За Моливи, лесен за ставање и излегување (

DEN 3.00
Тексас Ножеви Снабдување Пет Пакет од 12 Нерѓосувачки 416 Челик Нож Рачка Прачки-Избрани Дијаметри Ново
Тексас Ножеви Снабдување Пет Пакет од 12 Нерѓосувачки 416 Челик Нож Рачка Прачки-Избрани Дијаметри

Цврсти 416 нерѓосувачки Челик нож рачка прачки гордо направени во САД! Може да биде полиран на огледало з�

DEN 160.32
Заграда за заграда на распрскувачи, заграда за пиштол за прскање, метална челична алатка за бојадисување на држачот за Ново
Заграда за заграда на распрскувачи, заграда за пиштол за прскање, метална челична алатка за бојадисување на држачот за

¡¾ лесно да се користи Употребата на овој штанд може да ја избегне незгодноста да се спушти алатката за �

DEN 1.33
3М 3903 .240IN x 50yd црвен црвен винил/гумен леплива лента за лепило 3903, 12,6 psi јачина на затегнување, Ново
3М 3903 .240IN x 50yd црвен црвен винил/гумен леплива лента за лепило 3903, 12,6 psi јачина на затегнување,

Одржување на висока температура, изолација и завиткување Висока сообразност, овозможувајќи маскирање �

DEN 93.44
Закотвен северозапад - миризлива рустикална гроздобер свеќа, 10oz брановиден метален калај, американски кедарско дрво Ново
Закотвен северозапад - миризлива рустикална гроздобер свеќа, 10oz брановиден метален калај, американски кедарско дрво

Мирис на кабина треска уживајте во мешаните ноти на мудрец, портокал, грејпфрут, лаванда, дабови, килиба

DEN 399.20
Емои Риба Шема Кина Традиционален Чај Порцелан Гајван Чај Сет 150мл, Бело, 100мл, КК-544 Ново
Емои Риба Шема Кина Традиционален Чај Порцелан Гајван Чај Сет 150мл, Бело, 100мл, КК-544

Квалитет На Материјалот : Порцелан Капацитет : 5оз (110150мл), Сад*1,Чинија*1, Капак*1 Погоден Различни Видови Ч

DEN 191.84
Комплет за продолжување на трепките на FinyDreamy DIY со 3Д волумен 12/14мм Кластери за камшик, пластични виткари за трепки, Ново
Комплет за продолжување на трепките на FinyDreamy DIY со 3Д волумен 12/14мм Кластери за камшик, пластични виткари за трепки,

Информации за пакување : 24 трепки за магични кластери (12мм и 14мм), 1*пластична карач за трепки, 1*Бела лепак

DEN 1.67
Uofoco Завитката погребна кукавички врат Цврсти џемпери на жени со долги ракави пријатни зимски кабелски кабел Ново
Uofoco Завитката погребна кукавички врат Цврсти џемпери на жени со долги ракави пријатни зимски кабелски кабел

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 2.33
1PC LND-1 Tabletop обложени четири чаши, обложена 4 чаша за вискозност, боја и обложување на течен проток на вискозност Ново
1PC LND-1 Tabletop обложени четири чаши, обложена 4 чаша за вискозност, боја и обложување на течен проток на вискозност

Надворешни димензии : 145 x 95 x 315mm Волумен на чаша : 100мл Доаѓа стандард со штанд, чаша за вискозност, матери�

DEN 1888.00
АЛЗО суспендирана капна таванска купола за CCTV безбедносен надзорна камера за монтирање Ново
АЛЗО суспендирана капна таванска купола за CCTV безбедносен надзорна камера за монтирање

Заштедете време за монтирање на камери за безбедност на надзор на CCTV на CCTV на суспендиран таван со капки

DEN 2.00
Линхан 9.6V 4000mAh Ni-MH замена на батеријата компатибилна со HIL: 00315078 00315079 00334584 21835001 Ново
Линхан 9.6V 4000mAh Ni-MH замена на батеријата компатибилна со HIL: 00315078 00315079 00334584 21835001

※ 【Безбедност】 : Користењето на батерии со висока стапка на NiMH, користејќи ја најновата технологија, м�

DEN 2.33
Xilicon кујнски остров осветлување 3 црна фарма куќа модерна линеарна лустер индустриска трпезарија правоаголни светлосни Ново
Xilicon кујнски остров осветлување 3 црна фарма куќа модерна линеарна лустер индустриска трпезарија правоаголни светлосни

Современ дизајн : Ова едноставно линеарно осветлување на приврзокот на островот, уникатно дизајнирано �

DEN 1214.24
Сад Стандардно Сито За Тестирање: Сито За Тестирање На Жица, Нерѓосувачки Челик, Нерѓосувачки Челик Ново
Сад Стандардно Сито За Тестирање: Сито За Тестирање На Жица, Нерѓосувачки Челик, Нерѓосувачки Челик

Точка : Сад Стандард Тестирање Сито Тип : Жица Ткаенина Тест Сито Материјал На Екранот : Нерѓосувачки Чел

DEN 209.60
Колекција на дифузер на Voluspa Maison, јасен шампањ, 6 унца Ново
Колекција на дифузер на Voluspa Maison, јасен шампањ, 6 унца

Одржливо, еколошки звук, производство без пестициди Придржувајте се до највисокиот квалитет / регулато�

DEN 563.20
Менс боксери долна облека Менс меки момчиња за дишење на момчиња плус спортски долна облека куршум манжери масовни Ново
Менс боксери долна облека Менс меки момчиња за дишење на момчиња плус спортски долна облека куршум манжери масовни

100% памук МЕНЦИ кои трчаат компресија шорцеви шорцеви црни панталони мастички шорцеви долги ситници шор

DEN 0.33
Торбичка за еднократна торба за купување торба за преклопување преносен преклопен телескопски мал диск мултифункционална Ново
Wallniture Colmar 24 Лебдечки полици за складирање на wallидови, декор за дневна соба за книги, полица за бања, Ново
Wallniture Colmar 24 Лебдечки полици за складирање на wallидови, декор за дневна соба за книги, полица за бања,

На кое било место дома : Полиците за складирање на wallидови од wallидови 24 "се компатибилни со сите простори

DEN 0.33
ДСЛРКИТ ТИСТИНСКИ МОНТ БР за Канон 70-200мм f/2.8L е II USM & EF 100-400mm f/4.5-5.6L е USM Ново
ДСЛРКИТ ТИСТИНСКИ МОНТ БР за Канон 70-200мм f/2.8L е II USM & EF 100-400mm f/4.5-5.6L е USM

Совршена боја како оригинални леќи Напредна обработка на ЦПУ, висококвалитетна алуминиумска печење на�

DEN 351.84
Валентин кошули за жени удобни меки кратки ракави основни лето лето слатки маички кошули gnome печати празничен Ново
Валентин кошули за жени удобни меки кратки ракави основни лето лето слатки маички кошули gnome печати празничен

Нови изданија на црни петок зделки 2022✨? Заштедете 40% на 1 од секои 3 Andе ги ажурираме стилови секој ден...

DEN 79.68
ЛАМПА НА ТАБЕЛА НА ЈЕМА НА ДОБИВНИЦИ, ламба за полнење во кревет безжични ноќни лесни ламби за ламби за батерии Ново
ЛАМПА НА ТАБЕЛА НА ЈЕМА НА ДОБИВНИЦИ, ламба за полнење во кревет безжични ноќни лесни ламби за ламби за батерии

Оваа минималистичка USB ламба создава романтична и мека атмосфера, а компактната големина ви овозможува

DEN 480.00
8 компјутери Смешни дијамантски крајбрежни брегови на дијаманти за сликање на дијаманти со држач DIY дијамантски сликарски Ново
Грди Божиќни хеланки со високи половини, жени плус големина хеланки еллен елени кревање атлетска салата фитнес Ново
Грди Божиќни хеланки со високи половини, жени плус големина хеланки еллен елени кревање атлетска салата фитнес

100% полиестер 【Руно наредени хулахопки за жени】 Умерената компресија на ткаенината гарантира дека зим�

DEN 814.40
Маслиновото ја сака јаболкото мама и мене Денот на вinesубените Мама мини срцев кошула за бебе и дете млади Ново
Маслиновото ја сака јаболкото мама и мене Денот на вinesубените Мама мини срцев кошула за бебе и дете млади

100% памук Направени во САД и увезени Повлечете го затворањето Забележете : Секоја ставка се продава одде�

DEN 2.00
Ptzoptics 20X -NDI емитувана и конференциска камера + Универзална заграда за монтирање на wallидови - Пакет за камера Ново
Ptzoptics 20X -NDI емитувана и конференциска камера + Универзална заграда за монтирање на wallидови - Пакет за камера

Пакетот вклучува : 1 x Ptzoptics 20xNDI емитувана и конференциска камера (сива), 1 x Универзална заграда за монтира

DEN 0.67
Cistus диво изработено есенцијално масло чисто и природно - 1oz -30ml Ново
Cistus диво изработено есенцијално масло чисто и природно - 1oz -30ml

100% чисто и природно есенцијално масло Етички извори на фарма директно, гарантирано за квалитет! Тестира

DEN 479.20
Wakeman Outdoors Light Light Lightweate, носење торба со ленти за компресија вклучена и голема за возрасни Ново
Wakeman Outdoors Light Light Lightweate, носење торба со ленти за компресија вклучена и голема за возрасни

Полиестер Ве одржува топло и удобно пополнувањето на изолацијата на шупливо влакна од 250g M2 на оваа вреќ�

DEN 1.00
Augtarlion 4 чекори скалила, алуминиумско преклопување на столче со удобно рачно, лесен чекор скалила со Ново
Augtarlion 4 чекори скалила, алуминиумско преклопување на столче со удобно рачно, лесен чекор скалила со

Премиум 6061 густа легура на алуминиум Надградба на безбедна структура на скали за чекор Скалата може да �

DEN 2224.00
Revell Ford Fairlane Sunliner 1/32 Scale Plastic Model комплет Ново
Revell Ford Fairlane Sunliner 1/32 Scale Plastic Model комплет

Потребна е боја и лепак, но не се вклучени со комплет Потребно е собрание Репродукција на комплет од 1956 г

DEN 1334.40
Рамка за регистарски таблички од не'рѓосувачки челик - Орални Робертс Златни орли Ново
Рамка за регистарски таблички од не'рѓосувачки челик - Орални Робертс Златни орли

Солиден држач за регистарска табличка со цврста легура на легура обезбедува максимална издржливост пр�

DEN 1168.00
Службениот венец Афтоншир Свила пролетна влезна врата венец 24 инчи, прекрасен целосен рачно изработен пролетен венец, Ново
Службениот венец Афтоншир Свила пролетна влезна врата венец 24 инчи, прекрасен целосен рачно изработен пролетен венец,

Прекрасен целосен пролетен венец ги зафаќа вашите декории на влезната врата рачно изработени на природ

DEN 1276.64