/ 4 Во Здодевна Глава + Р8-1-1/2-18 Здодевен Бар + 3/4во Здодевен Сет ЗА Секачи 40CR СО Клуч за Индустриска Употреба Во Домаќинството

/ 4 Во Здодевна Глава + Р8-1-1/2-18 Здодевен Бар + 3/4во Здодевен Сет ЗА Секачи 40CR СО Клуч за Индустриска

DEN 2.67

Ново

Залиха

€Широк Спектар На Употреба Znc алатки за мелење комплет е погоден за жига здодевни машини, хоризонтални здодевни машини и обични здодевни машини ●Силна Практичност●моделот на здодевниот секач е универзален и е погоден за речиси сите видови стругови. `+Комплетна Галантерија●здодевната глава + здодевната лента + здодевниот сет за секачи е главниот додаток на здодевната машина за мелење и машината за мелење ЦПУ. ●Висока Цврстина●здодевниот машински сет е извонреден и практичен, со висока цврстина и цврстина. €Издржлив Материјал Q комплетот алатки за мелење ЦПУ е изработен од висококвалитетни 40 CR, со одлична цврстина и цврстина, што може да го продолжи работниот век. Спецификација : Тип На Ставка : Цпу Алатки За Мелење Китматеријал : 40црспецификации : Р8-Ф1-3 / 4 во-12пцсистем : Империјалборд Глава : Ф1-3 / 4 вградена Лента : Р8-1-1 / 2-18 (7/16) Секач : 3/4in X 12pcsscale : 0.01 in Package Листа : 1 x Здодевен Head1 x Здодевен Bar12 x Досаден Секач3 x Клуч.

Item Type: CNC Milling Tools Kit
Material: 40CR
Specifications: R8-F1-3 / 4 in-12PCS
System: Imperial
Boring Head: F1-3 / 4 in
Boring Bar: R8-1-1 / 2-18 (7/16)
Cutter: 3/4in X 12pcs
Scale: 0.01 in
Package List:
1 x Boring Head:
1 x Boring Bar:
12 x Boring Cutter:
3 x Wrench:

Производи во категоријата

Свилен ХИБИКИ Видел 210мм Х-Фини Заби Ново
Свилен ХИБИКИ Видел 210мм Х-Фини Заби

Формат на сечење ројба (двострано, повлекување) и за кинење и за сечење Страната на искинување на сечило�

DEN 3.33
Umiriko Rooster Snowflake Animal Potholders Постави ситници поставени чиста памучна нишка ткаат жешки држачи Ново
Umiriko Rooster Snowflake Animal Potholders Постави ситници поставени чиста памучна нишка ткаат жешки држачи

? 【Големина】 Комбинација : две парчиња, едно големи и една мала, дијаметар 18 см (709in), дијаметар 24 см (9,45in) �

DEN 728.00
Торта Стои Во Собата на 3, Јоргованот Цвет Текстура Шема Пиедестал Дисплеј Маса Десерт Кекси Штанд За Ново
Торта Стои Во Собата на 3, Јоргованот Цвет Текстура Шема Пиедестал Дисплеј Маса Десерт Кекси Штанд За

3Ниво Торта Стојат : торта решетката дијаметар8 Тоа е најдобриот избор за прикажување колачи, кекси, бонб

DEN 2.33
Excel GDS406 Такасаго Сребрена 19 x 1.85 36h Rim и Excel XS847197 Нерѓосувачки Челик Зборуваше Комплет Пакет Ново
Excel GDS406 Такасаго Сребрена 19 x 1.85 36h Rim и Excel XS847197 Нерѓосувачки Челик Зборуваше Комплет Пакет

Одговара : Кавасаки КХ125 0305; КХ250 0307; КХ250Ф 0415; КЛХ450Р 0809; КХ450Ф 0615; Сузуки РМЗ250 0406 7050 алуминиумска легура...

DEN 1558.40
WXBDD детална четка за боја 15 сет минијатурен комплет за четки за сликање, професионален мини вкусен сет на четки Ново
WXBDD детална четка за боја 15 сет минијатурен комплет за четки за сликање, професионален мини вкусен сет на четки

Совршена акрилна боја, акварел, лице Деликатна микро четка ви овозможува прецизно да нацртате детали Уд

DEN 1.00
Ххсб Женски Менструален Период Панталони, Гаќи За Менструален Циклус Отпорни На Истекување На Памук Ново
Ххсб Женски Менструален Период Панталони, Гаќи За Менструален Циклус Отпорни На Истекување На Памук

100% памук Без истекување : проширениот и издолжен дизајн во голема мера може да спречи случајно истекува�

DEN 2.33
10 ПАРЧИЊА Оригинален Оригинал LNK304GN LNK304G SOP-7 LNK304 Ново
10 ПАРЧИЊА Оригинален Оригинал LNK304GN LNK304G SOP-7 LNK304

Инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги продава�

DEN 2.33
Директен комплет за делови од продавници DN125 прекинувач за магнетски термостат за камин. Ново
Директен комплет за делови од продавници DN125 прекинувач за магнетски термостат за камин.

Директен комплет за делови од продавници DN125 прекинувач за магнетски термостат за камин Директен компл�

DEN 2.67
ДОБИЈТЕ ЕКСПРЕСНА Водоотпорна Ph Метар Ph Пенкало Ултра Долга Електрода За Почва, Вода, Храна, Двоен Дисплеј СО АТЦ Функција Ново
ДОБИЈТЕ ЕКСПРЕСНА Водоотпорна Ph Метар Ph Пенкало Ултра Долга Електрода За Почва, Вода, Храна, Двоен Дисплеј СО АТЦ Функција

Голем ЛЦД со двоен приказ на рн и температурна вредност во реално време Има Автоматска Компензација на �

DEN 1359.84
Наутички Модели Бронзени Викторијански Двоглед Подарок Ставка Рустикален Гроздобер Подароци За Декор На Ново
Наутички Модели Бронзени Викторијански Двоглед Подарок Ставка Рустикален Гроздобер Подароци За Декор На

Изработени од бронза Работна изложба од викторијанската er Природна бронзена завршница Карактеристики

DEN 1.33
Хилфлауер 4 ПАРЧЕ ЦР1/3Н ЦР13Н 13Н ДЛ1/3Н 2Л76 ЦР11108 Картичка Тешки 3в Литиум Премиум Батерија Ново
Хилфлауер 4 ПАРЧЕ ЦР1/3Н ЦР13Н 13Н ДЛ1/3Н 2Л76 ЦР11108 Картичка Тешки 3в Литиум Премиум Батерија

ЦР1 / 3Н ДЛ1 / 3Н 1 / 3Н 2Л76 2ЛР76 ЦР11108, ДЛ1 / 3Н, 2Л76, ЦР1, 2167, ЦР111, ЦР1 / 3 DL1 / 3 N, 867, 2 L76 BP, CR13 N, DL13 N, NL1 / 3 N, LR1 / 3 N 3v Литиум Т

DEN 0.67
Билка Метален Кровен Комплет За Шупи/Летниковци/Пристаништа/Гаражи/Мали Домови ) Ново
Билка Метален Кровен Комплет За Шупи/Летниковци/Пристаништа/Гаражи/Мали Домови )

НАПРАВЕТЕ ГО ТОА САМИ БИЛКА МЕТАЛЕН КОМПЛЕТ ЗА ПОКРИВИ ЗА ШУПИ / ЛЕТНИКОВЦИ / ПРИСТАНИШТА / ГАРАЖИ / МАЛИ �

DEN 1.00
Excel ICG408 Злато 21 x 1.60 36 Дупка Такасаго Раб И Excel XS9-32217 21 Замена Зборуваше И Брадавица Комплет Ново
Excel ICG408 Злато 21 x 1.60 36 Дупка Такасаго Раб И Excel XS9-32217 21 Замена Зборуваше И Брадавица Комплет

Одговара : Кавасаки КХ125 8998; КХ250 8998 КХ250Ф 0405; КХ500 8904, КХ125 9905; КХ250 9904; Сузуки РМЗ250 0406 Работ Од Алуминиумска

DEN 2.00
Амбесон Цветна Торба За Перење, Магента Тонови Дизајн На Цвеќе Со Долги Закривени Гранки И Лисја Уметност, Ново
Амбесон Цветна Торба За Перење, Магента Тонови Дизајн На Цвеќе Со Долги Закривени Гранки И Лисја Уметност,

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи...

DEN 340.80
Uxcell a18040200ux0301 Сврзувачки елементи &засилувач; Куки Хардвер-Загради, Сребро Ново
Uxcell a18040200ux0301 Сврзувачки елементи &засилувач; Куки Хардвер-Загради, Сребро

УСД [Големина] Големина На Плоча : 50 х 50 х 20мм / 1,97 "х 1,97" х 0,79 "(Л*В*Ч); Дебелина : 3мм; Дијаметар На Дупка : 5мм

DEN 3.00
СЕГАДЕН Боја Металик Боја Школка Капак АБС Хард Држач Случај Компатибилен СО Фиат Далечински Флип Клуч Фоб 3 Копче Ново
СЕГАДЕН Боја Металик Боја Школка Капак АБС Хард Држач Случај Компатибилен СО Фиат Далечински Флип Клуч Фоб 3 Копче

Висококвалитетна абс пластика со метална технологија за сликање, уникатно чувство за допир на кожата н�

DEN 158.40
36 парчиња Божиќни Матрици за Сликање, 5x5nch Еднократно Божиќни Шаблони Среќен Божиќ Матрици За Цртање Ново
36 парчиња Божиќни Матрици за Сликање, 5x5nch Еднократно Божиќни Шаблони Среќен Божиќ Матрици За Цртање

Содржина на пакетот : Ќе добиете 36 Божиќни матрици во различни стилови, со димензии околу 5х5инч / 13х13см �

DEN 71.84
X-Ree 5/16 x18 јаглероден челик засилен хексадециран заклучен орев 40 парчиња (5/16 '' x18 Tuercas de Bloqueo de Brida Ново
X-Ree 5/16 x18 јаглероден челик засилен хексадециран заклучен орев 40 парчиња (5/16 '' x18 Tuercas de Bloqueo de Brida

Големина на конецот : 5 / 16 "(г); Име на производот : Хекс прирабница; Големина на хексадецимален : 13мм / 0,5 "(

DEN 2.33
Ирис 3000 видео телефон Voip Ново
Ирис 3000 видео телефон Voip

Corded телефон со вграден видео екран и камера вграден Користи голема брзина на Интернет врска за телефонс

DEN 0.33
1500 парчиња налепници за код за бела боја на точки, етикети со постојани инвентар со линија за перфорација во Ново
1500 парчиња налепници за код за бела боја на точки, етикети со постојани инвентар со линија за перфорација во

Пакет со вредност : 1500 парчиња самолепливи налепници со тркалезна точка, постојани стапчиња за адхезија

DEN 2.00
Finals за ладење на топлинските топлини за ладење 150мм Алуминиум за греење модул ладилник FIN 150x20x6mm/5.91x0.79x0.24 Ново
Finals за ладење на топлинските топлини за ладење 150мм Алуминиум за греење модул ладилник FIN 150x20x6mm/5.91x0.79x0.24

Финките за ладење на перката се погодни за ладење IC, Southbridge, Northbridge и така натаму Направено од висококвал�

DEN 190.56
Choowin Јасна Акрилна Цветна Кутија Со Фиока, Акрилна Декоративна Кутија Кутија За Подароци Кутија За Подароци Ново
Choowin Јасна Акрилна Цветна Кутија Со Фиока, Акрилна Декоративна Кутија Кутија За Подароци Кутија За Подароци

Оваа акрилна кутија за спомен има три нивоа, горниот слој може да се наполни со цвеќиња, а средниот слој �

DEN 1.67
Riobel EQL01C единечна тапа за лавална тапа, Chrome Ново
Riobel EQL01C единечна тапа за лавална тапа, Chrome

3 / 8 "Компресија на брзината Дијаметар на дупчење на дупчење = 1 3 / 8 (35мм) Керамички кертриџ 3 / 8" Компресија

DEN 0.67
Ламин-х Прилагодено Одговара Сини Капаци На Фаровите За Линколн МКЗ Ново
Ламин-х Прилагодено Одговара Сини Капаци На Фаровите За Линколн МКЗ

Нашата Сина нијанса изгледа светло сина кога не е осветлена, но дава бела светлина кога ќе се запали со х

DEN 799.20
Безжични микрофони солстрии безжични микрофони 2 пакувања USB лавалиер микрофон USB Lavalier микрофон компјутерски Ново
Безжични микрофони солстрии безжични микрофони 2 пакувања USB лавалиер микрофон USB Lavalier микрофон компјутерски

УСБмикрофон на јака јасен пикап од 360 степени, ефикасно елиминирање на бучавата во позадина USB Lapel Mic Акти

DEN 396.32
Шинсто Гимнастика Трико За Девојки Долги Ракави Шарени Принт Балетски Танц Унитард Боди Танц Облека Ново
Шинсто Гимнастика Трико За Девојки Долги Ракави Шарени Принт Балетски Танц Унитард Боди Танц Облека

90% Полиестер, 10% Спандекс Повлечете го затворањето Миење Раце Само Деца Девојки Круг Вратот Долги Ракави

DEN 118.24
Комплет за чистење За Iphone Мобилен Телефон Airpod, Алатка За Чистење Порта За Полнење за iPhone, Комплет За Чистење Ново
Комплет за чистење За Iphone Мобилен Телефон Airpod, Алатка За Чистење Порта За Полнење за iPhone, Комплет За Чистење

Quidukit КОМПЛЕТ ЗА ЧИСТЕЊЕ вклучува спреј за чистење, 2 крпи за чистење, 2 повеќенаменски брисеви за чистење

DEN 191.84
2 парчиња преносен климатик црево конектор за прозорецот на прозорецот Адаптер за издувни гасови за приклучок Ново
2 парчиња преносен климатик црево конектор за прозорецот на прозорецот Адаптер за издувни гасови за приклучок

Правилна големина : Конекторот за цевки за црево за издувни гасови мери приближно 15,5 см / 6,1 инчи во дија�

DEN 703.84
Прекрасен Ангел 4 Парчиња Олимписки Мрена Пролет Клип Јака 25мм/28мм/30мм Пар Со Вежба Мрена Пролет Клипови - Ново
Прекрасен Ангел 4 Парчиња Олимписки Мрена Пролет Клип Јака 25мм/28мм/30мм Пар Со Вежба Мрена Пролет Клипови -

Стандардни јаки со мрена од 25мм / 28мм / 30мм дизајнирани за 25мм / 28мм / 30ммм, проверете ја големината на шип�

DEN 2.00
Лили Пулицер Лаптоп Ракав Сеење Работи Една Големина Ново
Лили Пулицер Лаптоп Ракав Сеење Работи Една Големина

Вклучува 1 футрола за лаптоп и 1 торбичка за патент за патување изработена од издржлива кожа Куќиштето н�

DEN 623.20
Организаторите на облеката за складирање за гардероба за кукли за спални соби извлечете панталони со Ново
Организаторите на облеката за складирање за гардероба за кукли за спални соби извлечете панталони со

? Површината е мазна, и не е лесно да се изгребат пантолони и раце ? 【Супер оптоварување】 Максимален кап�

DEN 1001.60
Модни кристални здолништа на Wisexplorer, Бели танц на колкот, костум за забава, БИКИСКИ КОСПИСУВАЕ ЗА Ново
Модни кристални здолништа на Wisexplorer, Бели танц на колкот, костум за забава, БИКИСКИ КОСПИСУВАЕ ЗА

100% полиестер Еластично затворање Само миење на рацете Материјал : Полиестер украсен со сјаен кристал, б�

DEN 267.04
Mepra AZB1026VI1104 Овошна лажица гроздобер, не'рѓосувачки челик Ново
Mepra AZB1026VI1104 Овошна лажица гроздобер, не'рѓосувачки челик

Направено во Италија со највисок квалитет од 18 / 10 не'рѓосувачки челик, многу издржлив, ергономски Машин�

DEN 5107.20
КОЛЛИ МЕДИЦИНСКИОТ РАБОТНИК ЗА МЕДИЦИНСКИ РАБОТИ - ДОГОВОР ЗА ПОСТАВНА МЕША ДРУГИ ЗА ТУШ или БАТА - За каква Ново
КОЛЛИ МЕДИЦИНСКИОТ РАБОТНИК ЗА МЕДИЦИНСКИ РАБОТИ - ДОГОВОР ЗА ПОСТАВНА МЕША ДРУГИ ЗА ТУШ или БАТА - За каква

Овој држач за туширање во мрежа опфаќа 4 сијалички за одводнување на операцијата и им овозможува на сапу

DEN 1.67
Богатствата НА КАРОЛИНА SC9544CNL Брисел Грифон Fall Остава Керамичка Ноќна Светлина, Компактна, УЛ-Сертифицирана, Ново
Богатствата НА КАРОЛИНА SC9544CNL Брисел Грифон Fall Остава Керамичка Ноќна Светлина, Компактна, УЛ-Сертифицирана,

Шарени Керамички Плочки Ноќ Светлина Мери 6х4х3 инчи Направени во САД од нашите уметнички дела Брисел гр�

DEN 379.04
Џеса Безбедна Удобност Пантилинери Екстра Долго Пакување од 30 Ново
Џеса Безбедна Удобност Пантилинери Екстра Долго Пакување од 30

Мирисслободен Ослободени од природен латекс Природна заштита од мирис без додавање на мириси Безбедна

DEN 2.00
Совети за игри со невестински туширање Inkdotpot за невестата сет од 50 цветни картички за игри на игри Ново
Совети за игри со невестински туширање Inkdotpot за невестата сет од 50 цветни картички за игри на игри

✅ Вклучува 50 печатени картички за совети за невестински туш Лесно дозволете им на гостите да остават со

DEN 3.33
Тојзила игра диск за складирање решетката кула за видео игри, Игра станица 5, Xbox Ново
Тојзила игра диск за складирање решетката кула за видео игри, Игра станица 5, Xbox

СИСТЕМ ЗА ПОВЕЌЕКРАТНО СКЛАДИРАЊЕКулата За Складирање Игри е компатибилна Со Play Station5 / PS5, Play Station4 / PS4, Nint

DEN 2.33
Амајабвп Вакуум Чаша Изолација Чаша Нерѓосувачки Челик Котел Слама Изолација Чаша Ново
Амајабвп Вакуум Чаша Изолација Чаша Нерѓосувачки Челик Котел Слама Изолација Чаша

Изработен е од нерѓосувачки челик и нема да ' рѓосува или дамка ● 360° капак отпорен на истекување...

DEN 0.67
WSSBK PC Computer CPU FAN 80mm вентилатор за ладење со сина LED светлина 8025 8cm Silent DC 12V LED LED сјајно светло Ново
WSSBK PC Computer CPU FAN 80mm вентилатор за ладење со сина LED светлина 8025 8cm Silent DC 12V LED LED сјајно светло

Beе бидете привлечени од карактеристиките на добри ефекти на дисипација на топлина, долг животен век, не�

DEN 2.67
Дизни Е Кошмарот Пред Божиќ Сет Тегла За Ситници Ново
Дизни Е Кошмарот Пред Божиќ Сет Тегла За Ситници

Комплет од 3 тегли Смртоносна Ноќна Сенка : 3,75 "х 4,5"; Црв кантарион : 3,75 "х 4,5"; Здив На Жаба : 3,5"х 4,5"...

DEN 0.67
Деве Хербес Чиста Може Да Се Промени Есенцијално Масло   Природни Терапевтски Одделение Пареа Дестилирани Ново
Деве Хербес Чиста Може Да Се Промени Есенцијално Масло   Природни Терапевтски Одделение Пареа Дестилирани

НАЈДОБРИТЕ КВАЛИТЕТНИ ПАРИ МОЖАТ ДА КУПАТ 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО И ЧИСТОТАние, производителот, Де�

DEN 148.00
Примитиви од Кети 111852 Каков прекрасен знак на светски блок, 4-инчен плоштад Ново
Примитиви од Кети 111852 Каков прекрасен знак на светски блок, 4-инчен плоштад

Стил на фармата : Рустикален дизајн на фарма со дополнување на чувството Кажи го тоа со Сас : смешен, сарк

DEN 218.56