Каса 2К QHD Безбедносна Камера Пан/Навалување, Сензор За Ѕвездена Светлина За Ноќно Гледање Во Боја, Детекција На Движење за Бебе &засилувач; Миленичиња Монитор, 2-Нас?

Каса 2К QHD Безбедносна Камера Пан/Навалување, Сензор За Ѕвездена Светлина За Ноќно Гледање Во Боја, Детекција На Движење

DEN 719.84

Ново

Залиха

Лице/Движење/Откривање Звук во Реално време Ден Или Ноќ : СО врвни алгоритми ЗА ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА, KC410 S може да открие луѓе, движење и звук за да ги известите на вашиот паметен телефон дури и ноќе со ноќно гледање (30 стапки. далеку во мракот). Прилагодете до 4 зони на активност околу областите кои се важни за најмногу користење на камерите за домашна безбедност како монитор за бебиња, камера за миленичиња или камера за дадилки.Тип На Контролер : Гугл Асистент; Алекса.Протокол за поврзување : Wi-Fi.Тип на извор на енергија : Кабелски Електричен. Обезбедете Ги Вашите Видеа Локално Или Со AWS Cloud : КАКО внатрешна безбедносна камера, KC410 S континуирано снима и складира снимки или видео клипови на локална microsd картичка до 256 GB (microsd картичка не е вклучена). Премиум опции за складирање облак се достапни со индустриски стандардна 128-битна енкрипција на aes од крај до крај на AWS. Уживајте Во Попаметен Дом со Паметни Активности : поставете ги светлата да се вклучат кога камерата ќе открие движење со Паметни Дејства На Каса. Паметните Активности ви овозможуваат да креирате интеракции помеѓу вашата камера Каса и другите уреди На Каса за да го направите вашиот живот поедноставен. Нема потреба да го проверувате Навалувањето на Тавата На Самото Место Каса во текот на денот. Добијте автоматски предупредувања кога ќе открие движење или звук. Гласовна Контрола : за дополнителна леснотија на користење, спарете ја безжичната камера Каса со Алексаchо или асистент На Гугл. Користете едноставна гласовна команда за да побарате Од Алекса Или Асистент На Google да ја видат вашата камера во живо на компатибилни уреди Алекса или Google. Системски Барања i OS 10+, Андроид 5. 1x Каса Пан/Навалување 2k Камера. Добијте ја целосната слика за секој простор во вашиот стан, дом или дом со Навалување на Тавата На Каса. Снимајте повеќе деликатни детали и живописни бои од 1080p со остри И јасни 2 K HD. Обезбедува извонреден квалитет на сликата дури и кога зумирате со повеќе пиксели. Добијте инстант предупредувања И пренос ВО живо 2 K HD видео на вашиот паметен телефон, alexa Или google assistant поддржан дисплеј.

Производи во категоријата

Пош Поставување [20 Пакување - 6 мл] Пластични Чинии За Супа За Еднократна Употреба Јасни Тврди Пластични Чинии За Вечера, Ново
Пош Поставување [20 Пакување - 6 мл] Пластични Чинии За Супа За Еднократна Употреба Јасни Тврди Пластични Чинии За Вечера,

Елегантен Дизајн Нашиот Црн Бпа Бесплатен и безбеден за храна, за разлика од керамиката и стаклото, тоа �

DEN 0.67
Орел &засилувач; Лав Предизвик Монета, Антички Позлатени, Христијански Подарок За Мажи, Библијата Стих Ново
Орел &засилувач; Лав Предизвик Монета, Антички Позлатени, Христијански Подарок За Мажи, Библијата Стих

НАДЕЖ ВО ГОСПОД орел никогаш не заборавајте од каде доаѓа вашата сила! Понекогаш Треба да се потсетиме д

DEN 207.84
Гранат де Граната Д ' Европа Ново
Гранат де Граната Д ' Европа

Жак Чартон Ја Илустрираше плочата Од Колекцијата де плантес етранжерес ен флерс, овошје, Кораил и кокил�

DEN 305.60
Решетка за облека Со Тркала Решетка За Облека Со Капацитет На Полица За Складирање Мрежа 100 Фунти 2 Сопирачки Ново
Решетка за облека Со Тркала Решетка За Облека Со Капацитет На Полица За Складирање Мрежа 100 Фунти 2 Сопирачки

Решетка за облека за моден бутик : лавиците од 3 во 1 гарм се совршени за простории за перење; апартмани; б�

DEN 454.40
Облека Решетката Спална Соба Палто Решетката Подот Стои Облека Железнички Заоблени Еден Пол Метал Облека Ново
Облека Решетката Спална Соба Палто Решетката Подот Стои Облека Железнички Заоблени Еден Пол Метал Облека

Мултифункционална Решетка За Облека : оваа златна решетка за облека може да се стави во ходник, дневна с�

DEN 1.33
Велика Британија Честитки Внук 21 Роденден Картичка - 21 Роденден Картичка За Внук - Роденден Картичка За Него-Прекрасна Ново
Велика Британија Честитки Внук 21 Роденден Картичка - 21 Роденден Картичка За Внук - Роденден Картичка За Него-Прекрасна

Прекрасната порака во оваа сребрена фолија внук 21 роденденска честитка го инспирира примачот да "посег�

DEN 159.84
BESPORTBLE 2 парчиња Стаклен Пехар Во Облик На Срце Стаклени Пехари Коктел Стакло Транспарентна Декорација Ново
BESPORTBLE 2 парчиња Стаклен Пехар Во Облик На Срце Стаклени Пехари Коктел Стакло Транспарентна Декорација

Прекрасно за дома, канцеларија, ресторан, хотел и многу повеќе Дното е стабилно, не се лизга, навистина п�

DEN 283.20
Ханел Модус 600РТ БЕЗЖИЧНА Брзина За Никон Камери Ново
Ханел Модус 600РТ БЕЗЖИЧНА Брзина За Никон Камери

ХАНЕЛ МОДУС 600РТ БЕЗЖИЧНА БрзинаЛиЈонски Пакет БатерииПолнач За Батерии Кабел За Напојување На Полнач

DEN 4096.00
ЈХЦВЈЗП Држач За Чување Чевли За Плакари, Вадер Висока Цевка За Подигање Чевли За Дожд Закачалка Висечки Ново
ЈХЦВЈЗП Држач За Чување Чевли За Плакари, Вадер Висока Цевка За Подигање Чевли За Дожд Закачалка Висечки

Изработен од висококвалитетен најлон, издржлив за употреба Се користи за закачување чизми, правење чиз�

DEN 319.84
Кленплус Зелена Пеперутка Закрпи Шарени Пеперутка Деца Цртан Филм Налепница Рачно Изработени Везени Печ Уметност Ново
Кленплус Зелена Пеперутка Закрпи Шарени Пеперутка Деца Цртан Филм Налепница Рачно Изработени Везени Печ Уметност

Големина : 1,5 / 8Х3 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на површ�

DEN 2.33
Гарант Б2б 4ИР Домашен Мебел План За Заштита Од Несреќи 1 125-149 Ново
Гарант Б2б 4ИР Домашен Мебел План За Заштита Од Несреќи 1 125-149

Покриеност : наплив На Струја и случајно оштетување од датумот на купување Механички дефект по истекот �

DEN 1575.20
Баумгартенс 66200, Лепило Поддржани Бизнис Картичка Магнети, 3 1/2 х 2, 25 Пакет, Бела Ново
Баумгартенс 66200, Лепило Поддржани Бизнис Картичка Магнети, 3 1/2 х 2, 25 Пакет, Бела

Магнетите поддржани со лепило се сечат на големината на визиткартичката Совршен за мали бизниси како м�

DEN 1.67
Мис Фантазија Екстра Дебели Рефус Бутик Кеси, Розова Ви Благодариме Кеси Големини На С+Л+М Ново
Мис Фантазија Екстра Дебели Рефус Бутик Кеси, Розова Ви Благодариме Кеси Големини На С+Л+М

Ви благодариме Торби Големини НА S+L+M ТОРБИ ЗА КУПУВАЊЕ за бутик : Без разлика дали сте во потрага за ви бл

DEN 0.33
Лонгжуо Воздух Подвлакно Пиштол За Прскање Алуминиумска Легура Прилагодлив Притисок Пиштоли За Подвлакнување Ново
Лонгжуо Воздух Подвлакно Пиштол За Прскање Алуминиумска Легура Прилагодлив Притисок Пиштоли За Подвлакнување

Индустриските материјали, автомобилската, домашната и другите индустрии се применливи, лесни за ракува

DEN 447.84
Е-Онфут Универзална Водоотпорна Кутија, Торбичка За Сува Торба За Мобилни Телефони Подводна Заштитна Сува Кеса До 6,0 Ново
Е-Онфут Универзална Водоотпорна Кутија, Торбичка За Сува Торба За Мобилни Телефони Подводна Заштитна Сува Кеса До 6,0

Универзална водоотпорна торба за суво куќиште одговара на сите паметни телефони до 6,0" дијагонална голе

DEN 311.84
3dRose 3dRose-Патување Цитати-Уникатен Патување Животот е патување уживаат Во возење - Плочки Ново
3dRose 3dRose-Патување Цитати-Уникатен Патување Животот е патување уживаат Во возење - Плочки

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува Сликата е отпе�

DEN 1.00
Сингуларност-Xbox 360 Ново
Сингуларност-Xbox 360

Опции за игра Со повеќе играчи и Поддршка Во ЖИВО На Xbox, вклучувајќи Достигнувања во ЖИВО Привлечна прик

DEN 2.67
Ххххдхдп Пумпа За Вода Со Висок Проток Потопна Пумпа За Вода За Кампер Караван Резервоарот За Риби За Моторни Ново
Ххххдхдп Пумпа За Вода Со Висок Проток Потопна Пумпа За Вода За Кампер Караван Резервоарот За Риби За Моторни

Тоа е еден вид потопна пумпа за вода без разлика дали е во свежа вода или солена вода Стапката на проток �

DEN 3160.16
Креативна Соработка Зачукуван Алуминиумски Сфера Капак И Птица, Антички Месинг Заврши Контејнер Ново
Креативна Соработка Зачукуван Алуминиумски Сфера Капак И Птица, Антички Месинг Заврши Контејнер

Овој класично дизајниран алуминиумски контејнер со капак прикажува сферична зачукувана силуета украс�

DEN 371.68
Заклучување Банка Торба Платно Клуч Безбедност Ново
Заклучување Банка Торба Платно Клуч Безбедност

14 Унца Тешка Конструкција На Платно (Темносина) Се Користи за заклучување скапоцености (недоволно голе�

DEN 2.67
Постери Салон За Убавина Постер Есенцијално Масло Масажа За Убавина Релаксирачка Масажа На Лицето Постер За Трепки Ново
Постери Салон За Убавина Постер Есенцијално Масло Масажа За Убавина Релаксирачка Масажа На Лицето Постер За Трепки

Големина : 5 големина за избор(1 инч=2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар материја

DEN 1870.08
Нба Во Живо 09-PlayStation 2 Ново
Нба Во Живо 09-PlayStation 2

Динамична днкнапојувана од премиер аналитичар кој користи податоци ЗА нба за над 20 нба тимови Нба Премо

DEN 223.68
Тру-Бол ТРУН-Бк Тру Нок Ново
Тру-Бол ТРУН-Бк Тру Нок

Ја одржува позицијата на јамката зад стрелката, за да се елиминира вртењето на нок и да се запре стрелка�

DEN 1.33
Механички Клешти 9pc 11 Долги Носот Клешти Постави Автомобилски Продавница Алатки Авто Алатка Ново
Механички Клешти 9pc 11 Долги Носот Клешти Постави Автомобилски Продавница Алатки Авто Алатка

Овој комплет за тешки механички клешти од 9 парчиња е идеален за мнозинско механичко работење Стврднати

DEN 2.00
ТЕКТОН 10 мм Агол Главата Отворен Крај Клуч | Направени ВО САД | WAE84010 Ново
ТЕКТОН 10 мм Агол Главата Отворен Крај Клуч | Направени ВО САД | WAE84010

НЕСПОРЕДЛИВ ПРИСТАП : клучевите за глава со агол од 30 / 60 степени на Тектон ви заштедуваат време затоа шт�

DEN 224.00
Телефон Случај за iPhone 11 6.1 Паричник Случаи Со Калено Стакло Заштитник На Екранот И Кожа Флип Капак Картичка Држач Ново
Телефон Случај за iPhone 11 6.1 Паричник Случаи Со Калено Стакло Заштитник На Екранот И Кожа Флип Капак Картичка Држач

●Компатибилен со q : одговара само за i Phone 11 (6,1 инчи), не е компатибилен со други уреди ●Подарок● : ќе го и

DEN 3.00
AGOUNOD Реле 10Pcs G5NB-1A-E DC5V/12V/24v Еден Пол 4PIN SPST Pcb Монтирање Мини Моќ Реле Ново
AGOUNOD Реле 10Pcs G5NB-1A-E DC5V/12V/24v Еден Пол 4PIN SPST Pcb Монтирање Мини Моќ Реле

Релеи способност против пречки, стабилни перформанси Широко се користи за сите мцу контрола, индустрис�

DEN 2.00
Asuwish Телефон Случај За Samsung Galaxy S22 Плус S22+ 5g Паричник Покритие Со Калено Стакло Заштитник На Ново
Asuwish Телефон Случај За Samsung Galaxy S22 Плус S22+ 5g Паричник Покритие Со Калено Стакло Заштитник На

●Компатибилни Модели● : Компатибилен Со Samsung Galaxy S22 Плус 5 G (6,6 инчи), не е компатибилен со други уреди ●П�

DEN 0.67
Планк Професионална Таблата Со Исечоци Со Преграда За Складирање-Тешка Клипборд За Нега, Издржлива Пластична Ново
Планк Професионална Таблата Со Исечоци Со Преграда За Складирање-Тешка Клипборд За Нега, Издржлива Пластична

€ ● Лесни И ИЗДРЖЛИВИ q Плочи За Складирање Пластика Planke се изработени внимателно од висококвалитетна �

DEN 0.67
Вестфорд Мил Јута Мини Подарок Торба Ново
Вестфорд Мил Јута Мини Подарок Торба

Памук Памучна постава Миење Раце Само Памучни рачки за носење Должина на рачката 14 инчи Димензии : 10,5 х 9

DEN 166.56
12ПАК -Tdne Cdc Картичка Заштитник 4 X 3 Инчи Рекорд Картичка Носителот Јасно Винил Пластични Ракав Со Водоотпорен Ново
12ПАК -Tdne Cdc Картичка Заштитник 4 X 3 Инчи Рекорд Картичка Носителот Јасно Винил Пластични Ракав Со Водоотпорен

[Големина На Куќиштето на картичката] : ве Молиме запомнете : големината на овој водоотпорен заштитник н�

DEN 3.00
Флексибилен Цил Брус, Роди Диа.14мм, 240 Ронки Ново
Флексибилен Цил Брус, Роди Диа.14мм, 240 Ронки

● Флексибилен Цил Брус, Роди Диа ● Должина На Брус : 2 1 / 2 инчи ● Вкупна Должина : 8" БЦ14М24 Флексибилен Цил�

DEN 3.33
Виталност Аквариум Декоративна Фабрика, 7-Инчен, Зелена Ново
Виталност Аквариум Декоративна Фабрика, 7-Инчен, Зелена

Изглед Сличен на животот Безбеден за воден живот Лесно за чистење Пластична декорација на растенија сл�

DEN 107.68
Жени И Девојки Розова Бохо Пердув Хипи Шминка Торба Пространа Козметичка Торбичка Торбичка Чанта Чанта Со Патент Ново
Жени И Девојки Розова Бохо Пердув Хипи Шминка Торба Пространа Козметичка Торбичка Торбичка Чанта Чанта Со Патент

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

DEN 544.00
Интех Центар За Автоматско Тркало Капи За Центар ЗА Езго Јамаха Сс Центар За Замена На Количка За Голф Хабкапс Ново
Интех Центар За Автоматско Тркало Капи За Центар ЗА Езго Јамаха Сс Центар За Замена На Количка За Голф Хабкапс

Определена Опрема : Одговара НА ЕЗГО Јамаха сс 8ин 10во 12во бандажи Ве молиме потврдете ја опремата пред д

DEN 431.84
Хатцлер Про-Линија Чувар На Храна За Заштеда На Лук Ново Попусти
Хатцлер Про-Линија Чувар На Храна За Заштеда На Лук

Го продолжува рокот на траење на сијалицата од лук Ги задржува мирисите содржани Забавен и празничен ди

DEN 113.12
Мулти-позиција Мобилен Телефон Во Живо Емитување Носителот Мултифункционален 360° Ротирачки Десктоп Стојат со 3-Боја Ново
Мулти-позиција Мобилен Телефон Во Живо Емитување Носителот Мултифункционален 360° Ротирачки Десктоп Стојат со 3-Боја

360° РОТИРАЧКИ ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОНлесно можете да го прилагодите држачот на телефонот за да најдете еден аг�

DEN 1.67
LRJSKWZC Црево Конектори 1/4 3/8 1/2 8 10 14 15 Внатрешен Дијаметар Од 16мм 99,9% Бакар Крајот Хранење Лемење 90 Ново
LRJSKWZC Црево Конектори 1/4 3/8 1/2 8 10 14 15 Внатрешен Дијаметар Од 16мм 99,9% Бакар Крајот Хранење Лемење 90

Нашите производи имаат максимална издржливост и сила, професионалци за додатоци, секогаш ги поддржуваа

DEN 292.16
XIAOGE VR Игра Додатоци За Oculus Потрагата Про, Контролори Продолжување Костец, 4 во 1 Рачка Компатибилен Со Играње Ново
XIAOGE VR Игра Додатоци За Oculus Потрагата Про, Контролори Продолжување Костец, 4 во 1 Рачка Компатибилен Со Играње

Двојни продолжени рачки дизајнирани специјално за Потрагата Про Избор за Подобрена Игри Искуство 4 Во 1

DEN 415.84
Фетиум 256 Џебови Фото Албум За Фуџифилм Инстакс Мини, Инстакс Сквер, Полароид Камера, Албум Книга За Мини 11 9 8 7s Ново
Фетиум 256 Џебови Фото Албум За Фуџифилм Инстакс Мини, Инстакс Сквер, Полароид Камера, Албум Книга За Мини 11 9 8 7s

`+За мини и квадратни филмЏеб Големина : 9 х 7,5 см(3, 54х2, 95 инчи)Компатибилен со фотографии направени од instax

DEN 856.00
Организатор на електроника, Цртан Филм Животински Лав Роденден Мал Организатор На Кабел За Патување Ново
Организатор на електроника, Цртан Филм Животински Лав Роденден Мал Организатор На Кабел За Патување

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

DEN 367.84
Светски Океј Џекмер Оператор - 8оз Колба За Пиење Алкохол За Колкови Ново
Светски Океј Џекмер Оператор - 8оз Колба За Пиење Алкохол За Колкови

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

DEN 0.67
Божиќна Капа, Божиќна Капа На Дедо Мраз Божиќна Капа Удобна Празнична Шапка За Забави 18977673 Ново
Божиќна Капа, Божиќна Капа На Дедо Мраз Божиќна Капа Удобна Празнична Шапка За Забави 18977673

️ ● Мек Удобен Материјалвнатрешноста на оваа божиќна капа е целосно обложена со мека ткаенина, површин

DEN 3.33