Наклео Еднократно Пластична Ѕидна Матрица-59х95см / 23 х 37 - Планински Врвови Патување - Голема Позадина ШЕМА СЛИКАРСТВО САМОДОВЕРБА Уметност Занает Дефиниција - Ткаен

Наклео Еднократно Пластична Ѕидна Матрица-59х95см / 23 х 37 - Планински Врвови Патување - Голема Позадина ШЕМА

DEN 0.33

Ново

Залиха

хартија и картон платно и сликарство панели. ЕДНОСТАВЕН НАЧИН ЗА УКРАСУВАЊЕ : одличен и исплатлив начин за правење украси. Многу практични дизајни само чекаат да ви помогнат да го создадете вашиот совршен ентериер. Од матрицирање со боја до правење софистициран ефект со декоративен малтер. Само изберете ја најдобрата техника за да постигнете уникатен краен резултат!. РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ ЗА ИЗБОР : Секоја шема е достапна во најмалку две големини. Тоа ќе ви овозможи да ги прилагодите димензиите на декор на насликаната површина или да измешате различни големини за да постигнете уникатен декоративен ефект. Овој дизајн на матрицата е достапен во две големини : 43х64см и 59х95см. Овде ќе купите образец со димензии 59х95см. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : сите модели изработени исклучиво од нашиот тим за графички дизајн со внимание на секој детал. Ги следиме најновите трендови во внатрешната декорација, САМОДОВЕРБАТА и ракотворбите за да ги направиме нашите дизајни и трендовски и безвременски. ИЗДРЖЛИВ, ФЛЕКСИБИЛЕН и ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : нашите производи се изработени од висококвалитетна проѕирна-полупроѕирна пластика дизајнирана за повторна употреба - само измијте и повторно користете. Тие се дизајнирани за употреба на кој било материјал како што се ѕид, под, хартија, картон, дрво, ткаенина, карпа, платно или табла. Одличен начин за украсување ентериери и други големи површини. НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ и ДИЗАЈН : ние сме еден од водечките производители на матрици Во Европската Унија. Нашите производи се целосно дизајнирани и произведени во Европа. Го прошируваме и подобруваме нашето искуство од 2010 година. Матриците Со Една Колекција Наклео се создадени за да му дадат на ентериерот уникатен стил и карактер. Внимателно дизајнирани од нашиот тим на графички дизајнери, моделите можат да се користат како единствен декор или да создадат уметничка композиција. Неколку големини на модели достапни на 17,7" до 25,5" или 23,2" до 37,4 " листови ќе ви овозможат совршено да го вклопите дизајнот на избраната позадина. Овие матрици се изработени од издржлива, лесна за чистење, полутранспарентна пластика, така што може да се користат постојано. Секогаш најпопуларниот и наједноставниот метод за матрицирање е нанесување боја на моделот со помош на четка или спреј. Бидејќи можете да ја користите матрицата онолку пати колку што сакате, тоа е лесен и ефтин начин за украсување на големи површини или дури и создавање ефект на позадина или плочки. Нема да ви требаат ниту специјализирани алатки-оние што вообичаено ги чувате дома, најверојатно ќе ја завршат работата. За да креирате димензионална шема на матрицата, можете да користите разни материјали, како што се : тврд гипс, акрилен малтер, травертински малтер, штуко, декоративен структурен малтер или дури и обичен гипс кит. Изборот зависи само од конечниот резултат што сакате да го постигнете.

Производи во категоријата

Под Оклоп Жените Ја Надминуваат Бурата Јакна Ново
Под Оклоп Жените Ја Надминуваат Бурата Јакна

Увезени Затворање на патент Миење Раце Само УА бура технологија одбива вода без жртвување на дишењето...

DEN 1180.80
Реконструирани Податоци За Одлуката 65480г3 Црна Ново
Реконструирани Податоци За Одлуката 65480г3 Црна

Зошто "Супер" Реман; (#1) јадра со врвен квалитет, (#2) Комерцијална стерилизација и автоматско производств

DEN 3.00
Magnavox Dvd Плеер СО Mp3 Способност Ново
Magnavox Dvd Плеер СО Mp3 Способност

ДВД плеер обезбедува MP3 аудио плејбек Исто така компатибилен со двд, ЦДР, ЦДR и цд формати Напредување на

DEN 3.33
Mirage Pet Products 58-55 BKRDSM бесплатен духовен екран печатење кучиња фустан, мал, црн со црвена боја Ново
Mirage Pet Products 58-55 BKRDSM бесплатен духовен екран печатење кучиња фустан, мал, црн со црвена боја

Рачно изработени во САД Бидете сигурни да ја повикате табелата со големина за соодветно вклопување...

DEN 127.84
Соларен Панел Одбор Комплет Пренослив Соларен Панел Соларен Панел Модул Водоотпорен 1.5 W 12V DIY Соларен Ново
Соларен Панел Одбор Комплет Пренослив Соларен Панел Соларен Панел Модул Водоотпорен 1.5 W 12V DIY Соларен

Лесен Пренослив : соларниот панел САМ е лесен,лесен за носење и има висока стабилност и издржливост Доба

DEN 1.00
LXXSH 10w Гласовен Засилувач За Наставници Мегафон Аудио Звучник Снимање Радио Со Жичен Микрофон Туристички Водич Ново
LXXSH 10w Гласовен Засилувач За Наставници Мегафон Аудио Звучник Снимање Радио Со Жичен Микрофон Туристички Водич

Стилски, Ergономски И Удобен Дизајн; Жичен МИКРОФОН со Вградена Литумска Батерија; LED Екран,Усвои 3,5 Инчен

DEN 8211.84
Ла Плата Сребрена Рударство Копродукции. На Невада-Сертификат За Акции Ново
Ла Плата Сребрена Рударство Копродукции. На Невада-Сертификат За Акции

Акции печатени Од Џон Александар, Фила Канцеларија наоѓа Во Читање, НА ГОДИШНО ниво."Локација на дела : Nye

DEN 9600.00
Компатибилна Замена ЗА HP 26a 226A CF226A Тонер Кертриџ Се Користи За HP Ласерски Авион MFP M426dw M426fdw M426fdn Ново
Компатибилна Замена ЗА HP 26a 226A CF226A Тонер Кертриџ Се Користи За HP Ласерски Авион MFP M426dw M426fdw M426fdn

Пакет Вклучувајќи : (1 Пакет, Црна) Зелена Тонер Снабдување Компатибилен CF226 A Тонер Кертриџ Замена За Црн�

DEN 843.20
Розова лента потресена знаме маица за рак на дојка за рак на дојка за машка кошула за машки новини Ново
Розова лента потресена знаме маица за рак на дојка за рак на дојка за машка кошула за машки новини

100% памук Направени во САД и увезени Повлечете го затворањето Одлично вклопување : Оваа маица со краток р

DEN 1.33
АКТ ZM1-HDG6 HD Плоча Под Притисок Со Трка Изникна 6-Рампа Спојката Диск Ново
АКТ ZM1-HDG6 HD Плоча Под Притисок Со Трка Изникна 6-Рампа Спојката Диск

Чувство на ниска до умерена педала; агресивен ангажман со залиха до ниска до умерена брзина штракаат По�

DEN 0.67
ИБД Тоа Е Натпревар Дуо, Кантина Подрипнувајќи, 2 Брои Ново
ИБД Тоа Е Натпревар Дуо, Кантина Подрипнувајќи, 2 Брои

Длабоко полноќно сино крем Геллак100% чиста гел формула која носи како класичен вистински гел и ги штити �

DEN 206.40
Слепа точка - Canon LP -E17 Dummy Battery USB -C - компатибилен со Canon EOS M3, M5, M6, Rebel T6i/T7i/T8i, SL2/SL3, Ново Попусти
Слепа точка - Canon LP -E17 Dummy Battery USB -C - компатибилен со Canon EOS M3, M5, M6, Rebel T6i/T7i/T8i, SL2/SL3,

[Компатибилен] Осигурете се дека вашата камера Canon LPE17 никогаш не истекува на моќност со нашата USBC глупос

DEN 352.00
Бричење Сет За Мажи, 3 во 1 Чешлање Сет Вклучува Бричење Четка, Бричење Сад, брич &засилувач; Четка Штанд Ново
Бричење Сет За Мажи, 3 во 1 Чешлање Сет Вклучува Бричење Четка, Бричење Сад, брич &засилувач; Четка Штанд

Висококвалитетна Четка За Бричење ние користиме висококвалитетна коса за да ви претставиме прекрасно

DEN 1.00
UXZDX Пренослив Рачен Вентилатор Мал Пренослив Мал USB Вентилатор СО Огледало За Шминка Електричен Личен Ново
UXZDX Пренослив Рачен Вентилатор Мал Пренослив Мал USB Вентилатор СО Огледало За Шминка Електричен Личен

Ние ви нудиме брза и ефективна гаранција по продажбата, можете слободно да ни испратите епошта доколку �

DEN 465.60
Compaq 388144-B22 Чиста PullCompaq 18GB 7.2 K U80 80pin SCA - 2 SCSI Хард Диск 38814 Ново
Compaq 388144-B22 Чиста PullCompaq 18GB 7.2 K U80 80pin SCA - 2 SCSI Хард Диск 38814

ХП / Компак 7200 ВРТЕЖИ во МИНУТА Compaq 388144B22 Чиста Pull Compaq 18 GB 7.2 K U80 80pin SCA2 SCSI Хард Диск 38814 Внатрешна (388144 B22) Дет

DEN 2.33
Челини Од Алвин Стерлинг Сребрен Редовен нож француски 8 3/4 Рамни Садови Ново
Челини Од Алвин Стерлинг Сребрен Редовен нож француски 8 3/4 Рамни Садови

Состав : Стерлинг Сребро Тип : Рамен СофтверНожеви Производител : Алвин Челини Од алвинстерлинг сребрен�

DEN 944.00
Полумесечина Градина Универзална Тркалезна Чинија, Кружна Чинија За Растенија Во Саксии, Кавијар Црна Ново
Полумесечина Градина Универзална Тркалезна Чинија, Кружна Чинија За Растенија Во Саксии, Кавијар Црна

ПЛОЧА ЗА САДЕЊЕ : оваа големина е идеална за жардиниери со основна големина од 15" внатрешен дијаметар То�

DEN 590.24
Божиќна Капа, Божиќна Празнична Капа За Деца, Унисекс Класична Капа На Дедо мраз За Божиќна Новогодишна Забава Ново
Божиќна Капа, Божиќна Празнична Капа За Деца, Унисекс Класична Капа На Дедо мраз За Божиќна Новогодишна Забава

Произведено во САД или Увезено Миење Раце Само Мека и квалитетна : Божиќната капа е изработена од мек ка�

DEN 1384.00
Тофику 2 поставува божиќни држачи за пенкало Дедо Мраз Јуле подароци Подароци за канцелариски подароци Ново
Тофику 2 поставува божиќни држачи за пенкало Дедо Мраз Јуле подароци Подароци за канцелариски подароци

Пластика Пенкало за потписи одлични пенкала за скицирање, цртање, боја и пишување на забавен начин...

DEN 1.00
ЗАКАЧАЛКИ ЗА Појас ЗЕДОДИЕ, Организатори На Додатоци За Црн Плакар На Решетката За Појас, Вратоврски, Шалови, Ново
ЗАКАЧАЛКИ ЗА Појас ЗЕДОДИЕ, Организатори На Додатоци За Црн Плакар На Решетката За Појас, Вратоврски, Шалови,

Организатор на ремен : цврста метална конструкција, дизајн што не се лизга, лесен за употреба и без оштет

DEN 3.00
Towwi 10 ПАРЧИЊА KF94 Face_KF94_Mask, 4-Ply Филтер KF94 Маска БЕФ> 94% FDẴ Сертифициран Ново
Towwi 10 ПАРЧИЊА KF94 Face_KF94_Mask, 4-Ply Филтер KF94 Маска БЕФ> 94% FDẴ Сертифициран

Затворање на ушната Јамка Погоден за : Возрасни 10 ПАРЧИЊА; заштита од 4 слоја Внатрешниот слој е памук, ра

DEN 79.84
96 Пакет Капчиња Куки Во Собата, Needономски Плетење Игла Ткаат Предиво Колекции со 500 Парчиња Шарени Плетење Ново
96 Пакет Капчиња Куки Во Собата, Needономски Плетење Игла Ткаат Предиво Колекции со 500 Парчиња Шарени Плетење

Сеопфатен Комплет За Капчиња : Секој комплет за капчиња содржи 9 гумени куки за рачка, 10 алуминиумски кук

DEN 1.67
X-DREE 16mm Ширина Врв 160mm Должина SDS Плус Дупчалка Дупка Ѕидарски Вежба Малку(16 mm Ancho Punta 160 mm Должина Ново
X-DREE 16mm Ширина Врв 160mm Должина SDS Плус Дупчалка Дупка Ѕидарски Вежба Малку(16 mm Ancho Punta 160 mm Должина

Име на производ : Ѕидарска Вежба; Тип на дупка За дупчење : ; Ширина На Врвот : 16мм / 0,63" Дијаметар на дупка�

DEN 172.64
Совршен софтвер 2 Слојна Црна Салфетка За Вечера Од 125 Ново Попусти
Совршен софтвер 2 Слојна Црна Салфетка За Вечера Од 125

Пакет од 100 2дизајн на слоеви за дополнителна јачина Преклопени димензии 7 1 / 2 "х 4 1 / 4" Елегантна црна боја

DEN 175.84
Вистински Темперамент 1195300 Машина Маток, 36-Инчен Ново
Вистински Темперамент 1195300 Машина Маток, 36-Инчен

5Фунта фалсификувани челик главата Рачка од тврдо дрво за цврстина и издржливост Чуварот на рачката обе

DEN 943.84
Комерцијални Тешки Платно Перење Попречува Со Тркала, Јапонски Домаќинство Валкани Алишта Попречуваат Со Рачка, Ново
Комерцијални Тешки Платно Перење Попречува Со Тркала, Јапонски Домаќинство Валкани Алишта Попречуваат Со Рачка,

Отстранливи Кеси за Перење вклучени се сите алатки потребни за склопување Повеќенаменска Количка > а

DEN 937.60
Јасонг ЛТЕ-1101 Индустриски Ротирачки Светилник Предупредувачко Светло, AC110V-120V LED Strobe Вртење Сирена Ново
Јасонг ЛТЕ-1101 Индустриски Ротирачки Светилник Предупредувачко Светло, AC110V-120V LED Strobe Вртење Сирена

●Преглед на производот ● 110vac ротирачко предупредувачко светло со Звучник Ова светло за вртење светилн

DEN 479.84
Изолирана Торба За Ручек Само Девојка Која Сака Аксолотли Кутија За Ручек За Повеќекратна Употреба Отпорна Ново
Изолирана Торба За Ручек Само Девојка Која Сака Аксолотли Кутија За Ручек За Повеќекратна Употреба Отпорна

Торба за Ручек за повеќекратна употреба Изработена Од Издржлива Полиестерска Ткаенина и Изолирана Алу

DEN 191.84
Сакам Училишни Автобуси Божиќна Капа Дедо Мраз Капи Краток Кадифен Со Бели Манжетни За Мажи Божиќни Празнични Ново
Сакам Училишни Автобуси Божиќна Капа Дедо Мраз Капи Краток Кадифен Со Бели Манжетни За Мажи Божиќни Празнични

полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна божиќна капа е изработена од полиестер

DEN 203.04
Шарени Фестивал Велигденско Јајце Виси Торба За Перење Алишта, Преку Вратата Торба За Перење Алишта Тешка Издржлива Ново
Шарени Фестивал Велигденско Јајце Виси Торба За Перење Алишта, Преку Вратата Торба За Перење Алишта Тешка Издржлива

Голем Капацитет : Дополнителен Голем Волумен на оваа висечка торба за перење 29,3 х 19,6 инчи, е погодно за д�

DEN 319.84
Светска Центрична Пченична Слама/Багас Компостибилна 9-Инчна Влакнеста Плоча, 20-Парче, 9 инчи Ново
Светска Центрична Пченична Слама/Багас Компостибилна 9-Инчна Влакнеста Плоча, 20-Парче, 9 инчи

Компостирање за помалку од 90 дена Направено од фрлени влакна од шеќерна трска / слама од пченица Прилаг

DEN 1.00
Камера за Инспекција со двојни Леќи, Полу-Крут Флексибилен Кабел со 7 Led Диоди, Ip67 Водоотпорна Сонда, Само Како Ново
Камера за Инспекција со двојни Леќи, Полу-Крут Флексибилен Кабел со 7 Led Диоди, Ip67 Водоотпорна Сонда, Само Како

●САМО за камера И Кабел ЗАБЕЛЕШКА : овој производ е само за камерата и кабелот, не може да се користи сам

DEN 735.84
СОЦЕО ХИ1600 Кампување столици за возрасни, дополнителен стол за преклопување на вртење со тешки столчиња Ново
СОЦЕО ХИ1600 Кампување столици за возрасни, дополнителен стол за преклопување на вртење со тешки столчиња

15 см повисок грб ергономски 1600 D Супер силен Оксфорд.0 Зајакнете ја рамката Ергономски висок грб : ИЦЕКО HI

DEN 1.33
Hp OfficeJet 6954 Сите-Во-Едно Инк-Џет Печатач, Црна Ново
Hp OfficeJet 6954 Сите-Во-Едно Инк-Џет Печатач, Црна

Сосема Нов во кутија Производот бродови со сите релевантни додатоци Тип На Печатач За печатач : Мултифу�

DEN 8880.00
ИНХДБОКС 1 Поставете Го Носот Подигнување На Носот Кревач На Обликувач На Носот Потенок Коректор На Носот Мост За Ново
ИНХДБОКС 1 Поставете Го Носот Подигнување На Носот Кревач На Обликувач На Носот Потенок Коректор На Носот Мост За

3 големини 1 поставете алатки за убавина на носот за жени Овој обликувач на носот може да ви помогне да го

DEN 1.67
Ѕвездена Мачка И Пеперутка Јога Мат Торби Целосна Поштенски Јога Носење Торба За Жени Мажи, Вежба Јога Мат Ново
Ѕвездена Мачка И Пеперутка Јога Мат Торби Целосна Поштенски Јога Носење Торба За Жени Мажи, Вежба Јога Мат

Големина : голем34" долг х 67 "дијаметар; мали21" долг х 6 доволно пространа за повеќето јога, Пилатес или фит�

DEN 303.84
2 парчиња Правосмукалка Филтер Додаток Замена Одговара За Dibea D008Pro, 4.1 x 4.1 x 0.8 инчи Ново
2 парчиња Правосмукалка Филтер Додаток Замена Одговара За Dibea D008Pro, 4.1 x 4.1 x 0.8 инчи

●Висококвалитетни Материјали ● додаток За замена на филтерот За правосмукалка со висококвалитетен ма

DEN 169.76
Филипс Норелко Брич 3800, S3311/85 + Филипс Норелко Oneblade Лице &засилувач; Тело, QP2630/70 Ново
Филипс Норелко Брич 3800, S3311/85 + Филипс Норелко Oneblade Лице &засилувач; Тело, QP2630/70

Уживајте во чистото бричење што ги следи вашите лица контури со 5насочни стожерни, флексибилни и лебдеч�

DEN 0.67
Детектор за чад од чад и јаглерод моноксид, 10-годишен напојуван со батерии, гласовно предупредување Ново
Детектор за чад од чад и јаглерод моноксид, 10-годишен напојуван со батерии, гласовно предупредување

Детектор за пожар и СО во 1 единица со режими на предупредување, LED светла и говорна аларм, во која се вели

DEN 1.00
Кошница За Перење Слатки Среќни Весели Китови Шема За Перење Со Рачки Преклоплива Попречувачка Торба За Ново
Кошница За Перење Слатки Среќни Весели Китови Шема За Перење Со Рачки Преклоплива Попречувачка Торба За

Со Мек Зафат Дизајнот На Рачката На Корпите За Перење Е Многу Удобен И Зајакнат За Лесно Носење Таа Е По�

DEN 399.84
Смешно дрво 7х5фт Бебе Се Подготвува Партија Фотографија Позадина За Бебе Туш Роденден Банер Сјајот Ново
Смешно дрво 7х5фт Бебе Се Подготвува Партија Фотографија Позадина За Бебе Туш Роденден Банер Сјајот

​[Големина] 82 инчи х 59 инчи [Материјал] Екон Винил [Карактеристики] дигитален принт со Висока резолуција

DEN 271.84
Канон EOS 5D Mark II 10x висока дефиниција 2 елементите за крупен елемент Ново
Канон EOS 5D Mark II 10x висока дефиниција 2 елементите за крупен елемент

Висока дефиниција (обложен дизајн) +10 леќи од крупен Оптичко стакло со високоиндекс / ниска дисперзија 2

DEN 2.67