НИБИК 1pcs Реле LY2NJ DC12V AC12V DC24V AC24V Мали Реле 10a 8 Пина Серпентина DPDT

НИБИК 1pcs Реле LY2NJ DC12V AC12V DC24V AC24V Мали Реле 10a 8 Пина Серпентина DPDT

DEN 201.76

Ново

Залиха

Име на предметот : LY2 NJ Напон на серпентина : ве Молиме изберете. Пинови Број : 8 Пина. Моќност на серпентина : DC (W) : Q 0,9 AC (VA) : € 1. Контакт Структура : 8 пина 2 нормално отворени 2 нормално затворени. Спецификации : име На Ставка : LY2 NJCoil Напон : ве Молиме изберете Пинови Број : 8 Иглички Моќност На Серпентина : DC(W) : Q 0,9 AC(VA) : va 1,2 Контактна Структура : 8 пина 2 нормално отворени 2 нормално затворен контакт капацитет : 10a 250vac повлекување напон : € 80%(V)напон На Ослободување : DC : Q : 10%(V),НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА отпорност на изолација : + 100(Мвр)Димензии : 27,5 € 21 € 35,3 Mmterminals ФОРМА : SOCKETACTION ВРЕМЕ : 20 MS ИЛИ помалку време на поставување : 20ms или помала фреквенција на работа : механички 18.000 ЦИКЛУСИ /HOURELECTRIC 18.000 пати /час пакет вклучени : 1 X СЕРПЕНТИНА МОЌ РЕЛЕ LY2 NJ.

Производи во категоријата

Абаодам Хокеј Скејт Острилка Мраз Скејт Чевли Регенератор За Сите Мраз Лизгалки Мраз Хокеј Ново
Абаодам Хокеј Скејт Острилка Мраз Скејт Чевли Регенератор За Сите Мраз Лизгалки Мраз Хокеј

Може да се прилагоди со завртката за да ја извади соодветната ширина Двата краја можат да се користат По

DEN 163.04
KS алатки Chaser Chaser за M18 x 1,5 за машки и женски нишки 150.1473 [Паралелен увоз] Ново
KS алатки Chaser Chaser за M18 x 1,5 за машки и женски нишки 150.1473 [Паралелен увоз]

Chaser Chaser за M18 x 1,5 за машки и женски нишки Chaser Chaser за M18x1.5 за машки и женски нишки Материјал на имотот 1 : ГОЛ�

DEN 546.24
Силиконски диск со силиконски USB 2.0 во форма на шепа од 8 GB мечка со креативна и симпатична чаша против прашина Ново
Силиконски диск со силиконски USB 2.0 во форма на шепа од 8 GB мечка со креативна и симпатична чаша против прашина

8 GB мечка со шепа во форма на силиконски USB 20 блиц диск со анти прашина чаша (црвена слива) 8 GB мечка со шепа

DEN 196.80
Мениски кабриолетни панталони за пешачење за мажи, отворено во тешка тежина Брзи суви панталони риболов панталони Ново
Мениски кабриолетни панталони за пешачење за мажи, отворено во тешка тежина Брзи суви панталони риболов панталони

100% најлон Затворање на патент Кабриолет и истегнување : Менс конвертибилни панталони за пешачење дизај�

DEN 232.00
Сименс 171Г-10316 1 2В 63ЦВ ТОПЧЕСТ Вентил+ГМА161. 1П Ново
Сименс 171Г-10316 1 2В 63ЦВ ТОПЧЕСТ Вентил+ГМА161. 1П

Вентил шема : 2начин Вентил cv / GPM : 63 Рејтинг на телото : 600 Максимална температура : 250 Големина на вентилот

DEN 1.67
Ethernet Ethernet на отворено CAT6 500 стапки со комплет за алатки, Интернет -кабел за тешка мрежа, поддржува CAT 6 Ново
Ethernet Ethernet на отворено CAT6 500 стапки со комплет за алатки, Интернет -кабел за тешка мрежа, поддржува CAT 6

Пакет : Еден отворен кабел со 500 стапки CAT6 со комплет вклучува 1 RJ45 Crimp алатка, 1 мрежен кабелски тестер, 1 ж�

DEN 2.67
Ѓердан за дишење на Халса, ѓердан за вознемиреност за медитација, релаксација, смирување и намалување на стресот. Алатка Ново
Ѓердан за дишење на Халса, ѓердан за вознемиреност за медитација, релаксација, смирување и намалување на стресот. Алатка

Свесното дишење природно ќе ги смири вашиот ум и тело Користете го ѓерданот за дишење или трескање за да

DEN 559.84
MHYFC 12PCS/SET ART PENN HOUCK LINE најлон дрво за бои за бои за акварелно масло за сликање уметнички материјали за материјали Ново
MHYFC 12PCS/SET ART PENN HOUCK LINE најлон дрво за бои за бои за акварелно масло за сликање уметнички материјали за материјали

12 различни пенкала за различни цели Направено од најлон, се прави во рамна, тркалезна четка со мазни уда�

DEN 2113.44
ZCX чадор стојат креативна личност црна барела чадор решетката со табла за капење за влегување во домашна канцеларија Ново
ZCX чадор стојат креативна личност црна барела чадор решетката со табла за капење за влегување во домашна канцеларија

Карактеристики : Дното е опремено со одвојлив водоотпорен фиока за да се спречи водата да излева и да го

DEN 3619.20
Кушмд Под Биро Кабел За Управување Со Фиока Нема Вежба-Под Биро Кабел Организатор За Управување Со Ново
Кушмд Под Биро Кабел За Управување Со Фиока Нема Вежба-Под Биро Кабел Организатор За Управување Со

Нема Потреба Да Вежбате Дупки во Бирото, Лесни за Инсталирање 4мм Дијаметар Јаглероден Челик Жица За Вис

DEN 351.84
Freebily Kids Girls Ballet Leoterard Атлетик гимнастичка облека без ракави со ракави за отворено место Ново
Freebily Kids Girls Ballet Leoterard Атлетик гимнастичка облека без ракави со ракави за отворено место

Најлон+спандекс Повлечете го затворањето Само миење на рацете Детските девојки стојат јака без ракави,

DEN 0.67
Шишиња за распрскувач на сапун од Хемотон 2 парчиња 450мл Пластична пумпа за полнење празни шишиња за лосиони за шампон Ново
Шишиња за распрскувач на сапун од Хемотон 2 парчиња 450мл Пластична пумпа за полнење празни шишиња за лосиони за шампон

Направено од високо квалитетен материјал за миленичиња, тежок и издржлив и безбеден Преносни големини,

DEN 0.67
Црвениот ѓавол на Мееко, 1334 година, цемент и малтер за камин Ново
Црвениот ѓавол на Мееко, 1334 година, цемент и малтер за камин

Предмешани, подготвени за употреба, цемент / малтер со висока температура Наменето за крпење или поправ�

DEN 1260.80
ОКУИОНСКИ ОБРАЗОВАНИЕ ОДГОВОР ОСТАВУВАЕ ЗА АУГЕР, РАБОТНИ Аугер, Лесно дупчење за складирање, зачувување на Ново
ОКУИОНСКИ ОБРАЗОВАНИЕ ОДГОВОР ОСТАВУВАЕ ЗА АУГЕР, РАБОТНИ Аугер, Лесно дупчење за складирање, зачувување на

Премиум материјал : Овој рачен клуч за дрво од дрво е изработен од врвен челичен материјал, кој има стаби

DEN 227.04
Mitutoyo 613682-51B керамички правоаголен блок на гајџ со податоци за коефициент на термичка експанзија, ASME Ново
Mitutoyo 613682-51B керамички правоаголен блок на гајџ со податоци за коефициент на термичка експанзија, ASME

Mitutoyo нуди блокови од највисоко ниво (челик и керамика) кои се супериорни во однос на блоковите К класа, с�

DEN 1171.20
Форд Мустанг Мач 1 маица 50 години Пони лого Педесет годишнина Ново
Форд Мустанг Мач 1 маица 50 години Пони лого Педесет годишнина

100% памукExcept ASH 99 / 1 и безбедност 50 / 50 Направени во САД и увезени Повлечете го затворањето Ова е автентиче�

DEN 284.00
Baxinier Мали деца кои дишат патики за момчиња Атлетик трчаат спортски чевли Ново
Baxinier Мали деца кои дишат патики за момчиња Атлетик трчаат спортски чевли

Гума ѓон Уникатен дизајн : Ткаенина од воздухот на воздухот Горна конзерва нуди лесна и издржлива подд�

DEN 3.00
Вклучување на Armband рефлексивни спортски салата за вежбање куќиште за опсег на лента за опсег компатибилен Ново
Вклучување на Armband рефлексивни спортски салата за вежбање куќиште за опсег на лента за опсег компатибилен

Бела облека за спортски салата за спортско опкружување на тренингот, куќиште за трчање, лента за рака, н�

DEN 287.84
Пливачки Вентил, Вентил За Контрола На Нивото На Водата Пластика Практична Инсталација Компактен Доказ За Истекување Со Ново
Додаток комплет за батерии на Олимп ТГ-4 и ТГ-5 Камера 2x, полнач, мемориска картичка 32 GB, пакет додаток за Ново
Додаток комплет за батерии на Олимп ТГ-4 и ТГ-5 Камера 2x, полнач, мемориска картичка 32 GB, пакет додаток за

Lexar 32 GB Pro SDHC мемориска картичка Адаптер за мемориски картички, лента за плови, 2 батерии и полнач со додат

DEN 0.33
Jxeit USB ДО RS485 RJ45 Сериски Кабел ЗА Abb Возач ACS-380 ACS-550, USB RS485 Modbus Адаптер Комуникациски Ново
Jxeit USB ДО RS485 RJ45 Сериски Кабел ЗА Abb Возач ACS-380 ACS-550, USB RS485 Modbus Адаптер Комуникациски

USB ДО RS485 RJ45 адаптер сериски кабел ЗА ACS380 Abb Машини Возачот Компјутер Кабел, ABB Oy BCBL01 RS485 modbкомуникација ка�

DEN 3.00
Стилска торба за прашка за градите, ранец на рамото за рамо прилагодлив лесен пат за пешачење за секојдневен пакет, унисекс Ново
Градење на модели затоа што убиството е погрешно. Градење на модели Две тона 11oz кригла, прекрасни подароци Ново
Градење на модели затоа што убиството е погрешно. Градење на модели Две тона 11oz кригла, прекрасни подароци

Модел градење двоен кригла со кафе да му покаже на таа личност колку е посебен тој / таа, земи му ја оваа �

DEN 2.00
2pcs 2m црна 600V 125C 8mm 12mm 3/2 топлина што ја намалува жицата за намалување на цевката Ново
2pcs 2m црна 600V 125C 8mm 12mm 3/2 топлина што ја намалува жицата за намалување на цевката

Тип : Топлина што може да се намали Материјал : Полиолефин Номинален напон : 600 V Ниво на температура : 125 C С

DEN 460.80
Гордост на знамето на Порто Рико 10 парчиња пластична кука симпатична wallидна кука клуч за кука за Ново
Гордост на знамето на Порто Рико 10 парчиња пластична кука симпатична wallидна кука клуч за кука за

пластика Направени во САД или увезени Нашите куки се изработени од високо квалитетен материјал и издрж�

DEN 3.33
22x24 Разменувач Ново
22x24 Разменувач

♨ 【Исклучителни перформанси】 Постојат три реда од 3 / 8 "бакарни цевки и 12 алуминиумски перки на инч Пок�

DEN 3630.24
Божиќни џемпери за жени, пикалови за божиќни печати, кукавички врат, лабава вклопени жени пад на врвовите Ново
Божиќни џемпери за жени, пикалови за божиќни печати, кукавички врат, лабава вклопени жени пад на врвовите

95% полиестер, 5% спандекс Рамно затворање на цврста тока Womenените со краток ракав Туника Туника врвови со

DEN 223.84
Сандали со високи потпетици чевли чевли чевли удобност пети лежерни чевли рамни надлежни дами модни женски Ново
Сандали со високи потпетици чевли чевли чевли удобност пети лежерни чевли рамни надлежни дами модни женски

100% стадо Зголемете го високо : не Стил : Обичен, мода Сандали со пета од пета од пета од пета, сандали за же

DEN 2.33
Roadmaster Inc 523208-4 Basepate ЗА Gmc Кањонот, Црна Ново
Roadmaster Inc 523208-4 Basepate ЗА Gmc Кањонот, Црна

Roadmaster Inc 5232084 Basepate ЗА Gmc Кањонот Roadmaster Inc 5232084 Basepate ЗА Gmc Кањонот Основната плоча Во Стилот на Попречната Ле

DEN 3.33
Колорадо знаме планински спиење маска за очи, симпатична слепи очи, ја опфаќа сенката за очила за жени подароци Ново
Колорадо знаме планински спиење маска за очи, симпатична слепи очи, ја опфаќа сенката за очила за жени подароци

полиестер Направени во САД или увезени Ова е полиестерска материјална маска за очи, дише и удобно, тенок

DEN 1.67
Волт плус технологија HDMI 4K USB-C комплет работи за црвен водород еден професионален адаптер со дигитален целосен 2160p, Ново
Волт плус технологија HDMI 4K USB-C комплет работи за црвен водород еден професионален адаптер со дигитален целосен 2160p,

⚡【USBC HDMI】 : Is perfection Compatible with Xiaomi Redmi 9 A at a Max resolution output is 4 K (4096x2160)@60 Hz, delivering ultra high definition videos and images the external displ

DEN 2.67
OEM Stackpole Electronics, Inc Stackpole Electronics, Inc RMCF0805FT1K54, Res Dose Film 0805 1,54K Ohm 1% 0.125W ± Ново
OEM Stackpole Electronics, Inc Stackpole Electronics, Inc RMCF0805FT1K54, Res Dose Film 0805 1,54K Ohm 1% 0.125W ±

ЕУ РОХС : Во согласност со изземањето ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 853390 Автомобилство : Да PPAP : Да Вр

DEN 2.67
Есенцијално масло од лимон и Френсинс Есенцијално масло од Бруклин Ботани - чисто и природно - 4 есенцијално Ново
Есенцијално масло од лимон и Френсинс Есенцијално масло од Бруклин Ботани - чисто и природно - 4 есенцијално

100% чисто и природно масло од лимоноса и масло од кревка Бруклин Ботани есенцијални масла се природни бе

DEN 1.67
Гроздобер играч на бејзбол играч и навивачи на Chicago Cityscape и маица за навивачи Ново
Гроздобер играч на бејзбол играч и навивачи на Chicago Cityscape и маица за навивачи

Цврсти бои : 100% памук; Хедер Греј : 90% памук, 10% полиестер; Сите други Хиткерс : 50% памук, 50% полиестер Повлеч�

DEN 1.67
Линеарни Водичи 3д Печатач Т8 Оловна Завртка 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800мм Kp08 KFL08 Ново
Линеарни Водичи 3д Печатач Т8 Оловна Завртка 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800мм Kp08 KFL08

3д Печатач Т8 Оловна Завртка 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800мм KP08 KFL08 Навртка Домување Доведе Завртка Во Собат�

DEN 669.44
Двокреветна дупка за близнаци, видов 40‑300мм прилагодливи дупки за пили со пилиња за прашина за фурнир Ново
Двокреветна дупка за близнаци, видов 40‑300мм прилагодливи дупки за пили со пилиња за прашина за фурнир

Одличен материјал : Сечилото на пилата со дупки на оваа пила со двојна сечила е изработена од висококвал

DEN 3.00
Џоббер Бит, 1,65 мм, Кобалт Челик Ново
Џоббер Бит, 1,65 мм, Кобалт Челик

Цена За : Секоја Групација На Дупчалки : Број На Список На Дупчалки : 550 Големина на Дупчалка : 1,65 мм Диа На

DEN 128.32
Обични Летни Ленени Панталони За Жени Широки Панталони Со Права Нога Панталони Со Висок Струк Долги Панталони Ново
Обични Летни Ленени Панталони За Жени Широки Панталони Со Права Нога Панталони Со Висок Струк Долги Панталони

100% Полиестер ✤ ✤Карактеристика : дизајнот со висок струк помага да се обезбеди удобност, како и обликув

DEN 2.67
Мшк Ручек Кутија Истекување Доказ Ручек Контејнер Сите-Во-едно Редење Ручек Кутија Од Нерѓосувачки Челик Бенто Ручек Ново
Мшк Ручек Кутија Истекување Доказ Ручек Контејнер Сите-Во-едно Редење Ручек Кутија Од Нерѓосувачки Челик Бенто Ручек

[Висококвалитетен материјал] изолираната кутија за ручек е изработена од НЕРЃОСУВАЧКИ челик ПП и 304, кој

DEN 2.67
Traovien CAT 8 Ethernet Extension Cable, 90 степени лев агол машки до женски RJ45 CAT8 конектор 10 Gigabit 40Gbps, Ново
Traovien CAT 8 Ethernet Extension Cable, 90 степени лев агол машки до женски RJ45 CAT8 конектор 10 Gigabit 40Gbps,

2 Во согласност со стандардот IEEE 802.3 BQ 25 G / 40 GBASET, кој ја специфицира минималната стапка на пренос на CAT8 Ос�

DEN 145.44