Без чад Moxibustion Перница Во Собата, Moxa Конус Режач Кутија Moxibustion Седат Стол За Благи Moxibustion Терапија Медитација Јога Се Релаксираат-Кафеава

Без чад Moxibustion Перница Во Собата, Moxa Конус Режач Кутија Moxibustion Седат Стол За Благи Moxibustion Терапија

DEN 534.40

Ново

Залиха

Слободни Рацеоваа перница за терапија со моксибусија нема потреба од држење на рацете, само седнете, легнете,потпирајте се или стапнете користете за многу делови : стомак,половината,грбот,вратот,колкот,рацете,ногата, коленото и стапалата. Повеќе се релаксираат и флексибилни за да уживаат во моксибустија. Без чад мокса капак малиот дизајн на дупката произведува само помалку чад, ако сакате без чад, само ставете го капакот на филтерот,а потоа чадот едвај излегува. оваа подлога за топлинска перница мокса е почиста и поудобна за вашата куќа и живот.(дијаметар 40см, 15. дебелина 10см, 3,9 инчи). Премиумпокривка изработена од ленена ткаенина, без здив и удобна.плочата мокса е саќе дизајнирана да согорува повеќе униформа и целосно. Вентилацијата може да ротира 360°за да ја прилагоди температурата.задебелена рамка од цврсто дрво може да вчита тежина ОД 100 КИЛОГРАМИ.оваа подлога за греење со моксибусија е издржлива, извонредна и елегантна. Мултифункционаленоваа столица за топлинска подлога мокса за моксибустија,блага моксибусија,терапија за греење за лекување на болки во телото или непријатност.или можете да користите со други во исто време,како што се медитација,јога,итн. моксибустион клупа за релаксација и здравствена заштита. Употреба ① ① вметнете конус мокса во плочата мокса и запалете ја. ②додадете ѓумбир или лук на чинијата со ѓумбир. ● Затворете го капакот мокса.● Ставете го капакот на филтерот. (може да се користи мокса конус, или отсечени мокса стап, или се стави лабава мокса на плочата директно). пакет се вклучени 1*moxibustion cushion艾灸垫(包括灸盒,灸盘,灸盖) 1*ѓумбир plate隔姜盘 1*пинцети 镊子 Благи Moxibustion Функција moxibustion е Кинеската традиционална режим третман, едноставна и ефикасна, Ако се инсистира на moxibustion долг временски период, под дејство се очигледни 1 загрее и да го активирате обезбедувања, ги отфрли студ и влага 2 активирање на циркулацијата на крвта и веднаш исчезнува стаза на крвта,ублажување на болка и ревматизам 3 топло матката и стомакот 4 спречи од студ, зајакнување на имунитетот 解放双手坐灸仪无需手持,可坐,躺,靠,踩,艾灸多数部位:腹部,腰部,背部,颈椎,手,腿,脚。更加放松和灵活地艾灸 无烟灸盖上细小孔只产生少量烟,可盖上滤烟罩即可无烟。用艾灸蒲团享受更加清洁和舒适的艾灸养生 优质外罩都采用亚麻布料,透气舒适。蜂巢式灸盘燃烧更加均匀彻底,灸盘可放艾绒或者艾柱,开关可360度旋转以调节温度。框架使用加厚的实木制作,可承重200斤。耐用,精美和优雅的坐灸凳 多功能艾灸坐垫用于艾灸,温灸等热疗来缓解身体疼痛和不适,也可配合其他活动同时进行,比如,冥想打坐,瑜伽等,蒲团灸促进放松和养生的功效 用法在灸盘插入艾柱并点燃:放入姜盘(可加姜或蒜头):盖上灸盖:盖上滤烟罩即可艾灸:随时旋转开关调节温度.

Производи во категоријата

Becplt Galaxy S20 Ултра 5g Футрола Случај, Кожа Галакси Забелешка 10+ Плус Ремен Клип Футрола Торбичка Носење Ново
Becplt Galaxy S20 Ултра 5g Футрола Случај, Кожа Галакси Забелешка 10+ Плус Ремен Клип Футрола Торбичка Носење

Внатрешни Димензии : 6,85 "x 3,6" x 0,75 (L x w x H) Одговара за паметен телефон со голема големина со двослоен случа�

DEN 191.52
Конектор за батерии на серија Traxxas 3063x Ново
Конектор за батерии на серија Traxxas 3063x

Серија на батерии ја удвојува брзината на моделите VXL со поврзување на две 72 V NIMH батерии заедно...

DEN 0.33
Bigfoot носи држач за далечински управувач со еднорог со 6 оддели PU кожа далечински организатор кутија за складирање Ново
Bigfoot носи држач за далечински управувач со еднорог со 6 оддели PU кожа далечински организатор кутија за складирање

СТП кожа Направени во САД или увезени Материјал : Направено од PU кожа, многу издржлив Дизајн : Кутијата з�

DEN 1.33
Зплмв Модерно LED Таванско Светло Со Вентилатор, 40w затемнето Таванско Светло со Далечински Управувач, Прилагодлива Ново
Зплмв Модерно LED Таванско Светло Со Вентилатор, 40w затемнето Таванско Светло со Далечински Управувач, Прилагодлива

* Креативен тавански лесен Мал модерен и едноставен ВЕНТИЛАТОР ЗА ЛЕР Вграденосветлување и мал вентила

DEN 0.33
ПАМЕТЕН Часовник UTCNVV Најлонски Еластични Ремени За Јамка За Garmin Феникс 7 7X 5XPlus 6XPro/MK2I 3hr Замена На Ново
ПАМЕТЕН Часовник UTCNVV Најлонски Еластични Ремени За Јамка За Garmin Феникс 7 7X 5XPlus 6XPro/MK2I 3hr Замена На

Земја Како Што Е Означено Бренд 100% Сосема нов и висок квалитет Специјален дизајниран конектор, лента За

DEN 2.67
Титан Манија Титаниум Чаша Со Капак, Ултра Лесна, Цврста, Опрема На Отворено, Опрема За Кампување Ново
Титан Манија Титаниум Чаша Со Капак, Ултра Лесна, Цврста, Опрема На Отворено, Опрема За Кампување

・Големина[Прибл7 Во Тежина[Прибл.1 МлКапацитет[Прибл.3 фл ОзМатеријал : Титаниум ?● ・Ултра лесен 750мл ти�

DEN 444.80
ЖУХВ Патување Козметичка Торба За Алат Козметичка Кеса Повеќеслојна Преносна Кутија За Складирање Козметика Со Голем Ново
ЖУХВ Патување Козметичка Торба За Алат Козметичка Кеса Повеќеслојна Преносна Кутија За Складирање Козметика Со Голем

Козметички случај со голем капацитет, повеќеслојно складирање Издржлив и лесен за носење Предниот дел �

DEN 0.33
Армбанд на држачот на телефонот, висока еластичност што може да се протега на рачен зглоб за спортови Ново
Армбанд на држачот на телефонот, висока еластичност што може да се протега на рачен зглоб за спортови

Дизајн на ротација од 180 степени : Кога работи, користењето мобилен телефон може целосно да ослободи рац�

DEN 2.33
Лизгф Преклопен Вентилатор, Преклопен Рачен Вентилатор Кинески Гроздобер Цветен Рачен Вентилатор Мал Вентилатор Ново
Лизгф Преклопен Вентилатор, Преклопен Рачен Вентилатор Кинески Гроздобер Цветен Рачен Вентилатор Мал Вентилатор

Метерјал : Хартија и Бамбус Дојдете Со Случајни рачно изработени торбички Големина : Се Отвора на 22,5 40 с�

DEN 0.33
Јаглерод Обвивка Стриптизета Спојување Прецизност, Ftth Спојување Спојување Влакна Оптички Соголување Алатка Комплет Ново
Јаглерод Обвивка Стриптизета Спојување Прецизност, Ftth Спојување Спојување Влакна Оптички Соголување Алатка Комплет

Комплетот со алатки за соголување е изработен од висококвалитетен материјал, а со прецизна обработка, и

DEN 0.33
Оплп Контролор За Видео Игри Гаџети Во Позадина Ранец Со Голем Капацитет Лесна Персонализирана Торба За Лаптоп Таблет Ново
Оплп Контролор За Видео Игри Гаџети Во Позадина Ранец Со Голем Капацитет Лесна Персонализирана Торба За Лаптоп Таблет

Материјал и Големина : Полиестер, 11 х 6,3 х 16,9 инчи Повеќе Џебови : 1 главен џеб, 1 преден џеб, 2 странични џеб�

DEN 2.67
6 ПАРЧИЊА AC85 - 265v Гаранција 3 Години Дебело Домување 100-110LM/W 100w ВИСОКА ЗАЛИВ ЛЕД Светилка Сијалица Ново
6 ПАРЧИЊА AC85 - 265v Гаранција 3 Години Дебело Домување 100-110LM/W 100w ВИСОКА ЗАЛИВ ЛЕД Светилка Сијалица

За нас : Пиншуо Осветлувањето е професионална фабрика за производство НА ЛЕД светилки од 2009 годинаПроиз

DEN 620.80
Гец Стакло Терариум Комплет Кутија За Хранење Инсекти За Влекачи И Водоземци,Акрилни Резервоари За Ново
Гец Стакло Терариум Комплет Кутија За Хранење Инсекти За Влекачи И Водоземци,Акрилни Резервоари За

АПЛИКАЦИЈА : резервоарот за стакло за Влекачи е погоден за речиси сите влекачи и водоземци, како што се г

DEN 214.08
Среќа 8 Розово Злато Фолирани Цветни Хартиени Чаши, Ботанички Чаши За Роденденски Забави, Попладневни Ново
Среќа 8 Розово Злато Фолирани Цветни Хартиени Чаши, Ботанички Чаши За Роденденски Забави, Попладневни

Овој комплет од 8 цветни хартиени чаши ќе биде одличен за секоја пригода, без разлика дали е за роденден,

DEN 215.20
Кабилок Држач За Готвење Лажици За Одмор 2 парчиња Стапчиња За јадење Во Јапонски Стил држач за стапчиња за јадење Ново
Кабилок Држач За Готвење Лажици За Одмор 2 парчиња Стапчиња За јадење Во Јапонски Стил држач за стапчиња за јадење

Држач За стапчиња За јадење : Модерна и уникатна решетка за стапчиња за јадење, пренослива и лесна, исто �

DEN 249.44
Елен Поминаа Диви Ловец 12 Мл Рака Гравирани Стакло Мејсон Тегла Кригла Ново
Елен Поминаа Диви Ловец 12 Мл Рака Гравирани Стакло Мејсон Тегла Кригла

Рачно Изработени 12 мл Мејсон Тегла Кригла Рачно Изработени 12 мл Мејсон Тегла Кригла Ова е убава 12 мл меј�

DEN 1.33
Црн пантер портрет кожен пепелник преносен тркалезен фиока за цигари за домашни канцеларии украсни декоративни Ново
Црн пантер портрет кожен пепелник преносен тркалезен фиока за цигари за домашни канцеларии украсни декоративни

Кожа Направени во САД или увезени Материјал : Надворешниот прстен од пепел е изработен од кожа, а внатре�

DEN 308.64
Исцелен 3 ролни за завој од памук за завој Ново
Исцелен 3 ролни за завој од памук за завој

Домашен завој ролна : Може да се носи дискретно под облека без да биде забележлива или непријатна Завои :

DEN 378.88
Rbculf женски папучи густо дно удобност плус големина модна канцеларија случајна флип -плажа обична лизга на Ново
Rbculf женски папучи густо дно удобност плус големина модна канцеларија случајна флип -плажа обична лизга на

Archенски поддржувачи на сандали, жени направени во САД или увезени! ЛОГИСТИСКО ВРЕМЕ : 1015 дена; Забрзана л

DEN 265.44
Интер фудбалски дрес на Умбро Бојс Ново
Интер фудбалски дрес на Умбро Бојс

100% полиестер Материјал за миење Материјал : 100% полиестерски меѓусебно Преносот на топлина Umbro Logo Увезен�

DEN 2.67
Ангел Винг Бел Тоа Е Прекрасен Живот Тоа Е Прекрасен Живот Елка Виси Украс Бел Меморијален Приврзок Домашен Ново
Ангел Винг Бел Тоа Е Прекрасен Живот Тоа Е Прекрасен Живот Елка Виси Украс Бел Меморијален Приврзок Домашен

ЧУВАЈТЕ ГИ ВАШИТЕ НАЈБЛИСКИ СЕКОГАШ ВО ВАШЕТО СРЦЕ : Чувствувајте се опкружени со љубовта на вашите ска�

DEN 1.00
Голема Точка На Среќа Автомобили, Возови И Авиони - Транспорт Роденденска Забава Полнач За Хартија И Украси За Маса-Комплет Ново
Голема Точка На Среќа Автомобили, Возови И Авиони - Транспорт Роденденска Забава Полнач За Хартија И Украси За Маса-Комплет

Одлично за банкети, ручеци и вечери Професионално печатени двострани Цврста картонска хартија Потребн�

DEN 319.84
Кимоно Перница Покрие Јапонски Традиционален Текстил КИНРАН 18 х 18 45см х 45см Ново
Кимоно Перница Покрие Јапонски Традиционален Текстил КИНРАН 18 х 18 45см х 45см

Ние користиме ТКАЕНИНА КИНРАН што се користи За Јапонско Кимоно и така натаму 18х18 инчи / 45х45см (12см отст�

DEN 2.33
Знаме Тоа Колорадо Тешки Винил Браник Налепница Ново
Знаме Тоа Колорадо Тешки Винил Браник Налепница

Одлично за прозорци, автомобили, приколки за патувања, чамци, моторни домови, камиони и мотоцикли Знамет

DEN 3.33
Дрвени Дизајни За Чевли На Источниот И Западниот Брег Комплет За Подлоги од 4 | Дрвени Подлоги За Пијалоци | Ново
Дрвени Дизајни За Чевли На Источниот И Западниот Брег Комплет За Подлоги од 4 | Дрвени Подлоги За Пијалоци |

УНИКАТНА И ЗАБАВНАПокажете ја вашата љубов Кон Источниот и Западниот брег со овие паметни дрвени подло�

DEN 239.84
Копнеж дома 6пакувајте 90Л Торба ЗА Складирање Облека Контејнери За Складирање Со Голем Капацитет Со Армирана Ново
Копнеж дома 6пакувајте 90Л Торба ЗА Складирање Облека Контејнери За Складирање Со Голем Капацитет Со Армирана

[Голем Капацитет—Чувајте Се Што Сакате] : Секоја торба за складирање е 90 L, 60x43x35cm(23, 6x16, 9x13, 7 инчи) Доволно �

DEN 0.33
Лиуџун Мултифункционален Компас За Преживување На Отворено Пешачење Џебен Компас За Кампување Рачна Опрема Ново
Лиуџун Мултифункционален Компас За Преживување На Отворено Пешачење Џебен Компас За Кампување Рачна Опрема

Изработени од абс пластика, многу издржливи и лесни по тежина Транспарентно печатење во размер, лесно з�

DEN 1.00
USB2. 0 Флеш Дискови 64GB x 2 парчиња Палецот Диск Меморија Стап Црна Вртливата Со Јаже ОД К-СЕГА Ново
USB2. 0 Флеш Дискови 64GB x 2 парчиња Палецот Диск Меморија Стап Црна Вртливата Со Јаже ОД К-СЕГА

64ГБ Компатибилен И Со Виндоус и Со Мек TLC NAND за подобрена сигурност и долговечност 1годишна гаранција...

DEN 2.67
Хомојојо Детски Агол Заштитници 4 парчиња Силиоцн Агол Заштитник Агол Чувари Животински Шепа Во Облик На Штитник Ново
Хомојојо Детски Агол Заштитници 4 парчиња Силиоцн Агол Заштитник Агол Чувари Животински Шепа Во Облик На Штитник

Може добро да се користи во масички за кафе, ноќни маси, трпезариски маси, софи, полици за книги итн елими

DEN 2.33
Маска за ладно лице, маска за ладење, еднократна ладна маска за топол и ладен третман за напрегање на Ново
Маска за ладно лице, маска за ладење, еднократна ладна маска за топол и ладен третман за напрегање на

✔ 【Непосредно олеснување】 Користете ја нашата маска за еднократно очите за да го олесните напрегањет

DEN 1.33
3дроза Божица На Убавината. Елегантна Јапонка. Шарена ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА направена уметност-Шишиња Ново
3дроза Божица На Убавината. Елегантна Јапонка. Шарена ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА направена уметност-Шишиња

Изработени од нерѓосувачки челик Капацитет : 21оз 2 пресврт на капи 1 лесен проток пиење излив и 1 стандар�

DEN 414.40
Абаодам 12 парчиња Кутии Квадратна Коцка Третирајте Божиќно Свадбено Стареење. см Акрилен Капак Фаворизира Козметички Ново
Абаодам 12 парчиња Кутии Квадратна Коцка Третирајте Божиќно Свадбено Стареење. см Акрилен Капак Фаворизира Козметички

пластика Валентин Фаворизира Кутија : висококвалитетните материјали и добрата изработка ја обезбедува

DEN 348.00