Кабелски Работи 48Gbps Ултра HD 8K Прав Агол HDMI Кабел 6.6 ft СО 8K @120hz, 4K @240hz И HDR Поддршка Во Сива Боја

Кабелски Работи 48Gbps Ултра HD 8K Прав Агол HDMI Кабел 6.6 ft СО 8K @120hz, 4K @240hz И HDR Поддршка Во Сива Боја

DEN 518.40

Ново

Залиха

Ослободете го целиот потенцијал ОД 8 K со Кабелски Работи 8 K HDMI Кабел; Кабелот поддржува HDR СО ВИСОК пропусен опсег СО 48 Gbps пропусен опсег како што е наведено во hdmi 21 стандард со повеќе од 2x пропусен опсег во споредба со HDMI 2.0 b и 4k HDMI кабли. КАБЕЛСКИ конектор СО лев агол HDMI НА HDMI кабелот 8 K е совршено вклопување за телевизор или уреди монтирани на ѕид во центри за забава; кабелот HDMI од 270 степени го намалува стресот поставен на HDMI конекторот; плетен 8 K HDMI кабелот има плетена кабелска јакна за заштита од заплеткување и кавга, а врвните метални конектори и позлатените контакти обезбедуваат неспоредлива издржливост. Со голема брзина hdmi видео резолуција поддршка ДО 8 K (7680x4320) вклучувајќи HDMI 2.0 кабел 4k Ултра HDR резолуции СО 8k HDMI до HDMI кабел; Слушнете извонредно аудио за опкружувачки звук 7.1 канали, вклучувајќи Dolby Atmos и DTS X со оваа функција исполнет HDMI монитор кабел. Gaming 8k HDMI кабелот е компатибилен со PS4 Pro, Xbox One И APPLE TV 4 K СО напредни функции; 8k HDMI кабелот Е компатибилен со Xbox Series X 8 K И Play Station 5 8 K; 8k gaming кабелот е компатибилен со Nvidia RTX 3090 и Nvidia RTX 3080 графички картички за крајното искуство СО игри 8 K. Поврзете се со доверба со овој HDMI кабел со целосна hdmi функција поддршка за најновите видео, аудио и игри функции на ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР или монитор; Уживајте во 4k стриминг видео со Овој Dolby Vision 4k HDMI кабел; HDMI 4 K 60 Hz кабел е наназад компатибилен со HDMI 2.0 кабел и поддржува 4 : 4 : 4 RGB HDR, 12-битна боја И Долби Визија; Целосно компатибилен Со HDMI hdmi arc (АУДИО ПОВРАТЕН КАНАЛ) карактеристики за ИЗВОНРЕДНО АУДИО дури и преку приемник a/v. ЗА ТЕЛЕВИЗОРИТЕ LG 8 K и 4 K@120hz, најновиот телевизиски фирмвер мора да биде инсталиран ЗА поддршка ОД 8 K и 4 K@120hz. За компјутери со Nvidia GPUs компатибилни СО 8k и 4 K@120hz, најновите двигатели на уредот мора да бидат инсталирани ЗА 4k@120hz и 8k поддршка. Конекторот од 270 степени овозможува кабелот да се вклопи во тесни простори без блокирање на блиските порти.

Производи во категоријата

Накит Со Картички За Пораки, Рачно Изработен Ѓердан-Персонализиран Крст За Подароци, Предлог За Кум За Ѓердан Дали Ново
Накит Со Картички За Пораки, Рачно Изработен Ѓердан-Персонализиран Крст За Подароци, Предлог За Кум За Ѓердан Дали

ЛЕСНО ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ КАРТИЧКА ЗА ПОРАКИ : само кликнете на копчето "Прилагоди" за да ја додадете вашат�

DEN 1.00
ТОПМИУМ Флексибилна алуминиумска Цевка од 4 инчи, Тешка Четирислојна Заштита, Долга 10 стапки, За Греење, Ново
ТОПМИУМ Флексибилна алуминиумска Цевка од 4 инчи, Тешка Четирислојна Заштита, Долга 10 стапки, За Греење,

Големина на цевката : 10,2 см должина : 300 см, вклучувајќи два нерѓосувачки челик 10 2 стеги за цевки...

DEN 159.84
Swpeet 35pcs Професионални За Гундам Модел Основни Алатки, Алатка Во Собата За Gundam Модел Алатки Комплет Совршен Ново
Swpeet 35pcs Професионални За Гундам Модел Основни Алатки, Алатка Во Собата За Gundam Модел Алатки Комплет Совршен

✂_ ОДЛИЧЕН КОМПЛЕТ за ПОЧЕТНИЦИ Овој комплет за алатки е одличен сеопфатен сет на алатки за оние ко

DEN 0.67
КОШНИЦИ ЗА Чување ПАМУЧНИ Јажиња Рачни Ткаени Корпи Кутија За Долна Облека Сарафани Играчки Складишта За Ново
КОШНИЦИ ЗА Чување ПАМУЧНИ Јажиња Рачни Ткаени Корпи Кутија За Долна Облека Сарафани Играчки Складишта За

Создадете топла и пријатна семејна атмосфера Мала и исклучителна, симпатична форма Силен здив на живот�

DEN 2.67
Мопс Оф Гроздобер Дизајн Коска Кина Декор Плоча Со Штанд Круг Декоративна Плоча Дома Нишање-Плоча Ново
Мопс Оф Гроздобер Дизајн Коска Кина Декор Плоча Со Штанд Круг Декоративна Плоча Дома Нишање-Плоча

Керамика Произведено во САД Или Увезено 🎅 Направени Од керамички материјал 🎅 Цврст и издржлив, по

DEN 2.00
Керен Копал Пинк Фаберже Јајце Со Кралски Коњ Рачно Изработена Кутија За Ситници Сваровски Кристали Ново
Керен Копал Пинк Фаберже Јајце Со Кралски Коњ Рачно Изработена Кутија За Ситници Сваровски Кристали

Направено рачно од талентирани и квалификувани занаетчии под надзор на уметникот Керен Копал Обложен С

DEN 2.33
Зекос Комплет од 3 Антички Златен Финиш Леано Железо Тропски Лист Декоративни Ѕидни Декор Куки Решетка За Ново
Зекос Комплет од 3 Антички Златен Финиш Леано Железо Тропски Лист Декоративни Ѕидни Декор Куки Решетка За

Вкупна ГолеминаСекоја Има Должина Од 4 Инчи, Широка 1,5 Инчи, Висока 6,25 Инчи Издржлив МатеријалИзработен �

DEN 1.00
3дроза Симпатична Ирска Лисица Во Зелена Горна Капа Што Седи На Илустрација На Виножито-Чинии Ново
3дроза Симпатична Ирска Лисица Во Зелена Горна Капа Што Седи На Илустрација На Виножито-Чинии

Дијаметар : 7 1 / 2 Изработени од порцелан Злато надвор и внатре бандажи Само декоративна употреба...

DEN 599.84
Гфхздмф Бејкер Подарок За Училиште Готвач Подарок Пица Партија Подарок За Девојки Пица Пита Тематските Ново
Гфхздмф Бејкер Подарок За Училиште Готвач Подарок Пица Партија Подарок За Девојки Пица Пита Тематските

Смешна Торба За Шминка За Храна : дали барате смешен подарок за ужина за неа? Оваа двострана Печатена тор

DEN 1.67
Кник Кнак Подароци со кого зборуваш? - 16оз Матирано Пиво Штајн, Матирано Ново
Кник Кнак Подароци со кого зборуваш? - 16оз Матирано Пиво Штајн, Матирано

ЦВРСТА и ИЗДРЖЛИВА Нашата шолја за кафе 10оз има издржлива конструкција, чист и префинет изглед, светло �

DEN 516.80
Втора Точка На Кожата/Граница Црна / За GALAXY S iii sc-03E / docomo DSCG3A-PCCL-201-Y148 Ново
Втора Точка На Кожата/Граница Црна / За GALAXY S iii sc-03E / docomo DSCG3A-PCCL-201-Y148

Производител Број На Модел : DSCG3 APCCL201Y148 Галаксијаск03Е / докомо случај комбинирање на точки и граници Мат�

DEN 604.96
WSICSE 4 парчиња Држач За Пенкало За Тетратка, Држач За Кожено Пенкало СО Прилагодлива Еластична Лента Ново
WSICSE 4 парчиња Држач За Пенкало За Тетратка, Држач За Кожено Пенкало СО Прилагодлива Еластична Лента

€®Прилагодлив Еластичен Ремен ● држачот За пенкало за тетратка Со еластични ленти, лесен за прилагоду�

DEN 111.84
Грејс Јонкс Отскокнување Дојдете Скокајте Наоколу и Прославете ја поканата За Роденден, 20 Покани и Пликови, Ново
Грејс Јонкс Отскокнување Дојдете Скокајте Наоколу и Прославете ја поканата За Роденден, 20 Покани и Пликови,

1Редовна големина : 4х6инчи Има многу простор за гостите да ги напишат своите одговори.Симпатичен и класи

DEN 191.84
ФАКДЕМ Спорт Силиконски Часовник Рачен ремен За Гармин Феникс 6Х 6 Про 5Х 5 плус 3 ЧАС Паметен Часовник Ново
ФАКДЕМ Спорт Силиконски Часовник Рачен ремен За Гармин Феникс 6Х 6 Про 5Х 5 плус 3 ЧАС Паметен Часовник

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

DEN 255.36
Kenwood eXcelon Референца DMX1057XR 10.1 Дигитални Мултимедијални Bluetooth Автомобил Стерео СО USB, Ново
Kenwood eXcelon Референца DMX1057XR 10.1 Дигитални Мултимедијални Bluetooth Автомобил Стерео СО USB,

HD дисплејот обезбедува живописни бои со висок контраст и острина Одликувајќи се со целосно нов електро�

DEN 127.68
Xiaomi Poco X4 GT 5G + 4G LTE 256gb 8gb Глобална Верзија Отклучена 6.6 1444Hz 64MP Тројна Камера ) Ново
Xiaomi Poco X4 GT 5G + 4G LTE 256gb 8gb Глобална Верзија Отклучена 6.6 1444Hz 64MP Тројна Камера )

НЕМА да работи На WERIZON AT&T / BOOST / CRICKET / METRO КОМПЈУТЕРИ или Било Кој CDMA Превозникот 5g + 4 G Vo LTE Во Светот Отклуч�

DEN 1.67
LASFIT 5202 5201 LED Светилки За Магла Двојна Боја Префрлување 6000k Бело/3000K Килибарно Жолто Ново
LASFIT 5202 5201 LED Светилки За Магла Двојна Боја Префрлување 6000k Бело/3000K Килибарно Жолто

`+Двојна Боја префрлување ● 6000 K белата светлина го зголемува видното поле и видливоста на растојанието

DEN 3.33
D&засилувач; D PowerDrive 154l050 Синхрони Тајмингот Појас, Гума, Ново
D&засилувач; D PowerDrive 154l050 Синхрони Тајмингот Појас, Гума,

Ремените ги надминуваат нивоата на објавени оценки на САД рма; тие се дизајнирани да настапат на иденти�

DEN 2.67
Nuxkst 150w AC/DC Адаптер за Razer Блејд 2013 2014 RZ09 RZ09-0116 RZ09-01161 RZ09-0117 RZ090117 RZ091171E12 RZ09-01171E12-R3U1 Ново
Nuxkst 150w AC/DC Адаптер за Razer Блејд 2013 2014 RZ09 RZ09-0116 RZ09-01161 RZ09-0117 RZ090117 RZ091171E12 RZ09-01171E12-R3U1

Напреден Дизајн, Висока Преносливост 100% Сосема Нов Генерички Компатибилен Производ!(НеОЕМ) Над Заштита

DEN 734.40
ЈУИЧ 57 инчен Автомобил Снег Четка Со Мраз Стругалка И Гумен За Автомобил Шофершајбната, Продолжување На Снег Стругалка Ново
ЈУИЧ 57 инчен Автомобил Снег Четка Со Мраз Стругалка И Гумен За Автомобил Шофершајбната, Продолжување На Снег Стругалка

Ново надградена четка за снег : главата на четката е мека и завиткана со лепак за ефикасно да спречи троп

DEN 367.84
Митас Стрелки Ние_софтбанк ЕРЛ-071-НБ-6017-А/Ние_софтбанк Случај, Тип На Тетратка, Шибата-Сан Куројанаги-Сан Ново
Митас Стрелки Ние_софтбанк ЕРЛ-071-НБ-6017-А/Ние_софтбанк Случај, Тип На Тетратка, Шибата-Сан Куројанаги-Сан

Компатибилни модели : Стрелки_софтбанк (зимски модел 2021) Материјали : стп кожа, поликарбонат...

DEN 3.00
Пијалок Подлоги Во собата на 6, Диносаурусите Рози Печатени Тркалезна Форма Кожа Подлоги Совршен За Масичка Ново
Пијалок Подлоги Во собата на 6, Диносаурусите Рози Печатени Тркалезна Форма Кожа Подлоги Совршен За Масичка

Премиум Материјал : Диносауруси Рози Печатени Кружни Облици Се Направени Од Кожен Материјал, Еколошки, �

DEN 219.20
D&засилувач; D PowerDrive 75-S4, 5M-198 Тајмингот Појас, S4, 5M, 198 Ml Должина, Гума Ново
D&засилувач; D PowerDrive 75-S4, 5M-198 Тајмингот Појас, S4, 5M, 198 Ml Должина, Гума

Тајмингот Појас С4, 5М 75 х 198 мм ПЛ Т44 Тип на производремени Произведено во кина Тежина на пакетот : 0,02 фунт

DEN 40.32
WCGXKO Келнерка Инспириран Подарок Музички Театар Подарок Таа Е Неуредна Но Таа Е Вид Патент Торбичка Шминка Торба Ново
WCGXKO Келнерка Инспириран Подарок Музички Театар Подарок Таа Е Неуредна Но Таа Е Вид Патент Торбичка Шминка Торба

●МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА КОЗМЕТИЧКА КЕСА● : Овие кеси за шминка не само што можат да ја складираат вашата ко�

DEN 238.24
Њибв Женски Цветен Фустан Летен Тркалезен Врат Без Ракави Живописен Цветен Печатен Џебен Фустан Ново
Њибв Женски Цветен Фустан Летен Тркалезен Врат Без Ракави Живописен Цветен Печатен Џебен Фустан

И Миењето Раце и Машинското Перење е ВО РЕД Должина : редовно ❥Костум за Забава,одмор, Одмор, Патување, У�

DEN 1.67
НУОБЕСТИ Ананас Саќе Централни Парчиња Ткивна Хартија Ананас 8 Инчи 12 Инчи Партија Материјали Маса Виси Ново
НУОБЕСТИ Ананас Саќе Централни Парчиња Ткивна Хартија Ананас 8 Инчи 12 Инчи Партија Материјали Маса Виси

Овие хартиени саќе топчиња се дизајнирани во форма на ананас, што е симпатично и популарно кај децата Жи

DEN 0.33
Ac-Dc Адаптер за 7 CNM Android Таблет Компјутер CandM C N M Кабел За Напојување Ѕид Домашен Полнач PSU Ново
Ac-Dc Адаптер за 7 CNM Android Таблет Компјутер CandM C N M Кабел За Напојување Ѕид Домашен Полнач PSU

②Спецификации за напојување : Полнач За Лаптоп / Адаптер / Кабел ширум светот опсег на влезен напон : 100

DEN 1129.60
Виолина Музика Забелешка Клучни Шарени Ленти Печатење Палто Решетката Ѕид Монтирање, Влезот Палто Решетката Ново
Виолина Музика Забелешка Клучни Шарени Ленти Печатење Палто Решетката Ѕид Монтирање, Влезот Палто Решетката

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо Апликација :

DEN 1.33
Беиз Роуз Злато Биро Организатор И Додатоци За Складирање со 6 Прегради + 1 Фиока, Држач За Пенкало Ново
Беиз Роуз Злато Биро Организатор И Додатоци За Складирање со 6 Прегради + 1 Фиока, Држач За Пенкало

Елегантен Дизајн И Привлечен Организатор На Биро За Розово Злато : со организаторот на канцеларијата за

DEN 2.33
Марамчиња За Чистење ролетни За прозорци - Отстранувач За Чистење Домаќинство Без Ленти За Нечистотија, Прашина Ново
Марамчиња За Чистење ролетни За прозорци - Отстранувач За Чистење Домаќинство Без Ленти За Нечистотија, Прашина

ИНСТАНТ ПРОЗОРЕЦ СЛЕПИ МАРАМЧИЊА ПОЧИСТА : Уморни од користење на прашина, или влажна крпа за вашиот про

DEN 191.84