Ацер АЗС600-У308 23-Инчен Десктоп

Ацер АЗС600-У308 23-Инчен Десктоп

DEN 2.33

Ново

Залиха

Интел Јадро i3 - 3220 Процесор (33 GHz, 3mb Вкупно Кеш). 1000 МК 5400 Вртежи Во минута Хард Диск. 23-Инчен Екран На Допир, Интел HD Графика. Интел Јадро i3 - 3220 Процесор (3.3 GHz, 3mb Вкупно Кеш). 1000 МК 5400 Вртежи Во минута Хард Диск. 23-Инчен Екран На Допир, Интел HD Графика. Опис на производот Acer Aspire AZS600-UR308 Десктоп Компјутер Со Еден Допир доаѓа со овие спецификации : 3-Та Генерација Itel Core i3-3220 Процесор, Windows 8, Intel H61 Express chipset, 23-инчен Целосен HD Широк Екран EDGE-До-Раб LED Задно осветлен Екран На Допир (10-точка мулти-допир), 4096mb DDR3 Меморија, Intel HD Графика, 1ТБ 5400 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА САТА ХАРД ДИСК , 8Х Двд-супермулти ДВОСЛОЕН ДИСК, Читач на дигитални медиумски картички мулти-во-1, Вградена веб Камера и Микрофон од 2,0 мп, 10/100/1000 Гигабитен Етернет, 802,11 а/б/Г/Н Безжичен, bluetooth 4,0+hs, ДВА ВГРАДЕНИ 2,5 W ПО КАНАЛЕН СТЕРЕО СИСТЕМ За Звучници, Оптимизирано Домашно КИНО Долби V4 АУДИО ПОДОБРУВАЊЕ, 2-usb 3.0 Порти, 4-usb 2.0 порти, hdmi-Во порта, hdmi-Out Порта, Безжична Тастатура и Глушец, 15. 7,17 кг (само системска единица), 1 Година Делови И Работна Ограничена Гаранција со Бесплатна Технолошка Поддршка, Регистрација/ Ограничена Гарантна Картичка, Пакет За Безбедност На Интернет Мекафи (60-дневен пробен период).

Производи во категоријата

Супер тешка kevlar aramid Сите намени V-појас одговара на портите 6961 Ново
Супер тешка kevlar aramid Сите намени V-појас одговара на портите 6961

Ова е сосема нова дополнителна сила на тешка сила Kevlar Aramid V ремен Дел за замена на највисок квалитет Арам

DEN 2.67
Зигоно модерна светлина на таванот со далечински управувач и апликација, 40-80W 24,4 ”затемнет LED Ново
Зигоно модерна светлина на таванот со далечински управувач и апликација, 40-80W 24,4 ”затемнет LED

Детални податоци за светло на таванот : Големина : 244*3,2 инчи, тежина : околу 5 килограми, моќност : 40 W, напон

DEN 2.67
Забрзување на седиштето Chevy Trax ги покрива 2015-2022 со кожна кожа Ново
Забрзување на седиштето Chevy Trax ги покрива 2015-2022 со кожна кожа

Овие капаци на седиштата се целосно поставени, Custom Fit 20152022 Chevy Trax Задните капаци на задниот дел се на само

DEN 2.33
Симпатична Диносаурус Т РЕКС Среќен Роденден Печатење Палто Решетката Ѕид Монтирање, Влезот Палто Решетката со Ново
Симпатична Диносаурус Т РЕКС Среќен Роденден Печатење Палто Решетката Ѕид Монтирање, Влезот Палто Решетката со

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо Апликација :

DEN 0.33
Кабилок Затворен Стигнале Алишта 2 парчиња Кампување Јаже Отворено Кампување Виси Јаже Кампување Ремен Ново
Кабилок Затворен Стигнале Алишта 2 парчиња Кампување Јаже Отворено Кампување Виси Јаже Кампување Ремен

Може да се користи за закачување облека, крпи, јоргани, теписи итн Вклучува вкупно 2 парчиња, лесни за упо

DEN 224.00
Налепници за приземје од 50 парчиња Дормаус, слатки цртани филмови смешни миленичиња за домашни кучиња за деца Ново
Налепници за приземје од 50 парчиња Дормаус, слатки цртани филмови смешни миленичиња за домашни кучиња за деца

Налепници на Cutedormouse Groundhog : Пакетот вклучува 50 парчиња различни стилови на налепници, без дупликати, не с

DEN 3.33
Кошули со фланел за жени 2022 година Трендовски долги ракави џебни врвови на копчињата до лапел женски фланел карирана Ново
Кошули со фланел за жени 2022 година Трендовски долги ракави џебни врвови на копчињата до лапел женски фланел карирана

100% полиестер Големина : Големината работи мала, препорачајте 12 големина нагоре За жени 2022 црна џемпер ка

DEN 1.67
V џемпер на вратот за жени, женска цврста боја на вратот, шутирајќи го рекреативниот тенок пуловер со долг ракав џемпер Ново
V џемпер на вратот за жени, женска цврста боја на вратот, шутирајќи го рекреативниот тенок пуловер со долг ракав џемпер

Заштедете 35% на 1 од секои 2 квалификациски артикли што ги купувате понудени од Lucktop врвови под 10 за жени...

DEN 159.36
Саргент 28-7G37-ll-26d одделение 2 училница, US26D Satin Chrome, 2-3/4 Забелешка Ново Попусти
Саргент 28-7G37-ll-26d одделение 2 училница, US26D Satin Chrome, 2-3/4 Забелешка

Клучни различни копчиња La Keyway x 2 Вклучува штрајк ANSI 11 / 4 "x 47 / 8" Забелешка 23 / 4 инчи Вклучување по или рачка

DEN 3751.36
Тенка сина линија за кучиња - маица за кучиња од полиција - облека за кучиња со знаме на САД Ново
Тенка сина линија за кучиња - маица за кучиња од полиција - облека за кучиња со знаме на САД

Материјал : полиестер Тенка кошула со кучиња со сина линија е достапна во 3 големини Изберете соодветна �

DEN 3.33
Сребрена 30,5 x 20,5 x 6cm Козметички послужавник чисто огледало за накит за приказ Ново
Сребрена 30,5 x 20,5 x 6cm Козметички послужавник чисто огледало за накит за приказ

Погодно е за подароци, украсување маси за облекување, приказ накит, банкети, свадби, итн Комбинацијата н�

DEN 944.00
Uxcell HSS дополнителни битови за вежбање со долг пресврт, дијаметар од 2мм вежба со должина од 200мм 6 парчиња Ново
Uxcell HSS дополнителни битови за вежбање со долг пресврт, дијаметар од 2мм вежба со должина од 200мм 6 парчиња

[Спецификации] Дијаметар на битчиња за вежбање : 2мм / 0,08инчи; Должина на бит за вежба : 150мм / 5,91инчи; Диј�

DEN 1.33
Логика на лента со авидити 1 инч x 60 јарди, лента за маскирање во боја на општа намена, црна - одлична за дома, Ново Попусти
Логика на лента со авидити 1 инч x 60 јарди, лента за маскирање во боја на општа намена, црна - одлична за дома,

Погодно 3 "Основни ленти за ленти ги одржуваат рацете без единечни или повеќекратни ролни ленти на истио

DEN 1783.52
Сендвич Послужавник со Ботаничка Градина портмеирион | Послужавник За Сервирање Од 14,75 Инчи Со Дизајн Ново
Сендвич Послужавник со Ботаничка Градина портмеирион | Послужавник За Сервирање Од 14,75 Инчи Со Дизајн

ПОСЛУЖЕТЕ СО СТИЛ : оваа ботаничка послужавник за сендвичи со Градина Од Портмеирион е достапна во прил�

DEN 1.33
3 пакувања, неверојатна обвивка што не е лепила винилна лента, самостојно припивање мулти -намена лента Ново
3 пакувања, неверојатна обвивка што не е лепила винилна лента, самостојно припивање мулти -намена лента

✅ Грига за итни случаи, на отворено, риболов, кампување, работилница, занаети, табла, протекување на цевк

DEN 255.84
2022 P BU KENENDY HALE DOLAR CHOPECT нециркулирано нане во САД Ново
2022 P BU KENENDY HALE DOLAR CHOPECT нециркулирано нане во САД

2022 P BU KENNEDY HALEN DOLAR Брилијантно нециркулирано во состојба на нане Спакувано во 2 на 2 архивски безбеден фли�

DEN 127.20
Старт 830e Мал мерач на дупки, 0,400 - 0,500 опсег, 2 должина Ново
Старт 830e Мал мерач на дупки, 0,400 - 0,500 опсег, 2 должина

Опредената топка за мерење на топката со контакт со два точки, што ги прави погодни за употреба во блиск�

DEN 3.00
Scuttle кригла со бричење на савана - порцеланска кригла за бричење на порцелани, чинија за бричење Ново
Scuttle кригла со бричење на савана - порцеланска кригла за бричење на порцелани, чинија за бричење

? Hotешка бричење со тост латер секој ден овој тешки порцелански бричење на бричење ја задржува температ�

DEN 3.33
Омонс метал чадор стојат држач за одење стапче за креативни чадор држач за решетки, сад за капење, за ресторан Ново
Омонс метал чадор стојат држач за одење стапче за креативни чадор држач за решетки, сад за капење, за ресторан

Елегантен и модерен : Минималистичката естетика го одржува влегувањето на воздушно и лесен Со својата е

DEN 1.00
SmartSign-T1-1090-EG_24x24 Не Внесувајте Знак | 24 x 24 3M Инженер Одделение Рефлектирачки Алуминиум Црвено Ново
SmartSign-T1-1090-EG_24x24 Не Внесувајте Знак | 24 x 24 3M Инженер Одделение Рефлектирачки Алуминиум Црвено

3М ОВЛАСТЕН Знаците користат 3м рефлектирачки инженерски филм монтиран на алуминиум со дебелина од 80 ми�

DEN 0.33
Реле за замена за замена на HN62KU001 -Carrier Ново
Реле за замена за замена на HN62KU001 -Carrier

Ова е сосема ново реле за замена на задниот дел Врвен дел за замена на акциите за акции! Ова е сосема ново

DEN 319.84
Викторинокс Турненг 2.0 Градски ранец од 15-инчен лаптоп во светло сиво Ново
Викторинокс Турненг 2.0 Градски ранец од 15-инчен лаптоп во светло сиво

Безбедност : Патување со доверба знаејќи дека вашиот ранец е опремен за ништо Заштита на лаптоп и таблет

DEN 1.33
VXB Бренд Јапонија MJC-65CS-BL 7/8 инчи до 1 1/4 Инчен Вилица-Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Ново
VXB Бренд Јапонија MJC-65CS-BL 7/8 инчи до 1 1/4 Инчен Вилица-Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 7 / 8 инчи Спојување Создаден 2 Дијаметар : 1 1 / 4 инчи Должина На Спојување : 90...

DEN 8504.32
Часовник Кутија За Мажи, Голем Часовник Дисплеј Случај Организаторот Послужавник Накит Дисплеј Чување Стакло Врвот, Ново
Часовник Кутија За Мажи, Голем Часовник Дисплеј Случај Организаторот Послужавник Накит Дисплеј Чување Стакло Врвот,

Изработени од супериорна СТП кожа со удобно Чувство на Печатот Конструкција од цврсто дрво, 12 Машки Час�

DEN 576.00
Ecyc Ltd Керамичка цврста боја плоча Phnom penh чинија за вечера дома кујна прибор за садови плоча закуска торта сад сад Ново
Ecyc Ltd Керамичка цврста боја плоча Phnom penh чинија за вечера дома кујна прибор за садови плоча закуска торта сад сад

Плочата за вечера е изработена од висококвалитетна керамика, која е пријателска за човечкото тело и око

DEN 143.84
Елитаизберете Дијабетични Чевли За Жени, Женски Постари Чевли Со Широка Ширина, Прилагодливо Затворање Ново
Елитаизберете Дијабетични Чевли За Жени, Женски Постари Чевли Со Широка Ширина, Прилагодливо Затворање

Увезени ●ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ●овие женски широки чевли го прифаќаат мекиот, лесен и растеглив �

DEN 1.67
Случајниот случај на LG Revere Ново
Случајниот случај на LG Revere

Клип ВЕРИЗОН вграден случај со клип за ремен за LG Reverer (црна) Чувајте го вашиот LG Revere Telege заштитен од праш�

DEN 239.84
Сет на абразивно тркало на Rocaris 10 пакувања, 3,2 x 1 x1/4 Шанк алуминиум оксид за пескање со пескарење Ново
Сет на абразивно тркало на Rocaris 10 пакувања, 3,2 x 1 x1/4 Шанк алуминиум оксид за пескање со пескарење

Најчеста големина на тресење : 1 / 4 тешката ги прави овие абразивни тркала погодни за да се користат како

DEN 1.33
Менс боксери удобни тенок тенок патент боксер кратки гаќички цврсти бои боксер со меки мажи памук памук Ново
Менс боксери удобни тенок тенок патент боксер кратки гаќички цврсти бои боксер со меки мажи памук памук

Поставени шорцеви за мажи за пливање шорцеви со лагер за компресија мажи пливаат компресивни шорцеви м�

DEN 777.60
Лепило Нерѓосувачки Челик Куки Пешкир Палто Ѕид Куки Заглавени Во Бања Или Кујна Ботаничка Илустрација Со Ново
Лепило Нерѓосувачки Челик Куки Пешкир Палто Ѕид Куки Заглавени Во Бања Или Кујна Ботаничка Илустрација Со

●Држете до 4,4 килограми ● вклучувајќи 4 мали куки, задоволете ги вашите потреби за складирање на мали п�

DEN 3.33
VBFOFBV Ранец За Жени Дневен Ранец Лаптоп Ранец Патување Повик Торба, Јапонски Златен Лотос Езерцето Кои Ново
VBFOFBV Ранец За Жени Дневен Ранец Лаптоп Ранец Патување Повик Торба, Јапонски Златен Лотос Езерцето Кои

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

DEN 447.84
Нбк Јапонија МЈЦ-80-СХ 15/16 инчи до 38мм Флексибилна Спојка Од Типот На Вилицата Ново
Нбк Јапонија МЈЦ-80-СХ 15/16 инчи до 38мм Флексибилна Спојка Од Типот На Вилицата

Nbk Јапонија MJC80WH 15 / 16 инчи до 38mm Jawтип Флексибилна Спојка Nbk Јапонија MJC80WH 15 / 16 инчи до 38mm флексибилна Спој�

DEN 3.00
Божиќни женски рибини чорапи со приложени височини на бутовите на ременот, плус големината на рибарите Ново
Божиќни женски рибини чорапи со приложени височини на бутовите на ременот, плус големината на рибарите

Датумот на делење е 710 работни дена Bodyените долна облека за долна облека, долна облека за жени, каросериј

DEN 3.33
Air Pod 1/2 кутија, симпатична покривка 3D смешно ладно замрзнати tpu kawaii заштитни случаи 2019 Air Ново
Air Pod 1/2 кутија, симпатична покривка 3D смешно ладно замрзнати tpu kawaii заштитни случаи 2019 Air

[Компатибилен] Флексибилниот замрзнат заштитен случај е компатибилен со Air POD 1 / 2 и е совршен подарок за �

DEN 204.32
Филамент за печатач за производител PLA - Sky Blue Ново
Филамент за печатач за производител PLA - Sky Blue

* Висококвалитетно 3Д филамент за печатач Тестирани термопластични смоли, обезбедуваат филамент без за

DEN 255.84
Четири БРОС ОСВЕТЛУВАЊЕ LED Продавница Светлина, 2 Светилка, 4 Нога, 4700 Лумен, 36W, 5000K Дневна Светлина Бела, Ново
Четири БРОС ОСВЕТЛУВАЊЕ LED Продавница Светлина, 2 Светилка, 4 Нога, 4700 Лумен, 36W, 5000K Дневна Светлина Бела,

#1 НОМИНАЛНА LED Продавница Светлина со Заменливи Цевки € НАДГРАДБА : Префрлете ја старата флуоресцентна

DEN 479.84
Кинески змеј персонализиран магичен кригла Боја Промена на топлина Променлива чаша Чаша, чувствителна за кафе, прилагодено Ново
Енеско Jimим Шор Д -р Сеус Гринч со долга фигура на шал, 9 инчи, разнобојно Ново Попусти
Енеско Jimим Шор Д -р Сеус Гринч со долга фигура на шал, 9 инчи, разнобојно

Фигура на Енеско : Од колекцијата на Jimим Шор д р Сеус Гринч Дизајн : Комбинира непогрешлив стил на традиц

DEN 559.84
Interdesign Pebblz Triple Hook, бронза/крем Ново
Interdesign Pebblz Triple Hook, бронза/крем

Издржлива метална конструкција Природни камења за уникатен изглед Се вклопува над стандардната врата �

DEN 152.16