Нерѓосувачки Челик Кожа Вакуум Изолирани Кригла Карирани Термос Вода Шише За Топла И Ладна Пијалаци Деца Возрасни 16 Мл

Нерѓосувачки Челик Кожа Вакуум Изолирани Кригла Карирани Термос Вода Шише За Топла И Ладна Пијалаци Деца Возрасни

DEN 1.33

Ново

Залиха

[Одржување На Температурата] : Оваа Вакуумска Изолирана Кригла Од Нерѓосувачки Челик може да ја задржи температурата на водата во вашата чаша неколку часа и има добар ефект на задржување на топлина и задржување на мразот Оваа чаша можете добро да ја искористите во зима и лето. ●[Висококвалитетни Материјали] : телото на тенџерето е изработено од НЕРЃОСУВАЧКИ челик, а додатоците се изработени од пп материјали за храна. Внатрешниот сад е изработен од двослојна конструкција од нерѓосувачки челик. Усвоена е високата технологија за вакуумско лемење. ● [Совршено Печатење] : надворешниот слој на чашата е покриен со двослојна крава, што дополнително ги зголемува перформансите на изолацијата на чашата. Технологијата за нано печатење се користи за да се направи целата чаша поеколошка и поубава, а различните модели на стилови ја прават вашата термос чаша поистакната. [Мултифункционален Капак] : како горниот капак на чашата, може да осигури дека прекинувачот внатре нема да се судри, со што ефикасно ќе спречи истурање на течноста. Може да се користи и како чаша од нерѓосувачки челик за вода за пиење. ● [Солиден и Издржлив] : Ова шише за топлинска изолација користи конструкција од нерѓосувачки челик отпорна на ' рѓа, што значи дека може да работи напорно како и вие без да влијае на неговите перформанси. Ова е идеален термос за ставање во автомобил, работна торба, училишна торба или патување со вас. ●ГОЛЕМИНА} големината е 26*6,7 см. Тежината е 335гр, може да складира 500мл вода, околу 17 МЛ. ●ЕФЕКТ на ЗАЧУВУВАЊЕ НА ТОПЛИНА ● зачувувањето На Топлината трае неколку часа (забелешка : времето на зачувување на топлината може да биде различно на секое место, студениот воздух може да го намали неговиот ефект на зачувување на топлина,но не грижете се, ова е само мал ефект). Кога вашето дете има училишна забава, треба да пиете вода, но тешко ви е да ја најдете сопствената чаша за вода меѓу купиштата чаши за вода. Тогаш ви треба нашата чаша за вода. Висококвалитетните и извонредни обрасци се испечатени на телото на вашата чаша. Тој се издвојува во група обични чаши.

Производи во категоријата

Пристаниште &засилувач; Компанија Багаж-и-торби Цинч Пакет Ново
Пристаниште &засилувач; Компанија Багаж-и-торби Цинч Пакет

210 негира оксфорд најлон Најлон поставата Затворање на врвка Бг85 210 негирач оксфорд најлон Затворачи за

DEN 3.00
Метал Тензија Пролет Замена Јамка Кука Тензија Пролет Серпентина Продолжување Пролет Враќање Пролет Повлекување Пролет Ново
Метал Тензија Пролет Замена Јамка Кука Тензија Пролет Серпентина Продолжување Пролет Враќање Пролет Повлекување Пролет

Издржлив и долг работен век Мал и лесен, лесен за чување и носење Големина : дијаметар на жица (0,7 мм), надв

DEN 859.20
SLNFXC NAIL ART LINER сликарство цвет DIY дизајн за цртање детали за четки за пенкало Поставете маникир ленти Ново
SLNFXC NAIL ART LINER сликарство цвет DIY дизајн за цртање детали за четки за пенкало Поставете маникир ленти

Идеално за УВ гел Лесен за ракување и ракување Се користи за сликарство со детали за уметност за нокти...

DEN 2.00
Чисти билки Мотија Фасли Аттар ослободена од алкохол за унисекс и дневна употреба 10мл Ново
Чисти билки Мотија Фасли Аттар ослободена од алкохол за унисекс и дневна употреба 10мл

Врвен реномирана марка „Атар“ се природни и чисти 100% набавка без ризик Ататар со големина од 10 мл се до

DEN 0.67
Аквариум богатство кутија богатство украс на градите смола за скриен смола за украс риба риба резервоар пејзаж Ново
Аквариум богатство кутија богатство украс на градите смола за скриен смола за украс риба риба резервоар пејзаж

Сепак и природно, додавајќи уникатен пејзаж за вашиот празен и мачен резервоар за риби Мал и лесен, лесе�

DEN 351.84
ОСД 100в Стерео Засилувач, Двоен Извор Влез, бас &засилувач; Високи Тонови Контрола, Авто-На, Класа Д XMP100 Ново
ОСД 100в Стерео Засилувач, Двоен Извор Влез, бас &засилувач; Високи Тонови Контрола, Авто-На, Класа Д XMP100

МОЌНОСТ : XMP100 има 75 вати RMS по канал и мостови излези за 160 ВАТИ RMS Овој засилувач може да ги напојува Систе

DEN 2399.84
Хуск Премиум Сноп За Ножеви За Сечење Со Нож За Готвење На Отворено За Риболов На Скара Во Кујна Ново
Хуск Премиум Сноп За Ножеви За Сечење Со Нож За Готвење На Отворено За Риболов На Скара Во Кујна

Невидени Предности како продолжување на раката Нашиот мал кујнски нож huusk е лесен и брзо се гради зафат

DEN 1119.04
X-Dree 17mm PVC електрична жица спојување изолациони ленти ролни сини (73 х 17мм лепило électrique Ruban Adhésif Ново
X-Dree 17mm PVC електрична жица спојување изолациони ленти ролни сини (73 х 17мм лепило électrique Ruban Adhésif

Име на производот : лента за изолација; Ширина на лента : 17мм / 0,67 '' Лента целокупна дебелина : 12мм / 0,47 ''; До

DEN 0.33
Нерѓосувачки Челик Колба Инка: - У-93950-З02 Ново
Нерѓосувачки Челик Колба Инка: - У-93950-З02

Тежи Само Само 2" Долго Со Тесен 1 / 4 " Отворање Префрлете Го Последниот Шампон, Масло, Кечап, Итн...

DEN 136.80
Суперфет Бакар - Амортизирање Меморија Пена Лак Поддршка Влошка-9.5 - 11 Мажи / 10.5-12 Жени Ново
Суперфет Бакар - Амортизирање Меморија Пена Лак Поддршка Влошка-9.5 - 11 Мажи / 10.5-12 Жени

100% полиестер Сместување Чаша За Пета : овие влошки од мемориска пена лулка пета за да обезбедат перница �

DEN 3.33
Решетка За Складирање Во кујна Тешка Преклоплива Количка За Метални Тркалачки Решетки, Полици За Организатори Ново
Решетка За Складирање Во кујна Тешка Преклоплива Количка За Метални Тркалачки Решетки, Полици За Организатори

Алатки, кутија, книги, облека, торба,мали апарати, кујнски материјали или што било што сакате да бидете о�

DEN 1241.60
Висока Брзина Челик Директно Стебло, Mtsooning 10PCS 1.8 mm Обложени Метрички Спирала Пресврт Вежба Малку Ротациона Ново
Висока Брзина Челик Директно Стебло, Mtsooning 10PCS 1.8 mm Обложени Метрички Спирала Пресврт Вежба Малку Ротациона

Пакетот Вклучува : пакетот содржи 10 парчиња со дијаметар од 1,8 мм дупчалки за директно стебло, доволна ко

DEN 95.84
Кабилок Свадба Декор Врежана Стакло Бонбони Сад Со Капаци Гроздобер Покриени Бонбони Јадење Колаче Вклучена Ново
Кабилок Свадба Декор Врежана Стакло Бонбони Сад Со Капаци Гроздобер Покриени Бонбони Јадење Колаче Вклучена

Капакот На Стаклената Тегла Со Бонбони може да ја одржува храната во неа чиста и безбедна, употреба на з�

DEN 0.33
BESPORTBLE 12 парчиња Запечатена Тегла Тркалезен Контејнер Со Капак Конзервирана Туна Контејнери За Бонбони Ново
BESPORTBLE 12 парчиња Запечатена Тегла Тркалезен Контејнер Со Капак Конзервирана Туна Контејнери За Бонбони

тинплејт Чување Калапи за торта : оваа кутија за бонбони е многу погодна за да инсталирате многу мали бо�

DEN 271.84
Кокочен тестирај ме, Господи, и пробај ме Псалми 26: 2 потпишување дрво врамена, велејќи дрвена плакета со Ново
Кокочен тестирај ме, Господи, и пробај ме Псалми 26: 2 потпишување дрво врамена, велејќи дрвена плакета со

Димензија : Знакот е во димензија 16 "x 20" инчи Висок квалитет : знакот што виси е изработен од природно дрв�

DEN 1.67
Qifen жени широки нозе Спортски шорцеви со џебови од патенти, дами еластични високи wiast лабава фитла за теретани Ново
Qifen жени широки нозе Спортски шорцеви со џебови од патенти, дами еластични високи wiast лабава фитла за теретани

100% полиестер Затворање на влечење Чувствувајте се добро да носите за деннаноќ Продолжете да се ладите и

DEN 207.84
Голема Силуета На Скорпија Дрвена Книга Завршува 2 ПАРЧИЊА Нелизгачки Дрвени Книги За Декор За Домашна Канцеларија Ново
Голема Силуета На Скорпија Дрвена Книга Завршува 2 ПАРЧИЊА Нелизгачки Дрвени Книги За Декор За Домашна Канцеларија

Главниот материјал на производот е изработен од висококвалитетно буково дрво, со цврста метална основа

DEN 288.00
Декорации за фигурински за зајаци за зајаци за зајаци - Гроздобер земја пролет Велигденски зајак со декор на јајца Ново Попусти
Декорации за фигурински за зајаци за зајаци за зајаци - Гроздобер земја пролет Велигденски зајак со декор на јајца

Материјал со повеќе бомки со рачно насликан со уникатен и шармантен изглед ? Совршена големина : 4,05 "Виси

DEN 191.84
12 комплети топки за украси на Божиќни сијалици чисти пластични стаклени топка занаетчиски комплет за занаетчиски Ново
12 комплети топки за украси на Божиќни сијалици чисти пластични стаклени топка занаетчиски комплет за занаетчиски

Топки за украси за божиќни сијалички, чиста пластична стаклена топка занаетчиски комплет вклучува 12 ко�

DEN 0.33
Возачи Република Година 1 Лозинка-Xbox Серија X|S, Xbox One [Дигитален Код] Ново
Возачи Република Година 1 Лозинка-Xbox Серија X|S, Xbox One [Дигитален Код]

Годината 1 Помине, исто така, вклучува бмх спорт додаток, кои доаѓаат Во Возачи Република по лансирањето

DEN 2.33
Карелиско наследство не-полиран правоаголен телефонски плоча 15x30 mm | Плоча за заштита на кристали Shungite за таблети Ново
Карелиско наследство не-полиран правоаголен телефонски плоча 15x30 mm | Плоча за заштита на кристали Shungite за таблети

Автентични : Нашите налепници на Шунгит се изработени од вистински камен извлечен од депозитот Зажгинс�

DEN 159.84
Кик За Нов Ipad 10.9 Случај Од 10-Та Генерација За Деца, Тешка Цврста Заштита Симпатична Рачка Погодна За Ново
Кик За Нов Ipad 10.9 Случај Од 10-Та Генерација За Деца, Тешка Цврста Заштита Симпатична Рачка Погодна За

Совршен Ipad 109 Случај од 10Та ГенерацијаПомага Да Се Заштити Уредот За Таблети На Вашето Дете од Тврди Гре�

DEN 623.84
ROMGame Rambo Iii 16 Битна Сега Мд Игра Картичка Со Мало Кутија За Сега Мега Диск За Битие САД Школка Ново
ROMGame Rambo Iii 16 Битна Сега Мд Игра Картичка Со Мало Кутија За Сега Мега Диск За Битие САД Школка

1 Висококвалитетен материјал, безбеден и издржлив Сите предмети се тестирани Игра касети само како што �

DEN 491.20
Нова3Д 3Д смола за печатач 405NM ЛЦД Стандардна смола Стандардна фотополимерна смола за ЛЦД 3Д печатење Ново
Нова3Д 3Д смола за печатач 405NM ЛЦД Стандардна смола Стандардна фотополимерна смола за ЛЦД 3Д печатење

✅ 【помал мирис】 nova3d фотополимер 3Д смола специјално формирана за да се намали мирисот Минимално капењ�

DEN 319.84
Комплет 2 Контрола На Допир 3-Насочна Затемнета Столна Ламба Модерна Ноќна Ламба Со 2 USB Порта Ноќна Ламба Ново
Комплет 2 Контрола На Допир 3-Насочна Затемнета Столна Ламба Модерна Ноќна Ламба Со 2 USB Порта Ноќна Ламба

3насочна Контрола На Допир Затемнета Q овие столни ламби нудат осветленост од 3 нивоа(нискосредновисоко

DEN 1279.84
Мода Гроздобер Црна Мачка Фото Шарм Нараквица Приврзок Патент Повлечете Шарм со Јастог Затворач Патент Повлечете Ново
Мода Гроздобер Црна Мачка Фото Шарм Нараквица Приврзок Патент Повлечете Шарм со Јастог Затворач Патент Повлечете

Мода Гроздобер Црна Мачка Фото Шарм Нараквица Приврзок Патент Повлече Шарм со Јастог Затворач Патент П�

DEN 2.67
20 гал не'рѓосувачки челик чекор на кујната за отпадоци од кујната Ново
20 гал не'рѓосувачки челик чекор на кујната за отпадоци од кујната

Опакот со мек близок се затвора тивко без да тресна Отпечаток од отпечаток, комерцијалниот не'рѓосувачк

DEN 1299.20
Seeka Animals of Noah's Ark Mezuzah - M0806 Ново
Seeka Animals of Noah's Ark Mezuzah - M0806

Разиграна и зачудувачка, оваа уникатна мезуза ќе ја осветли секоја врата и ќе направи одличен подарок, о

DEN 1.67