DIY МАЛИ ЕЛЕКТРИЧНИ МОТОРИ Паметна Електроника 28BYJ-48 12V 4 Фаза Еднонасочна Струја Степер Мотор + ULN2003 Возач Одбор ЗА DIY Комплет

DIY МАЛИ ЕЛЕКТРИЧНИ МОТОРИ Паметна Електроника 28BYJ-48 12V 4 Фаза Еднонасочна Струја Степер Мотор + ULN2003

DEN 3.33

Ново

Залиха

Отпорност на висока температура, висока отпорност на абење, силна носивост, цврстина и издржливост, ефикасно заштитувајќи го телото на моторот на менувачот 5 Линија 4 фаза може да биде управувано од страна на обичните улн2003 чип, исто така, може да биде поврзан во фаза 2 развој одбор се користи за. поддршка на употребата на директен приклучок и лесен за употреба степер мотор што се користи во развојната табла. Димензии На Таблата : 31мм € 35мм. степер мотор возач одбор СО ULN2003. Отпорност на висока температура, висока отпорност на абење, силна носивост, цврстина и издржливост, ефикасно заштитувајќи го телото на моторот на менувачот. 5 Линија 4 фаза може да биде управувано од страна на обичните улн2003 чип, исто така, може да биде поврзан во фаза 2 развој одбор се користи за. поддршка на употребата на директен приклучок и лесен за употреба степер мотор што се користи во развојната табла. Димензии На Таблата : 31мм € 35мм. степер мотор возач одбор СО ULN2003. Добрата цврстина, отпорноста на удар, квалитетот на лежиштето и работниот век на моторите на менувачот се подобрени и исклучително издржливи.28 BYJ-48 12 VVoltage : 12v. Дијаметар : 28mm.Сооднос на намалување : 1 / 64.5 Линијата 4 фаза може да биде управувана од обичен чип улн2003, исто така, може да се поврзе во развојната табла фаза 2 што се користи за.поддршка на употребата на директен приклучок и лесен за употреба степер мотор што се користи во развојната табла.Димензии На Таблата : 31мм € 35мм.степер мотор возач одбор СО ULN2003.А, Б, Ц, Д четирифазна ЛЕР укажува на статусот на работата на степер моторот.Степер мотор со стандарден интерфејс, кога се користи директно приклучен.Големина На Таблата На погонскиот Модул : 2,8 см x 2,8 см x 2cmstepper Мотор Големина : 3,2 см x 3,2 см.

Производи во категоријата

Заштитник на екранот на лаптопот Chambu 2 пакет за Lenovo IdeaPad 110 лаптоп анти-сјај/анти-сина заштитник Ново
Заштитник на екранот на лаптопот Chambu 2 пакет за Lenovo IdeaPad 110 лаптоп анти-сјај/анти-сина заштитник

Погледнете го името на насловот за конкурентско име на моделот на лаптоп пред да поставите нарачка Тој �

DEN 3.00
Кинклаб кревети под ленти за ропство во кревет Ново
Кинклаб кревети под ленти за ропство во кревет

Одличен подарок за спална соба Добијте откачен Брзо и лесно го претворате вашиот обичен кревет во откач

DEN 431.84
Hthjsco lupter up up padded бикини поставени тропски лисја печати високо сечење костум за капење две Ново
Hthjsco lupter up up padded бикини поставени тропски лисја печати високо сечење костум за капење две

Костими за капење Танкини за жени Долна облека за бикини за увезени жени ✿✿ Со големина : Ве молиме избе

DEN 3.33
100 парчиња 1/4 x 1 алуминиумски слепи навртки, сребро, 6,4х 25мм поп -навртки Ново
100 парчиња 1/4 x 1 алуминиумски слепи навртки, сребро, 6,4х 25мм поп -навртки

Големината на занитвата е дијаметар : 1 / 4 инчи, должина на зафат : 1inch , опсег на зафат : 0,5520 Големите нав�

DEN 0.33
Rubbermaid Commercial Maximizer тешка стан на остатоци/тава за прашина, црна, 11 x 20,4 x 29 Ново
Rubbermaid Commercial Maximizer тешка стан на остатоци/тава за прашина, црна, 11 x 20,4 x 29

Отворањето на екстраголеми прашина е доволно широко за да се смести метла од 18 инчи Огромниот капацитет

DEN 2.33
Charcocaps анти-гас додаток во исхраната Формула 36 капсули Ново
Charcocaps анти-гас додаток во исхраната Формула 36 капсули

Го намалува надуеноста Содржи активиран јаглен Третира проблем со гас Количина : 36 КТ Во текот на летнит

DEN 2.00
Пакет Mirkit: 4PCS радио Baofeng UV-5R Mk4 8 Watt Max Power & 4PCS Extra Baofeng Battery BL-5 3800 MAH & MIRKIT Ново
Пакет Mirkit: 4PCS радио Baofeng UV-5R Mk4 8 Watt Max Power & 4PCS Extra Baofeng Battery BL-5 3800 MAH & MIRKIT

✔ Некој од најпопуларните верзии на Baofeng UV5 RUV5 R MK4! Baofeng Radio UV5 R Mk4 DualBand Radio, Mirkit Edition, најдобрата зделка за до

DEN 0.33
Oshlun MMR-0303 1-1/3-инчен стандарден HCS осцилирачки алатка за алатки за Rockwell или Worx Sonicrafter Hex, 3-пакет Ново
Oshlun MMR-0303 1-1/3-инчен стандарден HCS осцилирачки алатка за алатки за Rockwell или Worx Sonicrafter Hex, 3-пакет

Компатибилен со Rockwell и Worx Sonicrafter Стандардни заби со висок јаглероден челик (HCS) Наменето за дрво и пласти�

DEN 255.52
10pcs/Box TCMT16T308 US735 TCMT32.51 TCMT16T308 US735 TCMT32.51 НОВО ВО БОТ Ново
10pcs/Box TCMT16T308 US735 TCMT32.51 TCMT16T308 US735 TCMT32.51 НОВО ВО БОТ

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

DEN 1.33
Socooldesign завива од волк на волк месечината прозорец винил декларална налепница 5 широка Ново
Socooldesign завива од волк на волк месечината прозорец винил декларална налепница 5 широка

Die Cut винил Деклас (не налепница) Направено од Оракал 651 винил 5 години животен век За автомобили, камиони,

DEN 84.32
Серафина Дома Св. Патрик Фланел назад Винил чаршав: Шамрок среќа на ирскиот тенџере со злато четири лисја на Ново
Серафина Дома Св. Патрик Фланел назад Винил чаршав: Шамрок среќа на ирскиот тенџере со злато четири лисја на

Идеално за собири на пријатели и семејство Овој стилски потполн со винил, потполн со полиестер, може да �

DEN 336.00
Пондерирана подлога за греење на вратот и рамената, 2,2 bs преносни влошки за греење безжични грешки, 7,4V 4200mAh батерија Ново
Пондерирана подлога за греење на вратот и рамената, 2,2 bs преносни влошки за греење безжични грешки, 7,4V 4200mAh батерија

Design 2,2 bs пондериран дизајн на рамото и вратот】исполнет со 2,2lb со висок квалитет на микростаклени монист�

DEN 1.33
Старо училиште за налепница на налепница за налепници на браник со винил декларации 5 “ Ново
Старо училиште за налепница на налепница за налепници на браник со винил декларации 5 “

Приближна големина 5 инчи печатено на индустрии со највисок квалитет 6 MIL винил за лесна примена и ракув

DEN 3.33
1PCS Solar Surge Protector DC SPD 3P 500V 600V 800V 1000V Надворешен напор ARSERSER 10-20/20-40/30-60KA Ново
1PCS Solar Surge Protector DC SPD 3P 500V 600V 800V 1000V Надворешен напор ARSERSER 10-20/20-40/30-60KA

Индустриски прекинувачи / гранични прекинувачи Индустриски прекинувачи / гранични прекинувачи Индус

DEN 1.33
Rocker Switch 5PCS/LOT Black Push Button Mini Switch 6A-10A 110V 250V 2PIN Snap-In IN/OFF Rocker Switch 21mm*15mm Ново
Rocker Switch 5PCS/LOT Black Push Button Mini Switch 6A-10A 110V 250V 2PIN Snap-In IN/OFF Rocker Switch 21mm*15mm

Микро прекинувачи Едноставен прекинувач за рокер Овој тип може да се користи за да се префрли напојувањ

DEN 3.00
Прилагодливи алатки за сечење на машини за раце 1 парчиња алатки 1 парчиња Ново
Прилагодливи алатки за сечење на машини за раце 1 парчиња алатки 1 парчиња

Битови за вежбање од дрво / парчиња за вежбање Направено од HSS материјал, прилагодлив опсег...

DEN 2.00
Кутија за дистрибуција, кутија за заштита на дистрибуција 4Way IP66 водоотпорен електронски спој кутија на Ново
Кутија за дистрибуција, кутија за заштита на дистрибуција 4Way IP66 водоотпорен електронски спој кутија на

【Висок квалитет ABS+PC материјал】 Направен од висококвалитетни ABS и компјутерски материјали, оваа дистри

DEN 0.67
Tsubaki 50b26f-1d заврши со роп-зглоб, сингл влакно, инч, 50 ANSI No., 5/8 теренот, 26 заби, 1-1/4 Ново
Tsubaki 50b26f-1d заврши со роп-зглоб, сингл влакно, инч, 50 ANSI No., 5/8 теренот, 26 заби, 1-1/4

Пополнување на единечно влакно со еден сет на заби околу обемот за апликации каде што еден ланец може да

DEN 1.00
6pcs 10 x 35 mm не'рѓосувачки челик иглички за прицврстувачи на елементи Абот Абот Абот Ново
6pcs 10 x 35 mm не'рѓосувачки челик иглички за прицврстувачи на елементи Абот Абот Абот

Метериски : 304 не'рѓосувачки челик Проверете ја нашата продавница со друга големина, ако има нешто што ви

DEN 2.00
Божиќен украс 2021-пензионирано 2021 година за пензионирање за пензионирање на украси за мажи и жени, зајдисонце, Ново
Божиќен украс 2021-пензионирано 2021 година за пензионирање за пензионирање на украси за мажи и жени, зајдисонце,

Големина : околу 2,87 инчи во дијаметар Пакетот вклучува : 1* тркалезен керамички украс и 1* низа за бонуси К�

DEN 127.52
JFGJL Electric Electric USB за полнење молив со молив со моливи во боја на училишна канцеларија за домашни канцелариски Ново
JFGJL Electric Electric USB за полнење молив со молив со моливи во боја на училишна канцеларија за домашни канцелариски

3брзинското сечење заштедува време и неволја Дејство активирано со притисок за лесно заострување со ра�

DEN 1.00
Гроздобер панк готски змеј образец полиран свадба кул анксиозност прстен од не'рѓосувачки челик прстени Ново
Гроздобер панк готски змеј образец полиран свадба кул анксиозност прстен од не'рѓосувачки челик прстени

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% не'рѓосувачки челик Првични прс

DEN 2.67
36 метални акварели во сет, живописни бои во метална калај кутија, 20 листови акварел хартија во 300g/m2, Ново
36 метални акварели во сет, живописни бои во метална калај кутија, 20 листови акварел хартија во 300g/m2,

【36 【36 живописни акварели бои поставени】 Премиум металик акварелски бои сет содржи 36 живописни бои, за

DEN 575.84
Ранчо RS55296 RS5000X амортизер на шок Ново
Ранчо RS55296 RS5000X амортизер на шок

Прогресивно вентилатор за ангажман Погоден вентил за контрола на компресија Зголемен 21 / 4инчен тело со

DEN 3.00
М12-1.0мм хексадецимални ореви, 304 не'рѓосувачки челик, хексагонска глава машина за глава, фино конец, Ново
М12-1.0мм хексадецимални ореви, 304 не'рѓосувачки челик, хексагонска глава машина за глава, фино конец,

Стандард : DIN934 Големина на низата : M121.0; Тема на темата : 1,0мм; Тип на нишка : Фина нишка (УНФ) Хекс диск : 19мм;

DEN 2.00
Женска зимска јакна јакна со џеб тенок моден кардиган качулка јакна топло трендовски палто нејасно руно надворешна Ново
Женска зимска јакна јакна со џеб тенок моден кардиган качулка јакна топло трендовски палто нејасно руно надворешна

Jeanан јакна жени Blackените од црна јакна Поставата за спандекс Затворање на затворање Плус големина карди

DEN 1.00
Zjhyxyh кожа свадба милост за бонбони кутии пакување чоколадни кутии колачиња торба туш за туширање роденденски настан Ново
Zjhyxyh кожа свадба милост за бонбони кутии пакување чоколадни кутии колачиња торба туш за туширање роденденски настан

Материјал : кожа Количина : 20 парчиња (Забелешка : не е вклучена слатка) Вклучени додатоци : Лента+бисер...

DEN 4780.80
Орел шума starsвезди уметнички образец телефонски паричник чанта виси мобилна торбичка црн џеб Ново
Орел шума starsвезди уметнички образец телефонски паричник чанта виси мобилна торбичка црн џеб

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

DEN 1436.80
Nokia E75 50MB QWERTY UK Фабриката Отклучена 3G 2G GSM мобилен телефон - Меѓународна верзија Ново
Nokia E75 50MB QWERTY UK Фабриката Отклучена 3G 2G GSM мобилен телефон - Меѓународна верзија

За купувачи на САД : Овој паметен телефон не е компатибилен / нема да работи со никакви мрежни CDMA, вклучув

DEN 1443.20
ATST39043 Абразивно за 1м 5м 10м ширина 100мм Емери крпа за полирање Полење шкурка за мелење алатки за метална обработка Ново
ATST39043 Абразивно за 1м 5м 10м ширина 100мм Емери крпа за полирање Полење шкурка за мелење алатки за метална обработка

Проверете ја ставка Изберете големина / боја и проверете ја количината на пакетот Внимателно, поставете

DEN 3.33
Калиум периодичен елемент наука за автомобили таблета уметност - црна винил декларација за 13 лаптоп Ново
Калиум периодичен елемент наука за автомобили таблета уметност - црна винил декларација за 13 лаптоп

Високо квалитетен винил декларација Лесно е да се примени винил декларација за вашиот Mac Book! Направени о

DEN 79.84
Женски гроздобер графички џемпери златни сончеви месечи Ново
Женски гроздобер графички џемпери златни сончеви месечи

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот !!! ????? ? ?? ??? !!! Купете 2 Заштедете 15%, �

DEN 2.00
Велшкиот црвен змеј Музички кутија Дрвени музички кутии Најдобар подарок за годишнината на Божиќниот Ново
Велшкиот црвен змеј Музички кутија Дрвени музички кутии Најдобар подарок за годишнината на Божиќниот

Дрво материјал Музичка кутија направена од висококвалитетно дрво со јасни мелодии и исклучителни резб�

DEN 2.00
Орнаменти на WTAIS Globe Geography Education Учење дневна соба Дома декор за студии Декор додатоци канцеларија Ново
Орнаменти на WTAIS Globe Geography Education Учење дневна соба Дома декор за студии Декор додатоци канцеларија

Колекционерски фигурини Колекционерски фигурини Колекционерски фигурини Име на производ : Орнаменти н

DEN 1.00
Албум на свадби на Амур, 4-инчен од 6-инчен, слонова коска Ново
Албум на свадби на Амур, 4-инчен од 6-инчен, слонова коска

Фото албумот ви дава посебно место за чување и споделување на свадбени фотографии Има 48 4инчи од 6инчни ф

DEN 3.33
Случај со молив со диносаурус со голем капацитет, држач за торбичка за патенти за средно средно основно Ново
Случај со молив со диносаурус со голем капацитет, држач за торбичка за патенти за средно средно основно

Торба со моливи : 83*4*2 инчи, може да носи околу асортиман на пенкала и моливи, бришачи, олово за моливчиња �

DEN 207.84
NTE Electronics 3W047 Metal Film Oxide отпорник, 5% толеранција, аксијално олово, 3W, доказ за пламен, отпор Ново
NTE Electronics 3W047 Metal Film Oxide отпорник, 5% толеранција, аксијално олово, 3W, доказ за пламен, отпор

Производи за забава Телекомуникациска опрема Индустриска (МРО) опрема Како отпорници за замена во сите

DEN 2.67
Машка премиум двојна мешавина Бејзбол Раглан 3/4 маичка со маички со ракави Ново
Машка премиум двојна мешавина Бејзбол Раглан 3/4 маичка со маички со ракави

55% памук, 45% полиестер Повлечете го затворањето Машинско миење ладно со слични бои / само белило што не е

DEN 127.84
QWall Projector Projector Mount Mount, Mountиден за монтирање на проекторот со целосна движење и заграда за монтирање Ново
QWall Projector Projector Mount Mount, Mountиден за монтирање на проекторот со целосна движење и заграда за монтирање

Олалуминиумски легура материјал на држачи : Усвојува држач за алуминиумска легура L и дебел метал од алу

DEN 2.33