ZSQZJJ Канцеларија Десктоп Живо Тек Таблета Универзална Алуминиумска Легура Повлекува Преклопен Пренослив Држач За Телефон Стојат За Пренос Во Живо Мобилен Телефон

ZSQZJJ Канцеларија Десктоп Живо Тек Таблета Универзална Алуминиумска Легура Повлекува Преклопен Пренослив Држач

DEN 1512.00

Ново

Залиха

Механичкиот дизајн го прави држачот на телефонот стабилен и издржлив, што е многу погодно за употреба кога гледате видеа во секое време и насекаде Загрижен за квалитетот на вашиот живот, овој комплет за телефонски држачи е совршен за употреба во канцеларија и дома. Ослободете ги рацете и уживајте во животот. Држачот на телефонот може да се прилагоди за лесно проширување на висината, а исто така може флексибилно да го прилагоди аголот на уредот за да го најде најудобниот агол на гледање. Внимателен дизајн овој држач за телефон има резервирана порта за полнење, можете да играте додека се полните, дозволувајќи му на кабелот за полнење да работи под држачот што не се лизга, правејќи ја работната маса чиста и уредна. Овој држач за десктоп телефон е изработен од издржлива алуминиумска легура и има цврста структура за да се осигура дека вашиот телефон е цврсто фиксиран. Универзален држач за мобилен телефон, погоден за сите паметни телефони, може цврсто да се постави на држачот за десктоп телефон, држачот за телефонски канцелариски биро е совршен додаток за телефон за деловно или забавно патување; прилагодливиот држач за телефон се преклопува рамно за да биде доволно компактен, може да се стави во џеб, кратка кутија, актовка или паричник. Мала големина, мала тежина, лесна за носење. Можете да ги ослободите рацете, да уживате во времето лице в лице на телефон со вашето семејство или пријатели, да снимате и да јадете закуски на видео конференција. Механичкиот дизајн го прави држачот на телефонот стабилен и издржлив, што е многу погодно за употреба кога гледате видеа во секое време и насекаде. Загрижен за квалитетот на вашиот живот, овој комплет за телефонски држачи е совршен за употреба во канцеларија и дома. Ослободете ги рацете и уживајте во животот. Држачот на телефонот може да се прилагоди за лесно проширување на висината, а исто така може флексибилно да го прилагоди аголот на уредот за да го најде најудобниот агол на гледање. Внимателен дизајн овој држач за телефон има резервирана порта за полнење, можете да играте додека се полните, дозволувајќи му на кабелот за полнење да работи под држачот што не се лизга, правејќи ја работната маса чиста и уредна. Овој држач за десктоп телефон е изработен од издржлива алуминиумска легура и има цврста структура за да се осигура дека вашиот телефон е цврсто фиксиран.

Производи во категоријата

Замена на пред-филтер за прочистување на воздухот со 6 пакувања за Honeywell 83332-Компатибилен со Ново
Замена на пред-филтер за прочистување на воздухот со 6 пакувања за Honeywell 83332-Компатибилен со

Замена на медот 83332 филтер за прочистување на воздухот Го заменува префилтерот Honeywell HRFAPP1...

DEN 865.60
Прирачник за прецизност на оската XYZ, линеарна фаза 40x40mm, лизгачка табела за платформа за подесување на лежиштето Ново
Прирачник за прецизност на оската XYZ, линеарна фаза 40x40mm, лизгачка табела за платформа за подесување на лежиштето

Големина на табелата : 40*40мм (1,57инх) Оптоварување : 19 Насока на движење : x, y, z оска, патување : xy : ± 6,5мм, z : 10m

DEN 456.00
UVC светло ламба 185nm со 253,7nm Сијалички кварц УВ ламба единечен T5 15mm дијаметар на цевката, керамички G10Q Ново
UVC светло ламба 185nm со 253,7nm Сијалички кварц УВ ламба единечен T5 15mm дијаметар на цевката, керамички G10Q

Пренесување на висока светлина Пренесување на висока светлина 1 、 Усвојувајте ја цевката со висока чис�

DEN 3.00
3/16 x 7/16 бројачи на главата на главата на главата/сите алуминиум Ново
3/16 x 7/16 бројачи на главата на главата на главата/сите алуминиум

Глава за бројачи Погонски пински ривери метал до метал Тело : Алуминиумска легура 2117 H15 или еквивалентн�

DEN 2.00
Силен пат од 12 тони Студен хидраулично шише Ново
Силен пат од 12 тони Студен хидраулично шише

Конструиран од високо одделение челик и изграден според точни стандарди за квалитет и издржливост Завр

DEN 225.60
Wk ieason Diomond заштитен силиконски ракав за ракав за 20-40oz Стенли Тумблер и компатибилен со 12oz 21oz Ново
Wk ieason Diomond заштитен силиконски ракав за ракав за 20-40oz Стенли Тумблер и компатибилен со 12oz 21oz

? И компатибилен со колба од 1224oz Yeti, хидро колба широка уста и повеќе други колби на брендот сè додека диј

DEN 1.67
Нортон 63642503657 3 ”Norkut Qirconia Alumina Arbor Thread Polymer Discs, 36 решетки, 20 пакувања Ново
Нортон 63642503657 3 ”Norkut Qirconia Alumina Arbor Thread Polymer Discs, 36 решетки, 20 пакувања

Трајно жито од цирконија алумина е смола поврзана со уникатна поддршка од полимер, која се спротивставу

DEN 1.33
MICRONE и звучна картичка WIONC SM-17, погоден за професионално снимање во студиото, радиодифузија, перформанси Ново
MICRONE и звучна картичка WIONC SM-17, погоден за професионално снимање во студиото, радиодифузија, перформанси

Вградениот стерео RCA влез со индивидуална контрола на добивка овозможува да се користи како самостоен у

DEN 2.33
BlackMagic Design Teranex Mini Quad SDI до конверторот од 12G-SDI Ново
BlackMagic Design Teranex Mini Quad SDI до конверторот од 12G-SDI

Влез на видео SDI : 4x 12gSDI SD / HD / 2 K / 4 K Автоматско префрлување SDI видео излез : излез од 1x 12gSDI Автоматско префр

DEN 8720.00
Wookoto 8pcs црвено дрво за нокти четки за акрилни нокти лагер ombre акрилни четки за нокти поставени за гел полски Ново
Wookoto 8pcs црвено дрво за нокти четки за акрилни нокти лагер ombre акрилни четки за нокти поставени за гел полски

Пакети со пакувања8 пакувања : Професионални четки за нокти Поставени доаѓаат со 8 различни четки за уме�

DEN 111.84
Безжична кружна пила, Elsoon 20V 5,5inch Mini Saw со 4,0 AH литиум батерија за сечење дрво, ПВЦ цевка, пластика, Ново
Безжична кружна пила, Elsoon 20V 5,5inch Mini Saw со 4,0 AH литиум батерија за сечење дрво, ПВЦ цевка, пластика,

【Прилагодлив агол на сечење】 Максималната длабочина на сечење на 90 ° е капацитет од 51мм и наклон на 45 °

DEN 0.67
Linalife 2pc rj11 6p4c Машко до женско 2 пат, адаптер за телефонски линиски адаптер за удирање RJ11 машко до Ново
Linalife 2pc rj11 6p4c Машко до женско 2 пат, адаптер за телефонски линиски адаптер за удирање RJ11 машко до

Converts a single phone jack into two jacks so you can plug in two devices such as telephones, fax machines, modems, answering machines, etc Type : RJ11 Splitter Material : Plastic Connector

DEN 99.20
Zuqiee чевли решетки за мебел за чевли за чевли за чевли за чевли за чевли, изобилно, едноставно плакарот Ново
Zuqiee чевли решетки за мебел за чевли за чевли за чевли за чевли за чевли, изобилно, едноставно плакарот

Ве молиме слободно контактирајте не ако имате какви било прашања, ние ќе дадете се од себе за да ви обезб

DEN 473.60
Linzer Products A444 Linzer Artist Chrush Set, 4 парчиња Ново
Linzer Products A444 Linzer Artist Chrush Set, 4 парчиња

Сетот за четки за уметници доаѓа со 5 четки во пакет со карти Комплетот доаѓа со 2 четки за пончиња за кос�

DEN 1443.20
Уметничка Куќа Гризли Мечка Сандали Нелизгачки Влечки Со Отворени Прсти За Масажа Туш Спа Бања Ново
Уметничка Куќа Гризли Мечка Сандали Нелизгачки Влечки Со Отворени Прсти За Масажа Туш Спа Бања

Пвц Произведено во САД Или Увезено €Големина q оваа бања сандали е достапна во машка и женска големина, �

DEN 527.84
Maxi-Cosi Zelia² 5-во-1 модуларен систем за патувања, полноќно црно Ново
Maxi-Cosi Zelia² 5-во-1 модуларен систем за патувања, полноќно црно

Задсоочување од 530 килограми и до 32 ”најлесно премиум седиште за новороденчиња, во споредба со слични ц�

DEN 3.00
ZealSound K66 + BKD-12A RGB Microphone Bunder Ново
ZealSound K66 + BKD-12A RGB Microphone Bunder

K66 : USB излез овозможува директна интеграција со десктоп или лаптоп компјутер Mac Book; PS 4 Сите уреди од типо�

DEN 1188.80
Panенски панталони за голф во Либин Брзо суво пешачење панталони со лесна работа со глуждот фустан за фустани за Ново
Panенски панталони за голф во Либин Брзо суво пешачење панталони со лесна работа со глуждот фустан за фустани за

88% најлон, 12% спандекс Еластично затворање Лесен, брз сув, материјал за дишење за дополнителна удобност...

DEN 3.33
Терминал на Spade Langue 16-22awg бакар 15,42мм калај пакет Ново
Терминал на Spade Langue 16-22awg бакар 15,42мм калај пакет

EU ROHS : Компаниран ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен тип : Спајд јазик Терминал за прекинување Метод : Ориен�

DEN 833.60
Агретсуко - постери за wallидови со рогови со иглички за притискање Ново
Агретсуко - постери за wallидови со рогови со иглички за притискање

Trendsидните постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер ов�

DEN 2.33
Подароците на Ник Нок добија Соланин? - 20oz шише со вода од не'рѓосувачки челик, сребро Ново
Подароците на Ник Нок добија Соланин? - 20oz шише со вода од не'рѓосувачки челик, сребро

Трајни и силни Нашето шише со вода од не'рѓосувачки челик од 20 унци е совршено за сите видови на активно�

DEN 441.44
Подигање EN2802DX20 Полиестер Веб Бескрајна прашка, 2-ПАЛ, 2 x 20 ' Ново
Подигање EN2802DX20 Полиестер Веб Бескрајна прашка, 2-ПАЛ, 2 x 20 '

Полиестерската мрежи се протега помалку за подобра контрола Процесот на инспекција за предупредување �

DEN 2.00
Realилмер 3мм Колет пневматски мелница лактот 90 ° микро мелница молив за полирање на ротационата мелница за сечење Ново
4x8 инчи Kraft Bubble Mailer Self Sember Bubble Shipping Craipes 500 пакувања Ново
4x8 инчи Kraft Bubble Mailer Self Sember Bubble Shipping Craipes 500 пакувања

Големина на меурчиња за меурчиња : Големина на големината : 4x8 инчи, употреблива големина : 4x7 Вклучува 500 �

DEN 394.24
Purell 190302Ct Напредно зелено овластено санитализатор за санитација, 1200ml, Fragfree, 2/Carton Ново
Purell 190302Ct Напредно зелено овластено санитализатор за санитација, 1200ml, Fragfree, 2/Carton

Продаден како 2 / картон Првиот светски сертифициран санитатор за рака Убива 99,99% од најчестите микроби ш

DEN 1455.84
Дизајн Toscano CrotChety Crank Tree Ent Wall Sculpture, 13,5 WX1,5 DX15 H, целосна боја Ново
Дизајн Toscano CrotChety Crank Tree Ent Wall Sculpture, 13,5 WX1,5 DX15 H, целосна боја

Прогонувана шума инспирирана од легендата на средната земја, оваа скулптура од дрво дух го доведува до�

DEN 2.67
Кјото алатка SOP-171 Snap Ring Pliers Ново
Кјото алатка SOP-171 Snap Ring Pliers

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Број на дел од производителот : СОП171 Дијаметар на

DEN 3.33
Алатки за прицврстување на алатката за прицврстување на цинк, прицврстувачи на цинк, делови и додатоци позлатена Ново
Алатки за прицврстување на алатката за прицврстување на цинк, прицврстувачи на цинк, делови и додатоци позлатена

Име на производот : столпчиња за клиники; Материјал : Облечен цинк Тежина : 88g; Содржина на пакетот : 100 (+ / 2

DEN 2.67
LMMDDP Голем единечен резервоар кујна 304 мијалник од не'рѓосувачки челик зачекори мултифункционален мијалник Ново
LMMDDP Голем единечен резервоар кујна 304 мијалник од не'рѓосувачки челик зачекори мултифункционален мијалник

Овој производ содржи тело за мијалник во кујната, прочистувач на вода и канализациони кутии за да ја зад

DEN 1935.84
WOGQX тркалезна тава полица за складирање, железна жица за полици за полици, мултифункционални кујнски тави садови за Ново
WOGQX тркалезна тава полица за складирање, железна жица за полици за полици, мултифункционални кујнски тави садови за

* Кујната решетка Робусна градба : Создадена со издржливост на ум, овој организатор на шкаф е изработен о

DEN 2.33