LMMDDP LED видео светло фотографско осветлување Би-боја 3200K-5500K 576 LED диоди Флексибилна LED панел Студио Студио Светилка

LMMDDP LED видео светло фотографско осветлување Би-боја 3200K-5500K 576 LED диоди Флексибилна LED панел Студио Студио

DEN 3.33

Ново

Залиха

Флексибилна технологија на кола : 1'x3 ' / 30cm * 90cm LED-светлосен панел со дво-боја е дизајниран со 360 ° разголена рамка Овој флексибилен LED -светлосен панел од 72 W произведува супериорна светлина, давајќи им на вашата фотографија или видеа поприроден изглед. Со тежина од само 4,8 фунти/2,2 кг, оваа LED светлосна табла е извонредно решение за патувачки режисери и фотографи на отворено, што ви овозможува да го користите на потребната локација. Далечинско затемнето студио светло : Искусете извонредно осветлување со повисок излез со 576 LED диоди на професионални високи перформанси CRI> 90. Овој професионален LED-светлосен панел за преклопување вклучува 2,4 G интегриран RF интелигентен затемнување на групирање што ви овозможува да контролирате до 4 индивидуални LED светлосни панели со температура на бојата од 3200 K-5500 K. 360 ° Се шири светло Прилагодување : Оваа светлина за видеографија може да се свитка произволно за да се контролира ширењето на светлината на кој било начин што можете да замислите, од 0 до 360 ° (освен за 180 ° склопени) и насекаде меѓу нив. Неверојатна заштеда на енергија : Еве ја моќта на LED технологијата, овој излез на светлосен панел од 72 W LED 10200 LM, еквивалент 216 W CFL/1080 W Inbandescent, дури и по часови на употреба, овој LED светлосен панел на Rollable Portretable LED светло, привлекува многу мала моќност, значително намалување на намалување Потрошувачка на електрична енергија и заштеда на пари на вашата електрична сметка. Карактеристики : Флексибилна технологија на кола : 1'x3 ' / 30cm * 90cm LED-светлосен панел со дво-боја е дизајниран со 360 ° развиена рамка. Овој флексибилен LED -светлосен панел од 72 W произведува супериорна светлина, давајќи им на вашата фотографија или видеа поприроден изглед. Со тежина од само 4,8 фунти/2,2 кг, овој LED светлосен панел е извонредно решение за патувачки филмаџии и фотографи на отворено, што ви овозможува да го користите на која било локација потребна. на професионални високи перформанси CRI> 90. Оваа професионална LED-светлосна панел за преклопување вклучува интелигентен интелигентен затемнување RF интелигентен RF, кој ви овозможува да контролирате до 4 индивидуални LED светлосни панели со температура на бојата од 3200 K-5500 K.

Производи во категоријата

Etет брилијантен искривен бакар нишал вител спирален нишал брошура Jet Меѓународна терапија со кристал Ново
Etет брилијантен искривен бакар нишал вител спирален нишал брошура Jet Меѓународна терапија со кристал

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 239.84
IQ SHIELD SCREEN PREACTOR Компатибилен со Acer Chromebook 11.6 Anti-Buble Clear Film Ново
IQ SHIELD SCREEN PREACTOR Компатибилен со Acer Chromebook 11.6 Anti-Buble Clear Film

Заштитник на екранот IQ Shield компатибилен со Acer Chromebook 116 (C720p) ги вклучува нашите заштитни заштитни екрани,

DEN 351.20
NOMAD N00-5050-01 MONIFORT го заменува Wilden® 00-5050-01 Ново
NOMAD N00-5050-01 MONIFORT го заменува Wilden® 00-5050-01

Пад на делови за замена за водечки производители на пумпа за AODD Делови со висок квалитет по ниска цена...

DEN 2.67
TPUOTI 1PCS/DS-316 Моментен прекинувач 250V 1A 10мм само-ресетирање/прекинувач за копче за притискање Ново
TPUOTI 1PCS/DS-316 Моментен прекинувач 250V 1A 10мм само-ресетирање/прекинувач за копче за притискање

Метод на вклучување : моментално (вклучено) оф Конектор : 2пински Напон : 250 V AC / 1 A Отпорност на контакт : ≤

DEN 208.96
AEXIT M3X5MM+7 mm машки нокти, завртки и сврзувачки елементи на женски месинг растојание хексагонален Ново
AEXIT M3X5MM+7 mm машки нокти, завртки и сврзувачки елементи на женски месинг растојание хексагонален

Име на производот : шестоаголен растојание за исклучување; Материјал : месинг; Тежина : 153g Содржина на па�

DEN 257.92
E нет-случај случај за Microsoft Surface Pro X 13 инчи, лесен повеќе-аголен ротатибилен штанд за штанд за Ново
E нет-случај случај за Microsoft Surface Pro X 13 инчи, лесен повеќе-аголен ротатибилен штанд за штанд за

Компатибилност : Компатибилен со новиот стил Microsoft Surface Pro X 13inch Tablet : специјално дизајниран за Microsoft Surface Pr

DEN 1.00
Бборгдц Симпатична Торба За Шминка За Патување Организатор Во Движење, Мала Цветна Козметичка Торба За Чанта,Торбичка Ново
Бборгдц Симпатична Торба За Шминка За Патување Организатор Во Движење, Мала Цветна Козметичка Торба За Чанта,Торбичка

Многу добро изработени и пространи со многу добри организациски џебови Ова е толку симпатична и тоа е с�

DEN 95.84
Амбесон буква калај кутија, стил на цртани филмови шарени плоштади за азбуки, преносен правоаголник метал организатор Ново
Амбесон буква калај кутија, стил на цртани филмови шарени плоштади за азбуки, преносен правоаголник метал организатор

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2 Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак И�

DEN 398.40
Mdmprint лесен пристап за спојници, класи, Chrome, Chrome Ново
Mdmprint лесен пристап за спојници, класи, Chrome, Chrome

✅ Заклучување на спојувачот со лесен пристап, Cassiii, Chrome ✅ Ставка : Заклучување на приемникот ✅ Дијамета�

DEN 322.88
Wdbby дрво навлажнувач и мерач на дигитална влажност детектор хигрометар заменлива тестер за дрва од дрва од дрва Ново
Wdbby дрво навлажнувач и мерач на дигитална влажност детектор хигрометар заменлива тестер за дрва од дрва од дрва

Можете да изберете режим на хартија за да го тестирате навлажниот E од картон, картон и хартија ЛЦД прика

DEN 3647.04
Синхрони алуминиум на тркалото 5.08мм теренот 5/6/6/6.35/7/8/10/12mm Внатрешен дополнет 11 ширина на ременот Ново
Синхрони алуминиум на тркалото 5.08мм теренот 5/6/6/6.35/7/8/10/12mm Внатрешен дополнет 11 ширина на ременот

Материјал : Направено од висококвалитетна алуминиумска легура, издржлива, фино изработка и голема точн�

DEN 2.67
Нова Восок Пред И Пост Депилација Производи, Пред И По Депилација Нега На Кожата За Професионални Professionalетичари, Ново
Нова Восок Пред И Пост Депилација Производи, Пред И По Депилација Нега На Кожата За Професионални Professionalетичари,

Целосен опсег на спреј за пред депилација и пакет за прскање по депилација за да го завршите вашето лукс

DEN 1449.60
Слики гел за работи, 8 мл. Цевка Ново
Слики гел за работи, 8 мл. Цевка

Направено формулар со густа гел формула за подмачкување Димензија на пакет на артикли : 7.499999999235 "L X 2,9999999

DEN 2.33
Водоотпорна скијачка јакна за машка топла зимска снежна палто планинска ветробрана качулка Ново
Водоотпорна скијачка јакна за машка топла зимска снежна палто планинска ветробрана качулка

100% полиестер Затворање на патент Само миење на рацете ⛷ Машка спортска качулка со ветерници, изработен�

DEN 2.33
Модни кошули со долги ракави за жени Неправилен поштенски стол Ново
Модни кошули со долги ракави за жени Неправилен поштенски стол

Нови изданија на црни петок зделки 2022✨? Заштедете 40% на 1 од секои 3 Andе ги ажурираме стилови секој ден...

DEN 111.68
Иверица со средна тежина во Графикс-8,5 x 11 ”, црна, пакет од 25-листови со киселини 0,057”, создадете Ново
Иверица со средна тежина во Графикс-8,5 x 11 ”, црна, пакет од 25-листови со киселини 0,057”, создадете

Празно чеша иверицата Графикс е празна чеша што чека да биде облечена! Совршено е за создавање намалува

DEN 195.52
ABITAN ELPLP78 / V13H010L78 Заменски проектор за замена на проекторот за ELPLP78 за EPSON EX7220 EX7230 Ново
ABITAN ELPLP78 / V13H010L78 Заменски проектор за замена на проекторот за ELPLP78 за EPSON EX7220 EX7230

Абитан : Ние сме професионално производство и снабдувач на извор на светлина за проекција и фаза, со пов�

DEN 1004.48
Enesco Jim Shore Country Living Дедо Мраз со фигура на фарма сцена, 9,06 инчи, повеќебојни Ново Попусти
Enesco Jim Shore Country Living Дедо Мраз со фигура на фарма сцена, 9,06 инчи, повеќебојни

Фигура на ЕНЕСКО : Од колекцијата за живеење на земјата на Jimим Шор Дизајн : Карактеристики на непогрешли

DEN 958.40
Othmro 5pcs нитрилна гума О-прстени, 3,1 мм жица диа 125мм ОД метрички запечатување нитрил NBR гумени Ново
Othmro 5pcs нитрилна гума О-прстени, 3,1 мм жица диа 125мм ОД метрички запечатување нитрил NBR гумени

[NBR ORING] NBR со добри механички својства и голема отпорност на абење Има добра отпорност на многу нафта, мас

DEN 107.68
Спарин [3-Пакет] Заштитник На Екранот Компатибилен Со Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10,4 инчи, 9h Цврстина Калено Ново
Спарин [3-Пакет] Заштитник На Екранот Компатибилен Со Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10,4 инчи, 9h Цврстина Калено

Специјално дизајнираниот заштитник на екранот За Galaxy Tab S6 lite 10,4 инчи (издание 2022 / 2020), не одговара За Galaxy T

DEN 3.33
Риомазе Индустриски Жица Кафез Приклучок Во Приврзок Светлина 14.27 Стапки Виси Светлината Кабел Со Вклучување/Исклучување Ново
WDF 400pieces златни пластични плочи со пластични прибор за јадење и златни пластични чаши и златни пластични Ново
WDF 400pieces златни пластични плочи со пластични прибор за јадење и златни пластични чаши и златни пластични

Одржување на врвен квалитет : Ние инсистираме да изберете висококвалитетни златни пластични плочи, кои

DEN 1439.84
Ngaantyun Universal Extendened Metal Clip Clip Clip Clamp Stound држач за држач за држач со 1/4 стандардна дупка за завртки Ново
Ngaantyun Universal Extendened Metal Clip Clip Clip Clamp Stound држач за држач за држач со 1/4 стандардна дупка за завртки

Метал Универзален продолжен држач за прицврстување на смартфони за монтирање + статив Компатибилен со D

DEN 415.84
Headsенски хеланки со високи половини на тренингот, контрола на стомакот, панталони за јога, спортски теретани Ново
Headsенски хеланки со високи половини на тренингот, контрола на стомакот, панталони за јога, спортски теретани

80% полиестер, 20% еластан Повлечете го затворањето ♥ ♥ Материјал за дишење】 Брза суво техниката Поддрже�

DEN 1.67
Зимо Истражување Ц1024 - 25 Зимо-Спин В-Е Колона Ново
Зимо Истражување Ц1024 - 25 Зимо-Спин В-Е Колона

Капацитетот е 400 микро литри Прочистување НА Днк / РНК Изработени од полипропилен Разновидната ЗимоСпин

DEN 3.00
FDIT патување шише силиконски стискање лосион за ракување со емулзија шише контејнери со широко дизајнирање на уста практични Ново
Филм за заштитник на екранот Puccy 3, компатибилен со Autel Maxisys MS906BT / MS906TS 8inch TPU чувар (Не заштитени Ново
Филм за заштитник на екранот Puccy 3, компатибилен со Autel Maxisys MS906BT / MS906TS 8inch TPU чувар (Не заштитени

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло TPU мате�

DEN 207.68
Caplugs QDP101KB1 Пластични Навој ОН И Uns Приклучок. DPN-10, HDPE, Да Го Приклучите Конец Големина 27/32-18, Ново
Caplugs QDP101KB1 Пластични Навој ОН И Uns Приклучок. DPN-10, HDPE, Да Го Приклучите Конец Големина 27/32-18,

За спецификациите на он / он Опсег на големина на цевка 3 / 16 "преку 11 / 2" Нишка големини 3 / 8 "12 преку 127 / 32" 14..

DEN 1.00
10 парчиња 6900-2RS длабоки жлебови на топката на топката со двојни гумени заптивки на јаглерод челик Ново
10 парчиња 6900-2RS длабоки жлебови на топката на топката со двојни гумени заптивки на јаглерод челик

Тип и големина : Ова е лежишта со топка од длабоки жлебови од 69002 RS, внатрешен дијаметар од 10 мм, надвореше

DEN 191.84
ЗНАЧИ ДОБРО ПРЕДВОДЕНИ Возачот Еден Излез Прекинувач Напојување, 120 ВАТИ 54V @ 2.3 А Модел, 120 Вати-HLG-120H-54A Ново
ЗНАЧИ ДОБРО ПРЕДВОДЕНИ Возачот Еден Излез Прекинувач Напојување, 120 ВАТИ 54V @ 2.3 А Модел, 120 Вати-HLG-120H-54A

Примарен Излезен Напон( ВДЦ) : 54 Излезна Струја( Засилувачи) : 2 Максимална Излезна Моќност( Вати) : 124...

DEN 1024.32
ДУКАБЕЛ RCA до 3,5 мм, 3,5 мм ДО RCA Кабел 2-Машки RCA До AUX Кабел Плетенка 1/8 ДО RCA Стерео Кабел RCA Кабел [24k Позлатени Ново Попусти
ДУКАБЕЛ RCA до 3,5 мм, 3,5 мм ДО RCA Кабел 2-Машки RCA До AUX Кабел Плетенка 1/8 ДО RCA Стерео Кабел RCA Кабел [24k Позлатени

Да се фокусираме на Чистите Најважни Работи : 24к позлатени контакти, тројна заштитна јакна, силна надвор

DEN 127.84
Дебели Надворешни 2.5/3.5 USB 3.0 5Gbps SATA Хард Диск Докинг Станица HDD Ssd Кутија 2 x USB 3.0 Центар Tf / Sd Картичка Ново
Дебели Надворешни 2.5/3.5 USB 3.0 5Gbps SATA Хард Диск Докинг Станица HDD Ssd Кутија 2 x USB 3.0 Центар Tf / Sd Картичка

USB 30 HDD / SSD Докинг поддржува 10tb хард дискови за 2.5 инчен sata I / II / III HDD или SSD Докинг станицата има стапка н�

DEN 7343.20
5 Екосвифт 10 х 13 Бела Мала Поли Поли Големина 4 Пликови За Самозапечатување Пластични Кеси за Испраќање Ново
5 Екосвифт 10 х 13 Бела Мала Поли Поли Големина 4 Пликови За Самозапечатување Пластични Кеси за Испраќање

Големина : #4(1 Димензии : 10 "х 13" Пункција, Манипулација и ПолиПошта Отпорна на Вода СамоЗапечатување Солз�

DEN 303.84
Acdelco Gm Оригинална Опрема 84477060 Дигитални Радио И Навигација Антена Кабел Ново
Acdelco Gm Оригинална Опрема 84477060 Дигитални Радио И Навигација Антена Кабел

Гмпрепорачува замена дел за вашиот гм возила оригиналната фабрика компонента Нудејќи квалитет, сигурн�

DEN 1.33
Комплет За Писма со Матрици за калиграфија,45 Парчиња Пластични Матрици За Повеќекратна Употреба кои влегуваат Ново
Комплет За Писма со Матрици за калиграфија,45 Парчиња Пластични Матрици За Повеќекратна Употреба кои влегуваат

26 х букви матрица 10 х број матрици 6 х симбол матрици 1 х лабава лист прстени Ве молиме внимателно исчисте

DEN 115.04
Флојд Роуз лебди Тремоло постави блокови - Трем клин Ново
Флојд Роуз лебди Тремоло постави блокови - Трем клин

Престанете да се борите против вашиот лебдечки тремоло овие дипломирани блокови ви помагаат да го пост

DEN 476.80
Маичка за жени, долги ракави за џемпери врвови на цветни печатени екипаж џемпер на вратот на вратот Ново
Маичка за жени, долги ракави за џемпери врвови на цветни печатени екипаж џемпер на вратот на вратот

Заштедете 35% на 1 од секои 2 квалификациски артикли што ги купувате понудени од Lucktop Направени во САД или �

DEN 47.84
Луда коска електрична јагула Ново
Луда коска електрична јагула

19 "Долг светлина на скелетот Изработена од трајна пластика од сите временски услови Карактеристики на с

DEN 300.80
Каблите на Алвин M12 8 пин X код до RJ45 Индустриски кабел за етернет за Cognex in Sight 8200 8400 IP67 водоотпорен Ново
Каблите на Алвин M12 8 пин X код до RJ45 Индустриски кабел за етернет за Cognex in Sight 8200 8400 IP67 водоотпорен

Кабелот Ethernet обезбедува Ethernet Connective и ја обезбедува моќта на системот за визија За Cognex, Flir Camara Microscan или д�

DEN 598.40
Kcrasan Голф Топката Дисплеј Случај Заклучување-Голф Топката Држач Подарок За Голф Ентузијасти - Голф Топката Дисплеј Ново Попусти
Kcrasan Голф Топката Дисплеј Случај Заклучување-Голф Топката Држач Подарок За Голф Ентузијасти - Голф Топката Дисплеј

●МОРА ДА ИМА ЗА ИГРАЧ НА ГОЛФ ДРВЕНА КУТИЈА ЗА ТОПЧЕ ЗА ГОЛФ 30 СО надворешна големина 14"H X 10,6"W X 3" D држачо

DEN 639.84