Qaixag HSS квадратна дупка вежба за вежбање дрво за обработка на дрво

Qaixag HSS квадратна дупка вежба за вежбање дрво за обработка на дрво

DEN 385.76

Ново

Залиха

Материјал : челик со голема брзина Дијаметар на рачката за стегање : 19мм. Големина : 6мм, 10мм, 12мм, 12,5мм, 14мм, 15мм, 6,4 мм (1/4), 8мм (5/16), 9,5мм (3/8), 11мм (7/16), 12,7мм (1/ 2), 16мм (5/8). Вежбата има фалсификуван совет за подобрување на отпорноста на влијанието и продолжување на животниот век на услугата, што е важен додаток за секоја поставена алатка што ја имате. Погоден е за употреба со пневматски шрафцигер, електричен шрафцигер, вежба за удар, шрафцигер со повеќе глави или која било друга соодветна електрична вежба. Материјал : челик со голема брзина. Дијаметар на рачката за стегање : 19мм. Големина : 6мм, 10мм, 12мм, 12,5мм, 14мм, 15мм, 6,4 мм (1/4), 8мм (5/16), 9,5мм (3/8), 11мм (7/16), 12,7мм (1/ 2), 16мм (5/8). Вежбата има фалсификуван совет за подобрување на отпорноста на влијанието и продолжување на животниот век на услугата, што е важен додаток за секоја поставена алатка што ја имате. Погоден е за употреба со пневматски шрафцигер, електричен шрафцигер, вежба за удар, шрафцигер со повеќе глави или која било друга соодветна електрична вежба. Едноставно, еднократно работење, подолг животен век на услугата, лесно расклопување, лесен за чистење и замена на бит за вежба. Спецификација : Количина : 1 Лента : 210mmfeatures : 1. Оваа матична мијалник е совршена за дупчење дупки во дрво со употреба на машина за матична машина или прицврстување на смртност. Вежбата за квадратни дупки не може да се користи на електричната вежба. Квадратната дупка треба да се дупчи со вежба за квадратни дупки (машина за тенони и монитори) пред да може да се користи. Комбинирајте го ужасното во средина + плоштадот „Мојсејс“ и „Тенон плоштад“ дупчат од надворешната обвивка. Користете работи : вежба за квадратни дупки главно се користи во обработка на дрво. За да се обработуваат квадратни дупки, грубите дупки мора да бидат дупчат или исечени со машина за сечење, а потоа да се шират со рака. Моделот за комунални услуги е дупчат од ротирачкото тело во процесот на дупчење, а во исто време, силата на влијанието на чеканот се користи за пренесување на силата на влијанието на надворешното тело, материјалот се распаѓа во тркалезната дупка и квадратната глава Wallидот, а квадратната дупка се обработува едновремено, а прашината може да се скрши и да се испушти згура од цевката.

Quantity: 1
Length: 210mm
Features:
1. This mortise chisel is perfect for drilling holes in wood using a mortise machine or mortise attachment.:
2. The square hole drill cannot be used on the electric drill. The square hole needs to be drilled with the square hole drill (tenon and mortise machine) before it can be used.:
3. Combine the terrible in the middle + the mortise and tenon square hole drilled by the outer casing.:
Use matters: Square hole drill is mainly used in woodworking.
1. To process square holes, rough holes must be drilled or cut by a cutting machine, and then chiseled by hand.:
2. The utility model is drilled from the rotary body in the drilling process, and at the same time, the impact force of the hammer is used to transmit the impact force to the outer body, the material is broken into the round hole and the square head wall, and the square hole is processed at one time, and the dust can be broken and slag discharged from the pipe. .:
Package includes: 1 x Square Hole Drill
If you have any questions about our drill, you can contact us at any time. Our sales team will reply to you as soon as possible after the Christmas mail until you are satisfied. We believe that communication is the best way to solve the problem. :

Производи во категоријата

Yodudm преносно полнење силиконско шише отворено кампување лосион лосион бања шампон контејнери со туш за туширање Ново
Yodudm преносно полнење силиконско шише отворено кампување лосион лосион бања шампон контејнери со туш за туширање

Надградете го преносен дизајн за кампување пакет од 4 шишиња со силиконски патувања (2 x 90ml, 2 x 60 ml) за да м�

DEN 287.84
Домашен рутер за вежбање бит -бит -алатка за вежбање бит комплет за сечење лоциран мелење на датотеки за Ново
Домашен рутер за вежбање бит -бит -алатка за вежбање бит комплет за сечење лоциран мелење на датотеки за

*Водич за сечење : 68мм*60мм, Дрил : 60мм*2мм * Материјал : смола Тип : повеќенаменски алатки за напојување Виси

DEN 143.84
ПИЕСИ СВЕТСКИ ТАГ ЗА МАENЕНИ ВЕНИЦИ РАБОТНИ РАНДАЦИ ЗА ПОВЕЕ Ново
ПИЕСИ СВЕТСКИ ТАГ ЗА МАENЕНИ ВЕНИЦИ РАБОТНИ РАНДАЦИ ЗА ПОВЕЕ

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 319.84
Маици во стил на отпорен на пламен од Фр Хенли Ново
Маици во стил на отпорен на пламен од Фр Хенли

100% памук Направени во САД или увезени Затворање на копчињата Материјал и градежништво на машината : Отп�

DEN 0.67
Острилка за мелење на електричен појас-сандер за мелење-13 x 1.2inch DIY напојување машина машина за миење садови, Ново
Острилка за мелење на електричен појас-сандер за мелење-13 x 1.2inch DIY напојување машина машина за миење садови,

【Package List】1 x SI FANG Mini Electric Belt Sander, 20 Pcs Sanding Belt (330*30mm / 13×12 inch) Grit 120, 320, 600, 800,1000 each 4pcs, 1 x Dustproof Cover, 1 x Grinding Wheel, 3 X к�

DEN 1023.84
АЕКСИТ 3MMX10MMX70MM ДИАНТ МЕЛЕНСКИ ДЕЛОВИ ИСПИТУВАЕ И ОБЕЗБЕДУВАЕ НА ЦИЛИНДЕР ГЛАВО МОНДЕНТИВНИ ПАРНИЦИ ЗА Ново
АЕКСИТ 3MMX10MMX70MM ДИАНТ МЕЛЕНСКИ ДЕЛОВИ ИСПИТУВАЕ И ОБЕЗБЕДУВАЕ НА ЦИЛИНДЕР ГЛАВО МОНДЕНТИВНИ ПАРНИЦИ ЗА

Големина на главата : 10 x 20мм / 0,4 "x 0,8" (d*l); Главен материјал : Метал, дијамант Содржина на пакетот : 2 парчиња

DEN 1.00
N/A кабинет за чевли Едноставно едноставна влезна сала врата цврста дрвена нога дневна соба, повеќенаменско Ново
N/A кабинет за чевли Едноставно едноставна влезна сала врата цврста дрвена нога дневна соба, повеќенаменско

Материјал : Дрвена Тип : Мебел за дневна соба Дали да се собере или не : Соберете Организатор на големи ме�

DEN 1.67
Lsjzz преносен слив на вода што може да се преклопи на отворено патување со нозе за печење за печење за перење, када Ново
Lsjzz преносен слив на вода што може да се преклопи на отворено патување со нозе за печење за печење за перење, када

Моден дизајн и цврста функција : Нашиот концепт е едноставен : Обезбедете стилски дизајн и практични фун

DEN 2.67
Индустриска лента за пакување на пакување - 110 јарди по ролна - 3 ширина X 2,0 мил дебела, акрилна лепило тешка Ново
Индустриска лента за пакување на пакување - 110 јарди по ролна - 3 ширина X 2,0 мил дебела, акрилна лепило тешка

Подобрена моќност на јачина и држење : Пребарувавме далеку и широко за лента за индустриско одделение ш�

DEN 447.84
Tek Styz IPX7 звучник компатибилен со вашето Micromax Canvas HD Plus со 13H Водоотпорно време на игра, затворено, Ново
Tek Styz IPX7 звучник компатибилен со вашето Micromax Canvas HD Plus со 13H Водоотпорно време на игра, затворено,

? ? ? Вградена функција за повик поддржана од микрофон Micro USB порта за брзо полнење голем капацитет на бат

DEN 399.84
1000PCS SK23D07 8 PIN PCB 3 Позиција 2P3T DP3T минијатурен слајд прекинувач на странично копче SK23D07VG4 Ново
1000PCS SK23D07 8 PIN PCB 3 Позиција 2P3T DP3T минијатурен слајд прекинувач на странично копче SK23D07VG4

Индустриски прекинувачи / гранични прекинувачи Индустриски прекинувачи / гранични прекинувачи...

DEN 1654.08
Јаглерод челик длабоко жлебов топка пред-подмачкана лежишта Минијатурни додатоци за резервни делови од 625ZZ Ново
Јаглерод челик длабоко жлебов топка пред-подмачкана лежишта Минијатурни додатоци за резервни делови од 625ZZ

Лежишта со длабоки жлебови Овие лежишта се предподмачкувани со маснотии Мазно движење, ниско триење, ви

DEN 1.33
Hidyliu 24x30cm греење подлога за грб, врат, нозе - 5V2A USB електричен крпа за греење на греење на елементите Ново
Hidyliu 24x30cm греење подлога за грб, врат, нозе - 5V2A USB електричен крпа за греење на греење на елементите

Безбеден и лесен за употреба, може да се шие на која било покривка на крпа или седиште Погодно за напојув

DEN 3.33
Хармонизирајте 7 чакра балансирајќи терапија за бакар стапче мастер кварц Реики заздравување на кристална Ново
Хармонизирајте 7 чакра балансирајќи терапија за бакар стапче мастер кварц Реики заздравување на кристална

Корисно за позитивна енергија, заздравување, медитација, мир на умот, балансирање и концентрација Прода

DEN 0.33
5-пакувања со двострани дворови за продажба на знаци со 1400 парчиња налепници за цени за продажба, голем фонт, Ново
5-пакувања со двострани дворови за продажба на знаци со 1400 парчиња налепници за цени за продажба, голем фонт,

ДвостранаСодржи 5 парчиња големи и лесни знаци на продажба Големи фонтови на продажба на двор од едната

DEN 3.00
Здраво пламен 20,5 инчи оган оган јама без чад од не'рѓосувачки челик, надворешно оган, задниот двор, природно дрво, Ново
Здраво пламен 20,5 инчи оган оган јама без чад од не'рѓосувачки челик, надворешно оган, задниот двор, природно дрво,

Трајни Оган јами од оган Hiflame се изработени од 304 не'рѓосувачки челик, кои се издржливи и долготрајни во �

DEN 3199.84
389 BUNA/NBR NITRILE O-RING 70A DUROMERTER Црна, Стерлинг заптивка и снабдување Ново
389 BUNA/NBR NITRILE O-RING 70A DUROMERTER Црна, Стерлинг заптивка и снабдување

Направено од црна бунанитрил (исто така наречена БунаН) за употреба со најразлични течности од нафта до

DEN 748.64
7x15mm 2000pcs маркиза земја аспекти ab бои рамен акрилен лепак на ринестон на Strass High Shine DIY Nail Art Ново
7x15mm 2000pcs маркиза земја аспекти ab бои рамен акрилен лепак на ринестон на Strass High Shine DIY Nail Art

Боја : 02 Gold AB 2000 PCS Големина : 7x15mm Количина : 2000 парчиња Број на модел : Маркиз Земјиште аспекти 5543 Продавањ�

DEN 1508.80
Шампион - Мојер Диебел 0512168 грејач, 230 VAC, 1200W C/W орев, 24 Висина, 6 ширина, 7 Должина Ново
Шампион - Мојер Диебел 0512168 грејач, 230 VAC, 1200W C/W орев, 24 Висина, 6 ширина, 7 Должина

Оригинален дел за замена на OEM Шампион Мојер Диебел произведува низа разноврсни машини за миење садови.

DEN 3.00
Pepperl & Fuchs TC-Rhino Заштитно покритие Ново
Pepperl & Fuchs TC-Rhino Заштитно покритие

Тежина : 1,00lb Димензии на производот : 8,00 x 8,00 x 8,00 инчи Состојба : Ново Тежина : 1,00lb Димензии на производот :

DEN 2.67
Далечински управувач на SZHHHXD за Fujitsu asy12RSC-W ASU9R1 ASU12R1 ASU18T ASU24R1 ASU30C1 ASG24R ASG30R ASH12F AS13P Ново
Далечински управувач на SZHHHXD за Fujitsu asy12RSC-W ASU9R1 ASU12R1 ASU18T ASU24R1 ASU30C1 ASG24R ASG30R ASH12F AS13P

Замената на IR за моделите, погледнете на нашата слика како што е прикажано Само во Целзиусови, не може да

DEN 254.72
Фата 12 парчиња држачи за картички од дрво, дрвени држачи за разгледница, рустикален акрилен знак штанд за свадбени Ново
Фата 12 парчиња држачи за картички од дрво, дрвени држачи за разгледница, рустикален акрилен знак штанд за свадбени

✔ Пакетот вклучува : 12 парчиња држачи за знаци на табела за дрво; Доволно за вашата дневна употреба или д

DEN 207.84
Rocky Mountain Goods Flat Tooker Hose - Дизајн на двоен слој со тешки страни - заштедува 70% вода - конзистентна Ново
Rocky Mountain Goods Flat Tooker Hose - Дизајн на двоен слој со тешки страни - заштедува 70% вода - конзистентна

Дизајн на тешки двоен слој со PVC лагер покриен со ткаенина со дополнителна јачина Зачувува 70% вода со при

DEN 0.67
Адидас Менс Атлетик Ново
Адидас Менс Атлетик

100% памук Повлечете го затворањето Екран печатена графика Играчите презиме и број на задниот дел Вратот

DEN 159.84
Meadow & Oak Head Planter/Wallид Поставен/Надворешно лице за лице со дренажа за симпатични растенија/сад Ново
Meadow & Oak Head Planter/Wallид Поставен/Надворешно лице за лице со дренажа за симпатични растенија/сад

Комбинира природа и стил : Додава пламен на вашиот надворешен двор и градинарски амбиент Висок квалитет

DEN 367.84
Blubsle Bright 138 LED starвездени светла на месечината, 8 режими Рамадан украси со далечински, водоотпорен Ново
Blubsle Bright 138 LED starвездени светла на месечината, 8 режими Рамадан украси со далечински, водоотпорен

Starsвездите и светлата за завеси од месечината создаваат подобра околина за вашата прекрасна просторија

DEN 0.67
Кутија за складирање на рутерот, Wallид за полици WiFi Router Stand Flowating Wallид поставен полица поставен wallиден Ново
Кутија за складирање на рутерот, Wallид за полици WiFi Router Stand Flowating Wallид поставен полица поставен wallиден

【Краток опис】 Ова е изработено од безбедни водоотпорни и материјали за заштита на животната средина д�

DEN 1131.52
Зашрафете го M2 Spacer Brass Camera standoftенски женски PCB - Ново
Зашрафете го M2 Spacer Brass Camera standoftенски женски PCB -

Должина : 14мм пакет 1000 Снабдување со DIY : Електрични Стил на возење : Ништо Стил на глава : Ништо Материјал

DEN 2.00
Телефонски стабилизатор на гимбал бел рачен гамбален стабилизатор во живо со спортски телефонски фотоапарат Ново
Телефонски стабилизатор на гимбал бел рачен гамбален стабилизатор во живо со спортски телефонски фотоапарат

Уникатниот дизајн на клипап реализира лесна транзиција помеѓу режимот на подготвеност и режимот на ста

DEN 552.00
Виртуа Коп 2 - Сега Сатурн Ново
Виртуа Коп 2 - Сега Сатурн

Игра Sega Saturn Криминалот е распространет и време е најдобро да се излезат на улиците во виртуа Сити...

DEN 1056.16
Кангма 10/50 ПАРЧИЊА Леопард Маски За Лице За Еднократна Употреба За Возрасни, Унисекс Заштитни Маски Ново
Кангма 10/50 ПАРЧИЊА Леопард Маски За Лице За Еднократна Употреба За Возрасни, Унисекс Заштитни Маски

✪ А=10 ЕЕЗ Б=50 ЕЕЗ Произведено во САД Или Увезено Обрнете внимание На Кангма, ќе има неочекувани изненаду�

DEN 121.44
Калкулатор Nakabayashi ECD-8502G, 12 цифри, голем клуч, М, функција за пресметување на данок Ново
Калкулатор Nakabayashi ECD-8502G, 12 цифри, голем клуч, М, функција за пресметување на данок

Product Dimensions : W 43 inches (W 105 x D 23 Material : Main unit, key : ABS resin Functions : 12 digit display / tax calculation / fast support / 2 напојување со напоју

DEN 1.00
Надграден апарат за живот 425025p агитатор за мијалник Аугер ПКД компатибилен со мијалник Fisher & Paykel Ново
Надграден апарат за живот 425025p агитатор за мијалник Аугер ПКД компатибилен со мијалник Fisher & Paykel

✅ Броеви на дел : 425025p, AP6791048, 425025, 478083p ✅ Ultra издржлив, неOEM за замена за замена на агитаторот Auger PKD компати�

DEN 1279.20
Блесок-трон [OEM додатоци за беспилотни летала] 6 пакувања меки силиконски амортизирани топки гумени Ново
Блесок-трон [OEM додатоци за беспилотни летала] 6 пакувања меки силиконски амортизирани топки гумени

Специјално дизајниран за DJI Phantom 3 , Добар ефект на амортизација, голема флексибилност , Мала тежина, издр�

DEN 940.80
Highcraft OTDT-A70 5/8 инчен нишка x 1-3/8 инчен катран канал ореви со кратка пролет, јаглероден челик со финиш на Ново
Highcraft OTDT-A70 5/8 инчен нишка x 1-3/8 инчен катран канал ореви со кратка пролет, јаглероден челик со финиш на

· Паралелни заби специјални формирани заби во паралелните процепи на каналот · Зафатете ја вратата нап�

DEN 638.40
5 парчиња 608 688 РС ЗЗ Скејтборд Лежишта Двојно Заштитени Топчести Лежишта Мали Заменски Делови За Ново
5 парчиња 608 688 РС ЗЗ Скејтборд Лежишта Двојно Заштитени Топчести Лежишта Мали Заменски Делови За

Лежишта Челик со лежиште со висока цврстина, мало триење, голема брзина, повеќе абење и издржливост...

DEN 1.67
Mdesign Wall Mount Montage Metal Entrestway Организатор за складирање пошта со 5 куки - писмо, списание, Ново
Mdesign Wall Mount Montage Metal Entrestway Организатор за складирање пошта со 5 куки - писмо, списание,

Едноставно складирање : Чувајте ги калта и влезовите уредни и уредни со оваа пошта станица; Овој издржли

DEN 163.04
Cleiscry 10 компјутери со висока моќност LED чип 3W SMD COB светлина емитер компоненти диоди на база од 20мм PCB Ново
Cleiscry 10 компјутери со висока моќност LED чип 3W SMD COB светлина емитер компоненти диоди на база од 20мм PCB

45 мил чипови / 120140 степени на емитувачки агол Чип со висок квалитет, висока осветленост на одборот / дв�

DEN 111.84
Вулдерот C-7ea 15 Guage Пневматски пиштол за прстен со свињи со тенок долг нос, дијаметар на затворање од 7,0мм, Ново
Вулдерот C-7ea 15 Guage Пневматски пиштол за прстен со свињи со тенок долг нос, дијаметар на затворање од 7,0мм,

Дијаметар на затворање : 7 Оперативен притисок : 70100 psi Нето тежина : 3,40 bs (1,54 кг) 【Лесно се достигнува тесн�

DEN 3.33
HASMX WH2X1193 машина за перење центар центар за замена на орев за замена на орев за мијалници за Hotpoint GE ги Ново
HASMX WH2X1193 машина за перење центар центар за замена на орев за замена на орев за мијалници за Hotpoint GE ги

Ова е сосема ново неискористено WH2 X1193 машина за машина за перење, Hub Fits Hotpoint GE S2200 Y0 WW AP2045284 PS271505 + Број на д

DEN 0.67