Центар Вежби Малку 60 Степен Метал Вежба Малку Моќ Алатки Дупка Дупчење Дупка 1 парчиња

Центар Вежби Малку 60 Степен Метал Вежба Малку Моќ Алатки Дупка Дупчење Дупка 1 парчиња

DEN 2.67

Ново

Залиха

Конусна Точка Вежба Битови Центарот и дупчалките за дамки традиционално се користат за правење конусна дупка за центар за струг со цел да се направи почетна точка за стандардна вежба за извртување, дизајнирана да спречи одење на вежбата за извртување. Се користи за производство на центар држи во компоненти или работа парчиња со бараат обработка помеѓу центри. Заострена Точка Дупчалка Битцентар Дупчалки Бит 60 Степени Метална Дупчалка Електрични Алати Дупчење Дупка 1pcsee втората слика за деталиспецификација : Тип : Централна Вежба Битматеријал : Челични Степени Со Голема Брзина : 60 Size Вклучувајќи : 3,15 mm 3,5 mm 4,0 mm 5,0 mmnote : ве Молиме дозволете грешки од 1-3mm поради рачно мерење.Бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква на мониторот на вашиот компјутер бидејќи мониторите не се калибрирани исти.Пакет Вклучувајќи : 1pc Центар Вежба Bit1.

Type: Center Drill Bit
Material: High Speed Steel
Degrees: 60
Size Including:
3.15mm 3.5mm 4.0mm 5.0mm 6.0mm:
Note:
Please allow 1-3mm errors due to manual measurement.:
Item color displayed in photos may be showing slightly different on your computer monitor since monitors are not calibrated same.:
Package Including:
1pc Center Drill Bit:
1 :

Производи во категоријата

CUTYZ Тавански Вентилатор Со Светло Нем Вентилатор Осветлување 3 Брзини Спална Соба Led Затемнет Вентилатор Таванот Светлина Ново
Qeirudu 50 пакет од 12 мл квадратни чисти пластични десерт чаши со капаци и лажици, контејнери за торта со овошје Ново
Qeirudu 50 пакет од 12 мл квадратни чисти пластични десерт чаши со капаци и лажици, контејнери за торта со овошје

Сет за супер вредност : Пакетот вклучува 50 парчиња квадратни пластични десерт чаши со капаци, црни лажиц

DEN 271.84
2023 година Нов женски цвет дијамантски стилски прстен за прстен за прстен за накит небесен прстен Ново
2023 година Нов женски цвет дијамантски стилски прстен за прстен за прстен за накит небесен прстен

Middle Finger Jewelry Pretty Jewelry for Teen Girls Nice Rings Anxiety Ring Set Girl Rings for 8 Year Old Guitar Ring Western Jewelry for Teen Girls 2 Finger Rings for Women Stainless Steel

DEN 44.64
XYYXDD Дрвена Закачалка, Ѕид Виси Спална Соба Дневна Соба Закачалка Подготовка Кука Закачалка Зад Ѕидот Ново
XYYXDD Дрвена Закачалка, Ѕид Виси Спална Соба Дневна Соба Закачалка Подготовка Кука Закачалка Зад Ѕидот

Индустрискиот Стил е Потрага По Повеќето Модерни Млади луѓеПерсонализираната Облека Бара Уникатен Диз

DEN 1.33
Лилианг- - испарувачки ладилници за личен ладилник за воздух, USB преносен мини климатик, 3 во 1 испарувачки ладилници, Ново
Лилианг- - испарувачки ладилници за личен ладилник за воздух, USB преносен мини климатик, 3 во 1 испарувачки ладилници,

◆ Нема бучава : користејќи го нем процесот, нема да го наруши вашиот сон Копче за функција за долго прити

DEN 1309.60
Беатрикс Потер Петар Божиќ Вечера Во Собата Ново
Беатрикс Потер Петар Божиќ Вечера Во Собата

Беатрикс Потер Колекција Преземено од оригинални Илустрации Од Приказните На Беатрикс Машина за миење

DEN 395.20
иневгого Фрактална Цветна Тоалетна Торба за жени мажи со Кука и Прегради Водоотпорна Козметика Торба Ново
иневгого Фрактална Цветна Тоалетна Торба за жени мажи со Кука и Прегради Водоотпорна Козметика Торба

€Голем капацитет јасни ремени за преграда со патент обезбедуваат јасен преглед на содржината ●Повеќе�

DEN 303.84
Аквапели Вакуумско Изолирано Шише Со Вода, 18 Унци, Помпејан Црвено Ново
Аквапели Вакуумско Изолирано Шише Со Вода, 18 Унци, Помпејан Црвено

Сјајна Помпејанска Црвена Боја Ги одржува течностите топли 6 часа или ладни 24 часа Отстранете ја целата

DEN 261.92
Малриг 15мм шипки за јаглеродни влакна за систем за поддршка на железнички 15мм- 1872 година Ново
Малриг 15мм шипки за јаглеродни влакна за систем за поддршка на железнички 15мм- 1872 година

Лесен : Smallrig 15 mm Rod Carbon Fiber (6 “, пар) 1872 е пар ригидни, издржливи додека лесните прачки што нема да ја измера

DEN 1.33
Tinhifi C2 Mech Воин HIFI Слушалки LCP PU Композитна Дијафрагма Во Монитори За Уши со 0,78 2pin Позлатени Ново
Tinhifi C2 Mech Воин HIFI Слушалки LCP PU Композитна Дијафрагма Во Монитори За Уши со 0,78 2pin Позлатени

Механички дизајн (фокусирање на квалитетот на производот и висока сигурност) Новоразвиената композитн�

DEN 0.67
ХЗБС Компатибилни Инстинкт Бендови Мека Силиконска Спортска Лента Замена За Гармин Инстинкт Паметни Алатки Ново
ХЗБС Компатибилни Инстинкт Бендови Мека Силиконска Спортска Лента Замена За Гармин Инстинкт Паметни Алатки

Увезени Изработен од висококвалитетна гума, лесен, дише, здрав и без мирис, издржлив Достапен во различн

DEN 3.00
Sluice Мајмун Мали Мини 1 Стакло ВИЈАЛИ Шише За Вашиот Златен Тава Злато! ГБ1 Ново
Sluice Мајмун Мали Мини 1 Стакло ВИЈАЛИ Шише За Вашиот Златен Тава Злато! ГБ1

Ќе се купуваат (12) 1" јасно стакло вијала шишиња Тие се со дијаметар од 9 / 16" Одлично за вашето злато Ќе се к

DEN 638.40
Cabilock Јасно Организатор Кутија Јасно Организатор Кутија Шминка Органзиер Акрилик Повеќенаменски Организатор Ново
Cabilock Јасно Организатор Кутија Јасно Организатор Кутија Шминка Органзиер Акрилик Повеќенаменски Организатор

акрилни влакна Преносливиот дизајн го олеснува користењето и носењето Изработката од квалитетна пласт

DEN 493.76
Ли Хантон Менс отворено дно џемпери со џебови од руно џогерски панталони за мажите дневна тренинг што работи Ново
Ли Хантон Менс отворено дно џемпери со џебови од руно џогерски панталони за мажите дневна тренинг што работи

Руно Затворање на влечење Повеќе џебови две странични џебови нудат повеќе простор за складирање, чувај

DEN 367.84
Starвездена и школки торба со топла вода со покривка топла гума шишиња за инјектирање за креветски грчеви во менструална Ново
Starвездена и школки торба со топла вода со покривка топла гума шишиња за инјектирање за креветски грчеви во менструална

кадифен Направени во САД или увезени 【Торба со топла вода】 6 x 10,4 инчи, 1 Првата употреба ќе има посебен в

DEN 287.84
Нов Лон0167 4п/6П/8П Модуларен Избрана Мрежа Стегање стегање сигурна Ефикасност Алатка Машина Стегач Ново
Нов Лон0167 4п/6П/8П Модуларен Избрана Мрежа Стегање стегање сигурна Ефикасност Алатка Машина Стегач

Име на производ : (издржлив во употреба) Алатка За Стегање На Мрежата; Содржина На Пакетот : (најнова техн�

DEN 948.80
Џемпер за жени со чамец врат Среќни Божиќни маици Дебели обични џемпери за пулвер за жени Ново
Џемпер за жени со чамец врат Среќни Божиќни маици Дебели обични џемпери за пулвер за жени

100% полиестер Рамно затворање на цврста тока Квадратен врат на вратот жолт карирана култура на врвот на �

DEN 111.84
Организатор На Електроника, Торба За Организатор На Кабли, Случај За Патување На Електронски Организатор, Козметичка Ново
Организатор На Електроника, Торба За Организатор На Кабли, Случај За Патување На Електронски Организатор, Козметичка

€ Патување Електронски Организатор Големина : 5 9х9, 44х3, 14 во / 15х24х8 см ● Материјал За Организатор на елек

DEN 1540.80
Квиксилвер Машки Стандарден Фестонирам За Истегнување На Хемпстрек 19 Табли Краток Костим За Капење На Багажникот Ново
Квиксилвер Машки Стандарден Фестонирам За Истегнување На Хемпстрек 19 Табли Краток Костим За Капење На Багажникот

66% Полиестер, 20% Памук, 8% Коноп, 6% Еластан Затворање на врвка Машинско Перење Направено Подобро Со Рецикл�

DEN 703.04
Lumenier Qav -Pro Micro Whoop 2.5 Edition Cinequads - плоча за камера - 2,5 Ново
Lumenier Qav -Pro Micro Whoop 2.5 Edition Cinequads - плоча за камера - 2,5

Материјал : 1мм квазиизотопско јапонско јаглеродно влакно (мат финиш) Дебелина на јаглеродни влакна : 1мм

DEN 3.33
Комплет за Полирање тркала од легура 8 парчиња Џогери За Полирање Алуминиумски Тркала/Комплет ПОЛ07 Ново
Комплет за Полирање тркала од легура 8 парчиња Џогери За Полирање Алуминиумски Тркала/Комплет ПОЛ07

Погоден за втора и последна фаза на полирање Содржи доволно материјал за збир на легури Ќе ги отстрани м

DEN 470.40
Чистење на кошули за чистење на екипажот Домаќин за чистење на кошула за чистач за подароци за подароци за подароци Ново
Чистење на кошули за чистење на екипажот Домаќин за чистење на кошула за чистач за подароци за подароци за подароци

100% памук Направено во САД Смешни подароци за домаќинки : Смешна маица за домаќинство со кул дизајн е иде�

DEN 1491.20
Месинг Тастатура Клуч Организатор Едц Алатка | Секојдневно Носење Компактен Држач За Клучеви Мулти-Алатка И Организатор Ново
Месинг Тастатура Клуч Организатор Едц Алатка | Секојдневно Носење Компактен Држач За Клучеви Мулти-Алатка И Организатор

ТЕШКА АЛАТКА : Изработена од месинг и висококвалитетен хардвер од нерѓосувачки челик без ' рѓа, американ

DEN 1359.20
Шминка Торба Пространа Козметичка Торбичка Торбичка Чанта Чанта Со Патент За Жени И Девојки Розова Риба Ново
Шминка Торба Пространа Козметичка Торбичка Торбичка Чанта Чанта Со Патент За Жени И Девојки Розова Риба

Материјал : Козметичка кеса изработена од висококвалитетна микрофибер кожа, со рачен, материјал водоот�

DEN 2.33
ДОИТОЛ Автомобил Врата Браник Врата браник 6 парчиња Шарка Игла Врата Запре Шарка Монтирани шарка игла Ново
ДОИТОЛ Автомобил Врата Браник Врата браник 6 парчиња Шарка Игла Врата Запре Шарка Монтирани шарка игла

ПРИЛАГОДЛИВ ИГЛА ЗА ШАРКИ : доаѓа со компактна големина, што нема да влијае на целокупниот распоред на с�

DEN 238.40
Вентилатор за преклопување, 2 парчиња Рачни Вентилатори Од Бамбус, Рачна Работа Украсување За Танцување Со Ново
Вентилатор за преклопување, 2 парчиња Рачни Вентилатори Од Бамбус, Рачна Работа Украсување За Танцување Со

Безбедната и безопасна рачка на вентилаторот од бамбус прави да се чувствувате поинаку од чистото чувс�

DEN 1.33
Хортенсе Б. Хјуит Бебе Туш Додатоци 25-Брои Месечината И Ѕвездите Покани Ново
Хортенсе Б. Хјуит Бебе Туш Додатоци 25-Брои Месечината И Ѕвездите Покани

Метал Комплет од 25 Пополнете Ги Празните Покани и пликови совршени за туш за бебиња за родови Небесно си

DEN 187.36
Полјана Кинг панталони за жени кои работат случајно, руно ги постави хеланки жени Ноќта на вештерките јога Ново
Полјана Кинг панталони за жени кои работат случајно, руно ги постави хеланки жени Ноќта на вештерките јога

Божиќни хеланки за жени Гринч ? Денешното одобрение за договор.Севејте 3% Кога купувате 1, заштедете 10% ко�

DEN 1060.80
Безбедносен елек на Трединг за мажи или жени со 8 џебови со голема видливост за градежен елек за безбедност Ново
Безбедносен елек на Трединг за мажи или жени со 8 џебови со голема видливост за градежен елек за безбедност

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 3.00
цдар Врвка За Влечење Авионска Играчка Со Рачка Ја Ублажува Досадата Летечки Хеликоптер Отпорен На Пад Детски Ново
цдар Врвка За Влечење Авионска Играчка Со Рачка Ја Ублажува Досадата Летечки Хеликоптер Отпорен На Пад Детски

Само дајте им шанса на децата да си играат со оваа мини играчка за авиони, тие ќе уживаат во игротеката и�

DEN 140.32