Алатки за бранова форма ASA M1 со претплата - за Teledyne/Lecroy SDA715ZI

Алатки за бранова форма ASA M1 со претплата - за Teledyne/Lecroy SDA715ZI

DEN 1526.40

Ново

Залиха

Софтверски пакет за ракување со бранови со повеќе од 400 мерења, декоди на сигнали и тестови за усогласеност (вклучувајќи DDRX/PCIE/Gigabit Ethernet/HDMI/USB/etc) - сите без дополнителни трошоци Компатибилен со сите главни брендови на осцилоскопи во реално време, дигитализатори и алатки за симулација на ЕДА; вклучувајќи постари уреди што се враќаат 20 години. Вклучува напредни алатки за истражување на бранова форма, дебагирање, поддршка за тестирање на карактеризација и многу повеќе. Зголемете ја вашата продуктивност со автоматски можности за анализа и известување со 1 клик. Споделете целосно истражувачки податоци за бранова форма со вашиот тим и деловни партнери со вградена соработка со работниот тек. Софтверски пакет за ракување со бранови со повеќе од 400 мерења, декоди на сигнали и тестови за усогласеност (вклучувајќи DDRX/PCIE/Gigabit Ethernet/HDMI/USB/etc) - сите без дополнителни трошоци. Компатибилен со сите главни брендови на осцилоскопи во реално време, дигитализатори и алатки за симулација на ЕДА; вклучувајќи постари уреди што се враќаат 20 години. Вклучува напредни алатки за истражување на бранова форма, дебагирање, поддршка за тестирање на карактеризација и многу повеќе. Зголемете ја вашата продуктивност со автоматски можности за анализа и известување со 1 клик. Споделете целосно истражувачки податоци за бранова форма со вашиот тим и деловни партнери со вградена соработка со работниот тек. M1 WT ™ е единственото софтверско решение кое работи со сите ваши осцилоскопи, дигитализатори и алатки ЕДА од сите најголеми производители, без оглед на тоа колку години имаат, по цена што е секогаш во согласност со можностите на хардверот. Овој список е за употреба само со наведениот уред и вклучува M1 Waveform Tools ™ и 1-годишна претплата за софтвер. Погледнете ги нашите други списоци за други инструменти или контактирајте не ако не видите специфичен список за вашиот обем или дигитализатор - веројатно е поддржано. Алатките за бранова форма М1 обезбедуваат : масивна, софистицирана библиотека со вградени мерења, плус можност лесно да додадете свои преку MATLAB или C/C ++/C# тестови за усогласеност без трошоци и декоди на сигнали за многу популарни стандарди уникатни алатки за дебагирање, вклучени во алатките за дебагирање, вклучени во Патентирана скриена аномалија локација ™ Автоматизација на повеќе нивоа - и секвенционирање на секвенционирање на инструменти и анализи - вклучително и алатки за автоматизација на графичка автоматизација Повеќе вградени алатки за соработка M1 Reader ™ За офлајн анализа на бранови форми зачувани од M1 WT и многу, многу повеќе, по цена многу, по цена многу многу, по цена многу, по цена многу Пониско од тоа за значително помалку способните додатоци на софтвер од производителите на хардвер, фокусот на АСА е на вкупната поддршка на работниот тек-поддржувајќи сè што правите со бранови на живот во текот на целиот животен циклус на производот во платформа-агностик, бренд-агностички и возрасна агностички начин.

Производи во категоријата

LBWF Електричен wallиден малтер машина, променлива брзина на бетонски цементен малтер, прилагодување на брзината, Ново
LBWF Електричен wallиден малтер машина, променлива брзина на бетонски цементен малтер, прилагодување на брзината,

▶ Ефикасно измазнување и завршна обработка, едно лице измазнува 300 квадрати за еден час, а мазните од го�

DEN 784.00
КСИНГИХЕНГ 320 ПАРЧИЊА М2 Месинг Машки-Женски / Женски-Женски Хексадецимален Месинг Растојание Комплет За Ново
КСИНГИХЕНГ 320 ПАРЧИЊА М2 Месинг Машки-Женски / Женски-Женски Хексадецимален Месинг Растојание Комплет За

1Материјал : Месинг И нерѓосувачки челик, таму завртки и навртки се направени од нерѓосувачки челик кој �

DEN 207.84
Карбид црно/злато 118 deg. Бит за вежбање со должина Ново
Карбид црно/злато 118 deg. Бит за вежбање со должина

✅ карбид црно / злато 118 deg Бит за вежбање со должина на работникот ✅ Групирање на бит за вежба : Бит за ве�

DEN 1172.80
GOWE 3.5 X-45X Двогледна Артикулирање Рака Столб Стегач Зум Микроскоп WF10X20 SZM0. 5X Микроскоп Додатоци Леќа Ново
GOWE 3.5 X-45X Двогледна Артикулирање Рака Столб Стегач Зум Микроскоп WF10X20 SZM0. 5X Микроскоп Додатоци Леќа

Карактеристики : висококвалитетен супер широкопојасен оптички систем нуди моќност на зголемување на з�

DEN 1.00
25oz изолирано шише со вода, двојно wallид вакуум за еднократна употреба од не'рѓосувачки челик доказ за туристички Ново
25oz изолирано шише со вода, двојно wallид вакуум за еднократна употреба од не'рѓосувачки челик доказ за туристички

Both шише со вода од не'рѓосувачки челик】 Шишето е изработено од двослоен 18 / 8 не'рѓосувачки челик од хран�

DEN 1419.20
Комплет За Лична Библиотека и Подарок од 44 Парчиња, Каталог Со Картички 40 И Џеб Од Библиотечна Картичка, Ново
Комплет За Лична Библиотека и Подарок од 44 Парчиња, Каталог Со Картички 40 И Џеб Од Библиотечна Картичка,

Изобилство Комплет : ќе добиете 20 парчиња каталог на библиотечни картички со 20 џебови за библиотечни ка�

DEN 271.84
Модерен Секач За Кутии, Дополнителен Секач За Ленти Одзади, Водич Со Двоен Страничен Раб, Поставување Длабочина На Ново
Модерен Секач За Кутии, Дополнителен Секач За Ленти Одзади, Водич Со Двоен Страничен Раб, Поставување Длабочина На

Брз и високо безбеден секач за безбедносни кутии Машина со 2 страна водич технологија Димензија 7х1, 5х2ин

DEN 203.84
Пот Апсорбирачки Јога Крпи за топла јога Нелизгање, Брзо Сушење Нелизгачки Јога Пешкир Спортски Пешкир Ново
Пот Апсорбирачки Јога Крпи за топла јога Нелизгање, Брзо Сушење Нелизгачки Јога Пешкир Спортски Пешкир

Микрофибер Потењето За време на Јогата е Неизбежно, Одржувајте Ги Испотените Раце и Нозе Суви Е Од Сушти

DEN 527.84
Модул за реле за реле за реле на МладНенер 12V Опто-изолиран со високо или ниско ниво на активирање Ново
Модул за реле за реле за реле на МладНенер 12V Опто-изолиран со високо или ниско ниво на активирање

【12 V 1 модул за реле на каналот】 Оваа релетабла обезбедува единечна реле што може да се контролира со ди�

DEN 1504.00
17 Парчиња Риболов Партија Украси Во Собата, Вклучувајќи 3 Риба Облик Виси Хартија Фенери 10 Риболов Боббар Тркалезна Ново
17 Парчиња Риболов Партија Украси Во Собата, Вклучувајќи 3 Риба Облик Виси Хартија Фенери 10 Риболов Боббар Тркалезна

Пакетот Содржи : ќе добиете 3 парчиња хартиени фенери во форма на риба со 3 ЛЕД светла за фенери (топло жол

DEN 3.00
Дизајн на хартија за хартија за хартија од хартија, не гответе го, разнобојно Ново
Дизајн на хартија за хартија за хартија од хартија, не гответе го, разнобојно

Пакет од 20 луксузни салфетки за коктел отпечатени во Германија Салфетки се 3 тли ткиво од рециклирана пу

DEN 2.33
Лејии 7. 2х7, 2фт Виолетова Блескава Тркалезна Позадина Луксузни Сјајни Ресни Кружни Кругови Позадина Покривка Темјанушки Ново
Лејии 7. 2х7, 2фт Виолетова Блескава Тркалезна Позадина Луксузни Сјајни Ресни Кружни Кругови Позадина Покривка Темјанушки

Големина : 72мх2, 2м Дијаметар.Големина на поддршка и прилагодување на сликата ●Материјал : 100% полиестерс�

DEN 3.00
ГРОТ 83-2458 РИНГ ТЕРМИНАЛ Ново
ГРОТ 83-2458 РИНГ ТЕРМИНАЛ

Тип на производ : Автоматски дел Димензии на пакетот : 10.6715182404421 "L X10.0104046753675" W X9.63798535700491 "H Количина на паке

DEN 1.67
Црна кутија ME775A-FSP, мини возач Async Extender CATX, пакет од 2 компјутери Ново
Црна кутија ME775A-FSP, мини возач Async Extender CATX, пакет од 2 компјутери

Цена за пакет од 2 компјутери Цена за пакет од 2 компјутери Black Box, ME775 AFSP, мини возач Async RS232 Extender Over CATX, DB9 Femal

DEN 3.33
Креативно конвертирање на допир на боја 50 брои пластични плочи за банкет, жолт училишен автобус Ново
Креативно конвертирање на допир на боја 50 брои пластични плочи за банкет, жолт училишен автобус

50 во пакет Совршено за секој пикник, забава, банкет или празничен угостителски настан, оваа креативна пл

DEN 2.00
ZSE30AF-01-P-M-L Висок прецизен прекинувач за дигитален притисок Ново
ZSE30AF-01-P-M-L Висок прецизен прекинувач за дигитален притисок

Модел ZSE30 AF01PML ZSE30 AF01PMLLIGHT DIGITAL PRESSICE Производи во залиха и брза испорака Модел ZSE30 AF01PML...

DEN 534.40
HITACHI 320287 Собрание на кука WH9DM DS14DMR Дел за замена Ново
HITACHI 320287 Собрание на кука WH9DM DS14DMR Дел за замена

Алатките Hitachi Power го преименуваа во Metabo HPT Исти одлични алатки, со само ново име Оригинален дел за замена �

DEN 80.48
Подароци за рамка за романтична годишнина, јас те сакам на Месечината и назад, годишнината од ангажманот свадбени Ново
Подароци за рамка за романтична годишнина, јас те сакам на Месечината и назад, годишнината од ангажманот свадбени

Големина : Големината на рамката за слика е : 10 x 8 инчи, погодна за поставување 4 x 6 инчи фотографии Матери�

DEN 2.67
Голема точка на среќа г -дин и г -ѓа - црно -бела свадба или невестински туш 4x6 приказ на слика - хартиени Ново
Голема точка на среќа г -дин и г -ѓа - црно -бела свадба или невестински туш 4x6 приказ на слика - хартиени

6 Вертикални рамки Големина 5,5 ”x 8,75” 6 хоризонтални или вертикални рамки Големина 5,5 ”x 7,5”...

DEN 2.67
FXLYMR Лупа, Едукативни, Истражувачки, Рачни Лупа 10x Стари/Низок Вид/Дете / Ученик Читање Со Led Оптички Ново
FXLYMR Лупа, Едукативни, Истражувачки, Рачни Лупа 10x Стари/Низок Вид/Дете / Ученик Читање Со Led Оптички

Изработени со Отпорни На Гребење, Јасни Оптички Леќи Отпорни на Кршење Дизајнирани За Постари Лица, Сту�

DEN 2.67
Бејкхопе Виолетова Кекс Облоги 160-брои, Стандардни Обвивки Мафини Печење Чаши за пекарница &засилувач; Ново
Бејкхопе Виолетова Кекс Облоги 160-брои, Стандардни Обвивки Мафини Печење Чаши за пекарница &засилувач;

Опции за боја : црна, сребрена, розова златна, црвена, портокалова, златна, зелена, сина, виолетова, розова

DEN 103.84
Haаолеи мини мали отпадоци за отпадоци Десктоп корпа за отпадоци Домашна маса пластична ѓубре може канцелариски Ново
Haаолеи мини мали отпадоци за отпадоци Десктоп корпа за отпадоци Домашна маса пластична ѓубре може канцелариски

Интелигентна индукција, слободни раце Супер водоотпорен, без страв од вода Тивко отворање и затворање, �

DEN 5024.64
РАПООСАНС Возење Светла За Магла Комплет За Склопување На Светилки За Нисан Xterra Граница Акура Хонда Ново
РАПООСАНС Возење Светла За Магла Комплет За Склопување На Светилки За Нисан Xterra Граница Акура Хонда

Материјал : КОМПЈУТЕР Боја На Објективот : Јасно Водоотпорен : IP67 Тип : Предни Светилки За Магла...

DEN 3.33
MOSTPLUS Проектор Фарови Собранието Компатибилен со 2009-2018 Dodge Ram Меморија 1500/2010-2018 Ram Меморија 2500 3500 Ново
MOSTPLUS Проектор Фарови Собранието Компатибилен со 2009-2018 Dodge Ram Меморија 1500/2010-2018 Ram Меморија 2500 3500

Апликација : Компатибилен Со 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 Доџ Рам 1500 / 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 Доџ Рам 2500 3

DEN 3711.84
Лупа, 10x Пренослив Рачен Лупа За Наука, Книга За Читање, Монети За Инспекција, Карпи, Мапа Ново
Лупа, 10x Пренослив Рачен Лупа За Наука, Книга За Читање, Монети За Инспекција, Карпи, Мапа

● ШИРОКА АПЛИКАЦИЈАлупата е одлична за читање книги, набљудување на детско хоби, носи забава за истражу

DEN 2.00
Филтер Про Намалување Замена Скимер Мат-14 х 18 х 1.25 Дебела Беж Груб Филтер Медиуми За Да Одговараат На Популарните Ново
Филтер Про Намалување Замена Скимер Мат-14 х 18 х 1.25 Дебела Беж Груб Филтер Медиуми За Да Одговараат На Популарните

125" Дебела, 14" х 18 " Замена Рампа, Совршен За Езерца или Вода Градини, Направени во САД Грубата густина доло

DEN 1599.84
МОБЕБИ Вино, Стакло, Виски Се Врти Очила Во Собата Со Подлоги, Ротирачки Виски Стакло, Треперење Стрес Анксиозност Ново
МОБЕБИ Вино, Стакло, Виски Се Врти Очила Во Собата Со Подлоги, Ротирачки Виски Стакло, Треперење Стрес Анксиозност

[Тешка Основа за Рамнотежа И Стабилна Температура]Овие тамбли за виски се силно пондерирани на дното, га

DEN 491.20
1/4 x .62-. 75 Стандардни слепи навртки/алуминиумско тело/челик Мандрел/должина на барел: 1.000 Ново
1/4 x .62-. 75 Стандардни слепи навртки/алуминиумско тело/челик Мандрел/должина на барел: 1.000

Глава на купола Слепи навртки Алуминиум челик Произведено во SAE J1200 спецификации Тело : Алуминиумска лег

DEN 5183.84
10 Кент 3/4 Би-метална универзална тесна е-пресечена брза промена на е-пресечените осцилирачки лопати Ново
10 Кент 3/4 Би-метална универзална тесна е-пресечена брза промена на е-пресечените осцилирачки лопати

Kent 3 / 4 "Биметална универзална тесна брза промена Брза промена Направено од двометал подолг живот Се вкл�

DEN 718.40
C&K Original KSC421 V30 ACT2.95 LFS водоотпорен и изобилство на прашина 7,4 * 6,9 лепенка мека гума на допир прекинувач Ново
C&K Original KSC421 V30 ACT2.95 LFS водоотпорен и изобилство на прашина 7,4 * 6,9 лепенка мека гума на допир прекинувач

Е паметен уред : не Тип на прекинувач : Прекинувач на копчето Сертификација : CCC Потекло : Кина на копното..

DEN 1.67
Ceerrock Metal Acoustic Guitar Bridge Pinter Puller, Acoustic Guitar Pegs Extromer, влечење на јатара, Ново
Ceerrock Metal Acoustic Guitar Bridge Pinter Puller, Acoustic Guitar Pegs Extromer, влечење на јатара,

Полетувачот на игличките за гитара мост е изработен од метал, здрав и издржлив со силна отпорност на кор

DEN 137.44
Носител За Чување Торби За Намирници, Носач За Торби За Намирници, Диспензер За Пластични Кеси, Организатор За Рециклирање Ново
Квуд Прилагодено Огледало За Шминка Рачно, LED Осветлено Компактно Огледало За Шминка, Осветлено, Преносливо, Преклопно, Ново
Квуд Прилагодено Огледало За Шминка Рачно, LED Осветлено Компактно Огледало За Шминка, Осветлено, Преносливо, Преклопно,

Прилагодено Огледало За Шминка Рачно : можете да го прилагодите стилот што ви се допаѓа за вашите пријат

DEN 0.67
Travismathew се ажурираше Ново
Travismathew се ажурираше

100% памук Направени во САД или увезени Полиестер и памучна мешавина од ткаенина Потпис на логото на Трев�

DEN 2079.20
6 Парчиња Canетска Торбичка За Платно За Жени Црна Мачка Цвет Слатки Торбички Смешни Торби За Книги Со Ново
6 Парчиња Canетска Торбичка За Платно За Жени Црна Мачка Цвет Слатки Торбички Смешни Торби За Книги Со

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 335.84
Премиум компатибилни Inc. PCI бренд Компатибилен тонер за замена на кертриџ за копирање TK-8339C Cyan Toner Ново
Премиум компатибилни Inc. PCI бренд Компатибилен тонер за замена на кертриџ за копирање TK-8339C Cyan Toner

Ова е оригинален PCI бренд / Premium Compatibles Inc Производ за употреба во печатачите Copy Star и е гарантирано да бид�

DEN 3.33
Запечатување на САД Zusav5x15 Хемиски отпорен на витон О-прстени, 15 мм лична карта, 25 мм ОД Ново
Запечатување на САД Zusav5x15 Хемиски отпорен на витон О-прстени, 15 мм лична карта, 25 мм ОД

Материјал : Витон; Оценка : стандард; Цврстина : Стандард (70А 80А) Облик на пресек : круг; Систем на мерење : �

DEN 1.33
Алкали Научни ИБ54090 Дополнителни Чешел, ЗА ЧОВЕЧКИ РЕСУРСИ - 2025 Хоризонтална Електрофореза Систем, 1.0 мм Дебелина, Ново
Алкали Научни ИБ54090 Дополнителни Чешел, ЗА ЧОВЕЧКИ РЕСУРСИ - 2025 Хоризонтална Електрофореза Систем, 1.0 мм Дебелина,

Дополнителен чешел За ЧОВЕЧКИ РЕСУРСИ2525 хоризонтална електрофореза систем Големина : 1,0 мм дебелина, 30 �

DEN 1.67
Кабел за USB тип Ц, Awinner USB A до тип C Брзо полнење кабел плетенка USB C Брза полнач за полнач Ново
Кабел за USB тип Ц, Awinner USB A до тип C Брзо полнење кабел плетенка USB C Брза полнач за полнач

Поддржано за брзо полнење QC 30 : Кабел за полнење USB Type C Поддржува FCP Брзо полнење и QC 3.0 Брзо полнење до 3 A MA

DEN 479.84
Канон ЕОС 5Д МАРК III Рачен Фокус Висока Моќност 1000мм Објектив Ново
Канон ЕОС 5Д МАРК III Рачен Фокус Висока Моќност 1000мм Објектив

Се применува На Сите Канонски Dslr Камери Повеќеслојна Стаклена Оптика Прифаќа Филтри од 67мм...

DEN 1.00
AEXIT 100 X Аудио и видео додатоци жица Кримп кабел Крајниот терминал Изолиран феруле зелени конектори и адаптери E6012 Ново
AEXIT 100 X Аудио и видео додатоци жица Кримп кабел Крајниот терминал Изолиран феруле зелени конектори и адаптери E6012

Име на производот : изолирана ферула; модел : e6012; дизајн : тип на цевка Материјал : пластика, калај позлате

DEN 1.33