Норланија предводена маска фототерапија Фототерапија за нега на кожата на лицето Máscara LED светло за отстранување на брчки за тонирање на кожата

Норланија предводена маска фототерапија Фототерапија за нега на кожата на лицето Máscara LED светло за отстранување

DEN 1.00

Ново

Залиха

Безбедно : Тоа е не-термичко и не-аблативно Достапно : Помалку скапи од другите процедури засновани на светлина. Долготрајноста на LED диоди не значи трошоци за замена. Брзо : го третира целото лице одеднаш, а постапката трае само неколку минути. Лесно : Едноставен протокол без последователна грижа или посебни размислувања. Профитабилен : Исчистено за лекување на периорбитални брчки и ритиди. Безбедно за сите типови кожа, вклучувајќи темна и чувствителна кожа и погодна за сите возрасти. Безболен : Нема непријатност, без анестезија, без прекин. Црвената светлина (630 - 650 nm) ќе го стимулира производството на колаген е суштински протеин што се користи за поправка на оштетеното ткиво и за замена на старото ткиво. Најдобро за фини линии, а исто така ќе помогне да се намалат големите пори. Сина светлина (430 - 450 nm) бактерии во кожата содржат порфирини; Сината светлина е во состојба да убие порфирини заради високиот афинитет со оваа бранова должина. Синото светло и понатаму има смирувачко дејство што е многу ефикасно за хиперсензитивност. Зелена светлина (525 - 550 nm) Билансот на зелената светлина може да го балансира пигментот во боја, да ги намали фините линии, кожата на стареење на хранливи материи, да го забрза процесот на заздравување на раната и да го осветли плашилото. Прво треба да се ставите во удобна позиција, да предложите да легнете. Врзете го ременот на горниот дел од главата за да ослободите притисок против коските на очите и носот. Ставете парче памук за шминка на око пред да ја облечете маската. Инсталирајте ја ременот и мадете ја маската. Поврзете го USB -кабелот со LED маската и потоа приклучете го со моќност. Притиснете го прекинувачот за напојување за да ја вклучите контролната табла и потоа притиснете го/исклучено за да ја вклучите светлото на фотонот. Притиснете боја за да ја префрлите светлината боја заснована на посакуваните ефекти. Притиснете Energy + или енергија - за да ја префрлите енергијата од 1-5 нивоа. Време на притискање + или време - за да поставите време на третман. Уживајте во третманот со фотон на лицето. Поврзете го USB -кабелот со портата А и Б. Поврзете го кабелот за напојување со контролорот. Приклучете го кабелот за напојување во приклучокот за напојување на wallидот. Притиснете 1 за да го вклучите контролорот. Притиснете 2 за да ја вклучите маската. Притиснете 3 за да изберете црвена/сина/зелена боја. Притиснете 4 за да го поставите нивото на енергија (препорачајте ниво 4/5 за максимален резултат). Притиснете 5 за да поставите време на третман (препорачајте 20 минути по сесија). Уредот за терапија со маска за маска во Норлања предводена од лицето. Адаптер за напојување. Кутија за подароци. 3 бои (црвена, сина, зелена светлина) во една маска. Тежина на маска : 0,85lb. Нема мешана светлина, без пулсирачки поставки. Црвената светлина (630 - 650 nm) ќе го стимулира производството на колаген е суштински протеин што се користи за поправка на оштетеното ткиво и за замена на старото ткиво. Најдобро за фини линии, а исто така ќе помогне да се намалат големите пори. Сина светлина (430 - 450 nm) бактерии во проблемот кожата содржи порфирини; Сината светлина е во состојба да убие порфирини заради високиот афинитет со оваа должина на брановите.

Производи во категоријата

TISSTING 8,3 x 6,3 x 3,9in хексагонална лабачка од ковано железо врежан метеорски точки во форма на ламба сенка Ново
TISSTING 8,3 x 6,3 x 3,9in хексагонална лабачка од ковано железо врежан метеорски точки во форма на ламба сенка

Material Материјал на производи】 Хексагонална абажур на железо изработена од висококвалитетен железен ма�

DEN 441.44
САД За Златна Рипка ТВДИК Дневна Соба Мала Работна Површина Креативно Уредување Еколошки Циркулирачки Резервоар Ново
САД За Златна Рипка ТВДИК Дневна Соба Мала Работна Површина Креативно Уредување Еколошки Циркулирачки Резервоар

Стил : Нов Кинески Спецификации на производот : должина 34СМ*ширина 25СМ*висина 70СМ Апликација на производ

DEN 3.00
NTE Electronics 25-B600-09 Серија 25-B600 Терминал Блок Бариера Лента, Двоен Ред Панел Монтирање, 25 Засилувач, Двоен Ново
NTE Electronics 25-B600-09 Серија 25-B600 Терминал Блок Бариера Лента, Двоен Ред Панел Монтирање, 25 Засилувач, Двоен

Видови Бариери Видови Во Евро Стил 2 пол преку 24 Пол 3,5 мм преку Теренот од 11 мм Еден И Двоен Ред Линијата �

DEN 422.08
Куќиште коваури ЗА Мото Г Игла 5Г 2022, Пу Кожен Паричник Фолио Флип Случај Држач За Џебни Картички Со Патент Ново
Куќиште коваури ЗА Мото Г Игла 5Г 2022, Пу Кожен Паричник Фолио Флип Случај Држач За Џебни Картички Со Патент

● Компатибилни Модели : Специјално Дизајнирани за Моторола мото Г Игла САМО 5g 2022 Издание, (не за Мото Г И�

DEN 3.33
SOLUSTRE Правосмукалка Чистач На Вакум Робот За Чистење Кутија За Ѓубре Машина За Собирање Кутија За Собирање Ново
SOLUSTRE Правосмукалка Чистач На Вакум Робот За Чистење Кутија За Ѓубре Машина За Собирање Кутија За Собирање

Професионален и практичен дизајн со едноставен дизајн на изглед, лесен за носење и едноставен за употре

DEN 2.67
HDMI До VGA Адаптер 1 Пакет, HDMI Машки ДО VGA Женски Конектор Позлатен, 1080p, ЗА Лаптоп, КОМПЈУТЕР, Ново
HDMI До VGA Адаптер 1 Пакет, HDMI Машки ДО VGA Женски Конектор Позлатен, 1080p, ЗА Лаптоп, КОМПЈУТЕР,

Активни HDMIVGA Адапер : HDMI машки НА VGA женски вграден паметен чип конвертира HDMI дигитален сигнал на VGA анало

DEN 111.84
БЕТАЛИК 15851ББ ДОЛАР ЗНАК $ - СИНА МЕГАЛОН, 40 Ново
БЕТАЛИК 15851ББ ДОЛАР ЗНАК $ - СИНА МЕГАЛОН, 40

Вклучува самозапечатувачки вентилсамозапечатувачкиот вентил спречува гасот да излезе по неговото над

DEN 151.68
Мегамаунтс Верситил Тешки Целосна Монтажа Движење Ѕид за 32-70 Инчен Дисплеи Ново
Мегамаунтс Верситил Тешки Целосна Монтажа Движење Ѕид за 32-70 Инчен Дисплеи

Одговара на повеќето 32" 70 " ЛЦД, ЛЕР, ПЛАЗМА ТВ Тежина капацитет : 110 Фунти Навалување : +10° z 20°...

DEN 0.67
Јужноафриканско знаме со знаме 17 инчи комбинација со ранец со дијагонална торба за ручек со молив 3 парчиња Ново
Јужноафриканско знаме со знаме 17 инчи комбинација со ранец со дијагонална торба за ручек со молив 3 парчиња

Полиестер Ранец : 17 "H x 12.6" L x 5,5 "W; торба за ручек : 9,8" H x 7,9 "L x 3.1" W; Случај со молив : 3,5 "H x 8" L x 1.Alow 12cm грешка во

DEN 0.67
Силиконски Влакна Стакло Изолирани Цевка 1мм~12мм Висока Температура Ракав Црна Бела Црвена Жолта -40°~200° - Ново
Силиконски Влакна Стакло Изолирани Цевка 1мм~12мм Висока Температура Ракав Црна Бела Црвена Жолта -40°~200° -

Боја : 1 метар, Внатрешен Дијаметар : 3ммЖолта Пакетот Вклучува : Според вашиот избор Note Забелешка : ве Мол�

DEN 1515.20
QTi Не-Искри, Не-Магнетни Прилагодливи Клуч 10 Ново
QTi Не-Искри, Не-Магнетни Прилагодливи Клуч 10

100% Берилиум Слободен Висока Јачина, Цврстина и Издржливост Добра Спроводливост QTi НеИскри, НеМагнетни А

DEN 825.60
Creality 3D оригинален Ender 3 Ultra-flexible Отстранлив магнетна површина 3D печатач загреана кревет за загревање Ново
Creality 3D оригинален Ender 3 Ultra-flexible Отстранлив магнетна површина 3D печатач загреана кревет за загревање

【Супер компатибилен】 Оригинален ултра отстранлив магнеттика за сите модели на печатачи FDM, и сите загр

DEN 528.00
Ѕид Флекс Фитнес Додаток-Трицепс Јаже-Фитнес Фитнес Машина Додатоци Ново
Ѕид Флекс Фитнес Додаток-Трицепс Јаже-Фитнес Фитнес Машина Додатоци

17ИНЧЕН ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН НАЈЛОН ПЛЕТЕНКА јаже : Направен од тежок црн најлон ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА, УНИ�

DEN 1.00
ZIJ 50pcs 7x9cm 9x12cm 10x15cm 13x18cm 15x20cm Транспарентен Органза Кеси Свадба Бонбони Кутија Пакување Ново
ZIJ 50pcs 7x9cm 9x12cm 10x15cm 13x18cm 15x20cm Транспарентен Органза Кеси Свадба Бонбони Кутија Пакување

Број На Компјутери : 50 парчиња Материјал : Други Повод : Свадба И Свршувачка Повод : Денот На Мајката...

DEN 1.00
Lhllll Држач За Визит Картичка Рачна Кутија За Туркање Картичка Пакет За Членство Во Банкарска Картичка Метална Тенка Ново
Lhllll Држач За Визит Картичка Рачна Кутија За Туркање Картичка Пакет За Членство Во Банкарска Картичка Метална Тенка

1, Голем Капацитет : случајот со визиткартичката може да собере околу 1318 визиткартички, во зависност од д

DEN 2.67
Клучни Фоб Покритие Случај Заштита За Џип Wrangler JL JLU 2018-2023 Ново
Клучни Фоб Покритие Случај Заштита За Џип Wrangler JL JLU 2018-2023

€Функција : капакот на клучот заштитете го вашето возило оддалечено од временските услови и нормалното

DEN 2.00
Селенит стапчиња 4 “ Ново
Селенит стапчиња 4 “

Селенит е смирувачки камен што носи длабок мир и е идеален за медитација или духовна работа Поврзано со

DEN 191.84
Панталони од iaqnaocc за жени, удобно широко нозе удобно високи панталони на плажа со џебови со џебови Ново
Панталони од iaqnaocc за жени, удобно широко нозе удобно високи панталони на плажа со џебови со џебови

97% полиестер, 3% спандекс 97% полиестер, 3% спандекс 1015 дена испорака ♛ Ако имате какви било прашања, можете

DEN 3.33
ГЕРОТКР 4 парчиња,Рачки На Кабинетот,Копчиња На Кабинетот,Копчиња За Комоди,Рачки За Кабинети и Фиоки, Топка Ново
ГЕРОТКР 4 парчиња,Рачки На Кабинетот,Копчиња На Кабинетот,Копчиња За Комоди,Рачки За Кабинети и Фиоки, Топка

❥ Кабинетот Рачки Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Стакло Материјалот е Сигурен и Издржлив ❥ Кабинетот Ко�

DEN 1590.40
ЗА nissan K21 обнова комплет свеќичка сензор масло пумпа за вода клипот лагер заптивка Ново
ЗА nissan K21 обнова комплет свеќичка сензор масло пумпа за вода клипот лагер заптивка

Победа Дизел Резервни Делови копродукции, Оод ЗА НИСАН ВИЉУШКАР К21 К25 обнова на Моторот ремонт комплет E

DEN 9603.52
Азееда Украсен Снешко Компактна Самостојна Мулти Алатка Ново
Азееда Украсен Снешко Компактна Самостојна Мулти Алатка

Триаголен компактен 3во1 мулти алатка Одличен подарок ЗА љубителите НА САМОДОВЕРБАТА Вклучува мерна ле�

DEN 159.84
ZQCONIG Случај за Iphone 14 6.1 Инчен Про Паричник Случај, Стп Кожа Флип Паричник Случај Книга флип фолио покритие Ново
ZQCONIG Случај за Iphone 14 6.1 Инчен Про Паричник Случај, Стп Кожа Флип Паричник Случај Книга флип фолио покритие

[КОМПАТИБИЛНОСТ] : овој исклучителен заштитен случај е компатибилен само со моделот iphone 14 PRO(6 Ве молиме и

DEN 223.84
Schluter Системи KST1830 Керди Центар Излез Туш Фиока 72x72 Ново
Schluter Системи KST1830 Керди Центар Излез Туш Фиока 72x72

Послужавниците се изработени од лесен, експандиран полистирен (PS40) за изградба на подлоги за туширање б�

DEN 3.33
maxsun GeForce RTX 3060 Ti iCraft ACGN Ограничено Издание Видео Игри Графичка Картичка Аниме ГРАФИЧКИ ПРОЦЕСОР ЗА Компјутерски Ново
maxsun GeForce RTX 3060 Ti iCraft ACGN Ограничено Издание Видео Игри Графичка Картичка Аниме ГРАФИЧКИ ПРОЦЕСОР ЗА Компјутерски

NVIDIA Ge Force RTX 3060 Ti chipset & Ampere архитектура, 2 Ген Зраци Следење Јадра, 3Та Генерација Тензор Јадра Интегриран С

DEN 7679.84
FEELWORLD POE20X UHD4K12X PTZ Камера и KBC10 PTZ Контролер Пакет Ново
FEELWORLD POE20X UHD4K12X PTZ Камера и KBC10 PTZ Контролер Пакет

●До 255 Претходно Поставени Позиции ● поддршка На По 10 претходно поставени позиции од ir далечински упра�

DEN 1.00
Турбочеф I5-3216 Сервис Комплет, I5 Грејач Спирален Ново
Турбочеф I5-3216 Сервис Комплет, I5 Грејач Спирален

Вистински оем замена дел Турбо готвач обезбедува комерцијални и станбени печки кои го поставуваат инду

DEN 0.33
Фолксваген – ВВ Були – плажа-автобуска идеја За Подароци гроздобер Метален Калај Знак Шик Уметничка Декорација Ново
Фолксваген – ВВ Були – плажа-автобуска идеја За Подароци гроздобер Метален Калај Знак Шик Уметничка Декорација

Димензии : Измерете приближно 8 инчи х 12 инчи (20 см х 30 см) Вертикално или хоризонтално Лесен За Инсталира�

DEN 2.67
SG620 2014 SUBARU Forester 14 Sd Картичка За Навигација, Мапа Ажурирање Верзија 2012 Q3 За Северна Америка, САД/Канада Ново
SG620 2014 SUBARU Forester 14 Sd Картичка За Навигација, Мапа Ажурирање Верзија 2012 Q3 За Северна Америка, САД/Канада

Оригинален Систем За Навигација Субару Сд Картичка Мапа На Капакот : Сад / Канада (*Погледнете ја табела

DEN 256.00
Богатствата НА каролина SS4944TBC Chow Chow со англиски Унија Џек Британско Знаме Високо Момче Гушкање, Ново
Богатствата НА каролина SS4944TBC Chow Chow со англиски Унија Џек Британско Знаме Високо Момче Гушкање,

Совршено Вклопување : Дизајнирано за цврсто вклопување на поголеми лименки или шишиња со пивце кои се д�

DEN 2.00
Лексмарк Ц930х72г Фотопроводничка Единица Во Малопродажно Пакување Ново
Лексмарк Ц930х72г Фотопроводничка Единица Во Малопродажно Пакување

Продадени како 1 Секој Осигурајте се дека вашиот печатач работи според очекувањата Дизајниран да испор�

DEN 3.00
Нов Лон0167 70мм Рамен Опремен Ширина 5.5 М Должина сигурна ефикасност Пвц Топлина Смалуваат Цевка Сина Ново
Нов Лон0167 70мм Рамен Опремен Ширина 5.5 М Должина сигурна ефикасност Пвц Топлина Смалуваат Цевка Сина

Земја на (трајни во употреба) Производство : КИНА; Материјал : ПВЦ; Нето (најнова технологија) Тежина : 85гр

DEN 170.72
Easycosy 2 Пакет Џек Рампа Дигалка Лифт Рампа За C5 C6 C7, Џек Точка Рампа Цврст Адаптер Гума Џек Пак Ново
Easycosy 2 Пакет Џек Рампа Дигалка Лифт Рампа За C5 C6 C7, Џек Точка Рампа Цврст Адаптер Гума Џек Пак

Лесна АпликацијаОваа Гумена Подлога За Приклучок е совршена за различни тела на дигалки и возила Врвен

DEN 3.33
Бебе Туш Ви Благодариме Картички Со Коверти За Девојка. 50 Слон Розова Ви Благодариме Картички Бебе Туш Ново
Бебе Туш Ви Благодариме Картички Со Коверти За Девојка. 50 Слон Розова Ви Благодариме Картички Бебе Туш

Џамбо благодарам : со 2 слатки дизајни на слонови за девојчиња (по 25 од нив), густа залиха на картички увез

DEN 255.84
Милер Електричен Изведувач Комплет, Тиг/Стап Заварување Ново
Милер Електричен Изведувач Комплет, Тиг/Стап Заварување

Здравје И Безбедност При Работа Земја На Манифестатор : Сад Производител : Милер Електрични...

DEN 303.20
Материјали за хипнотички скапоцени камења: 1/2 lb рубин во матрикс камења од Азија - груби суровини природни кристали Ново
Материјали за хипнотички скапоцени камења: 1/2 lb рубин во матрикс камења од Азија - груби суровини природни кристали

Достапни количини : 1 / 2 lb, 1 lb, 2 bs, 3 bs, 5 bs и 18 bs Нашата слика покажува 1 целосна фунта од овие прекрасни камењ

DEN 2.00