Tester Tester Tester Tester Brinell Tester Tester Desktop Brinell Meter Electronic Testandy Tester

Tester Tester Tester Tester Brinell Tester Tester Desktop Brinell Meter Electronic Testandy Tester

DEN 3.00

Ново

Залиха

1 Механичен прекинувач за враќање.Тоа е стабилно и сигурен за тестирање на заоблена површина.Прекција се во согласност со стандардите на GB/T 231,2, ISO 6506-2 и ASTM E10. Погодно е да се утврди цврстината на Бринел на неоткриен челик, леано железо, не-ферозен метал. Механичен прекинувач за враќање. Механичен прекинувач за враќање.Тоа е стабилно и сигурен за тестирање на заоблена површина.Прекција се во согласност со стандардите на GB/T 231,2, ISO 6506-2 и ASTM E10. Погодно е да се утврди цврстината на Бринел на неоткриен челик, леано железо, не-ферозен метал. Механичен прекинувач за враќање. Опис на производот Карактеристики : 1. Механичен прекинувач за враќање 2.Тоа е стабилен и сигурен за тестирање на заоблена површина 3.Призијата се во согласност со стандардите на GB/T 231.2, ISO 6506-2 и ASTM E10 апликации : Погодно е да се утврди цврстината на Бринел на тврдоста на Бринел на тврдоста на Бринел на Неизчинет челик, леано железо, не-ферозни метали и легури на меки лежишта, итн. Висина на тест парче : 230мм Длабочина на грлото : 120мм напојување : 380 V AC, 50-60 Hz Димензии : 700 x 268 x 842mm Тежина : приближно. 210 кг Белешка : .

Measuring range: 8-650HBW
Test force: 1838.8, 2451.8, 7355.3, 9807, 29421N (187.5, 250, 750, 1000, 3000Kgf)
Max. height of test piece: 230mm Depth of throat
Power supply: 380V AC, 50-60Hz
Dimensions: 700 x 268 x 842mm
Weight: approx. 210kg

Производи во категоријата

PDEY USB Магнетни Полнење Кабел За Масажер-Женкар Полнач Замена 10mm Ширина 2-Пакет Ново
PDEY USB Магнетни Полнење Кабел За Масажер-Женкар Полнач Замена 10mm Ширина 2-Пакет

USB до 10mm магнетни полнач кабел0 работа со моќ банка, автомобил полнач, ѕид полнач, компјутер БИЛО USB порта.

DEN 143.84
Leceенски летни врвови на летни туники за хеланки градиент v вратот копче маица со кратки ракави блуза свиткани Ново
Leceенски летни врвови на летни туники за хеланки градиент v вратот копче маица со кратки ракави блуза свиткани

Материјал : полиестер Повлечете го затворањето Печатена маица екипаж на екипаж со средна должина 3 / 4 ра�

DEN 2.67
AEXIT 5PCS директна електрична опрема Drive EP-7035 7x3.5 Пропелери за A2208 надворешен ротор мотор Ново
AEXIT 5PCS директна електрична опрема Drive EP-7035 7x3.5 Пропелери за A2208 надворешен ротор мотор

Име на производот : пропелер на авиони RC; ване број : 2; модел : EP7035 Дија на дупка со моторна вратило : 4мм / 0

DEN 126.08
Гроздобер камионџија капа за мажи Памук лето лето бејзбол камионџија со извезена заштита од сонце, Ново
Гроздобер камионџија капа за мажи Памук лето лето бејзбол камионџија со извезена заштита од сонце,

100% полиестер • ❤ • 【Време на испорака】 : Нормално 715 работни денови ✔buy 1 парчиња добиваат 5% попуст ; ✔

DEN 0.33
Минолта Мц Селтик 1: 2.8 28мм 1022707 Произведено Во Јапонија Минолта Монт Ленс Ново
Минолта Мц Селтик 1: 2.8 28мм 1022707 Произведено Во Јапонија Минолта Монт Ленс

28мм Ф2 8 Минолта МД монт ленс Компатибилен со сите md Minolta SLR / DSLR камери Целосно конвертибилен Во Микро 4 / 3 �

DEN 0.33
TPI SF200 Површинска рамка за CP и RCP серија 2 'x 2' зрачен грејач на таванот на таванот Ново
TPI SF200 Површинска рамка за CP и RCP серија 2 'x 2' зрачен грејач на таванот на таванот

Димензии на пакетот : 508 L x 60,96 H x 7,62 W (сантиметри) Тежина на пакет : 1,22 килограми Земја на потекло : Соедине�

DEN 1113.60
Нинтендо Девојка Селанец Амблем Маица Ново
Нинтендо Девојка Селанец Амблем Маица

100% памук Произведено во САД или Увезено Повлечете го затворањето Машинско Перење Официјално Лиценцира�

DEN 143.52
QF стаклена зрачна риба, рачно изработена кристална манта зраци, убод зраци, симпатична морско животинско фигура, Ново
QF стаклена зрачна риба, рачно изработена кристална манта зраци, убод зраци, симпатична морско животинско фигура,

Како го направивме тоа со температура во илјадници степени, ќе добиеме еден куп стопено стакло, тогаш ј�

DEN 287.84
Puma BMW M Motorsport Unisex unisex капа за корпи за возрасни Ново
Puma BMW M Motorsport Unisex unisex капа за корпи за возрасни

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Официјално лиценцирана облека...

DEN 3.00
2.3 мл,Комплет од 2, Кинеска чаша За Чај, со различни Рачно нацртани модели на цвеќиња и птици во традиционален Ново
2.3 мл,Комплет од 2, Кинеска чаша За Чај, со различни Рачно нацртани модели на цвеќиња и птици во традиционален

Материјал : избраните материјали Се Дехуа сурова руда каолинОсновната област за производство има добра

DEN 2.67
Харила Мултифункционална Козметика Организатор Дисплеј Случај Преграда Дизајн Голем Капацитет За Влошки Четка Ново
Харила Мултифункционална Козметика Организатор Дисплеј Случај Преграда Дизајн Голем Капацитет За Влошки Четка

Дизајн на пренослив оддел : хиерархискиот дизајн на складирање е едноставен и стилски, дизајнот на горн�

DEN 511.84
Стандард Feichao 5-Pack 1/4 машки до 1/4 -20 3/8 -16 адаптер за завртки за статив C-TYPE B/E Type Bracket Ново
Стандард Feichao 5-Pack 1/4 машки до 1/4 -20 3/8 -16 адаптер за завртки за статив C-TYPE B/E Type Bracket

3 / 8 "Инч Цтип завртка : Овозможува вклопување на различни стилови на плочи директно да се вклопат во осно

DEN 143.68
Батифински картонски накит кутии за подароци, 80 пакувања 3.5x3,5x1 инчи, најголемиот дел од памук исполнети мали кутии Ново Попусти
Батифински картонски накит кутии за подароци, 80 пакувања 3.5x3,5x1 инчи, најголемиот дел од памук исполнети мали кутии

Висококвалитетни картонски кутии за накит кутијата за накит е направена со 100% картон со рециклирана ха

DEN 687.84
Нерѓосувачки Челик Златар Стил Пинцети 5 Розова Црна Зебра Боја Парична Казна Точка Ново
Нерѓосувачки Челик Златар Стил Пинцети 5 Розова Црна Зебра Боја Парична Казна Точка

Нерѓосувачки Челик Розова Црна Боја Зебра Обложени !! Совршено Калибрирани : овие прецизни пинцети се ка

DEN 0.67
Беспрекорна Cami Tank безжична патека за теретани кои трчаат бралети за дами блузи bralettes тинејџерска девојка Ново
Беспрекорна Cami Tank безжична патека за теретани кои трчаат бралети за дами блузи bralettes тинејџерска девојка

Врвови градници ✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 работни дена ღ❤ Секој проблем со производ / испорака pls испратет

DEN 1.67
Цико Сок Диспензерот Комерцијални Нерѓосувачки Челик Сок Статив, Банкет Пијалаци Машина Пијалаци Барел Ново
Цико Сок Диспензерот Комерцијални Нерѓосувачки Челик Сок Статив, Банкет Пијалаци Машина Пијалаци Барел

●Пополнете со вашите омилени пијалоци Секој диспензерот држи ДО 8 L ●тркалезна мејсон тегла двоен пија�

DEN 1.00
ЧИНИИ СО СОС ОД СОЈА 2 парчиња Керамички Сад Во Форма На Морков Сад За Салата Чинија За Супа Чинии За Предјадење Чинии Ново
ЧИНИИ СО СОС ОД СОЈА 2 парчиња Керамички Сад Во Форма На Морков Сад За Салата Чинија За Супа Чинии За Предјадење Чинии

керамички сад за сервирањеИзработен од врвни материјали кој е отпорен на, гребнатини и кршење керамичк�

DEN 0.33
Тбуобт Козметички Кеси Чанти За Шминка За Жени, Мала Торбичка За Шминка Патни Торби, Виолетова Апстрактна Уметност Ново
Тбуобт Козметички Кеси Чанти За Шминка За Жени, Мала Торбичка За Шминка Патни Торби, Виолетова Апстрактна Уметност

Големина19х7, 5х3, 8см / 7, 5х3х1, 5ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од микрофибер кож

DEN 255.84
Ноќта на вештерките за џемпери за жени плус големина, женски тркалезен врат со долг ракав за Ноќта на вештерките, Ново
Ноќта на вештерките за џемпери за жени плус големина, женски тркалезен врат со долг ракав за Ноќта на вештерките,

Заштедете 35% на 1 од секои 2 квалификациски артикли што ги купувате понудени од Lucktop Евтини подароци за за

DEN 2.67
80ах 12 МОБИЛЕН БАНКА САМ Постави Со Литиум Економија Стил Бас Барови ЈМ-80АХБУС Ново
80ах 12 МОБИЛЕН БАНКА САМ Постави Со Литиум Економија Стил Бас Барови ЈМ-80АХБУС

Ова е го направи тоа сами во собата Со Литиум Економија Стил Бас барови да се создаде 80ах 12 мобилен банка

DEN 1599.20
DIY мали електрични мотори 1pc Електричен N20 Минијатурен менувач на менувачот DC 3V 6V 12V Намалување Ново
DIY мали електрични мотори 1pc Електричен N20 Минијатурен менувач на менувачот DC 3V 6V 12V Намалување

Висока отпорност на температура, голема отпорност на абење, силен капацитет на носење, цврстина и издрж�

DEN 892.80
Катаку Преклопливи Кутии за Складирање Со Капаци Пеперутка Шарени Големи Канти За Складирање Ткаенини што Ново
Катаку Преклопливи Кутии за Складирање Со Капаци Пеперутка Шарени Големи Канти За Складирање Ткаенини што

[ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ] 16,5" Л Х 12,6 В" Х 11,8" Х организациските канти имаат доволно простор за складирање на многу

DEN 367.84
Прооптички посветен аспиратор за леќи за Canon EF-S 17-55mm f/2.8 е леќи на USM Ново
Прооптички посветен аспиратор за леќи за Canon EF-S 17-55mm f/2.8 е леќи на USM

Еден од најважните додатоци за секој леќа што го поседувате Аспираторот за леќи обезбедува повеќе функ�

DEN 3.33
Женски врвови ја кријат стомакот Туника 2023 лето кратко ракав цветни печати Хенли кошули маица за носење Ново
Женски врвови ја кријат стомакот Туника 2023 лето кратко ракав цветни печати Хенли кошули маица за носење

96% рајон+4% спандекс Направени во САД и увезени Повлечете го затворањето Лабава проточна врвови шифон об�

DEN 0.33
Замена на батеријата за Sony DCR-TRV330E DCR-TRV33E DCR-TRV33K DCR-TRV340E DCR-TRV345E DCR-TRV355 DCR-TRV355E Ново
Замена на батеријата за Sony DCR-TRV330E DCR-TRV33E DCR-TRV33K DCR-TRV340E DCR-TRV345E DCR-TRV355 DCR-TRV355E

Батерија за замена со висок квалитет за камера Спецификации на батеријата Капацитет : 4200m Ah, WH : 31.08 Wh, тип

DEN 607.68
Хосли Сет од 2 Океански Цвеќиња Мирис Затоплување Масла 6 Унца. Идеален за Спа Медитација Поставки За Бања Ново
Хосли Сет од 2 Океански Цвеќиња Мирис Затоплување Масла 6 Унца. Идеален за Спа Медитација Поставки За Бања

ПРОИЗВОД : Хосли Сет од 2 Океански Цвеќиња Мирис Затоплување Масла 6 Унца УПОТРЕБА : ова се вистинскиот по

DEN 143.84
Серија на оклопни оклоп за случајот со овации на крикет, АТ & Т РАДАНТ МАК Ново
Серија на оклопни оклоп за случајот со овации на крикет, АТ & Т РАДАНТ МАК

Специјален дизајн за случајот со овации на крикет, атлиран со TPU, добра флексибилност, тесно фитинг, може

DEN 191.84
INOOMP 4 Парчиња Гира Орев Мрена Јаки Гира Хексадецимален Орев Тока За Мрена Тежина Бар Челик Не-Мрена Јака Прстиња Мрена Ново
INOOMP 4 Парчиња Гира Орев Мрена Јаки Гира Хексадецимален Орев Тока За Мрена Тежина Бар Челик Не-Мрена Јака Прстиња Мрена

Метални Јаки Со Мрена : дали сте во потрага по цврста, алатка која може да изврши повеќе работни места? Ор

DEN 3.00
Адаптер за кафез со шише Абаодам, прилагодлив MTB Road Bike Randbarbar Shotter Shotter Seat Seat Mount Mount Ново
Адаптер за кафез со шише Абаодам, прилагодлив MTB Road Bike Randbarbar Shotter Shotter Seat Seat Mount Mount

Може да биде ротација, лесен за инсталирање и отстранување Погодно за место за седиште на рачката...

DEN 171.04
Дизајниран за Iphone 14 Pro Случај Телефон Случај Симпатична Цртан Филм Замокот Тенок Мека TPU Кристално Јасно Ново
Дизајниран за Iphone 14 Pro Случај Телефон Случај Симпатична Цртан Филм Замокот Тенок Мека TPU Кристално Јасно

СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : Компатибилен со iphone 14 Pro 6Специјално Дизајниран за iphone 14 Pro, Нашиот Iphone Случај Соврш

DEN 223.84