Продолжува двоен монитор со 7-во-1 база и пролетен пол на рака

Продолжува двоен монитор со 7-во-1 база и пролетен пол на рака

DEN 2.33

Ново

Залиха

Пионерски, ергономски дизајн кој поддржува конфигурации за монитор за двојна десктоп што може да се прилагоди на висината Двонасочниот дизајн на монтирање на бирото профитира на оптималното искористување на достапниот работен простор и удобноста на корисниците, додека пролетните оружја им овозможуваат на корисниците без напор да ги прилагодат двата монитори за различни потреби за прикажување. Ергономскиот дизајн овозможува позиционирање на дисплејот со целосен опсег за максимална удобност за гледање и користење на работниот простор. Опсег на динамична висина за прилагодување на висината на пролетта : 17,7 "(450 mm). Максимално прилагодување извршено со навалување, вртење, ротација и динамично прилагодување на висината. Дизајнот на пролетната рака прави проширување, повлекување и прилагодување на висината динамички и лесно. Наместено да ги смести екраните на допир и СИТ/ Застанете работни околини. АРМ може да се поврзе со која било точка на пол, што овозможува рачен опсег за прилагодување на висината на должината на пол. Брзо ослободување/прицврстување на главата за монтирање за да помогне во повеќе инсталации. Кабелски патеки за управување со кабел, кабли под раката, надвор од начин на пионерски, ергономски дизајн кој поддржува конфигурации на двојна десктоп за прилагодување на висината. потреби за приказ. Ергономскиот дизајн овозможува позиционирање на дисплеј со целосен опсег за максимална удобност за гледање и користење на работниот простор. Опсег на динамична висина за прилагодување на висината на пролетта : 17,7 "(450 mm). Максимално прилагодување извршено со навалување, вртење, ротација и динамично прилагодување на висината. Дизајнот на пролетната рака прави проширување, повлекување и прилагодување на висината динамички и лесно. Наместено да ги смести екраните на допир и СИТ/ Застанете работни околини. АРМ може да се поврзе со која било точка на пол, што овозможува рачен опсег за прилагодување на висината на должината на пол. Брзо ослободување/прицврстување на главата за монтирање за да помогне во повеќе инсталации. Кабелски патеки за управување со кабел, кабли под раката, надвор од Начин на 7-во-1 решение за проблематично монтирање на монитори за инсталирање на монитори во вашата канцеларија треба да биде брзо и лесно. Само изберете додаток за монтирање што е способен да ги поддржува, колку и да имате многу екрани што ги имате, стегајте го заедно со работ на бирото или Завртете го во wallидот, и сè е подготвено да ја трансформира вашата работна станица во центар на продуктивност, нели? Но, што правите ако вашата работна површина се покаже како предизвикувачка? Можеби во совршен свет, оној со универзално рамни клупи и wallsидови ослободени од какви било пречки или облици.

Производи во категоријата

iplusmile 4 Јасни Стаклени Чинии Поставени Со Метална Решетка, Стаклен Плех За Овошје Поделено Предјадење Зачини Ново
iplusmile 4 Јасни Стаклени Чинии Поставени Со Метална Решетка, Стаклен Плех За Овошје Поделено Предјадење Зачини

Послужавник за Овошје Закуска Послужавник За Сервирање Суво Овошје : забави, свадби, тушеви за бебиња, р�

DEN 475.04
Избрани кабелски врски со Тектон 6235, 200 парчиња Ново
Избрани кабелски врски со Тектон 6235, 200 парчиња

Направено од силен најлон материјал Самозаклучувањето нема да се олабави Користете разновидни бои (пор

DEN 2.00
Кутија За Накит Родаиликеј Организатор За Складирање Прстени Од Ѓердан, Кутија За Мини Накит, Држач За Складирање Ново
Кутија За Накит Родаиликеј Организатор За Складирање Прстени Од Ѓердан, Кутија За Мини Накит, Држач За Складирање

Кожа ®Соодветна Големина И Пренослив мини кутијата за накит има димензии 4, 1х2, 3х4, 1 во / 10, 5х5, 8х10, 5 см, што

DEN 303.84
Багажник За Садови КУЈТ, Црн Нерѓосувачки Челик Кујнски Мијалник За Сушење Решетка За Одвод Прибор Ново
Багажник За Садови КУЈТ, Црн Нерѓосувачки Челик Кујнски Мијалник За Сушење Решетка За Одвод Прибор

Материјал : 201 Нерѓосувачки Челик, Големина : (L*W*H) 91*27*57 Cm / 35 Решетката за Садови е Поставена над Мијалнико

DEN 1.33
Светло на клучот, мини пајажина, супер светло светло за полнење мала светлина за итни случаи, 4 режими преносна џебна Ново
Светло на клучот, мини пајажина, супер светло светло за полнење мала светлина за итни случаи, 4 режими преносна џебна

Flashlight Mini Keychain има максимум Може да се користи во повеќе сценарија, како кампување, одење и одржување...

DEN 1.67
Цртан Филм Аниме Банер, Среќен Роденден Цртан Филм Тема Забава Декорации Банер И 6 ПАРЧИЊА Виси Вител Ново
Цртан Филм Аниме Банер, Среќен Роденден Цртан Филм Тема Забава Декорации Банер И 6 ПАРЧИЊА Виси Вител

Пакетот вклучува : Аниме Роденден Материјали вклучува цртан филм среќен роденден банер сет се состои од

DEN 2.67
Автомобил Автомобил Со Голема Моќност Моќен Специјален автомобил ајкула ајкула правосмукалка кшу ЗЈ666 Ново
Автомобил Автомобил Со Голема Моќност Моќен Специјален автомобил ајкула ајкула правосмукалка кшу ЗЈ666

Дигитален високопрецизен манометар за притисок во гумите со мерење на висок притисок и мерење на прити�

DEN 1.67
Plantronics CS540 безжични слушалки пакет Зафатена светлина, Лифтер и Слушалници Избришете Ново
Plantronics CS540 безжични слушалки пакет Зафатена светлина, Лифтер и Слушалници Избришете

Овој овластен реновиран производ е тестиран и овластен од производителот или од реновиран од трети лиц�

DEN 1.67
Филм за заштита на екранот Atfolix компатибилен со Sony Alpha A6500 заштитник на екранот, ултра-чист Ново
Филм за заштита на екранот Atfolix компатибилен со Sony Alpha A6500 заштитник на екранот, ултра-чист

FXClear Protector Film : Ултрачист и тврд обложен, совршено вклопување и компатибилен со Sony Alpha A6500 Овој кристално ч

DEN 2.00
Гроздобер розово фламинго цвеќиња торба за испорака на храна, изолирана торба за намирници | Двоен патент Ново
Гроздобер розово фламинго цвеќиња торба за испорака на храна, изолирана торба за намирници | Двоен патент

Големина : мерки за торба за ладилник за ручек 24x16x153x6in; тежи 0,3 фунти Ременот на рамената го олеснува носе

DEN 1.67
Сплит p ellis decanter, 2 парче Ново
Сплит p ellis decanter, 2 парче

Стакло Декантер за квадратно стакло со стопер Држете го омилениот пијалок, 32 мл Може да се користи и за п

DEN 3.00
HD Автомобил Резервна Камера, Широк Агол На Гледање Водоотпорен Лесна Инсталација Резервна Копија Автомобил Камера Ново
HD Автомобил Резервна Камера, Широк Агол На Гледање Водоотпорен Лесна Инсталација Резервна Копија Автомобил Камера

Добар Ефект На Заден Поглед : 7 LED светла и Оптичка леќа (f = 2,5 MM), имаат добар ефект на заден поглед Може да �

DEN 2.33
VXB бренд Јапонија MJC-65CSK-IGR 1/2 инчи до 11/16 инчен вилица-тип Флексибилно спојување спојување со 2 дијаметар: Ново
VXB бренд Јапонија MJC-65CSK-IGR 1/2 инчи до 11/16 инчен вилица-тип Флексибилно спојување спојување со 2 дијаметар:

Спојување на носење 1 дијаметар : 1 / 2 инч Спојување со дијаметар од 2 дијаметар : 11 / 16 инчи Должина на спој�

DEN 0.67
Сабја Алатки Зајак Рутер Малку Ново
Сабја Алатки Зајак Рутер Малку

Димензии : Стебло1 / 4 "Висина На Сечење1 / 2 " Длабочина На Сечење 3 / 16", 1 / 4", 5 / 16", 3 / 8", 7 / 16", 1 / 2" Нашиот рутер з�

DEN 812.00
Амбесон Астрологија Калај Кутија, Модерна Оригинална Хороскопска Натална Карта Со Шарени Езотерични Дизајн Ново
Амбесон Астрологија Калај Кутија, Модерна Оригинална Хороскопска Натална Карта Со Шарени Езотерични Дизајн

ГОЛЕМИНА НА КУТИЈА7,2" ШИРОК х 4,7" ДОЛГ х 2,2 " ВИСОК Декоративна и пространа метална кутија за складирање со

DEN 3.33
Силиконски случај компатибилен со AirPods 1 & 2, Shookproof Заштитна силиконска покривка за безжично Ново
Силиконски случај компатибилен со AirPods 1 & 2, Shookproof Заштитна силиконска покривка за безжично

Само за Apple Air Pods 1 & 2 Не за Air Pods Pro Проверете го моделот на Air Pods пред да го купите Заштитете ги Air Pods и спреч�

DEN 71.84
X AUTOHAUX 902MHz M3N-A2C31243300 Замена Паметна Близина Влез Без Клуч Далечински Клуч За F150 F250 F350 F450 2015-2017 Ново
X AUTOHAUX 902MHz M3N-A2C31243300 Замена Паметна Близина Влез Без Клуч Далечински Клуч За F150 F250 F350 F450 2015-2017

Броеви на делови / FCC ID : M3 NA2 C31243300 Фреквенција : 902мхз Компатибилен : За Форд Ф150 20152017, За ФОРД Ф250 Ф350 Ф450 СУП�

DEN 2.00
Алабама Државно Знаме Алуминиум Автомобилски Новина Регистарска Табличка Знак Ново
Алабама Државно Знаме Алуминиум Автомобилски Новина Регистарска Табличка Знак

Висококвалитетна метална алуминиумска новина регистарска табличка Универзална големина од 12" х 6" со че

DEN 3.33
Дизни Замрзнати 2 Партија Материјали Пакет Служи 16: Ана, Елса 9 Плочи Салфетки Чаши И Маса Покритие Со Роденденски Ново
Дизни Замрзнати 2 Партија Материјали Пакет Служи 16: Ана, Елса 9 Плочи Салфетки Чаши И Маса Покритие Со Роденденски

Дизни Замрзнати 2 ПАРТИЈА ПАКЕТ овие комплетни декоративни роденден партија плочи салфетки чаши маса п

DEN 0.33
3Д роза шише со слама вода, 21 мл Ново
3Д роза шише со слама вода, 21 мл

Превртете го плунката со отстранлива слама Висок сјај обложена бела надворешност Слика отпечатена од о

DEN 223.20
Mitutoyo 112-190 Точка Микрометар, Ratchet Станица, 1-2 Опсег, 0.001 Дипломирањето, +/-0.00015 Точност, Ново
Mitutoyo 112-190 Точка Микрометар, Ratchet Станица, 1-2 Опсег, 0.001 Дипломирањето, +/-0.00015 Точност,

Зашилено вретено и наковална за мерење на жлебови и клучеви Верние скала во инчни единици за преземање �

DEN 5090.08
Кабел за полнење Scovee DC | УСБ -кабел за полнач, замена на кабелот за полнач USB DC 2,5 mm, Брза USB DC кабел за Ново
Кабел за полнење Scovee DC | УСБ -кабел за полнач, замена на кабелот за полнач USB DC 2,5 mm, Брза USB DC кабел за

【Компатибилност】 USB 5 V DC Кабел за полнење Брз полнач за уреди што користат порта за полнење е околу 2,5 мм

DEN 0.67
Веб -прашка, тип 3, најлон, 1inw, 2 ft.l, боја: жолта Ново
Веб -прашка, тип 3, најлон, 1inw, 2 ft.l, боја: жолта

Веб прашка, рамна око и око тип 3, вертикален капацитет на метеж 1200 lb, должина на прашка 2 стапки...

DEN 1.00
АБООФАН 6 ПЦС Божиќни украси за клучеви Креативни торби што висат приврзоци за клучеви за забави на забави Ново
АБООФАН 6 ПЦС Божиќни украси за клучеви Креативни торби што висат приврзоци за клучеви за забави на забави

Предметот : еколошки материјали, без мирис и безбеден, цртан филм, стилски и симпатична Користете матери

DEN 270.08
VXB бренд Јапонија MJB-65-EWH од 16мм до 18мм Флексибилно спојување на типот на вилицата, со дијаметар 2 Дијаметар: Ново
VXB бренд Јапонија MJB-65-EWH од 16мм до 18мм Флексибилно спојување на типот на вилицата, со дијаметар 2 Дијаметар:

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 16мм Спојување на носење 2 дијаметар : 18мм Должина на спојување : 90..

DEN 1435.20
1936 година Линколн пченица цент 1c многу добро Ново
1936 година Линколн пченица цент 1c многу добро

1936 година Линколн пченица многу добро Сликите на производот се од точните колекционерски монети (и) про�

DEN 2.00
Toyvian 4pcs Притисни Играчка Kidcraft Playset Деца Едукативни Играчки Едукативно Играње Пластика Цртан Филм Прес Ново
Toyvian 4pcs Притисни Играчка Kidcraft Playset Деца Едукативни Играчки Едукативно Играње Пластика Цртан Филм Прес

Детски Играчки : Големината е разумна, погодна за децата да ја сфатат и работат Играчка за играње : Аглит�

DEN 142.24
Интегриран генератор со висок напон Интегриран пулс со висок напон Трансформатор за зајакнување на модулот Ново
Интегриран генератор со висок напон Интегриран пулс со висок напон Трансформатор за зајакнување на модулот

Напон : Влезниот напон на генераторот со висок напон е DC366 V, кој може да излезе со висок напон од околу 50010

DEN 2.33
BoxWave Тастатура Компатибилна Со Apple iPhone XR-SlimKeys Bluetooth Тастатура, Пренослива Тастатура Со Интегрирани Ново
BoxWave Тастатура Компатибилна Со Apple iPhone XR-SlimKeys Bluetooth Тастатура, Пренослива Тастатура Со Интегрирани

? [КОМПАКТНА] Тастатура Со Боксови Компатибилна со Apple i Phone XR На само 3 / 16 од инч, Тастатурата Со Слаби Копч

DEN 1.00
Micro Switch Zaahh 50pcs SMT SMD 12 * 12 * 4,3/5/6/7/8/9/10/12mm копче за допир микро прекинувач 12x12 Ново
Micro Switch Zaahh 50pcs SMT SMD 12 * 12 * 4,3/5/6/7/8/9/10/12mm копче за допир микро прекинувач 12x12

Микро прекинувачи Се користи во домашни уреди, аудио, играчки, глувче, деловни машини, комуникациска опр

DEN 620.80
QAZNHODDS Моторни Контролер 1320lbs 100mm 4 инчен Мозочен Удар Тешки DC 12v Електрични Putter Мотор W/ЗА Р. в. Ново
QAZNHODDS Моторни Контролер 1320lbs 100mm 4 инчен Мозочен Удар Тешки DC 12v Електрични Putter Мотор W/ЗА Р. в.

Со сигурни перформанси, чувствително дејство стабилно трчање Добра приспособливост на околината Висок

DEN 0.67
Фондација за четка за четка без четка за шминка за шминка со висока густина Беспрекорна фондација четка BB крем шминка Ново
Фондација за четка за четка без четка за шминка за шминка со висока густина Беспрекорна фондација четка BB крем шминка

Брзо нанесете ја шминката без прашок или ознаки за четки фино врв, со фино шминка на носот и крилјата ок�

DEN 126.24
Антички кинески стил сино-бел порцелански храм во облик на шлем. Среден Ново
Антички кинески стил сино-бел порцелански храм во облик на шлем. Среден

Ве молиме, внимавајте на димензиите : 6 инчи високи 4 инчи во DIA 2,5 инчи при отворање Сина и бела порцеланск

DEN 1.33
Термоиден временски ремен за термоид 1280-8M-30 Ново
Термоиден временски ремен за термоид 1280-8M-30

Временски појас 8м 30 x 1280mm PL T160 Облеките за затегнување на затегнување на раната се специјално инженерск�

DEN 3.33
Затворачи НА Вратите НА ИНИ, Украсни врати За Животни, Затка За Врата Од Пондерирана Ткаенина за Спална Соба, Дневна Ново
Затворачи НА Вратите НА ИНИ, Украсни врати За Животни, Затка За Врата Од Пондерирана Ткаенина за Спална Соба, Дневна

Затворачот на вратата е зашиен и полнет со мешани материјали со надворешно куќиште составено од издржл�

DEN 0.33
Покрив од типот Fintie за Microsoft Surface Pro 7/Pro 7 Plus, [7-боја на позадината] безжична тастатура со Bluetooth Ново
Покрив од типот Fintie за Microsoft Surface Pro 7/Pro 7 Plus, [7-боја на позадината] безжична тастатура со Bluetooth

Ексклузивен дизајн за нов Microsoft Surface Pro 7 Pl(2021) / Surface Pro 7 (2019) / Surface Pro 6 (2018) / Surface Pro 5th Gen (2017) / Surface Pro 4 / Surfac

DEN 927.84
Абоофан дома украс дома украс предводена декорација еид фестивалска сцена распоред реквизит десктоп декорација Месечина Ново
Четка За Чистење Цевки ctsyukoo Комплет Со Месинг Влакна, Пакет Сорта Од 9 Парчиња За Автоделови, Шишиња, Пиштоли, Ново
Четка За Чистење Цевки ctsyukoo Комплет Со Месинг Влакна, Пакет Сорта Од 9 Парчиња За Автоделови, Шишиња, Пиштоли,

●Дијаметри со Повеќе ГОЛЕМИНИ –Четки : 1 / 4, 2 / 5, 1 / 2, 3 / 4, 1, 1 1 / 4, 1 1 / 2, 1 3 / 4, 2 Во (6, 10, 10, 13, 19, 25, 32, 38, 45, 50 Мм) Сек�

DEN 1.00
Честитки за дипломирање Банер, црни честитки Банер со тегла за капа и медицина, честитки за не-дии, банер Ново Попусти
Честитки за дипломирање Банер, црни честитки Банер со тегла за капа и медицина, честитки за не-дии, банер

Вклучен пакет : Сјаен банер за дипломирање со капа за вашите младешки спомени, одлично за фармацевт за �

DEN 143.84
Забава Експрес Таа Рече Јас Виткање Рака Навивачи-Свадба, Ангажман И Supplени Партија Материјали - 12 Парчиња Ново
Забава Експрес Таа Рече Јас Виткање Рака Навивачи-Свадба, Ангажман И Supplени Партија Материјали - 12 Парчиња

Ако "Кралицата ЈААС" е повеќе ваш стил отколку "јас", тогаш овие дрски рачни обожаватели кои велат " таа ре

DEN 531.20