Corsair Одмазда LPX 16GB DDR4 3600 C16 1.35 V AMD И Интел Оптимизирана Десктоп Меморија-Црна

Corsair Одмазда LPX 16GB DDR4 3600 C16 1.35 V AMD И Интел Оптимизирана Десктоп Меморија-Црна

DEN 877.28

Ново

Залиха

Рачно сортираните мемориски чипови обезбедуваат високи перформанси со дарежлив оверклокување на главата ОДМАЗДАТА LPX е оптимизирана за широка компатибилност со најновите Матични плочи Intel и AMD DDR4. Ниската висина на профилот од само 34мм гарантира ДЕКА ОДМАЗДАТА НА ЛПК дури и се вклопува во повеќето градби со мал фактор. Цврст алуминиумски распрскувач на топлина ефикасно ја исфрла топлината од секој модул, така што тие постојано работат со голема брзина на часовникот. Поддржува INTEL XMP 2.0 за едноставна инсталација и поставување со едно поставување. Достапно во повеќе бои за да одговара на стилот на вашиот систем. Одмазда lpx меморијата е наменета за оверклокување со високи перформанси. Распрскувачот на топлина е изработен од чист алуминиум за побрза дисипација на топлина, а ПХБ со сопствени перформанси помага во управувањето со топлината и обезбедува супериорен простор за оверклокување. Секој ИЦ е индивидуално прикажан за потенцијал за изведба.ФАКТОРОТ DDR4 форма е оптимизиран за најновите Intel DDR4 матични плочи и нуди повисоки фреквенции, поголем пропусен опсег и помала потрошувачка на енергија од DDR3 модулите. Одмазда lpx DDR4 модулите се тестирани за компатибилност низ Матичните плочи Intel DDR4 за сигурно брзи перформанси. Тие се достапни во повеќе бои за да одговараат на вашата матична плоча, вашите компоненти или само вашиот стил.

Производи во категоријата

Зеродис Аквариум Воздушни Камени Шипки, Резервоар За Риби Микро Меур Дифузор За Кислород Микро Меур Дифузор Ново
Зеродис Аквариум Воздушни Камени Шипки, Резервоар За Риби Микро Меур Дифузор За Кислород Микро Меур Дифузор

Синтерување со висока температура, униформно испуштање гас, силен и издржлив, долг работен век Два вида

DEN 1.33
Стих 13, 10х12во. Ново
Стих 13, 10х12во.

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

DEN 1.33
Здрав Начин на Живот Пакет-Половината Тример Појас Пот Заврши Стомакот Тонер Со Сауна Костум Ефект - Колаген Пептиди Ново
Здрав Начин на Живот Пакет-Половината Тример Појас Пот Заврши Стомакот Тонер Со Сауна Костум Ефект - Колаген Пептиди

Миење Раце Само ПОДДРШКА ЗА УБАВИНА и ЗДРАВЈЕ појасот на Половината го зголемува потењето за време на ф

DEN 1.67
Reem Ruud Weatherking Protech Делови 43-25133-03 Замена 35+3 MFD 370 Двојна тркалезна кондензатор Ново
Reem Ruud Weatherking Protech Делови 43-25133-03 Замена 35+3 MFD 370 Двојна тркалезна кондензатор

НеPCB кондензатори, индивидуално боксени ¼ "Брзо исклучување на терминалите (стандард) Одобрени UL & CSA 50 / 6

DEN 223.84
Компанија за бои на Дикси Бел | Мебел за мебел за креда, боја на полноќ небото 8oz | Сатен чист палто 8oz | Пакет Ново
Компанија за бои на Дикси Бел | Мебел за мебел за креда, боја на полноќ небото 8oz | Сатен чист палто 8oz | Пакет

Минерална боја на креда Полноќното небо е темно сина црна креда минерална боја Без разлика дали вашиот

DEN 2.00
N / C не'рѓосувачки челик заграда на целата алуминиумска камера Врвна рачка, со 4 зимски чевли и заграда Ново
N / C не'рѓосувачки челик заграда на целата алуминиумска камера Врвна рачка, со 4 зимски чевли и заграда

● Користејќи ергономски дизајн, целата алуминиумска легура, без лизгање, без остри рабови; Рачката на ф�

DEN 639.84
Хартија Хартија Завиткување Завиткување Подарок Подарок Цвет Пакување Сјајна Букет Ден Хартија Виножито Боја Дома САМ Ново
Хартија Хартија Завиткување Завиткување Подарок Подарок Цвет Пакување Сјајна Букет Ден Хартија Виножито Боја Дома САМ

ДВОЈНА БОЈА : Оваа Хартија За Завиткување Има Две Бои Од Двете Страни, Едната Страна е Големина : 70х50см / 27

DEN 0.67
0 x 1/4 Метална завртка за погон, тркалезна глава, тип U, цинк CR+3 Стил на главата: Тркалезна точка: U-Drive, ROHS Ново
0 x 1/4 Метална завртка за погон, тркалезна глава, тип U, цинк CR+3 Стил на главата: Тркалезна точка: U-Drive, ROHS

Металик погон на тркалезна глава Повеќе теми за почеток на голем агол на хеликс, со стожер За правење по�

DEN 2.67
Halter врвовите на Yijiekai за жени со вградени во градник жени, случајни градиенти печатени кошула без ракави Ново
Halter врвовите на Yijiekai за жени со вградени во градник жени, случајни градиенти печатени кошула без ракави

Врвовите на Халтер за жени се исекоа Резервоар врвот за жени женски резервоар врвови на резервоарот на �

DEN 0.33
Прицврстувач за тврдоглави 014973258207 Груби хексадецимални завртки, 1-8 x 2, парче-10 Ново
Прицврстувач за тврдоглави 014973258207 Груби хексадецимални завртки, 1-8 x 2, парче-10

Дијаметар : 1инчен Должина : 2инчен Материјал : челик Стил на глава : Хекс (клуч од 11 / 2) Дијаметар : 1 "...

DEN 1.67
Јамазен РСЛ-20 Гасени Закачалки, 20 Куки, Тип На Замав, Со Тркалца, Ширина 29,9 инчи, Длабочина 17,1 инчи, Висина Ново
Јамазен РСЛ-20 Гасени Закачалки, 20 Куки, Тип На Замав, Со Тркалца, Ширина 29,9 инчи, Длабочина 17,1 инчи, Висина

Големина на производот( W x d x h) : 295 см); Тежина : 13 Материјал : Челик (обложен во прав) Земја На Потекло : Кина

DEN 764.32
Харишел Компатибилен Со iPhone 13 Pro Max 6,7 инчи 5G 2021 Паричник Случај Отстранлив Магнетски Капак Патент Ново
Харишел Компатибилен Со iPhone 13 Pro Max 6,7 инчи 5G 2021 Паричник Случај Отстранлив Магнетски Капак Патент

Компатибилен со i Phone 13 Pro Max 6,7 инчи 5 G 2021, НЕ за кој било друг модел Изработени од Луксузна слава Стп Кожа с

DEN 351.84
Бања инфрацрвена сензор за движење тапа за палуба монтирана на допир индукција тапа за миење садови Ново
Бања инфрацрвена сензор за движење тапа за палуба монтирана на допир индукција тапа за миење садови

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

DEN 0.33
АП производи Маршал Екселсиор MEGR-862 Универзален капак на регулаторот од втора фаза-пластика Ново
АП производи Маршал Екселсиор MEGR-862 Универзален капак на регулаторот од втора фаза-пластика

Точни замени за постојните капаци на фазата Дизајнирано да одговара на компактен интегрални двостепен�

DEN 33.60
Череп за Ноќта на вештерките пилула кутија за торбички кутии со патент преносен витамин додатоци Медицински Ново
Череп за Ноќта на вештерките пилула кутија за торбички кутии со патент преносен витамин додатоци Медицински

【Големина】 : Нашата торба за случаи со пилули е 4,6x314x1,88 во, изработена од дрвена крпа (100% полиестерско вл

DEN 159.84
Лифаси Мултифункционално Складирање На Играчки Отоманска, Кутија За Играчки Подножје На Градите, Променете Ново
Лифаси Мултифункционално Складирање На Играчки Отоманска, Кутија За Играчки Подножје На Градите, Променете

* ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : столот за Складирање може да складира закуски, играчки, книги, облека и многу повеќе Н�

DEN 808.00
Еден Чекан Чекан Хикори Рачка Ново
Еден Чекан Чекан Хикори Рачка

Докажана сигурна верна технологија Лесна конструкција на само 0,89 Кг Високи перформанси за домот или тр�

DEN 0.33
Hongdui JF15 Kerfmaker маса за слот за слот за усогласување и алатки за алатки за обработка на дрво, подвижна мерна Ново
Hongdui JF15 Kerfmaker маса за слот за слот за усогласување и алатки за алатки за обработка на дрво, подвижна мерна

1 Направено од материјал со убав квалитет, практичен, лесен за работа и употреба, широк опсег на апликаци

DEN 1.67
Индиски салф 3 пакет кука | Куки за решетката на палтото | Сиви стапчиња за wallидни куки | ДЕЦА ДЕКОРАТИВНА Кука Ново
Индиски салф 3 пакет кука | Куки за решетката на палтото | Сиви стапчиња за wallидни куки | ДЕЦА ДЕКОРАТИВНА Кука

[Карактеристики] Нашите куки за шрафчиња за вратата од бањата се искривени, еднократно, изолирано, водоо

DEN 3.00
Rennsteig 707 013 JAWS за жичен лента пар 16 mm² Ново
Rennsteig 707 013 JAWS за жичен лента пар 16 mm²

Искачување на трки : Секогаш подобра врска Висококвалитетен материјал Прецизност изработена...

DEN 136.48
Мшенг Закачалки За Преклопување Во Домаќинството, Чорапи, Внатрешни Закачалки, Клипови За Сушење, Ново
Мшенг Закачалки За Преклопување Во Домаќинството, Чорапи, Внатрешни Закачалки, Клипови За Сушење,

1, 360° ротирачки дизајн ги прави сите клипови лесни за пристап, лесни за стегање и истоварување 2, куката О

DEN 414.40
Долна облека мажи за мажи за долна облека, брифинзи меки удобни памучни долна облека стебла за мажи Ново
Долна облека мажи за мажи за долна облека, брифинзи меки удобни памучни долна облека стебла за мажи

100% памук summer shorts summer shorts for men sweatshorts sweatshorts men sweatshorts shorts men swim shorts swim shorts for men swim shorts for men quick dry swim shorts men swiming s

DEN 3.33
Vibrator vibrator vibrator vibrator, Mini Wand Massager за жени Ново
Vibrator vibrator vibrator vibrator, Mini Wand Massager за жени

Функција рачен масажер Патување мини преносен и полнење УСБ за полнење масажер Дискретно пакување Фун

DEN 2.33
Оригинален ОЕМ 92102-J9200 Светилка За Глава, RH / 92102J9200 За Hyundai Kona 18- Ново
Оригинален ОЕМ 92102-J9200 Светилка За Глава, RH / 92102J9200 За Hyundai Kona 18-

Оригинален Оем Фабрички Дел Во Оригиналното Малопродажно Пакување Оем квалитет и Директна опрема Зага�

DEN 2.33
Amlesso 10 пакет на мали пуканки за поволности кутии ноќи, роденденска забава, тушеви за бебиња, свадби, Ново
Amlesso 10 пакет на мали пуканки за поволности кутии ноќи, роденденска забава, тушеви за бебиња, свадби,

Висок квалитет : Направено од квалитетна хартија што ќе ја задржи содржината безбедно содржана внатре Ш

DEN 1017.60
Венли памук што може да се пее за лице за лице Ново
Венли памук што може да се пее за лице за лице

Материјал за дишење : Материјалот што го користиме за да ги направиме нашите маски за фактури се изработ

DEN 271.84
Пристигнување од 1 парчиња RTC DS1302 Модул за часовникот во реално време Ново
Пристигнување од 1 парчиња RTC DS1302 Модул за часовникот во реално време

Потрошувачката на енергија DS1302 е многу мала за одржување на информации за податоци и часовници кога моќ

DEN 1.33
FITST4 детски коњи за јавање хулахопки за перформанси на коленото влечење на коњички школи за возење панталони Ново
FITST4 детски коњи за јавање хулахопки за перформанси на коленото влечење на коњички школи за возење панталони

Ултраглавата 4насочна ткаенина за истегнување обезбедува оптимална подвижност Повлечете го дизајнот з

DEN 367.84
2019 Нова 12 мрежи за алуминиумски часовник Caja reloj Clox Time Box Saat Kutusu Horloge Box за гледање на Ново
2019 Нова 12 мрежи за алуминиумски часовник Caja reloj Clox Time Box Saat Kutusu Horloge Box за гледање на

Транспарентен стаклен прозорец Рачно изработен процес Транспарентен стаклен прозорец Рачно изработен

DEN 948.80
Донгминг 10 пакувања пластични клипови со прсти со прсти клип силни клипови за стискање за закачалки за облека, Ново
Донгминг 10 пакувања пластични клипови со прсти со прсти клип силни клипови за стискање за закачалки за облека,

Силна сила за стегање за да спречите да ја разнесеме облеката Совршено работење со Skimline Hangers, добро за де

DEN 2.33
Velleman PLA175U1 PLA FILAMENT за 3Д печатачи, дијаметар од 1 одделение до 12 одделение, дијаметар Ново
Velleman PLA175U1 PLA FILAMENT за 3Д печатачи, дијаметар од 1 одделение до 12 одделение, дијаметар

Добра компатибилност и биоразградливост Материјал што е пријателски за животната средина...

DEN 1424.00
Adilaidun Blackhead Inustrut Instrument Electric Electric Cleaning Small Bubble Vislible Blackhead Instrument Ново
Adilaidun Blackhead Inustrut Instrument Electric Electric Cleaning Small Bubble Vislible Blackhead Instrument

Инструмент за вшмукување на црна глава Електрично чистење на мали меурчиња видлива црна боја инструмен

DEN 1.67
Дифузор Универзална Фб-10х Камера Топ Флеш Светлината Спидлит Отскокнување Фокус Флеш Дифузор со 3 ПАРЧИЊА Ново
Дифузор Универзална Фб-10х Камера Топ Флеш Светлината Спидлит Отскокнување Фокус Флеш Дифузор со 3 ПАРЧИЊА

Универзална Фб10х Камера Топ Флеш Светлина Спидлит Отскокнување Фокус Флеш Дифузор со 3 ПАРЧИЊА Отстран�

DEN 0.67
Лепички куки тешки куки за wallидови за бесење, шема на новогодишна елка, куки за куки за куки за куќи за куќиште за Ново
Лепички куки тешки куки за wallидови за бесење, шема на новогодишна елка, куки за куки за куки за куќи за куќиште за

Kookидни куки : Куки во затворен простор за висина, максималниот капацитет на оптоварување е 2 кг, лепило к�

DEN 1.67