Амскоп SW-2T13Y Тринокуларен Стерео Микроскоп, WH10x Окулари, 10x/15X/30X/45X Зголемување, 1x/3X Цел, Горниот И Долниот Халоген Осветлување, Столб Штанд, 110V-120V, Вклучува 1.5 x Барлоу Л

Амскоп SW-2T13Y Тринокуларен Стерео Микроскоп, WH10x Окулари, 10x/15X/30X/45X Зголемување, 1x/3X Цел, Горниот

DEN 0.33

Ново

Залиха

Стерео микроскопот за домашна или училница им овозможува на учениците и хобистите да ги прегледаат биолошките примероци, карпите, печатите, накитот и големите примероци кои бараат ракување или манипулација Тринокуларна глава за гледање со пар од 10x супер-широки окулари со високи окулари, прилагодливо интерпупиларно растојание и склоност од 45 степени за поедноставување на гледањето за младите корисници. Целта 1x/3x обезбедува мало зголемување и подолга фокусна должина за преглед на примероци од големи размери, а објективот Од 1,5 x Барлоу го продолжува опсегот на зголемување. Горното и долното осветлување контролирано од реостат има 15w халоген извор на светлина за осветлување на примероците, матираната сценска плоча овозможува светлината да поминува одоздола со проѕирни примероци, а реверзибилната црно - бела сценска плоча обезбедува контраст со примероци со светла и темна боја. Маса во стилот на столб со билатерален груб фокус и сценски клипови за да се обезбеди примерокот за време на гледањето.

Производи во категоријата

Лежишта со топки со длабоки жлебови од 10 парчиња, лежишта од 608-2RS, двојна еднострана црна гума запечатена длабока Ново
Лежишта со топки со длабоки жлебови од 10 парчиња, лежишта од 608-2RS, двојна еднострана црна гума запечатена длабока

【Широки апликации】 Овие микролежишта со длабоки жлебови се погодни за разни машини и опрема, како што

DEN 153.44
AMETRIC® 162B13 Metrict 162B13 ISO 32B-1 центар за челични челични 13 заби за Ametric® No. 162 синџир на единечно влакно Ново
AMETRIC® 162B13 Metrict 162B13 ISO 32B-1 центар за челични челични 13 заби за Ametric® No. 162 синџир на единечно влакно

1010162 B13 Број на дел од америк 162 B13 ISO 32 B1 центар за челични мерила 13 заби за америк бр 162 синџир на единечно �

DEN 280.00
Таа Е Птица-Оригиналниот Аларм За Лична Безбедност За Жени Од Жени–130db Сирена, Строб Светлина и Синџир Ново
Таа Е Птица-Оригиналниот Аларм За Лична Безбедност За Жени Од Жени–130db Сирена, Строб Светлина и Синџир

Кога ви се заканува, активирајте Ја Гласната Сирена На Бирди и трепкачката стробсветлина за да создадет

DEN 2.67
Саундерс САД-Работи 05510 Рециклирана Табла Со Исечоци -  Браун, Меморандум Големина Пишување Одбор Ново Попусти
Саундерс САД-Работи 05510 Рециклирана Табла Со Исечоци -  Браун, Меморандум Големина Пишување Одбор

Рециклирана Содржина : оваа табла со исечоци е направена со употреба на 100% рециклирани или обновени мат�

DEN 24.48
Festo ADN-20-25-I-P-A-S11 536233 Компактен цилиндер Ново
Festo ADN-20-25-I-P-A-S11 536233 Компактен цилиндер

Festo оригинален нов производ Проверете го моделот и бројот на производот на производот што ви треба пред

DEN 1.33
1/16 120мм смола Лик Војник Модел на војник во Втората светска војна, минијатурен комплет за смола // IF7-41 Ново
1/16 120мм смола Лик Војник Модел на војник во Втората светска војна, минијатурен комплет за смола // IF7-41

Овој материјал е меѓународно признаена висококвалитетна смола со фино обликување и средна цврстина Сл�

DEN 757.76
Вртливата испрскана вода од чешма Античка црвена бакар единечна рачка единечна дупка кујна мијалник и бања тапа за Ново
Вртливата испрскана вода од чешма Античка црвена бакар единечна рачка единечна дупка кујна мијалник и бања тапа за

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

DEN 1.00
Полицата за решетки за полици DoITOOL за облека црна метална полица за книги метална wallидна полица лебдечки книги Ново
Полицата за решетки за полици DoITOOL за облека црна метална полица за книги метална wallидна полица лебдечки книги

Rackидот за туширање : Оваа решетка со голем капацитет исто така може да биде за крем, лосиони или какви би�

DEN 280.16
Player MP4 со Bluetooth и WiFi, 4 инчен екран на целосен допир, RAM 2 GB ROM 16 GB Преносен Hifi Sound MP3 Ново
Player MP4 со Bluetooth и WiFi, 4 инчен екран на целосен допир, RAM 2 GB ROM 16 GB Преносен Hifi Sound MP3

Лесен трансфер на датотеки : MP4 Player не само што обезбедува USB кабел за поставување музика и видеа, туку и з

DEN 2.67
Налепница тато Ротвејлер ekиркајќи v1 винил декларација од WleaterDad® - Големина: 5 , Боја: канелени - wallsидови, Ново
Налепница тато Ротвејлер ekиркајќи v1 винил декларација од WleaterDad® - Големина: 5 , Боја: канелени - wallsидови,

Автентична нова декорација дизајнирана и произведена од Wleater Dad Високо квалитетен оракал 651 винил Надво�

DEN 63.84
4PCS 2.4V 800mAh безжичен домашен телефон Ni-MH батерија за Uniden BT-1011 BT1022 BT-1031 Ново
4PCS 2.4V 800mAh безжичен домашен телефон Ni-MH батерија за Uniden BT-1011 BT1022 BT-1031

Specifications : Полнење : Да / хемија : nimh / батерија : 2*AAA / напон : 24 V / капацитет : 800m Ah ✔ИВЕН КВАЛИТЕТ БАТЕРИЈ

DEN 0.33
Влијание S61132 Rayon Saddle-Type Cut-end Wet Mop, големина од 32 мл, природно Ново
Влијание S61132 Rayon Saddle-Type Cut-end Wet Mop, големина од 32 мл, природно

Тесна конструкција на главата Одлична апсорпција; Брзото сушење промовира отпор на мувла Чиста природн

DEN 1.67
Сет за пикап со единечни калеми, Алнико 5 Страт пикап гитара врат/среден/мост пикап за електрична гитара во стил Ново
Сет за пикап со единечни калеми, Алнико 5 Страт пикап гитара врат/среден/мост пикап за електрична гитара во стил

Пикапите со единечни калеми се вклопуваат во Stratocaster Squier Electric Guitar Pickup замена Магнет : Алнико 5; Полски пар�

DEN 447.84
Додаток SFP примопредавател Ново
Додаток SFP примопредавател

Таа е изградена според стандардите на МСА и е уникатно серијализиран и тестирани со податоци за податоц

DEN 0.67
50pcs M3 M4 Hexagonal Spacer Column Aircraft Aircraft Head Sucker Spacer PC Poard Spacer Column Ново
50pcs M3 M4 Hexagonal Spacer Column Aircraft Aircraft Head Sucker Spacer PC Poard Spacer Column

Големина : М3, должина : 9мм, боја : бела Пакет : Под 50 парчиња Материјал : најлон Стил на возење : Ништо...

DEN 2.67
Универзални производи за врзивни клипови, челична жица, капацитет од 3/8, 3/4W, 12 КТ Ново
Универзални производи за врзивни клипови, челична жица, капацитет од 3/8, 3/4W, 12 КТ

Рачките можат да бидат обесени, преклопени рамни против исечен материјал или да се отстранат за трајно �

DEN 88.16
Hallmark Keepsake Божиќниот украс 2020 година, Дизни Снежана и седумте џуџиња глупоста песна grumpy на орган, Ново
Hallmark Keepsake Божиќниот украс 2020 година, Дизни Снежана и седумте џуџиња глупоста песна grumpy на орган,

Донесете радосна прослава на вашето дрво со глупостиот песна за божиќен украс Свртете го чудакот за да �

DEN 192.00
Совршено Злобна-8оз Колба За Пиење Алкохол Во Колкот, Црна Ново
Совршено Злобна-8оз Колба За Пиење Алкохол Во Колкот, Црна

КОЛБИТЕ ЗА КОЛКОВИ СЕ КУЛ! Ова е колба од нерѓосувачки Челик 8оз Со својата убава мазна површина и соврш�

DEN 440.00
Куки За Гаража За Складирање На Гаража, Сите Во Еден Комплет За Куки За Шини И Организатор На Алатки, 6 Парчиња, Ново
Куки За Гаража За Складирање На Гаража, Сите Во Еден Комплет За Куки За Шини И Организатор На Алатки, 6 Парчиња,

Сите куки за гаража За Брза Патека се компатибилни со Шината За Брза Патека Комуналната кука вклучува д�

DEN 3.33
AEXIT M3 X нокти, завртки и сврзувачки елементи 12мм женски конец месинг хексадецимален столб за столб за Ново
AEXIT M3 X нокти, завртки и сврзувачки елементи 12мм женски конец месинг хексадецимален столб за столб за

Големина на низата : М3; Име на производот : Спејдер на Hex Standoff Материјал : месинг; Тежина : 31g Содржина на па

DEN 1.33
Sanpaint Magnetic Modern Pen and Mencil, организатор за складирање на метали Ново
Sanpaint Magnetic Modern Pen and Mencil, организатор за складирање на метали

Организатор на молив и пенкало : Купот на организатор на метал е совршен за чување белешки објавени во в�

DEN 3.33
Замрзнати партии за забави 120 ПСЦ Замрзнати роденденски украси Замрзнати забави игра вклучува маса за маса, среќен Ново
Замрзнати партии за забави 120 ПСЦ Замрзнати роденденски украси Замрзнати забави игра вклучува маса за маса, среќен

? 【Висок квалитет и сигурен материјал】 : Детските безбедни секогаш доаѓаат на прво место Замрзнатите п�

DEN 3.00
А2 Не'рѓосувачки челик Сплит иглички Кливис / Коттер Пин Дин 94 4мм x 71мм - 100 пакувања Ново
А2 Не'рѓосувачки челик Сплит иглички Кливис / Коттер Пин Дин 94 4мм x 71мм - 100 пакувања

Не'рѓосувачки челик отпорен на корозија A270 Сплит иглички ДИН 94 Дијаметар од 4мм, проверете го описот под

DEN 3.33
Diablo DSP3020 1/2 in. X 16 in. Speedemon ™ Spade Bit Ново
Diablo DSP3020 1/2 in. X 16 in. Speedemon ™ Spade Bit

Дизајнот за самохранење со брзина на врвот без напор го влече малку со минимален напор и побрзи дупки Оп

DEN 3.00
Xurisen 230ft Ноќта на вештерките светла на отворено внатрешен двор LED G40 Globe Light со 74 ShatterProof Bulbs UL Ново Попусти
Xurisen 230ft Ноќта на вештерките светла на отворено внатрешен двор LED G40 Globe Light со 74 ShatterProof Bulbs UL

【Светла за заштеда на енергија на отворено】 230ft Глобус Стринг светла усвојуваат 70 (70+4 SPARE) висококвалит�

DEN 1119.84
Леќи за менискус kadimendium, оптички стакло едукативни уреди конкавни леќи со голема точност за училницата Ново
Леќи за менискус kadimendium, оптички стакло едукативни уреди конкавни леќи со голема точност за училницата

Материјал : Леќите на менискус се изработени од оптички стакло со висока оценка со голема точност Јасна

DEN 232.00
Висока ефикасност! 10PCS 09V-5V 600MA USB излезен конвертор MINI DC-DC засилен модул за напојување на литиум батерија Ново
Висока ефикасност! 10PCS 09V-5V 600MA USB излезен конвертор MINI DC-DC засилен модул за напојување на литиум батерија

Дискрипција на производот : Модулот усвојува внесени чипови со високи перформанси, перформансите се су�

DEN 161.60
Замена на резервната камера за заден преглед на задниот преглед BT4Z-19G490-B замена за Ford Edge 2011-2015 Ново
Замена на резервната камера за заден преглед на задниот преглед BT4Z-19G490-B замена за Ford Edge 2011-2015

【HD резервна камера】 Part Select Camera Camera усвојува стаклопластичен хибриден леќа со стабилни перформанси и д�

DEN 1055.84
Андроид 10 Авторадио Автомобил Навигација Стерео Мултимедијален Плеер ГПС Радио 2.5 Д Екран На Допир forjep Ново
Андроид 10 Авторадио Автомобил Навигација Стерео Мултимедијален Плеер ГПС Радио 2.5 Д Екран На Допир forjep

Високо конфигуриран хардвер : Брзо Реактивно и Стабилно Работење Мулти Опции, пронајдете ја соодветнат�

DEN 1527.68
Lovejoy 68514431670 WB серија М-007 1/2 макара, 7 оал, 6 ОД Ново
Lovejoy 68514431670 WB серија М-007 1/2 макара, 7 оал, 6 ОД

Прилагодлива макара за возачи Фиксно центар на растојание Користи големина 1422 V појас Прилагодлива мак�

DEN 2.00
ADF4350BCPZ - часовник и тајминг 32 LFCSP EP 4350 Ново
ADF4350BCPZ - часовник и тајминг 32 LFCSP EP 4350

Прилагодено пакет за чипови засновани на оловобазирана на рамка со изложена подлога Часовник и тајминг

DEN 0.33
Micro 100 SFL-125-24 Square End Mill-Downcut, 1/8 Cutter Dia, 1/2 LOC, 1 FL, 1/8 Shank Dia, 1-1/2 OAL, неоткриен Ново
Micro 100 SFL-125-24 Square End Mill-Downcut, 1/8 Cutter Dia, 1/2 LOC, 1 FL, 1/8 Shank Dia, 1-1/2 OAL, неоткриен

Единечен дизајн на флејта за апликации во пластика и композити Спиралните рутери на левата рака ги прид

DEN 408.16
6пакувајте Мини Пластична Канџа Чекан Рачка За Домаќинство Чекани За Нокти Детски Чекани Мини Пластична Алатка Ново
6пакувајте Мини Пластична Канџа Чекан Рачка За Домаќинство Чекани За Нокти Детски Чекани Мини Пластична Алатка

Материјал : овој мини чекан е изработен од пластика,со пластична рачка за лесно и удобно ракување7 во / 18�

DEN 0.67
Шип декоративна рунда мала отпадоци од отпадоци, отпадоци за контејнери за ѓубре за бањи, простории за прав, кујни, Ново
Шип декоративна рунда мала отпадоци од отпадоци, отпадоци за контејнери за ѓубре за бањи, простории за прав, кујни,

★ Внатре во нашата корпа за отпадоци е отстранлива корпа празнењето и пренесувањето на содржината на к

DEN 443.20
Јоркшир Териер со украс на новогодишна елка, смола за персонализација Ново
Јоркшир Териер со украс на новогодишна елка, смола за персонализација

Курт Адлер Јоркшир Териер Јорки облечен во Дедо Мраз со украс на новогодишна елка C7954yo Јоркшир Териер Јо

DEN 0.67
Аларм за безжичен патен правец водоотпорен сензор за сензори за движење на отворено, безбедносен аларм-заштита Ново Попусти
Аларм за безжичен патен правец водоотпорен сензор за сензори за движење на отворено, безбедносен аларм-заштита

Работи на 3*батерии AAA (не е вклучено) Временскиот штит го штити сензорот Лесна и брза инсталација...

DEN 399.84
Asuwish Компатибилен Со Samsung Galaxy A52/A52S 5g Случај И Калено Стакло Екран Заштитник Додатоци Картичка Ново
Asuwish Компатибилен Со Samsung Galaxy A52/A52S 5g Случај И Калено Стакло Екран Заштитник Додатоци Картичка

€Дизајн за q : Компатибилен Со Samsung Galaxy A52 5 G / A52 4 G, не е компатибилен со други уреди ●Заштитник на екрано

DEN 223.84
Црн супер издржлив сјај од 60% Ново
Црн супер издржлив сјај од 60%

Црн супер издржлив 60% сјај Црн супер издржлив сјај од 60% полиестер TGIC супер трајни одлична надворешна и�

DEN 413.28
UAG Microsoft Surface Pro 7 Plus/Pro 7/Pro 6 Case W/Rand Strap & Reader Ster, плазма ICE + Microsoft Surface Pro Ново
UAG Microsoft Surface Pro 7 Plus/Pro 7/Pro 6 Case W/Rand Strap & Reader Ster, плазма ICE + Microsoft Surface Pro

[Пакет] [пакет] (1) Microsoft Surface Pro 7 PlPro 7 / Pro 6 Case W / Rand Strap & Remap Ride, плазма мраз и (1) Microsoft Surface Pro 7 PlPro 7 / Pro 6 Заштитни�

DEN 2.00
C8092-632-4 Tinnerman стил U-тип на пролетни ореви/челични/црни фос Ново
C8092-632-4 Tinnerman стил U-тип на пролетни ореви/челични/црни фос

„У“ челични пролетни ореви Произведено од челик SAE 1050 или повисоко одделение Пролетен челик / црн фосф

DEN 2.00
Комплет за уличен портал на Viessmann 5097 H0 Ново
Комплет за уличен портал на Viessmann 5097 H0

Комплет за улични портали на Viessmann 5097 H0 Содржина : 1 ставка Погодно е за следната скала (и) : Ho OO Scale H0 Road Tunnel,

DEN 2.67