Јупитер Креации Дрон 2 Велосипед | Возило Два-Во-Едно Се Трансформира Од Дрон Во Мотоцикл | Контрола Користејќи Рачен Контролер Или Апликација За Паметен Телефон | В?

Јупитер Креации Дрон 2 Велосипед | Возило Два-Во-Едно Се Трансформира Од Дрон Во Мотоцикл | Контрола Користејќи Рачен

DEN 1599.84

Ново

Залиха

ДВА – ВО-ЕДНО-овој 2-во-1 лесно се претвора од дрон во мотоцикл за помалку од една минута Не се потребни алатки бидејќи рачно го трансформирате беспилотното летало 7 "х 6" во циклус 3" х 7". Вклучува прилагодливи ротори и тркала. ПРЕЗЕМЕТЕ ЈА КОНТРОЛАТА-Користете го вклучениот контролер за раце или користете ја апликацијата за паметни телефони за да го контролирате Овој Дрон 2 Велосипед. Компатибилен е со сите уреди за паметни телефони. ПОТРЕБНИ се 4 ААА батерии (не се вклучени). ШИРОК ОПСЕГ-Наполнете го вашиот дрон преку УСБ-батерија на полнење и за секое полнење од 60 минути, имате можност да летате со вашиот дрон 8 минути или да го возите циклусот околу 15 минути. Извадете го вашето возило за вртење бидејќи работи до 196 стапки подалеку. HD КАМЕРА-Доаѓа со вградена HD камера со Преглед На Прво Лице (FPV) за да можете да снимате видео и да фотографирате од вашите авантури. Добијте одлични фотографии и видео со тоа што ќе ја ставите камерата во позиција и ќе активирате слика или слика од екранот на копчето за камера. ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ-функцијата за беспилотно летало вклучува еден клуч полетување и режим на враќање. Откако ќе се изгуби контролниот сигнал, авионот автоматски ќе се врати. Дронот вклучува и режим на лебдење и има 3 различни брзини.

Производи во категоријата

Лксбо Принцеза Позадина Принцеза Роденденска Забава Фото Позадина Виножито Цвеќиња Фотографија Декоративен Банер Ново
Лксбо Принцеза Позадина Принцеза Роденденска Забава Фото Позадина Виножито Цвеќиња Фотографија Декоративен Банер

●Големина€7x5 FT 210cm широк за 150cm висока Користејќи серија високотехнолошки дигитален дизајн и компјутер

DEN 217.44
градинарска пештера 4 Пакет Соларна Ограда Светла Соларни Надворешни Ѕидни Светла Метални Соларни Палубни Светла Ново
градинарска пештера 4 Пакет Соларна Ограда Светла Соларни Надворешни Ѕидни Светла Метални Соларни Палубни Светла

● Добра Декорација ● 10 лумени топло жолто светло Малата ограда соларни светла можат да проектираат уни

DEN 1.00
Оаренкол бел коњ плажа топла вода шише океанска топла вода торба со топла вода со покривка за топла и ладна Ново
Оаренкол бел коњ плажа топла вода шише океанска топла вода торба со топла вода со покривка за топла и ладна

Материјал со висок квалитет : торбата со топла вода е изработена од висококвалитетен ПВЦ материјал, нет�

DEN 239.84
Нула Бебе Фотографија Реквизити Кошница Плетенка Волна Заврши Новороденче Фото Пука Кошници Филер Позирање Ново
Нула Бебе Фотографија Реквизити Кошница Плетенка Волна Заврши Новороденче Фото Пука Кошници Филер Позирање

Едно пакување вклучува само ќебе,Кошница Не Вклучува Предложи 03 месеци употреба на бебето Може да се ко�

DEN 3.33
Шарка водич 2 парчиња Шарка Дупка Отварач Шаблон Дупчење Водич Локатор За Врата Кабинетот Се Соберат Ново
Шарка водич 2 парчиња Шарка Дупка Отварач Шаблон Дупчење Водич Локатор За Врата Кабинетот Се Соберат

Практични и практични алатки ЗА СТОЛАРИЈА САМОСТОЈНИ или професионални инженери за скриени шарка жига

DEN 119.52
DiyThinker Art Fish Koi Јапонија Модел Фото Монт Рамка Слика Сликарство Десктоп 5x7 инчи Ново
DiyThinker Art Fish Koi Јапонија Модел Фото Монт Рамка Слика Сликарство Десктоп 5x7 инчи

Големина : одговара на 10,2 x 15,2 см (4 x 6 инчи) фотографии; Вистината на големината на рамката (завршена голем

DEN 0.67
RGBzone 130 парчиња без лемење флексибилни жици од скокач од леб од машко кај машко за леб од лебници и роботика Ново
RGBzone 130 парчиња без лемење флексибилни жици од скокач од леб од машко кај машко за леб од лебници и роботика

RGBzone специјализирана за широк спектар на LED додатоци за светло, на пр Кабли, конектори, серво, контролори,

DEN 2.33
Дејтона шлемови Д.О.Т. Daytona Cruiser Ново
Дејтона шлемови Д.О.Т. Daytona Cruiser

Рачно изработено Направени во САД или увезени Најмала точка одобрена од 3 / 4 школка кацига досега направ

DEN 1364.96
AC/DC адаптер за HP 27EB X3W27AAABA 27EC HSTND-9181-N 27 FHD IPS Display Monitor Monitor, за напојување Ново Попусти
AC/DC адаптер за HP 27EB X3W27AAABA 27EC HSTND-9181-N 27 FHD IPS Display Monitor Monitor, за напојување

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz Замена на адаптер / полнач за наизменична струја, 100% компатибилен

DEN 351.84
Најубавата Сезона На Дипломирање Таблета Случај Џеб Медицина Кутија За Складирање Контејнер Диспензерот Ново
Најубавата Сезона На Дипломирање Таблета Случај Џеб Медицина Кутија За Складирање Контејнер Диспензерот

Големина : Таблета : 7,0 см(2,7 инчи) дијаметар x 1,2 см (0,5 инчи) висина; Слика : 5,8 см дијаметар Класификација : Т

DEN 415.84
Dura-Gold Pro Series 16 K-Block Sander Firm & Flex Longboard Hand Block Block Pad со подлога на кука и јамка и Ново
Dura-Gold Pro Series 16 K-Block Sander Firm & Flex Longboard Hand Block Block Pad со подлога на кука и јамка и

DuraGold Pro Series 16 "KBlock Sander Firm & Flex Longboard Block Block Block Вклучува прицврстувачка адаптер за конверзија PSA со винил ли�

DEN 729.28
Z-shine 64 џебови 3 инчен мини фото албум Собери книга компатибилна со Fujifilm Instax Mini 11 9 8 7S 90 70 Leplay Ново
Z-shine 64 џебови 3 инчен мини фото албум Собери книга компатибилна со Fujifilm Instax Mini 11 9 8 7S 90 70 Leplay

Дизајн на геометриски образец, изгледа многу убаво и стилски Може да има 64 фотографии сите заедно Погод�

DEN 0.33
Гранџ Скејт Одбор Јога Мат Торби Целосна Поштенски Јога Носење Торба За Жени Мажи, Вежба Јога Мат Превозникот Ново
Гранџ Скејт Одбор Јога Мат Торби Целосна Поштенски Јога Носење Торба За Жени Мажи, Вежба Јога Мат Превозникот

Големина : голем34" долг х 67 "дијаметар; мали21" долг х 6 доволно пространа за повеќето јога, Пилатес или фит�

DEN 303.84
Торба За Складирање на штипки За Облека Закачена Облека За Перење Игла Организатор За Перење Торби За Складирање Ново
Торба За Складирање на штипки За Облека Закачена Облека За Перење Игла Организатор За Перење Торби За Складирање

Висококвалитетен материјал : Висечка Торба за Перење изработена Од Ткаенина Од ткаенина Од Оксфорд, изд

DEN 2.33
Прилагодена продавница MF45-2Z мраз сина микро снегулка .004x.004 Hex-2 унца бо Ново
Прилагодена продавница MF45-2Z мраз сина микро снегулка .004x.004 Hex-2 унца бо

Custom Shop нуди најобемна постава на метални снегулки на планетата! Custom Shop ја доби вашата снегулка за да ви п

DEN 3.00
Sae Приклучок За Напојување Странична Порта, ВОДООТПОРЕН SAE Брзо Поврзување Соларен Панел Монтирање Универзална Рамна Ново
Sae Приклучок За Напојување Странична Порта, ВОДООТПОРЕН SAE Брзо Поврзување Соларен Панел Монтирање Универзална Рамна

€Премиум Материјал●висококвалитетна бакарна жица, жица 12 WG, дебела и издржлива, лесна за инсталирање и

DEN 3.33
Женски Обични Дуксери За Вратот На Екипажот Ноќта На Вештерките Женски Дуксери Со Долги Ракави Секојдневно Печатење Ново
Женски Обични Дуксери За Вратот На Екипажот Ноќта На Вештерките Женски Дуксери Со Долги Ракави Секојдневно Печатење

100% Полиестер Кука и затворање На Очите Машинско Перење ●Материјал ● Изработен е Од Висококвалитетни М�

DEN 336.32
БОТТУ УСБ Овлажнител За Воздух На Полнење, Вентилатор За Вода Од Типот Кула Што Се Ниша Околу 90°, Погоден Ново
БОТТУ УСБ Овлажнител За Воздух На Полнење, Вентилатор За Вода Од Типот Кула Што Се Ниша Околу 90°, Погоден

[практичен, Ефект На Ладење] : Вентилаторот За Слободно Стоење Има Силна Основа за Заштеда На Простор и Т�

DEN 1040.00
Охаус V12P2T Валор 1000-V12 Дел Контрола Скала, 2000g x 0.2 g Ново
Охаус V12P2T Валор 1000-V12 Дел Контрола Скала, 2000g x 0.2 g

Единици за мерење : г, кг, лб, оз Јазици : Англиски Индикатор За Стабилност : Да Рс232 Интерфејс : Да Индикато

DEN 2.67
Бош 1619PA9898 Продолжена цевка Ново
Бош 1619PA9898 Продолжена цевка

За чистење без безжични средства Bosch VAC Спецификациите и изгледот на производот може да се променат без �

DEN 619.20
Героткр Торба За Ручек За Мажи, Изолирана Кутија За Ручек,Кутија За Ручек За Возрасни, здраво пролет цвет Ново
Героткр Торба За Ручек За Мажи, Изолирана Кутија За Ручек,Кутија За Ручек За Возрасни, здраво пролет цвет

❥ Материјал За Торба за ручек : 300д Оксфордска Ткаенина Материјалот е Сигурен ❥ Карактеристики На Торба

DEN 0.67
2 Браќа На Големо Мини Метла И Средство За Чистење Прашина За Зајак, Шиншила ,ed И Хрчак Што се Користат За Ново
2 Браќа На Големо Мини Метла И Средство За Чистење Прашина За Зајак, Шиншила ,ed И Хрчак Што се Користат За

ИЗДРЖЛИВ и СИГУРЕН : оваа мини метла и сад за прашина се направени со цврста конструкција за дополнителн

DEN 1.67
Bobrick 26212 Површинска поставена хартиена крпа Диспенс не'рѓосувачки челик 10 3/4 x 4 x 7 1/16 Ново
Bobrick 26212 Површинска поставена хартиена крпа Диспенс не'рѓосувачки челик 10 3/4 x 4 x 7 1/16

Продаден како 1 секој Сатенфиниш не'рѓосувачки челик Површинска или wallидна поставена...

DEN 559.84
Алконокс 1104-1 Лабораторија За Општа Намена Стакларија и Детергент За Чистење На Општи Објекти Во Прав, 4 килограми. Ново
Алконокс 1104-1 Лабораторија За Општа Намена Стакларија и Детергент За Чистење На Општи Објекти Во Прав, 4 килограми.

Концентриран, анјонски детергент за рачно и ултразвучно чистење Бесплатно плакнење за да ви даде сигур�

DEN 3.00
Atwood 80764 Marine Power Jack со рициново - капацитет од 1000 lb. Ново
Atwood 80764 Marine Power Jack со рициново - капацитет од 1000 lb.

ОЕМ тестирано и докажано оптоварување на приклучокот за напојување тестирано на 2 Патување од 14 инчи Со�

DEN 3219.68
Наградувачки Основни работи 40 мм Чувствителни На Притисок П С Пена Капа Облоги Манипулација Печат Капа Лагер Запечатени Ново
Наградувачки Основни работи 40 мм Чувствителни На Притисок П С Пена Капа Облоги Манипулација Печат Капа Лагер Запечатени

Вклопете се во сите капаци од тегла од 40 мм или капачиња од шишиња 40мм е еднакво на 1,57 инчи Не се потребни

DEN 812.80
XBWEI Автоматска Корпа За Отпадоци За Отпадоци Паметна Корпа За Отпадоци Паметна Корпа За Отпадоци Индукциска Корпа Ново
XBWEI Автоматска Корпа За Отпадоци За Отпадоци Паметна Корпа За Отпадоци Паметна Корпа За Отпадоци Индукциска Корпа

Допрете го копчето, капакот автоматски и ќе го задржи капакот долго време за отстранување на ѓубрето, ос

DEN 700.80
Гаража-Про Заден, Светлосен Сигнал Од Страната На Возачот Компатибилен со 2021-2022 Хјундаи Санта Фе Ново
Гаража-Про Заден, Светлосен Сигнал Од Страната На Возачот Компатибилен со 2021-2022 Хјундаи Санта Фе

Директна Замена Трепкачка Светлина Компатибилна со 20212022 Хјундаи санта Фе Карактеристики : ое споредлив

DEN 3.33
Dxmrwj Пренослива Торба За Ручек Топлинска Изолирана Кутија За Ручек Тоте Кулер Чанта Бенто Торбичка Контејнер За Ново
Dxmrwj Пренослива Торба За Ручек Топлинска Изолирана Кутија За Ручек Тоте Кулер Чанта Бенто Торбичка Контејнер За

Водоотпорна Влажна Торба за ручек : Опремена со водоотпорна алуминиумска фолија која е отпорна на истек

DEN 2853.92
Збогатено со јабово животно шише со вода, 20oz / 600ml Ново
Збогатено со јабово животно шише со вода, 20oz / 600ml

Оваа ставка ја продава продавачот на трети страни Попустот е обезбеден од Ова е попуст со ограничено вр�

DEN 2.67
Niceneeded 3 парчиња двојно пластика за садови, сад за чинија за натопување на сад за натопување на садови Ново
Niceneeded 3 парчиња двојно пластика за садови, сад за чинија за натопување на сад за натопување на садови

♕ [Вклучен пакет] : Поставени алатки за уметност за нокти вклучуваат 3 парчиња пластична двојна тапана с�

DEN 819.20
Телефонски слушалки на Арама RJ9 со микрофон за откажување на бучава компатибилен со Polycom VVX311 VVX410 Ново
Телефонски слушалки на Арама RJ9 со микрофон за откажување на бучава компатибилен со Polycom VVX311 VVX410

Погледнете го компатибилниот телефонски список во опис Direct Поврзете ги фиксните телефонски слушалки с�

DEN 431.84