WORKPRO W066006 Електронски Дебеломер Со Дигитален Дисплеј, Конструкција од нерѓосувачки Челик, 6 Инчен Макс.,

WORKPRO W066006 Електронски Дебеломер Со Дигитален Дисплеј, Конструкција од нерѓосувачки Челик, 6 Инчен Макс.,

DEN 562.08

Ново

Залиха

6-инчен (150 мм) електронски дебеломер со дигитален дисплеј (Метрички/САЕ). Се користи во многу професионални индустрии за снимање прецизни мерења. Се одликува со рачно вклучено/Исклучено копче и ЛЦД-дисплеј за брзо и лесно мерење. За разлика од другите дизајни на дебеломер, овој електронски дебеломер може да се постави на нула поставување на која било позиција. Конструиран од тело од нерѓосувачки челик отпорно на корозија за да овозможи употреба под различни услови. Метрички/ SAE копчето за конверзија за точни читања големина, лагер точност : 0.) електронски дебеломер со дигитален дисплеј (метрика/САЕ) се користи во многу професионални индустрии за снимање прецизни мерења. Се одликува со рачно вклучено/ исклучено копче и ЛЦД-дисплеј за брзо и лесно мерење. За разлика од другите дизајни на дебеломер, овој електронски дебеломер може да се постави на нула поставување на која било позиција. Конструиран од тело од нерѓосувачки челик отпорно на корозија за да овозможи употреба под различни услови. Метрички/ SAE копчето за конверзија за точни читања големина, лагер точност : 0. Доаѓа со заштитна кутија за складирање. Ако сте на пазарот за сигурен сет на дебеломер, не гледајте понатаму. Направете мерења брзо и лесно со Овој РАБОТЕН ЕЛЕКТРОНСКИ Дебеломер со Голем Дигитален (ЛЦД) Дисплеј, кој го прикажува секое мерење како нумеричка вредност за брзи и точни отчитувања секој пат. Дигиталниот дисплеј е лесен за читање и може да конвертира метрички инчи со притискање на копче. Се одликува со отчитување на точноста од 0,02 мм., и можете да ги нула поставките во било која позиција. Доаѓа со батерии со ќелии со копчиња и има рачно копче ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ. Овој електронски дебеломер е изграден од нерѓосувачки челик отпорен на корозија, овозможувајќи му да работи во сите клими со постојано, лесно ракување со прилагодување на палецот и тркалата. Неговиот опсег на мерење е 0 мм.), и доаѓа опремен со длабочина прачка за поголема точност и заклучување на палецот за да се одржи саканото мерење. Мерењата со оваа алатка може да се фатат на еден од трите начини; со поголемите надворешни вилици, помалите внатрешни вилици и/или со сондата за длабочина.

Производи во категоријата

Електрично ќебе за греење со 10-опрема за температура и тајминг 75W подлога за греење со ЕУ/Велика Британија/САД Ново
Електрично ќебе за греење со 10-опрема за температура и тајминг 75W подлога за греење со ЕУ/Велика Британија/САД

【Загрејте го вашето тело】 Обезбедува удобна компресија за греење за рамото, нозете, нозете, грбот, стом

DEN 550.24
Ридел Веритас Пино Ноар Стакло, 2 Брои, Јасно Ново
Ридел Веритас Пино Ноар Стакло, 2 Брои, Јасно

Кристал Неукрасеното машинско изработено ново светско пино Ноар, небиоло и розово шампањско стакло од �

DEN 1.67
Замена на 5 инчи 8 дупки за замена на сандер, 4 пакувања и јамка за замена на сандер за замена на сандер Ново
Замена на 5 инчи 8 дупки за замена на сандер, 4 пакувања и јамка за замена на сандер за замена на сандер

Компатибилен со : Замената Sander Pad е компатибилна со Дел број 15128108; DW4388; 7430818; 7430517, компатибилен со Makita BO5010,

DEN 319.36
LT Security LTS CMIP1382NW-28MA 8MP IR фиксна бедем мрежа купола камера POE Audio со микрофон, 2,8 mm Ново
LT Security LTS CMIP1382NW-28MA 8MP IR фиксна бедем мрежа купола камера POE Audio со микрофон, 2,8 mm

Сликање со висок квалитет со резолуција од 4 K265+ технологија за компресија Јасно сликање дури и со силно

DEN 3.00
Wahey Booksise, 9 Cube Open Storage Play Feel Sholf, HOFB009 Ново
Wahey Booksise, 9 Cube Open Storage Play Feel Sholf, HOFB009

Складирање на отворена полица : Отворениот простор за полици е поделен на 9 коцки за подобра организациј

DEN 3.33
NB-Aero 2ea гасови со гасови за гасови со гасови со камиони со гасови со гас гасни лифтови 23,8 продолжена должина x Ново
NB-Aero 2ea гасови со гасови за гасови со гасови со камиони со гасови со гас гасни лифтови 23,8 продолжена должина x

Продолжена должина : 23,8 "(Центар до центарот на топката на приклучокот) Компресирана должина : 14...

DEN 2.33
Adapter Bestch 48V AC/DC за Polycom VVX300 VVX310 VVX400 VVX410 VVX 300 VVX 310 VVX 400 VVX 410 VoIP IP Ново
Adapter Bestch 48V AC/DC за Polycom VVX300 VVX310 VVX400 VVX410 VVX 300 VVX 310 VVX 400 VVX 410 VoIP IP

Влез на светски свет : Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz Заштита на безбедност : Преоптоварување на преоптоварување, над

DEN 2.67
50-ти 60-ти Очила-6 Пара 50-Ти Рокстар Авијатичар Очила За Сонце Ново
50-ти 60-ти Очила-6 Пара 50-Ти Рокстар Авијатичар Очила За Сонце

Увезени ●Специјално За Идеи За Костими На Рокстар●Изгледајте исто како и самиот со овие очила за сонце

DEN 255.68
Јипунлук Свила Сатен Романтична Бела Цветна Кошница Свадба Девојка Кошница Цвет Декор Ново
Јипунлук Свила Сатен Романтична Бела Цветна Кошница Свадба Девојка Кошница Цвет Декор

Вклучува елегантна сатенска девојка кошница украсена со лак Оваа цветна корпа со сатенски лак украсена

DEN 0.67
Фитнес Тракер, Температура, Отчукувањата На Срцето И Монитор На Крвниот Притисок, IP68 Водоотпорен Спортски Ново
Фитнес Тракер, Температура, Отчукувањата На Срцето И Монитор На Крвниот Притисок, IP68 Водоотпорен Спортски

?Тракер за целодневна активностчасовникот за фитнес тракер ќе ги следи вашите целодневни активности, в�

DEN 1.00
UXZDX Мини USB Воздух Овлажнител Дома Една Млазница Ладна Арома Дифузор Боја Светлина Тешки Овлажнител Ново
UXZDX Мини USB Воздух Овлажнител Дома Една Млазница Ладна Арома Дифузор Боја Светлина Тешки Овлажнител

Убавина : Ја Освежува кожата, може да се користи како производ за нега на кожата за да ја одржува кожата з

DEN 2.00
Делта 15757lf Валдоста тапа за бања, хром Ново
Делта 15757lf Валдоста тапа за бања, хром

Сертификацијата на водите промовира зачувување на водата Вклучува појавување на пластична појава на п�

DEN 2533.28
Новиот Smartby rm-yd028 Го Замени Далечинскиот Управувач за SONY Bravia LCD ТВ Kdl32l5000 Kdl46s5100 Ново
Новиот Smartby rm-yd028 Го Замени Далечинскиот Управувач за SONY Bravia LCD ТВ Kdl32l5000 Kdl46s5100

Сосема ново, нема потреба од никаква програма и работа надвор од кутијата откако ќе ги ставите батериит�

DEN 0.67
Honritone 4 Инчен Прстен Најлон Мрежа Филтер Чорапи Торба 300 Микрон од 14 Инчен Долг Аквариум Вода Филтер Кеси Ново
Honritone 4 Инчен Прстен Најлон Мрежа Филтер Чорапи Торба 300 Микрон од 14 Инчен Долг Аквариум Вода Филтер Кеси

Чорапот за филтрирање е изработен од висококвалитетна најлонска , нмо монофиламентна мрежеста најлонс

DEN 3.00
Рачна Линеарна Фаза, Рачна Алуминиумска Легура Х З 2 Линеарна Фаза, 40 Х 40мм Оптичка Лизгачка Маса За Ново
Рачна Линеарна Фаза, Рачна Алуминиумска Легура Х З 2 Линеарна Фаза, 40 Х 40мм Оптичка Лизгачка Маса За

Висока Точност : линеарната фаза може да реализира високо движење На Х И З и да се прилагоди на најсоодв

DEN 1880.48
Кабилок 1 Комплет Торба За Перење Патни Торби За Перење Торби За Перење За Деликатни Мрежести Торби За Перење Ново
Кабилок 1 Комплет Торба За Перење Патни Торби За Перење Торби За Перење За Деликатни Мрежести Торби За Перење

Полиестер ПЕРЕЊЕ нето торба Изработени од врвен материјал, фина изработка, за терминска употреба...

DEN 3.33
Гордо знаме геј гордост знаме ЛГБТ знамиња на виножито со месинг гром најлон на отворено 3x5 нозе водоотпорен транспарент Ново Попусти
Гордо знаме геј гордост знаме ЛГБТ знамиња на виножито со месинг гром најлон на отворено 3x5 нозе водоотпорен транспарент

Нашиот тим е посветен на производство на стилски и убави знамиња И да им се обезбеди на клиентите високо

DEN 191.84
Xiangbinxuan Relay 5PCS F3AA024E F3AA005E F3AA012E ALD112 5V 12V 24V DIP4 Реле за напојување 5VDC 12VDC 24VDC Ново
Xiangbinxuan Relay 5PCS F3AA024E F3AA005E F3AA012E ALD112 5V 12V 24V DIP4 Реле за напојување 5VDC 12VDC 24VDC

Релеи Способност за антимешање, стабилни перформанси Широко се користи за целата контрола на MCU, индуст�

DEN 0.67
Карсон Каменина Подлоги Со Плута Назад 4 Парче, Декоративни Дома Акценти Плоштад Камен Подлога Во Собата, Риболов Ново
Карсон Каменина Подлоги Со Плута Назад 4 Парче, Декоративни Дома Акценти Плоштад Камен Подлога Во Собата, Риболов

Карсон е основана во 1970 година, Од Хари Карсон, Постариот, и изградена врз идејата дека сите нивни произв

DEN 1.67
8 х 6 х 4 Бели Брановидни Картонски Кутии, Пакување од 25, За Испорака, Пакување и Движење, По Избор Испорака Ново
8 х 6 х 4 Бели Брановидни Картонски Кутии, Пакување од 25, За Испорака, Пакување и Движење, По Избор Испорака

ВКЛУЧУВА : Пакетот вклучува 25 кутии по пакет Кутии брод рамен за да заштедите на складирање, простор и пр

DEN 532.80
Студените индустрии Грејскале зебра ленти Детален портрет за фотографија, дизајн од Интадо Ново
Студените индустрии Грејскале зебра ленти Детален портрет за фотографија, дизајн од Интадо

Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер

DEN 1.33
3drose портокалова останете смирени и преправајте се дека е на планот за лекција Смешно Шише за вода на наставници Ново
3drose портокалова останете смирени и преправајте се дека е на планот за лекција Смешно Шише за вода на наставници

Луд o Stainles Steel Капацитет 21oz; Twis O капа, лесноподот, пиењето на капачето Carabinee cli als вклучени custo printe hig glos слик

DEN 371.20
ЗАМЕНА НА СИЛИКОНСКИ Ремен XBHSW За Garmin Fererunner 235/220/230/620/630/735XT Спортски Паметен Нараквица Ново
ЗАМЕНА НА СИЛИКОНСКИ Ремен XBHSW За Garmin Fererunner 235/220/230/620/630/735XT Спортски Паметен Нараквица

Затворање на бравата Овој ремен е погоден ЗА Garmin Ferrunner 735 XT 735 / 220 / 230 / 235 / 620 / 630 / Пристап S20 / S5 / S6, ве молиме

DEN 1.00
Хербален Пелин Папок Стомак Налепница Моксибустион Лепенка Традиционална Крпеница Свеж Здив Пелети Ново
Хербален Пелин Папок Стомак Налепница Моксибустион Лепенка Традиционална Крпеница Свеж Здив Пелети

€Y1938Ai Qi Tie Вклучува : 30 парчиња пилула за моксибустија и 30 парчиња пасти +Состојки : лист Од Пелин, Порија �

DEN 0.67
SDFGH решетката за чевли со повеќе слоеви, едноставна врата дома модерна минималистичка креативна решетка Ново
SDFGH решетката за чевли со повеќе слоеви, едноставна врата дома модерна минималистичка креативна решетка

Стил : Едноставен и модерен Дополнителна функција : Расклопување Структура на мебел : Структура на загра

DEN 3.00
Шенли 6-Пакет Микрофибер Влошки За Хестија Пареа Четка, Перат И Еднократно Замена Четка Влошки, Додатоци Компатибилен Ново
Шенли 6-Пакет Микрофибер Влошки За Хестија Пареа Четка, Перат И Еднократно Замена Четка Влошки, Додатоци Компатибилен

[Извонредна Моќ За Чистење] микрофибер со Висока густина обезбедува големо триење за чистење на тврдогл

DEN 0.33
12V/24V/48V/60V DC до AC 220V чист синусен бран инвертори 4000watt 11 AC излез 1 USB -порта и LED дисплеј Ново
12V/24V/48V/60V DC до AC 220V чист синусен бран инвертори 4000watt 11 AC излез 1 USB -порта и LED дисплеј

【Висококвалитетни карактеристики 4000 W инвертер】 Инверторот обезбедува 2400 W континуирана моќност, 4000 W �

DEN 2982.08
Обвинението на металниот метал во армијата на Соединетите Држави со логото на тимот на 3Д Хром од страна Ново
Обвинението на металниот метал во армијата на Соединетите Држави со логото на тимот на 3Д Хром од страна

Оваа ставка ја продава продавачот на трети страни Попустот е обезбеден од Ова е попуст со ограничено вр�

DEN 3.00
24 компјутери притискаат на ноктите долги лисја од јавор лажни нокти со лепак за нокти, пад на сјајниот пламен Ново
24 компјутери притискаат на ноктите долги лисја од јавор лажни нокти со лепак за нокти, пад на сјајниот пламен

? Ноктите можат да се исечат во која било форма што ви се допаѓа ? Прекрасен подарок за вашата девојка, со�

DEN 1.33
Авокадо и остава држач за далечинска ТВ контрола на кутијата за складирање на кожни кутии со 5 оддели за канцеларија Ново
Авокадо и остава држач за далечинска ТВ контрола на кутијата за складирање на кожни кутии со 5 оддели за канцеларија

Пу Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна кутија за складирање на далечински управувач е и

DEN 1.67
Двојно LED стробоскоп и ласерски тахометар со сертификат за калибрација што може да се проследи на NIST Ново
Двојно LED стробоскоп и ласерски тахометар со сертификат за калибрација што може да се проследи на NIST

Вашата единица е калибрирана пред пратката со нов сертификат за калибрација што може да се проследи на N

DEN 1017.60
Х-DREE 8 Парови Пластични Пхб Одбор Прототип Тест Тела Жига Бравата Жолта Бела (8 pares de placas de plastico Ново
Х-DREE 8 Парови Пластични Пхб Одбор Прототип Тест Тела Жига Бравата Жолта Бела (8 pares de placas de plastico

Име на производот : Пхб Одбор Тест Тела Бравата; Материјал : Пластика Големина : (Секој)45 х 34 х 26мм / 1,8 "х 1,3

DEN 1.00
Необична изрека за молив, инспиративна слобода, торба со молив со ткаенини со двоен патент, 8,5 x 5,5, Ново
Необична изрека за молив, инспиративна слобода, торба со молив со ткаенини со двоен патент, 8,5 x 5,5,

Големина на случајот 8,5 "W x 5,5" L Разновиден и простран случај на црно молив со печатен капак Направено од

DEN 2.00