ZJFF водоотпорен самоповтен канал Тешка леплива лента, должност Гафер лента со висока лепевна ткаенина лента силна тепих лента Дебелина Леплива лепило водоотпорна ?

ZJFF водоотпорен самоповтен канал Тешка леплива лента, должност Гафер лента со висока лепевна ткаенина

DEN 2.33

Ново

Залиха

Светли бои : светло светло виолетова, ќе се за inубите во него на прв поглед Пакетот содржи 2 ролни лента, големина (ширина 4,5 см и долга 10 метри). ? Лесно за употреба и заштеда на простор - лесно исечете ја на која било големина и должина што ја сакате! да ги задоволи вашите потреби. Пакетот е силен и ефектот е добар. Мултифункција : Десктоп. Цртање табла, креативна уметност, канцеларија, ви дозволува да ја играте убавината на уметноста. Специјал на апликација : Се користи за разни изложби, свадби и други зглобови на тепих. Реновирање на филмот на прекривка, ликвидација на цевки, обележување на областа, итн. Висококвалитетни материјали : газа влакна и лепак со висока вискозитет, долготраен вискозност, не е лесен за употреба лепак, лесен за употреба. Веднаш престанува да протекува, никогаш не грижете се за дождливите денови. Практичното поправка кит останува силна адхезија на различни површини, како и изолација на топлина. ? Зошто ви треба лента од?- со илјадници апликации, нашиот опсег на лента ќе одговара на сите потреби од најмалата до најголемата и ние се залагаме во неограничени материјали. Без оглед на вашите барања, можеме да ја обезбедиме лентата за вас - други бои, големини и типови достапни во продавница. × Светло виолетова тапавангент? Силна вискозност, висок квалитет? Не е лесно да се лепи, лесен за раскинување? Lifeивотот е секогаш достапен и широко користен? Зошто нè избирате?- Направено во Кина, цврста пакување за да гарантира совршена испорака, ќе ја добиете вашата набавка во рок од 7-21 работни дена .- Ние нудиме 100% гаранција за услуга за задоволство, доколку Имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го решиме за вас за прв пат (не повеќе од 24 часа).

Производи во категоријата

Чај лажица на Папа со кутија за подароци - Смешни подароци за Папа за роденден на Денот на таткото на таткото - Ново
Чај лажица на Папа со кутија за подароци - Смешни подароци за Папа за роденден на Денот на таткото на таткото -

Фантастичен дизајн : Единствените обрасци се внимателно дизајнирани од професионални дизајнери Одличн

DEN 207.84
Loveубов дрво за обработка на дрво, дрво за обработка на дрво за изработка на занаетчиски столарија занаетчија столар Ново
Loveубов дрво за обработка на дрво, дрво за обработка на дрво за изработка на занаетчиски столарија занаетчија столар

100% памук Направено во САД Подароци за дрво за мажи за мажи : Оваа кошула со столар со кул дизајн е идеја з�

DEN 2.67
Покрив против ламба за ламба на рептил PLPLAAOO, капакот на лабави, лабави за заштита на влекачи, чувар на грејачи Ново
Покрив против ламба за ламба на рептил PLPLAAOO, капакот на лабави, лабави за заштита на влекачи, чувар на грејачи

【Материјал од не'рѓосувачки челик】 : Нашите чувари на грејачи на влекачи се изработени од високо квали�

DEN 0.67
Stalwart - 75-20105A 16 Кутија за алатки за комунални услуги со 7 прегради и послужавник Ново
Stalwart - 75-20105A 16 Кутија за алатки за комунални услуги со 7 прегради и послужавник

3виткаалаткакутијаОваа пластична алатка се отвора за да открие 7 компоненти над 3 нивоа, вклучувајќи гол

DEN 3.33
Авијација Кина Јужна А321 Б-6683 1/200 Авион за модел на авион на диекаст Ново
Авијација Кина Јужна А321 Б-6683 1/200 Авион за модел на авион на диекаст

1 : 200 авиони со скала Должина : 8,76 инчи Спан на крилјата : 6,71 инчи Детално метално тело и пластика...

DEN 2.33
Комплети за сликање на дијаманти, комплет за дијамантска уметност за возрасни целосна вежба, боја со Ново
Комплети за сликање на дијаманти, комплет за дијамантска уметност за возрасни целосна вежба, боја со

Висококвалитетно платно : Ние користиме висококвалитетна текстилна ткаенина од полиестеркотон Дебели�

DEN 0.33
Nokta Legend Metal Detector, професионален водоотпорен детектор за возрасни со 11 калем за пребарување Ново
Nokta Legend Metal Detector, професионален водоотпорен детектор за возрасни со 11 калем за пребарување

Водоотпорен со рејтинг IP68 : Целосно потопено до 3 метри (10ft) и заштитени од вкупно влегување во прав Благо

DEN 9584.00
Филипс SWV2155W/27 RG6 коаксијален кабел Ново
Филипс SWV2155W/27 RG6 коаксијален кабел

Филипс 25 ft RG6 коаксијален кабел црн SWV2155 W / 27 Ви обезбедува сигурна аудио / видео врска помеѓу компонентит

DEN 210.24
Номад 40-8696-2 1 1/2 Транс-Фло злато AODD пумпа, алуминиум со дијафрагми на буна и порта на FNPT Ново
Номад 40-8696-2 1 1/2 Транс-Фло злато AODD пумпа, алуминиум со дијафрагми на буна и порта на FNPT

Пад на замена за Pumps на Viking® AODD на еквивалент и големина Одликувајќи се со системот за дистрибуција на зл

DEN 577.60
Корги за Боинг Б-52Ф Стратофортрс, УСАФ САК 93-ти BW, 328. БС, замок Воздухопловна база САД Калифорнија 1974 година Ново
Корги за Боинг Б-52Ф Стратофортрс, УСАФ САК 93-ти BW, 328. БС, замок Воздухопловна база САД Калифорнија 1974 година

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подгот�

DEN 1.67
Uxcell силиконски О-прстени, 20мм ОД 17мм ID 1,5мм ширина Vmq заптивка за заптивка за поправка на цевки за компресорски Ново
Uxcell силиконски О-прстени, 20мм ОД 17мм ID 1,5мм ширина Vmq заптивка за заптивка за поправка на цевки за компресорски

[Големина] 20мм (0,79 инчи) OD, 17мм (0,67 инчи) лична карта, 1,5мм (0,06 инчи) дијаметар на пресек [Предности] Издржли

DEN 1.67
Siemens 3SU10022BF600AA0 Siftor Switch, O-I, Black, Plastic, IP66, IP67, IP69K Оценка за заштита, црна Ново
Siemens 3SU10022BF600AA0 Siftor Switch, O-I, Black, Plastic, IP66, IP67, IP69K Оценка за заштита, црна

Копчиња за притискање Осветлени копчиња за притискање Копчиња за притискање на печурки Копчиња за прит

DEN 182.24
UpBright New 6V AC/DC Adapter Compatible with Ktec KA12D060010022U KA120060010022U Class 2 Transformer 6VDC 0.1A Ново
UpBright New 6V AC/DC Adapter Compatible with Ktec KA12D060010022U KA120060010022U Class 2 Transformer 6VDC 0.1A

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 2.33
5V2A USB PET за греење на миленичиња Електрична подлога за затоплување во затворен простор за затоплување со автоматско Ново
5V2A USB PET за греење на миленичиња Електрична подлога за затоплување во затворен простор за затоплување со автоматско

【Контрола и безбедност на температурата】 : Погодно е за постари миленичиња, артритични миленичиња, нов

DEN 3.00
ARACA NP13LP /NP18LP со куќиште за NEC NP-V260X NP215 NP110 V230 V260 NP115 NP210 NP216 V230X V260G V260W NP-V300W NP-V300WG Ново
ARACA NP13LP /NP18LP со куќиште за NEC NP-V260X NP215 NP110 V230 V260 NP115 NP210 NP216 V230X V260G V260W NP-V300W NP-V300WG

Компатибилни модели : NP13 LP / NP18 LP / 60002853 / 60003128 / 60003259 со куќиште, вклучително и оригинална гола ламба Ист�

DEN 1.00
ММ полици за рерна црни метални полици до 180 кг по полица, единици за полици за кујнски полици големи полици Ново
ММ полици за рерна црни метални полици до 180 кг по полица, единици за полици за кујнски полици големи полици

Полициски полици : Ако ви требаат други големини на полици, ве молиме контактирајте не Полици со прилаго

DEN 3.00
Кошница за Перење алишта со Врвки За Затворање Алишта За Перење За Складирање За Домашно Патување Ново
Кошница за Перење алишта со Врвки За Затворање Алишта За Перење За Складирање За Домашно Патување

оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од оксфордска ткаенина, многу изд

DEN 1528.00
KRIVS чиста гума за закачалки за гума за зафати со перки за закачалки за домашна бања Ново
KRIVS чиста гума за закачалки за гума за зафати со перки за закачалки за домашна бања

Соодветна големина : Секоја леплива гума за зафаќање мери приближно 2,8 x 0,2 инчи, што е соодветна големина

DEN 351.52
NAVITECH USB порта 4.2A Поддршка за глава со интегриран полнач за автомобили компатибилен со Huawei Mediapad Ново
NAVITECH USB порта 4.2A Поддршка за глава со интегриран полнач за автомобили компатибилен со Huawei Mediapad

Цврсто проширување на уредот за монтирање му овозможува на вашиот уред да биде вграден во потпирачот за

DEN 239.84
Ultraspire Human20 2.0 BPA & PVC бесплатно шише со исцед Ново
Ultraspire Human20 2.0 BPA & PVC бесплатно шише со исцед

Удобно ново шише кое е дизајнирано да се вклопи во раката поудобно Човечкото шише 20 мл извајано за пома�

DEN 200.00
Микрофибер рамен липа 24 Тешки подни боречки душеци со шишиња со шипки за чистење на подови 4 парчиња Ново
Микрофибер рамен липа 24 Тешки подни боречки душеци со шишиња со шипки за чистење на подови 4 парчиња

Карактеристики на вртливата глава од 360 степени помага да го достигнете секој агол на вашето место, да г�

DEN 1.00
Uxzdx мини мал отпад за отпадоци корпа за отпадоци домашна маса пластична канцеларија материјали за ѓубре може Ново
Uxzdx мини мал отпад за отпадоци корпа за отпадоци домашна маса пластична канцеларија материјали за ѓубре може

Боја во стил, фино изработка, мат материјал, нежен допир Отстранлив капак за лесно чистење Дизајнот на о�

DEN 539.20
Комплет За Асортиман На Завртки Од Дрво ФАРЕЈ, 224 парчиња Галванизирани Завртки На Филипс, Завртки За Дрво, Избрани Ново
Комплет За Асортиман На Завртки Од Дрво ФАРЕЈ, 224 парчиња Галванизирани Завртки На Филипс, Завртки За Дрво, Избрани

Мултифункционален : асортиманот на завртки за дрво може да се користи во дрво и мебел за различни проект

DEN 0.67
Zuqiee Линеарно движење за движење со линеарно лежиште за движење SCS8UU и LM8UU линеарни лежишта поставени Ново
Zuqiee Линеарно движење за движење со линеарно лежиште за движење SCS8UU и LM8UU линеарни лежишта поставени

Одлично за линеарно движење на ЦПУ и други апликации Лежиштата може да бараат подмачкување и пауза во п�

DEN 1.33
Уметникот Непознат безжичен лавалиер микрофон компатибилен со iPhone iPad, погоден за YouTube, TikTok, видео Ново
Уметникот Непознат безжичен лавалиер микрофон компатибилен со iPhone iPad, погоден за YouTube, TikTok, видео

Приклучок и репродукцијаОвој микрофон за клипон е лесен за употреба, автоматско спарување, автоматски �

DEN 2.33
110 Гроздобер преносно радио + 166 радио транзистор на џеб Ново Попусти
110 Гроздобер преносно радио + 166 радио транзистор на џеб

【Преносен дизајн】 Можете да одржите мини радио преносен AM / FM од една страна Ова AM FM радио мери 69*128*28mm со

DEN 1007.52
Додатоци за нокти Артс додатоци за нокти привлечности за маникир со маникир убави 3Д украси за уметност на нокти Ново
Додатоци за нокти Артс додатоци за нокти привлечности за маникир со маникир убави 3Д украси за уметност на нокти

Стил А, боја : А Пакетот вклучува : 1 пакет шарм за нокти (вклучени 50 парчиња) Широки апликации, лесни за пр�

DEN 417.60
Комплет за куќи за самовила за бајки - бајки додатоци на отворено - самовила куќа и самовили за бајка градина Ново
Комплет за куќи за самовила за бајки - бајки додатоци на отворено - самовила куќа и самовили за бајка градина

Бајка градина : Да се ​​направи бајка градина е многу забавно! Оваа симпатична куќа доаѓа со фигурини н�

DEN 2.00
Читател на SD картички за iPhone iPad, Apple MFI Сертифициран iPhone SD/Micro SD картички Адаптер кабел со Ново Попусти
Читател на SD картички за iPhone iPad, Apple MFI Сертифициран iPhone SD/Micro SD картички Адаптер кабел со

【3 во 1 читач на SD картички за i Phone】 Оваа молња на читач на SD картички за i Phone i Pad поддршка Micro SD (TF) / SD / SDHC к�

DEN 187.04
Наставникот создаде ресурси за акварели во училница за најважни пакети за графикони Ново
Наставникот создаде ресурси за акварели во училница за најважни пакети за графикони

Поврзани лекции и активности се дадени на задниот дел од секоја табела Секоја табела мери 17 "до 22"...

DEN 0.33
United Chemi -Con Elxy350ell152MK40S LXY серија 1500 UF 35 V ± 20% преку електролитски кондензатор на радијална алуминиум Ново
United Chemi -Con Elxy350ell152MK40S LXY серија 1500 UF 35 V ± 20% преку електролитски кондензатор на радијална алуминиум

Typealuminumelectrolytic : радијален Капацитет : 1500 мф Rated Voltage : 35 V Димензија : Ø 12,5 x 40 mm Operative TemperatureMax : 105 ° C LXY серија 15

DEN 1088.00