LED wallидна светлина на отворено, Fudesy Modern Wall Sconce IP65 водоотпорен, 8W топло бело 3000K, црна надворешна wallидна осветлување Пластична трема светлина за куќа, гаража, внатреше

LED wallидна светлина на отворено, Fudesy Modern Wall Sconce IP65 водоотпорен, 8W топло бело 3000K, црна надворешна

DEN 3.33

Ново

Залиха

Боја : Црна Влез : 100-240 V. Температура на бојата : 3000k (топла бела светлина). Светлечки флукс : 100 lm. Извор на светлина : LED мониста од 48 парчиња. Лесен живот : до 30. Тип на врска : Хард-жичен. 【Елегантен и модерен стил на дизајн】】】】】】 wallидно светло со црна матна завршница има елегантен модерен дизајн на силуета што додава минималистички стил во вашиот дом. Површината има мелење на квалитативно чувство и меката светлина се шири од сите страни, нежно осветлувајќи го вашиот простор и ја менува вашата домашна атмосфера, што ја прави највкусна декорација во затворено или на отворено. 【Целосно водоотпорен IP65】 Направено од цврста пластика со умирање со уникатен водоотпорен дизајн на IP65 одделение и добар дизајн на заптивки го прават целосно прилагодлив за сите временски услови. Без оглед на дождот или снегот, ултра-високи или ниски температури, оваа надворешна wallидна светлина никогаш нема да 'рѓа, корозија или обезбојување, сепак ќе одржува стилски изглед по години на употреба. 【Енергетски ефикасни и заштитени очи】 Интегрирани LED светла имаат заштеда на енергија од 8 W 48 парчиња и еколошки LED ламбички мониста, дифузни 100lumens, 3000k топла бела светлина, светла и униформа светлина, без стробоскопски и без сјај, нудејќи здрава заштита на очи. LED технологијата заштедува до 85% електрична енергија во споредба со конвенционалните светилки и просечниот животен век до 30000 часа. 【Вклучен е лесна инсталација】 Вклучени се сите хардвер за инсталација и упатства за инструкции. Можете брзо да ја завршите инсталацијата сам за само неколку минути. Само закачете ја плочката за монтирање во полето за спојување, поврзете ги жиците и обезбедете ја светлината на идот. (Забелешка : Осигурете се дека моќноста е исклучена пред инсталацијата. 【Широка апликација】 LED wallидот Sconce е погоден и за модерни и за традиционални стилови на декорација на домови. Совршено за дневна соба, спална соба, ходник, кујна, скали, просторија за складирање, трпезарија, просторија за состаноци, ходници, градина, дворови, врати, ресторани, кафе продавница и бар и внатрешен двор, итн. Wallидна светлина со црна мат финиш има елегантен модерен дизајн на силуета што додава минималистички стил во вашиот дом. Површината има мелење на квалитативно чувство и меката светлина се шири од сите страни, нежно осветлувајќи го вашиот простор и ја менува вашата домашна атмосфера, што ја прави највкусна декорација во затворено или на отворено.

Производи во категоријата

csinyesor 2 Пакет Спот Светла Затворен, 3w Затемнет Акцент Осветлување LED Рефлектор Светилка За Растенија, 3-Боја Ново
csinyesor 2 Пакет Спот Светла Затворен, 3w Затемнет Акцент Осветлување LED Рефлектор Светилка За Растенија, 3-Боја

●Совршено Осветлување Со Акцент € Овие внатрешни светла обезбедуваат 270 лумени осветлување, служат са�

DEN 479.84
Гроздобер Поглавје Виси Торба За Перење Алишта, Преку Вратата Торба За Перење Алишта Тешка Издржлива Торба За Складирање Ново
Гроздобер Поглавје Виси Торба За Перење Алишта, Преку Вратата Торба За Перење Алишта Тешка Издржлива Торба За Складирање

Голем Капацитет : Дополнителен Голем Волумен на оваа висечка торба за перење 29,3 х 19,6 инчи, е погодно за д�

DEN 1.67
Лаптоп Тастатура За Мајкрософт Површина Лаптоп 3 13.5 15 1867 1868 1873 Сад Сад Црна 18h73us95281 0KN4-0F1US52 Ново
Лаптоп Тастатура За Мајкрософт Површина Лаптоп 3 13.5 15 1867 1868 1873 Сад Сад Црна 18h73us95281 0KN4-0F1US52

Опис На Ставката : Делови За Лаптоп Гаранција : 90 дена За да бидете сигурни дека ја добивате вистинската �

DEN 2.33
Јуфокускц Стп Кожа А4 Носител На Папка Со Датотеки 2 Џебови Портфолио Плик Папка Случај Со Еластична Низа 3/4 Ново
Јуфокускц Стп Кожа А4 Носител На Папка Со Датотеки 2 Џебови Портфолио Плик Папка Случај Со Еластична Низа 3/4

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : оваа папка со стил на плик користи еколошка и врвна дебела стп кожа со фино шиење со к�

DEN 287.84
3.5 X Професионално Одделение Супер Телефото Објектив За Sony, Никон, Canon, Pentax, Олимп, Panasonic &засилувач; Fujifilm Ново
3.5 X Професионално Одделение Супер Телефото Објектив За Sony, Никон, Canon, Pentax, Олимп, Panasonic &засилувач; Fujifilm

35 х Телефото Објектив (Црна Завршница) Сите СтаклоМултикоатирани Оптика Навој За Прифаќање на Филтри за

DEN 639.20
Реткоелектрични Нови Патнички Странични Фарови Компатибилни Со Dodge Durango SXT Sport 2005 по Дел Број 55077720AD Ново
Реткоелектрични Нови Патнички Странични Фарови Компатибилни Со Dodge Durango SXT Sport 2005 по Дел Број 55077720AD

Компатибилен СО ЏЕНЕРАЛ МОТОРС, ДОЏ и многу повеќе Ве молиме потврдете го вашиот број на дел ОД ОЕМ ОД ва

DEN 1440.00
Catur H3 Led Светилки CSP Чипови Мини Дизајн Супер Светла 12000lm Водоотпорен Комплет За Конверзија НА Фаровите Ново
Catur H3 Led Светилки CSP Чипови Мини Дизајн Супер Светла 12000lm Водоотпорен Комплет За Конверзија НА Фаровите

€●H3 Led Светилки За Фарови Que (Пакување од 2) Температура На Бојата : 6500 K Ксенон БелоРаботат НА 60 W(30 W по сиј

DEN 400.00
Брејди 13525, BBP85 6.25 x 200' Црна/Сина R10000 Печатач Лента, 1 Ролна Ново
Брејди 13525, BBP85 6.25 x 200' Црна/Сина R10000 Печатач Лента, 1 Ролна

Цена за 1 Ролна Оваа индустриска лента е уникатно дизајнирана со мемориски ќелии кои комуницираат инфор

DEN 6885.92
Бахко датотека во собата на 5 датотеки 1-479-08-2-2 Ново
Бахко датотека во собата на 5 датотеки 1-479-08-2-2

Гаранцијата на производителот не може да се примени Содржи по Една Од : Рачни, полукружни и тркалезни ин�

DEN 1248.64
HGVVNM Накит Дисплеј Складирање Преклопен Случај За Венчален Прстен Нараквица Обетки Ѓердан Накит Подарок Ново
HGVVNM Накит Дисплеј Складирање Преклопен Случај За Венчален Прстен Нараквица Обетки Ѓердан Накит Подарок

Строги детали, генијален квалитет Убава и уникатна форма, создавајќи удобен простор Внимателно избрани

DEN 1.33
Талбојс 316сс Лабораторија Миксер Продолжување Прачка; 1/4 роден х 6 Л Ново
Талбојс 316сс Лабораторија Миксер Продолжување Прачка; 1/4 роден х 6 Л

Тип на производ : Миксер вратило Материјал : нерѓосувачки челик ВРАТИЛО ДИА : 0 Должина на вратило : 6 инчи

DEN 1.33
ЈМОТО Под Држач За Хартиени Крпи Од Кабинет Држач За Хартиени Крпи Од Нерѓосувачки Челик Држач За Крпи Монтирање Ново
ЈМОТО Под Држач За Хартиени Крпи Од Кабинет Држач За Хартиени Крпи Од Нерѓосувачки Челик Држач За Крпи Монтирање

МАТЕРИЈАЛ : држачот за ролна хартиена крпа под шалтер е изработен од водоотпорен нерѓосувачки челик СУС

DEN 159.84
Термос за храна Со Преклоплива Лажица Без НЕРЃОСУВАЧКИ Челик Вакуум Термос Тегла За Храна Кутија За Ново
Термос за храна Со Преклоплива Лажица Без НЕРЃОСУВАЧКИ Челик Вакуум Термос Тегла За Храна Кутија За

Отпорен на истекување и Лесен За Чистење : Екстра широка уста и капацитет од 500 мл Беспрекорна тегла за х�

DEN 868.80
Масажа Меур Слајдови За Жени И Мажи Смешни Личи Меур Папучи Не-Лизга Спа Дома Спална Соба Туш Влечки, Ново
Масажа Меур Слајдови За Жени И Мажи Смешни Личи Меур Папучи Не-Лизга Спа Дома Спална Соба Туш Влечки,

Гумен ѓон Петицата мери приближно 3 сантиметри ●МЕКИ ОБЛАЧНИ ВЛЕЧКИ● супер дебел ѓон ОД ПЕНА ЕВА,многу

DEN 190.24
Забава воодушевување Sequin Позадина Свадба Завеса Специјални Настани, Партија, Пинк, 6FTx7FT Ново
Забава воодушевување Sequin Позадина Свадба Завеса Специјални Настани, Партија, Пинк, 6FTx7FT

●Материјал : 100% Најлонска Мрежеста Позадина со Везови Од 3мм Светки 6' е ширина и 7' е висина Сликите само �

DEN 415.84
50 ПАРЧИЊА Иц Интегрирано Коло 16 Пински Натопи Иц Приклучоци Ново
50 ПАРЧИЊА Иц Интегрирано Коло 16 Пински Натопи Иц Приклучоци

Квалитетот на производот е добар Ние сме професионални Електронски Компоненти и производител на модул�

DEN 3.33
CPW Компатибилен Со Chevrolet [2007-2013 Силверадо 1500] [2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 Силверадо 2500/3500] Ново
CPW Компатибилен Со Chevrolet [2007-2013 Силверадо 1500] [2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 Силверадо 2500/3500]

Поликарбонатна леќа која обезбедува супериорна ув заштита и нуди висока отпорност на мали удари како к�

DEN 1468.80
Лцд Дисплеј Дигитален Термометар Хигрометар Тркалезна Безжична Електронска Температура Мерач На Влажност Ново
Лцд Дисплеј Дигитален Термометар Хигрометар Тркалезна Безжична Електронска Температура Мерач На Влажност

Лцд Дисплеј Дигитален Термометар Хигрометар Тркалезна Безжична Електронска Температура Мерач На Влаж�

DEN 1.00
6 Парчиња/Постави Божиќ Садови Шапка Кадифен Топката Карирани Печатење Контраст Боја Триаголник Форма Еднократно Декорација Ново
Веилијанда 1/4-20 х 2-1/2 Завртки За Завртки За Капачиња На Главата На Копчето, Погон На Ален Приклучок Ново
Веилијанда 1/4-20 х 2-1/2 Завртки За Завртки За Капачиња На Главата На Копчето, Погон На Ален Приклучок

Големина : Големина На Конец : 1 / 420; Должина На Завртката : 21 / 2 инчи; Дијаметар На Главата : 0,43 инчи; висина

DEN 95.84
Национален Маркер Адт Компактен Акрилен Диспензер, Без Капак Ново
Национален Маркер Адт Компактен Акрилен Диспензер, Без Капак

КОМПАКТЕН ДРЖАЧ ЗА ЈПП БЕЗ КАПАК Акрилна единица со безбедносна зелена врата, дизајнирана да држи прикл

DEN 1148.80
Возеле HS2 Слушалки Микрофон-Црна Ново
Возеле HS2 Слушалки Микрофон-Црна

Слушалки Микрофон Со Сенасочна Поларна шема Поп ФилтерЦрна Низок профил, micономски микрофон со слушалк�

DEN 201.60
Фомемо Етикета Печатач &засилувач; 2х2 Круг Директни Термички Етикети Ново Попусти
Фомемо Етикета Печатач &засилувач; 2х2 Круг Директни Термички Етикети

[Поддршка Bluetooth и USB Конекција] печатачот за термичка етикета Fomemo Bluetooth поддржува безжично печатење : ① Е�

DEN 1721.28
Шепа Црна Перална Попречува Склопувачки Корпи За Перење Со Рачки Валкана Корпа За Облека Што Може Да Ново
Шепа Црна Перална Попречува Склопувачки Корпи За Перење Со Рачки Валкана Корпа За Облека Што Може Да

Мека Пречка за Перење Со Рачки : Црна Облека за Шепа е изработена од задебелена ткаенина од оксфордска т�

DEN 207.84
Јужна жица НОЖ; ПОДИГАЊЕ Ново
Јужна жица НОЖ; ПОДИГАЊЕ

Нашиот тежок нож за подигање ја намалува електронската жица; телефонски кабли и јакни За кабли за кожа Er

DEN 3.33
LB Гроздобер Ѕид Од Тули Позадини за Фотографија 10x10ft Рустикален Дрво Кат Фото Позадина Роденден Ново
LB Гроздобер Ѕид Од Тули Позадини за Фотографија 10x10ft Рустикален Дрво Кат Фото Позадина Роденден

Материјал : Тенок Винил, без џеб, издржлив, преклопен, пренослив, компјутерски печатен за реализам Печат�

DEN 639.84
Амбесон Пруги Торба За Перење, Тартан Инспириран Модел Кариран Дизајн Класичен Состав Преклопувачки Форми, Ново
Амбесон Пруги Торба За Перење, Тартан Инспириран Модел Кариран Дизајн Класичен Состав Преклопувачки Форми,

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи НАПРАВЕНО �

DEN 319.84
Линеарни Лежишта, Долг Животен Век Ниско Триење Добра Ротација 2 парчиња Цилиндар Линеарни Лежишта За Цпу Ново
Линеарни Лежишта, Долг Животен Век Ниско Триење Добра Ротација 2 парчиња Цилиндар Линеарни Лежишта За Цпу

Главна Апликација : оваа главна функција на линеарните топчести лежишта е за контакт со вратилото на то�

DEN 923.20
HGST 500GB HTS725050A7E630 2.5 7200RPM SATA 6G/s 0J38745 Ново
HGST 500GB HTS725050A7E630 2.5 7200RPM SATA 6G/s 0J38745

Вистинска слика на предметот Целосна спецификација на производот подолу Производот е во 100% работна сос

DEN 1599.84
Механика Тешки Отстранување Должност Градина Плевел Рачка Рачка Плевене Со Patiономски Алатки Двор &засилувач; Градина Ново
Механика Тешки Отстранување Должност Градина Плевел Рачка Рачка Плевене Со Patiономски Алатки Двор &засилувач; Градина

100% легура + Триење Материјал : Алуминиумска Легура Триење Comfortableономската И Удобна Гумена Рачка Е Одли�

DEN 3.00
Ножици За Нокти за Нокти со долги Рачки За Постари Лица, Дебели Нокти На Нозете Вродени Нокти За Нокти, Ново Попусти
Ножици За Нокти за Нокти со долги Рачки За Постари Лица, Дебели Нокти На Нозете Вродени Нокти За Нокти,

Ножици за нокти за нокти за постари лица : Машинки За Нокти Со Долга Рачка, совршени за постари лица со те

DEN 127.84
Лцмеи 1/4 ПАРЧИЊА Висечка Корпа За Отпадоци, Висечка Кујнска Корпа За Отпадоци Од Бања Пластична Корпа За Отпадоци Ново
Лцмеи 1/4 ПАРЧИЊА Висечка Корпа За Отпадоци, Висечка Кујнска Корпа За Отпадоци Од Бања Пластична Корпа За Отпадоци

●Висококвалитетен Пп Пластичен Материјал ● корпата За отпадоци на кабинетот е изработена од висококв�

DEN 3.33
Млади 2 Пакувајте Килибарни Стаклени Лозари 32 Унца Со Цврсти Капаци За Заптивки, Совршени За Секундарна Ферментација, Ново
Млади 2 Пакувајте Килибарни Стаклени Лозари 32 Унца Со Цврсти Капаци За Заптивки, Совршени За Секундарна Ферментација,

КИЛИБАР СТАКЛО РЕЖАЧ 2 Пакет 32 мл Килибар Стакло Режач, Поликон Тесни Заптивки Капаци УВ ЗАШТИТАКилибар

DEN 0.67
XXXDXDP 40X 3.5 mm LED Светло Рачно Лупа Микроскоп Лупа Лупа Одбори Поправка Алатки Ново
XXXDXDP 40X 3.5 mm LED Светло Рачно Лупа Микроскоп Лупа Лупа Одбори Поправка Алатки

Материјал : АБС+ акрилна оптичка леќа Со изградба може да помогне да се намали видот на очите Мал, лесен, �

DEN 2.33
SLSFJLKJ 2 парчиња Преклоплива Валкана Облека Торба За Складирање Корпа За Перење Ја Попречува Корпата За Перење Дома Ново
SLSFJLKJ 2 парчиња Преклоплива Валкана Облека Торба За Складирање Корпа За Перење Ја Попречува Корпата За Перење Дома

Практично : има голем капацитет,заштеда на простор, може Да се стави Во Многу Места Пакет Преклопен : диз�

DEN 3305.44
Модел На Скала На Модел на Искра Компатибилен Со Алфа ТАУРИ НА 03 Н. 10 9-То АВСТРАЛИСКО ГП 2022 Пјер ГАСЛИ 1: 18 Ново
Модел На Скала На Модел на Искра Компатибилен Со Алфа ТАУРИ НА 03 Н. 10 9-То АВСТРАЛИСКО ГП 2022 Пјер ГАСЛИ 1: 18

Тежина / Тежина : 1 МОДЕЛ НА СКАЛА КОМПАТИБИЛЕН СО АЛФА ТАУРИ НА 03 Н 10 9ТИ АВСТРАЛИСКИ ГП 2022 Пјер ГАСЛИ 1 : 18 �

DEN 988.80
ПУРИН 26 22мм Ремен За Часовник Со Платнена Лента За Гармин Феникс 5 5Х Плус 6 6Х 6С Про 935 3ХР Паметна Нараквица Брзо Ново
ПУРИН 26 22мм Ремен За Часовник Со Платнена Лента За Гармин Феникс 5 5Х Плус 6 6Х 6С Про 935 3ХР Паметна Нараквица Брзо

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

DEN 3.00
10 Парчиња/1 Пакет Ескалатор Ограничување Прекинувач LX2-414 XAA177EY1 Ново
10 Парчиња/1 Пакет Ескалатор Ограничување Прекинувач LX2-414 XAA177EY1

Ескалатор Ограничување Прекинувач LX2414 XAA177 EY1 23 дена во сад Брод преку Дхл / Федекс, пристигнете во САД ок�

DEN 256.00