EZ-Fit Raspberry PI 4/4B Адаптер за напојување Вклучување/Исклучување USB-C тип C 5V 3A US PLUG

EZ-Fit Raspberry PI 4/4B Адаптер за напојување Вклучување/Исклучување USB-C тип C 5V 3A US PLUG

DEN 2.33

Ново

Залиха

Овој производ е адаптер за напојување дизајниран за Raspberry Pi 4 B Полначот има копче за прекинувач за да го вклучи статусот на моќност во секое време, елиминирајќи го повторено вметнување и отстранување, намалување на абење и зголемување на животниот век на услугата. Compatible with mini TV, 2.5 inch mobile hard disk, mobile DVD, TV box, wireless audio and video equipment, charging equipment, MP3/MP4, small table lamp, router, switch, game console, telephone, lantern, camera, monitoring equipment, Контролер, итн. Особено погоден за најразлични уреди и рутери за дома / преносни. Интерфејс за генерација Type-C малина PI 4 не поддржува Raspberry PI 3 Micro USB интерфејс. Излезна DC линија : 1,2 метри. Излезен DC интерфејс : Type-C USB. Овој производ е адаптер за напојување дизајниран за Raspberry Pi 4 B. Полначот има копче за прекинувач за да го вклучи статусот на моќност во секое време, елиминирајќи го повторено вметнување и отстранување, намалување на абење и зголемување на животниот век на услугата. Compatible with mini TV, 2.5 inch mobile hard disk, mobile DVD, TV box, wireless audio and video equipment, charging equipment, MP3/MP4, small table lamp, router, switch, game console, telephone, lantern, camera, monitoring equipment, Контролер, итн. Особено погоден за најразлични уреди и рутери за дома / преносни. Интерфејс за генерација Type-C малина PI 4 не поддржува Raspberry PI 3 Micro USB интерфејс. Излезна DC линија : 1,2 метри. Излезен DC интерфејс : Type-C USB. EZ-FIT Raspberry PI 4/4 B Адаптер за напојување Вклучување/Исклучување USB-C Type C 5 V 3 A US Приклучок Овој производ е адаптер за напојување дизајниран за Raspberry Pi 4 B. Полначот има копче за прекинувач за да го вклучи статусот на моќност во секое време, елиминирајќи го повторено вметнување и отстранување, намалување на абење и зголемување на животниот век на услугата. Compatible with mini TV, 2.5 inch mobile hard disk, mobile DVD, TV box, wireless audio and video equipment, charging equipment, MP3/MP4, small table lamp, router, switch, game console, telephone, lantern, camera, monitoring equipment, Контролер, итн.

Производи во категоријата

Пластична приколка за пластични приколка за бебе Јода - пилиња на пилиња Ново
Пластична приколка за пластични приколка за бебе Јода - пилиња на пилиња

Совршен подарок за обожавателите на бебето Јода Стил : Покажете го вашиот стил со уникатно тешко да најд

DEN 463.84
Апчиња Машина И Сплитер Со Диспензерот, Таблета Пилула Сплитер Машина Хеликоптер Медицина Делител Со Вграден Ново
Апчиња Машина И Сплитер Со Диспензерот, Таблета Пилула Сплитер Машина Хеликоптер Медицина Делител Со Вграден

Quillitter Pilletter; машината за таблети И машината за таблети користат уникатен дизајн Во Форма На V за цврсто д�

DEN 108.64
Целосна приватност лајт двонасочна анти-сјајна анти-шпионски филтер за филтрирање на филмот, компатибилен Ново
Целосна приватност лајт двонасочна анти-сјајна анти-шпионски филтер за филтрирање на филмот, компатибилен

Двонасочен режим на пејзаж режим за заштита на приватниот екран за заштита на екранот дизајниран специ�

DEN 1139.20
Бег-Берк 7 мл. Огледало Заврши Медалјон Дизајн Колба со, Една Големина, Сива Ново
Бег-Берк 7 мл. Огледало Заврши Медалјон Дизајн Колба со, Една Големина, Сива

А мора да се купи точка Изграден да трае Одличен предмет За подарување 7 мл нерѓосувачки челик огледало �

DEN 0.67
IndustrialField 1PCS TB-4510 600V 45A 10-позиција Двоен ред покриен со завртки Терминал лента Ново
IndustrialField 1PCS TB-4510 600V 45A 10-позиција Двоен ред покриен со завртки Терминал лента

Industrial Field 1 PCS TB4510 600 V 45 A 10позиција со двојна ред покриена завртка терминална лента Развиени земји го проц

DEN 206.88
Медал На Честа-Xbox 360 Ново
Медал На Честа-Xbox 360

Во прилог на мултиплеер играта има длабока кампања за еден играч во која играчите ја водат приказната з�

DEN 103.52
Fidgetgear 2pcs 12-1/2 Поставете планерски ножеви за ножеви за Делта 22-560 Планер заменува 22-562 Ново
Fidgetgear 2pcs 12-1/2 Поставете планерски ножеви за ножеви за Делта 22-560 Планер заменува 22-562

Висококвалитетен челик со голема брзина Остра, отпорна на абење Отпорен на замор, лесен за мелење...

DEN 1401.60
ГРЕТД КЕРАМИЧКИ Сад Порцелан Розова Лотос Шема Сад Антички Занаети Порцелан Дома Мебел Колекција Ново
ГРЕТД КЕРАМИЧКИ Сад Порцелан Розова Лотос Шема Сад Антички Занаети Порцелан Дома Мебел Колекција

Изработен од керамички материјал, лесен за чистење Совршена големина за вас, така што тие секогаш одгов�

DEN 1.67
Комплет од 3 Филипс Шрафцигери PH0 P00 P000 со Антислип Пластична Рачка-Одлично За iPhone Мобилен Телефон ЛАПТОП Ново
Комплет од 3 Филипс Шрафцигери PH0 P00 P000 со Антислип Пластична Рачка-Одлично За iPhone Мобилен Телефон ЛАПТОП

Ги вклучува сите 3 големини На Филипс : PH0, PH00 (+2 Прецизен Комплет Шрафцигер : Професионални алатки за раск

DEN 2.33
Југозападни Технологии ЦЦ102 Еласто-Гел Цервикална Јака Заврши Ново Попусти
Југозападни Технологии ЦЦ102 Еласто-Гел Цервикална Јака Заврши

Ние сме посветени на создавање свет на удобност и лекување "Добро третирање На Светот" е мотото на нашат�

DEN 532.48
За Идните Научници Кожен Држач За Пенкало Слатки Садови За Моливи Десктоп Фиока За Складирање Организатор За Шминка Ново
За Идните Научници Кожен Држач За Пенкало Слатки Садови За Моливи Десктоп Фиока За Складирање Организатор За Шминка

● Држач за кожен Молив : изработен од Кожа, убав изглед и лесен за чистење, совршен за домашна колекција,

DEN 239.84
Тикит Дрвени Виножито Архитект Лакови-Гнездење Загатка-Редење Блокови За Возраст 12м+ Ново
Тикит Дрвени Виножито Архитект Лакови-Гнездење Загатка-Редење Блокови За Возраст 12м+

УБАВА, ПРИРОДНА ИГРАЧКА за МАЛИ ДЕЦА овие лакови на виножитото се обоени со бои во согласност со безбед�

DEN 621.44
Џиновски, Кралски Сини Броеви Од 40 Балони - 40 Инчи | Син Балон За Роденден 40, Украси за 40-ти Роденден за мажи Ново
Џиновски, Кралски Сини Броеви Од 40 Балони - 40 Инчи | Син Балон За Роденден 40, Украси за 40-ти Роденден за мажи

ЏИНОВСКА ГОЛЕМИНА : 40 ИНЧЕН ЛУКСУЗЕН СЈАЕН МЕТАЛЕН ЦРВЕН 40 БАЛОН : Прославете го вашиот 40годишен роденде

DEN 1118.40
Creamsource Саќе Мрежа ЗА VORTEX4 LED Светлосен Панел Ново
Creamsource Саќе Мрежа ЗА VORTEX4 LED Светлосен Панел

Крем Извор Саќе МрежаКремсурс 1 Година Ограничена Гаранција Работи Заедно Со Вител 4 Дифузер...

DEN 3.00
Денот На татковците Подароци Од Сопруга Ќерка Син Деца, Универзален Приклучок Алатка Подароци За Мажи-Денот На Таткото Ново
Денот На татковците Подароци Од Сопруга Ќерка Син Деца, Универзален Приклучок Алатка Подароци За Мажи-Денот На Таткото

● Одлична Услуга● : Многу практични подароци за мажи за подароци за денот на вљубените Ве молиме слобод

DEN 406.40
Супермикро Суперстораж СЕРВЕР 6028Р-Е1ЦР12Х-Решетка-Монтажа-Без ПРОЦЕСОР-0 Ново
Супермикро Суперстораж СЕРВЕР 6028Р-Е1ЦР12Х-Решетка-Монтажа-Без ПРОЦЕСОР-0

Производот е произведен во Кина Супермикро промовираше решенија кои ги намалуваат емисиите и ја штитат

DEN 1051.20
せともの Сина и бела Порцеланска Голема Чаша, 7,1 мл , Шише со вода За пиење, Ресторан, Ресторан, Комерцијална Употреба Ново
せともの Сина и бела Порцеланска Голема Чаша, 7,1 мл , Шише со вода За пиење, Ресторан, Ресторан, Комерцијална Употреба

[ 12 х 4,8 см / 200 гр ] Во зависност од производот, бојата и обликот на производот може малку да се разликуваа

DEN 566.88
Кембриџ Сребреници Цвет Песок Парче Сребрени Садови Сет, Услуга за 4, Нерѓосувачки Челик, Вклучува Вилушки/Ножеви/Лажици, Ново
Кембриџ Сребреници Цвет Песок Парче Сребрени Садови Сет, Услуга за 4, Нерѓосувачки Челик, Вклучува Вилушки/Ножеви/Лажици,

СЕРВИС ЗА СРЕБРЕНИ САДОВИ за 4 : Сет За Сребрени Садови Вклучува 4 вилушки за салата, 4 вилушки за вечера, 4

DEN 700.80
Замена На Батеријата За Леново А516 А378 А398Т А706 А760 А820Е БЛ209 Ново
Замена На Батеријата За Леново А516 А378 А398Т А706 А760 А820Е БЛ209

Висококвалитетна замена на батеријата за Леново, Мобилен, Паметен Телефон Спецификации на батеријатаК�

DEN 1.33
Повлечете Низа Богатство Градите Пината За Деца Пиратски Роденденски Украси Ново
Повлечете Низа Богатство Градите Пината За Деца Пиратски Роденденски Украси

Богатство Градите Pinata : Avast ye морнари и се подготвени да се најде некои грабеж со овој тука пиратски бога�

DEN 351.84
CKLau 4kx2k@60Hz 4 Порта Quad Монитор KVM HDMI Прекинувач Со Аудио, Микрофон, USB 2.0 Центар, Кабли за 4 Ново Попусти
CKLau 4kx2k@60Hz 4 Порта Quad Монитор KVM HDMI Прекинувач Со Аудио, Микрофон, USB 2.0 Центар, Кабли за 4

1 4 Порта Квм Прекинувачи : 4 компјутери споделување на еден сет на тастатура и глушец, 4 монитори, 1 USB 2 Со и

DEN 6864.00
Оем Феникс Контакт 1862084, Ново
Оем Феникс Контакт 1862084,

1862084, пхб терминален блокноминална струја : 16 аноминален напон (III / 2) : 160 V номинален пресек : 1,5 mm2чекор : 3,5

DEN 0.67
ПИШТОЛ ЗА Запечатување КОЛБАСИ БЕЛАРОКО 20 мл Рачна Колбас/Кертриџ/Пиштол за Заптивка На Рефус цевка Ново
ПИШТОЛ ЗА Запечатување КОЛБАСИ БЕЛАРОКО 20 мл Рачна Колбас/Кертриџ/Пиштол за Заптивка На Рефус цевка

18 : 1 Рачен Погон 20 мл Пиштол За Запечатување Колбаси, со дијаметар од 2 инчи и алуминиумско буре долго 14 и�

DEN 2.00
Дитудо мала прашина со сет на четки, 2 комплети метла и прашина Поставете мини таб -десктоп чистење Ново
Дитудо мала прашина со сет на четки, 2 комплети метла и прашина Поставете мини таб -десктоп чистење

Стр Користете за подобар ефект Употреба на повеќе сцени, погодна за чистење на празнини, како што се тас�

DEN 1.67
Облик WL-HAND3 | Лева Единствена Телескопска Дрвена Рачка За Ar Розети Ново
Облик WL-HAND3 | Лева Единствена Телескопска Дрвена Рачка За Ar Розети

Единствена телескопска дрвена лева рачка, Компатибилна со AR Розети, висококвалитетен лак за издржливос

DEN 1584.00
Ццини Божиќ Крафт Подарок Кеси, Божиќ Избрани Хартиени Кеси Рефус Со Рачки За Партиски Материјали, Пакет од Ново
Ццини Божиќ Крафт Подарок Кеси, Божиќ Избрани Хартиени Кеси Рефус Со Рачки За Партиски Материјали, Пакет од

Пакет со вредност : вклучени се 24 парчиња торби за подароци од крафт хартија со рачки,доволна количина з�

DEN 1.33
Алатка Рајт-Тркалезнозелинеманселекплиер7 Ново
Алатка Рајт-Тркалезнозелинеманселекплиер7

Водечки Производител На Висококвалитетни Производи Меѓународна Слава За Нашата Разновидна Палета На Н

DEN 668.32
WSSBK 80X100 Супер Зум Монокуларен Телескоп Шпиглас Призма Широк Агол HD Рачен Телескоп Со Телефон Статив Опсег Кампување Ново
WSSBK 80X100 Супер Зум Монокуларен Телескоп Шпиглас Призма Широк Агол HD Рачен Телескоп Со Телефон Статив Опсег Кампување

Монокулите со зголемување од 80х100, оптиката обезбедуваат висококвалитетна слика Погоден за патување, о�

DEN 2.00
Bosch 2609255277 Прилагодлива рамна вежба бит со дијаметар 15-45мм Ново
Bosch 2609255277 Прилагодлива рамна вежба бит со дијаметар 15-45мм

1545мм со големина Одговара на сите брендови Користете за меко дрво, средно тврдо дрво, материјали од дрве

DEN 1.67
Додаток За Кука За Складирање Пиксплекс За Решетка За Тавани И Ѕидни Полици, Кука За Шини, 6 Пакувања Ново
Додаток За Кука За Складирање Пиксплекс За Решетка За Тавани И Ѕидни Полици, Кука За Шини, 6 Пакувања

Идеален за Решетки За Складирање На Таванот : оваа кука за шини е дизајн за да го максимизира вашиот прос

DEN 1137.60
За Поттикне -6 Инчи, За Поттикне Ракав Торба-Вклучуваат Бела Рака Ремен-Сива Ново
За Поттикне -6 Инчи, За Поттикне Ракав Торба-Вклучуваат Бела Рака Ремен-Сива

①КОМПАТИБИЛЕН УРЕД е компатибилен со 6инчен Поттикне 10Та Генерација 2019 Ослободување ечитачи, Модел Бр �

DEN 296.00
ACCL 100FT SVGA Машки до Машки Кабел w/Феритни Јадро, 4 Пакет Ново
ACCL 100FT SVGA Машки до Машки Кабел w/Феритни Јадро, 4 Пакет

Оваа ставка е од Нашиот Бренд "ACCL" ви нудиме 100 FT Svga Машки До Машки Кабел w / Феритно Јадро Тежина 26,8 ФУНТИ О

DEN 3566.72
Костим за капење Gdjgta Брзо сув елек без ракави, брза суво женски салата, облечена во вежбање женски елек јога спорт Ново
Костим за капење Gdjgta Брзо сув елек без ракави, брза суво женски салата, облечена во вежбање женски елек јога спорт

100% полиестер ♦ Среќен Божиќ Денот на благодарноста Денот на благодарноста Среќен Ноќта на вештерките Ц

DEN 298.24
Стерлинг заптивка CRG7540.600.125.300X100 7540 ГИНКУТИ ЗА РЕГИНГ ВЕРАЧНИЦИ, ГОЛЕМИНА СОСТОЈБА 6 „ГОЛЕМИ 1/8“, Ново
Стерлинг заптивка CRG7540.600.125.300X100 7540 ГИНКУТИ ЗА РЕГИНГ ВЕРАЧНИЦИ, ГОЛЕМИНА СОСТОЈБА 6 „ГОЛЕМИ 1/8“,

Getе добиете максимални перформанси од нашите материјали за заптивка кога ја користите нашата постапка �

DEN 11065.60
Тесно транзиција на жените во Капезио Ново
Тесно транзиција на жените во Капезио

86% тактик најлон, 14% спандекс Повлекување на затворање Само миење на рацете Овие неверојатни само плетен

DEN 272.00
Sawqf Алишта Повлече Фен Жица Двоен Ред Алишта Затворен Закачалка За Перење Фен Ноктите-Удар Облека Сушење Јаже Ново
Sawqf Алишта Повлече Фен Жица Двоен Ред Алишта Затворен Закачалка За Перење Фен Ноктите-Удар Облека Сушење Јаже

Главен Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ Материјал За Линија : Нерѓосувачки Челик Тип : Линија За Облека Што С

DEN 1.67
Торба За Тоалетна Торба За Козметички Патувања Организатор За Шминка Торбичка За Миење Со Патент Реален Бронтасаурус Ново
Торба За Тоалетна Торба За Козметички Патувања Организатор За Шминка Торбичка За Миење Со Патент Реален Бронтасаурус

#Материјал : Добро изработена Од Еколошка полиестерска ткаенина со влечење патенти +Лесен и Издржлив : л�

DEN 2.33
СБСНХ 12,5 КГ Дозер За Ориз Кутија За Складирање Ориз Дозер За Жито Контејнер За Ориз Запечатени Житни Култури Ново
СБСНХ 12,5 КГ Дозер За Ориз Кутија За Складирање Ориз Дозер За Жито Контејнер За Ориз Запечатени Житни Култури

Изработени од пп материјали, цврсти и издржливи, безбедни за долго време на услугата Контејнер за склад�

DEN 1688.00
Кабилок Деликатни 6 парчиња Сламки Од Нерѓосувачки Челик Огледало Полирана Слама За Пиење Мешалка За Повеќекратна Ново
Кабилок Деликатни 6 парчиња Сламки Од Нерѓосувачки Челик Огледало Полирана Слама За Пиење Мешалка За Повеќекратна

Обоена сламена лажица, погодна е за семејна забава, излети на отворено, пешачење, патувања и канцелариск

DEN 913.60
Toyvian 2 парчиња Божиќни висечки светла Адорос Пара де Санта Орнамент Снежен светлосен фенер Санта Клаус Ноќна светлина Ново
Toyvian 2 парчиња Божиќни висечки светла Адорос Пара де Санта Орнамент Снежен светлосен фенер Санта Клаус Ноќна светлина

Божиќни LED светла идеален декор што виси светла за создавање смешна и среќна атмосфера Божиќни парчиња �

DEN 273.44
ФЕДУР 80гр Аквариумска Воздушна Пумпа, 3в Тивок Прилагодлив Аквариумски Меур, Моќна Пумпа За Кислород За Резервоар За Ново
ФЕДУР 80гр Аквариумска Воздушна Пумпа, 3в Тивок Прилагодлив Аквариумски Меур, Моќна Пумпа За Кислород За Резервоар За

Висококвалитетен Кожен Сад : отпорност На Абење, континуирано снабдување со проток на воздух Целосно ба

DEN 1.33
120мм До 116/616 Филм Калем Адаптер Ново
120мм До 116/616 Филм Калем Адаптер

Овој филмски адаптер (сет) ви овозможува да вчитате филм од 120мм во камери направени за филм 116 / 616 Направ�

DEN 223.84
Единствена [2+2+1 Пакет] Компатибилен Со Ipad Pro 12.9 2022 6-ти &засилувач; 2021 5-ти &засилувач; 2020 4-Ти Ново
Единствена [2+2+1 Пакет] Компатибилен Со Ipad Pro 12.9 2022 6-ти &засилувач; 2021 5-ти &засилувач; 2020 4-Ти

[Компатибилен Модел] Овие Заштитници специјално дизајнирани за i Pad Pro 129инчен (2022 / 2021 / 2022), вклучувајќи

DEN 2.00