ТЈЛСС 10 Л Автоматски Паметен Ѓубре Без Допир Сензор За Движење Корпа За Отпадоци Ѓубре Корпа За Отпадоци Кујнски Корпи За Отпадоци Канти За Ѓубре

ТЈЛСС 10 Л Автоматски Паметен Ѓубре Без Допир Сензор За Движење Корпа За Отпадоци Ѓубре Корпа За Отпадоци

DEN 8282.88

Ново

Залиха

Индукциско растојание од 30 см, без свиткување до отворање, автоматско затворање за 5 секунди, внесува многу погодност во секојдневниот живот Изработен од висококвалитетен абс материјал, издржлив за употреба. Капацитет Од 10 Литри, костум за користење куќа;едноставен дизајн, исто така е декорација за соби. Тоа е високотехнолошки, иновативен и заштеда на енергија производ. Овој производ има сигурни перформанси, прилагодливо растојание за сензори, мала потрошувачка на енергија, удобни санитарни услови, силна способност против пречки, прекрасен изглед и други предности. Индукциско растојание од 30 см, без свиткување до отворање, автоматско затворање за 5 секунди, внесува многу погодност во секојдневниот живот.Изработен од висококвалитетен абс материјал, издржлив за употреба.Капацитет Од 10 Литри, костум за користење куќа; едноставен дизајн, исто така е декорација за rooms.It е високо-технолошки, иновативен и заштеда на енергија производ. Овој производ има сигурни перформанси, прилагодливо растојание за сензори, мала потрошувачка на енергија, удобни санитарни услови, силна способност против пречки, прекрасен изглед и друго advantages.Name : 10 L Автоматски Паметен Материјал За Ѓубре Без Допир : Растојание На Абсиндукција : 30cmcapacetal : 10 LPowered од : Binatterypackage1* 10l индукциски ѓубре Binattence Ве Молиме : Измерено со раце, ве молиме дозволете 0,1-0,5 cm грешка!Вистинската боја може малку да се разликува од сликите поради многу фактори како што се резолуцијата на компјутерскиот екран, осветленоста, контрастот итн. Надеж разбирање. Имајте убав ден за купување!Забелешки : 1. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3 см поради рачно мерење. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите.

Производи во категоријата

Seasd кујна countertop за складирање на повеќеслојни прилагодливи полица погодни Ново
Seasd кујна countertop за складирање на повеќеслојни прилагодливи полица погодни

Домашни основни артикли, флексибилни и заштеда на простор Совршен за дома, канцеларија, професионални с

DEN 14182.40
Термо-Научен ЕЛЕД М79735к Вари-Микс Платформа Рокер со 3-Часовен Тајмер, 120в, 5 ДО 30 ВРТЕЖИ во МИНУТА, 4 До Ново
Термо-Научен ЕЛЕД М79735к Вари-Микс Платформа Рокер со 3-Часовен Тајмер, 120в, 5 ДО 30 ВРТЕЖИ во МИНУТА, 4 До

Шејкер за мавтање на клупата со опсег на брзина од 5 до 30 вртежи во минута за клеточна култура, боење и хе�

DEN 6639.20
Баски со басен антички миксер за мијалник за бања единечна рачка единечна дупка бања тапа месинг топла и ладна Ново
Баски со басен антички миксер за мијалник за бања единечна рачка единечна дупка бања тапа месинг топла и ладна

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

DEN 1369.60
Вибратор секс играчки играчки надувување на приклучок на приклучок за приклучок на силиконски вибрирачки Ново
Вибратор секс играчки играчки надувување на приклучок на приклучок за приклучок на силиконски вибрирачки

【IPX5 водоотпорен и безбеден силикон на телото】 Овој мазен вибратор на анален медицински степен со 100% во

DEN 463.84
Замена на Crown HD 3inch Cinewhoop FPV Drone 156 mm Комплети за рамка за јаглеродни влакна GEP-CW3 Ново
Замена на Crown HD 3inch Cinewhoop FPV Drone 156 mm Комплети за рамка за јаглеродни влакна GEP-CW3

Crown HD 3inch Cinewhoop FPV замена на дронот 156мм комплети за рамка за јаглеродни влакна GEPCW3 Crown HD 3inch Cinewhoop FPV замена �

DEN 1511.36
Зеродеко дрвена закачалка Jeanан закачалки со тешки закачалки за облека панталони решетки за закачалки околу дрвени закачалки Ново
Замена за Critikon Dinamap 2200 манжетни со техничка прецизна батерија Ново
Замена за Critikon Dinamap 2200 манжетни со техничка прецизна батерија

Замена за Critikon Dinamap 2200 манжетни Единица по продажба : 1 Замена за Critikon Dinamap 2200 манжетни Единица по продажб�

DEN 0.67
Филм за заштитник на екранот за приватност на Puccy, компатибилен со 27 Acer KS271 BMIDPX KS271BMIDPX Монитор Ново
Филм за заштитник на екранот за приватност на Puccy, компатибилен со 27 Acer KS271 BMIDPX KS271BMIDPX Монитор

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло Важно :

DEN 0.33
Полицата Stobok 1PC за Документот на држачот на канцеларијата во училницата повеќенаменски пластични канти за коверти Ново
Полицата Stobok 1PC за Документот на држачот на канцеларијата во училницата повеќенаменски пластични канти за коверти

Организатор за складирање на книгипроизведен е со високо одделение акрилен материјал, не е лесен за деф

DEN 236.32
Доџ напојуван од Hemiенски женски V-врат-маица Challger Challenger лиценциран тит Ново
Доџ напојуван од Hemiенски женски V-врат-маица Challger Challenger лиценциран тит

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Направени во САД и увезени Повлече

DEN 335.20
Комплет Додатоци за микроскоп За Возрасни 3,5 Х 7Х 45Х 90Х Континуирано Зумирање Симул-Фокусен Тринокуларен Ново
Комплет Додатоци за микроскоп За Возрасни 3,5 Х 7Х 45Х 90Х Континуирано Зумирање Симул-Фокусен Тринокуларен

7х45Х Екстремно Голема Моќ На Зголемување На Зумот, СимулФокусниот Оптички Систем Овозможува Истовремен

DEN 1070.40
Womenените ладно рамо за Ноќта на вештерките - Womenените случајни целосни ракави на вратот на вратот лабава Ново
Womenените ладно рамо за Ноќта на вештерките - Womenените случајни целосни ракави на вратот на вратот лабава

Предмети за дозвола на продажба, заштедете 50% на 1 кога купувате 3 од продавница за дозвола Направени во С

DEN 2.00
Trusco T-SSWU14.5-40 калем пролет за супер девијација, надворешен дијаметар 0,6 инчи, бесплатна должина 1,6 Ново
Trusco T-SSWU14.5-40 калем пролет за супер девијација, надворешен дијаметар 0,6 инчи, бесплатна должина 1,6

Пролет константа (N / MM) : 0,16 инчи (4,09 mm); Надворешен дијаметар : 0,57 инчи (14,5 мм) Бесплатна должина : 1,6 инчи (40 �

DEN 1566.40
Дриак Акрилик Јасна Епрувета 12 Приклучоци Држач За Решетка За Центрифуга За 10мл Епрувети Ново
Дриак Акрилик Јасна Епрувета 12 Приклучоци Држач За Решетка За Центрифуга За 10мл Епрувети

Епрувета е јасна и транспарентна; дизајниран со 12 приклучоци, два слоја, секој штекер е со дијаметар од 17

DEN 2.67
Безжичен Водоотпорен Тример за Брада За Мажи - Тример За Коса И Тело За Мажи - Машки Тример за Брада &засилувач; Ново Попусти
Безжичен Водоотпорен Тример за Брада За Мажи - Тример За Коса И Тело За Мажи - Машки Тример за Брада &засилувач;

ЧОВЕК СО МИЛИУкрајната алатка за чешлање брада+тример за машки брадести мажи кои сакаат да изгледаат на

DEN 479.20
Mobestech Компјутерски Звучници 6 еез Тетраткабели Стерео Звучници За Звучни Мултимедијални ДЕСКТОП УСБ Звучник Ново
Mobestech Компјутерски Звучници 6 еез Тетраткабели Стерео Звучници За Звучни Мултимедијални ДЕСКТОП УСБ Звучник

Звучник За КОМПЈУТЕР На Маса : Компатибилен со повеќето системски уреди : потребна Е USB порта за полнење,

DEN 2.00
HP Laserjet Автоматски Дуплексер За Двострано печатење дел Cb519a Ново
HP Laserjet Автоматски Дуплексер За Двострано печатење дел Cb519a

Заштедете време, хартија, простор и пари Намалете ја потрошувачката на хартија до 50% Заштедете простор з

DEN 1919.84
Океански риба свежа тенка телефонска чанта чанта што виси мобилна торбичка црн џеб Ново
Океански риба свежа тенка телефонска чанта чанта што виси мобилна торбичка црн џеб

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб...

DEN 2.00
Covidien 1050 Телфа Не-Приврзан Влошки Prepack, 4 x 3 Ново
Covidien 1050 Телфа Не-Приврзан Влошки Prepack, 4 x 3

100% памук Направено во НАС Абсорбента памучна подлога Супериорниот" безброј " телфа облекување нема да г�

DEN 159.36
Прстен за запечатување, Буна Н, цртичка 437, 6, 6,525, ПК2 Ново
Прстен за запечатување, Буна Н, цртичка 437, 6, 6,525, ПК2

✅ прстен за запечатување, Buna N, Dash 437, 6, 6 ✅ Материјал : БунаН ✅ Дурометар : 90 Шор А Облик на облик на дел, ма�

DEN 2.00
Производител на бранови на пумпа за проток на Jебао SCP-120 со контролер Ново
Производител на бранови на пумпа за проток на Jебао SCP-120 со контролер

Технологијата на вкрстено проток го прави протокот да се врати во пумпата директно 360 степени без мртви

DEN 2.00
Бучко Кралскиот Бигл Фино Магла Распрскувачи Ново
Бучко Кралскиот Бигл Фино Магла Распрскувачи

ЕЛЕГАНТЕН, ФИН РАСПРСКУВАЧ ЗА МАГЛА : Совршена светлина, дури и магла без разлика колку пати ќе ја испумп

DEN 415.68
Шампон за козметика со дистрибуирано капаче од 25 парчиња капачиња, за домашен шампон контејнер за Ново
Шампон за козметика со дистрибуирано капаче од 25 парчиња капачиња, за домашен шампон контејнер за

Шишиња за лосионски пумпиго опфаќаат долгиот животен век, шишето може да се полни, што е погодно и практ�

DEN 0.67
KEO 68990 Тесен шишен дел од челик со голема брзина на челик, неоткриен финиш, тркалезна шипка, дијаметар од 1/2 Ново
KEO 68990 Тесен шишен дел од челик со голема брзина на челик, неоткриен финиш, тркалезна шипка, дијаметар од 1/2

Алатките со голема брзина на челик се добри за повеќето апликации за општа намена, кои нудат комбинациј�

DEN 2.67
OEM C&K 7201J11CQE22, Switch Rocker на ниту еден на DPDT PC PINS Rocker 5A 250VAC 28VDC Медицински рефус Ново
OEM C&K 7201J11CQE22, Switch Rocker на ниту еден на DPDT PC PINS Rocker 5A 250VAC 28VDC Медицински рефус

ЕУ РОХС : Компатибилен ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен воен стандард : MILDTL38999 Воен стандард Серија : Сери�

DEN 1.33
Кадимендиум воздух Сандер плоштад пневматски шкурка машина за пескарење на воздухот полисер индустриски Ново
Кадимендиум воздух Сандер плоштад пневматски шкурка машина за пескарење на воздухот полисер индустриски

Висока ефикасност : Квадратниот пневматски Sander Use Push Switch и удобното чувство на рака во голема мерка ќе ја

DEN 876.64
Единица за полици на атај, тешка кујна за складирање на кујна, преклопна количка за складирање кујна Ново
Единица за полици на атај, тешка кујна за складирање на кујна, преклопна количка за складирање кујна

Единицата за полици од 5 нивоа е исклучително корисна за организирање работи Со овој производ, нема пове

DEN 2955.20
Женски текови фустани мода лето цврста екипаж на екипажот со кратки ракави, фустани за џебни фустани Ново
Женски текови фустани мода лето цврста екипаж на екипажот со кратки ракави, фустани за џебни фустани

❥ Опис на производот : ❤ 【Материјал】 Ткаенината е мека, лесна и супер удобна Направени во САД и увезени

DEN 1.00
Стомак Време Вода Игра мат, Бебе Вода Игра Мат За Деца И Мали Деца Бебе Играчки за 3 до 24 Месеци, Зајакнување На Мускулите Ново
Стомак Време Вода Игра мат, Бебе Вода Игра Мат За Деца И Мали Деца Бебе Играчки за 3 до 24 Месеци, Зајакнување На Мускулите

Пвц Произведено во кина ●Душек за Вода за бебиња И Безбеден Q : душекот за играње вода за бебиња е израбо�

DEN 3.33
Calterm 73449 полиолефин топлински цевки, црвено Ново
Calterm 73449 полиолефин топлински цевки, црвено

Овозможува одлична заштита од механичка абразија и влага Изградбата на полиолефин за ретардација на пл

DEN 1.00
600 - 8 ”безбедност на црвена пластична заптивка со печатење прогресивни заптивки за испорака за камион, приколка, Ново
600 - 8 ”безбедност на црвена пластична заптивка со печатење прогресивни заптивки за испорака за камион, приколка,

Безбедност Спречете го нарушувањето : Обезбедете безбедност за да спречите нарушување, обезбедување на

DEN 639.20
Зачудувачки куќиште со молив со полкови, пролетни обоени дамки, торба со молив со ткаенини со двоен Ново
Зачудувачки куќиште со молив со полкови, пролетни обоени дамки, торба со молив со ткаенини со двоен

Големина на случајот 8,5 "W x 5,5" L Разновиден и простран случај на црно молив со печатен капак Направено од

DEN 2.67
N/A списание за решетки за повеќе слојни весници приказ на канцеларија за канцеларија, публицитет, решетката Ново
N/A списание за решетки за повеќе слојни весници приказ на канцеларија за канцеларија, публицитет, решетката

Материјал : Решетката за списанија се состои од метална заграда и слој за складирање на кожа Детали : Нап

DEN 3.33
Liruxun сет од 10 четки за шминка со двојно завршување за руменило и сенка на очите на фондацијата Ново
Liruxun сет од 10 четки за шминка со двојно завршување за руменило и сенка на очите на фондацијата

Лесно за чување и носење, совршено за патување Додадете свежа боја на лицето Комплетот за четки за шминк

DEN 1.00
Вилијамс од Бахман Е -З улица 21 криви со дијаметар 4 по картичка - О скала Ново Попусти
Вилијамс од Бахман Е -З улица 21 криви со дијаметар 4 по картичка - О скала

Локомотива Автомобили (тркалање) ЕЗ патекатаДостапно во црна лента со челична легура или сива лента со �

DEN 336.80
Scorro Апстрактни брановидни линии држач за далечински управувач со 5 оддели PU кожа ТВ далечинска кутија за Ново
Scorro Апстрактни брановидни линии држач за далечински управувач со 5 оддели PU кожа ТВ далечинска кутија за

Функција Оваа кутија може добро да ги организира вашите држачи за далечински управувач Тоа ви помага д�

DEN 387.20
Летни врвови за жени обични тркалезни врат -вратот 3/4 ракав бејзбол мајка смешни кошули лабава обична блуза за пулвер Ново
Летни врвови за жени обични тркалезни врат -вратот 3/4 ракав бејзбол мајка смешни кошули лабава обична блуза за пулвер

95% полиестер, 5% спандекс Пронајдете ја вашата големина : Проверете ги информациите за големината пред да

DEN 2.00